lekkere binnekomst met neophyte charley & theo, wederom beste setje van de dag vond de mainstage verder een beetje tegen vallen maar black was stukken beter als vorig jaar!
Gewoon geweldig!!!Goede sfeer, heerlijk gedraaid,alleen de main errug druk...Niet leuk meer...Voor de rest...Volgend jaar weer van de partij als het meezit qua kaartjes haha
beetje jammer dat de techno zo ergens in een achterafhoekje was geplaatst... raar podium, weinig sfeer bij stage 9. Jammer! Maar verder toch goed vermaakt
was wel een lekker feestje, vond de mainstage niet mooi dit jaar bomen stonden ook in de weg..lekker geluid bij hardcore en natuurlijk supermooi weer en gezellig met de vriendjes
Was weer een fantastisch lekker feest!! Heerlijk weer, heerlijke mensen, echt genoten!!
wtf defqon 2008 en 2009 (almere en sydney) waren veel beter! Main hadde ze veel meer uit kunnen halen met dit thema en de sfeer was ook ver te zoeken bij de main! Dat de black buiten was was zwaar rlx
Top dag gehad, der waren een aantal minpunten maar goed de sf(w)eer was top
heb me goed vermaakt vooral in de blue werd lekker gedraait van begin tot eind super mooi weer gehad. prima feest
Top verjaardag gehad
top dag gehad! MAAR wildstylez hoeft voor mij niet meer af te sluiten. draait zn eigen setje net zoals HHZ. had meer van frontliner verwacht. b-front altijd beuken en slimshore was ook aardig aan het beuken al vroeg op de middag.
Bamm was me het feessie wel weer zeg alles klopte gewoon vond alleen de indeling zwaar vertieft . Dikke voor Nosferatu man man wat een intro "Nos journaal" en tot slot Truuske bedankt voor de gezelligheid
Goed vermaakt, vooral de Blue, dik geluid! Echter, de mainstage had op de plek van Blue moeten staan net als vorig jaar, dan kom je niet vanaf de zijkant bij de main maar gewoon van de voorkant, dat ziet er veel vetter uit. En Charly Lownoise en Mental Theo moeten zich écht hard gaan schamen om dat soort tracks te draaien op zo'n tijdstip op DEFQON.1! ... Kom eens met iets nieuws ipv Hardcore Vibes. Na 3 tracks gehoord te hebben meteen naar de Blue gegaan, jammer! Verder blijft het Defqon.1
Was weer een geweldig feest. Blue was vol gas knallen (PP :respect. Brown over het algemeen vrij rustig maar wel lekker (Coone & Ruthless). Main: kutsfeer, slecht geluid, rare opstelling
Wat een dag!! Helemaal los bij de schranz, industrial, hardstyle, hardcore, early... waar eigenlijk niet!? En Pavelow; wat een set, ik vond het echt heerlijk! Charly Lownoise & Mental Theo ook supervet!!
ohh wat een heerlijk feest! zonnetje, Charly Lownoise & Mental Theo HELEMAAL GEK! Afsluiten met Partyraiser Vs Unexist was chaos! thnx Q-Dance voor de VIP tickets!
Geweldig weekend gehad! Camping was erg gezellig! Defqon wederom een top editie Hardcore open air was heerlijk! Prachtig weer Alles was dik in orde! Super sets van Outblast, Endymion, Charlie & Theo
Was weer een heerlijke dag! Alleen beetje jammer als iemand van je groep die 28 is en alleen een kiopie va dze id mee had , niet wordt binnen gelaten en dan even in totaal drie uur heen en weer moet reizen om ze id te halen! Beetje jammer.. voorderest was het
Lekker feestje, jammer dat we al laat waren en door de file nog eens een uur later waren, maar erg goed vermaakt, silver op einde was erg goed te doen!!!!
Super naar mijn zin gehad hele dag alleen maar blije gezichten om me heen gezien, geen enkel opstootje gezien. En wegrijden aan het eind van de parkeerplaats ging ook goed binnen een uur waren we weg. Alleen pffff die zeikende Duitser voor mdma
Echt de meest slechtste Defqon ooit. Mainstage sloeg echt helemaal nergens op. Black was wel weer gaaf. Maar wat een hoop dagjesmensen. Sfeer was ver te zoeken. Veel opgeblazendoorgesnovenfiguurtjes die denken dat ze 10M2 nodig hebben om te hakken.
