Super vermaakt, Unexist & Partyraiser, Frontliner, B-Front, Tatanka, nog een hele bult meer
lekkere binnekomst met neophyte charley & theo, wederom beste setje van de dag vond de mainstage verder een beetje tegen vallen maar black was stukken beter als vorig jaar!
Topfeest! Net zoals vorig jaar heb ik me uitstekend vermaakt! Black Area was vet en de Grey ook! 's middags wel even van de kaart van de week geweest, maar dat hoort erbij
Jammer van de relatief kleine main en een aantal onhandige bomen, maar respect voor de aankleding! Verder was de Blue ook een van de betere area's.. Kortom.. wat een heerlijk feest is 't toch!
heerlijk feestje... main viel me deze keer wel wat tegen,maar de afsluiter maakte het weer goed Dakjewel lieve zon dat je ons niet in de steek hebt gelaten
Was gezellig, maar wel erg matig aangekleed!!! Vuurwerk was ook niet top. Wel lekker weer getroffen! En laat ze nu eindelijk eens wat aan dat gedoe met die bussen doen!!!!
beetje jammer dat de techno zo ergens in een achterafhoekje was geplaatst... raar podium, weinig sfeer bij stage 9. Jammer! Maar verder toch goed vermaakt
wtf defqon 2008 en 2009 (almere en sydney) waren veel beter! Main hadde ze veel meer uit kunnen halen met dit thema en de sfeer was ook ver te zoeken bij de main! Dat de black buiten was was zwaar rlx
Prima feestje weer! Toch weer t meest bij de main gestaan! Vond alleen de main qua opbouw best tegenvallen! Maar al met al een leuke dag gehad! Top feestje!
Leek wel een budget editie 3e keer defqon, meteen de laatste keer
Hoooow, hoe kan het toch dat Defqon niet te overtreffen is? Is er geen andere organisatie die dit kan overtreffen? Nu moeten we weer een heel jaar wachten !! Maar was een goed feest, mede dankzij de Bulters die zijn mini Vuvuzela aan mij wou afstaan....HEERLIJK!!!!!
Prima vermaakt .. Ben benieuwd wie zijn/haar auto als kado heeft aangetroffen ..
Silver Geluid mocht alleen wel iets harder. Bryan Fury Unexist & Partyraiser draaide wat heerlijke laatste plaatjes als afsluiter van een geweldige dag!
Ten eerste hebben we echt geluk gehad met het weer Overal waar ik kwam was de sfeer erg goed Heb overal lekker hard los kunnen gaan en heb me in elke area goed vermaakt Ook werd er overal super gedraaid Hilarious, Vince en Partyraiser Vs Unexist
Prima feestje, alleen voorgaande jaren beter! Oja en die set van Mental Theo + Charly Lownoise sloeg echt als een tang op een varken! Doe dat ff lekker aan het einde ofzo?!
wat was dit een heerlijke defqon... wat helemaal fantastisch was is dat de black nu ook lekker buiten was wat een geluid daar!! super naar me zin gehad
wat een feestje heb me echt goed vermaakt alleen wat was HHZ oerslecht zeg en wyldstylez was ook niet echt geweldig psycho punkz en titan waren wel super
Ruk feest, geen vernieuwende dingen.. Gezeik bij ingang en werden volop mensen geweigerd omdat ze geen legitimatie bij hadden.. TRIEST..Goedkope mainstage, ruk pin automaten, sta je zonder geld..DRAMAA FEEST, KUT organisatie
Wat een dag!! Helemaal los bij de schranz, industrial, hardstyle, hardcore, early... waar eigenlijk niet!? En Pavelow; wat een set, ik vond het echt heerlijk! Charly Lownoise & Mental Theo ook supervet!!
Geweldig weekend gehad! Camping was erg gezellig! Defqon wederom een top editie Hardcore open air was heerlijk! Prachtig weer Alles was dik in orde! Super sets van Outblast, Endymion, Charlie & Theo
Lekker feestje! Hardcore buiten was ook top! De plek van de main vond ik minder! En die afsluiting bij de main, wat was dat een aanfluiting zeg! Verder leuk feestje gehad, maar dit was zeker niet 1 van de beste edities
Defqon 1 Baby !! Normaal loop ik wel wat rondjes maar vond het gister echt niet nodig..hele dag bij de main gestaan en heb me optimaal vermaakt !! Er werd lekker gebeukt ! Charly en Theo waren ook lekker bezig !! Wederom geweldig Feest !!
