Gewoon weg geweldig.. Muziek was iets minder als voorgaande jaren.. Sommige dj's vielen me vies tegen o.a. Headhunters & The Prophet.. Verder geweldige sfeer en super leuke mensen ontmoet! Op naar 2011!!!
Heerlijk genoten van t feestje en me vriendjes en vriendinnetjes the prophet en had toch verwacht dat de afsluiting wel wat goeie early nrs werden gedraaid maar nee hoor.. beetje jammer
Was gezellig, maar wel erg matig aangekleed!!! Vuurwerk was ook niet top. Wel lekker weer getroffen! En laat ze nu eindelijk eens wat aan dat gedoe met die bussen doen!!!!
Mooi feestje!
Defqon was weer super overal heerlijk geluid , goeie sfeer en het weer heerlijk op naar 2011
Prima feestje weer! Toch weer t meest bij de main gestaan! Vond alleen de main qua opbouw best tegenvallen! Maar al met al een leuke dag gehad! Top feestje!
Leek wel een budget editie 3e keer defqon, meteen de laatste keer
Wauwwww beste defqon tot nu toe ,heerlijk weer, lieve vriendjes, Red Mental Theo en Charly
oooh charlie en theo waren toch het mooist!!wat een kippevel!!
Eerste keer een groot feest helemaal nuchter, en heb me ondanks dat toch goed vermaakt . Alleen vond ik het de 70 euro zeker niet waard, main was kak, blue was kak, en afsluiter op main was niet boeiend.
Ten eerste hebben we echt geluk gehad met het weer Overal waar ik kwam was de sfeer erg goed Heb overal lekker hard los kunnen gaan en heb me in elke area goed vermaakt Ook werd er overal super gedraaid Hilarious, Vince en Partyraiser Vs Unexist
Topfeest...! Wat een hele dikke set van Deepack zeg.. 1000x beter dan de afsluiter op de main. Psyko punkz ook geweldig. Verder een hele gezellige dag gehad..!
Goed vermaakt, vooral de Blue, dik geluid! Echter, de mainstage had op de plek van Blue moeten staan net als vorig jaar, dan kom je niet vanaf de zijkant bij de main maar gewoon van de voorkant, dat ziet er veel vetter uit. En Charly Lownoise en Mental Theo moeten zich écht hard gaan schamen om dat soort tracks te draaien op zo'n tijdstip op DEFQON.1! ... Kom eens met iets nieuws ipv Hardcore Vibes. Na 3 tracks gehoord te hebben meteen naar de Blue gegaan, jammer! Verder blijft het Defqon.1
Top top top top Mijn 1e defqon, super vermaakt! Psyko Punkz live helden van de dag Mainstage viel beetje tegen na zien foto's vorige jaren, maar toen de lasers kwamen + vuurwerk
wat een feestje heb me echt goed vermaakt alleen wat was HHZ oerslecht zeg en wyldstylez was ook niet echt geweldig psycho punkz en titan waren wel super
Heb leukere edities meegemaakt. Wel dikke complimenten voor de bezoekers van de early hc tent, jezus wat een sfeertje hing daar. Echt super, jullie hebben voor meerdere kippevel momenten gezorgd. Drokz, bedankt voor de cd.
Main veel wat tegen, zeker bij afsluiting. Gelukkig waren de verwachtingen daarover al laag door vorig jaar.. Voor de test TOPfeest! (Vision en Zany)!!
Wat een feesr was me dat weeral Het was wel kleiner als vorig jaar vond ik, maar wat een verrijking is het geweest om vn black een openair te make Wel wat verbrand, mr eey dat heb ik er voor over Was een geweldig dagje vn begin tot het einde !! Afsluit op main was PRACHTIG
Die Bluetent was echt Magisch heerlijke sets van Psyko Punkz, Tatanka en B-front maar de helden van de dag waren Deepack echt bruut geweld!! heel die tent afgebroken Q-DANCE
Grey was super , aankleding main helaas wat minder en wat een volk daar, had af en toe het idee dat ik in de skihut stond ipv op Defqon. Maar wel een super dag gehad
Defqon was m´n eerste hardcore feest en het was Geweldig echt Super gezelllugggg
Waardeloze afsluiting...-1!
