Jammer dat er veel mensen zijn die deze editie niet als mij hebben beleefd! Ik vond het echt een knaller! Had nog een kerel verzocht om ff ergens anders te gaan staan. Had toch echt 2x verstaan of ie vroeg of ik een stijve had. Waarna ik vervolgens heel hard heb gelachen! Hij bedoelde schijven!!!!! Masterlijk!
beetje jammer dit eerst keer groote thunderdome maar vond het zelfs kleinder dn hmh en dat noemenen ze id&t industrieel niet geweest was mijn te druk maja volgendjaar nieuwe kans......
Thunderdome onwaardig, gelukkig waren we met een leuke groep en was de sfeer prima!!
weten jullie nou nog steeds niet hoe je een feest organiseerd? gewoon een complete zaal vergeten! daar heb ik niet voor betaald! of heb ik de industrial gewoon over het hoofd gezien? stelletje commerciele dwazen daar (n) nee ik heb niet echt het gevoel dat ik weer naar thunderdome ben geweest...
Wat een boutfeest zeg! Waar was de sfeer? En vooral waar was de RUIMTE? Het had helemaal niets dit keer, erg jammer. Wel leuk gehad met bekenden maar daarvoor kan ik ook naar de kroeg of ff bakkie komen doen
Na vorig jaar een super feest, dit jaar een zware aanfluiting.. Zeker duh Industrial.. Tering wat klein... Heb niet eens spierpijn , Je kon daar ook amper losgaan, zonder een peuk in je zij of een biertje over je heen te krijgen.. Next year... dat betwijfel ik.. Het vetste was nog de terug reis glijend naar huis
Leuke feestje dus weer n mooie herinnering rijker! Main mocht wel harder geluid en Early mocht wel groter,, maar voor de rest ............. Tot volgend jaar!
negative a en daymar waren echt helemaal geweldig endymion vs. noise supressor was echt dramatisch slecht was werkelijk een zooitje maar volgend jaar gewoon weer van de partij
Ik vondt het een top feest van begin tot einde Gezellig gehad...treinreis met complicaties...3 uren ca. vastgezeten trein en station maar heb je da ook es meegemaakt...gezelligheid maak jezelf!
Beter de volgende keer ook een stel boxen achter in de main, en de industrial groter! Verder wel vermaakt ..
Zeker goed vermaakt, ook echt een mooi sfeertje, Had het idee dat het allemaal wat kleiner was als vorig jaar..Maar deze editie was velen malen beter als 2008!
Prima vermaakt, jammer dat de industrial zaal zo klein was. Dikke setjes gehoord van TOA, Nosferatu vs Mad Dog, Unexist, en wat was Neophyte weer een aanfluiting. Zonde, dat zo'n feest moet afsluiten met zulke artiesten. Busreis was ook prima te doen.
ten opzicht van vorig jaar wel minder geworden (stuk kleiner )... maar heb mezelf wel weer kunnen vermaken... hahaha maar daar heb ik niet zo veel moeite mee. Terugreis was ook een happing op zich... gsus... een grote glijbaan zo naar Rotterdam. Hopelijk is iedereen veilig thuisgekomen.
tegenvaller zeker niet thunderdome waardig!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ik denk het tijd word voor een nieuwe organisatie want dit sloeg egt alles , het publiek zelf maakte het tot een aardig feesje maar de rest was rond uit kut!!!!!!
Echt een aanfluiting, de namen in de industrial "zaal" staan was de voornaamste reden waarom ik hierzo naar uitkeek. Bij aankomst heb ik echter met verbazing zitten kijken in wat voor een hok ze je proberen te douwen, hierin kon hooguit 200 man hutje mutje op elkaar staan... Iedereen die nog in staat is tot helder te denken weet dat er meer dan 200mensen in dit hok willen staan en je dit absoluut niet kunt maken als hiervoor 50euro wordt neergeteld. ID&T:WAARDELOOS GEORGANISEERD
Zoals vele reacties al aangeven: de industrial was veel, maar dan ook echt veel te klein. En dat terwijl je door meerdere grote lege hallen moest lopen om van de ene naar de andere kant te komen .. niet over nagedacht maarrrr... vermaken doe jezelf heb weer een geweldige nacht gehad Stormtrooper, Unexist en Drokz heerlijk!
