Jammer van het lange wachten op de parkeerplaats op het einde, toch genoten door daar eventjes verder te feesten .... Had persoonlijk meer van het feest voorgesteld. Niet zoveel sfeer als ik verwacht had. Vuurwerk op het einde was wel mooi geregeld!
wat was dit geweldig zeg!! super weer super mensen en super harde muziek!!! i love it
Was gezellig, maar wel erg matig aangekleed!!! Vuurwerk was ook niet top. Wel lekker weer getroffen! En laat ze nu eindelijk eens wat aan dat gedoe met die bussen doen!!!!
Defqon was weer super overal heerlijk geluid , goeie sfeer en het weer heerlijk op naar 2011
Was weer een fantastisch lekker feest!! Heerlijk weer, heerlijke mensen, echt genoten!!
wtf defqon 2008 en 2009 (almere en sydney) waren veel beter! Main hadde ze veel meer uit kunnen halen met dit thema en de sfeer was ook ver te zoeken bij de main! Dat de black buiten was was zwaar rlx
Vond het feest zelf minder als vorig jaar kwa organisatie(minders wc's) maar door me maatjes vorig jaar toch overtroffen!! Te leuke dag gehad, was elk feestje maar zo!
Sfeer was super.. Maar main was maar matig kwa opbouw... En geluid Bij Black maakt dat wel weer goed
top dag gehad! MAAR wildstylez hoeft voor mij niet meer af te sluiten. draait zn eigen setje net zoals HHZ. had meer van frontliner verwacht. b-front altijd beuken en slimshore was ook aardig aan het beuken al vroeg op de middag.
Was weer als van ouds geweldig! Pijn in de benen, klein beetje verbrand dus betekend dat het zeer geslaagd was! Alleen jammer van de opstopping bij het parkeerterrein!
Goed weer, goed bier en goede sfeer -> dik feest gewoon en de orange was onverwachts supervet ook silver en green was niks mis mee en opa drokz maakte het feest compleet
Topfeest...! Wat een hele dikke set van Deepack zeg.. 1000x beter dan de afsluiter op de main. Psyko punkz ook geweldig. Verder een hele gezellige dag gehad..!
Prima feestje, alleen voorgaande jaren beter! Oja en die set van Mental Theo + Charly Lownoise sloeg echt als een tang op een varken! Doe dat ff lekker aan het einde ofzo?!
Top top top top Mijn 1e defqon, super vermaakt! Psyko Punkz live helden van de dag Mainstage viel beetje tegen na zien foto's vorige jaren, maar toen de lasers kwamen + vuurwerk
wat een feestje heb me echt goed vermaakt alleen wat was HHZ oerslecht zeg en wyldstylez was ook niet echt geweldig psycho punkz en titan waren wel super
Was weer een geweldig feest. Blue was vol gas knallen (PP :respect. Brown over het algemeen vrij rustig maar wel lekker (Coone & Ruthless). Main: kutsfeer, slecht geluid, rare opstelling
WAT een ongelovelijk mooi feest wwat het weer zeg! Topweer, top mensen, en wat een heerlijke sets!!
Wat een dag!! Helemaal los bij de schranz, industrial, hardstyle, hardcore, early... waar eigenlijk niet!? En Pavelow; wat een set, ik vond het echt heerlijk! Charly Lownoise & Mental Theo ook supervet!!
ohh wat een heerlijk feest! zonnetje, Charly Lownoise & Mental Theo HELEMAAL GEK! Afsluiten met Partyraiser Vs Unexist was chaos! thnx Q-Dance voor de VIP tickets!
Beste feest waar ik ooit ben geweest, een perfecte dag met veel vette muziek. Veel bij Black gestaan, helaas viel Tatanka bij Raw nogal tegen aangezien hij gwn melodieuze crap draaide.
Dit was wel 3en mindere defQon... Wel goed vermaakt met goed festival weer en leuke mensen Black buiten vond ik wel erg vet! Main zag er niet echt uit vond ik...