Top feesssie zeer goed vermaakt!!
mooi weer, goede sfeer, beetje weinig gappies, maar toch vermaakt met iedereen goede setjes in de early en knallende afsluiter van partyraiser vs unexist
klote zooi, was mn ID vergeten. kon gewoon op en neer rije.
Wat een top feessie weer! Super gezellige groep waar we mee waren en wat hadden we weer een mazzel met het weer!! Dit keer veel bij de main gestaan en het beviel prima! op naar Mysteryland!!
Charly en Theo Voor de rest van het feest veel meer van verwacht ajaxieden die rond rondlopen in hun ajax tenue met hun club tattoo's en dan het raar vinden dat ze op hun gezicht worden geslagen.
Echt de meest slechtste Defqon ooit. Mainstage sloeg echt helemaal nergens op. Black was wel weer gaaf. Maar wat een hoop dagjesmensen. Sfeer was ver te zoeken. Veel opgeblazendoorgesnovenfiguurtjes die denken dat ze 10M2 nodig hebben om te hakken.
De ingang en uitgang was slecht geregeld, wc's bij de Blue te schandaling klein. Degene die de main verzonnen heeft was zeker op z'n achterhoofd gevallen.. Voor de rest was het echt een VET feest..!!!
Was weer een erg gaaf feest, heb nu nog spierpijn . Blue area was echt helemaal TOP. Slimshore, 2nd identity, TATANKA, B-front en Deepack, heerlijk. Deepack afsluiting geniaal. Jammer dat er veel mensen stil stonden, maar The prophet kan toch wel knallen (@ grey )
Wederom een zeer vette Defqon!!! Erg gezellig gehad met de mensen waarmee we waren Voornamelijk bij main gestaan en genoten van het weer. Want oh oh, ieder jaar hebben we toch maar weer mazzel! Ben zelfs verbrand! Het vuurwerk op het einde en de lasers waren weer mooi gedaan. Ik vond het trouwens wel wat hebben de main in het midden! Ook black open air was top! En nu.... Nagenieten!!
Binnen komen een beetje matig!! Twee keer tonen ID Kom op mensen!! Binnen een uur wist ik het al!! Volgend jaar weer!!! Wat een dag Fijn groepke, goed VDK, goed muziekske, super vette main, lekker bij Suuske in de nek Hakken en gaan, mooie bus reis terug, met dank aan Mikeke en Toon de jong!! Defqon 2010
BLUE . Slim shore, PP, Alpha², B-front en held van de dag: ZANY! Vooral het begin, heerlijk. En ook Villain is een held! Supergezellig met m'n maten!!!
Hardcore buiten was vet,alleen jammer van het afwisselende geluid ! Mainstage was maar er zwak ingericht,budget op ?Van men 3 Defqon's was deze de minste ! Partyraiser en Unexist
Veel paupers en mensen die er niet hoorde, dat kwam de sfeer niet ten goede. heb helaas veel betere edities meegemaakt
Voor het eerst met myn mama geweest heb genoten, vooral @ orange stage, heineken star club en white qlub. main maar over geslagen... lykt elk jaar massaler te worden
Heerlijke dag gehad met al me lieverds!! Werd gedraaid.. Defqon met de Q!!
Top dag gehad mn kilometers weer gemaakt! Psyko Punkz zette voor mij de toon en Deepack deed daar nog een schepje bovenop & die ouwe rotten deden HET weer es op de main
Gezellig feestje en goed vermaakt met me partymaatjes !!
Wat een heldenfeest! . Alles tot in de puntjes geregeld. . Psyko Punkz, Frontliner en Deepack helden 4Life! Ook Alpha2, B-Front & Bioweapon zwaar respect!