Was weer een erg gaaf feest, heb nu nog spierpijn . Blue area was echt helemaal TOP. Slimshore, 2nd identity, TATANKA, B-front en Deepack, heerlijk. Deepack afsluiting geniaal. Jammer dat er veel mensen stil stonden, maar The prophet kan toch wel knallen (@ grey )
Was weerrrr TOP!! mainstage viel echt in het niets vergleken met andere jaren, Verledenjaar was ook wel erg mooi maar dus moeilijk om te overtreffen maar dit? had zkr better gekund!
Wederom een zeer vette Defqon!!! Erg gezellig gehad met de mensen waarmee we waren Voornamelijk bij main gestaan en genoten van het weer. Want oh oh, ieder jaar hebben we toch maar weer mazzel! Ben zelfs verbrand! Het vuurwerk op het einde en de lasers waren weer mooi gedaan. Ik vond het trouwens wel wat hebben de main in het midden! Ook black open air was top! En nu.... Nagenieten!!
Wat een GRUWELIJK Feest weer!! Black,Blue,Main Echt top vermaakt, veel gezelligheid!! Had van de main wel iets beter verwacht! Maar dit was echt geweldig!
TOP zoals gewoonlijk! vreselijk goed vermaakt in de Blue, Black, Silver & Grey alleen was de main qua aankleding echt een bij mekaar geraapt zooitje, wat was dat een verschil met bijv. 2008 desallnietemin lekker losgegaan met m'n vriendjes en vrindinnetjes Thanks!
HEEERLIJKE DAG, incl de bezelligste bus, pijn in de poten en een zandbak in de neus.. TOP DUS!!!!!
Gezellige dag gehad met mijn partymaatjes. Het weertje zat erg mee, en het sfeertje was prima. Wel een paar mindere setjes gehoord (Brennan Heart, Alpha Twins vs. Beat Providers (N)), maar dat mocht de pret niet drukken. Helden van de dag: Charly & Theo
mainstage fucked up lelijk teveel bomen slecht geluid GEEN SFEER | black mooie stage redelijk geluid goeie sfeer blue goed geluid geweldige sfeer super | feest beoordeling onder verwachting voor qdance defqon volgend jaar gewoon weer opstelling van 2009 aanhouden die was gewoon gruwelijk succes
lullige hitjesparade op de main, ter compensatie errug goed gebeukt in de early!
briljant, alleen jammer van de indeling op de red(dj's) maar endymion wederom de held van defqon!!
Was wel okej .-Geluid mocht toch wel harder -Geen sweer op DefQon -Vorrig jaar DefQon 1 duidelijk beter -Was mijn laaste keer ook op DefQon 1 -Decibel blijft het beste
Machtig feest weer! Toch word het wel steeds jaar ietsje minder. Doe de Main maar niet meer in het midden volgend jaar! De aflsuiter viel ook erg tegen..
BLUE . Slim shore, PP, Alpha², B-front en held van de dag: ZANY! Vooral het begin, heerlijk. En ook Villain is een held! Supergezellig met m'n maten!!!
Heeeeeeeel dik feestje! Vond de afsluiting tegenvallen. CL&MT helden van de dag_
Jaaaaa lekker feestje gehad lekker weertje, goede muziek !! Jammer dat ik weinig bekenden heb gezien, maar ja dat krijg je op zo'n groot feest! Heb me verder goed vermaakt !
Geweldig, prachtig feest! Alleen wat voor volk er tussen liep op de main, nou echt... Om te janken!!! Enige wat een beetje aansloeg waren Charley Lownoise/Mental Theo. Verder B-front
Yves, Psyko Punkz, Mental Theo & Charley Lownoise, Partyraiser & Unexist... HELDEN! Matige afsluiting, vuurwerk had wel wat langer mogen duren en vorig jaar was duidelijk beter.. Maargoed desondanks toch goed vermaakt!
