GENIAAL!! Main was niet heel boeiend maar blue en silver GE-WEL-DIG.. Tatanka, B-front en Drokz
Wat een TOP feest!!! Ze krijgen het elk jaar weer voor elkaar!!
Wat was het weer super vet!! Heerlijk weertje... Charly en Mental Deepack egt een super afsluiting in de bleu, vuurwerk main
Woehoe . Echt super genoten en wat een weertje. Het was echt helemaal perfect. Ook super dat de Black buiten was, lekker staan stampen in het zonnetje. Terugreis met de trein was wel één groot drama . Maar in één woord: genoten!
Topfeest! Net zoals vorig jaar heb ik me uitstekend vermaakt! Black Area was vet en de Grey ook! 's middags wel even van de kaart van de week geweest, maar dat hoort erbij
heerlijk feestje... main viel me deze keer wel wat tegen,maar de afsluiter maakte het weer goed Dakjewel lieve zon dat je ons niet in de steek hebt gelaten
Was gezellig, maar wel erg matig aangekleed!!! Vuurwerk was ook niet top. Wel lekker weer getroffen! En laat ze nu eindelijk eens wat aan dat gedoe met die bussen doen!!!!
wtf defqon 2008 en 2009 (almere en sydney) waren veel beter! Main hadde ze veel meer uit kunnen halen met dit thema en de sfeer was ook ver te zoeken bij de main! Dat de black buiten was was zwaar rlx
Prima feestje weer! Toch weer t meest bij de main gestaan! Vond alleen de main qua opbouw best tegenvallen! Maar al met al een leuke dag gehad! Top feestje!
Hoooow, hoe kan het toch dat Defqon niet te overtreffen is? Is er geen andere organisatie die dit kan overtreffen? Nu moeten we weer een heel jaar wachten !! Maar was een goed feest, mede dankzij de Bulters die zijn mini Vuvuzela aan mij wou afstaan....HEERLIJK!!!!!
Leuk feestje, maar vond vorig jaar beter! Ik vond de aankleding wat karig.. vorig jaar was er meer aandacht aan besteed. Behalve de black stage! Dat was echt een verbetering om die open air te doen Verder goed vermaakt
Bamm was me het feessie wel weer zeg alles klopte gewoon vond alleen de indeling zwaar vertieft . Dikke voor Nosferatu man man wat een intro "Nos journaal" en tot slot Truuske bedankt voor de gezelligheid
Topfeest...! Wat een hele dikke set van Deepack zeg.. 1000x beter dan de afsluiter op de main. Psyko punkz ook geweldig. Verder een hele gezellige dag gehad..!
Goed vermaakt, vooral de Blue, dik geluid! Echter, de mainstage had op de plek van Blue moeten staan net als vorig jaar, dan kom je niet vanaf de zijkant bij de main maar gewoon van de voorkant, dat ziet er veel vetter uit. En Charly Lownoise en Mental Theo moeten zich écht hard gaan schamen om dat soort tracks te draaien op zo'n tijdstip op DEFQON.1! ... Kom eens met iets nieuws ipv Hardcore Vibes. Na 3 tracks gehoord te hebben meteen naar de Blue gegaan, jammer! Verder blijft het Defqon.1
Was weer een topper!!! Gezellige mensen weer, zoals altijd . Main was begin v/d dag best lachen, later veels te soft . Grey/green was top! Blue ook best lekker op z'n tijd!! Op naar awakefest!
Top top top top Mijn 1e defqon, super vermaakt! Psyko Punkz live helden van de dag Mainstage viel beetje tegen na zien foto's vorige jaren, maar toen de lasers kwamen + vuurwerk
wat een feestje heb me echt goed vermaakt alleen wat was HHZ oerslecht zeg en wyldstylez was ook niet echt geweldig psycho punkz en titan waren wel super
Zwaar verknorst daar! heerlijk feest. Main was gewoon bedroevend, Hardcore was daarintegen buiten en enorm. Goeie keuze, denk alleen dat het dramatisch was geweest als het slechter weer was
Vond main een beetje mager aangekleed.. ik zeg Headhunterz in voor en tegenspoed maar dit vond ik echt KUT! verder weer HEERLIJK staan housen!
