Jammer van de relatief kleine main en een aantal onhandige bomen, maar respect voor de aankleding! Verder was de Blue ook een van de betere area's.. Kortom.. wat een heerlijk feest is 't toch!
Was gezellig, maar wel erg matig aangekleed!!! Vuurwerk was ook niet top. Wel lekker weer getroffen! En laat ze nu eindelijk eens wat aan dat gedoe met die bussen doen!!!!
Super feestje gehad En wat een weertje! Heerlijk! Alleen de afsluiting viel tegen helaas...
Geweldig feestje alleen de Defcontrole een beetje overdreven.. Delirium & Afsluiting
wtf defqon 2008 en 2009 (almere en sydney) waren veel beter! Main hadde ze veel meer uit kunnen halen met dit thema en de sfeer was ook ver te zoeken bij de main! Dat de black buiten was was zwaar rlx
Prima Vermaakt Niet helemaal mijn feest, maar ik vond het leuk om een keertje mee te maken Mummypakken en Pluisjes... Ben benieuwd of die oranje auto's gemakkelijk uit te pakken waren
Hoooow, hoe kan het toch dat Defqon niet te overtreffen is? Is er geen andere organisatie die dit kan overtreffen? Nu moeten we weer een heel jaar wachten !! Maar was een goed feest, mede dankzij de Bulters die zijn mini Vuvuzela aan mij wou afstaan....HEERLIJK!!!!!
Top dag gehad, der waren een aantal minpunten maar goed de sf(w)eer was top
Top feestjee ! Met de meiden & Boy's en overwachts gezellig met de haagse hopjes
heb me goed vermaakt vooral in de blue werd lekker gedraait van begin tot eind super mooi weer gehad. prima feest
top dag gehad! MAAR wildstylez hoeft voor mij niet meer af te sluiten. draait zn eigen setje net zoals HHZ. had meer van frontliner verwacht. b-front altijd beuken en slimshore was ook aardig aan het beuken al vroeg op de middag.
Was weer als van ouds geweldig! Pijn in de benen, klein beetje verbrand dus betekend dat het zeer geslaagd was! Alleen jammer van de opstopping bij het parkeerterrein!
Goed weer, goed bier en goede sfeer -> dik feest gewoon en de orange was onverwachts supervet ook silver en green was niks mis mee en opa drokz maakte het feest compleet
Topfeest...! Wat een hele dikke set van Deepack zeg.. 1000x beter dan de afsluiter op de main. Psyko punkz ook geweldig. Verder een hele gezellige dag gehad..!
Goed vermaakt, vooral de Blue, dik geluid! Echter, de mainstage had op de plek van Blue moeten staan net als vorig jaar, dan kom je niet vanaf de zijkant bij de main maar gewoon van de voorkant, dat ziet er veel vetter uit. En Charly Lownoise en Mental Theo moeten zich écht hard gaan schamen om dat soort tracks te draaien op zo'n tijdstip op DEFQON.1! ... Kom eens met iets nieuws ipv Hardcore Vibes. Na 3 tracks gehoord te hebben meteen naar de Blue gegaan, jammer! Verder blijft het Defqon.1
Topdag gehad ! Op de main weinig interessante setjes gehoord, gelukkig maakte de Blue en Black dat goed. Verder super vemaakt Charly&Theo, Psyko Punkz live
Prima feestje, alleen voorgaande jaren beter! Oja en die set van Mental Theo + Charly Lownoise sloeg echt als een tang op een varken! Doe dat ff lekker aan het einde ofzo?!
wat was dit een heerlijke defqon... wat helemaal fantastisch was is dat de black nu ook lekker buiten was wat een geluid daar!! super naar me zin gehad
Zwaar verknorst daar! heerlijk feest. Main was gewoon bedroevend, Hardcore was daarintegen buiten en enorm. Goeie keuze, denk alleen dat het dramatisch was geweest als het slechter weer was
Vond main een beetje mager aangekleed.. ik zeg Headhunterz in voor en tegenspoed maar dit vond ik echt KUT! verder weer HEERLIJK staan housen!
Was weer een geweldig feest. Blue was vol gas knallen (PP :respect. Brown over het algemeen vrij rustig maar wel lekker (Coone & Ruthless). Main: kutsfeer, slecht geluid, rare opstelling
Een halve marathon in de Silver gelopen bij Tymon & Negative A! Wat een master actie om samen te draaien en wát een ontzettend vette set Verder waren Tatanka en B-Front goed te doen Toch had ik van DefQon persoonlijk nét iets meer verwacht
ohh wat een heerlijk feest! zonnetje, Charly Lownoise & Mental Theo HELEMAAL GEK! Afsluiten met Partyraiser Vs Unexist was chaos! thnx Q-Dance voor de VIP tickets!
