Decibel 2008 Was KnetterLeip! Beetje jammer van het lange lopen naar het terrein zelf,De indeling van de podia was zwaar onlogisch maar dat maakte het feest niet minder gezellig! : respect:Showtek-Shout Out:respect,Zwaar Klappe op Here It Comes van G-Town vs The Viper! Mainstage was Top! Decibel 2009 is weer iets om naar uit te kijken,Alleen de muntjes waren wel wat aan de prijzige kant! Zusje,Rich,Jup,Remco Tnxx en Syl ik hou van je(F)!
Wat heeft het eigenlijk te betekenen dat ik weet niet hoeveel foto's zijn toegevoegd aan het album onder Decibel 2008 maar die niet eens van Decibel afkomstig zijn, dit is wel irritant zeg..
Primaa! Van vroeg tot laat prima vermaakt. Misschien fijn om de tenten boven de wc's volgend jaar weg te laten. Groepsknuffel bij de lockers aan het einde was ook ontzettend gezellig
mijn waardering, hoger dan geweldig!!!
wat een supervet feest was dit weer zeg.. heerlijk!!
Tot 21:00 een zeer matige feest gehad, de meest waardeloze MC ooit in de "Hard Bass - Hardstyle" gelukkig maakte Zenith DJ & Luna het in de Remember meer dan goed.. wat een knallers..
Kwa platen vond ik het wat tegen vallen in de hardcore, kwa geluid trouwens ook. Alleen vooraan en in het midden was het ok. Kon de hele avond niet smssen, waar was iedereen? Dat heineken bier is echt smerig!! Mindere editie van decibel.....
Lenny Dee!!! Noize suppressor draaide goed maar wat een bagger geluid in die hardcore4life!! main kwam er dik boven uit! de rest was zeker maar toch weer net iets te druk!
heb me echt super vermaakt goeie afsluiter bij b2s stage...wel jammer dat het geluid bij de rookie overheerst werd door de rest daar werdt ook lekker gedraaid paul elstak super lekkere set in de pussy maar om een lang verhaal kort te maken!!!!!! volgend jaar zeker weer!!!!!!!!
SUPER !!! Hardcore 4 Life Mad dog Vs The Playah En vooral de set van Neophyte Records Allstars en ok het geluid in H4L echt un super feest volgend jaar 100 % weer
Hardcore 4 Life Stage Paul elstak was een zeeer mooie afsluiter in de mainstage met mooi vuurwerk dr bie alleen neophyte allstars oook wel willen zien maarja je moet keuzes maken he
Dit was een goed festivalletje.. Armageddon Project.. Hellfish&Bryan Fury ook nog ff meegemaakt.. en voor de rest bijna alleen maar in de Refuse tent gestaan.. parkeren 10 euro..?? asosialen.. (N)
M'n verjaardags cadeau!! Toppie Was! en was gezellig met jullie!! verder weer lekker vermaakt net als vorig jaar! Volgend jaar hopelijk alleen weer de wc'tjes buiten bah!!
Echt een perfect feest! Goede sfeer, lekker weertje en geweldige setjes Noize Suppressor, Southstylers, Jack Of Sound, Vince & Zany, Lenny Dee, Radium, Davide Sonar, Tommyknocker en The Prophet toch wel de uitblinkers
Heb me super vermaakt enige minpuntje was het geluid van de mainstage door de hardcore 4 life gelukkig loop van de avond werd dat beter Nosferatu mijn held van de avond wat een wereld setje was dat weer volgend jaar maar weer
Waxweazle openen met silence heerlijk , Bodylotion ! & nosferatu! Heerlijk weer!!Back2school area wat een sfeer... En het geluid overal super goed! De ruimte die je hebt in de areas veel beter dan op defqon! kortom tot volgend jaar!