Was weer een geweldig feest. Blue was vol gas knallen (PP :respect. Brown over het algemeen vrij rustig maar wel lekker (Coone & Ruthless). Main: kutsfeer, slecht geluid, rare opstelling
Wat een dag!! Helemaal los bij de schranz, industrial, hardstyle, hardcore, early... waar eigenlijk niet!? En Pavelow; wat een set, ik vond het echt heerlijk! Charly Lownoise & Mental Theo ook supervet!!
Beste feest waar ik ooit ben geweest, een perfecte dag met veel vette muziek. Veel bij Black gestaan, helaas viel Tatanka bij Raw nogal tegen aangezien hij gwn melodieuze crap draaide.
WOW! Wat een heldenfeest was dit! Super tyd gehad; beter kan gewoon niet!
Blue Stage Frontliner LIVE verder dikke sets van Psyko Punkz, B-Front, Bioweapon & Digital Punk! Mainstage vond ik er maar mager uitzien, ook was het geluid daar niet optimaal! Verder top dagje gehad met alle bekenden!
Main veel wat tegen, zeker bij afsluiting. Gelukkig waren de verwachtingen daarover al laag door vorig jaar.. Voor de test TOPfeest! (Vision en Zany)!!
Geweldig weekend gehad! Camping was erg gezellig! Defqon wederom een top editie Hardcore open air was heerlijk! Prachtig weer Alles was dik in orde! Super sets van Outblast, Endymion, Charlie & Theo
Grey was super , aankleding main helaas wat minder en wat een volk daar, had af en toe het idee dat ik in de skihut stond ipv op Defqon. Maar wel een super dag gehad
Lekker feestje, jammer dat we al laat waren en door de file nog eens een uur later waren, maar erg goed vermaakt, silver op einde was erg goed te doen!!!!
Top vermaakt! Second Identity, Slim Shore, Frontliner, Psyco Punkz Bioweapon was de shit seeya next year! toch wil ik meegeven aan Q-Dance dat ze de beveiliging beter mogen regelen op de V.I.P. Er stonden wel 600 man op!! Met de helft zonder bandje
Super dag gehad! Heerlijk weer , goeie sfeer en gezellig groepie waar we mee waren!Charley & Theo mijn helden van de dagVerder op de Black en Blue geweest Grey was ook heerlijk!!
Main opstelling was gezelliger dan de uitgerekte main van vorig jaar, wel druk aan het einde, maar vond het een super feesie, helaas dat er aan het einde 1 hardcore nummertje komt, beetje mainstream hardcore moet wel kunnen toch op Defqon, of past dit niet binnen de commercialisering van het concept Deqon de laatste jaren, wat een beetje jammer is...
Was weer een erg gaaf feest, heb nu nog spierpijn . Blue area was echt helemaal TOP. Slimshore, 2nd identity, TATANKA, B-front en Deepack, heerlijk. Deepack afsluiting geniaal. Jammer dat er veel mensen stil stonden, maar The prophet kan toch wel knallen (@ grey )
TOP zoals gewoonlijk! vreselijk goed vermaakt in de Blue, Black, Silver & Grey alleen was de main qua aankleding echt een bij mekaar geraapt zooitje, wat was dat een verschil met bijv. 2008 desallnietemin lekker losgegaan met m'n vriendjes en vrindinnetjes Thanks!
Volgend jaar mag de prijs wel omlaag, mocht de kwaliteit weer zo zijn als dit jaar. Main zag er ontiegelijk kut uit, afsluiting vond ik echt zwaar matig. Maar daarentegen hebben de Frequencerz mijn dagje meer dan goed gemaakt! KLASSE MANNEN !