Het feest was echt Geweldig, Aankleding was minder, maar geluid maakt voor mij veel goed CL &MT was echt vet tussen de hardstyle door!! en wat heb ik me geamuseerd met dat doek
Beste feest waar ik ooit ben geweest, een perfecte dag met veel vette muziek. Veel bij Black gestaan, helaas viel Tatanka bij Raw nogal tegen aangezien hij gwn melodieuze crap draaide.
Dit was wel 3en mindere defQon... Wel goed vermaakt met goed festival weer en leuke mensen Black buiten vond ik wel erg vet! Main zag er niet echt uit vond ik...
was me eerste keer defqon! was echt super! behalve dat een of andere doorgesnove duitser me bier uit me hande sloeg, maarja. voorderest echt top! (wel duur 5eu voor water)
Main veel wat tegen, zeker bij afsluiting. Gelukkig waren de verwachtingen daarover al laag door vorig jaar.. Voor de test TOPfeest! (Vision en Zany)!!
Lekker feestje! Hardcore buiten was ook top! De plek van de main vond ik minder! En die afsluiting bij de main, wat was dat een aanfluiting zeg! Verder leuk feestje gehad, maar dit was zeker niet 1 van de beste edities
Wat een lekkere party zeg , psyko punkz en frontliner wat een dikke sets !!!!
Minste editie tot nu toe, toch super vermaakt! Goed geluid en mooie eindshow @ mainstage, maar vond de main er overdag niet uitzien... CL&MT wederom helden vd dag
Charly, theo en de zon maakten mijn dag goed. In de blue ook prima vermaakt. Verder was ik totaal niet onder de indruk van het hele defqongebeuren. Te hoge verwachtingen wss.
Super dag gehad! Heerlijk weer , goeie sfeer en gezellig groepie waar we mee waren!Charley & Theo mijn helden van de dagVerder op de Black en Blue geweest Grey was ook heerlijk!!
Prima vermaakt deze dag Blue + Purple beste area's Psyko's, Frequencerz Matige afsluiting helaas, had ik meer van verwacht! Hulde voor de sitdown momenten tijdens Frequencerz
http://www.twitvid.com/RQJRV Dit was echt de beste Defqon1 ever! Een bedankje naar al mijn Hardstyle Headz die los zijn gegaan! THX!!! http://www.twitvid.com/JAXPT
De ingang en uitgang was slecht geregeld, wc's bij de Blue te schandaling klein. Degene die de main verzonnen heeft was zeker op z'n achterhoofd gevallen.. Voor de rest was het echt een VET feest..!!!
Allereerst dik feest ! Had gedacht een beetje te pendelen tussen red, blue, black en grey, maar daar kwam weinig van te recht toen ik green had ontdekt! Bold en miss djax zwaar gruwelijk! Min puntje vond ik Tatanka...was toch "raw" in blue moet je niet de zelfde ##$$% zooi als op de main gaan draaien !
TOP zoals gewoonlijk! vreselijk goed vermaakt in de Blue, Black, Silver & Grey alleen was de main qua aankleding echt een bij mekaar geraapt zooitje, wat was dat een verschil met bijv. 2008 desallnietemin lekker losgegaan met m'n vriendjes en vrindinnetjes Thanks!
Binnen komen een beetje matig!! Twee keer tonen ID Kom op mensen!! Binnen een uur wist ik het al!! Volgend jaar weer!!! Wat een dag Fijn groepke, goed VDK, goed muziekske, super vette main, lekker bij Suuske in de nek Hakken en gaan, mooie bus reis terug, met dank aan Mikeke en Toon de jong!! Defqon 2010
Volgend jaar mag de prijs wel omlaag, mocht de kwaliteit weer zo zijn als dit jaar. Main zag er ontiegelijk kut uit, afsluiting vond ik echt zwaar matig. Maar daarentegen hebben de Frequencerz mijn dagje meer dan goed gemaakt! KLASSE MANNEN !
Erg matig geörganiseerd door Q. De aankleding was echt schraal, vooral op de mainstage. Desondanks heel goed vermaakt Helden van de dag: Transfarmers, B-front en Partyraiser vs Unexist die heel dik afsloten
Wat een super weertje weer, is ook elk jaar hetzelfde! Eigenlijk wel eens leuk de hardcore buiten! Promo files set Alles weer top geregeld! Weer een super feest gehad en 6-jarig jubileum gevierd met schatje en alle bekenden
Charly & Theo Afsluiter op de main en aankleding stukken minder dan vorige jaren. Weer en sfeer waren wel goed. Al met al lekker feestje gehad (VIP was goed geregeld)
BLUE . Slim shore, PP, Alpha², B-front en held van de dag: ZANY! Vooral het begin, heerlijk. En ook Villain is een held! Supergezellig met m'n maten!!!
