Dus zo zien de ideale Coffeecore nike air maxi's van DROKZ eruit, lekker cd'tje Richard bedankt! Kon natuurlijk niet stuk Defqon, want was met geniale gekke meiden en die zorgde er wel weer voor dat er weer als vanouds warm gedraaid werd. 7 weken stilstand doet toch iets met je. 3 uur 's nachts in mijn bedje en wat wil je nog meer!!!!
Het kon beter, maar het was genieten! Volgensmij moest er wat geld voor de feestfabriek aan de kant worden gezet..
lekkere binnekomst met neophyte charley & theo, wederom beste setje van de dag vond de mainstage verder een beetje tegen vallen maar black was stukken beter als vorig jaar!
GENIAAL!! Main was niet heel boeiend maar blue en silver GE-WEL-DIG.. Tatanka, B-front en Drokz
Wat een TOP feest!!! Ze krijgen het elk jaar weer voor elkaar!!
Woehoe . Echt super genoten en wat een weertje. Het was echt helemaal perfect. Ook super dat de Black buiten was, lekker staan stampen in het zonnetje. Terugreis met de trein was wel één groot drama . Maar in één woord: genoten!
beetje jammer dat de techno zo ergens in een achterafhoekje was geplaatst... raar podium, weinig sfeer bij stage 9. Jammer! Maar verder toch goed vermaakt
Leek wel een budget editie 3e keer defqon, meteen de laatste keer
Eerste keer een groot feest helemaal nuchter, en heb me ondanks dat toch goed vermaakt . Alleen vond ik het de 70 euro zeker niet waard, main was kak, blue was kak, en afsluiter op main was niet boeiend.
Black buiten, top geluid en gezellige mensen! Optimaal vermaakt
top dag gehad! MAAR wildstylez hoeft voor mij niet meer af te sluiten. draait zn eigen setje net zoals HHZ. had meer van frontliner verwacht. b-front altijd beuken en slimshore was ook aardig aan het beuken al vroeg op de middag.
It was lovely! Ik heb er echt van genoten met iedereen! Main was idd minder, lachen dat veel mensen ervoorbij liepen en opzoek gingen naar de main! Kvond het er een beetje ElCheepo uitzien. Zijn genoeg andere dingen om op te bezuinigen
Wat een ge-wel-di-ge dag!!! Kijk alweer uit naar volgend jaar !!
Dit is weer een feest om nooit meer te vergeten... Om het in een paar woorden te beschrijven... Zon,zee,strand,mooie vrouwen en HARDTECNO!!!!!!: Miss Djax,Boris S,Daniela Haverbeck,Hilarious
Goed weer, goed bier en goede sfeer -> dik feest gewoon en de orange was onverwachts supervet ook silver en green was niks mis mee en opa drokz maakte het feest compleet
Was weer een topper!!! Gezellige mensen weer, zoals altijd . Main was begin v/d dag best lachen, later veels te soft . Grey/green was top! Blue ook best lekker op z'n tijd!! Op naar awakefest!
Topdag gehad ! Op de main weinig interessante setjes gehoord, gelukkig maakte de Blue en Black dat goed. Verder super vemaakt Charly&Theo, Psyko Punkz live
id verplicht, zwaar ongepast op een festival! De main heeft er wel eens beter uitgezien, al was de vuurwerkshow wel weer heel vet Defqon blijft natuurlijk gewoon de top
WOW! Wat een heldenfeest was dit! Super tyd gehad; beter kan gewoon niet!
Blue Stage Frontliner LIVE verder dikke sets van Psyko Punkz, B-Front, Bioweapon & Digital Punk! Mainstage vond ik er maar mager uitzien, ook was het geluid daar niet optimaal! Verder top dagje gehad met alle bekenden!
was me eerste keer defqon! was echt super! behalve dat een of andere doorgesnove duitser me bier uit me hande sloeg, maarja. voorderest echt top! (wel duur 5eu voor water)
Main veel wat tegen, zeker bij afsluiting. Gelukkig waren de verwachtingen daarover al laag door vorig jaar.. Voor de test TOPfeest! (Vision en Zany)!!