Ik vond het gaaf... Jammer van de positie van de mainstage. Vond de afsluiting vorig jaar beter.. Charly en Mental ware echt gaaf! .. Volgend jaar word het nog vetter!
Eerste keer Defqon, maar zeker niet de laatste keer. Wel laatste keer VIP, want wat was dat kut geregeld zeg! Mainstage vond ik maar karig, had het idee dat het gewoon een stel losse onderdelen waren, ipv 1 podium. Black zag er wel goed uit, en daar klapte het ook echt heel hard!
6e defqon, slechste tot nu toe, volgend jaar beter???
Weet bij God niet meer wie ik waar en hoelaat heb horen draaien, weet wel dat ik een top dag heb gehad dankzij me maatjes, het weer en de sfeer op het terrein.
Main had een klote plek dit jaar.. maar desondanks wel een geweldigge dag gehad weer!! Op naar 10 Years
lichtelijk gemengde gevoelens.. dikke dikke mazzel gehad met het weer en voor de blue!! helaas vanaf moment dat ik door fouillering kwam een beetje achter de feitjes aangelopen en daardoor te weinig genoten van het feest zelf.. en dan ook nog es 'who wants to live forever' draaien bij de afsluiter.. nou, mij kon je opvegen!
Vet feestje weer! Niet echt bij de main geweest, alleen HHZ ff geluisterd. White super met Isaac , Grey lekkere sets, Purple was knallen, en de Goa was geweldig. Goed vermaakt.
Mega vette dag gehad met me partycrew Psycho punks, B-Front Verder was het weer echt prima te doen. Ook heel blij weer wat lieve mensen gezien te hebben.
Heb me prima vermaakt, maar voor dat geld verwacht je toch wel een beetje aangeklede mainstage ipv 2 kranen met wat hangseltjes eraan. En die bas die je moet voelen, voelde niet echt goed. Jammer maar verder was het een top feestje.
Jaa, het blijkt gewoon weer een garantie te zijn voor een heerlijk festival. En wat is dat toch dat steeds dat weer net zo lekker uitvalt met DefQon Green erg leuk gedaan met de koekoeksklok, en leuk dat de Black Open Air was
Doe de main alstjeblieft nooit meer in het midden, wat een drukte met de afsluiting. Verder weer geweldige dag natuurlijk!
Wat een gruwelijke toptijd hier beleefd! BLUEEEE! Psyko Punkz & Tatanka waren m'n helden! Verder waren de rondjes fenomenaler als ooit te voren!
Wat een sfeer! Super vette dag, de black area was echt héél erg vet, dik geluid en mooie opmaak. Absolute held van de dag, PROMO wat een gruwelijke held is de beste man toch. Ten slotte de groep
helemaal uit zen naadje daar!!!! oh wah heb ik het goed gehad zeg. zeker nie de beste en zeker niet de slechtste.. MAAAAAR deze DEFQON tog zeker wlel de beste muziek gehoord van allemaal !! Shittttttttttttttt wah een gekke werk was het zeg in de blue !! I LOVE HARDSTYLE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mijn 1e defQon.. DBSTF lekkere set.. Beatproviders top gedraaid.. was met leuke mensen dus prima vermaakt
Het was weer een zeer goed feest! Heb enorm genoten op Black Kent iemand btw de meiden op deze foto: http://94.100.119.244/989050001-989100000/989091901-989092000/989091978_5_R_ud_1.jpeg? Next: Dominator!!!
Top feest, lekker weer. En Charlie & Theo Drokz was ook lekker knallen.
mwah vond het maar matig. Lekker de hele dag rondgelopen. Blue was nog wel het beste imo. Maainstage wat een blamage. Betalen we daar 60eu entree voor ?
Hardcooooreee! Tha Playah, Traxtorm Stars, Endymion!!! Menthal Theo & Charlylownoise kei vet! jammer dat ze niet afsloten vond de aflsuitende muziek tegenvallen.. maar de show, SUPER VET! Super feest!