Mooi feestje weer maar ja de verwachtingen worden ieder jaar weer hoger, vond vorig jaar de main beter, qua decoratie en geluid. Frontliner man van de avond!!!
super vet feest dit jaar en vond de indeling ook wel relaxed lekker afsluiten met partyraiser en unexist Defqon
wat een geniale party
Heerlijk genoten. Q-Dance weet tenminste hoe het moet ipv bagger Emporium. Geluid heerlijk, setjes heerlijk, sfeer heerlijk, weertje heerlijk. Niks mis mee .. Brian Fury en vooral Drokz Afsluiter main was belachelijk. Laatste half uur alleen maar intro's...
Kort samengevat; wat een gruwelijke dag! Psyko Foundation, Koning B-Front, Tat was zat, Dee(streepje)pack!
helemaal los op de files set van promo, gezellig volk tegengekomen top dag!
Heerlijk gestampt met lieve vriendjes TATANKA is mijn held
Purple area!!!! Hulde aan Yofridiz!!! Scantraxx reloaded remix
Die Bluetent was echt Magisch heerlijke sets van Psyko Punkz, Tatanka en B-front maar de helden van de dag waren Deepack echt bruut geweld!! heel die tent afgebroken Q-DANCE
Grey was super , aankleding main helaas wat minder en wat een volk daar, had af en toe het idee dat ik in de skihut stond ipv op Defqon. Maar wel een super dag gehad
Lekker feestje! Hardcore buiten was ook top! De plek van de main vond ik minder! En die afsluiting bij de main, wat was dat een aanfluiting zeg! Verder leuk feestje gehad, maar dit was zeker niet 1 van de beste edities
Wat een geweldig feestje weer Idd Main viel beetje tegen qua sfeer en aankleding vergeleke met voorgaande jaren, maar heb me primaaaa vermaakt Charlie en Theo ook!!!!
Mooi feestje alleen wat een debielen met die ID kaart regeling! Kon bijna naar huis toe
Minste editie tot nu toe, toch super vermaakt! Goed geluid en mooie eindshow @ mainstage, maar vond de main er overdag niet uitzien... CL&MT wederom helden vd dag
klote zooi, was mn ID vergeten. kon gewoon op en neer rije.
Wat een top feessie weer! Super gezellige groep waar we mee waren en wat hadden we weer een mazzel met het weer!! Dit keer veel bij de main gestaan en het beviel prima! op naar Mysteryland!!
Defqon was zeker weer gezellig, helaas dat de main niet echt een overtreffend geluid had, blue was beter geluid! ook vond ik de opbouw deze keer niet zo spectaculair als andere jaartjes! helaas. verder geweldig!
Was weer een mooi feesie! Niet zo goed als vorig jaar maar alsnog super vermaakt! Wildstylez als afsluiting had van mij niet niet gehoeven maarja dat was te verwachten.
Charly en Theo Voor de rest van het feest veel meer van verwacht ajaxieden die rond rondlopen in hun ajax tenue met hun club tattoo's en dan het raar vinden dat ze op hun gezicht worden geslagen.
http://www.twitvid.com/RQJRV Dit was echt de beste Defqon1 ever! Een bedankje naar al mijn Hardstyle Headz die los zijn gegaan! THX!!! http://www.twitvid.com/JAXPT
Super naar mijn zin gehad hele dag alleen maar blije gezichten om me heen gezien, geen enkel opstootje gezien. En wegrijden aan het eind van de parkeerplaats ging ook goed binnen een uur waren we weg. Alleen pffff die zeikende Duitser voor mdma
Was weer een erg gaaf feest, heb nu nog spierpijn . Blue area was echt helemaal TOP. Slimshore, 2nd identity, TATANKA, B-front en Deepack, heerlijk. Deepack afsluiting geniaal. Jammer dat er veel mensen stil stonden, maar The prophet kan toch wel knallen (@ grey )
Was weerrrr TOP!! mainstage viel echt in het niets vergleken met andere jaren, Verledenjaar was ook wel erg mooi maar dus moeilijk om te overtreffen maar dit? had zkr better gekund!
Binnen komen een beetje matig!! Twee keer tonen ID Kom op mensen!! Binnen een uur wist ik het al!! Volgend jaar weer!!! Wat een dag Fijn groepke, goed VDK, goed muziekske, super vette main, lekker bij Suuske in de nek Hakken en gaan, mooie bus reis terug, met dank aan Mikeke en Toon de jong!! Defqon 2010
eerste keer Defqon! (A) Wat een gruwelijk vet feest is dat zeg!! Heeerlijk weer, en supervette sets!