Jaaaaa lekker feestje gehad lekker weertje, goede muziek !! Jammer dat ik weinig bekenden heb gezien, maar ja dat krijg je op zo'n groot feest! Heb me verder goed vermaakt !
dit was mijn 6e defQon en ben echt de hele dag los gegaan door het mega vette geluid bij black en main. maar de afsluiter met wildstylez was echt 10x niks
Yves, Psyko Punkz, Mental Theo & Charley Lownoise, Partyraiser & Unexist... HELDEN! Matige afsluiting, vuurwerk had wel wat langer mogen duren en vorig jaar was duidelijk beter.. Maargoed desondanks toch goed vermaakt!
vip bracht niks extra's . ik vond dit 1 van de mindere edities helaas. heb me wel vermaakt maar de indeling en ik weet het niet maar ik kwam gewoon minder in het feest
Ik had er veel te hoge verwachtingen van, toch heb ik me weer heel goed vermaakt. Psyko Punkz, Charly Lownoise & Mental Theo en Frontliner HELDEN van de dag. En Headhunterz?? Gedurfde set maar hou het de volgende keer maar lekker bij hardstyle
prima vermaakt lekker sweertje en de muziek en weer waren top voor de top afsluiting vette lasers en vuurwerk. op naar volgend jaar maar eerst de feestfabriek en mysteryland
Veel te lang wachten voordat je binnen was. Verder gruwelijk goed vermaakt, volgend jaar zeker weer
Mega vette dag gehad met me partycrew Psycho punks, B-Front Verder was het weer echt prima te doen. Ook heel blij weer wat lieve mensen gezien te hebben.
Oh my god, Zwaar vermaakt! Mooi scheef iig! =) Op naar volgend jaar. Jammer dat de main er niet zo boeiend uitzag... Blue ging los!! CLICK CLICK PSYKOPUNKZ KICK!
Heb me prima vermaakt, maar voor dat geld verwacht je toch wel een beetje aangeklede mainstage ipv 2 kranen met wat hangseltjes eraan. En die bas die je moet voelen, voelde niet echt goed. Jammer maar verder was het een top feestje.
Heerlijk genoten.... mooi weer, volk, black en licht/vuurwerk-show! jammer van slechte laatste set.. maar mocht de pret niet drukken. bussen naar huis 10x beter geregeld dan 2009. C U next year!
Geweldig voor de 12e keer al weer Yves in Grijs en Charly L en Menthal T op de main bracht een dikke smile op m'n gezicht die er niet af te bikken viel! Volgend jaar toch maar weer....?!
helemaal geweldig met je vrienden te stampen gaan, MAAR, tip aan qdance, ga wat aan de mainstage doen volgend jaar,, aankleding van niets toch? wc waren ver weg, bar was ver weg, voorderest wel een superdag gehad hoor!!
Ik wil terug.... Naar de defqon van een paar jaar geleden! white op het einde heerlijke early hardstyle platen gehoord! promo viel vies tegen!! Waren we soms een cd aan het luisteren van z'n eigen file set die hij in de HMH gedraaid heeft?! schat, heb genoten met je
Wat een dag!! Wat een muziek!! Wat een afsluiter!! Geniale editie van Defqon Helden waren Slim Shore, Zany, Tatanka, B-Front en Titan
Q-Dance voor de Black Open Air 'Zijn wij groter dan de main' en 'Wie gaat er naar de Feestfabriek' mooiste uitspraken ooit gemaakt door Mc Muzikaal gezien heeft de Black mijn verwachtingen overtroffen, sfeer was fantastisch, lekker losgegaan met liefhebbers Main daarentegen 1 slappe bedoeling. Wat ooit DE MAIN van Defqon was, is nu een broedplaats voor de dagjesmensen die STILSTAAN! (N) Heerlijke dag gehad met mijn lieffies
top feestje top geluid mooi decor maar politie daar was te zielig voor woorden!! mense die een jointje roken gewoon in elkaar slaan met 4 politie agenten en er boven op gaan zitte netalsof ze Helden waren voor de rest voor het feest!!
