was weer een super dik feesie geluid goed muziek was top en de sfeer was super!!! kortom een geslaagd feest...het was overgens de 1ex voor mij maar cekers nie de laatste!!!
was een geslaagd feestje Duurde aleen veel te kort
he-le-maal GEWELDIG weer!! Echt gezellig gehad met me moppies! Kan niet kiezen wat beter was, defqon of decibel! Beetje jammer van de mega opstopping op de parking naderhand... maar buiten dat: TOPFEESTJE!!!
Super Feestje Muziek stond overal lekker hard, lekker weer gehad, alles bij elkaar: super dag gehad Leukste feestje van het jaar! Alleen wat een drama op de parkeerplaats aant einde, wel 1,5 uur moeten wachten tot we weg mochten rijden
Hahahahah nix gezeik op de parkeerplaats.... wordt het toch nog beloond o iets voor het einde weg te gaan, of om op de andere parkeerplaats te parkeren! hahaha verder super feest gehad !!!!
SUPER FEEST...heel goed vermaakt de hele dag wel...geen regen al1 maar goeie muziek bij de HC tent...volgend jaar geen defqon meer maar wel weer DECIBEL!...Al1 jammer dat ut om 11uur gelijk stil was...en bij de heren wc hadden ze ook wel iets mogen doen aan die modderpoel...
Zeker een goed feestje!!! Geweldig geluid. geweldige muziek, alleen klote dat WEER die muziek precies om 23.00 uit ging en dat er geen muziek tijdens het vuurwerk was...
De WC geef ik een 0 voor. De dranktenten een 2. Het uit me dak gaan een 10, ik heb er maar het beste van gemaakt! Vieze tering WC's! En slome tering **** achter de bar. Godverdomme 20 minuten op me drinken staan wachten kut *****!
Naa veel vijfen en zessen tog een kaartje weten te scoren was zeker [v]dik b-dayfeessie[/v] hopelijk volgend jaar weer rond deze tijd B2S,, vond het wel vreemd dat ik nie veel bekende tegen ben gekomen achja ...
Het was een leuk feestje. Tevens goed weer. Een min puntje...alles was daar stervens duur zowel het eten als drinken...
Heftig feestje weer! Alleen het geluid in de jump was vet KUT , je hoort mij niet vaak klagen , maar dit sloeg nergens op! Verder wel hele vette Refuse en Main area
Was een te gek feest tot de terugreis war slecht geregeld door dat ik bijna een uur op de bus stond te wachte miste ik de trein!!!! Verder beter opgezet als vorig jaar dus volgend jaar weer!!
t was echt een vet knal feest. In t begin was k nog aardig moe, maar dat was al snel over. Toen t donker begon te worden deden we met zn 5 of 6en een witte overal aan en stofkapje op echt wouse actie maar wel vet. volgend jaar zeker weten weer.
Fenomenaal !! Echt gewoon super! Valt dit nog te overtreffen? Volgend jaar weer van de party zekerste weten! Man man man wat heb ik genoten! en dat als bob hahah jammer van het lange wachten op de parkeerplaats.. maar dat boeide verder weinig! DAT GELUID BIJ DE MAIN ZOOOOO KNALLEN!!!!.. Headhunterz.. SFEERMAKER!! Superfeest echt waar!! !
Geweldig feessie!! Heerlijke muziek, lekker weertje en een prima sfeer
Het was weer om te smullen.
Eigenlijk net zo vet als vorig jaar alleen nu nog beter geluid Febo was ook een succes haha en waarom zetten er wouten neer om te controleren op wildplassen als ze toch alleen maar langs de kant staan te kijken enne The DESTOYER Hellfish & The Producer
3e keer een geweldig feest! mega geluid! goeie locatie! belachelijk van die plee bij de mainstage! zuur van die vechtpartijen maar geweldige dag gehad! B2S
Feesie was top! Alles goed geregeld! Niet wachten bij ingang enz . En overal ruimte genoeg om lekker uit je stekker te gaan
Dik genoten in darkness4Life Complimentje voor de organisatie die weten pas echt waar ze mee bezig zijn. En hoe ze het iedereen naar hun zin kunnen maken!!! Vanaf volgend jaar toch maar weer van de partij
Hier kun je een puntje aan zuigen!! Geluid was overal knallen... DNA / Peaky / Producer+Hellfish meesterlijke sets... Pussy Lounge: gezellig... Mooi weer en goed bier !! Tot volgend jaar.
