Gewoon weg geweldig.. Muziek was iets minder als voorgaande jaren.. Sommige dj's vielen me vies tegen o.a. Headhunters & The Prophet.. Verder geweldige sfeer en super leuke mensen ontmoet! Op naar 2011!!!
Wat was het weer geweldig zeg!! Charlie & Theo waren het beste, zij hadden moeten afsluiten op de main!!! Weer super feestje
Heerlijk genoten van t feestje en me vriendjes en vriendinnetjes the prophet en had toch verwacht dat de afsluiting wel wat goeie early nrs werden gedraaid maar nee hoor.. beetje jammer
Jammer van het lange wachten op de parkeerplaats op het einde, toch genoten door daar eventjes verder te feesten .... Had persoonlijk meer van het feest voorgesteld. Niet zoveel sfeer als ik verwacht had. Vuurwerk op het einde was wel mooi geregeld!
beetje jammer dat de techno zo ergens in een achterafhoekje was geplaatst... raar podium, weinig sfeer bij stage 9. Jammer! Maar verder toch goed vermaakt
Prima feestje weer! Toch weer t meest bij de main gestaan! Vond alleen de main qua opbouw best tegenvallen! Maar al met al een leuke dag gehad! Top feestje!
Leek wel een budget editie 3e keer defqon, meteen de laatste keer
Leuk feestje, maar vond vorig jaar beter! Ik vond de aankleding wat karig.. vorig jaar was er meer aandacht aan besteed. Behalve de black stage! Dat was echt een verbetering om die open air te doen Verder goed vermaakt
Eerste keer een groot feest helemaal nuchter, en heb me ondanks dat toch goed vermaakt . Alleen vond ik het de 70 euro zeker niet waard, main was kak, blue was kak, en afsluiter op main was niet boeiend.
Sfeer was super.. Maar main was maar matig kwa opbouw... En geluid Bij Black maakt dat wel weer goed
top dag gehad! MAAR wildstylez hoeft voor mij niet meer af te sluiten. draait zn eigen setje net zoals HHZ. had meer van frontliner verwacht. b-front altijd beuken en slimshore was ook aardig aan het beuken al vroeg op de middag.
Was weer als van ouds geweldig! Pijn in de benen, klein beetje verbrand dus betekend dat het zeer geslaagd was! Alleen jammer van de opstopping bij het parkeerterrein!
Goed weer, goed bier en goede sfeer -> dik feest gewoon en de orange was onverwachts supervet ook silver en green was niks mis mee en opa drokz maakte het feest compleet
Topfeest...! Wat een hele dikke set van Deepack zeg.. 1000x beter dan de afsluiter op de main. Psyko punkz ook geweldig. Verder een hele gezellige dag gehad..!
Prima feestje, alleen voorgaande jaren beter! Oja en die set van Mental Theo + Charly Lownoise sloeg echt als een tang op een varken! Doe dat ff lekker aan het einde ofzo?!
wat was dit een heerlijke defqon... wat helemaal fantastisch was is dat de black nu ook lekker buiten was wat een geluid daar!! super naar me zin gehad
ohh wat een heerlijk feest! zonnetje, Charly Lownoise & Mental Theo HELEMAAL GEK! Afsluiten met Partyraiser Vs Unexist was chaos! thnx Q-Dance voor de VIP tickets!
Het feest was echt Geweldig, Aankleding was minder, maar geluid maakt voor mij veel goed CL &MT was echt vet tussen de hardstyle door!! en wat heb ik me geamuseerd met dat doek
was gewoon te dik weer, vette hardcore stage vetste van alles!!
Blue Stage Frontliner LIVE verder dikke sets van Psyko Punkz, B-Front, Bioweapon & Digital Punk! Mainstage vond ik er maar mager uitzien, ook was het geluid daar niet optimaal! Verder top dagje gehad met alle bekenden!
Die Bluetent was echt Magisch heerlijke sets van Psyko Punkz, Tatanka en B-front maar de helden van de dag waren Deepack echt bruut geweld!! heel die tent afgebroken Q-DANCE
Ontzettend naar m'n zin gehad, heerlijk rondgebanjerd met iedereen. Mainstage was half af, maar het geluid daar maakte een hoop goed. Prima fiske!
Mooi feestje alleen wat een debielen met die ID kaart regeling! Kon bijna naar huis toe
mooi weer, goede sfeer, beetje weinig gappies, maar toch vermaakt met iedereen goede setjes in de early en knallende afsluiter van partyraiser vs unexist
Super dag gehad! Heerlijk weer , goeie sfeer en gezellig groepie waar we mee waren!Charley & Theo mijn helden van de dagVerder op de Black en Blue geweest Grey was ook heerlijk!!