Jammer, had me volledig ingesteld op de Industrial.. Maar omdat deze zo klein en overbevolkt was, heb ik alleen een masterlijk setje van Stormtrooper mogen meemaken..
Nosferatu & MadDog Geluid was ook dik in orde op de main! Maar industrial was veelste klein! Volgend jaar GEEN Thunderdome voor mij
weer een super feest gehad. heb me echt wel geamuzeerd, een paar nadelen waren de inrichting want die was nagedaan van fight night en dan de inrichting van de zalen. RESULTAAT: volgende editie sta ik er weer terug. THUNDERDOME
Heb me best wel vermaakt en zkr goed los gegaan alleen was ik echt zwaar teleurgestelt in de organisatie van bepaalde dingen en de indelingen... Thunderdome moet thunderdome blijven zoals het altijd al is geweest ...
Woeeh Heb me Super Goed vermaakt!! Jammer van de kleine early! En de Industrial leek al helemaal nergens op..Maar Dan Tog egt TOP!
wat een slechte THUNDERDOME zeg de organisatie dikke 1 de early zaal veelste klein!!! en dan hheb ik nog niks gezecht over de industrial zaal die net zo groot was als me kamer ongelovelijk lijkt wle ene kinder feesie DJ's in de early top gedraaid ruffneck had zwaar gelijk over het geluid enz. enz. hoop dat jullie er volgend jaar iets aan doen!!!!!!!!!!
erg jammer dat de industrial zo klein was! Had me erg verheugd op net zon zaal als vorig jaar....mja helaas....main was wel dol, day-mar en Negative A Verder heel erg gezellig met iedereen!! Terug reis maar kut, schiet ook niet echt op als je in DB aankomt en er vervolgens helemaal geen bussen treinen of taxi's meer rijden Maar al met al toch erg naar mijn zin gehad
Heb me prima vermaakt Ook heerlijke muziek gehoord bij tijd en wijle! Alleen die Industrial Garderobe-kast sloeg nergens op Schandalig Maar goed, met veel rariteiten, grappen, grollen, heen en weer lopen en een goed gezelschap was buitengewoon vermakelijk! O:
Goede setjes gehoord, Leviathan & Chosen Few helden ID&T laat alleen flink wat steken vallen
eerste x thunderdome zwaar tegegevalle, main was wel lache, earl ging wel, maar de industrial area, kom op hé, waar slaat dat op?! ga kinderfeetsjes organisere ofso met die kleine kut area!!
niks geleerd van vorig jaar toch was er veel meer sfeer! Was in het begin van de avond bang dat het weer hetzelfde als vorig jaar zou worden maar gelukkig was de sfeer snel beter! leuke mensen leren kennen!
Absoluut geen TD gevoel! Beveiliging waren echt een stelletje hufters Was wel gezellig met het groepje, maar verders heb ik weinig goeie setjes meegehoort
Super vermaakt, alleen maar goeie muziek gehoord, er werd echt chill gedraaid
Leuk feesie Leviathan, Simon en Drokz waren goed bezig enige minpunt was het formaat van de industrial area. had wel 6x breder gemogen. Verder niks te klagen gehad
Sjeeeeeeezus een feest dat ik nooooit meer zal vergeten! Geweldige sfeer, geweldige mensen, geweldige muziek! En een engeltje die vanaf je schouder mee keek! GE-WEL-DIG!
Eerste Thunderdome voor mij en had er eerlijk gezegd meer van verwacht... Sfeer was ver te zoeken, heel basic aangekleed (al weet k niet hoe dat op veel andere Hardcore feesten is?) 1 slokje cola voor €2,50(N) Geluid was om te huilen! Leviathan, Partyraiser en Ruffneck lekkerste sets en de preek van Ruffneck was koning En gelijk had ie!! Dat waren de plus en minpunten, verder toch wel vermaakt mede door onze gezellige groep
ja ja ik weet dat de industrial klein maar wat was het vet beuken en sfeer was ook top bij industrial tieum raggte als gek heerlijk de rest kon helaas daadoor nie meer zo boeien dus hele avond staan raggen bij de future super
Klein opgezet zeg.. jammer. Werd wel dik gedraaid . En ontzettend gaaf dat ze zoveel aandacht aan industrial hebben besteed . Volgende keer de zaalindeling maar niet door stagiaires laten maken
Waarom in godsnaam zo'n kleine Industrial zaal!! Desondanks vermaakt, Stormtrooper zoals gewoonlijk man vd avond
niet wat ik ervan had verwacht, toch vermaakt met de mensen en de muziek natuurlijk
heb me best goed vermaakt vond t jammer da de muziek nie altijd even hard ging maar verder zeker goed feestje gehad.... de echte tegenvaller was de terug reis van 6uur
Fight Night was beter dan dit... Early was top !!!