Wat mij betreft beste Decibel tot nu toe Lekker groot, veel area's, erg goede muziek, lekker weertje, prachtige boeiende lokatie! Gezellig en flink gestampt!
MEGA feest, heb me prima vermaakt! Lekker veel vrienden/bekenden gezien! Volgend jaar zeker te weten weer aanwezig Beetje jammer alleen van het eind...alles stopte precies om 11uur waardoor iedereen tegelijk weg ging..was een beetje te druk opweg naar de lockers.. Ook het weg gaan was weer net zo`n drama als vorig jaar.. 1,5uur vast gestaan op de parkeerplaats voordat we eindelijk weg konden.. Beetje jammer! Remy was weer chill met je maat
Het was echt boven verwachting goed!! Alleen mensen er mag wel meer gelachen worden op de wandelpaden!! Wat een uitgestreken gezichten allemaal Maar bij de podiums was de sfeer echt top!!
Het geluid van de main was echt niet normaal hard!! Jmmr van de hardcoretent, die kon namelijk wel wat harder wel vet feest!! Alleen de wc's 1 plas pis en modder !!!
Echt in 1woord geweldig, echt beste dit jaar!!! wat een knetter feest zeg, muziek , geluid aankleding zelfs die aankondigingen boven de weg een 10+ gewoon Super!
Vond het echt kk bruut , geluk gehad met het weer . De early rave beukte echt heerlijk de hele dag Miste Partyraiser wel in de line up . Vind het wel jammer dat het niet snachts is , mischien een idee voor volgende keer
geweldig gewoon!!!
Wat een gezellig feestje!! Jowan, Leep, Jeff Bounce, Zany, Isaac, D-block & S-te-fan, MC DV8, MC Villain voor jullie. Was super!! Wat een gezellig groepie hadden we om de dag mee door te feesten Tot vanmiddag!! Sommige mensen gemist door het trage sms verkeer, maar volgende keer beter!!
GAAFFF!! Kvitta, Wittekind, Promo maar boven alles: Peaky Pounder wat was dat vet
Geweldiggg!...Zany, D-Block & S-te-fan, Technoboy vs Zatox en Charly Lownoise, wat een held. Ik wist dat het wat ging worden met dit Ex-Deepack-lid maar zo geweldig als dit :worship: ! Jammer van de waardeloze afsluiter...(N) Bert voor het eerst mogen treffen, was echt gezellig, die gast bleef gewoon maar met ons meegaan totaan het bittere eind
wat een feest. Svennie en peaky waren klasse
Wat een TE Gruwelijk feestje En wat een geluid kwam er uit die boxen bij de Early... Echt super, heb me zeker goed vermaakt
Gaan met die banaan... Promo bedankt
wat n geweldig superfeest!!! en wat n heerlijk gezelschap ....en over t weer al helemaal niks te klagen.
mooi geluid!vooral earlyrave was trillen vooraan erg gezellig feest! 4 SMURF (twist ) Drokz, Playah vs Dazzler, Neophythe vs Evil act. & Forze DJ Team (n opstopping/vastloper op t einde richting pp was iets minder gekkenhuis en erg dure bonnen idd)
leuk feest
SUPER predator,destroyer en promo ook het weer zat mee. enne natuurlijk de leuke mensen
Beste Decibel ooit in mijn ogenmaar volgende keer neem ik wel gehoorbescherming mee! Stanton, Manu Kenton, Greg C en Teksoldiers, Predator en the Stunned Guys !!!!
top feestje was voor mij de 1e x heb me zkr vermaakt volgend jr komt zkr mijn 2e maal decibel
Wat een lekker knal feestje ! Echt wel dat stampen gemist... heeerlijk ! Heb me echt prima vermaakt, mooie locatie, geweldige muziek, lekker sfeertje, lekker weertje en gezellige mensen kan niet beter op naar volgend jaar Decibel !!!