Defqon 1 Baby !! Normaal loop ik wel wat rondjes maar vond het gister echt niet nodig..hele dag bij de main gestaan en heb me optimaal vermaakt !! Er werd lekker gebeukt ! Charly en Theo waren ook lekker bezig !! Wederom geweldig Feest !!
Lekker feestje, jammer dat we al laat waren en door de file nog eens een uur later waren, maar erg goed vermaakt, silver op einde was erg goed te doen!!!!
Zeker niet de allerbeste defqon, maar het onverwachte lekkere weer en matties maakte een hoop goed!! Wildstylez topper van de dag en dat zegt meer over de rest dan over hem... Oja tip voor Q: nodig de volgende keer weer wat meer Italiaantjes uit
mooi weer, goede sfeer, beetje weinig gappies, maar toch vermaakt met iedereen goede setjes in de early en knallende afsluiter van partyraiser vs unexist
Top feest geluk met het weer alleen jammer weinig bekenden gezien liep iedereen mis, maar verder super feest
Wat een top feessie weer! Super gezellige groep waar we mee waren en wat hadden we weer een mazzel met het weer!! Dit keer veel bij de main gestaan en het beviel prima! op naar Mysteryland!!
Charly, theo en de zon maakten mijn dag goed. In de blue ook prima vermaakt. Verder was ik totaal niet onder de indruk van het hele defqongebeuren. Te hoge verwachtingen wss.
Prima vermaakt deze dag Blue + Purple beste area's Psyko's, Frequencerz Matige afsluiting helaas, had ik meer van verwacht! Hulde voor de sitdown momenten tijdens Frequencerz
Super naar mijn zin gehad hele dag alleen maar blije gezichten om me heen gezien, geen enkel opstootje gezien. En wegrijden aan het eind van de parkeerplaats ging ook goed binnen een uur waren we weg. Alleen pffff die zeikende Duitser voor mdma
Sets van de dag waren wat mij betreft die van Promo en Headhunters. Defqon, zoals altijd, weer fantastisch. Heerlijk weer en een mainstage die weer geweldig was! Q-Dance
Allereerst dik feest ! Had gedacht een beetje te pendelen tussen red, blue, black en grey, maar daar kwam weinig van te recht toen ik green had ontdekt! Bold en miss djax zwaar gruwelijk! Min puntje vond ik Tatanka...was toch "raw" in blue moet je niet de zelfde ##$$% zooi als op de main gaan draaien !
Wederom een zeer vette Defqon!!! Erg gezellig gehad met de mensen waarmee we waren Voornamelijk bij main gestaan en genoten van het weer. Want oh oh, ieder jaar hebben we toch maar weer mazzel! Ben zelfs verbrand! Het vuurwerk op het einde en de lasers waren weer mooi gedaan. Ik vond het trouwens wel wat hebben de main in het midden! Ook black open air was top! En nu.... Nagenieten!!
Wat een HEERLIJK, SUPER, VET, DOL Feestje..Deze zal me altijd bij blijven.. BLEU Dankjewel iedereen!! Zeker tot volgend jaar..
Was wel okej .-Geluid mocht toch wel harder -Geen sweer op DefQon -Vorrig jaar DefQon 1 duidelijk beter -Was mijn laaste keer ook op DefQon 1 -Decibel blijft het beste
WERELDFEEST, over alles is echt nagedacht! DEEPACK = HELDEN . En een pannekoek eten is nooit meer hetzelfde....
1 Woord Geweldig.. heb me prima vermaakt tot feest
BLUE . Slim shore, PP, Alpha², B-front en held van de dag: ZANY! Vooral het begin, heerlijk. En ook Villain is een held! Supergezellig met m'n maten!!!
