Het kon beter, maar het was genieten! Volgensmij moest er wat geld voor de feestfabriek aan de kant worden gezet..
lekkere binnekomst met neophyte charley & theo, wederom beste setje van de dag vond de mainstage verder een beetje tegen vallen maar black was stukken beter als vorig jaar!
Prima feestje weer! Toch weer t meest bij de main gestaan! Vond alleen de main qua opbouw best tegenvallen! Maar al met al een leuke dag gehad! Top feestje!
Hoooow, hoe kan het toch dat Defqon niet te overtreffen is? Is er geen andere organisatie die dit kan overtreffen? Nu moeten we weer een heel jaar wachten !! Maar was een goed feest, mede dankzij de Bulters die zijn mini Vuvuzela aan mij wou afstaan....HEERLIJK!!!!!
Heldenfeest In Grey draaide ze heerlijk!! Yves, Prophet, Promo en Pavo Stormtrooper en ook de Boris S knalde lekker De afsluiting op de main was ook wel lachen! Al met al weer een goede editie van Defqon
top dag gehad! MAAR wildstylez hoeft voor mij niet meer af te sluiten. draait zn eigen setje net zoals HHZ. had meer van frontliner verwacht. b-front altijd beuken en slimshore was ook aardig aan het beuken al vroeg op de middag.
Was weer een topper!!! Gezellige mensen weer, zoals altijd . Main was begin v/d dag best lachen, later veels te soft . Grey/green was top! Blue ook best lekker op z'n tijd!! Op naar awakefest!
wat was dit een heerlijke defqon... wat helemaal fantastisch was is dat de black nu ook lekker buiten was wat een geluid daar!! super naar me zin gehad
Top top top top Mijn 1e defqon, super vermaakt! Psyko Punkz live helden van de dag Mainstage viel beetje tegen na zien foto's vorige jaren, maar toen de lasers kwamen + vuurwerk
wat een feestje heb me echt goed vermaakt alleen wat was HHZ oerslecht zeg en wyldstylez was ook niet echt geweldig psycho punkz en titan waren wel super
Een halve marathon in de Silver gelopen bij Tymon & Negative A! Wat een master actie om samen te draaien en wát een ontzettend vette set Verder waren Tatanka en B-Front goed te doen Toch had ik van DefQon persoonlijk nét iets meer verwacht
Goed vermaakt Alleen schandalig lelijk mainstage...(2008 was nog altijd het mooiste
Ruk feest, geen vernieuwende dingen.. Gezeik bij ingang en werden volop mensen geweigerd omdat ze geen legitimatie bij hadden.. TRIEST..Goedkope mainstage, ruk pin automaten, sta je zonder geld..DRAMAA FEEST, KUT organisatie
id verplicht, zwaar ongepast op een festival! De main heeft er wel eens beter uitgezien, al was de vuurwerkshow wel weer heel vet Defqon blijft natuurlijk gewoon de top
ohh wat een heerlijk feest! zonnetje, Charly Lownoise & Mental Theo HELEMAAL GEK! Afsluiten met Partyraiser Vs Unexist was chaos! thnx Q-Dance voor de VIP tickets!
Heb leukere edities meegemaakt. Wel dikke complimenten voor de bezoekers van de early hc tent, jezus wat een sfeertje hing daar. Echt super, jullie hebben voor meerdere kippevel momenten gezorgd. Drokz, bedankt voor de cd.
Beste feest waar ik ooit ben geweest, een perfecte dag met veel vette muziek. Veel bij Black gestaan, helaas viel Tatanka bij Raw nogal tegen aangezien hij gwn melodieuze crap draaide.
was gewoon te dik weer, vette hardcore stage vetste van alles!!
Blue Stage Frontliner LIVE verder dikke sets van Psyko Punkz, B-Front, Bioweapon & Digital Punk! Mainstage vond ik er maar mager uitzien, ook was het geluid daar niet optimaal! Verder top dagje gehad met alle bekenden!
was me eerste keer defqon! was echt super! behalve dat een of andere doorgesnove duitser me bier uit me hande sloeg, maarja. voorderest echt top! (wel duur 5eu voor water)
Geweldig weekend gehad! Camping was erg gezellig! Defqon wederom een top editie Hardcore open air was heerlijk! Prachtig weer Alles was dik in orde! Super sets van Outblast, Endymion, Charlie & Theo
Eerste en laatste Defqon. prima vermaakt dankzij het mooie weer! en lekker afgesloten bij opa Drokz! enne.. best weertje gehad!