Wat een geweldig feestje weer Idd Main viel beetje tegen qua sfeer en aankleding vergeleke met voorgaande jaren, maar heb me primaaaa vermaakt Charlie en Theo ook!!!!
Top vermaakt! Second Identity, Slim Shore, Frontliner, Psyco Punkz Bioweapon was de shit seeya next year! toch wil ik meegeven aan Q-Dance dat ze de beveiliging beter mogen regelen op de V.I.P. Er stonden wel 600 man op!! Met de helft zonder bandje
Was weer een mooi feesie! Niet zo goed als vorig jaar maar alsnog super vermaakt! Wildstylez als afsluiting had van mij niet niet gehoeven maarja dat was te verwachten.
Charly en Theo Voor de rest van het feest veel meer van verwacht ajaxieden die rond rondlopen in hun ajax tenue met hun club tattoo's en dan het raar vinden dat ze op hun gezicht worden geslagen.
Goed feest, niet speciaal... alleen slechte afsluiter!
Prima vermaakt deze dag Blue + Purple beste area's Psyko's, Frequencerz Matige afsluiting helaas, had ik meer van verwacht! Hulde voor de sitdown momenten tijdens Frequencerz
http://www.twitvid.com/RQJRV Dit was echt de beste Defqon1 ever! Een bedankje naar al mijn Hardstyle Headz die los zijn gegaan! THX!!! http://www.twitvid.com/JAXPT
Sets van de dag waren wat mij betreft die van Promo en Headhunters. Defqon, zoals altijd, weer fantastisch. Heerlijk weer en een mainstage die weer geweldig was! Q-Dance
Was weerrrr TOP!! mainstage viel echt in het niets vergleken met andere jaren, Verledenjaar was ook wel erg mooi maar dus moeilijk om te overtreffen maar dit? had zkr better gekund!
Allereerst dik feest ! Had gedacht een beetje te pendelen tussen red, blue, black en grey, maar daar kwam weinig van te recht toen ik green had ontdekt! Bold en miss djax zwaar gruwelijk! Min puntje vond ik Tatanka...was toch "raw" in blue moet je niet de zelfde ##$$% zooi als op de main gaan draaien !
Topfeest! Charly Lownoise & Mental Theo
Wat een GRUWELIJK Feest weer!! Black,Blue,Main Echt top vermaakt, veel gezelligheid!! Had van de main wel iets beter verwacht! Maar dit was echt geweldig!
Wat een super weertje weer, is ook elk jaar hetzelfde! Eigenlijk wel eens leuk de hardcore buiten! Promo files set Alles weer top geregeld! Weer een super feest gehad en 6-jarig jubileum gevierd met schatje en alle bekenden
Machtig feest weer! Toch word het wel steeds jaar ietsje minder. Doe de Main maar niet meer in het midden volgend jaar! De aflsuiter viel ook erg tegen..
wat een lekker feestje was dit zeg. Geluid was echt top lekker lopen rammen bij de hardcore endymion lekker afgesloten met vince en drokz. alleen wildstylez
Veel paupers en mensen die er niet hoorde, dat kwam de sfeer niet ten goede. heb helaas veel betere edities meegemaakt
Voor het eerst met myn mama geweest heb genoten, vooral @ orange stage, heineken star club en white qlub. main maar over geslagen... lykt elk jaar massaler te worden
Top dag gehad mn kilometers weer gemaakt! Psyko Punkz zette voor mij de toon en Deepack deed daar nog een schepje bovenop & die ouwe rotten deden HET weer es op de main
Jaaaaa lekker feestje gehad lekker weertje, goede muziek !! Jammer dat ik weinig bekenden heb gezien, maar ja dat krijg je op zo'n groot feest! Heb me verder goed vermaakt !
dit was mijn 6e defQon en ben echt de hele dag los gegaan door het mega vette geluid bij black en main. maar de afsluiter met wildstylez was echt 10x niks
Yves, Psyko Punkz, Mental Theo & Charley Lownoise, Partyraiser & Unexist... HELDEN! Matige afsluiting, vuurwerk had wel wat langer mogen duren en vorig jaar was duidelijk beter.. Maargoed desondanks toch goed vermaakt!