Top dag gehad mn kilometers weer gemaakt! Psyko Punkz zette voor mij de toon en Deepack deed daar nog een schepje bovenop & die ouwe rotten deden HET weer es op de main
Silver Silver Silver!!!! Negative A vs Tymon, hoe gruwelijk wil je het hebben?!!! 1 van de vetste sets ooit! Stormtrooper was ook heel vet, Mindustries nóg vetter heerlijke breaks van Mez & Torsion! B-front was ook super en Titan als afluiter
Superdag gehad! Organisatorisch klopte er veel niet aan het feest maar wel voor 1 uur thuis en dat was ook wel een wonder! VIP zwaar kut vergeleken met vorig jaar!!! En wat een weertje Frontliner beste setje van de dag »Voor de eerste keer in me leven Abject - Feel so good gehoord op een feestj. Dat was wel een mooi momentje
Yves, Psyko Punkz, Mental Theo & Charley Lownoise, Partyraiser & Unexist... HELDEN! Matige afsluiting, vuurwerk had wel wat langer mogen duren en vorig jaar was duidelijk beter.. Maargoed desondanks toch goed vermaakt!
vip bracht niks extra's . ik vond dit 1 van de mindere edities helaas. heb me wel vermaakt maar de indeling en ik weet het niet maar ik kwam gewoon minder in het feest
Wat een topfeest weer, heb de hele dag genoten Main in het midden vond ik wel wat hebben maar de aankleding was minder vergeleken met voorgaande jaren. Vuurwerk en show tijdens de afsluiting waren supermooi alleen de platenkeuze was minder.. Doek over het publiek was leuk!!
Eerste keer Defqon, maar zeker niet de laatste keer. Wel laatste keer VIP, want wat was dat kut geregeld zeg! Mainstage vond ik maar karig, had het idee dat het gewoon een stel losse onderdelen waren, ipv 1 podium. Black zag er wel goed uit, en daar klapte het ook echt heel hard!
Weet bij God niet meer wie ik waar en hoelaat heb horen draaien, weet wel dat ik een top dag heb gehad dankzij me maatjes, het weer en de sfeer op het terrein.
Ongelofelijk geweldig dag gehad!! De afsluiter was het minst van al de afgelopen 5 keer dat ik ben geweest, maar de gehele dag maakt het meer dan goed!! Tatanka, Psyko Punkz, Slim Shore, Alpha² & Beat Providers, Zany & B-Front HELDEN!!! :respectL)
prima vermaakt lekker sweertje en de muziek en weer waren top voor de top afsluiting vette lasers en vuurwerk. op naar volgend jaar maar eerst de feestfabriek en mysteryland
Goed naar mn zin gehad, al was het vorig jaar vele malen beter. Psyko Punkz, Frequencerz, Frontliner, Tatanka, B-Front en Partyraiser vs. Unexist waren voor mij de toppertjes
van de setjes die ik heb gezien, B-front + Pysko Punkz + Deepack heerlijk! Mainstage was echt (n) .. Pluspunt de BLUE Area en behoorlijk jammer van die laffe afsluiting (n)
heb me onwijs vermaakt met alle leuke mensen maar vorig jaar was beter qua indeling en muziek.. jammer dat headhunterz niet heeft kunnen laten horen wat ie altijd doet.. slecht idee hem te laten draaien in het begin, hij kan er wat van maar wildstylez heeft het zeker goed gemaakt op het einde
Heb me prima vermaakt, maar voor dat geld verwacht je toch wel een beetje aangeklede mainstage ipv 2 kranen met wat hangseltjes eraan. En die bas die je moet voelen, voelde niet echt goed. Jammer maar verder was het een top feestje.
Black Stage !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Heerlijk relaxt dagje op het stand Afsluiter was echt te lauwtjes, vuurwerk was Topdagje gehad!
Wat een sfeer! Super vette dag, de black area was echt héél erg vet, dik geluid en mooie opmaak. Absolute held van de dag, PROMO wat een gruwelijke held is de beste man toch. Ten slotte de groep
wat een GEWELDIG feest
mijn 1e defQon.. DBSTF lekkere set.. Beatproviders top gedraaid.. was met leuke mensen dus prima vermaakt
krijg je door de organisatie een code om 2 kaartjes te bestellen... vervolgens wordt je door dezelfde organisatie gewijgerd bij de ingang omdat je geen ID-bewijs bij je hebt... 1 of ander roodharig gedrocht dreigt je dan of je mee wilt gaan van het terrein of of dat ze het wel even op een andere manier aanpakt... gelukkig bestaan er hele lieve mensen op deze wereld bestaan die voor 'alle gedupeerden' van onze bus de paspoorten e.d. wilden brengen.. eenmaal binnen fantastisch feest
Het was weer een zeer goed feest! Heb enorm genoten op Black Kent iemand btw de meiden op deze foto: http://94.100.119.244/989050001-989100000/989091901-989092000/989091978_5_R_ud_1.jpeg? Next: Dominator!!!