Te vet hard geluid, dat dat nog kan in nederland? Beter als vorig jaar.
Supervet feest Wat een afsluiter van promo @ the main verder heb ik me ook goed vermaakt bij the Pussy Lounge Volgend jaar zeker weer te vinden op de camping en Decibel!!
Wat een feest! Super geluid, mooie sfeer, veel bekende gezichten, goed weer en niet van die standaard sets. Egt meesterlijk!! Maar die afsluiting bij de main had ik meer van verwacht... Maar dat kan de rest van de dag niet bederven. Top dag!!
Muziek was super ( al vielen ze wel een beeeetje in herhaling,, maja herhaling is de moeder van de wetenschap haha) Mensen waren iets minder,,, mjaa al met al.. toch `n topfeestjee
ZALIG FEEST! Veel beter dan vorig jaar en wat een geluid (early, darkcore, hardcore) Hier kan Ground Zero een dikke punt aan zuigen! The Destroyerrrrrrrrrrrr Het weer was ook perfect alleen duurde het ff eer ik op gang kwam. Parking verlaten was weer een ramp... oh ja: Bryan Fury die "I Am Not A Monster" draaide Tot volgend jaar!
Beste feest ooit!!! b2s Technoboy vs. Zatox niet normaal zo vet Headhunterz, Zany, Deepack, Josh & Wesz, D-Block & S-te-Fan en The Prophet draaide ook zeer lekker volgend jaar zeker weer!!
super feesiej volgend jaar weer (alweer)
echt een super feest wat vet Volgend jaar zeker weer!
Hellfish & producer en natuurlijk dat mannetje dat erbij stond te scratchen Alleen viel alles 2 keer uit in m'n schatje zijn set verders toppertje
Goed feestje, Alleen als je er een leuk vuurwerkshowtje tegen aan gooit, durf er dan ook nog een leuk plaatje bij te draaien. Voorderest ok... Alleen wat een tyfuseind lopen gek, voel me kuiten nog Volgend jaar wel weer present
Ik had me geen beter eerste feest kunnen wensen, op het gezeldschap dat me mee had genomen na dan, volgende keer ga ik wel met een echte vriend, die niet helemaal wasted tegen 22 uur mauwt dat ie nar huis wil, nadat hij mij uren alleen heeft laten staan, wel puur genoten van de muziek
ja was wel leuk feessie..alleen het lopen was ik zat.. btje onlogisch om hardcore helemaal aan de andere kant ten opzichte van de early en hardstyle te plaatsen
Echt een superfeest, Heerlijke sets van hellfish & Producer, Peaky en Frank Kvitta. Enige nadeel was die enorme modderpeol bij de wc's bij main, mja hoort erbij
Veel te druk, tegenvallend geluid in de hardstyle tent en het meeste vervelende was dat je continu de hardcore en oldschool dwars door de hardstyle heen hoorde! Ondanks deze minpuntjes toch nog super vermaakt!
weinig van decibel gezien..alleen maar e 1992 is 4 you tent..maar daar kwamen we voor.geweldig naar me zin gehad..veel bekende..goeie sfeer en hemelse muziek!Helemaal Goed!
WAT EEN WERELDFEEST ALLEEN JAMMER VAN ANGERFIST HAD BETER BIJ PROMO KUNNEN AFSLUITEN
geluid in de hardstyle was maar matig, en waarom sloot de prophet niet af op main stage?? kut terror op het einde! ik vond het eerlijk gezegd tegenvalle, had er veel meer van verwacht..