SUPER FEESSIEE.. alleen jammer dat wildstyles afsloot prima set, maar knalde niet genoeg! voor een afsluiting
wat een geniale party
Heerlijk genoten. Q-Dance weet tenminste hoe het moet ipv bagger Emporium. Geluid heerlijk, setjes heerlijk, sfeer heerlijk, weertje heerlijk. Niks mis mee .. Brian Fury en vooral Drokz Afsluiter main was belachelijk. Laatste half uur alleen maar intro's...
Kort samengevat; wat een gruwelijke dag! Psyko Foundation, Koning B-Front, Tat was zat, Dee(streepje)pack!
Wat een top dag!! Beatproviders vs @² heerlijk!!! toppertjes van de dag
Die Bluetent was echt Magisch heerlijke sets van Psyko Punkz, Tatanka en B-front maar de helden van de dag waren Deepack echt bruut geweld!! heel die tent afgebroken Q-DANCE
Defqon 1 Baby !! Normaal loop ik wel wat rondjes maar vond het gister echt niet nodig..hele dag bij de main gestaan en heb me optimaal vermaakt !! Er werd lekker gebeukt ! Charly en Theo waren ook lekker bezig !! Wederom geweldig Feest !!
Lekker feestje, jammer dat we al laat waren en door de file nog eens een uur later waren, maar erg goed vermaakt, silver op einde was erg goed te doen!!!!
Minste editie tot nu toe, toch super vermaakt! Goed geluid en mooie eindshow @ mainstage, maar vond de main er overdag niet uitzien... CL&MT wederom helden vd dag
Top vermaakt! Second Identity, Slim Shore, Frontliner, Psyco Punkz Bioweapon was de shit seeya next year! toch wil ik meegeven aan Q-Dance dat ze de beveiliging beter mogen regelen op de V.I.P. Er stonden wel 600 man op!! Met de helft zonder bandje
Charly en Theo Voor de rest van het feest veel meer van verwacht ajaxieden die rond rondlopen in hun ajax tenue met hun club tattoo's en dan het raar vinden dat ze op hun gezicht worden geslagen.
Sets van de dag waren wat mij betreft die van Promo en Headhunters. Defqon, zoals altijd, weer fantastisch. Heerlijk weer en een mainstage die weer geweldig was! Q-Dance
De ingang en uitgang was slecht geregeld, wc's bij de Blue te schandaling klein. Degene die de main verzonnen heeft was zeker op z'n achterhoofd gevallen.. Voor de rest was het echt een VET feest..!!!
Was weerrrr TOP!! mainstage viel echt in het niets vergleken met andere jaren, Verledenjaar was ook wel erg mooi maar dus moeilijk om te overtreffen maar dit? had zkr better gekund!
Wederom een zeer vette Defqon!!! Erg gezellig gehad met de mensen waarmee we waren Voornamelijk bij main gestaan en genoten van het weer. Want oh oh, ieder jaar hebben we toch maar weer mazzel! Ben zelfs verbrand! Het vuurwerk op het einde en de lasers waren weer mooi gedaan. Ik vond het trouwens wel wat hebben de main in het midden! Ook black open air was top! En nu.... Nagenieten!!
Wat een GRUWELIJK Feest weer!! Black,Blue,Main Echt top vermaakt, veel gezelligheid!! Had van de main wel iets beter verwacht! Maar dit was echt geweldig!
Wat een HEERLIJK, SUPER, VET, DOL Feestje..Deze zal me altijd bij blijven.. BLEU Dankjewel iedereen!! Zeker tot volgend jaar..