Sets van de dag waren wat mij betreft die van Promo en Headhunters. Defqon, zoals altijd, weer fantastisch. Heerlijk weer en een mainstage die weer geweldig was! Q-Dance
Wederom een zeer vette Defqon!!! Erg gezellig gehad met de mensen waarmee we waren Voornamelijk bij main gestaan en genoten van het weer. Want oh oh, ieder jaar hebben we toch maar weer mazzel! Ben zelfs verbrand! Het vuurwerk op het einde en de lasers waren weer mooi gedaan. Ik vond het trouwens wel wat hebben de main in het midden! Ook black open air was top! En nu.... Nagenieten!!
TOP zoals gewoonlijk! vreselijk goed vermaakt in de Blue, Black, Silver & Grey alleen was de main qua aankleding echt een bij mekaar geraapt zooitje, wat was dat een verschil met bijv. 2008 desallnietemin lekker losgegaan met m'n vriendjes en vrindinnetjes Thanks!
Blue Mental Theo & Charlie Lownoise + Deepack :Helden!!!
Heb een geweldige dag gehad! heerlijk weer, sfeer was goed en veel bekenden! main viel qua aankleding wel tegen
Gezellige dag gehad met mijn partymaatjes. Het weertje zat erg mee, en het sfeertje was prima. Wel een paar mindere setjes gehoord (Brennan Heart, Alpha Twins vs. Beat Providers (N)), maar dat mocht de pret niet drukken. Helden van de dag: Charly & Theo
Volgend jaar mag de prijs wel omlaag, mocht de kwaliteit weer zo zijn als dit jaar. Main zag er ontiegelijk kut uit, afsluiting vond ik echt zwaar matig. Maar daarentegen hebben de Frequencerz mijn dagje meer dan goed gemaakt! KLASSE MANNEN !
BLUE Mainstage.. Wat een goedkoop podium zeg Het lijkt wel alsof het met het jaar slechter wordt.. Slim Shore, Psyko Punkz, Frequencerz, Bioweapon (die sfeer daar), B-Front & Deepack
Wat een super weertje weer, is ook elk jaar hetzelfde! Eigenlijk wel eens leuk de hardcore buiten! Promo files set Alles weer top geregeld! Weer een super feest gehad en 6-jarig jubileum gevierd met schatje en alle bekenden
wat een lekker feestje was dit zeg. Geluid was echt top lekker lopen rammen bij de hardcore endymion lekker afgesloten met vince en drokz. alleen wildstylez
heb me zeer goed vermaakt daar ma vind decibel tog beter
Wat een heldenfeest! . Alles tot in de puntjes geregeld. . Psyko Punkz, Frontliner en Deepack helden 4Life! Ook Alpha2, B-Front & Bioweapon zwaar respect!
lichtelijk gemengde gevoelens.. dikke dikke mazzel gehad met het weer en voor de blue!! helaas vanaf moment dat ik door fouillering kwam een beetje achter de feitjes aangelopen en daardoor te weinig genoten van het feest zelf.. en dan ook nog es 'who wants to live forever' draaien bij de afsluiter.. nou, mij kon je opvegen!
Ik had er veel te hoge verwachtingen van, toch heb ik me weer heel goed vermaakt. Psyko Punkz, Charly Lownoise & Mental Theo en Frontliner HELDEN van de dag. En Headhunterz?? Gedurfde set maar hou het de volgende keer maar lekker bij hardstyle
Was echt een super feestje, wat hebben we het leuk gehad. Thanx lieverds voor deze top dag, helaas niet iedereen genoeg gezien...Volgende x cker weer...Geweldige dag gehad bij de main.
Mijn 7e Editie DefQon = Zeer GeSlaagd!! Het Was GE-WEL-DIG!! Beter als Vorig jaar!! Alleen Afsluiting mocht Harder!
Was GEWELDIG , was mijn eerste keer, maar zeker niet de laatste
prima vermaakt lekker sweertje en de muziek en weer waren top voor de top afsluiting vette lasers en vuurwerk. op naar volgend jaar maar eerst de feestfabriek en mysteryland
Grey was toch wel de leukste tent!! Promo zeker de vetste set en wildstylez en daarna de NS als tegenvallers!
was weer een super vet feestje, was alleen weinig aankleding van het feest zelf in verhouding met de laatste jaren, en de afsluiter was niet echt denderend qua muziek, geen leuke meezingers ofzo maar verder goed vermaakt!
