Topfeest! Net zoals vorig jaar heb ik me uitstekend vermaakt! Black Area was vet en de Grey ook! 's middags wel even van de kaart van de week geweest, maar dat hoort erbij
Heerlijk genoten van t feestje en me vriendjes en vriendinnetjes the prophet en had toch verwacht dat de afsluiting wel wat goeie early nrs werden gedraaid maar nee hoor.. beetje jammer
Gewoon geweldig!!!Goede sfeer, heerlijk gedraaid,alleen de main errug druk...Niet leuk meer...Voor de rest...Volgend jaar weer van de partij als het meezit qua kaartjes haha
Was gezellig, maar wel erg matig aangekleed!!! Vuurwerk was ook niet top. Wel lekker weer getroffen! En laat ze nu eindelijk eens wat aan dat gedoe met die bussen doen!!!!
was wel een lekker feestje, vond de mainstage niet mooi dit jaar bomen stonden ook in de weg..lekker geluid bij hardcore en natuurlijk supermooi weer en gezellig met de vriendjes
Geweldig feestje alleen de Defcontrole een beetje overdreven.. Delirium & Afsluiting
wtf defqon 2008 en 2009 (almere en sydney) waren veel beter! Main hadde ze veel meer uit kunnen halen met dit thema en de sfeer was ook ver te zoeken bij de main! Dat de black buiten was was zwaar rlx
Prima Vermaakt Niet helemaal mijn feest, maar ik vond het leuk om een keertje mee te maken Mummypakken en Pluisjes... Ben benieuwd of die oranje auto's gemakkelijk uit te pakken waren
Hoooow, hoe kan het toch dat Defqon niet te overtreffen is? Is er geen andere organisatie die dit kan overtreffen? Nu moeten we weer een heel jaar wachten !! Maar was een goed feest, mede dankzij de Bulters die zijn mini Vuvuzela aan mij wou afstaan....HEERLIJK!!!!!
Leuk feestje, maar vond vorig jaar beter! Ik vond de aankleding wat karig.. vorig jaar was er meer aandacht aan besteed. Behalve de black stage! Dat was echt een verbetering om die open air te doen Verder goed vermaakt
Vond het feest zelf minder als vorig jaar kwa organisatie(minders wc's) maar door me maatjes vorig jaar toch overtroffen!! Te leuke dag gehad, was elk feestje maar zo!
heb me goed vermaakt vooral in de blue werd lekker gedraait van begin tot eind super mooi weer gehad. prima feest
Topfeest...! Wat een hele dikke set van Deepack zeg.. 1000x beter dan de afsluiter op de main. Psyko punkz ook geweldig. Verder een hele gezellige dag gehad..!
Was weer een topper!!! Gezellige mensen weer, zoals altijd . Main was begin v/d dag best lachen, later veels te soft . Grey/green was top! Blue ook best lekker op z'n tijd!! Op naar awakefest!
wat was dit een heerlijke defqon... wat helemaal fantastisch was is dat de black nu ook lekker buiten was wat een geluid daar!! super naar me zin gehad
Was weer een geweldig feest. Blue was vol gas knallen (PP :respect. Brown over het algemeen vrij rustig maar wel lekker (Coone & Ruthless). Main: kutsfeer, slecht geluid, rare opstelling
WAT een ongelovelijk mooi feest wwat het weer zeg! Topweer, top mensen, en wat een heerlijke sets!!
id verplicht, zwaar ongepast op een festival! De main heeft er wel eens beter uitgezien, al was de vuurwerkshow wel weer heel vet Defqon blijft natuurlijk gewoon de top
Dit was wel 3en mindere defQon... Wel goed vermaakt met goed festival weer en leuke mensen Black buiten vond ik wel erg vet! Main zag er niet echt uit vond ik...
was me eerste keer defqon! was echt super! behalve dat een of andere doorgesnove duitser me bier uit me hande sloeg, maarja. voorderest echt top! (wel duur 5eu voor water)
super vet feest dit jaar en vond de indeling ook wel relaxed lekker afsluiten met partyraiser en unexist Defqon
SUPER FEESSIEE.. alleen jammer dat wildstyles afsloot prima set, maar knalde niet genoeg! voor een afsluiting
wat een geniale party
Was weer lekker Black + SIlver waren dik in orde en ramde lekker Alleen wildstyles als afsluiting? een afsluiting moet knallen en ja dta kan wildstyles niet echt
Lekker feestje, jammer dat we al laat waren en door de file nog eens een uur later waren, maar erg goed vermaakt, silver op einde was erg goed te doen!!!!
klote zooi, was mn ID vergeten. kon gewoon op en neer rije.