Ik vond het gaaf... Jammer van de positie van de mainstage. Vond de afsluiting vorig jaar beter.. Charly en Mental ware echt gaaf! .. Volgend jaar word het nog vetter!
Promo dikke shit en natuurlijk Vince zoals altijd masterlijk Party kickingggggggggg Timeeeeeeeeeee
Geweldig feestje wederom! Al vind ik dat ze de blue en de black veel te ver uit elkaar hebben staan. Daarom veel in de main geweest, wat sfeerloos was! Bah. Theo en Charly dikke set! Wildstylez als afsluiter? Mag wel wat harder knallen! 2 jaar terug stuk beter, maar alsnog.. Geweldig feest!
lichtelijk gemengde gevoelens.. dikke dikke mazzel gehad met het weer en voor de blue!! helaas vanaf moment dat ik door fouillering kwam een beetje achter de feitjes aangelopen en daardoor te weinig genoten van het feest zelf.. en dan ook nog es 'who wants to live forever' draaien bij de afsluiter.. nou, mij kon je opvegen!
Ik had er veel te hoge verwachtingen van, toch heb ik me weer heel goed vermaakt. Psyko Punkz, Charly Lownoise & Mental Theo en Frontliner HELDEN van de dag. En Headhunterz?? Gedurfde set maar hou het de volgende keer maar lekker bij hardstyle
Was echt een super feestje, wat hebben we het leuk gehad. Thanx lieverds voor deze top dag, helaas niet iedereen genoeg gezien...Volgende x cker weer...Geweldige dag gehad bij de main.
Mijn 7e Editie DefQon = Zeer GeSlaagd!! Het Was GE-WEL-DIG!! Beter als Vorig jaar!! Alleen Afsluiting mocht Harder!
Grey was toch wel de leukste tent!! Promo zeker de vetste set en wildstylez en daarna de NS als tegenvallers!
was weer een super vet feestje, was alleen weinig aankleding van het feest zelf in verhouding met de laatste jaren, en de afsluiter was niet echt denderend qua muziek, geen leuke meezingers ofzo maar verder goed vermaakt!
Vet feestje weer! Niet echt bij de main geweest, alleen HHZ ff geluisterd. White super met Isaac , Grey lekkere sets, Purple was knallen, en de Goa was geweldig. Goed vermaakt.
Mega vette dag gehad met me partycrew Psycho punks, B-Front Verder was het weer echt prima te doen. Ook heel blij weer wat lieve mensen gezien te hebben.
Jaa, het blijkt gewoon weer een garantie te zijn voor een heerlijk festival. En wat is dat toch dat steeds dat weer net zo lekker uitvalt met DefQon Green erg leuk gedaan met de koekoeksklok, en leuk dat de Black Open Air was
Doe de main alstjeblieft nooit meer in het midden, wat een drukte met de afsluiting. Verder weer geweldige dag natuurlijk!
Heerlijk genoten.... mooi weer, volk, black en licht/vuurwerk-show! jammer van slechte laatste set.. maar mocht de pret niet drukken. bussen naar huis 10x beter geregeld dan 2009. C U next year!
Geweldig voor de 12e keer al weer Yves in Grijs en Charly L en Menthal T op de main bracht een dikke smile op m'n gezicht die er niet af te bikken viel! Volgend jaar toch maar weer....?!
Uitverkocht?? Joh, hoezooooww?!? Muziek was echt minder jong, behalve in de broene tent! Na t keiharde werken kei goed vermaakt tussen de feestdieren! Ze hadde trouwes wel es ff moge stofzuige daar zeg. En de aankleding was ook maar lala.. Maar verder zal ik niet klagen want tis echt ideaal zo'n free party!
Ik vond dit persoonlijk iets van de mindere editie. Er was nou niet echt een dj die er uit sprong voor mij. Geluid was echt dikke drama voor aan bij Red. En de toiletten mogen ook wel even beter ingericht worden. Mijn 8e keer Defqon vond ik zelf tegenvallen. Desalniettemin een prima dag gehad mooi weer en lekkere deuntjes en daar gaat het natuurlijk om
Vette dag! Weinig bijzonders.. Frequencerz was dol De aankleding overal was mager. Het weer was top
Feest was niet zo goed als voorgaande keren. Wel jammer, maar opzich het weer was wel lekker. Om eerlijk te zijn viel de line up bij silver een beetje tegen, maar das mijn opinie.
