Organisatie was super, alleen Hardbass tent was echt TE warm en de bus terug naar huis was een min punt! Afsluiter van Paul Elstak Unbelievable wat goed!!
Was echt een super feest Geweldig mooi weer Veel bekenden gezien, alleen jammer dat de main zwaar over de hardcore tent heen ging Maar verder op en top vermaakt
was weer super feest The Driller draaide ook geweldig , alleen jammer dat de Rookie stage zo ver weg en verstopt zat. Promo was super en Neophyte Records Allstars draaide ook echt geweldig!!
Het ging overdag helemaal de verkeerde kant op; driekwart van de mensen was zwaar van de kaart, de sfeer was kut en de muziek nog kutter. Maar Technoboy, The Prophet en Paultje Elstak wisten alles goed te breien! Jammer van die vechtpartijen.
Echt een perfect feest! Goede sfeer, lekker weertje en geweldige setjes Noize Suppressor, Southstylers, Jack Of Sound, Vince & Zany, Lenny Dee, Radium, Davide Sonar, Tommyknocker en The Prophet toch wel de uitblinkers
gezellig
sow niet normaal, muziek & geluid was genieten een prima sfeer lekker weer gehad kortom geweldig. klote dat veel mensen geen bereik hadden met hun telefoon,
Ik vond het een heerlijk feessie! Promiss, Stanton en Rob draaiden echt Paul knalde er letterlijk uit Maar het meeste toch wel voor MC Joe die de hele dag door bleef gaan! Super
Wat een GRUWELIJK Feest Nog nooit zo goed vermaakt., Hardbass en de Main SUper en niet te vergeten hardcore4life. op naar Q-base
Feesie was zeker top, jammer dat ik zo gaar was. Was om 8 uur weer op het vakantiepark. Verder was t weekend echt top!
Was een mooi fistje Predator Yves Bodylotion Spark Taberner Stanton Charly en Mental Rob AND MC JOE!! Sorry Vince, maar je had het zwaar na de set van Bodylotion. Ze hadden je beter er nog voor moeten plaatsen. Hilarious ik heb je set gemist. Voor de rest was het geluid goed, behalve in de terror/industrial. Ik weet niet hoe het in de andere tenten klonk, maar bij de Back2School kon het geluid goed open (soms).
zekers weer geslaagt , camping was ook zwaar gek , refuse/h4l/1992 zwaar gek alleen bij 1992 stond t geluid een beetje zacht johhh
De-Ci-Bel!!!! super vermaakt,partypeople thnx, echt gruwelijk in elkaar gezet dit feest Jammer dat de Main de Hardcore overstemde, maar dat maakte de back2school area ceker dubbel en dwars goed Motheeeeeeerfuckeeerr!!!
Wat een feest! 5e editie op rij en nog steeds zwaar dik iedere keer! Dit jaar hands up voor Tekno Warriors, Joe Rascal, The X-clusive, Technoboy , The Prophet & Paul!
Leuke dag gehad! Charlie Lownoise & Mental Theo de feestmakers van de dag! Melig, vrolijk, dolle bende! Verder goede sets gehoord op 1992 is 4 you en refuse, met name Spark. Flinke spierpijn aan over gehouden. Geluid bij de main was top (vooraan), Daar had hardcore4life de hinder van. Ondanks t veelal vlakke/schelle geluid in de tenten goed genoten van de muziek. Leuke showtjes, lasers, deco, goed eten, aparte mensen, leuk gezelschap. 1 van de leukste festivals dit jaar!
Decibel, vetste feest waar ik ooit ben geweest! Was echt super!
Wat een geweldig feest! Heerlijke sets van Southstylers, Zany & Beholder, Brennan Heart, D-block & S-tefan, en Luna! Ook nog genoten van de technostage Het weer was goed, eten was goed, wc's goed, geluid goed! Voor mij tot nu toe feest van het jaar!
Gruwelijk!!!! Leep, J&W, Hellfish vs. Brian fury waren de helden van de dag. Een keer niet afgesloten op de main, maar in early hs tent... LUNA : wat een megatoffe sfeer daar!!!