Jaaaaa lekker feestje gehad lekker weertje, goede muziek !! Jammer dat ik weinig bekenden heb gezien, maar ja dat krijg je op zo'n groot feest! Heb me verder goed vermaakt !
Geweldig, prachtig feest! Alleen wat voor volk er tussen liep op de main, nou echt... Om te janken!!! Enige wat een beetje aansloeg waren Charley Lownoise/Mental Theo. Verder B-front
Vette eerste defqon voor mij met Black als hoogtepunt !
Wat een topdagje gehad zeg super goed weer, dikke sets, Psyko Punkz heerlijk gedraaid, in de purple onvergetelijke momenten gehad met Frequenzerz, Charly Lownoise & Mental Theo back to the old days dat doek en B-Front was ook weer super vet! Echt een mooie dag geweest en super gezellig
dit was mijn 6e defQon en ben echt de hele dag los gegaan door het mega vette geluid bij black en main. maar de afsluiter met wildstylez was echt 10x niks
Geweldig feestje wederom! Al vind ik dat ze de blue en de black veel te ver uit elkaar hebben staan. Daarom veel in de main geweest, wat sfeerloos was! Bah. Theo en Charly dikke set! Wildstylez als afsluiter? Mag wel wat harder knallen! 2 jaar terug stuk beter, maar alsnog.. Geweldig feest!
wat een feestje weer zeg, volgend jaar weer de black buiten charly lownoise en menthal theo op de main was ook zwaar genieten camperen was weer zeer gezellig tot volgend jaar!
was weer een super vet feestje, was alleen weinig aankleding van het feest zelf in verhouding met de laatste jaren, en de afsluiter was niet echt denderend qua muziek, geen leuke meezingers ofzo maar verder goed vermaakt!
heb me onwijs vermaakt met alle leuke mensen maar vorig jaar was beter qua indeling en muziek.. jammer dat headhunterz niet heeft kunnen laten horen wat ie altijd doet.. slecht idee hem te laten draaien in het begin, hij kan er wat van maar wildstylez heeft het zeker goed gemaakt op het einde
Jaa, het blijkt gewoon weer een garantie te zijn voor een heerlijk festival. En wat is dat toch dat steeds dat weer net zo lekker uitvalt met DefQon Green erg leuk gedaan met de koekoeksklok, en leuk dat de Black Open Air was
Wat een heerlijke dag!!!! Mijn 8e defqon was wederom super, lekker dansen met alle vrienden en vriendinnen en dan thuis moe en verbrand nog nagenieten. Q-dance toppie, en nu op naar de feestfabriek!
krijg je door de organisatie een code om 2 kaartjes te bestellen... vervolgens wordt je door dezelfde organisatie gewijgerd bij de ingang omdat je geen ID-bewijs bij je hebt... 1 of ander roodharig gedrocht dreigt je dan of je mee wilt gaan van het terrein of of dat ze het wel even op een andere manier aanpakt... gelukkig bestaan er hele lieve mensen op deze wereld bestaan die voor 'alle gedupeerden' van onze bus de paspoorten e.d. wilden brengen.. eenmaal binnen fantastisch feest
was een super feest heerlijk weer lekker genieten dus
Het was weer een zeer goed feest! Heb enorm genoten op Black Kent iemand btw de meiden op deze foto: http://94.100.119.244/989050001-989100000/989091901-989092000/989091978_5_R_ud_1.jpeg? Next: Dominator!!!
Wat een heeeeeerlijk feest weer.. het ging gewoon té snel voorbij..
mwah vond het maar matig. Lekker de hele dag rondgelopen. Blue was nog wel het beste imo. Maainstage wat een blamage. Betalen we daar 60eu entree voor ?