Wat een super weertje weer, is ook elk jaar hetzelfde! Eigenlijk wel eens leuk de hardcore buiten! Promo files set Alles weer top geregeld! Weer een super feest gehad en 6-jarig jubileum gevierd met schatje en alle bekenden
Was wel okej .-Geluid mocht toch wel harder -Geen sweer op DefQon -Vorrig jaar DefQon 1 duidelijk beter -Was mijn laaste keer ook op DefQon 1 -Decibel blijft het beste
1 Woord Geweldig.. heb me prima vermaakt tot feest
BLUE . Slim shore, PP, Alpha², B-front en held van de dag: ZANY! Vooral het begin, heerlijk. En ook Villain is een held! Supergezellig met m'n maten!!!
wat een lekker feestje was dit zeg. Geluid was echt top lekker lopen rammen bij de hardcore endymion lekker afgesloten met vince en drokz. alleen wildstylez
Voor het eerst met myn mama geweest heb genoten, vooral @ orange stage, heineken star club en white qlub. main maar over geslagen... lykt elk jaar massaler te worden
Heerlijke dag gehad met al me lieverds!! Werd gedraaid.. Defqon met de Q!!
Top dag gehad mn kilometers weer gemaakt! Psyko Punkz zette voor mij de toon en Deepack deed daar nog een schepje bovenop & die ouwe rotten deden HET weer es op de main
Silver Silver Silver!!!! Negative A vs Tymon, hoe gruwelijk wil je het hebben?!!! 1 van de vetste sets ooit! Stormtrooper was ook heel vet, Mindustries nóg vetter heerlijke breaks van Mez & Torsion! B-front was ook super en Titan als afluiter
Weet bij God niet meer wie ik waar en hoelaat heb horen draaien, weet wel dat ik een top dag heb gehad dankzij me maatjes, het weer en de sfeer op het terrein.
Goed naar mn zin gehad, al was het vorig jaar vele malen beter. Psyko Punkz, Frequencerz, Frontliner, Tatanka, B-Front en Partyraiser vs. Unexist waren voor mij de toppertjes
had allemaal beter kunnen lopen, maar na een tegenvallertje toch nog lekker los kunnen gaan
was echt geweldig! en wat een lekker weertje, het kon gewoon niet beter! toptoptop.
van de setjes die ik heb gezien, B-front + Pysko Punkz + Deepack heerlijk! Mainstage was echt (n) .. Pluspunt de BLUE Area en behoorlijk jammer van die laffe afsluiting (n)
Leuk dagje gehad maar het lijkt wel of het steeds minder wordt
Zeker goei feesje , Black was erg goed , en niet te vergeten DROKZ
wow het was te gek!!!!! erg genoten wel erg verbrand nu
Heerlijk dagje gehad. Hele week regen en dan toch nog de hele dag zon. Frontliner, Psyko Punkz, Noisecontrollers & B-Front ! En wat was de sfeer in de purple voortreffelijk !
Vet feestje weer! Niet echt bij de main geweest, alleen HHZ ff geluisterd. White super met Isaac , Grey lekkere sets, Purple was knallen, en de Goa was geweldig. Goed vermaakt.
Oh my god, Zwaar vermaakt! Mooi scheef iig! =) Op naar volgend jaar. Jammer dat de main er niet zo boeiend uitzag... Blue ging los!! CLICK CLICK PSYKOPUNKZ KICK!
Heb me prima vermaakt, maar voor dat geld verwacht je toch wel een beetje aangeklede mainstage ipv 2 kranen met wat hangseltjes eraan. En die bas die je moet voelen, voelde niet echt goed. Jammer maar verder was het een top feestje.
Black Stage !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Heerlijk relaxt dagje op het stand Afsluiter was echt te lauwtjes, vuurwerk was Topdagje gehad!
Wat een sfeer! Super vette dag, de black area was echt héél erg vet, dik geluid en mooie opmaak. Absolute held van de dag, PROMO wat een gruwelijke held is de beste man toch. Ten slotte de groep
Geweldig voor de 12e keer al weer Yves in Grijs en Charly L en Menthal T op de main bracht een dikke smile op m'n gezicht die er niet af te bikken viel! Volgend jaar toch maar weer....?!
