Het kon beter, maar het was genieten! Volgensmij moest er wat geld voor de feestfabriek aan de kant worden gezet..
lekkere binnekomst met neophyte charley & theo, wederom beste setje van de dag vond de mainstage verder een beetje tegen vallen maar black was stukken beter als vorig jaar!
Topfeest! Net zoals vorig jaar heb ik me uitstekend vermaakt! Black Area was vet en de Grey ook! 's middags wel even van de kaart van de week geweest, maar dat hoort erbij
Jammer van de relatief kleine main en een aantal onhandige bomen, maar respect voor de aankleding! Verder was de Blue ook een van de betere area's.. Kortom.. wat een heerlijk feest is 't toch!
Heerlijk genoten van t feestje en me vriendjes en vriendinnetjes the prophet en had toch verwacht dat de afsluiting wel wat goeie early nrs werden gedraaid maar nee hoor.. beetje jammer
Gewoon geweldig!!!Goede sfeer, heerlijk gedraaid,alleen de main errug druk...Niet leuk meer...Voor de rest...Volgend jaar weer van de partij als het meezit qua kaartjes haha
heerlijk feestje... main viel me deze keer wel wat tegen,maar de afsluiter maakte het weer goed Dakjewel lieve zon dat je ons niet in de steek hebt gelaten
Prima feestje weer! Toch weer t meest bij de main gestaan! Vond alleen de main qua opbouw best tegenvallen! Maar al met al een leuke dag gehad! Top feestje!
oooh charlie en theo waren toch het mooist!!wat een kippevel!!
Leuk feestje, maar vond vorig jaar beter! Ik vond de aankleding wat karig.. vorig jaar was er meer aandacht aan besteed. Behalve de black stage! Dat was echt een verbetering om die open air te doen Verder goed vermaakt
Eerste keer een groot feest helemaal nuchter, en heb me ondanks dat toch goed vermaakt . Alleen vond ik het de 70 euro zeker niet waard, main was kak, blue was kak, en afsluiter op main was niet boeiend.
Vond het feest zelf minder als vorig jaar kwa organisatie(minders wc's) maar door me maatjes vorig jaar toch overtroffen!! Te leuke dag gehad, was elk feestje maar zo!
It was lovely! Ik heb er echt van genoten met iedereen! Main was idd minder, lachen dat veel mensen ervoorbij liepen en opzoek gingen naar de main! Kvond het er een beetje ElCheepo uitzien. Zijn genoeg andere dingen om op te bezuinigen
Bamm was me het feessie wel weer zeg alles klopte gewoon vond alleen de indeling zwaar vertieft . Dikke voor Nosferatu man man wat een intro "Nos journaal" en tot slot Truuske bedankt voor de gezelligheid
Goed vermaakt, vooral de Blue, dik geluid! Echter, de mainstage had op de plek van Blue moeten staan net als vorig jaar, dan kom je niet vanaf de zijkant bij de main maar gewoon van de voorkant, dat ziet er veel vetter uit. En Charly Lownoise en Mental Theo moeten zich écht hard gaan schamen om dat soort tracks te draaien op zo'n tijdstip op DEFQON.1! ... Kom eens met iets nieuws ipv Hardcore Vibes. Na 3 tracks gehoord te hebben meteen naar de Blue gegaan, jammer! Verder blijft het Defqon.1
Topdag gehad ! Op de main weinig interessante setjes gehoord, gelukkig maakte de Blue en Black dat goed. Verder super vemaakt Charly&Theo, Psyko Punkz live
wat was dit een heerlijke defqon... wat helemaal fantastisch was is dat de black nu ook lekker buiten was wat een geluid daar!! super naar me zin gehad
Zwaar verknorst daar! heerlijk feest. Main was gewoon bedroevend, Hardcore was daarintegen buiten en enorm. Goeie keuze, denk alleen dat het dramatisch was geweest als het slechter weer was
ohh wat een heerlijk feest! zonnetje, Charly Lownoise & Mental Theo HELEMAAL GEK! Afsluiten met Partyraiser Vs Unexist was chaos! thnx Q-Dance voor de VIP tickets!
Mooi feestje weer maar ja de verwachtingen worden ieder jaar weer hoger, vond vorig jaar de main beter, qua decoratie en geluid. Frontliner man van de avond!!!