Waaaauw! Wat een feest! Camping was weer ouderwets gezellig Perfect weer Geweldige setjes gehoord. Toen ik eenmaal door had dat de main een klok was, vond ik hem toch wel leuk! (22.45)
Na mindere edities in 2008 en 2009 was deze er wel 1 om in te lijsten! Main zag er best vet uit van een afstandje en blauw en zwart ook! Second Identity, Frequencerz, Intractable One, Bioweapon, The Vision en Titan stuk voor stuk geweldig! Even een extra pluim voor Artic, hele zaal liep leeg na bioweapon maar hij was sowieso gelijkwaardig aan hun!
Silver, black & main was super gezellig met m'n schatties
Q-Dance voor de Black Open Air 'Zijn wij groter dan de main' en 'Wie gaat er naar de Feestfabriek' mooiste uitspraken ooit gemaakt door Mc Muzikaal gezien heeft de Black mijn verwachtingen overtroffen, sfeer was fantastisch, lekker losgegaan met liefhebbers Main daarentegen 1 slappe bedoeling. Wat ooit DE MAIN van Defqon was, is nu een broedplaats voor de dagjesmensen die STILSTAAN! (N) Heerlijke dag gehad met mijn lieffies
Zeer geslaagd feessie goede sfeer, leuke mensjes prima vermaakt
psyko punkz , verder waren slim shore, charlie lownoise & mental theo, frontliner, second identity, b-front erg goed! en geluid was ook erg netjes dit jaar
Wat een gruwelijk vet feest! Een sfeer die je maar zelden tegen komt xD Menthal Theo en Charly waren top en Partyraiser maakte het feest echt compleet. Zon, strand en een super sfeer ->
eeen super feestje! prima vermaakt op 1e jaar defQon, alleen jammer dat de jillz opeens op was, had de aankleding wel beter verwacht, er was gelukkig genoeg te krijgen aan eten!(a), PSYKOPUNKZ helden!, alleen zat helemaal onder t zand,.. mja verder wel erg lekker weer gehad en n top feestje gehad met mn vrienden!& ik vind dat defqon wel vn 1u smiddags tot 1u snachts mag duren dan hebben we langer plezier van de lazers ivm het late donker worden & oja respect voor MENTHAL THEO & CHARLY LOWNOISE....
Dit was toch echt de minste Defqon! De main was echt een aanfluiting, net of het podiium nog niet af was. Vond het echt Qdance onwaardig. Zelfs het vuurwerk kon mij niet boeien, zomaar wat lulkraak de lucht in geknald erg jammer.
Feest was niet zo goed als voorgaande keren. Wel jammer, maar opzich het weer was wel lekker. Om eerlijk te zijn viel de line up bij silver een beetje tegen, maar das mijn opinie.
Vette shit 8 x op een rij een geweldig, en terecht! Charlie&Theo, Yves, Panic & The Viper, Delirium, en natuurlijk Vince hebben het voor mij weer tot een ultiem feest gemaakt, nu zware pijn in mijn nek en pootje, maar het was het zeker waard!!!!op naar DefQon.1 Festival IX
Wat een dag!! Echt supergoed vermaakt! Deepack de helden van de dag! Veel bekenden, veel gezelligheid, goed weer, was gewoon top!! Geluid in de blue op 't einde!! Alleen treinen op 't einde slecht geregeld, de WC's waren echt smerig en CL en MT midden op de dag... (N)
Haha wat een strenge ID Controle Lachertje toch nog binnen gekomen haha Prima vermaakt, Defqon was zoals het moet zijn, ongekende sfeer! De main wel heel erg schraal aangekleed en de afsluiting was ruk, jammer hoor! Maarja volgend jaar beter Alle andere stages waren top aangekleed en er was overal genoeg ruimte Volgende keer moet er wel wat met die WC's gebeuren want het was gewoon echt niet te doen (te weinig ruimte!). Leuke setjes gehoord QDANCE
super feest bleu tent super vet ik vergat de rest van het feest een beetje te bekijken maar dat was het volgens mij wel waard deepack knalde erover vooral laatste 15 min toen iedereen bij het vuurwerk stond
Heftig dagje achter de rug! Frontliner erg vet! Theo en Charly heeeeerlijk! Heb wel heel me kop verbrand maar t was t waard
Was weer een top daggie! Charly & Theo de helden van de dag! t was niet de beste editie maar dus wel super vermaakt. Persoonlijk vond ik de opzet van de main niet zo relaxt...
wat een feestje,blij dat ik nog kaarten heb kunne krijgen...wel jammer inderdaad van de dagjes mensen...en het domme shuffle volk...blijf lekker in duitsland en waar je ook vandaan komt...wel vet met die italianen haha cya next year!
wat een feest!! hardcore open air, super vet!! heerlijk weer! beste editie van deqon waar ik ben geweest tot volgens jaar!!!
lekkerrrrr, gezellig met de dames!