Het was weer een zeer goed feest! Heb enorm genoten op Black Kent iemand btw de meiden op deze foto: http://94.100.119.244/989050001-989100000/989091901-989092000/989091978_5_R_ud_1.jpeg? Next: Dominator!!!
Hoogtepunt van de dag: Charly Lownoise & Mental Theo. Complimenten voor de aankleding, leuke details! Het weer zat mee, leuke momenten meegemaakt en vooral gezellig gehad!
Hardcooooreee! Tha Playah, Traxtorm Stars, Endymion!!! Menthal Theo & Charlylownoise kei vet! jammer dat ze niet afsloten vond de aflsuitende muziek tegenvallen.. maar de show, SUPER VET! Super feest!
holly shit wat een feest psyko punkz noisecontrollers en frontliner live heerlijk afsluiting ook vet vuurwerk viel tege maarja het was weer 1 voor in de boeken heerlijk see you next year
Q-Dance voor de Black Open Air 'Zijn wij groter dan de main' en 'Wie gaat er naar de Feestfabriek' mooiste uitspraken ooit gemaakt door Mc Muzikaal gezien heeft de Black mijn verwachtingen overtroffen, sfeer was fantastisch, lekker losgegaan met liefhebbers Main daarentegen 1 slappe bedoeling. Wat ooit DE MAIN van Defqon was, is nu een broedplaats voor de dagjesmensen die STILSTAAN! (N) Heerlijke dag gehad met mijn lieffies
Feest was niet zo goed als voorgaande keren. Wel jammer, maar opzich het weer was wel lekker. Om eerlijk te zijn viel de line up bij silver een beetje tegen, maar das mijn opinie.
Lekker dagje! VEEL betere indeling dan vorig jaar! Nitrouz, Bioweapon en hoogtepunt Charly en Theo .Maar Main decor vond ik weer veel te mager en geluid bij Blue was na een tijd uit balans. En waarom had Brennan Heart zijn eigen Qlimax 09 mix-cd opgezet???
alpha 2 ft. beat providers en b-front maakten een hoop goed, als frontliner in de blue had gedraaid was het dak eraf gegaan nu stond alleen 3 kwart van de main stil
Eerste keer Defqon, en zeker bevallen Uitstekend vermaakt, van de muziek en het zonnetje genoten Alleen jammer van het vele lopen. Q-dance bedankt, tot jullie verjaardagspartijtje
Wat een dag!! Echt supergoed vermaakt! Deepack de helden van de dag! Veel bekenden, veel gezelligheid, goed weer, was gewoon top!! Geluid in de blue op 't einde!! Alleen treinen op 't einde slecht geregeld, de WC's waren echt smerig en CL en MT midden op de dag... (N)
Ge-wel-dig feestje! Mainstage was wat minder, maar de sfeer, groep en de show compenseerde dat. Top Q-Dance
De black klapte erop!
Dit was het slechtste Feest wat ik heb meegemaakt. Heen weg ging fout (iedereen reed fout) geen controle om binnen te komen. (kon dus van alles meenemen als je zou willen) Geluid slecht. Opstakels overal op de grond dus veel mensen vielen knap hard. Kortom HEEL slecht. en ben je VIP en betaal je zoveel geld moet je gewoon parkeren bij de rest (heeel ver) en niks gezien waarom ik een VIP kaart had???
ff azijnzeiken: logistiek rondom de toiweltten was k*t. Na 10 jaar feesten organiseren en 7 DefQon moet Q-dance toch wel beter weten? Voor de rest een topfeest. Hulde! _0_
Was weer een top daggie! Charly & Theo de helden van de dag! t was niet de beste editie maar dus wel super vermaakt. Persoonlijk vond ik de opzet van de main niet zo relaxt...