Binnen komen een beetje matig!! Twee keer tonen ID Kom op mensen!! Binnen een uur wist ik het al!! Volgend jaar weer!!! Wat een dag Fijn groepke, goed VDK, goed muziekske, super vette main, lekker bij Suuske in de nek Hakken en gaan, mooie bus reis terug, met dank aan Mikeke en Toon de jong!! Defqon 2010
DefQon was goed, maar zeker niet geweldig. Aankleding main was mager en afsluiting was het ook net niet. Charly en Theo waren wel geweldig!
Heb een geweldige dag gehad! heerlijk weer, sfeer was goed en veel bekenden! main viel qua aankleding wel tegen
Gezellige dag gehad met mijn partymaatjes. Het weertje zat erg mee, en het sfeertje was prima. Wel een paar mindere setjes gehoord (Brennan Heart, Alpha Twins vs. Beat Providers (N)), maar dat mocht de pret niet drukken. Helden van de dag: Charly & Theo
Erg matig geörganiseerd door Q. De aankleding was echt schraal, vooral op de mainstage. Desondanks heel goed vermaakt Helden van de dag: Transfarmers, B-front en Partyraiser vs Unexist die heel dik afsloten
BLUE Mainstage.. Wat een goedkoop podium zeg Het lijkt wel alsof het met het jaar slechter wordt.. Slim Shore, Psyko Punkz, Frequencerz, Bioweapon (die sfeer daar), B-Front & Deepack
Silver Silver Silver!!!! Negative A vs Tymon, hoe gruwelijk wil je het hebben?!!! 1 van de vetste sets ooit! Stormtrooper was ook heel vet, Mindustries nóg vetter heerlijke breaks van Mez & Torsion! B-front was ook super en Titan als afluiter
net als vorig jaar lkkr weer en fijn sfeertje goede sets helemaal top weer
vip bracht niks extra's . ik vond dit 1 van de mindere edities helaas. heb me wel vermaakt maar de indeling en ik weet het niet maar ik kwam gewoon minder in het feest
Eerste keer Defqon, maar zeker niet de laatste keer. Wel laatste keer VIP, want wat was dat kut geregeld zeg! Mainstage vond ik maar karig, had het idee dat het gewoon een stel losse onderdelen waren, ipv 1 podium. Black zag er wel goed uit, en daar klapte het ook echt heel hard!
Ongelofelijk geweldig dag gehad!! De afsluiter was het minst van al de afgelopen 5 keer dat ik ben geweest, maar de gehele dag maakt het meer dan goed!! Tatanka, Psyko Punkz, Slim Shore, Alpha² & Beat Providers, Zany & B-Front HELDEN!!! :respectL)
lichtelijk gemengde gevoelens.. dikke dikke mazzel gehad met het weer en voor de blue!! helaas vanaf moment dat ik door fouillering kwam een beetje achter de feitjes aangelopen en daardoor te weinig genoten van het feest zelf.. en dan ook nog es 'who wants to live forever' draaien bij de afsluiter.. nou, mij kon je opvegen!
Ik had er veel te hoge verwachtingen van, toch heb ik me weer heel goed vermaakt. Psyko Punkz, Charly Lownoise & Mental Theo en Frontliner HELDEN van de dag. En Headhunterz?? Gedurfde set maar hou het de volgende keer maar lekker bij hardstyle
Mijn 7e Editie DefQon = Zeer GeSlaagd!! Het Was GE-WEL-DIG!! Beter als Vorig jaar!! Alleen Afsluiting mocht Harder!
Was GEWELDIG , was mijn eerste keer, maar zeker niet de laatste
prima vermaakt lekker sweertje en de muziek en weer waren top voor de top afsluiting vette lasers en vuurwerk. op naar volgend jaar maar eerst de feestfabriek en mysteryland
Zeker goei feesje , Black was erg goed , en niet te vergeten DROKZ
wow het was te gek!!!!! erg genoten wel erg verbrand nu
Heerlijk dagje gehad. Hele week regen en dan toch nog de hele dag zon. Frontliner, Psyko Punkz, Noisecontrollers & B-Front ! En wat was de sfeer in de purple voortreffelijk !