Hele dag blue omdat ik bij main na 20 minuten nog geen bier had, wat een drukte ! Slim Shore was echt top! Psycho Punkz, Alpha Twins en Zany ook prima! Heb alleen betere Defqon's meegemaakt, wel zeer gezellig!!
Q dance thanx..... Next year again.... Wat een feest wat een weer wat een vrouwen wat een show wat een setjes heerlijk.... Main kwam er met de show echt te gek uit Wildstyler thanx!!!!!!
Heerlijk gefeest lekker weer gehad black openlucht werd ook goed gedraait
Blue was magic! PP en B-Front Helden met hoofdletter H.. De main viel tegen, en dan vooral de matige afsluiting (N) Al met al heerlijk dagje met de boyss
1ste keer defqon, en zeker niet de laatste voor mij. wat was het SUPER vet. Alleen de Mainstage vond ik niet zo Spectaculair eruit zien als voorgaande jaren. maar we kwamen voor et geluid ! en dat was super !
Wat een heerlijke dag weer geluid in purple en blue fijne sfeer ook daar, FREQUENCERZ HELDEN!, bioweapon ook supervet, titan was ook vet het laatste uur! En over B-Front hoeven we niet te zeggen dat het wederom vet was toch?...
Ohjo ik wil terug ! Wat een geweldig feest: Aankleding, show, muziek en de mensen alles was goed ! Veel geweest in de Grey & Silver zaal Charly lownoise & Mental Theo @ de main ook lekker met de happy shit Bedankt gappies was gezellig ! Geweldige eerste Defcon !
Strand, zon , Defqon! Vriendjes en vriendinnetjes waren weer heerlijk gek!!! I love crazyness!! HC area was super Work out voor de rest van de week ook meteen gehad
Top feestje, Mooi weer, Slechtere Sfeer.. miss toch te commerciele aan het worden.... ps mensen er is foto genomen maar weet de site niet kan iemand me helpen? iets met kabouter ofz? Give me info please
3e Defqon. En de minste. Komt vooral door de waardeloze afsluiter. Wat een drama die Wildstylez.
Wat een heerlijk feestje weer De beste setjes waren van Intractable One, B-Front & Deepack Wat een ongelofelijke ramsets Het geluid was echt overal dik in orde, de sfeer meestal ook, en ik vond de main apart, maar wel eens wat anders dan een normale main Gruwelijk lekker dagje gehad Alleen Wildstylez afsluiten?? Had dan Charly en Theo gedaan, wat een slap gedoe
main viel een beetje tegen, black was mooi aangekleed setje van mental theo en charly lownoise was geniaal de sfeer zat er lekker in alleen jammer dat de treinen naar utrecht zo slecht geregeld waren
7de keer en verveeld nogsteeds niet....wat een geweldig feest. Super dag gehad
Was weer knallen! Wat gezeur bij binnenkomst door de strenge controle,mensen waren onvoorbereid hierop! Afluiter op de main was wat soft, vuurwerk daarin tegen SUPER! Geweldige dag gehad!
Feest was goed, jammer dat alles zover uit elkaar lag, geluid op de main vond ik tegenvallen, op de black was het goed, en in de blue was het zeker lekker!!
TATANKA held van de dag! Erg mooie eindshow ook weer en typische Defqon taferelen, iedereen het podium op tijdens Wildstylez en touwtrekken met een groot doek! Was echt top!