Was redelijk te doen maar geen top feest dat moet NIGHTMARE gaan worden
Geweldig feest weer, net als andere jaren!!! 1 minpuntje was de PP Noord was allemaal blubber waardoor veel auto's vast kwamen te zitten en met naar huis gaan was het 1 chaos verder was het gewoon super!!
gewoon te gek stampensdruk maar super gezellig. en wat maakt dat beetje geld uit. dat gezeur over duur. wel een zak coke halen voor 50 euro en over een flesje drinken van 3 euro vallen ze. het was gewoon geweldig weer eens mopmopgasderop
In 1 woord weer MASTERLIJK en Vincent helemaal toppie dat ik jou nou een x in het ECHIE heb gezien En PORKIE ook helemaal losssss en wat een leuke vriendin heb je . En de rest allemaal bedankt voor de gezelligheid, was weer een toppertje. Pat C gewoon MASTERLIJK
Decibel 2007 = super geluid, goede sfeer, top lokatie en mooi weer!
Decibel was weer gruwelijk vet!!!! zeer goed geluid DNA DJ-TEAM Fuck DEFQON
Leuk feestje dat zeker...Egt wel beters dan Ground Zero geluid was perfect heerlijk gewoon Drokz Heerlijk los gegaan in Hc4life & Darkness4Life en het weer was super
Zoooo, feestje!! voor alle DJ's die ik heb gehoord! Tek Soldierz, Ronald-V, Coone, Pat B, Manu kenton, Marco Remus, Ruthless (ondanks de stroomuitval een dikke set!) en uiteraard de heren van Complex!
Echt geweldig voor de Mainstage, volgend jaar zeker weer
lekker met m n bruine vakantiekop tussen al die witte koppen gestaan,1,5 uur iemand lopen zoeken die er toch achteraf nie bleek te zijn, En jos!!! waar stonden de bussen nou
damn, leuk festival! er hing al snel een leuk sfeertje.. vandaar dat de tijd zo gruwelijk snel ging misschien het was afgelopen voordat ik het wist. enfin, heb het erg vet gehad
helemaal toppie! had ook nie anders verwacht! groot voordeel: de wc"s waren gratis!!!
Echt een HEERLIJK feest! Bass D & King Matthew.. Forze DJ Team was gwn helemaal stuiteren.. Early was zowiezo SUPER!!! En me groepje.. Bedankt voor een Super dag!!!
was mooi feestje! lobo vs binum geluid overal wel goed behalve in de jump verder goed vermaakt en nergens lange wachtrijen voor het uitrijden was wel een bende
Helemaal geweldig...mede dankzij het heerlijke weer, de vele bekenden en de heerlijke muziek. Geluid stond bij tijd en wijle echt snoeihard...zo hoort het!
het begon wel een beetje slap allemaal. en waarom breakcore in de industrial/terror zaal, daar is zoiezo niet veel animo voor voglens mij. voor de rest wel vermaakt, was gezellig en mooi weer .
Pff was een kutsfeer! Hoe kan `t feest `geweldig` krijgen als ik alleen maar chagarijnige gezichten zag????
Dj's draaiden niet echt geweldig, alleen Josh & Wesz. Die maakte er een FEEST van.Technoboy en zatox waren echt slecht!
B2S ... Dit was mn geld zeker waard!! Ondanks ik brak en katerig was van de avond ervoor heb ik me zeer goed vermaakt!! Alleen vond k de hardcoretent kut. Early: dak eraf! Promo op de main: KIPPEVEL... Topsfeer
back2school Geluid was ziekelijk hard...GEWELDIG gewoon
Was super relaxed. Erg gezellig bovendien Jammer dat ik Destroyer gemist heb, scheen wel goed geweest te zijn. Decibel, tot volgend jaar in ieder geval
Heerlijk feest geluid was super je kon bijna niet kiezen in welke zaal je wou gaan staan. Alleen jammer van het einde dat het zo druk was op de parkeerplaats en de overspoelde wc's.. maar zekers beter als defqon...
jaja vet feestje weer hoor! het weer, de muziek, het geluid de sfeer allemaal 1 groot nadeel dat was het drinken! wil er voor de rest ook geen uitspraak over doen voor de rest kan ik niks anders zeggen dan op de parking naar het feest ook nog heerlijk genoten
offensive als altijd!