Waarom was de industial 8x zo klein als vorig jaar....vorig jaar was die ook goed gevuld en nu een klein zielig zaaltje, geluid was wel goed in dat zaaltje en prima vermaakt!!
super naar men zin gehad!! opde plaats waar wij stonde in de main zat het geluid goed, maar dat was zeker niet overal het geval in de zaal!! en hoe kome ze erbij de industrial zo klein te make, dan hebbe ze daar een gigantische hal van een jaarbeurs en dan stoppe ze de industrial tusse een paar containers in een hoekje!! helden van de avond: Nosferatu en Maddog, Tieum, Tymon Day mar en Negative a, Promo!!
Partyraiser, Tieum Negative A & DayMar Voor de rest industrial veeeeeeeeeeeeels te klein en stukken minder dan vorig jaar. Thunderdome onwaardig. (wel vermaakt met een leuk groepie)
matig feest,industrial area was nog kleiner dan mijn woonkamer, early was geluid erg wisselend ruffneck leviathan en chosen few hebben het leed wel kunnen verzachten maar was zeker geen 50 euro waard!
Jammer van de fucking kleine zaal bij de terror!waarom nou he ?!Heb me verder beste vermaakt
Cruciale fout om zo'n extreme kleine industrial area op te zetten, daardoor kreeg ik niet de kans om op mijn favoriete muziek te knalle. Waar was trouwens het thema "slope" gebleven? Main leek wel trance energy
Ik weet weer waarom ik niet meer naar dit soort feestjes ga... Sfeer was top maar wat een slechte muziek en niet te vergeten het geluid zelf. Niet eens hard en al helemaal niet zuiver.
Dik feesje, Playah & EA, Day-mar en Negative A wat een sets !! Wel beetje jammer van die te kleine industrial, al da geneuk op mekaar worde nie goed van
feest was fokking vet maar early en terror/industrial waren om je voor te schamen line up volgorde klopte ook nii egt met partyraiser al om kwart over 2 zelf ook 5 uur vertraging (kut he wout en nesse) maar feest was tog gruwelijk
Ja! Zeker een mooi feestje. Industrial helaas te klein, op de main heerlijk feest gehad!
Die industrial zaal was een aanfluiting, waarom in zo'n klein hok? Overigens was het muziek technisch gewoon ongelovelijk dom om de early en de industrial naast elkaar te maken. De organisatie was gewoon echt bagger...niet te zuinig. Voor de rest was het een aardig feestje, maar het Thunderdome gevoel onbrak
Zeer goed vermaakt, heel jammer dat de industrial zo'n klein kutzaaltje was maar de gezelligheid maakte veel goed. Terugreis van Utrecht naar Den Bosch duurde maar 5 uur dus we mogen nie klagen denk ik..
Ongeregeld bij elkaar geraapt zooitje in de industrial...HEERLIJK!!!!!!!!!!! Sfeer was Top
industrial zaal, niet eens gekeken zo klein als dattie was. Kluissleutel... Waarom kreeg ik een kluis die er niet eens tussen stond? voorderest heb ik me top vermaakt en vondt het me centjes waardig. en dan de reis trug, gestrand zijn in arnhem door kutweer -.-
Errug treurig van de Industrial-Area, dit had echt niet gemogen. Verder vond ik het feest zijn verwachtingen niet nakomen, al die promotie en dan dit? Jammer...