Super goed feest, afstanden tussen de area's wel erg groot. Hulde aan het geluid in de hardbass area
in een woord : WOW ! B2S niets meer dan hulde voor jullie .. Dj's lekker gedraaid , Sfeer was TOP perfect weertje relaxte mensen .. zo hoort een feest te zijn ! even was het daar weer dat gabber gevoel
jah jah was leuk tot zkre zin whahhahahaha next time better
CHARLY LOWNOISE & MENTAL THEO HELDEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Super feest alleen vraag ik me af welke EIKEL het in z'n hoofd heeft gehaalt om een Compleet tiolet blok te sluiten om te reinigen???? Die heeft duidelijk geen ervaring met zulke feesten.
2 keer decibel... T was weer kanker vet.. The UP! Alleen als ik eerlijk ben heb ik ook een paar klachten... FLESJE WATER 5 EURO?? verder zal ik maar nie gaan..
charley lownoise en mentol theo mega vet en dj paul elstak de perfecte afsluiter.volgend jaar een happy hardcore stage erbij dat zou mega gruwelijk zijn HAPPY HARDCORE 4 LIVE
Spark Taberner is mijn nieuwe held , hij zette een lekkere schranz set neer ! sven had daarna ff moeite om op zijn harde set doortegaan , maar na 3 nummers ging ook hij helemaal los ! Spark Taberner en Sven Wittekind jullie hebben voor mij een top dag van gemaakt !
Refuse stage mooi op gezet! Heerlijk genoten van Reno raines en Sven wittekind.. voor de rest niet echt mijn ding dit.. het weer en de gezellige mensjes hebben het zeker goed gemaakt!
Super feest, super weer...super gedraaid...alleen jammer van dat kutbereik!! Ben vriendinnen echt urenlang kwijt geweest...maar voor de rest op naar volgend jaar!!!
Jah jah was weer un lekker feestje ...sund dat het nu al weer voorbij is.... en ik wou nog niet naar huis nog langernie nog langernie en ik wou duss echt nog niet naar huis nee nog langernie nog langernie....maaar ckkeerrssss vetjes was het
Misschien lag het aan mij maar ik vond het maar een matig feest!!! Decibel is het vaak toch net niet.. Blijkbaar was er alleen in het geluid op de main geinvesteerd, verder overal shit en zacht geluid!!! Er ging totaal geen sfeer, bijna overal een dooie boel. ´S middags gewoon 20 keer het terrein heen en weer gelopen om te kijken of het ergens anders wel leuk was. Sven Wittek. was verrassend vet!En gelukkig ramde Promo ook lekker!Voor de rest niets muzikaals nieuws en leuks.Schatjes wel top met jull
was weer goed feessie ging dr weer vlotjes in hehe doe wat aan die wc`s gore putlucht gatverdamme
Leuk feestje, goed geluid overal alleen die stinkwc's waren jammer
Was zeker een vet feesie, goed geregeld allemaal back2school was vet alleen erg jammer van het geluid in de hc tent en van het overwachts iets vroeger naar huis moeten... Verder alles top
WTF dit was egt super vet Geluid in de Hardcore was egt goed alleen jammer dat de main er af en toe boven uit kwam maar daar stoorde ik me neit aan. Geluid In de darkcore was int begin bagger later viel het wel mee. Early was gewoon super zeker met menthal theo en charly lownoise die draaide veel lekkere ouwe gouwe van sommige nummers dacht ik wel moet dit nou maar goed. Gezellige mensen sfeer was goed. en weer nieuwe mensen leren kennen
Geweldig. Wat een sfeer, wat een geluid. Hard Bass tent, SUPER . Enneuh, D-Block & S-te-Fan, die opening: Copies are faking, VET! Verder, Zatox, Max Enforcer, Southstylers, MC Dv8, MC da Syndrome en MC Villain op het einde in de polonaise .
Supermoddervet feest! Heb genoten van Vince en Zany, Teknowariors, Charly en Theo, Paul Elstak enz, enz. En wat een supersfeer, B2S had zelfs een maansverduistering geregeld, dat zie je echt nergens!!!
gratis sauna in de hardbass, maar in een woord GEWELDIG.
Super feestje, goeie sfeer, goed geluid, in een woord GEWELDIG
GEWELDIG ik heb me prima vermaakt leuk feestje en lekker weertje en een goeie sfeer
HEERLIJK, GEWELDIG, gewoon jammer dat het voor bij is!!!! volgend jaar zeker weer!!!!
veel bekenden gezien, gezellige sfeer, hellfish & bryan fury was goed te doen, charly lownoise en mental theo ging lekker door en het laatste kwartiertje van Amok was moeilijk vet!
Dikke shit ouwe!! Volgend jaar wweer. Hardbass en Main waren GruwelijK!!!