Waaaauw! Wat een feest! Camping was weer ouderwets gezellig Perfect weer Geweldige setjes gehoord. Toen ik eenmaal door had dat de main een klok was, vond ik hem toch wel leuk! (22.45)
Wat een dag!! Wat een muziek!! Wat een afsluiter!! Geniale editie van Defqon Helden waren Slim Shore, Zany, Tatanka, B-Front en Titan
Q-Dance voor de Black Open Air 'Zijn wij groter dan de main' en 'Wie gaat er naar de Feestfabriek' mooiste uitspraken ooit gemaakt door Mc Muzikaal gezien heeft de Black mijn verwachtingen overtroffen, sfeer was fantastisch, lekker losgegaan met liefhebbers Main daarentegen 1 slappe bedoeling. Wat ooit DE MAIN van Defqon was, is nu een broedplaats voor de dagjesmensen die STILSTAAN! (N) Heerlijke dag gehad met mijn lieffies
Whats up met al die lopende mensen! Irritant. Voor de rest echt een geniale dag gehad. Gezellige sfeertje! Afsluiting was niet geweldig qua muziek maar vuurwerk maakte veel goed! Died and gone to heaven!
psyko punkz , verder waren slim shore, charlie lownoise & mental theo, frontliner, second identity, b-front erg goed! en geluid was ook erg netjes dit jaar
Dit was toch echt de minste Defqon! De main was echt een aanfluiting, net of het podiium nog niet af was. Vond het echt Qdance onwaardig. Zelfs het vuurwerk kon mij niet boeien, zomaar wat lulkraak de lucht in geknald erg jammer.
Feest was niet zo goed als voorgaande keren. Wel jammer, maar opzich het weer was wel lekker. Om eerlijk te zijn viel de line up bij silver een beetje tegen, maar das mijn opinie.
Vette shit 8 x op een rij een geweldig, en terecht! Charlie&Theo, Yves, Panic & The Viper, Delirium, en natuurlijk Vince hebben het voor mij weer tot een ultiem feest gemaakt, nu zware pijn in mijn nek en pootje, maar het was het zeker waard!!!!op naar DefQon.1 Festival IX
Haha wat een strenge ID Controle Lachertje toch nog binnen gekomen haha Prima vermaakt, Defqon was zoals het moet zijn, ongekende sfeer! De main wel heel erg schraal aangekleed en de afsluiting was ruk, jammer hoor! Maarja volgend jaar beter Alle andere stages waren top aangekleed en er was overal genoeg ruimte Volgende keer moet er wel wat met die WC's gebeuren want het was gewoon echt niet te doen (te weinig ruimte!). Leuke setjes gehoord QDANCE
Mental Theo en Charly Lownoise :respect . De main heb ik nog geen 10 seconden mooi gevonden, zag er erg rommelig uit. De Black Geweldig : Tha Playah, Endymion, beter dat die dagjesmensen naar huis gaan tijdens de afsluiting.,
super feest bleu tent super vet ik vergat de rest van het feest een beetje te bekijken maar dat was het volgens mij wel waard deepack knalde erover vooral laatste 15 min toen iedereen bij het vuurwerk stond
Was echt super gezellig, super mooi weer!! Black was ook helemaal top! geluid stond echt superhard daarzo en knalde dr over....allleen ik ging bij de main afsluiten maar dat was 1 grote aanfluiting wat een zootje kut hardstyle....volgnde keer ben ik bij de afsluiting op de black te vinden
ff azijnzeiken: logistiek rondom de toiweltten was k*t. Na 10 jaar feesten organiseren en 7 DefQon moet Q-dance toch wel beter weten? Voor de rest een topfeest. Hulde! _0_
wat een feestje,blij dat ik nog kaarten heb kunne krijgen...wel jammer inderdaad van de dagjes mensen...en het domme shuffle volk...blijf lekker in duitsland en waar je ook vandaan komt...wel vet met die italianen haha cya next year!