Oh my god, Zwaar vermaakt! Mooi scheef iig! =) Op naar volgend jaar. Jammer dat de main er niet zo boeiend uitzag... Blue ging los!! CLICK CLICK PSYKOPUNKZ KICK!
Heb me prima vermaakt, maar voor dat geld verwacht je toch wel een beetje aangeklede mainstage ipv 2 kranen met wat hangseltjes eraan. En die bas die je moet voelen, voelde niet echt goed. Jammer maar verder was het een top feestje.
Black Stage !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Heerlijk genoten.... mooi weer, volk, black en licht/vuurwerk-show! jammer van slechte laatste set.. maar mocht de pret niet drukken. bussen naar huis 10x beter geregeld dan 2009. C U next year!
helemaal uit zen naadje daar!!!! oh wah heb ik het goed gehad zeg. zeker nie de beste en zeker niet de slechtste.. MAAAAAR deze DEFQON tog zeker wlel de beste muziek gehoord van allemaal !! Shittttttttttttttt wah een gekke werk was het zeg in de blue !! I LOVE HARDSTYLE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wat een heerlijke dag!!!! Mijn 8e defqon was wederom super, lekker dansen met alle vrienden en vriendinnen en dan thuis moe en verbrand nog nagenieten. Q-dance toppie, en nu op naar de feestfabriek!
Uitverkocht?? Joh, hoezooooww?!? Muziek was echt minder jong, behalve in de broene tent! Na t keiharde werken kei goed vermaakt tussen de feestdieren! Ze hadde trouwes wel es ff moge stofzuige daar zeg. En de aankleding was ook maar lala.. Maar verder zal ik niet klagen want tis echt ideaal zo'n free party!
Heb het erg naar mn zin gehad! echter vond ik de mainstage op een rottige plek had de main liever gezien op de plek van vorig jaar! maar was niceeeee
Wat een heeeeeerlijk feest weer.. het ging gewoon té snel voorbij..
mwah vond het maar matig. Lekker de hele dag rondgelopen. Blue was nog wel het beste imo. Maainstage wat een blamage. Betalen we daar 60eu entree voor ?
Ik wil terug.... Naar de defqon van een paar jaar geleden! white op het einde heerlijke early hardstyle platen gehoord! promo viel vies tegen!! Waren we soms een cd aan het luisteren van z'n eigen file set die hij in de HMH gedraaid heeft?! schat, heb genoten met je
Whats up met al die lopende mensen! Irritant. Voor de rest echt een geniale dag gehad. Gezellige sfeertje! Afsluiting was niet geweldig qua muziek maar vuurwerk maakte veel goed! Died and gone to heaven!
psyko punkz , verder waren slim shore, charlie lownoise & mental theo, frontliner, second identity, b-front erg goed! en geluid was ook erg netjes dit jaar
top feestje top geluid mooi decor maar politie daar was te zielig voor woorden!! mense die een jointje roken gewoon in elkaar slaan met 4 politie agenten en er boven op gaan zitte netalsof ze Helden waren voor de rest voor het feest!!
Main was te klein en niet zo mooi en de rijen bij de bar waren te lang, maar de sfeer en het weer was toptop. Frequencerz maakte een fout aan het eind maar de set knalde lekker.. Verder was de afsluiting ook wel nice (als je goede plek had, zoals ik)
eeen super feestje! prima vermaakt op 1e jaar defQon, alleen jammer dat de jillz opeens op was, had de aankleding wel beter verwacht, er was gelukkig genoeg te krijgen aan eten!(a), PSYKOPUNKZ helden!, alleen zat helemaal onder t zand,.. mja verder wel erg lekker weer gehad en n top feestje gehad met mn vrienden!& ik vind dat defqon wel vn 1u smiddags tot 1u snachts mag duren dan hebben we langer plezier van de lazers ivm het late donker worden & oja respect voor MENTHAL THEO & CHARLY LOWNOISE....
Dit was toch echt de minste Defqon! De main was echt een aanfluiting, net of het podiium nog niet af was. Vond het echt Qdance onwaardig. Zelfs het vuurwerk kon mij niet boeien, zomaar wat lulkraak de lucht in geknald erg jammer.