Wat een top feessie weer! Super gezellige groep waar we mee waren en wat hadden we weer een mazzel met het weer!! Dit keer veel bij de main gestaan en het beviel prima! op naar Mysteryland!!
Charly en Theo Voor de rest van het feest veel meer van verwacht ajaxieden die rond rondlopen in hun ajax tenue met hun club tattoo's en dan het raar vinden dat ze op hun gezicht worden geslagen.
Echt de meest slechtste Defqon ooit. Mainstage sloeg echt helemaal nergens op. Black was wel weer gaaf. Maar wat een hoop dagjesmensen. Sfeer was ver te zoeken. Veel opgeblazendoorgesnovenfiguurtjes die denken dat ze 10M2 nodig hebben om te hakken.
Main opstelling was gezelliger dan de uitgerekte main van vorig jaar, wel druk aan het einde, maar vond het een super feesie, helaas dat er aan het einde 1 hardcore nummertje komt, beetje mainstream hardcore moet wel kunnen toch op Defqon, of past dit niet binnen de commercialisering van het concept Deqon de laatste jaren, wat een beetje jammer is...
Allereerst dik feest ! Had gedacht een beetje te pendelen tussen red, blue, black en grey, maar daar kwam weinig van te recht toen ik green had ontdekt! Bold en miss djax zwaar gruwelijk! Min puntje vond ik Tatanka...was toch "raw" in blue moet je niet de zelfde ##$$% zooi als op de main gaan draaien !
Erg matig geörganiseerd door Q. De aankleding was echt schraal, vooral op de mainstage. Desondanks heel goed vermaakt Helden van de dag: Transfarmers, B-front en Partyraiser vs Unexist die heel dik afsloten
mainstage fucked up lelijk teveel bomen slecht geluid GEEN SFEER | black mooie stage redelijk geluid goeie sfeer blue goed geluid geweldige sfeer super | feest beoordeling onder verwachting voor qdance defqon volgend jaar gewoon weer opstelling van 2009 aanhouden die was gewoon gruwelijk succes
lullige hitjesparade op de main, ter compensatie errug goed gebeukt in de early!
Wáááááát een gruwelijke party!!!!! Echt geen woorden voor, lange tijd geleden dat ik zo van een feest genoten heb En man O man wat een weer en een sfeer Frontliner monster set, tatanka flink beuken en voor de rest klopte alles deze dag wel
BLUE . Slim shore, PP, Alpha², B-front en held van de dag: ZANY! Vooral het begin, heerlijk. En ook Villain is een held! Supergezellig met m'n maten!!!
Silver Silver Silver!!!! Negative A vs Tymon, hoe gruwelijk wil je het hebben?!!! 1 van de vetste sets ooit! Stormtrooper was ook heel vet, Mindustries nóg vetter heerlijke breaks van Mez & Torsion! B-front was ook super en Titan als afluiter
Jaaaaa lekker feestje gehad lekker weertje, goede muziek !! Jammer dat ik weinig bekenden heb gezien, maar ja dat krijg je op zo'n groot feest! Heb me verder goed vermaakt !
Wat een topdagje gehad zeg super goed weer, dikke sets, Psyko Punkz heerlijk gedraaid, in de purple onvergetelijke momenten gehad met Frequenzerz, Charly Lownoise & Mental Theo back to the old days dat doek en B-Front was ook weer super vet! Echt een mooie dag geweest en super gezellig
vip bracht niks extra's . ik vond dit 1 van de mindere edities helaas. heb me wel vermaakt maar de indeling en ik weet het niet maar ik kwam gewoon minder in het feest
Ik vond het gaaf... Jammer van de positie van de mainstage. Vond de afsluiting vorig jaar beter.. Charly en Mental ware echt gaaf! .. Volgend jaar word het nog vetter!
Topfeest met mooi weer en een goeie feest sfeer in de early. Dagheld en eeuwige eindbaas: Delirium
Eerste keer Defqon, maar zeker niet de laatste keer. Wel laatste keer VIP, want wat was dat kut geregeld zeg! Mainstage vond ik maar karig, had het idee dat het gewoon een stel losse onderdelen waren, ipv 1 podium. Black zag er wel goed uit, en daar klapte het ook echt heel hard!
Main had een klote plek dit jaar.. maar desondanks wel een geweldigge dag gehad weer!! Op naar 10 Years
wat een feestje weer zeg, volgend jaar weer de black buiten charly lownoise en menthal theo op de main was ook zwaar genieten camperen was weer zeer gezellig tot volgend jaar!