Psyko Punkz wederom geweldig Frontliner live was super!
was me eerste keer defqon! was echt super! behalve dat een of andere doorgesnove duitser me bier uit me hande sloeg, maarja. voorderest echt top! (wel duur 5eu voor water)
Heeft lang geduurd voor we er waren.. Paar omleidingen, en nergens niks fatsoenlijk aangegeven.. Maar het feestje was weer leuk..
Heerlijk genoten. Q-Dance weet tenminste hoe het moet ipv bagger Emporium. Geluid heerlijk, setjes heerlijk, sfeer heerlijk, weertje heerlijk. Niks mis mee .. Brian Fury en vooral Drokz Afsluiter main was belachelijk. Laatste half uur alleen maar intro's...
Heerlijk gestampt met lieve vriendjes TATANKA is mijn held
Die Bluetent was echt Magisch heerlijke sets van Psyko Punkz, Tatanka en B-front maar de helden van de dag waren Deepack echt bruut geweld!! heel die tent afgebroken Q-DANCE
Top feest geluk met het weer alleen jammer weinig bekenden gezien liep iedereen mis, maar verder super feest
Wat een top feessie weer! Super gezellige groep waar we mee waren en wat hadden we weer een mazzel met het weer!! Dit keer veel bij de main gestaan en het beviel prima! op naar Mysteryland!!
Defqon was zeker weer gezellig, helaas dat de main niet echt een overtreffend geluid had, blue was beter geluid! ook vond ik de opbouw deze keer niet zo spectaculair als andere jaartjes! helaas. verder geweldig!
Charly en Theo Voor de rest van het feest veel meer van verwacht ajaxieden die rond rondlopen in hun ajax tenue met hun club tattoo's en dan het raar vinden dat ze op hun gezicht worden geslagen.
Super naar mijn zin gehad hele dag alleen maar blije gezichten om me heen gezien, geen enkel opstootje gezien. En wegrijden aan het eind van de parkeerplaats ging ook goed binnen een uur waren we weg. Alleen pffff die zeikende Duitser voor mdma
Echt de meest slechtste Defqon ooit. Mainstage sloeg echt helemaal nergens op. Black was wel weer gaaf. Maar wat een hoop dagjesmensen. Sfeer was ver te zoeken. Veel opgeblazendoorgesnovenfiguurtjes die denken dat ze 10M2 nodig hebben om te hakken.
Sets van de dag waren wat mij betreft die van Promo en Headhunters. Defqon, zoals altijd, weer fantastisch. Heerlijk weer en een mainstage die weer geweldig was! Q-Dance
Wederom een zeer vette Defqon!!! Erg gezellig gehad met de mensen waarmee we waren Voornamelijk bij main gestaan en genoten van het weer. Want oh oh, ieder jaar hebben we toch maar weer mazzel! Ben zelfs verbrand! Het vuurwerk op het einde en de lasers waren weer mooi gedaan. Ik vond het trouwens wel wat hebben de main in het midden! Ook black open air was top! En nu.... Nagenieten!!
Wat een GRUWELIJK Feest weer!! Black,Blue,Main Echt top vermaakt, veel gezelligheid!! Had van de main wel iets beter verwacht! Maar dit was echt geweldig!
Wat een HEERLIJK, SUPER, VET, DOL Feestje..Deze zal me altijd bij blijven.. BLEU Dankjewel iedereen!! Zeker tot volgend jaar..
TOP zoals gewoonlijk! vreselijk goed vermaakt in de Blue, Black, Silver & Grey alleen was de main qua aankleding echt een bij mekaar geraapt zooitje, wat was dat een verschil met bijv. 2008 desallnietemin lekker losgegaan met m'n vriendjes en vrindinnetjes Thanks!
Volgend jaar mag de prijs wel omlaag, mocht de kwaliteit weer zo zijn als dit jaar. Main zag er ontiegelijk kut uit, afsluiting vond ik echt zwaar matig. Maar daarentegen hebben de Frequencerz mijn dagje meer dan goed gemaakt! KLASSE MANNEN !