Was gezellig! Vond alleen de aankleding en t vuurwerk zeer matig, de sfeer op decibel beter.. Verder was de sfeer in de groep geweldig! Vond Wildstylez een matige afsluiter. Heb de beloofde hc uit het interview niet voorbij horen komen.Verder heldensetjes van Psyko Punkz, B-front, frontliner, blue was hard!
SUPER vermaakt, aankledeing main vondt ik wel grappig. No time to waiste en allemaal klokken. Helden Charly Lownoise en Mental Theo maar wat een slechte tijd, half 6 wie verzint zoiets? Open black GEWELDIG. Zonnetje bedankt!
Wat een heerlijke dag weer geluid in purple en blue fijne sfeer ook daar, FREQUENCERZ HELDEN!, bioweapon ook supervet, titan was ook vet het laatste uur! En over B-Front hoeven we niet te zeggen dat het wederom vet was toch?...
Ohjo ik wil terug ! Wat een geweldig feest: Aankleding, show, muziek en de mensen alles was goed ! Veel geweest in de Grey & Silver zaal Charly lownoise & Mental Theo @ de main ook lekker met de happy shit Bedankt gappies was gezellig ! Geweldige eerste Defcon !
Denk dat ik op de verkeerde plek heb gestaan, want vond het niet zo geweldig. Wel super vermaakt en het weer was heerlijk, maar DV8 slechte MC, Charly en Theo midden op de dag hardcore draaien en slechte afsluiter.. Geen kippenvel zoals vorig jaar.
Ik miste het kippenvel van vorig jaar een beetje De mainstage was origineel bedacht en de indeling van de stages was beter dan vorig jaar! Verder een zeer geslaagd feestje hoor! Noisecontrollers & Intractable One Tot volgend jaar allemaal!
Super dagje gehad!!! jammer dat onze tomtom ons naar het andere kant van het meer stuurde waardoor we er pas laat waren charly & theo bagger!!! hardstyle had tandje harder gemogen... maar super vet
vet feest weer, Second Identity heerlijke binnenkomer! Charly en theo ook erg vet zo tussendoor op de main!, geluid black en blue gruwelijk, main mocht iets harder! verder en
Was weer geweldig!! Hing echt een lekker sfeertje en geen regendruppel gehad midde op de dag was het best! Helaas aan het eind te wazig om nog los te kunnen gaan, achteraf anders gedaan mja zker vet!! Van de kluisjes naar de bus was een ellende
heerlijk daggie gehad met me vriendjes en vriendinnetjes @ BLACK in het zonnetje! maar waar was NOIZE SUPPRESSOR die hoort thuis blij BLACK
Was weer knallen! Wat gezeur bij binnenkomst door de strenge controle,mensen waren onvoorbereid hierop! Afluiter op de main was wat soft, vuurwerk daarin tegen SUPER! Geweldige dag gehad!
Weer leuk feestje! Maar al met al is 2006 niet te overtreffen. Wederom scantraxx overkill! MAAR De purple, Intractableone, The Vision! Blue Tat, Deepack! Orange!!! VET
ALLES TOP! De standaard is gezet!!! Lekker in de blote bast in de zon en nu stijve kuiten van't hakken Slim Shore, DEEPACK, The Prophet en Promo abslute helden en verrassingen van de dag. En idd, een pannenkoek eten zal nooit meer hetzelfde zijn...
Feest was goed, jammer dat alles zover uit elkaar lag, geluid op de main vond ik tegenvallen, op de black was het goed, en in de blue was het zeker lekker!!
TATANKA held van de dag! Erg mooie eindshow ook weer en typische Defqon taferelen, iedereen het podium op tijdens Wildstylez en touwtrekken met een groot doek! Was echt top!