Black Stage !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wat een sfeer! Super vette dag, de black area was echt héél erg vet, dik geluid en mooie opmaak. Absolute held van de dag, PROMO wat een gruwelijke held is de beste man toch. Ten slotte de groep
Heerlijk genoten.... mooi weer, volk, black en licht/vuurwerk-show! jammer van slechte laatste set.. maar mocht de pret niet drukken. bussen naar huis 10x beter geregeld dan 2009. C U next year!
krijg je door de organisatie een code om 2 kaartjes te bestellen... vervolgens wordt je door dezelfde organisatie gewijgerd bij de ingang omdat je geen ID-bewijs bij je hebt... 1 of ander roodharig gedrocht dreigt je dan of je mee wilt gaan van het terrein of of dat ze het wel even op een andere manier aanpakt... gelukkig bestaan er hele lieve mensen op deze wereld bestaan die voor 'alle gedupeerden' van onze bus de paspoorten e.d. wilden brengen.. eenmaal binnen fantastisch feest
Het was weer een zeer goed feest! Heb enorm genoten op Black Kent iemand btw de meiden op deze foto: http://94.100.119.244/989050001-989100000/989091901-989092000/989091978_5_R_ud_1.jpeg? Next: Dominator!!!
Heerlijke dag gehad. PROMO wat een platen heeft die man
Hoogtepunt van de dag: Charly Lownoise & Mental Theo. Complimenten voor de aankleding, leuke details! Het weer zat mee, leuke momenten meegemaakt en vooral gezellig gehad!
Hardcooooreee! Tha Playah, Traxtorm Stars, Endymion!!! Menthal Theo & Charlylownoise kei vet! jammer dat ze niet afsloten vond de aflsuitende muziek tegenvallen.. maar de show, SUPER VET! Super feest!
holly shit wat een feest psyko punkz noisecontrollers en frontliner live heerlijk afsluiting ook vet vuurwerk viel tege maarja het was weer 1 voor in de boeken heerlijk see you next year
WOOOW geniaaaalllll feest..maar dan heb ik het niet over die sfeerloze main maar over de French Tek aka Brown Area..GEWELDIG
Q-Dance voor de Black Open Air 'Zijn wij groter dan de main' en 'Wie gaat er naar de Feestfabriek' mooiste uitspraken ooit gemaakt door Mc Muzikaal gezien heeft de Black mijn verwachtingen overtroffen, sfeer was fantastisch, lekker losgegaan met liefhebbers Main daarentegen 1 slappe bedoeling. Wat ooit DE MAIN van Defqon was, is nu een broedplaats voor de dagjesmensen die STILSTAAN! (N) Heerlijke dag gehad met mijn lieffies
Wat een gruwelijk vet feest! Een sfeer die je maar zelden tegen komt xD Menthal Theo en Charly waren top en Partyraiser maakte het feest echt compleet. Zon, strand en een super sfeer ->
Feest was niet zo goed als voorgaande keren. Wel jammer, maar opzich het weer was wel lekker. Om eerlijk te zijn viel de line up bij silver een beetje tegen, maar das mijn opinie.
Vette shit 8 x op een rij een geweldig, en terecht! Charlie&Theo, Yves, Panic & The Viper, Delirium, en natuurlijk Vince hebben het voor mij weer tot een ultiem feest gemaakt, nu zware pijn in mijn nek en pootje, maar het was het zeker waard!!!!op naar DefQon.1 Festival IX
alpha 2 ft. beat providers en b-front maakten een hoop goed, als frontliner in de blue had gedraaid was het dak eraf gegaan nu stond alleen 3 kwart van de main stil
Wat een dag!! Echt supergoed vermaakt! Deepack de helden van de dag! Veel bekenden, veel gezelligheid, goed weer, was gewoon top!! Geluid in de blue op 't einde!! Alleen treinen op 't einde slecht geregeld, de WC's waren echt smerig en CL en MT midden op de dag... (N)
Me 7e DefQon.1 alweer, maar ook deze editie was weer geweldig! Mooiste feest van het jaar De locatie, de stages, de sfeer, de muziek, de leuke partymensen Alles was weer top! Q Bedankt en iedereen die ik ken ook Tot volgend jaar!