Ubervette editie, alles klopte! Frequencerz, Promo, B-Front & Psyko Punkz
GOUD!!!!! alleen wildstylez zo'n mooi feest laten afsluiten lijkt natuurlijk nergens op
Blue + Black geniaal vond de main een beetje raar staan, niet op de juiste plek en ook niet zo mooi. blue mocht van mij open zijn. black super , groot , hard en mooi. lekker weer, top feest!!
Q dance thanx..... Next year again.... Wat een feest wat een weer wat een vrouwen wat een show wat een setjes heerlijk.... Main kwam er met de show echt te gek uit Wildstyler thanx!!!!!!
SUPER vermaakt, aankledeing main vondt ik wel grappig. No time to waiste en allemaal klokken. Helden Charly Lownoise en Mental Theo maar wat een slechte tijd, half 6 wie verzint zoiets? Open black GEWELDIG. Zonnetje bedankt!
Defqon 2010 was weer nice! Alleen erg slecht gedraaid door Bioweapon. Had meer van hun verw8. Maken ze een dikke fout, en laten ze de mc het maar opknappen zodat hun een nieuwe track konden zoeken. Tot 3x aan toe! Verder goed vermaakt!!
Heerlijk daggie weer! Misschien enigszins spijtig dat een grote groep vaste gasten ontbrak in de r_AW tent.. maar evengoed weer een pri-ma Defqon achter de rug!
LANG geleden eindelyk weer eens een HEERLIJk feest!
Was weer een top feestje, No Time to Waste, wat ging het snel Was extreem vet
Het was weer geweldig Vooral Silver was erg gezellig en het klapstuk van de dag was toch wel Hilarious
Ik miste het kippenvel van vorig jaar een beetje De mainstage was origineel bedacht en de indeling van de stages was beter dan vorig jaar! Verder een zeer geslaagd feestje hoor! Noisecontrollers & Intractable One Tot volgend jaar allemaal!
Strand, zon , Defqon! Vriendjes en vriendinnetjes waren weer heerlijk gek!!! I love crazyness!! HC area was super Work out voor de rest van de week ook meteen gehad
3e Defqon. En de minste. Komt vooral door de waardeloze afsluiter. Wat een drama die Wildstylez.
Super dagje gehad!!! jammer dat onze tomtom ons naar het andere kant van het meer stuurde waardoor we er pas laat waren charly & theo bagger!!! hardstyle had tandje harder gemogen... maar super vet
1st Defqon maar wat een geweld Charly & Theo set van de dag en wat een afsluiting met vuurwerk en hc Brennan Heart, Neophyte, Wildstylez, Noisecontrollers, Frontliner, Traxtorm stars, Slim Shordy top locatie, top gemaakt, veel bekenden. Black decor zag er nog beter uit dan main Goeie keus voor main in midden, maar halve marathon gelopen..cu nxt year
Wat een heerlijk feestje weer De beste setjes waren van Intractable One, B-Front & Deepack Wat een ongelofelijke ramsets Het geluid was echt overal dik in orde, de sfeer meestal ook, en ik vond de main apart, maar wel eens wat anders dan een normale main Gruwelijk lekker dagje gehad Alleen Wildstylez afsluiten?? Had dan Charly en Theo gedaan, wat een slap gedoe
ziekelijk wat een superfeest, hele week slecht weer.... defQon volle zon, ik ben gewoon verbrand sfeer zat er lekker in, van mij had het alleen nog wel iets langer door mogen gaan. lekkere setjes gehoord oa Frontliner, Noisecontrollers, Intractable One, B-front zoals ik al verwachte is het gewoon jammer dat Wildstylez niet kan afsluiten ( veels te standaart ) dat is het enige minpuntje. Heb het weer erg gezellig gehad met iedereen !!! TOT VOLGEND JAAR, DEFQON!