Gezellige dag gehad met mijn partymaatjes. Het weertje zat erg mee, en het sfeertje was prima. Wel een paar mindere setjes gehoord (Brennan Heart, Alpha Twins vs. Beat Providers (N)), maar dat mocht de pret niet drukken. Helden van de dag: Charly & Theo
BLUE Mainstage.. Wat een goedkoop podium zeg Het lijkt wel alsof het met het jaar slechter wordt.. Slim Shore, Psyko Punkz, Frequencerz, Bioweapon (die sfeer daar), B-Front & Deepack
Wáááááát een gruwelijke party!!!!! Echt geen woorden voor, lange tijd geleden dat ik zo van een feest genoten heb En man O man wat een weer en een sfeer Frontliner monster set, tatanka flink beuken en voor de rest klopte alles deze dag wel
Was wel okej .-Geluid mocht toch wel harder -Geen sweer op DefQon -Vorrig jaar DefQon 1 duidelijk beter -Was mijn laaste keer ook op DefQon 1 -Decibel blijft het beste
1 Woord Geweldig.. heb me prima vermaakt tot feest
Geweldig, prachtig feest! Alleen wat voor volk er tussen liep op de main, nou echt... Om te janken!!! Enige wat een beetje aansloeg waren Charley Lownoise/Mental Theo. Verder B-front
Superdag gehad! Organisatorisch klopte er veel niet aan het feest maar wel voor 1 uur thuis en dat was ook wel een wonder! VIP zwaar kut vergeleken met vorig jaar!!! En wat een weertje Frontliner beste setje van de dag »Voor de eerste keer in me leven Abject - Feel so good gehoord op een feestj. Dat was wel een mooi momentje
Yves, Psyko Punkz, Mental Theo & Charley Lownoise, Partyraiser & Unexist... HELDEN! Matige afsluiting, vuurwerk had wel wat langer mogen duren en vorig jaar was duidelijk beter.. Maargoed desondanks toch goed vermaakt!
Hele vette editie weer Kwartier eerder weg gegaan om de drukte voor te zijn en wat was dat een goeie beslissing!! Dikke wachtrijen voor de trein niet normaal meer Heel gezellig gehad met al mn lieverds in de Bleu :respectL)
Ik vond het gaaf... Jammer van de positie van de mainstage. Vond de afsluiting vorig jaar beter.. Charly en Mental ware echt gaaf! .. Volgend jaar word het nog vetter!
Topfeest met mooi weer en een goeie feest sfeer in de early. Dagheld en eeuwige eindbaas: Delirium
Promo dikke shit en natuurlijk Vince zoals altijd masterlijk Party kickingggggggggg Timeeeeeeeeeee
Geweldig feestje wederom! Al vind ik dat ze de blue en de black veel te ver uit elkaar hebben staan. Daarom veel in de main geweest, wat sfeerloos was! Bah. Theo en Charly dikke set! Wildstylez als afsluiter? Mag wel wat harder knallen! 2 jaar terug stuk beter, maar alsnog.. Geweldig feest!
lichtelijk gemengde gevoelens.. dikke dikke mazzel gehad met het weer en voor de blue!! helaas vanaf moment dat ik door fouillering kwam een beetje achter de feitjes aangelopen en daardoor te weinig genoten van het feest zelf.. en dan ook nog es 'who wants to live forever' draaien bij de afsluiter.. nou, mij kon je opvegen!
Was echt een super feestje, wat hebben we het leuk gehad. Thanx lieverds voor deze top dag, helaas niet iedereen genoeg gezien...Volgende x cker weer...Geweldige dag gehad bij de main.
Mijn 7e Editie DefQon = Zeer GeSlaagd!! Het Was GE-WEL-DIG!! Beter als Vorig jaar!! Alleen Afsluiting mocht Harder!
prima vermaakt lekker sweertje en de muziek en weer waren top voor de top afsluiting vette lasers en vuurwerk. op naar volgend jaar maar eerst de feestfabriek en mysteryland
Vet feestje weer! Niet echt bij de main geweest, alleen HHZ ff geluisterd. White super met Isaac , Grey lekkere sets, Purple was knallen, en de Goa was geweldig. Goed vermaakt.