Wat een gruwelijk vet feest! Een sfeer die je maar zelden tegen komt xD Menthal Theo en Charly waren top en Partyraiser maakte het feest echt compleet. Zon, strand en een super sfeer ->
eeen super feestje! prima vermaakt op 1e jaar defQon, alleen jammer dat de jillz opeens op was, had de aankleding wel beter verwacht, er was gelukkig genoeg te krijgen aan eten!(a), PSYKOPUNKZ helden!, alleen zat helemaal onder t zand,.. mja verder wel erg lekker weer gehad en n top feestje gehad met mn vrienden!& ik vind dat defqon wel vn 1u smiddags tot 1u snachts mag duren dan hebben we langer plezier van de lazers ivm het late donker worden & oja respect voor MENTHAL THEO & CHARLY LOWNOISE....
Vette shit 8 x op een rij een geweldig, en terecht! Charlie&Theo, Yves, Panic & The Viper, Delirium, en natuurlijk Vince hebben het voor mij weer tot een ultiem feest gemaakt, nu zware pijn in mijn nek en pootje, maar het was het zeker waard!!!!op naar DefQon.1 Festival IX
alpha 2 ft. beat providers en b-front maakten een hoop goed, als frontliner in de blue had gedraaid was het dak eraf gegaan nu stond alleen 3 kwart van de main stil
heeerlijke dag gehad!! Psyko punkz helden.. Q-dance bedankt
Haha wat een strenge ID Controle Lachertje toch nog binnen gekomen haha Prima vermaakt, Defqon was zoals het moet zijn, ongekende sfeer! De main wel heel erg schraal aangekleed en de afsluiting was ruk, jammer hoor! Maarja volgend jaar beter Alle andere stages waren top aangekleed en er was overal genoeg ruimte Volgende keer moet er wel wat met die WC's gebeuren want het was gewoon echt niet te doen (te weinig ruimte!). Leuke setjes gehoord QDANCE
super feest bleu tent super vet ik vergat de rest van het feest een beetje te bekijken maar dat was het volgens mij wel waard deepack knalde erover vooral laatste 15 min toen iedereen bij het vuurwerk stond
In de blauwe tent werd heerlijk gerost! Alpha2 vs. Beat Providers megemeppers van de dag verder ga ik standbeelden bouwen voor Deepack, B-Front, Tatank, Neophyte en Art of Fighters alleen die mainstage he
Dit was het slechtste Feest wat ik heb meegemaakt. Heen weg ging fout (iedereen reed fout) geen controle om binnen te komen. (kon dus van alles meenemen als je zou willen) Geluid slecht. Opstakels overal op de grond dus veel mensen vielen knap hard. Kortom HEEL slecht. en ben je VIP en betaal je zoveel geld moet je gewoon parkeren bij de rest (heeel ver) en niks gezien waarom ik een VIP kaart had???
Wat een knaller zeg Theo & Charly waren zeker wel geniaal Alleen wel jammer dat de afsluiter niet zo hard was..
Was weer een top daggie! Charly & Theo de helden van de dag! t was niet de beste editie maar dus wel super vermaakt. Persoonlijk vond ik de opzet van de main niet zo relaxt...
Blue + Black geniaal vond de main een beetje raar staan, niet op de juiste plek en ook niet zo mooi. blue mocht van mij open zijn. black super , groot , hard en mooi. lekker weer, top feest!!
Te bruut feest dit jaar. Lekker weer! Mainstage alleen volgende keer op andere plek. de bomen stonden nu aaridg in de weg voor een goed zicht op het podium.
Q dance thanx..... Next year again.... Wat een feest wat een weer wat een vrouwen wat een show wat een setjes heerlijk.... Main kwam er met de show echt te gek uit Wildstyler thanx!!!!!!
Wat een heerlijke dag weer geluid in purple en blue fijne sfeer ook daar, FREQUENCERZ HELDEN!, bioweapon ook supervet, titan was ook vet het laatste uur! En over B-Front hoeven we niet te zeggen dat het wederom vet was toch?...
Heerlijk daggie weer! Misschien enigszins spijtig dat een grote groep vaste gasten ontbrak in de r_AW tent.. maar evengoed weer een pri-ma Defqon achter de rug!