Wat een super weertje weer, is ook elk jaar hetzelfde! Eigenlijk wel eens leuk de hardcore buiten! Promo files set Alles weer top geregeld! Weer een super feest gehad en 6-jarig jubileum gevierd met schatje en alle bekenden
Wáááááát een gruwelijke party!!!!! Echt geen woorden voor, lange tijd geleden dat ik zo van een feest genoten heb En man O man wat een weer en een sfeer Frontliner monster set, tatanka flink beuken en voor de rest klopte alles deze dag wel
Machtig feest weer! Toch word het wel steeds jaar ietsje minder. Doe de Main maar niet meer in het midden volgend jaar! De aflsuiter viel ook erg tegen..
Top dag gehad mn kilometers weer gemaakt! Psyko Punkz zette voor mij de toon en Deepack deed daar nog een schepje bovenop & die ouwe rotten deden HET weer es op de main
Wat een heldenfeest! . Alles tot in de puntjes geregeld. . Psyko Punkz, Frontliner en Deepack helden 4Life! Ook Alpha2, B-Front & Bioweapon zwaar respect!
Jaaaaa lekker feestje gehad lekker weertje, goede muziek !! Jammer dat ik weinig bekenden heb gezien, maar ja dat krijg je op zo'n groot feest! Heb me verder goed vermaakt !
Geweldig, prachtig feest! Alleen wat voor volk er tussen liep op de main, nou echt... Om te janken!!! Enige wat een beetje aansloeg waren Charley Lownoise/Mental Theo. Verder B-front
dit was mijn 6e defQon en ben echt de hele dag los gegaan door het mega vette geluid bij black en main. maar de afsluiter met wildstylez was echt 10x niks
Yves, Psyko Punkz, Mental Theo & Charley Lownoise, Partyraiser & Unexist... HELDEN! Matige afsluiting, vuurwerk had wel wat langer mogen duren en vorig jaar was duidelijk beter.. Maargoed desondanks toch goed vermaakt!
Ik vond het gaaf... Jammer van de positie van de mainstage. Vond de afsluiting vorig jaar beter.. Charly en Mental ware echt gaaf! .. Volgend jaar word het nog vetter!
Topfeest met mooi weer en een goeie feest sfeer in de early. Dagheld en eeuwige eindbaas: Delirium
Geweldig feestje wederom! Al vind ik dat ze de blue en de black veel te ver uit elkaar hebben staan. Daarom veel in de main geweest, wat sfeerloos was! Bah. Theo en Charly dikke set! Wildstylez als afsluiter? Mag wel wat harder knallen! 2 jaar terug stuk beter, maar alsnog.. Geweldig feest!
Weet bij God niet meer wie ik waar en hoelaat heb horen draaien, weet wel dat ik een top dag heb gehad dankzij me maatjes, het weer en de sfeer op het terrein.
Goed naar mn zin gehad, al was het vorig jaar vele malen beter. Psyko Punkz, Frequencerz, Frontliner, Tatanka, B-Front en Partyraiser vs. Unexist waren voor mij de toppertjes
wow het was te gek!!!!! erg genoten wel erg verbrand nu
Heerlijk dagje gehad. Hele week regen en dan toch nog de hele dag zon. Frontliner, Psyko Punkz, Noisecontrollers & B-Front ! En wat was de sfeer in de purple voortreffelijk !
Mega vette dag gehad met me partycrew Psycho punks, B-Front Verder was het weer echt prima te doen. Ook heel blij weer wat lieve mensen gezien te hebben.
Heerlijk gedraaid op main en wat een geluid!! Helaas opgepakt om 9uur omdat ik iets van de grond oppakte...
Headhunterz, Thilo & Evanti, Pavelow man man wat een dag. Iedereen had er zin an!
Geweldig voor de 12e keer al weer Yves in Grijs en Charly L en Menthal T op de main bracht een dikke smile op m'n gezicht die er niet af te bikken viel! Volgend jaar toch maar weer....?!
Helden feest, dikke sets van Psyko Punkz, The Vision en TITAN!!! Main vond ik er niet mooi uitzien, sfeer op de main was ook veel verder te zoeken dan vorig jaar, Frontliner, tering wat een harde tracks!