Ik wil terug.... Naar de defqon van een paar jaar geleden! white op het einde heerlijke early hardstyle platen gehoord! promo viel vies tegen!! Waren we soms een cd aan het luisteren van z'n eigen file set die hij in de HMH gedraaid heeft?! schat, heb genoten met je
top feestje top geluid mooi decor maar politie daar was te zielig voor woorden!! mense die een jointje roken gewoon in elkaar slaan met 4 politie agenten en er boven op gaan zitte netalsof ze Helden waren voor de rest voor het feest!!
eeen super feestje! prima vermaakt op 1e jaar defQon, alleen jammer dat de jillz opeens op was, had de aankleding wel beter verwacht, er was gelukkig genoeg te krijgen aan eten!(a), PSYKOPUNKZ helden!, alleen zat helemaal onder t zand,.. mja verder wel erg lekker weer gehad en n top feestje gehad met mn vrienden!& ik vind dat defqon wel vn 1u smiddags tot 1u snachts mag duren dan hebben we langer plezier van de lazers ivm het late donker worden & oja respect voor MENTHAL THEO & CHARLY LOWNOISE....
zeker niet 1 van de beste DQ feestjes maar heb me wel weer super vermaakt
Feest was niet zo goed als voorgaande keren. Wel jammer, maar opzich het weer was wel lekker. Om eerlijk te zijn viel de line up bij silver een beetje tegen, maar das mijn opinie.
Me 7e DefQon.1 alweer, maar ook deze editie was weer geweldig! Mooiste feest van het jaar De locatie, de stages, de sfeer, de muziek, de leuke partymensen Alles was weer top! Q Bedankt en iedereen die ik ken ook Tot volgend jaar!
Haha wat een strenge ID Controle Lachertje toch nog binnen gekomen haha Prima vermaakt, Defqon was zoals het moet zijn, ongekende sfeer! De main wel heel erg schraal aangekleed en de afsluiting was ruk, jammer hoor! Maarja volgend jaar beter Alle andere stages waren top aangekleed en er was overal genoeg ruimte Volgende keer moet er wel wat met die WC's gebeuren want het was gewoon echt niet te doen (te weinig ruimte!). Leuke setjes gehoord QDANCE
Mental Theo en Charly Lownoise :respect . De main heb ik nog geen 10 seconden mooi gevonden, zag er erg rommelig uit. De Black Geweldig : Tha Playah, Endymion, beter dat die dagjesmensen naar huis gaan tijdens de afsluiting.,
ff azijnzeiken: logistiek rondom de toiweltten was k*t. Na 10 jaar feesten organiseren en 7 DefQon moet Q-dance toch wel beter weten? Voor de rest een topfeest. Hulde! _0_
Was weer een top daggie! Charly & Theo de helden van de dag! t was niet de beste editie maar dus wel super vermaakt. Persoonlijk vond ik de opzet van de main niet zo relaxt...
Super feest! goede sfeer, lekkere setjes gehoord en het weer zat ook nog mee De mainstage wordt ieder jaar wel wat minder
Hele dag blue omdat ik bij main na 20 minuten nog geen bier had, wat een drukte ! Slim Shore was echt top! Psycho Punkz, Alpha Twins en Zany ook prima! Heb alleen betere Defqon's meegemaakt, wel zeer gezellig!!
1ste keer defqon, en zeker niet de laatste voor mij. wat was het SUPER vet. Alleen de Mainstage vond ik niet zo Spectaculair eruit zien als voorgaande jaren. maar we kwamen voor et geluid ! en dat was super !
schaam je q-dance..... Magere aankleding, simpele mainstage, geen aandenken, zwakke eindshow en waarom niet even langer doorgaan als je al vanaf half 9 weet dat er geen treinen rijden naar utrecht. Slecht hoor... Grrr. Verder wel tof feest gehad! Alpha2 en b front. Heldig beuken
heb het echt naar mijn zin gehad. Jammer dat ik alleen maar op de main ben geweest.
Perfect weer, Bij de hardcore was het vet, wat een kut main dit jaar, slechtste defqon
Ik miste het kippenvel van vorig jaar een beetje De mainstage was origineel bedacht en de indeling van de stages was beter dan vorig jaar! Verder een zeer geslaagd feestje hoor! Noisecontrollers & Intractable One Tot volgend jaar allemaal!
Strand, zon , Defqon! Vriendjes en vriendinnetjes waren weer heerlijk gek!!! I love crazyness!! HC area was super Work out voor de rest van de week ook meteen gehad
3e Defqon. En de minste. Komt vooral door de waardeloze afsluiter. Wat een drama die Wildstylez.
Heerlijk feest, heerlijke muziek en heerlijke mensen! DefQon
ziekelijk wat een superfeest, hele week slecht weer.... defQon volle zon, ik ben gewoon verbrand sfeer zat er lekker in, van mij had het alleen nog wel iets langer door mogen gaan. lekkere setjes gehoord oa Frontliner, Noisecontrollers, Intractable One, B-front zoals ik al verwachte is het gewoon jammer dat Wildstylez niet kan afsluiten ( veels te standaart ) dat is het enige minpuntje. Heb het weer erg gezellig gehad met iedereen !!! TOT VOLGEND JAAR, DEFQON!