Geweldig feest, beetje jammer dat Noize Suppressor zo kut klonk + Paul Elstak is geen afsluiter... Verder goed vermaakt op de main, Hard Bass, Hardcore4Life, Back2School en een kwartiertje Partyraiser vs. DaY-már Goed gedaan b2s
Wat een feest! 5e editie op rij en nog steeds zwaar dik iedere keer! Dit jaar hands up voor Tekno Warriors, Joe Rascal, The X-clusive, Technoboy , The Prophet & Paul!
was goed feestje .. alleen de muziek bij de hardcore tent veel te zacht .jammer dat je de main er steeds door heen hoorde. verder de wc drama ..maar verder goed vermaakt
Super vet feest! Southstylers, Max Enforcer, Zatox en Luna op het eind in de early hardstyle ...verder nog polonaise met mc Villian en voor DV8 en da Syndrome!
Decibel, vetste feest waar ik ooit ben geweest! Was echt super!
GE-WEL-DIG Lekker weertje, Leuke mensen PRIMA vermaaaakt
Leuk fezie.... ik klaag normaal nooit, maar helaas was het geluid in de Hardcore niet echt om naar huis te schrijven. Deze werd veelal overstemd door het enorme volume van de Main stage. Organisatie: Echt een slechte zet deze stages met de basses naar mekaar toe te plaatsen, doe dat nooit weer a.u.b. Niet handig, daardoor klonken de sets af en toe ietwat chaotisch terwijl het mijns inziens niet nodig was geweest.
charley lownoise en mentol theo mega vet en dj paul elstak de perfecte afsluiter.volgend jaar een happy hardcore stage erbij dat zou mega gruwelijk zijn HAPPY HARDCORE 4 LIVE
geweldig feestje, lekkere muziek en dikke sfeer op het laatst, super afsluiter van Paul en wat een lichtshow zeg..pffff echt geweldig, jammer dat het zo voorbij was!
Piiiiiiep!! SUPER, knallende afsluiter ook, rampzalig met het drinken laatste uren, geluid bij Hardcore4Life te zacht maar buiten dat; wat een top feest
Alle vriendinnen van de KEERT, en HOE!!! Ik vindt Decibel vet!!!! Hakken en stampen, blote barsten 600 keer op de foto! Begaaid bellenblaas kampion 2008!!!! Hou elkaar overeind en trek door..
van begin tot einde me super vermaakt ook fijn dat de wc's zo heerlijk roken hahahah dat ze daar wa aan doen!!
Jah jah was weer un lekker feestje ...sund dat het nu al weer voorbij is.... en ik wou nog niet naar huis nog langernie nog langernie en ik wou duss echt nog niet naar huis nee nog langernie nog langernie....maaar ckkeerrssss vetjes was het
Geweldig feest!!! Dione Panic en The Viper Mental Theo en Charley Lownoise - puntje was dat het bij Noize Suppressor veel te druk was en mensen niet snappen dat pogoën niet thuis hoort bij Hardcore/Hardstyle!! Zwaar irritant dus..
Wat een super vet feest was dit !!! Veel beter als defqon !!! Alleen jammer dat je et geluid van de main ook hoorde in de hc4l tent !!! Maar dat mag de pret zeker niet drukken !!!
Indoor plee's was kots neigingen ! Hardcore 4 Life tent muziek te zacht Main knalde over de Hc heen was wel kut , drom kon ik ook moeilijk in de muziek op gaan maar was wel lachen en Top Weertje !
Supersupersuper!!!! early rave met menthal theo en charly lownoise was geweldig, oude tijden herleven!!!!!!! en natuurlijk... het einde, ookal was ik supergaar, zittend op het heuveltje heb ik genoten van Paul en t vuurwerk!!!! volgend jaar weer!!!
Lekkkerrrrrrrr Feesie!!!!!!!!!! Te vaag geweest, en heb heel de avond rondjes gelopen Pfoeh pfoeh wat een groot terrein Niet heel veel gedanst, maar wel enorm gezellig gehad !! Op naar volgend jaar.. en was het lekker weer!!!!