Lekker dagje! VEEL betere indeling dan vorig jaar! Nitrouz, Bioweapon en hoogtepunt Charly en Theo .Maar Main decor vond ik weer veel te mager en geluid bij Blue was na een tijd uit balans. En waarom had Brennan Heart zijn eigen Qlimax 09 mix-cd opgezet???
alpha 2 ft. beat providers en b-front maakten een hoop goed, als frontliner in de blue had gedraaid was het dak eraf gegaan nu stond alleen 3 kwart van de main stil
Haha wat een strenge ID Controle Lachertje toch nog binnen gekomen haha Prima vermaakt, Defqon was zoals het moet zijn, ongekende sfeer! De main wel heel erg schraal aangekleed en de afsluiting was ruk, jammer hoor! Maarja volgend jaar beter Alle andere stages waren top aangekleed en er was overal genoeg ruimte Volgende keer moet er wel wat met die WC's gebeuren want het was gewoon echt niet te doen (te weinig ruimte!). Leuke setjes gehoord QDANCE
helaas niet genoeg bij de goede areas geweest. mainstage viel tegen, saaie sets daar en totaal geen sfeer! uitstapjes gemaakt naar Promo en Deepack en die waren geweldig!!!!!!
ff azijnzeiken: logistiek rondom de toiweltten was k*t. Na 10 jaar feesten organiseren en 7 DefQon moet Q-dance toch wel beter weten? Voor de rest een topfeest. Hulde! _0_
Q dance thanx..... Next year again.... Wat een feest wat een weer wat een vrouwen wat een show wat een setjes heerlijk.... Main kwam er met de show echt te gek uit Wildstyler thanx!!!!!!
schaam je q-dance..... Magere aankleding, simpele mainstage, geen aandenken, zwakke eindshow en waarom niet even langer doorgaan als je al vanaf half 9 weet dat er geen treinen rijden naar utrecht. Slecht hoor... Grrr. Verder wel tof feest gehad! Alpha2 en b front. Heldig beuken
Ohjo ik wil terug ! Wat een geweldig feest: Aankleding, show, muziek en de mensen alles was goed ! Veel geweest in de Grey & Silver zaal Charly lownoise & Mental Theo @ de main ook lekker met de happy shit Bedankt gappies was gezellig ! Geweldige eerste Defcon !
Defqon Tijd vloog weer voorbij, heb veel te veel djs gemist die ik wou zien, maar wel Charley Lownoise & Mental Theo, heerlijk! Goede keuze om ze op de main te zetten! Verder: Klotedagjesvolk dat niet danst bij de main ga lekker naar Dirty Dutch ofzo
vet feest weer, Second Identity heerlijke binnenkomer! Charly en theo ook erg vet zo tussendoor op de main!, geluid black en blue gruwelijk, main mocht iets harder! verder en
Super waardering zeer goed, Decibel doet mij toch altijd iets meer (maar dan ook echt iets)
Geweldige sfeer overal! Zeer geslaagde eerste keer!
Verliep wat anders dan gehoopt in alle opzichten ....Verder wel vermaakt met de Trudieboys genoten van het heerlijke weer. En BETER dat de black nu eindelijk eens OPEN AIR was
Was toppie! Echter....voorgaande jaren waren wel duidelijk beter! Maar het weer....ongelooflijk he, ieder jaar weer heerlijk zonnetje Goed verbrand, maar da hebben we er graag voor over! Charly en Mental overtroffen echt ALLES Vuurwerk was ook weer super op het eind Aankleding Main was idd minder, maar wel vet dat Black (hardcore) dit jaar ook openstage was ipv een benauwde tent Met het wegrijden ook geen problemen gehad
Echt vette feest! Second Identity, Psyko Punkz en Tatanka zijn mijn helden
Brennan Heart Helemaal super!
Was weer knallen! Wat gezeur bij binnenkomst door de strenge controle,mensen waren onvoorbereid hierop! Afluiter op de main was wat soft, vuurwerk daarin tegen SUPER! Geweldige dag gehad!