super feest bleu tent super vet ik vergat de rest van het feest een beetje te bekijken maar dat was het volgens mij wel waard deepack knalde erover vooral laatste 15 min toen iedereen bij het vuurwerk stond
In de blauwe tent werd heerlijk gerost! Alpha2 vs. Beat Providers megemeppers van de dag verder ga ik standbeelden bouwen voor Deepack, B-Front, Tatank, Neophyte en Art of Fighters alleen die mainstage he
Dit was het slechtste Feest wat ik heb meegemaakt. Heen weg ging fout (iedereen reed fout) geen controle om binnen te komen. (kon dus van alles meenemen als je zou willen) Geluid slecht. Opstakels overal op de grond dus veel mensen vielen knap hard. Kortom HEEL slecht. en ben je VIP en betaal je zoveel geld moet je gewoon parkeren bij de rest (heeel ver) en niks gezien waarom ik een VIP kaart had???
helaas niet genoeg bij de goede areas geweest. mainstage viel tegen, saaie sets daar en totaal geen sfeer! uitstapjes gemaakt naar Promo en Deepack en die waren geweldig!!!!!!
Geweldig weer, goed geluid maar jammer van de mensen die er nix van snappen
Blue was magic! PP en B-Front Helden met hoofdletter H.. De main viel tegen, en dan vooral de matige afsluiting (N) Al met al heerlijk dagje met de boyss
Was gezellig! Vond alleen de aankleding en t vuurwerk zeer matig, de sfeer op decibel beter.. Verder was de sfeer in de groep geweldig! Vond Wildstylez een matige afsluiter. Heb de beloofde hc uit het interview niet voorbij horen komen.Verder heldensetjes van Psyko Punkz, B-front, frontliner, blue was hard!
schaam je q-dance..... Magere aankleding, simpele mainstage, geen aandenken, zwakke eindshow en waarom niet even langer doorgaan als je al vanaf half 9 weet dat er geen treinen rijden naar utrecht. Slecht hoor... Grrr. Verder wel tof feest gehad! Alpha2 en b front. Heldig beuken
Ohjo ik wil terug ! Wat een geweldig feest: Aankleding, show, muziek en de mensen alles was goed ! Veel geweest in de Grey & Silver zaal Charly lownoise & Mental Theo @ de main ook lekker met de happy shit Bedankt gappies was gezellig ! Geweldige eerste Defcon !
Defqon 2010 was weer nice! Alleen erg slecht gedraaid door Bioweapon. Had meer van hun verw8. Maken ze een dikke fout, en laten ze de mc het maar opknappen zodat hun een nieuwe track konden zoeken. Tot 3x aan toe! Verder goed vermaakt!!
Denk dat ik op de verkeerde plek heb gestaan, want vond het niet zo geweldig. Wel super vermaakt en het weer was heerlijk, maar DV8 slechte MC, Charly en Theo midden op de dag hardcore draaien en slechte afsluiter.. Geen kippenvel zoals vorig jaar.
Ik vond het geweldig heerlijke dag gehad in de blue! De main kunnen ze beter weglaten, want daar gaat toch niemand los en als je dat wel doet moet je dat op een paar cm ruimte Tatanka en psycho punks helden
Super dagje gehad!!! jammer dat onze tomtom ons naar het andere kant van het meer stuurde waardoor we er pas laat waren charly & theo bagger!!! hardstyle had tandje harder gemogen... maar super vet
Defqon Tijd vloog weer voorbij, heb veel te veel djs gemist die ik wou zien, maar wel Charley Lownoise & Mental Theo, heerlijk! Goede keuze om ze op de main te zetten! Verder: Klotedagjesvolk dat niet danst bij de main ga lekker naar Dirty Dutch ofzo
vet feest weer, Second Identity heerlijke binnenkomer! Charly en theo ook erg vet zo tussendoor op de main!, geluid black en blue gruwelijk, main mocht iets harder! verder en
Was weer geweldig!! Hing echt een lekker sfeertje en geen regendruppel gehad midde op de dag was het best! Helaas aan het eind te wazig om nog los te kunnen gaan, achteraf anders gedaan mja zker vet!! Van de kluisjes naar de bus was een ellende
main viel een beetje tegen, black was mooi aangekleed setje van mental theo en charly lownoise was geniaal de sfeer zat er lekker in alleen jammer dat de treinen naar utrecht zo slecht geregeld waren
Was toppie! Echter....voorgaande jaren waren wel duidelijk beter! Maar het weer....ongelooflijk he, ieder jaar weer heerlijk zonnetje Goed verbrand, maar da hebben we er graag voor over! Charly en Mental overtroffen echt ALLES Vuurwerk was ook weer super op het eind Aankleding Main was idd minder, maar wel vet dat Black (hardcore) dit jaar ook openstage was ipv een benauwde tent Met het wegrijden ook geen problemen gehad
Was weer knallen! Wat gezeur bij binnenkomst door de strenge controle,mensen waren onvoorbereid hierop! Afluiter op de main was wat soft, vuurwerk daarin tegen SUPER! Geweldige dag gehad!