1e keer Decibel en tevens een Outdoor feest, heb me zkrs vermaakt, lekkere sets van: Coone, Manu Kenton vs Max Walder, Chicago Zone , jammer dat het drinken zo duur was...
Eerste keer maar het was echt SUPER gelwedig!!! Zo kut dat het was afgelopen kon niet stoppen met stuiteren!!! Volgend jaar zeker weer van de partij!!!
Hoe doll was dit zeg Decibel 2007 overtroffen en daarmee t beste feest ooit! Southstylers, Mad Dog vs. Tha Playah, J&W, Showtek en Project One waren Geniaal! Volgend jaar weer....... Decibel!
Super feest !! Lekker weer, leuke sfeer, lekkere sets (Partyraiser vs Day- mar & Charly Lownoise & Menthal Theo ) Alleen vind dat ik die 10 euro parkeren wel terug mag krjgen voor wachtgeld ! Wat een Kutzooi was dat dan!!
Echt weer dik naar mn zin gehad hele dag van de early genoten!!! iedereen met n dikke smile op zn gezicht Predator, Lenny Dee, Charly & Theo, VETTE SHIT daarna nog even flink lopen knallen op de camping bedankt allemaal! was "gezellig" haha
zker goed vermaakt maar het had nog beter gekunt armageddon project arkus p unexist en als klapper een té dikke set van akira maar volgend jaar de d4l weer naar z'n ouwe plek aub
Die lucht op de toilet was zo heerlijk. Aqua de Gio is er niets bij Super sets van J&W, Beholder vs Zany, Pavo en Technoboy... Wederom niet bij mainstage weg te meppen. En wat een lekker weer ouwe Es war wir ganz gezellig... JWT
Hoogtepunten; Refuse Paul Elstak @ main het weer en de mensen // Dieptepunten; Hoog hitgehalte(en veel happyhardcore), toiletten, geen verharde vloer bij Darkness4Life, associaal hoge prijzen!!
Wat een megafeest!! Lekker weer, goeie sfeer, er werd natuurlijk super gedraaid En die bass voorin bij de main was echt helemaal wous Dit was m'n 1e Decibel maar zeker niet de laatste!!
Supervet feessie Heb me vanaf het moment dat ik aankwam tot het einde goed vermaakt. Het weer zat gelukkig erg mee en volume was perfect. Early Rave Darkness 4 Life Begin naast Early nu toch Darkcore en Frenchcore steeds prettiger te vinden. Heerlijke muziek om los op te gaan. Volgend jaar zeker weer adiosss
Super dik feest!! Beter kan toch niet? Weer was perfect!! en dat geluid whoeii voor B2S!!!!
op zich een goed feest en het meeste was wel mooi, maar de ligging van sommige tenten waren gewoon niet goed, ik kon er ook niet lekker inkomen, wat erg jammer was... had er ook wat meer van verwacht eigelijk.. maar niettemin een alleraardigst feest
Armageddon Project Rest viel tegen, Darkness4life had net als vorig jaar buiten moeten zijn, en beetje jammer dat ze niet eens een fatsoenlijke ondergrond neer hebben gelegd daar..
1992 is 4 you geweldig, perfecte plek en leuke mensen ! Rob & MC Joe, Stanton Panic & The Viper Charly Lownoise & Mental Theo
decor op mainstage was wel minder dan vorig jaar, en ik werd toch wel een beetje moe van de hele dag hardstyle. Verder ook hier geen bereik met je telefoon.
Wat n dag!!! Kilometers gehakt hehe!! B2S , minpuntje main overrulde hardcore tent , camping was geweldig, wil iedereen bedanken voor de onzinnige opmerkingen en gezelligheid!!
Charly&Theo onverwachts goed, en natuurlijk Paul als afsluiter. Wat zag de main er vet uit! Wel weer D IKKE koppijn zoals elk jaar op decibel, klote heineken bier
Vette shit ouwe! Was geweldig! Kevin Kaos opende heerlijk. Verder Noize Suppressor, Sven Wittekind, Mad Dog vs. Tha Playah, Radium, Southstylers en Promo echt toppie!!
Lekker feestje, alles goed geregeld. Alleen de wc's voortaan echt buiten jongens!! Ging zowat van me eigen als ik daar naar binnen moest Voor de rest super!!
was goed te doen ja lekker weer goeie muziek hoppaaaaaaaaaaa
geweldig feest alleen showtek was beetje kut op main
Echt een super dag gehad. Geluid lekker hard en de mensen waren geweldig!