Ik had er veel te hoge verwachtingen van, toch heb ik me weer heel goed vermaakt. Psyko Punkz, Charly Lownoise & Mental Theo en Frontliner HELDEN van de dag. En Headhunterz?? Gedurfde set maar hou het de volgende keer maar lekker bij hardstyle
Mega vette dag gehad met me partycrew Psycho punks, B-Front Verder was het weer echt prima te doen. Ook heel blij weer wat lieve mensen gezien te hebben.
Heerlijk gedraaid op main en wat een geluid!! Helaas opgepakt om 9uur omdat ik iets van de grond oppakte...
Oh my god, Zwaar vermaakt! Mooi scheef iig! =) Op naar volgend jaar. Jammer dat de main er niet zo boeiend uitzag... Blue ging los!! CLICK CLICK PSYKOPUNKZ KICK!
Heerlijk genoten.... mooi weer, volk, black en licht/vuurwerk-show! jammer van slechte laatste set.. maar mocht de pret niet drukken. bussen naar huis 10x beter geregeld dan 2009. C U next year!
Wat een heerlijke dag!!!! Mijn 8e defqon was wederom super, lekker dansen met alle vrienden en vriendinnen en dan thuis moe en verbrand nog nagenieten. Q-dance toppie, en nu op naar de feestfabriek!
Wat een heeeeeerlijk feest weer.. het ging gewoon té snel voorbij..
mwah vond het maar matig. Lekker de hele dag rondgelopen. Blue was nog wel het beste imo. Maainstage wat een blamage. Betalen we daar 60eu entree voor ?
Helden feest, dikke sets van Psyko Punkz, The Vision en TITAN!!! Main vond ik er niet mooi uitzien, sfeer op de main was ook veel verder te zoeken dan vorig jaar, Frontliner, tering wat een harde tracks!
Hardcooooreee! Tha Playah, Traxtorm Stars, Endymion!!! Menthal Theo & Charlylownoise kei vet! jammer dat ze niet afsloten vond de aflsuitende muziek tegenvallen.. maar de show, SUPER VET! Super feest!
Ik wil terug.... Naar de defqon van een paar jaar geleden! white op het einde heerlijke early hardstyle platen gehoord! promo viel vies tegen!! Waren we soms een cd aan het luisteren van z'n eigen file set die hij in de HMH gedraaid heeft?! schat, heb genoten met je
Waaaauw! Wat een feest! Camping was weer ouderwets gezellig Perfect weer Geweldige setjes gehoord. Toen ik eenmaal door had dat de main een klok was, vond ik hem toch wel leuk! (22.45)
Main was te klein en niet zo mooi en de rijen bij de bar waren te lang, maar de sfeer en het weer was toptop. Frequencerz maakte een fout aan het eind maar de set knalde lekker.. Verder was de afsluiting ook wel nice (als je goede plek had, zoals ik)
eeen super feestje! prima vermaakt op 1e jaar defQon, alleen jammer dat de jillz opeens op was, had de aankleding wel beter verwacht, er was gelukkig genoeg te krijgen aan eten!(a), PSYKOPUNKZ helden!, alleen zat helemaal onder t zand,.. mja verder wel erg lekker weer gehad en n top feestje gehad met mn vrienden!& ik vind dat defqon wel vn 1u smiddags tot 1u snachts mag duren dan hebben we langer plezier van de lazers ivm het late donker worden & oja respect voor MENTHAL THEO & CHARLY LOWNOISE....
Dit was toch echt de minste Defqon! De main was echt een aanfluiting, net of het podiium nog niet af was. Vond het echt Qdance onwaardig. Zelfs het vuurwerk kon mij niet boeien, zomaar wat lulkraak de lucht in geknald erg jammer.
Feest was niet zo goed als voorgaande keren. Wel jammer, maar opzich het weer was wel lekker. Om eerlijk te zijn viel de line up bij silver een beetje tegen, maar das mijn opinie.
alpha 2 ft. beat providers en b-front maakten een hoop goed, als frontliner in de blue had gedraaid was het dak eraf gegaan nu stond alleen 3 kwart van de main stil
Ge-wel-dig feestje! Mainstage was wat minder, maar de sfeer, groep en de show compenseerde dat. Top Q-Dance
Haha wat een strenge ID Controle Lachertje toch nog binnen gekomen haha Prima vermaakt, Defqon was zoals het moet zijn, ongekende sfeer! De main wel heel erg schraal aangekleed en de afsluiting was ruk, jammer hoor! Maarja volgend jaar beter Alle andere stages waren top aangekleed en er was overal genoeg ruimte Volgende keer moet er wel wat met die WC's gebeuren want het was gewoon echt niet te doen (te weinig ruimte!). Leuke setjes gehoord QDANCE
Was echt super gezellig, super mooi weer!! Black was ook helemaal top! geluid stond echt superhard daarzo en knalde dr over....allleen ik ging bij de main afsluiten maar dat was 1 grote aanfluiting wat een zootje kut hardstyle....volgnde keer ben ik bij de afsluiting op de black te vinden
helaas niet genoeg bij de goede areas geweest. mainstage viel tegen, saaie sets daar en totaal geen sfeer! uitstapjes gemaakt naar Promo en Deepack en die waren geweldig!!!!!!