main viel een beetje tegen, black was mooi aangekleed setje van mental theo en charly lownoise was geniaal de sfeer zat er lekker in alleen jammer dat de treinen naar utrecht zo slecht geregeld waren
Lekker weer en de alcohol ging er goed in, mede daardoor een supervette dag gehad. Verder natuurlijk weer een super dag gehad met m'n partymaatjes Maar main was ruk, vooral Charly en Theo. WTF? Ging nergens over! Sfeer was ook ver te zoeken.. maar zoals altijd vermaak ik me goed op feesten. Maar heb veel leukere edities meegemaakt
Was weer een geniale editie! super weertje goed geluid bij de black, een dikke files set van promo, heeeeel veelbekenden en 6 jaar samen met nm mop ..... toppertje dus!
Feest was goed, jammer dat alles zover uit elkaar lag, geluid op de main vond ik tegenvallen, op de black was het goed, en in de blue was het zeker lekker!!
Heel vet feestje!!! Charly&Theo vette set en tent Brown was gruwelijk einde was weer veel te snel en vuurwerk met geen pen te beschrijven oja...wat een weertje volgend jaar toch weer he Robert?!ORGANISATIE
The Festival of planet earth... Heb me weer eens helemaal naar de klote mogen stampen op een van De feesten van Q-dance, waar we als nederlanders toch stiekum trots op mogen zijn... Zodra je thuis komt en je benen niet meer in beweging kan krijgen va het stampen. half doof. de bassen op de achtergrond nog MAG horen en toch nog sta te popelen om weer verder te gaan, mag je spreken van een geslaagd event hahaha
supper knal feestvolgend jaar weer
It was fucking fantastiQue. Al vond ik het vorig jaar wel beter. DAGJES MENSEN BLIJF A.U.B THUIS!!!!
Heerlijk weer. Geluid was redelijk tot goed. Tijdens de set van Tha Playah knalde het geluid écht goed. Andere momenten minder. Erg gezellig gehad. En Q-dance, voor de laatste keer: leuk, vuur/vlammen - maar plaats die dingen niet recht voor de boxen!!
Was heerlijk vooral Charly Lownoise en Mental Theo helemaal los!
Was weer geweldig ouwe! MentalLownoise was het moment van de dag! Black, vette opmaak en grey zoals altijd weer gezelligsfeertje! & Opa Drokz, bedankt voor de CD!
Geweldig feestje gehad in de Blue, daar waar de echte liefhebbers zijn! Main stage aankleding viel me zwaar tegen en wtf was Headhunterz aan het doen, die man kan beter op house feestjes gaan draaien! Verder had het alle ingredienten voor een geweldige dag, heerlijk weer en lekker gezwommen
Zany held van de dag. Tatanka, Noisecontrollers en Art Of Fighters waren ook tof! Heb me verder uitstekend vermaakt alleen wat een dramalocatie voor de main, kutbomen d'r voor en te breed. WC's bij main waren ook rampzalig. Maar voor de rest gewoon prima feestje weer!
had er meer van verwacht.. maar tog zeker goed vermaakt !
Wat een dag!! Heb echt genoten Blue en Black en Silver Main viel wel beetje tegen, qua programma. Aankleding was vet! Afsluiting was mooi, maar wel te soft.. Beter Charly en Theo laten afsluiten Maar tot nu toe mn beste DefQon.1 Sfeer was ook top!
The time is now
Bekijk de website & line-up van Defqon.1 Festival hier.
Kaarten voor Defqon.1 zijn vanaf 17 april 13:00 uur verkrijgbaar via Q- dance.nl.
277
Defqon.1 vindt traditiegetrouw plaats halverwege juni en wel op zaterdag de 12e. Als de klok 11 uur slaat gaan de deuren open en we rocken met 40.000 vrienden het zonnige Almere Strand tot 11 uur 's avonds. De kaartverkoop start op zaterdag 17 april om 13:00 uur en kaarten zullen te koop zijn via Q-dance.nl. Doormiddel van een nieuw systeem komt iedereen, net als bij de bakker, in een virtuele rij te staan en wordt je eerlijk op volgorde geholpen. 244