ik vond het feest wel mooi opgezet maar wat was het bier slecht was zo sicke ervan t heeft mn hele feest verneukt maar het had zeker zonder dat probleem een top feestje geweest
totaal geen thunderdome waardig dit jaar ben al eerder weggegaan early te klein industrial te klein en chaotisch .....vraag je meerdere flyer boekjes krijg je er maar 1 betale we daar 45 balle voor
Thunderdome was top!!Mn Partyraiser geweldige set!!Daymar slecht!!Hoe kun je daarop los gaan met al die onderbrekingen??Verder genoten en alles weer ff lekker los kunnen gooien
Goede setjes gehoord, maar op mainstage leek het wel alsof iedereen zijn eigen setje draaide los van de avond Industrial zaal schandalig klein Early zaal was heerlijk met als topper Vince Verder heel gezellig gehad met de mensen
Heb me super vermaakt Main lekker geluidje Day-mar Heerlijk weer die set, niet 1 sec stil gestaan Echt Super. Alleen jammer van de Industrial zaal erg klein... Voor de rest Beter als vorige jaar
is het nou zo moeilijk om te snappen dat zoveel mensen niet in zo'n klein zaaltje passen? Wel goed vermaakt maar kwam voor de industrial, en dat heeft id&t mooi verwaarloost op deze thunderdome
zwaar lijp feest, alweer alleen weer die kluisjes kut en dit keer de zaal indeling ook kut beetje klein kon nie eens stampe op de industrial maja volgend jaar beter
setjes chill zalen te klein muziek te zacht zweer helemaal toppie had iets meer show verwacht weer van thunderdome alles bij elkaar een redelijk feest 2 jaar gelden was beter op de lange rijen na
Industrial was te klein, dus heb me prima vermaakt bij de early en de main! Barvrouw in de early, bedankt voor elke x de gratis flugel En als die lekkere blonde me nog zoekt...hier ben ik! Promo HELD! en Ruffneck heeft ze goed op hun nummer gezet! kapotschamen moesten ze zich! Al met al een prima feestje als je de juiste mensen maar om je heen hebt is het altijd gezellig
jajaja hebt wel naar me zin gehad maar vorig jaar was wel veeeeeeeeeel Better jmr hoor kleinere zalen en ik weet niet heb veel ste veel rondjes gelopen dus meschien ook beetje mijn schuld ut enigste wat ik echt jammer vond dat die KKK T shirt jes van THUNDERDOME weeral uit waren verkocht kut zooi maja voor af wast wel gezellig voor dat we naar THUNDERDOME ginge nog lekker naar een maat van me dus dat was wel gezellig maja volgende keer betterssssssss GRTZ Beuntje
Heb me weer prima vermaakt!
Mega feest gehad!! Goeie sfeer ,relaxte mensen .. En muziek niks te klagen! SLOOP DIE SPEAKERS!!!
Me 1e Thunderdome en zeker niet de laatste!!! De sfeer was echt geweldig...maak je niet vaak meer mee zo'n sfeer Geluid was wat minder,dat mocht wel wat harder in de main!!! Day-már en Negative draaiden bagger,ben beter van ze gewend! Promo :wat draaide die man heerlijk!!! En matties; t was weer super met jullie,op naar t volgende feessie!!!!
Super feestje! alleen de terugweg.......TERING..nooit weer zo
het was dat ik er werkte dat ik het leuk vond maar de EARLY en de INDUSTRIAL waren echt kk hard boelshit het sloeg nergens op hoe lkein die waren en dan ook nog recht tegen elkaar aan!!!!!!!! verbeter volgende keer anders blijft het alleen werken daar !!!!!!
Prima vermaakt werd lekker gedraaid, alleen geluid in de main stelde niet zoveel voor en welke idioot heeft bedacht dat de industrial zo klein moest zijn.. zonde!!! indeling van de line-up btj apart, neophyte als afsluiter; wat een afknapper! wel heerlijk los gegaan!
Nice feestje alleen industrial zaal was VEEELLL te klein had paar acts wille zien maar niet gedaan, minder!!! partyraiser & daymar vs negative a = toppie
Kwam voor de industrial, maar dat was gewoon een minachting voor het publiek! 45 euro voor een kaart en 12 voor parkeren voor een schoenendoos. waardeloos
Zeker niet de beste Thunderdome, maar ik heb me geweldig vermaakt Ook de NS-afterparty was geslaagd Alleen de industrial zaal kon echt NIET op deze manier... Partyraiser Ruffneck (speciale respect voor Ruffneck zijn toespraak naar ID&T ) Claudio Lancinhouse Promo Helaas geen Zanzibar gehoord...
gezellig gehad met t groepie, en mainstage was uiteindelijk wel ok. Andere 2 zalen niet echt leuk en klein opgezet
Productioneel gezien rammelde het aan alle kanten, van de magie rondom TD is dit keer weinig overgebleven. Toch heb ik het enorm naar m'n zin gehad en had ik het niet willen missen.