Oh my god, Zwaar vermaakt! Mooi scheef iig! =) Op naar volgend jaar. Jammer dat de main er niet zo boeiend uitzag... Blue ging los!! CLICK CLICK PSYKOPUNKZ KICK!
Heb me prima vermaakt, maar voor dat geld verwacht je toch wel een beetje aangeklede mainstage ipv 2 kranen met wat hangseltjes eraan. En die bas die je moet voelen, voelde niet echt goed. Jammer maar verder was het een top feestje.
Jaa, het blijkt gewoon weer een garantie te zijn voor een heerlijk festival. En wat is dat toch dat steeds dat weer net zo lekker uitvalt met DefQon Green erg leuk gedaan met de koekoeksklok, en leuk dat de Black Open Air was
Main was minder, galuid mag wel wat harder daar. Wel weer een lekkere dag gehad SILVER harde shit GREEN lekker!
Heerlijk genoten.... mooi weer, volk, black en licht/vuurwerk-show! jammer van slechte laatste set.. maar mocht de pret niet drukken. bussen naar huis 10x beter geregeld dan 2009. C U next year!
helemaal uit zen naadje daar!!!! oh wah heb ik het goed gehad zeg. zeker nie de beste en zeker niet de slechtste.. MAAAAAR deze DEFQON tog zeker wlel de beste muziek gehoord van allemaal !! Shittttttttttttttt wah een gekke werk was het zeg in de blue !! I LOVE HARDSTYLE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wat een heerlijke dag!!!! Mijn 8e defqon was wederom super, lekker dansen met alle vrienden en vriendinnen en dan thuis moe en verbrand nog nagenieten. Q-dance toppie, en nu op naar de feestfabriek!
Het was weer een zeer goed feest! Heb enorm genoten op Black Kent iemand btw de meiden op deze foto: http://94.100.119.244/989050001-989100000/989091901-989092000/989091978_5_R_ud_1.jpeg? Next: Dominator!!!
Uitverkocht?? Joh, hoezooooww?!? Muziek was echt minder jong, behalve in de broene tent! Na t keiharde werken kei goed vermaakt tussen de feestdieren! Ze hadde trouwes wel es ff moge stofzuige daar zeg. En de aankleding was ook maar lala.. Maar verder zal ik niet klagen want tis echt ideaal zo'n free party!
Heb het erg naar mn zin gehad! echter vond ik de mainstage op een rottige plek had de main liever gezien op de plek van vorig jaar! maar was niceeeee
Hoogtepunt van de dag: Charly Lownoise & Mental Theo. Complimenten voor de aankleding, leuke details! Het weer zat mee, leuke momenten meegemaakt en vooral gezellig gehad!
helemaal geweldig met je vrienden te stampen gaan, MAAR, tip aan qdance, ga wat aan de mainstage doen volgend jaar,, aankleding van niets toch? wc waren ver weg, bar was ver weg, voorderest wel een superdag gehad hoor!!
Hardcooooreee! Tha Playah, Traxtorm Stars, Endymion!!! Menthal Theo & Charlylownoise kei vet! jammer dat ze niet afsloten vond de aflsuitende muziek tegenvallen.. maar de show, SUPER VET! Super feest!
Na mindere edities in 2008 en 2009 was deze er wel 1 om in te lijsten! Main zag er best vet uit van een afstandje en blauw en zwart ook! Second Identity, Frequencerz, Intractable One, Bioweapon, The Vision en Titan stuk voor stuk geweldig! Even een extra pluim voor Artic, hele zaal liep leeg na bioweapon maar hij was sowieso gelijkwaardig aan hun!
psyko punkz , verder waren slim shore, charlie lownoise & mental theo, frontliner, second identity, b-front erg goed! en geluid was ook erg netjes dit jaar
Ik vond dit persoonlijk iets van de mindere editie. Er was nou niet echt een dj die er uit sprong voor mij. Geluid was echt dikke drama voor aan bij Red. En de toiletten mogen ook wel even beter ingericht worden. Mijn 8e keer Defqon vond ik zelf tegenvallen. Desalniettemin een prima dag gehad mooi weer en lekkere deuntjes en daar gaat het natuurlijk om
Wat een gruwelijk vet feest! Een sfeer die je maar zelden tegen komt xD Menthal Theo en Charly waren top en Partyraiser maakte het feest echt compleet. Zon, strand en een super sfeer ->
eeen super feestje! prima vermaakt op 1e jaar defQon, alleen jammer dat de jillz opeens op was, had de aankleding wel beter verwacht, er was gelukkig genoeg te krijgen aan eten!(a), PSYKOPUNKZ helden!, alleen zat helemaal onder t zand,.. mja verder wel erg lekker weer gehad en n top feestje gehad met mn vrienden!& ik vind dat defqon wel vn 1u smiddags tot 1u snachts mag duren dan hebben we langer plezier van de lazers ivm het late donker worden & oja respect voor MENTHAL THEO & CHARLY LOWNOISE....