Was weer een uiterst geslaagde editie van DB, wat betreft entourage en show gaat , als het zo door gaat DefQon nog inhalen. Top feest heb we weer prima vermaakt
Echt een top feest, maar mensen van de organisatie,, de parkeerplaatsen,... de tering zeg.. we hebbe 1,5 uur moete wachten tot we weg konden.. kan dat nou niet anders..? de oplossing is altijd simpel..dacht ik dn..
Decibel was hard!!! & ook die paal van de Hardcore4life stage.. auw! Einde gemist, maar wel de EHBO post gezien van dichtbij.
Een mooi einde van mn vakantie! Goed geluid en een goeie sfeer Kortom: Ik heb een top feestje gahad! MAAR WAAROM LIEPEN ER ZOVEEL VAN DIE PENNENLIKKERS ROND?! Nie dat ik er last van had, maar toch.?!
was gezellig main knalde lekker alleen afsluiting beetje van defqon gejat. d4l lekker setje gehoord en ook in h4l geen verkeerde plaatjes. topdagje jammer dat we in a'dam beland zijn ipv arnhem
Lekker weertje en sfeertje Maar damn wat een langgerekt terrein, de nodige kilometers gelopen Lenny Dee was toppie, dat tempo moet er minstens altijd gedraaid worden bij early D4L en Refuse ook nice, alleen beter planken bij D4L neerleggen, kreeg steeds boze gezichten op me gericht vanwege opspattend zand
heerlijk feest gehad! het geluid kevin kaos, josh & wesz, deepack,mad dog vs tha playah en neophyte records allstars! er werd echt te heerlijk gedraaid vandaag, volgend jaar zeker weer
Kon beter...
zatox moatje!
Vince en Zany en Paul Elstak helden van de avond ipv dat vuurwerk had ik liever een kwartiertje extra gebeuk gehoord trouwens...
B2S heeft zichzelf wederom weer overtroffen Echt super!! Dr. Z. Vago Waxweazle Day-már & Partyraiser lekkere set!! Day-már bedankt voor backstage Verder Panic & The viper en Mental Theo & Charly Lownoise ook lekker gedraaid!! Heeerlijk feest! Volgend jaar weer!
Op zaterdag 16 augustus 2008 werd de zevende editie van het succesvolle Decibel outdoor festival gehouden. Het terrein van de Beekse Bergen werd wederom als achtergronddecor gekozen voor dit spectaculaire evenement. Alle 11 area’s werden gehost door verschillende B2S concepten, te weten; Hard Bass, back2school, hardcore4Life, Pussy lounge, Remember, B2S rookie, 1992 is 4 you!, Darkness4life, UP, Refuse en natuurlijk de Decibel mainstage. Decibel onderscheid zich hiermee van alle andere festivals in Nederland. 169
Met nog twee weken te gaan zijn de voorbereidingen bij B2S inmiddels in volle gang en is de opbouw gestart. Daarom is het tijd om de time table bekend te maken. Ook staan onderstaand een aantal zaken die voor bezoekers van Decibel van belang zijn. 262
Bijna alle tickets van Decibel outdoor Festival 2008 zijn verkocht.
Indien je nog niet in het bezit bent van een ticket, raad b2s je aan om deze zo snel mogelijk aan te schaffen om teleurstellingen te voorkomen. 268
Op zaterdag 16 augustus organiseert B2S de 7e editie van Decibel outdoor. Net als voorgaande jaren vindt het festival van 11.00 tot 23.00 uur plaats op de Beekse Bergen te Hilvarenbeek. 153
Op zaterdag 16 augustus presenteert B2S de 7e editie van Decibel outdoor. Net als voorgaande jaren vindt het festival plaats op de Beekse Bergen te Hilvarenbeek. 206
Nieuwsgroepen staat ie sinds gister op!
Aardige dvd, meer niet. Van vorig jaar was meer gevarieerd.
laatste aanpassing
Vette dvd!
Aanrader! Veel beter dan de Defqon dvd.
Muziek goed gemixt, en je hoort op deze dvd ook de sfeer op de achtergrond wat je bij de defqon dvd van 2007 totaal niet hoorde wat mij toen erg tegenviel.
deze dvd is idd zeker wel veeeeel beter dan die van defqon! heb het op defqon wel beter naar me zin gehad.. maar als ik de dvds zo vergelijk denk ik dat dat aan mij lag