Ik heb bijna alle TD's in de jaarbeurs wel meegemaakt en vond deze toch echt een van de betere!! Het was super gezellig en koud??? Ik heb het echt alleen maar heeeeel warm gehad!!
Leviathan, Noizesuppressor waren top! Area 2en3 veelste klein. Geluid was aardig, maar kan beter. mainhal werd over het algemeen slecht gedraaid. Maar was gezellig|!
snap niet dat het een zeergoede waardering krijgt. als zelfs de dj's zeiken over hoe slecht het is moet dat toch wel wat zegge. daarbij komt nog is dat de early en industrial belachelijk klein waren.Zeer slecht georganiseerd. voor de rest mezelf wel aardig vermaakt daar, maar is cker niet aan ID&T te danken
Dik feest, mr een tip vr de organisatie doe het geluid in de main nou eens van 4 kanten!!!! En beteed meer aandacht aan de EARLY!!!!, hele nacht bijna in de EARLY geweest de dj's daar top gedraaid, RUFFNECK stal de show
industrial dreunde lekker hard alleen jammer dat het zo klein was Voor de rest prime vermaark
Had er meer van verwacht na 3en aardig vermaakt gasten stop toch eens met dat kinderachtige gepogo Panic& Stanton, Nos&Mad dog, Partyraiser, Day mar&Negative A
het was gezellig, maar ik heb et altijd gezellig. Ferme minpunt is de industrial, waarom zo f*cking klein man echt schandalig. Maar geluid stond er wel goed hard, mn oren piepen nog
heel erg blij dat ik geen kaartje hoefde te kopen want dit "legendarische"feest is het allang niet meer waard. hoe vaker een feest hoe slechter de organisatie?
Wij hebben ons toch vermaakt. De kritieken van iedereen zijn wel 100% terecht maar ik ga daarvoor mijn feest niet laten verknallen... Goed geamuseerd dus
Grootte Industrial diepte punt, ongelofelijk dat zo'n sterke line up zo verkracht word met een gemis aan waardering.Storm Trooper geweldig evenals Unexist en Promo
Wat een aanfluiting,had ik me speciaal verheugd op de industrial area.Is die net zo groot als m'n slaapkamer.PRUTSERS!!!! Thunderdome blijft voor mij het hardcore feest,maar als ze volgend jaar zoiets weer flikken zien ze mij er nooit meer terug.
Goed gedraait! heb me goed vermaakt daar! alleen teveel mensen wat je voor de voeten liepen en hadden de industrial wel wat groter mogen maken. verder goed feestje gehad
Komt ie hoor : WAARDELOOS!!! wat een teleurstelling vergeleken met vorig jaar Fucking kleine zalen echt belachelijk wie heeft dat bedacht? Voorderest erg gezellig en het hotel was heerlijk
Dankzij vriendjes en vriendinnetjes heb ik me zeer vermaakt! Maar dit was toch niet de TD waar ik naar had uitgekeken!! Erg jammer van de Industrial, daar maak je geen vrienden mee!
Heerlijk feestje! 1ste keer TD en zeker een potentiele kandidaat voor volgend jaar. Dj's goed gedraaid. Jammer van de 2 kleine zalen verder prima feest
tja, t was geen thunderdome die ik me kon herinneren van enkele jaren terug. belachelijk kleine industrial, monitoring was volgens mij overal slecht: weinig strakke overgangen gehoord. t geluid in de zalen was ook bout, kon gewoon praten. enige visual effects ofzow??? wel respect to da laserdudes! t was een gezellige avond ondanks, veelal door onze groep. ben blij dat ik hier geen 45 euro voor gedokt heb! Lancinhouse & Promo u still rule!!!!!
het valt me op dat mensen die er niks aan vonden er nooit een reden bij vertellen?!?!?! 1e keer thunderdome en ik vond het super!! De locatie was ook goed. Idd wel jammer van die 48 euro, dat is behoorlijk prijzig en jammer dat de treinen vervolgens niet meer rijden en dan vast staat op station arhem 3 uur in de kou
geweldig feesie! main was GEWELDIG! en dat zeg ik niet vaak over de mainstage! industrial was super aangekleed maar had wel een stukkie groter gemogen. oudeshit fantastische sets gehoord!
Zesde keer thunderdome en mijn slechtste editie. industrial zaal te klein echt schandalig wat een disrespect naar je publiek om ze zo'n kleine ruimte te geven
Ondanks dat er 'een beetje' zuinig aan was gedaan met de ruimte was het een super feest!! Maar maak die zalen volgend jaar maar weer zo groot als vorig jaar!