Was weer een top daggie! Charly & Theo de helden van de dag! t was niet de beste editie maar dus wel super vermaakt. Persoonlijk vond ik de opzet van de main niet zo relaxt...
Super feest! goede sfeer, lekkere setjes gehoord en het weer zat ook nog mee De mainstage wordt ieder jaar wel wat minder
Hele dag blue omdat ik bij main na 20 minuten nog geen bier had, wat een drukte ! Slim Shore was echt top! Psycho Punkz, Alpha Twins en Zany ook prima! Heb alleen betere Defqon's meegemaakt, wel zeer gezellig!!
Geweldig weer, goed geluid maar jammer van de mensen die er nix van snappen
Blue was magic! PP en B-Front Helden met hoofdletter H.. De main viel tegen, en dan vooral de matige afsluiting (N) Al met al heerlijk dagje met de boyss
1ste keer defqon, en zeker niet de laatste voor mij. wat was het SUPER vet. Alleen de Mainstage vond ik niet zo Spectaculair eruit zien als voorgaande jaren. maar we kwamen voor et geluid ! en dat was super !
Was gezellig! Vond alleen de aankleding en t vuurwerk zeer matig, de sfeer op decibel beter.. Verder was de sfeer in de groep geweldig! Vond Wildstylez een matige afsluiter. Heb de beloofde hc uit het interview niet voorbij horen komen.Verder heldensetjes van Psyko Punkz, B-front, frontliner, blue was hard!
SUPER vermaakt, aankledeing main vondt ik wel grappig. No time to waiste en allemaal klokken. Helden Charly Lownoise en Mental Theo maar wat een slechte tijd, half 6 wie verzint zoiets? Open black GEWELDIG. Zonnetje bedankt!
Wat een heerlijke dag weer geluid in purple en blue fijne sfeer ook daar, FREQUENCERZ HELDEN!, bioweapon ook supervet, titan was ook vet het laatste uur! En over B-Front hoeven we niet te zeggen dat het wederom vet was toch?...
Defqon 2010 was weer nice! Alleen erg slecht gedraaid door Bioweapon. Had meer van hun verw8. Maken ze een dikke fout, en laten ze de mc het maar opknappen zodat hun een nieuwe track konden zoeken. Tot 3x aan toe! Verder goed vermaakt!!
Denk dat ik op de verkeerde plek heb gestaan, want vond het niet zo geweldig. Wel super vermaakt en het weer was heerlijk, maar DV8 slechte MC, Charly en Theo midden op de dag hardcore draaien en slechte afsluiter.. Geen kippenvel zoals vorig jaar.
Heerlijk daggie weer! Misschien enigszins spijtig dat een grote groep vaste gasten ontbrak in de r_AW tent.. maar evengoed weer een pri-ma Defqon achter de rug!
Ik miste het kippenvel van vorig jaar een beetje De mainstage was origineel bedacht en de indeling van de stages was beter dan vorig jaar! Verder een zeer geslaagd feestje hoor! Noisecontrollers & Intractable One Tot volgend jaar allemaal!
Top feestje, Mooi weer, Slechtere Sfeer.. miss toch te commerciele aan het worden.... ps mensen er is foto genomen maar weet de site niet kan iemand me helpen? iets met kabouter ofz? Give me info please
Super dagje gehad!!! jammer dat onze tomtom ons naar het andere kant van het meer stuurde waardoor we er pas laat waren charly & theo bagger!!! hardstyle had tandje harder gemogen... maar super vet
ziekelijk wat een superfeest, hele week slecht weer.... defQon volle zon, ik ben gewoon verbrand sfeer zat er lekker in, van mij had het alleen nog wel iets langer door mogen gaan. lekkere setjes gehoord oa Frontliner, Noisecontrollers, Intractable One, B-front zoals ik al verwachte is het gewoon jammer dat Wildstylez niet kan afsluiten ( veels te standaart ) dat is het enige minpuntje. Heb het weer erg gezellig gehad met iedereen !!! TOT VOLGEND JAAR, DEFQON!