Mainstage viel tegen, desondanks een heerlijk dagje gehad Bij deze nogmaals duizend maal dank aan de eerlijke vinder van mijn geliefde Blackberry
Feest was goed, jammer dat alles zover uit elkaar lag, geluid op de main vond ik tegenvallen, op de black was het goed, en in de blue was het zeker lekker!!
Heel vet feestje!!! Charly&Theo vette set en tent Brown was gruwelijk einde was weer veel te snel en vuurwerk met geen pen te beschrijven oja...wat een weertje volgend jaar toch weer he Robert?!ORGANISATIE
The Festival of planet earth... Heb me weer eens helemaal naar de klote mogen stampen op een van De feesten van Q-dance, waar we als nederlanders toch stiekum trots op mogen zijn... Zodra je thuis komt en je benen niet meer in beweging kan krijgen va het stampen. half doof. de bassen op de achtergrond nog MAG horen en toch nog sta te popelen om weer verder te gaan, mag je spreken van een geslaagd event hahaha
was mijn 1e defqon, en zeker een goeie indruk op me gemaakt. de main vond ik een beetje simpel aangekleed tegenover de black die er gewoon top uitzag. verder goeie sfeer, lekker weer vette lokatie en op een paar sets na vette setjes gehoord. is dus zeker voor herhaling vatbaar
Geweldig feestje gehad in de Blue, daar waar de echte liefhebbers zijn! Main stage aankleding viel me zwaar tegen en wtf was Headhunterz aan het doen, die man kan beter op house feestjes gaan draaien! Verder had het alle ingredienten voor een geweldige dag, heerlijk weer en lekker gezwommen
Ik heb me Top vermaakt was een goed feest! Delirium von ik erg goed in de grey jammer dat ik wel erg veel hitjes dubbel heb gehoord....het weertje was goed voor een festival
The time is now
Bekijk de website & line-up van Defqon.1 Festival hier.
Kaarten voor Defqon.1 zijn vanaf 17 april 13:00 uur verkrijgbaar via Q- dance.nl.
277
Defqon.1 vindt traditiegetrouw plaats halverwege juni en wel op zaterdag de 12e. Als de klok 11 uur slaat gaan de deuren open en we rocken met 40.000 vrienden het zonnige Almere Strand tot 11 uur 's avonds. De kaartverkoop start op zaterdag 17 april om 13:00 uur en kaarten zullen te koop zijn via Q-dance.nl. Doormiddel van een nieuw systeem komt iedereen, net als bij de bakker, in een virtuele rij te staan en wordt je eerlijk op volgorde geholpen. 244
Ik vind de dvd beter als vorig jaar maar nog steeds niet heel veel aan eigenlijk. Waarom toch alleen de main en compilaties van andere stages. Charly en Theo zijn net zoals op het feest zelf ook op de dvd het hoogtepunt.
Leuk dat ze een dvd versie maken en een Blu-Ray versie maar ik had liever goed geluid gehad dat niet om de 30sec harder of zachter wordt. De liveset van de Noisecontrollers heeft daarin tegen wel super geluid.
Tijdens het bestellen geen bevestigingsmail gehad. Wel is het geld van me rekening.
Dan maar mailtje gestuurd.
Na 4 werkdagen nog geen dvd en ook nog geen reactie van Q-dance.
Lekker hoor