wat een feestje,blij dat ik nog kaarten heb kunne krijgen...wel jammer inderdaad van de dagjes mensen...en het domme shuffle volk...blijf lekker in duitsland en waar je ook vandaan komt...wel vet met die italianen haha cya next year!
Geweldig weer, goed geluid maar jammer van de mensen die er nix van snappen
Blue was magic! PP en B-Front Helden met hoofdletter H.. De main viel tegen, en dan vooral de matige afsluiting (N) Al met al heerlijk dagje met de boyss
1ste keer defqon, en zeker niet de laatste voor mij. wat was het SUPER vet. Alleen de Mainstage vond ik niet zo Spectaculair eruit zien als voorgaande jaren. maar we kwamen voor et geluid ! en dat was super !
SUPER vermaakt, aankledeing main vondt ik wel grappig. No time to waiste en allemaal klokken. Helden Charly Lownoise en Mental Theo maar wat een slechte tijd, half 6 wie verzint zoiets? Open black GEWELDIG. Zonnetje bedankt!
De slechtste mainstage ooit van Defqon.1 Wat een aanfluiter! Wel een topfeestje gehad
Defqon 2010 was weer nice! Alleen erg slecht gedraaid door Bioweapon. Had meer van hun verw8. Maken ze een dikke fout, en laten ze de mc het maar opknappen zodat hun een nieuwe track konden zoeken. Tot 3x aan toe! Verder goed vermaakt!!
Heerlijk daggie weer! Misschien enigszins spijtig dat een grote groep vaste gasten ontbrak in de r_AW tent.. maar evengoed weer een pri-ma Defqon achter de rug!
LANG geleden eindelyk weer eens een HEERLIJk feest!
Was weer een top feestje, No Time to Waste, wat ging het snel Was extreem vet
Strand, zon , Defqon! Vriendjes en vriendinnetjes waren weer heerlijk gek!!! I love crazyness!! HC area was super Work out voor de rest van de week ook meteen gehad
3e Defqon. En de minste. Komt vooral door de waardeloze afsluiter. Wat een drama die Wildstylez.
Heerlijk feest, heerlijke muziek en heerlijke mensen! DefQon
1st Defqon maar wat een geweld Charly & Theo set van de dag en wat een afsluiting met vuurwerk en hc Brennan Heart, Neophyte, Wildstylez, Noisecontrollers, Frontliner, Traxtorm stars, Slim Shordy top locatie, top gemaakt, veel bekenden. Black decor zag er nog beter uit dan main Goeie keus voor main in midden, maar halve marathon gelopen..cu nxt year
Wat een heerlijk feestje weer De beste setjes waren van Intractable One, B-Front & Deepack Wat een ongelofelijke ramsets Het geluid was echt overal dik in orde, de sfeer meestal ook, en ik vond de main apart, maar wel eens wat anders dan een normale main Gruwelijk lekker dagje gehad Alleen Wildstylez afsluiten?? Had dan Charly en Theo gedaan, wat een slap gedoe
Was toppie! Echter....voorgaande jaren waren wel duidelijk beter! Maar het weer....ongelooflijk he, ieder jaar weer heerlijk zonnetje Goed verbrand, maar da hebben we er graag voor over! Charly en Mental overtroffen echt ALLES Vuurwerk was ook weer super op het eind Aankleding Main was idd minder, maar wel vet dat Black (hardcore) dit jaar ook openstage was ipv een benauwde tent Met het wegrijden ook geen problemen gehad
Lekker weer en de alcohol ging er goed in, mede daardoor een supervette dag gehad. Verder natuurlijk weer een super dag gehad met m'n partymaatjes Maar main was ruk, vooral Charly en Theo. WTF? Ging nergens over! Sfeer was ook ver te zoeken.. maar zoals altijd vermaak ik me goed op feesten. Maar heb veel leukere edities meegemaakt
Was weer een geniale editie! super weertje goed geluid bij de black, een dikke files set van promo, heeeeel veelbekenden en 6 jaar samen met nm mop ..... toppertje dus!