Het was weer geweldig Vooral Silver was erg gezellig en het klapstuk van de dag was toch wel Hilarious
Ik miste het kippenvel van vorig jaar een beetje De mainstage was origineel bedacht en de indeling van de stages was beter dan vorig jaar! Verder een zeer geslaagd feestje hoor! Noisecontrollers & Intractable One Tot volgend jaar allemaal!
Defqon Tijd vloog weer voorbij, heb veel te veel djs gemist die ik wou zien, maar wel Charley Lownoise & Mental Theo, heerlijk! Goede keuze om ze op de main te zetten! Verder: Klotedagjesvolk dat niet danst bij de main ga lekker naar Dirty Dutch ofzo
1st Defqon maar wat een geweld Charly & Theo set van de dag en wat een afsluiting met vuurwerk en hc Brennan Heart, Neophyte, Wildstylez, Noisecontrollers, Frontliner, Traxtorm stars, Slim Shordy top locatie, top gemaakt, veel bekenden. Black decor zag er nog beter uit dan main Goeie keus voor main in midden, maar halve marathon gelopen..cu nxt year
Was toppie! Echter....voorgaande jaren waren wel duidelijk beter! Maar het weer....ongelooflijk he, ieder jaar weer heerlijk zonnetje Goed verbrand, maar da hebben we er graag voor over! Charly en Mental overtroffen echt ALLES Vuurwerk was ook weer super op het eind Aankleding Main was idd minder, maar wel vet dat Black (hardcore) dit jaar ook openstage was ipv een benauwde tent Met het wegrijden ook geen problemen gehad
Was weer knallen! Wat gezeur bij binnenkomst door de strenge controle,mensen waren onvoorbereid hierop! Afluiter op de main was wat soft, vuurwerk daarin tegen SUPER! Geweldige dag gehad!
Was weer een geniale editie! super weertje goed geluid bij de black, een dikke files set van promo, heeeeel veelbekenden en 6 jaar samen met nm mop ..... toppertje dus!
Heel vet feestje!!! Charly&Theo vette set en tent Brown was gruwelijk einde was weer veel te snel en vuurwerk met geen pen te beschrijven oja...wat een weertje volgend jaar toch weer he Robert?!ORGANISATIE
Goei fiske vooral in de blue, op de main weinig losgaande mensen en afsluiting was drama
Ik heb me Top vermaakt was een goed feest! Delirium von ik erg goed in de grey jammer dat ik wel erg veel hitjes dubbel heb gehoord....het weertje was goed voor een festival
Black buiten, Partyraiser & Unexist Verder lekker sets gehoord van B-front en Noisecontrollers!! Maar DefQon is gewoon echt niet zo goed als dat iedereen vind/denkt!
The time is now
Bekijk de website & line-up van Defqon.1 Festival hier.
Kaarten voor Defqon.1 zijn vanaf 17 april 13:00 uur verkrijgbaar via Q- dance.nl.
277
Defqon.1 vindt traditiegetrouw plaats halverwege juni en wel op zaterdag de 12e. Als de klok 11 uur slaat gaan de deuren open en we rocken met 40.000 vrienden het zonnige Almere Strand tot 11 uur 's avonds. De kaartverkoop start op zaterdag 17 april om 13:00 uur en kaarten zullen te koop zijn via Q-dance.nl. Doormiddel van een nieuw systeem komt iedereen, net als bij de bakker, in een virtuele rij te staan en wordt je eerlijk op volgorde geholpen. 244
Ik vind de dvd beter als vorig jaar maar nog steeds niet heel veel aan eigenlijk. Waarom toch alleen de main en compilaties van andere stages. Charly en Theo zijn net zoals op het feest zelf ook op de dvd het hoogtepunt.
Leuk dat ze een dvd versie maken en een Blu-Ray versie maar ik had liever goed geluid gehad dat niet om de 30sec harder of zachter wordt. De liveset van de Noisecontrollers heeft daarin tegen wel super geluid.
Tijdens het bestellen geen bevestigingsmail gehad. Wel is het geld van me rekening.
Dan maar mailtje gestuurd.
Na 4 werkdagen nog geen dvd en ook nog geen reactie van Q-dance.
Lekker hoor