Beste feestje van het jaar. Mooi vuurwerk en geweldig uitzicht vanaf dat bergje. Alleen jammer van het lange wachten bij de parkeerplaats en sommige barren.
Was een gék feessie weer Vince, DESTROYER, Stunned Guys, Manu Kenton enz. Alleen moeten ze die pendelbussen btr regele, btje een domper op het laatst met die kk uitsmijters. Toch wel een goud daggie gehad
Zany zoals altijd weer de master! Promo ook een heerlijke afsluiting...volgend jaar cker weer Amaaaai
geweldig feest ! sfeer en weer was goed ..dj's draaide ook super lekker en wat een geluid !!
Josh & Wesz helemaal toppie, voor de rest draaiden elke dj ( op enkele nummers na ) dezelfde sets. Maarja, dat mocht de pret niet bederven. Heb me hier ook weer super vermaakt
Top feest, goed opgezet. route lopen neemt ff maar je bent wel lekker onderweg. relaxt publiek. Techno was VET jammer dat daar weinig mensen waren. Trance area was scheef (lag echt niet aan mij) WC's waren al snel grote teringzooi
GE-WEL-DIG!!!!!!!! Superdagje gehad en leuke mensen ontmoet!! Was m’n eerste x Decibel maar cker niet de laatste Volgend jaar ckers weer!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dik feestje! Hardcore, darkcore en techno zaal waren Syco Illness, Bryan Fury, Frank Kvitta :respect:
Yesss!!! Wat een vette editie van Decibel was dit weer! Heb mezelf echt perfect vermaakt! Na een geweldige DefQon nu ook een geweldige Decibel! Nu nog de geweldige Mystery Land volgende week en dan ben ik weer helemaal blij
Hoge gezelligheidsfactor, meeste muziek niet men smaak
Super vet feest! Back2School area Flink staan hakkuh Volgend jaar weer8) Lokatie blijft vet Jammer bij Nightraver die plaat die oversloeg.. alleen mag t eten en drinken wel wat goedkoper..! Belachelijk duur alles En de Early en de HC zaal mochte wel wat dichter bij elkaar vorig jaar was toch beter..
B2S en Seismic Records presenteren met grote trots de officiële Decibel 2007 compilatie; een magistraal 3CD pack met mixen van Technoboy vs. Zatox (hardstyle), Promo (hardcore / industrial hardcore) en Manu Kenton (jump / french tek) bevat. Deze compilatie werd exclusief gepresenteerd tijdens het festival en is momenteel te krijgen in de betere platenzaken. 130
Met nog twee weken te gaan zijn de voorbereidingen bij B2S inmiddels in volle gang en gaat de opbouw van start. Daarom is het tijd om ook de time table bekend te maken. Ook vind je in dit bericht een aantal zaken die voor bezoekers van Decibel van belang zijn. 297
Nadat de VIP tickets in no time uitverkocht waren, kan b2s met trots melden dat ook bijna alle reguliere tickets van Decibel Outdoor Festival 2007 zijn verkocht. Om teleurstelling te voorkomen, raad b2s je dan ook aan om zo snel mogelijk je ticket aan te schaffen.
De laatste Decibel tickets zijn verkrijgbaar via de Ticketbox voorverkooppunten en de Free Record Shop filialen. Online kan ook via www.ticketonline.nl?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock
Meer info over Decibel Outdoor vind je op www.b2s.nl?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock 256
Op zaterdag 18 augustus 2007 wordt op Beekse Bergen de zesde editie gehouden van het succesvolle decibel outdoor festival. Na de uitverkochte editie van vorig jaar is de Beekse Bergen wederom als achtergronddecor gekozen voor dit spectaculaire evenement. De line-up vind je in dit bericht. 400
Op zaterdag 18 augustus 2007 wordt de zesde editie van het populaire festival Decibel outdoor gehouden. Na de spectaculaire en uitverkochte editie van 2006 zal het festival wederom plaatsvinden op de Beekse Bergen in Hilvarenbeek. 292