Verliep wat anders dan gehoopt in alle opzichten ....Verder wel vermaakt met de Trudieboys genoten van het heerlijke weer. En BETER dat de black nu eindelijk eens OPEN AIR was
Lekker weer en de alcohol ging er goed in, mede daardoor een supervette dag gehad. Verder natuurlijk weer een super dag gehad met m'n partymaatjes Maar main was ruk, vooral Charly en Theo. WTF? Ging nergens over! Sfeer was ook ver te zoeken.. maar zoals altijd vermaak ik me goed op feesten. Maar heb veel leukere edities meegemaakt
TATANKA held van de dag! Erg mooie eindshow ook weer en typische Defqon taferelen, iedereen het podium op tijdens Wildstylez en touwtrekken met een groot doek! Was echt top!
Het was weer een geslaagde editie Negative A vs Tymon en Stormtrooper waren heldig! Black area beviel ook prima met een heerlijk setje van de "Traxtorm Stars"
Heel vet feestje!!! Charly&Theo vette set en tent Brown was gruwelijk einde was weer veel te snel en vuurwerk met geen pen te beschrijven oja...wat een weertje volgend jaar toch weer he Robert?!ORGANISATIE
Leuk buiten feest, Blue was goed te doen alleen jammer dat de dj's / het geluid / de sfeer niet echt pakkend was op de main jammer maar toch een leuke dag gehad met de groep
was erg gezellig over de hele dag gezien!! Charly en Theo waren super alleen vond ik de main niet heel erg strategisch geplaatst met die bomen in het midden iedereen wou zowat voor die bomen staan waardoor het focking druk werd en je bijna niet meer kon knallen zonder iemad een tik te geven met hand of voet !! voor de rest weer mazzel met mooie weer op naar 2011
Was echt top maar waarom is het dan altijd zo snel voorbij??
Lang leve de purple Frequencerz super dik, atmozfears, bioweapon, hektik! Verder was in de blue beat providers ook erg lekkerr! Verder was het geluid in de blue en black meesterlijk hard! Volgend jaar frequenerz in blue?
Leuk feestje, alleen niet de beste editie.. Saaie main, stomme indeling, saaie aankleding, lange rijen bij de bar, wc's vies, slechte afsluiting, vuurwerk kwam ook al niet hoger dan de main , weer vechte & WEL goed dat ze om je id vroegen..zo krijg je geen kinderfeestje.. maar goed verder wel een leuk dagje in de zon gehad!
Zany held van de dag. Tatanka, Noisecontrollers en Art Of Fighters waren ook tof! Heb me verder uitstekend vermaakt alleen wat een dramalocatie voor de main, kutbomen d'r voor en te breed. WC's bij main waren ook rampzalig. Maar voor de rest gewoon prima feestje weer!
fucking heimwee!!
had er meer van verwacht.. maar tog zeker goed vermaakt !
Black buiten, Partyraiser & Unexist Verder lekker sets gehoord van B-front en Noisecontrollers!! Maar DefQon is gewoon echt niet zo goed als dat iedereen vind/denkt!
charly en theo helden van de dag ! wat een geweldig lekkere set was dat zeg !!
The time is now
Bekijk de website & line-up van Defqon.1 Festival hier.
Kaarten voor Defqon.1 zijn vanaf 17 april 13:00 uur verkrijgbaar via Q- dance.nl.
277
Defqon.1 vindt traditiegetrouw plaats halverwege juni en wel op zaterdag de 12e. Als de klok 11 uur slaat gaan de deuren open en we rocken met 40.000 vrienden het zonnige Almere Strand tot 11 uur 's avonds. De kaartverkoop start op zaterdag 17 april om 13:00 uur en kaarten zullen te koop zijn via Q-dance.nl. Doormiddel van een nieuw systeem komt iedereen, net als bij de bakker, in een virtuele rij te staan en wordt je eerlijk op volgorde geholpen. 244
Ik vind de dvd beter als vorig jaar maar nog steeds niet heel veel aan eigenlijk. Waarom toch alleen de main en compilaties van andere stages. Charly en Theo zijn net zoals op het feest zelf ook op de dvd het hoogtepunt.
Leuk dat ze een dvd versie maken en een Blu-Ray versie maar ik had liever goed geluid gehad dat niet om de 30sec harder of zachter wordt. De liveset van de Noisecontrollers heeft daarin tegen wel super geluid.
Tijdens het bestellen geen bevestigingsmail gehad. Wel is het geld van me rekening.
Dan maar mailtje gestuurd.
Na 4 werkdagen nog geen dvd en ook nog geen reactie van Q-dance.
Lekker hoor