Weer leuk feestje! Maar al met al is 2006 niet te overtreffen. Wederom scantraxx overkill! MAAR De purple, Intractableone, The Vision! Blue Tat, Deepack! Orange!!! VET
ALLES TOP! De standaard is gezet!!! Lekker in de blote bast in de zon en nu stijve kuiten van't hakken Slim Shore, DEEPACK, The Prophet en Promo abslute helden en verrassingen van de dag. En idd, een pannenkoek eten zal nooit meer hetzelfde zijn...
Al met al weer een prachtige dag gehad. De indeling van het terrein is veel beter zo. Maar vooral op de main moet het in de avond echt wat harder, Defqon kan na deze editie duidelijk weer eens iets verbeterenop muziekaal gebied. Maar voor de rest blijft het een feest met een gouden rand.
Wat een feest! Deepack,Frontliner,Psyko Punkz en Coone & Ruthless helden van de dag Blue area overtrof de mainstage voor mij... wat een sfeer en wat een geluid !
Heel vet feestje!!! Charly&Theo vette set en tent Brown was gruwelijk einde was weer veel te snel en vuurwerk met geen pen te beschrijven oja...wat een weertje volgend jaar toch weer he Robert?!ORGANISATIE
The Festival of planet earth... Heb me weer eens helemaal naar de klote mogen stampen op een van De feesten van Q-dance, waar we als nederlanders toch stiekum trots op mogen zijn... Zodra je thuis komt en je benen niet meer in beweging kan krijgen va het stampen. half doof. de bassen op de achtergrond nog MAG horen en toch nog sta te popelen om weer verder te gaan, mag je spreken van een geslaagd event hahaha
was erg gezellig over de hele dag gezien!! Charly en Theo waren super alleen vond ik de main niet heel erg strategisch geplaatst met die bomen in het midden iedereen wou zowat voor die bomen staan waardoor het focking druk werd en je bijna niet meer kon knallen zonder iemad een tik te geven met hand of voet !! voor de rest weer mazzel met mooie weer op naar 2011
Black, Silver en Greyyy rest vond ik wat tegenvallen... al met al... zwaar GEHAKT!
Leuk feestje, alleen niet de beste editie.. Saaie main, stomme indeling, saaie aankleding, lange rijen bij de bar, wc's vies, slechte afsluiting, vuurwerk kwam ook al niet hoger dan de main , weer vechte & WEL goed dat ze om je id vroegen..zo krijg je geen kinderfeestje.. maar goed verder wel een leuk dagje in de zon gehad!
Ik heb me Top vermaakt was een goed feest! Delirium von ik erg goed in de grey jammer dat ik wel erg veel hitjes dubbel heb gehoord....het weertje was goed voor een festival
Black buiten, Partyraiser & Unexist Verder lekker sets gehoord van B-front en Noisecontrollers!! Maar DefQon is gewoon echt niet zo goed als dat iedereen vind/denkt!
Wat een dag!! Heb echt genoten Blue en Black en Silver Main viel wel beetje tegen, qua programma. Aankleding was vet! Afsluiting was mooi, maar wel te soft.. Beter Charly en Theo laten afsluiten Maar tot nu toe mn beste DefQon.1 Sfeer was ook top!
The time is now
Bekijk de website & line-up van Defqon.1 Festival hier.
Kaarten voor Defqon.1 zijn vanaf 17 april 13:00 uur verkrijgbaar via Q- dance.nl.
277
Defqon.1 vindt traditiegetrouw plaats halverwege juni en wel op zaterdag de 12e. Als de klok 11 uur slaat gaan de deuren open en we rocken met 40.000 vrienden het zonnige Almere Strand tot 11 uur 's avonds. De kaartverkoop start op zaterdag 17 april om 13:00 uur en kaarten zullen te koop zijn via Q-dance.nl. Doormiddel van een nieuw systeem komt iedereen, net als bij de bakker, in een virtuele rij te staan en wordt je eerlijk op volgorde geholpen. 244
Ik vind de dvd beter als vorig jaar maar nog steeds niet heel veel aan eigenlijk. Waarom toch alleen de main en compilaties van andere stages. Charly en Theo zijn net zoals op het feest zelf ook op de dvd het hoogtepunt.
Leuk dat ze een dvd versie maken en een Blu-Ray versie maar ik had liever goed geluid gehad dat niet om de 30sec harder of zachter wordt. De liveset van de Noisecontrollers heeft daarin tegen wel super geluid.
Tijdens het bestellen geen bevestigingsmail gehad. Wel is het geld van me rekening.
Dan maar mailtje gestuurd.
Na 4 werkdagen nog geen dvd en ook nog geen reactie van Q-dance.
Lekker hoor