Vette shit 8 x op een rij een geweldig, en terecht! Charlie&Theo, Yves, Panic & The Viper, Delirium, en natuurlijk Vince hebben het voor mij weer tot een ultiem feest gemaakt, nu zware pijn in mijn nek en pootje, maar het was het zeker waard!!!!op naar DefQon.1 Festival IX
Wat een dag!! Echt supergoed vermaakt! Deepack de helden van de dag! Veel bekenden, veel gezelligheid, goed weer, was gewoon top!! Geluid in de blue op 't einde!! Alleen treinen op 't einde slecht geregeld, de WC's waren echt smerig en CL en MT midden op de dag... (N)
super feest bleu tent super vet ik vergat de rest van het feest een beetje te bekijken maar dat was het volgens mij wel waard deepack knalde erover vooral laatste 15 min toen iedereen bij het vuurwerk stond
In de blauwe tent werd heerlijk gerost! Alpha2 vs. Beat Providers megemeppers van de dag verder ga ik standbeelden bouwen voor Deepack, B-Front, Tatank, Neophyte en Art of Fighters alleen die mainstage he
ff azijnzeiken: logistiek rondom de toiweltten was k*t. Na 10 jaar feesten organiseren en 7 DefQon moet Q-dance toch wel beter weten? Voor de rest een topfeest. Hulde! _0_
Ubervette editie, alles klopte! Frequencerz, Promo, B-Front & Psyko Punkz
Blue + Black geniaal vond de main een beetje raar staan, niet op de juiste plek en ook niet zo mooi. blue mocht van mij open zijn. black super , groot , hard en mooi. lekker weer, top feest!!
Super feest! goede sfeer, lekkere setjes gehoord en het weer zat ook nog mee De mainstage wordt ieder jaar wel wat minder
Hele dag blue omdat ik bij main na 20 minuten nog geen bier had, wat een drukte ! Slim Shore was echt top! Psycho Punkz, Alpha Twins en Zany ook prima! Heb alleen betere Defqon's meegemaakt, wel zeer gezellig!!
Q dance thanx..... Next year again.... Wat een feest wat een weer wat een vrouwen wat een show wat een setjes heerlijk.... Main kwam er met de show echt te gek uit Wildstyler thanx!!!!!!
1ste keer defqon, en zeker niet de laatste voor mij. wat was het SUPER vet. Alleen de Mainstage vond ik niet zo Spectaculair eruit zien als voorgaande jaren. maar we kwamen voor et geluid ! en dat was super !
SUPER vermaakt, aankledeing main vondt ik wel grappig. No time to waiste en allemaal klokken. Helden Charly Lownoise en Mental Theo maar wat een slechte tijd, half 6 wie verzint zoiets? Open black GEWELDIG. Zonnetje bedankt!
De slechtste mainstage ooit van Defqon.1 Wat een aanfluiter! Wel een topfeestje gehad
Wat een heerlijke dag weer geluid in purple en blue fijne sfeer ook daar, FREQUENCERZ HELDEN!, bioweapon ook supervet, titan was ook vet het laatste uur! En over B-Front hoeven we niet te zeggen dat het wederom vet was toch?...
Ohjo ik wil terug ! Wat een geweldig feest: Aankleding, show, muziek en de mensen alles was goed ! Veel geweest in de Grey & Silver zaal Charly lownoise & Mental Theo @ de main ook lekker met de happy shit Bedankt gappies was gezellig ! Geweldige eerste Defcon !
Heerlijk daggie weer! Misschien enigszins spijtig dat een grote groep vaste gasten ontbrak in de r_AW tent.. maar evengoed weer een pri-ma Defqon achter de rug!
Top dag gehad, 1e keer maar snap stiekem niet waarom dit nou de nummer 1 is van vele mensen
Strand, zon , Defqon! Vriendjes en vriendinnetjes waren weer heerlijk gek!!! I love crazyness!! HC area was super Work out voor de rest van de week ook meteen gehad
Top feestje, Mooi weer, Slechtere Sfeer.. miss toch te commerciele aan het worden.... ps mensen er is foto genomen maar weet de site niet kan iemand me helpen? iets met kabouter ofz? Give me info please
Defqon Tijd vloog weer voorbij, heb veel te veel djs gemist die ik wou zien, maar wel Charley Lownoise & Mental Theo, heerlijk! Goede keuze om ze op de main te zetten! Verder: Klotedagjesvolk dat niet danst bij de main ga lekker naar Dirty Dutch ofzo
main viel een beetje tegen, black was mooi aangekleed setje van mental theo en charly lownoise was geniaal de sfeer zat er lekker in alleen jammer dat de treinen naar utrecht zo slecht geregeld waren
Was weer een geniale editie! super weertje goed geluid bij de black, een dikke files set van promo, heeeeel veelbekenden en 6 jaar samen met nm mop ..... toppertje dus!