Industrial mag best wel wat harder de volgende keer, maar Day-mar en Partyraiser oeoehhwie Partyraiser heeft wat goed gemaakt betreft de waardeloze indruk die ik van m had... Mèn, wat hadden we geluk met het weer Al met al, ge-wel-dig feestje! (maar wie had bedacht de wc's in een tent te zetten )
Jump tent was mega Lethal MG,Chicago Zone,Coone En Gave ware Top Manu vs max walder was jammer dat de tent zo klein was en het geluid niet echt hard was maar voor de rest top feest
dodelijk feestje weer, op naar Q-base
Super feest!! Bodylotion, Promo en Panic vs The viper
jeeh jeeh jeeh mega Feest...dit dat zus zo mop mop gas erop...slapen is voor apen en zieke hoeren!!!!!!!!....en of je schoenen uit wil doen....mop mop ..lkkr weer ok
tjaa.. kon niet echt in de stemming komen, meeste setjes vielen tegen, klote zand als ondergrond in de darkness, en (de goeie) area's weer veel te ver uit elkaar.. Alleen Bodylotion & Hellfish draaiden wel lekker..
Hoe doll was dit zeg Decibel 2007 overtroffen en daarmee t beste feest ooit! Southstylers, Mad Dog vs. Tha Playah, J&W, Showtek en Project One waren Geniaal! Volgend jaar weer....... Decibel!
Super feest !! Lekker weer, leuke sfeer, lekkere sets (Partyraiser vs Day- mar & Charly Lownoise & Menthal Theo ) Alleen vind dat ik die 10 euro parkeren wel terug mag krjgen voor wachtgeld ! Wat een Kutzooi was dat dan!!
zker goed vermaakt maar het had nog beter gekunt armageddon project arkus p unexist en als klapper een té dikke set van akira maar volgend jaar de d4l weer naar z'n ouwe plek aub
Hoogtepunten; Refuse Paul Elstak @ main het weer en de mensen // Dieptepunten; Hoog hitgehalte(en veel happyhardcore), toiletten, geen verharde vloer bij Darkness4Life, associaal hoge prijzen!!
jaah was es keer iets anders, had eigelijk gehoopt dat ik de early meer had meegemaakt maar niet echt van gekomen, en wat ik er van meegekregen heb, was het heel veel traxx van na 2000 zelfs nog beetje jammer toen kwam predator jammer dat ik ook die set niet helemaal heb meegemaakt heb dr nu nog spijt van maar verder was het wel gezellig en heb me zeer goed vermaakt
Hardcore4life zaal was echt geweldig. Heb me eigen er prima vermaakt de hele dag ! Neophyte allstars waren echt geweldig. Jammer van de wc's.. stank!!!!
Mensen niemand heeft het hier over de Remember tent, en dan met name de übergeile afsluiting van maestro Luna? Volgend jaar die tent wat meer in "het veld" plaatsen, stond nu geen drol binnen maar het was zo goed! Ouwe stijl, botergeil!!
Wat een SUPERVETTE Decibel zeg! Dat geluid op de main!! Oorverdovend!! Stond soms wel iets te hard,,, HEADHUNTERZ WILDSTYLEZ heerlijk setje! Echt een dikke 10 voor Decibel! Volgend jaar zeker weer!
Wat n dag!!! Kilometers gehakt hehe!! B2S , minpuntje main overrulde hardcore tent , camping was geweldig, wil iedereen bedanken voor de onzinnige opmerkingen en gezelligheid!!
Charly&Theo onverwachts goed, en natuurlijk Paul als afsluiter. Wat zag de main er vet uit! Wel weer D IKKE koppijn zoals elk jaar op decibel, klote heineken bier
Decibel Outdoor was weer TOP!! Goede afsluiter van het Festival seizoen voor mij!! Heerlijk weer....gezellige mensen...gruwelijk festivalterrein.....en KEIHARDE BASSEN!!!
was goed te doen ja lekker weer goeie muziek hoppaaaaaaaaaaa
Was weer een uiterst geslaagde editie van DB, wat betreft entourage en show gaat , als het zo door gaat DefQon nog inhalen. Top feest heb we weer prima vermaakt
wat dramatisch slecht, moest er bijna van huilen. early rave met happy hardcore,grijze hitjes of Cenobyte dat is het allemaal net niet. en Industrial terror zaal zonder een degelijke vloer op de grond, zo kan je toch niet los gaan ?