DIK feestje!!! Vooral Black lekker buiten maakte 't helemaal af
Wat geweldig! Jammer dat de tijd zo snel ging. Weer was ook super, flink verbrand nog. Slim Shore, Psyko Punkz en ook de Purple was zeer nice! Main vond ik een beetje karig
Het was weer een geslaagde editie Negative A vs Tymon en Stormtrooper waren heldig! Black area beviel ook prima met een heerlijk setje van de "Traxtorm Stars"
Leuk buiten feest, Blue was goed te doen alleen jammer dat de dj's / het geluid / de sfeer niet echt pakkend was op de main jammer maar toch een leuke dag gehad met de groep
Black, Silver en Greyyy rest vond ik wat tegenvallen... al met al... zwaar GEHAKT!
was mijn 1e defqon, en zeker een goeie indruk op me gemaakt. de main vond ik een beetje simpel aangekleed tegenover de black die er gewoon top uitzag. verder goeie sfeer, lekker weer vette lokatie en op een paar sets na vette setjes gehoord. is dus zeker voor herhaling vatbaar
Lang leve de purple Frequencerz super dik, atmozfears, bioweapon, hektik! Verder was in de blue beat providers ook erg lekkerr! Verder was het geluid in de blue en black meesterlijk hard! Volgend jaar frequenerz in blue?
Charly en Theo TOPSET! WC's drama! al met al veel beter dan vorig jaar, al kan het nog niet tippen aan 2007 en 2008! Op naar 2011 !!!
niet me beste defqon maar wel gewoon weer heerlijk dagje gehad. Tatanka blijft held! Volgend jaar maar eens een HC afsluiter op de main.
Geweldig vermaakt met iedereen! Charly&Theo, B-Front en Psyko Punkz heldeng! Mainstage vond ik niet echt geslaagd!
het was geweldig.... Alleen kei kut dat onze bus al was aangereden terwijl wij er optijd waren 4 keer heel die straat met bussen gelopen gvd .... stonden we dan daar met ze 5e ..voor de rest was het echt heel leuk
Leuk feestje, alleen niet de beste editie.. Saaie main, stomme indeling, saaie aankleding, lange rijen bij de bar, wc's vies, slechte afsluiting, vuurwerk kwam ook al niet hoger dan de main , weer vechte & WEL goed dat ze om je id vroegen..zo krijg je geen kinderfeestje.. maar goed verder wel een leuk dagje in de zon gehad!
Zany held van de dag. Tatanka, Noisecontrollers en Art Of Fighters waren ook tof! Heb me verder uitstekend vermaakt alleen wat een dramalocatie voor de main, kutbomen d'r voor en te breed. WC's bij main waren ook rampzalig. Maar voor de rest gewoon prima feestje weer!
Ik heb me Top vermaakt was een goed feest! Delirium von ik erg goed in de grey jammer dat ik wel erg veel hitjes dubbel heb gehoord....het weertje was goed voor een festival
Black buiten, Partyraiser & Unexist Verder lekker sets gehoord van B-front en Noisecontrollers!! Maar DefQon is gewoon echt niet zo goed als dat iedereen vind/denkt!
charly en theo helden van de dag ! wat een geweldig lekkere set was dat zeg !!
The time is now
Bekijk de website & line-up van Defqon.1 Festival hier.
Kaarten voor Defqon.1 zijn vanaf 17 april 13:00 uur verkrijgbaar via Q- dance.nl.
277
Defqon.1 vindt traditiegetrouw plaats halverwege juni en wel op zaterdag de 12e. Als de klok 11 uur slaat gaan de deuren open en we rocken met 40.000 vrienden het zonnige Almere Strand tot 11 uur 's avonds. De kaartverkoop start op zaterdag 17 april om 13:00 uur en kaarten zullen te koop zijn via Q-dance.nl. Doormiddel van een nieuw systeem komt iedereen, net als bij de bakker, in een virtuele rij te staan en wordt je eerlijk op volgorde geholpen. 244
Ik vind de dvd beter als vorig jaar maar nog steeds niet heel veel aan eigenlijk. Waarom toch alleen de main en compilaties van andere stages. Charly en Theo zijn net zoals op het feest zelf ook op de dvd het hoogtepunt.
Leuk dat ze een dvd versie maken en een Blu-Ray versie maar ik had liever goed geluid gehad dat niet om de 30sec harder of zachter wordt. De liveset van de Noisecontrollers heeft daarin tegen wel super geluid.
Tijdens het bestellen geen bevestigingsmail gehad. Wel is het geld van me rekening.
Dan maar mailtje gestuurd.
Na 4 werkdagen nog geen dvd en ook nog geen reactie van Q-dance.
Lekker hoor