Waaaauw! Wat een feest! Camping was weer ouderwets gezellig Perfect weer Geweldige setjes gehoord. Toen ik eenmaal door had dat de main een klok was, vond ik hem toch wel leuk! (22.45)
psyko punkz , verder waren slim shore, charlie lownoise & mental theo, frontliner, second identity, b-front erg goed! en geluid was ook erg netjes dit jaar
Ik vond dit persoonlijk iets van de mindere editie. Er was nou niet echt een dj die er uit sprong voor mij. Geluid was echt dikke drama voor aan bij Red. En de toiletten mogen ook wel even beter ingericht worden. Mijn 8e keer Defqon vond ik zelf tegenvallen. Desalniettemin een prima dag gehad mooi weer en lekkere deuntjes en daar gaat het natuurlijk om
Main was te klein en niet zo mooi en de rijen bij de bar waren te lang, maar de sfeer en het weer was toptop. Frequencerz maakte een fout aan het eind maar de set knalde lekker.. Verder was de afsluiting ook wel nice (als je goede plek had, zoals ik)
Lekker dagje! VEEL betere indeling dan vorig jaar! Nitrouz, Bioweapon en hoogtepunt Charly en Theo .Maar Main decor vond ik weer veel te mager en geluid bij Blue was na een tijd uit balans. En waarom had Brennan Heart zijn eigen Qlimax 09 mix-cd opgezet???
alpha 2 ft. beat providers en b-front maakten een hoop goed, als frontliner in de blue had gedraaid was het dak eraf gegaan nu stond alleen 3 kwart van de main stil
Eerste keer Defqon, en zeker bevallen Uitstekend vermaakt, van de muziek en het zonnetje genoten Alleen jammer van het vele lopen. Q-dance bedankt, tot jullie verjaardagspartijtje
In de blauwe tent werd heerlijk gerost! Alpha2 vs. Beat Providers megemeppers van de dag verder ga ik standbeelden bouwen voor Deepack, B-Front, Tatank, Neophyte en Art of Fighters alleen die mainstage he
ff azijnzeiken: logistiek rondom de toiweltten was k*t. Na 10 jaar feesten organiseren en 7 DefQon moet Q-dance toch wel beter weten? Voor de rest een topfeest. Hulde! _0_
Blue + Black geniaal vond de main een beetje raar staan, niet op de juiste plek en ook niet zo mooi. blue mocht van mij open zijn. black super , groot , hard en mooi. lekker weer, top feest!!
wat een feestje,blij dat ik nog kaarten heb kunne krijgen...wel jammer inderdaad van de dagjes mensen...en het domme shuffle volk...blijf lekker in duitsland en waar je ook vandaan komt...wel vet met die italianen haha cya next year!
Te bruut feest dit jaar. Lekker weer! Mainstage alleen volgende keer op andere plek. de bomen stonden nu aaridg in de weg voor een goed zicht op het podium.
Heerlijk gefeest lekker weer gehad black openlucht werd ook goed gedraait
Blue was magic! PP en B-Front Helden met hoofdletter H.. De main viel tegen, en dan vooral de matige afsluiting (N) Al met al heerlijk dagje met de boyss
Was gezellig! Vond alleen de aankleding en t vuurwerk zeer matig, de sfeer op decibel beter.. Verder was de sfeer in de groep geweldig! Vond Wildstylez een matige afsluiter. Heb de beloofde hc uit het interview niet voorbij horen komen.Verder heldensetjes van Psyko Punkz, B-front, frontliner, blue was hard!
SUPER vermaakt, aankledeing main vondt ik wel grappig. No time to waiste en allemaal klokken. Helden Charly Lownoise en Mental Theo maar wat een slechte tijd, half 6 wie verzint zoiets? Open black GEWELDIG. Zonnetje bedankt!
main viel een beetje tegen, black was mooi aangekleed setje van mental theo en charly lownoise was geniaal de sfeer zat er lekker in alleen jammer dat de treinen naar utrecht zo slecht geregeld waren
Was toppie! Echter....voorgaande jaren waren wel duidelijk beter! Maar het weer....ongelooflijk he, ieder jaar weer heerlijk zonnetje Goed verbrand, maar da hebben we er graag voor over! Charly en Mental overtroffen echt ALLES Vuurwerk was ook weer super op het eind Aankleding Main was idd minder, maar wel vet dat Black (hardcore) dit jaar ook openstage was ipv een benauwde tent Met het wegrijden ook geen problemen gehad
Echt vette feest! Second Identity, Psyko Punkz en Tatanka zijn mijn helden
Brennan Heart Helemaal super!