Echt tè leuk gewoon!! Dikke muziek, super goed geluid en wat een gezelligheid!!! Thanx everybody
Lekker feest Geluid overal goed geregeld, in HardBass en Hardcore4life goed hard, op de main absurd hard! En ik had er niet voor niks jaren naar uitgekeken, eindelijk een keer Zany & The Beholder samen: WAT een dikke set
Gruwelijk feest, alleen jammer dat darkness 4 life zo'n kut tent was en dat er zand in de tent lag. was vorig jaar beter bekeken. voor de rest goed vermaakt!!
Brennan Heart GENIAAL Tommyknocker, Mad Dog vs Tha Playah, Pavo & Neophyte Record Allstars Super geluid en heerlijkweer alleen wat werd er schandalig veel geld gevraagt voor het eten (n)
Echt mega vet festival, je krijgt echt wel waar voor je geld. B2S. weer ongelofelijke mix-technieken van hellfish&brain fury gehoord, ze blijven me keer op keer verbazen! en de rees-chinees scheurde net zo lekker als shumacher over een circuit. volgend jaar weer
Echt een top feest, maar mensen van de organisatie,, de parkeerplaatsen,... de tering zeg.. we hebbe 1,5 uur moete wachten tot we weg konden.. kan dat nou niet anders..? de oplossing is altijd simpel..dacht ik dn..
eigenlijk de hele dag op de kringloop-style banken gehangen, heb me heerlijk vermaakt. Mooi terrein. WC-gebouwen waren echt wel goor, die luchtwas echt niet te harden.
heerlijk feest gehad! het geluid kevin kaos, josh & wesz, deepack,mad dog vs tha playah en neophyte records allstars! er werd echt te heerlijk gedraaid vandaag, volgend jaar zeker weer
Topsfeer weer zeg! Veel leuke bekenden weer aanwezig Vond niet altijd dat er even sterk gedraaid werd, maar ik moet toch wel zeggen dat de oude hardstyle van zenith en luna me wel zeer goed beviel op het eind haha!
Op zaterdag 16 augustus 2008 werd de zevende editie van het succesvolle Decibel outdoor festival gehouden. Het terrein van de Beekse Bergen werd wederom als achtergronddecor gekozen voor dit spectaculaire evenement. Alle 11 area’s werden gehost door verschillende B2S concepten, te weten; Hard Bass, back2school, hardcore4Life, Pussy lounge, Remember, B2S rookie, 1992 is 4 you!, Darkness4life, UP, Refuse en natuurlijk de Decibel mainstage. Decibel onderscheid zich hiermee van alle andere festivals in Nederland. 169
Met nog twee weken te gaan zijn de voorbereidingen bij B2S inmiddels in volle gang en is de opbouw gestart. Daarom is het tijd om de time table bekend te maken. Ook staan onderstaand een aantal zaken die voor bezoekers van Decibel van belang zijn. 262
Bijna alle tickets van Decibel outdoor Festival 2008 zijn verkocht.
Indien je nog niet in het bezit bent van een ticket, raad b2s je aan om deze zo snel mogelijk aan te schaffen om teleurstellingen te voorkomen. 268
Op zaterdag 16 augustus organiseert B2S de 7e editie van Decibel outdoor. Net als voorgaande jaren vindt het festival van 11.00 tot 23.00 uur plaats op de Beekse Bergen te Hilvarenbeek. 153
Op zaterdag 16 augustus presenteert B2S de 7e editie van Decibel outdoor. Net als voorgaande jaren vindt het festival plaats op de Beekse Bergen te Hilvarenbeek. 206
Nieuwsgroepen staat ie sinds gister op!
Aardige dvd, meer niet. Van vorig jaar was meer gevarieerd.
laatste aanpassing
Vette dvd!
Aanrader! Veel beter dan de Defqon dvd.
Muziek goed gemixt, en je hoort op deze dvd ook de sfeer op de achtergrond wat je bij de defqon dvd van 2007 totaal niet hoorde wat mij toen erg tegenviel.
deze dvd is idd zeker wel veeeeel beter dan die van defqon! heb het op defqon wel beter naar me zin gehad.. maar als ik de dvds zo vergelijk denk ik dat dat aan mij lag