Heel vet feestje!!! Charly&Theo vette set en tent Brown was gruwelijk einde was weer veel te snel en vuurwerk met geen pen te beschrijven oja...wat een weertje volgend jaar toch weer he Robert?!ORGANISATIE
The Festival of planet earth... Heb me weer eens helemaal naar de klote mogen stampen op een van De feesten van Q-dance, waar we als nederlanders toch stiekum trots op mogen zijn... Zodra je thuis komt en je benen niet meer in beweging kan krijgen va het stampen. half doof. de bassen op de achtergrond nog MAG horen en toch nog sta te popelen om weer verder te gaan, mag je spreken van een geslaagd event hahaha
Goei fiske vooral in de blue, op de main weinig losgaande mensen en afsluiting was drama
Heerlijk weer. Geluid was redelijk tot goed. Tijdens de set van Tha Playah knalde het geluid écht goed. Andere momenten minder. Erg gezellig gehad. En Q-dance, voor de laatste keer: leuk, vuur/vlammen - maar plaats die dingen niet recht voor de boxen!!
We zouden eigenlijk niet gaan dit jaar omdat vorig jaar zon kut editie was, maar ben toch zeker blij dat ik gegaan ben. Defqon.1 2010 was zeker 1 van de beste .....Q-dance bedankt voor de betere indeling van area`s tegenover vorig jaar
was erg gezellig over de hele dag gezien!! Charly en Theo waren super alleen vond ik de main niet heel erg strategisch geplaatst met die bomen in het midden iedereen wou zowat voor die bomen staan waardoor het focking druk werd en je bijna niet meer kon knallen zonder iemad een tik te geven met hand of voet !! voor de rest weer mazzel met mooie weer op naar 2011
was mijn 1e defqon, en zeker een goeie indruk op me gemaakt. de main vond ik een beetje simpel aangekleed tegenover de black die er gewoon top uitzag. verder goeie sfeer, lekker weer vette lokatie en op een paar sets na vette setjes gehoord. is dus zeker voor herhaling vatbaar
heb me goed vermaakt lekker weer en lekker de heledag knallen
het was geweldig.... Alleen kei kut dat onze bus al was aangereden terwijl wij er optijd waren 4 keer heel die straat met bussen gelopen gvd .... stonden we dan daar met ze 5e ..voor de rest was het echt heel leuk
Ik heb me Top vermaakt was een goed feest! Delirium von ik erg goed in de grey jammer dat ik wel erg veel hitjes dubbel heb gehoord....het weertje was goed voor een festival
Wat een dag!! Heb echt genoten Blue en Black en Silver Main viel wel beetje tegen, qua programma. Aankleding was vet! Afsluiting was mooi, maar wel te soft.. Beter Charly en Theo laten afsluiten Maar tot nu toe mn beste DefQon.1 Sfeer was ook top!
The time is now
Bekijk de website & line-up van Defqon.1 Festival hier.
Kaarten voor Defqon.1 zijn vanaf 17 april 13:00 uur verkrijgbaar via Q- dance.nl.
277
Defqon.1 vindt traditiegetrouw plaats halverwege juni en wel op zaterdag de 12e. Als de klok 11 uur slaat gaan de deuren open en we rocken met 40.000 vrienden het zonnige Almere Strand tot 11 uur 's avonds. De kaartverkoop start op zaterdag 17 april om 13:00 uur en kaarten zullen te koop zijn via Q-dance.nl. Doormiddel van een nieuw systeem komt iedereen, net als bij de bakker, in een virtuele rij te staan en wordt je eerlijk op volgorde geholpen. 244
Ik vind de dvd beter als vorig jaar maar nog steeds niet heel veel aan eigenlijk. Waarom toch alleen de main en compilaties van andere stages. Charly en Theo zijn net zoals op het feest zelf ook op de dvd het hoogtepunt.
Leuk dat ze een dvd versie maken en een Blu-Ray versie maar ik had liever goed geluid gehad dat niet om de 30sec harder of zachter wordt. De liveset van de Noisecontrollers heeft daarin tegen wel super geluid.
Tijdens het bestellen geen bevestigingsmail gehad. Wel is het geld van me rekening.
Dan maar mailtje gestuurd.
Na 4 werkdagen nog geen dvd en ook nog geen reactie van Q-dance.
Lekker hoor