Was weer knallen! Wat gezeur bij binnenkomst door de strenge controle,mensen waren onvoorbereid hierop! Afluiter op de main was wat soft, vuurwerk daarin tegen SUPER! Geweldige dag gehad!
Weer leuk feestje! Maar al met al is 2006 niet te overtreffen. Wederom scantraxx overkill! MAAR De purple, Intractableone, The Vision! Blue Tat, Deepack! Orange!!! VET
ALLES TOP! De standaard is gezet!!! Lekker in de blote bast in de zon en nu stijve kuiten van't hakken Slim Shore, DEEPACK, The Prophet en Promo abslute helden en verrassingen van de dag. En idd, een pannenkoek eten zal nooit meer hetzelfde zijn...
Al met al weer een prachtige dag gehad. De indeling van het terrein is veel beter zo. Maar vooral op de main moet het in de avond echt wat harder, Defqon kan na deze editie duidelijk weer eens iets verbeterenop muziekaal gebied. Maar voor de rest blijft het een feest met een gouden rand.
Feest was goed, jammer dat alles zover uit elkaar lag, geluid op de main vond ik tegenvallen, op de black was het goed, en in de blue was het zeker lekker!!
Wat geweldig! Jammer dat de tijd zo snel ging. Weer was ook super, flink verbrand nog. Slim Shore, Psyko Punkz en ook de Purple was zeer nice! Main vond ik een beetje karig
was erg gezellig over de hele dag gezien!! Charly en Theo waren super alleen vond ik de main niet heel erg strategisch geplaatst met die bomen in het midden iedereen wou zowat voor die bomen staan waardoor het focking druk werd en je bijna niet meer kon knallen zonder iemad een tik te geven met hand of voet !! voor de rest weer mazzel met mooie weer op naar 2011
was mijn 1e defqon, en zeker een goeie indruk op me gemaakt. de main vond ik een beetje simpel aangekleed tegenover de black die er gewoon top uitzag. verder goeie sfeer, lekker weer vette lokatie en op een paar sets na vette setjes gehoord. is dus zeker voor herhaling vatbaar
Lang leve de purple Frequencerz super dik, atmozfears, bioweapon, hektik! Verder was in de blue beat providers ook erg lekkerr! Verder was het geluid in de blue en black meesterlijk hard! Volgend jaar frequenerz in blue?
main was verre van geweldig qua opbouw, maar de muziek was geweldig, echt een top dag gehad
het was geweldig.... Alleen kei kut dat onze bus al was aangereden terwijl wij er optijd waren 4 keer heel die straat met bussen gelopen gvd .... stonden we dan daar met ze 5e ..voor de rest was het echt heel leuk
The time is now
Bekijk de website & line-up van Defqon.1 Festival hier.
Kaarten voor Defqon.1 zijn vanaf 17 april 13:00 uur verkrijgbaar via Q- dance.nl.
277
Defqon.1 vindt traditiegetrouw plaats halverwege juni en wel op zaterdag de 12e. Als de klok 11 uur slaat gaan de deuren open en we rocken met 40.000 vrienden het zonnige Almere Strand tot 11 uur 's avonds. De kaartverkoop start op zaterdag 17 april om 13:00 uur en kaarten zullen te koop zijn via Q-dance.nl. Doormiddel van een nieuw systeem komt iedereen, net als bij de bakker, in een virtuele rij te staan en wordt je eerlijk op volgorde geholpen. 244
Ik vind de dvd beter als vorig jaar maar nog steeds niet heel veel aan eigenlijk. Waarom toch alleen de main en compilaties van andere stages. Charly en Theo zijn net zoals op het feest zelf ook op de dvd het hoogtepunt.
Leuk dat ze een dvd versie maken en een Blu-Ray versie maar ik had liever goed geluid gehad dat niet om de 30sec harder of zachter wordt. De liveset van de Noisecontrollers heeft daarin tegen wel super geluid.
Tijdens het bestellen geen bevestigingsmail gehad. Wel is het geld van me rekening.
Dan maar mailtje gestuurd.
Na 4 werkdagen nog geen dvd en ook nog geen reactie van Q-dance.
Lekker hoor