Weer leuk feestje! Maar al met al is 2006 niet te overtreffen. Wederom scantraxx overkill! MAAR De purple, Intractableone, The Vision! Blue Tat, Deepack! Orange!!! VET
ALLES TOP! De standaard is gezet!!! Lekker in de blote bast in de zon en nu stijve kuiten van't hakken Slim Shore, DEEPACK, The Prophet en Promo abslute helden en verrassingen van de dag. En idd, een pannenkoek eten zal nooit meer hetzelfde zijn...
Heb me goed vermaakt, maar dat is meer omdat ik mezelf altijd goed kan vermaken! Vond het echt een schrale bedoeling, die main was nog het schandaaligste van het terrein! En waarom laat Q Charley & Theo midden op de dag draaien, de eerste 3 nummers meteen over de 160bpm, echt een afgang! Wildstylez, zeg aub de volgende keer tegen Q dat je geen zin hebt in een afgang! BLUE & PURPLE Slime Shore, Psyko Punkz, Bioweapon & B-Front; helden van de dag!
Me goed vermaakt,voornamelijk bleu geweest,gezellig gehad met iedereen,bedankt had het wel ff nodig.
We zouden eigenlijk niet gaan dit jaar omdat vorig jaar zon kut editie was, maar ben toch zeker blij dat ik gegaan ben. Defqon.1 2010 was zeker 1 van de beste .....Q-dance bedankt voor de betere indeling van area`s tegenover vorig jaar
was mijn 1e defqon, en zeker een goeie indruk op me gemaakt. de main vond ik een beetje simpel aangekleed tegenover de black die er gewoon top uitzag. verder goeie sfeer, lekker weer vette lokatie en op een paar sets na vette setjes gehoord. is dus zeker voor herhaling vatbaar
Geweldig feestje gehad in de Blue, daar waar de echte liefhebbers zijn! Main stage aankleding viel me zwaar tegen en wtf was Headhunterz aan het doen, die man kan beter op house feestjes gaan draaien! Verder had het alle ingredienten voor een geweldige dag, heerlijk weer en lekker gezwommen
Leuk feestje, alleen niet de beste editie.. Saaie main, stomme indeling, saaie aankleding, lange rijen bij de bar, wc's vies, slechte afsluiting, vuurwerk kwam ook al niet hoger dan de main , weer vechte & WEL goed dat ze om je id vroegen..zo krijg je geen kinderfeestje.. maar goed verder wel een leuk dagje in de zon gehad!
Ik heb me Top vermaakt was een goed feest! Delirium von ik erg goed in de grey jammer dat ik wel erg veel hitjes dubbel heb gehoord....het weertje was goed voor een festival
The time is now
Bekijk de website & line-up van Defqon.1 Festival hier.
Kaarten voor Defqon.1 zijn vanaf 17 april 13:00 uur verkrijgbaar via Q- dance.nl.
277
Defqon.1 vindt traditiegetrouw plaats halverwege juni en wel op zaterdag de 12e. Als de klok 11 uur slaat gaan de deuren open en we rocken met 40.000 vrienden het zonnige Almere Strand tot 11 uur 's avonds. De kaartverkoop start op zaterdag 17 april om 13:00 uur en kaarten zullen te koop zijn via Q-dance.nl. Doormiddel van een nieuw systeem komt iedereen, net als bij de bakker, in een virtuele rij te staan en wordt je eerlijk op volgorde geholpen. 244
Ik vind de dvd beter als vorig jaar maar nog steeds niet heel veel aan eigenlijk. Waarom toch alleen de main en compilaties van andere stages. Charly en Theo zijn net zoals op het feest zelf ook op de dvd het hoogtepunt.
Leuk dat ze een dvd versie maken en een Blu-Ray versie maar ik had liever goed geluid gehad dat niet om de 30sec harder of zachter wordt. De liveset van de Noisecontrollers heeft daarin tegen wel super geluid.
Tijdens het bestellen geen bevestigingsmail gehad. Wel is het geld van me rekening.
Dan maar mailtje gestuurd.
Na 4 werkdagen nog geen dvd en ook nog geen reactie van Q-dance.
Lekker hoor