Weer leuk feestje! Maar al met al is 2006 niet te overtreffen. Wederom scantraxx overkill! MAAR De purple, Intractableone, The Vision! Blue Tat, Deepack! Orange!!! VET
Beste editie voor mij van de laatste 7x. Hele dag bij Black en Silver staan rammen,echt heerlijk !! ook super dat black een open area was !!
The Festival of planet earth... Heb me weer eens helemaal naar de klote mogen stampen op een van De feesten van Q-dance, waar we als nederlanders toch stiekum trots op mogen zijn... Zodra je thuis komt en je benen niet meer in beweging kan krijgen va het stampen. half doof. de bassen op de achtergrond nog MAG horen en toch nog sta te popelen om weer verder te gaan, mag je spreken van een geslaagd event hahaha
Goei fiske vooral in de blue, op de main weinig losgaande mensen en afsluiting was drama
Leuk buiten feest, Blue was goed te doen alleen jammer dat de dj's / het geluid / de sfeer niet echt pakkend was op de main jammer maar toch een leuke dag gehad met de groep
was mijn 1e defqon, en zeker een goeie indruk op me gemaakt. de main vond ik een beetje simpel aangekleed tegenover de black die er gewoon top uitzag. verder goeie sfeer, lekker weer vette lokatie en op een paar sets na vette setjes gehoord. is dus zeker voor herhaling vatbaar
Geweldig feestje gehad in de Blue, daar waar de echte liefhebbers zijn! Main stage aankleding viel me zwaar tegen en wtf was Headhunterz aan het doen, die man kan beter op house feestjes gaan draaien! Verder had het alle ingredienten voor een geweldige dag, heerlijk weer en lekker gezwommen
het was geweldig.... Alleen kei kut dat onze bus al was aangereden terwijl wij er optijd waren 4 keer heel die straat met bussen gelopen gvd .... stonden we dan daar met ze 5e ..voor de rest was het echt heel leuk
Leuk feestje, alleen niet de beste editie.. Saaie main, stomme indeling, saaie aankleding, lange rijen bij de bar, wc's vies, slechte afsluiting, vuurwerk kwam ook al niet hoger dan de main , weer vechte & WEL goed dat ze om je id vroegen..zo krijg je geen kinderfeestje.. maar goed verder wel een leuk dagje in de zon gehad!
Geweldigste feest everrrrrr!!!
blue blue blue, helemaal geweldig
was een top feestje top zweertje top weertje aleen verveelen vaak de zelfde nummertjes maar voor eerste defqon feestje dik geslaagt
Black buiten, Partyraiser & Unexist Verder lekker sets gehoord van B-front en Noisecontrollers!! Maar DefQon is gewoon echt niet zo goed als dat iedereen vind/denkt!
charly en theo helden van de dag ! wat een geweldig lekkere set was dat zeg !!
The time is now
Bekijk de website & line-up van Defqon.1 Festival hier.
Kaarten voor Defqon.1 zijn vanaf 17 april 13:00 uur verkrijgbaar via Q- dance.nl.
277
Defqon.1 vindt traditiegetrouw plaats halverwege juni en wel op zaterdag de 12e. Als de klok 11 uur slaat gaan de deuren open en we rocken met 40.000 vrienden het zonnige Almere Strand tot 11 uur 's avonds. De kaartverkoop start op zaterdag 17 april om 13:00 uur en kaarten zullen te koop zijn via Q-dance.nl. Doormiddel van een nieuw systeem komt iedereen, net als bij de bakker, in een virtuele rij te staan en wordt je eerlijk op volgorde geholpen. 244
Ik vind de dvd beter als vorig jaar maar nog steeds niet heel veel aan eigenlijk. Waarom toch alleen de main en compilaties van andere stages. Charly en Theo zijn net zoals op het feest zelf ook op de dvd het hoogtepunt.
Leuk dat ze een dvd versie maken en een Blu-Ray versie maar ik had liever goed geluid gehad dat niet om de 30sec harder of zachter wordt. De liveset van de Noisecontrollers heeft daarin tegen wel super geluid.
Tijdens het bestellen geen bevestigingsmail gehad. Wel is het geld van me rekening.
Dan maar mailtje gestuurd.
Na 4 werkdagen nog geen dvd en ook nog geen reactie van Q-dance.
Lekker hoor