main viel een beetje tegen, black was mooi aangekleed setje van mental theo en charly lownoise was geniaal de sfeer zat er lekker in alleen jammer dat de treinen naar utrecht zo slecht geregeld waren
Slim Shore, B-Front, Digital Punk, Alpha Twins & Beat Providers en Deepack Verder erg gezellig, lekker weer en fusten bier tegelijk
Verliep wat anders dan gehoopt in alle opzichten ....Verder wel vermaakt met de Trudieboys genoten van het heerlijke weer. En BETER dat de black nu eindelijk eens OPEN AIR was
ALLES TOP! De standaard is gezet!!! Lekker in de blote bast in de zon en nu stijve kuiten van't hakken Slim Shore, DEEPACK, The Prophet en Promo abslute helden en verrassingen van de dag. En idd, een pannenkoek eten zal nooit meer hetzelfde zijn...
TATANKA held van de dag! Erg mooie eindshow ook weer en typische Defqon taferelen, iedereen het podium op tijdens Wildstylez en touwtrekken met een groot doek! Was echt top!
Lang leve de purple Frequencerz super dik, atmozfears, bioweapon, hektik! Verder was in de blue beat providers ook erg lekkerr! Verder was het geluid in de blue en black meesterlijk hard! Volgend jaar frequenerz in blue?
Echt super dik! Pavelow, Frontliner, Charly en Theo, DBSTF en Wildstylez Afsluiting was ook echt bruut!
Heerlijk feestje ! Mooi weer, mooie sounds: Main was ietswat klein maar drukte de pret zeker niet! Dikke voldoende !
Geweldig feestje gehad in de Blue, daar waar de echte liefhebbers zijn! Main stage aankleding viel me zwaar tegen en wtf was Headhunterz aan het doen, die man kan beter op house feestjes gaan draaien! Verder had het alle ingredienten voor een geweldige dag, heerlijk weer en lekker gezwommen
Black buiten, Partyraiser & Unexist Verder lekker sets gehoord van B-front en Noisecontrollers!! Maar DefQon is gewoon echt niet zo goed als dat iedereen vind/denkt!
charly en theo helden van de dag ! wat een geweldig lekkere set was dat zeg !!
Wat een dag!! Heb echt genoten Blue en Black en Silver Main viel wel beetje tegen, qua programma. Aankleding was vet! Afsluiting was mooi, maar wel te soft.. Beter Charly en Theo laten afsluiten Maar tot nu toe mn beste DefQon.1 Sfeer was ook top!
The time is now
Bekijk de website & line-up van Defqon.1 Festival hier.
Kaarten voor Defqon.1 zijn vanaf 17 april 13:00 uur verkrijgbaar via Q- dance.nl.
277
Defqon.1 vindt traditiegetrouw plaats halverwege juni en wel op zaterdag de 12e. Als de klok 11 uur slaat gaan de deuren open en we rocken met 40.000 vrienden het zonnige Almere Strand tot 11 uur 's avonds. De kaartverkoop start op zaterdag 17 april om 13:00 uur en kaarten zullen te koop zijn via Q-dance.nl. Doormiddel van een nieuw systeem komt iedereen, net als bij de bakker, in een virtuele rij te staan en wordt je eerlijk op volgorde geholpen. 244
Ik vind de dvd beter als vorig jaar maar nog steeds niet heel veel aan eigenlijk. Waarom toch alleen de main en compilaties van andere stages. Charly en Theo zijn net zoals op het feest zelf ook op de dvd het hoogtepunt.
Leuk dat ze een dvd versie maken en een Blu-Ray versie maar ik had liever goed geluid gehad dat niet om de 30sec harder of zachter wordt. De liveset van de Noisecontrollers heeft daarin tegen wel super geluid.
Tijdens het bestellen geen bevestigingsmail gehad. Wel is het geld van me rekening.
Dan maar mailtje gestuurd.
Na 4 werkdagen nog geen dvd en ook nog geen reactie van Q-dance.
Lekker hoor