Vette Shit tot 4 uur Volgende keer oprotten met Negative A , Day-mar, Promo en neophyte live!!! De afterparty was gelukkig goed geregeld door de NS, ik heb zelden zo'n dikke schik meegemaakt in de trein
Ruffneck zo als altijd super lancinhouse sloot er goed op aan maar vince haalde het hele tempo er uit zelfde voor de main maar wel zwaar uit me plaat gegaan
jammer van de early en de industrial, daardoor veel setjes moeten missen voor de rest wel naar mijn zin gehad, het was een net niet zeg maar.... volgend jaar beter ..
eerste feesje weer sinds 3 maand en ik heb me super goed vermaakt
Geweldig feestje!!!! Heerlijk. Echt een super avond gehad! Het geluid in de main had veel harder gemogen, net zoals bij de early. (de early was ge-wel-dig!!) jammer dat industrial in een hoekje werd gestopt tussen paar containers. dit had veeeeel groter gemogen. verder echt een top feest!
Ik heb me echt super vermaakt, maar had er meer van verwacht. geluid vooraan was redelijk te doen, industrial was triest klein en stijl in de main had ik harder verwacht! 1 echte top set en die was van day-mar Negative A! Neophyte was een aanfluiting, echt saai en simpel!
thunderdome mee eerste feesie super nu nog 3 maande3n dan voor de tweede keer ik heb me zeker vermaakt
veel gelachen met me moppies en me zotte gezien voor het eerst lekker gefeest en zeer goed vermaakt.alleen de kwark wa onder me aardbeien had een gore nasmaak maarja verder was alles lekker
heb kostelijk geammuseerd!toch ware dr - punten vanuit TD zelf:ik kom wr god weet hoe lang wachten voordat ik een locker had,te weinig barren voor drank,het geluid vond k best goed aangezien ik overal vooraan stond maar achterin was het niet veel soeps,de industrial was veel t klein dus echt los gaan was dr ni echt bij zonder elkaar bond + blauw te trappe dus dat heb ik dan ook mr gelaten, lichtshows v/d main ware bagger.de muziek was supr,de git + collectorsmeeting ware top.en gezellige lui lere kennen
GE-WEL-DIG !! main was echt te triest werdt zo slecht gedraaid early daar in tegen, perfect, niet te warm, geen standaard setjes en dat geluid en niet vergeten de mensen die daar stonden
waardeloos, slecht geregeld, geen sfeer en wat stelde die zalen nou voor, ben nog nooit zo slecht behandeld als vip werd van hot naar her gestuurd om vervolgens een uur later pas binnen te zijn en dan alsnog n aar voren gestuurd te worden voor een kluisje om vervolgens weer in de rij te moeten staan KUTFEEST EN KKKUUUTTT GEREGELD !!!!!!!!!!!!!!!!
hahaaaa halleluja dikke shit gewoon forse set gedraaid noizesuppresor endymion
stanton & panic wat een set !! twijfels over de aankleding maar dat was dik in orde achteraf. die lichten maakten ut weer goed. en die bus wel cool dat ze dat gesloopte model hadden in gezet best voor de hand maar niemand had dat verwacht
Veel ouwuh bekenduh , setjuhs in duh early heerlijk geluid ging wel ma ken altijd beter !!
Opzich wel leuk maar ik vond het lang geen 50 euro waard, vond dat het te druk was.. er was niet eens meer plaats om te kunnen hakken en echte gezellige sfeer hangde er niet.. 1ste en laatste keer thunderdome voor mij.. en de terugweg was al helemaal bagger.. kut NS
industrial zaal te klein...ja leuk tog kk herrie MAIN STAGE te goed Jaarbeurs heeft me weer een goed weekend gebracht volgend jaar gewoon weer van de partij
Te kleine Industrial, Simon te vroeg (kwartiertje meegepikt, beste kwartier van de avond)... maar desalniettemin met veel mensen leuke gesprekken gevoerd en heel veel plezier gehad met m'n vrienden & vriendinnetjes. TOA en Tymon zoals verwacht erg vet
De zaal waar ik voor kwam was ziekelijk klein als ze dat volgend jaar weer flikken voor mij geen thunderdome meer.(N) En het beloven van het geluid van 2006 was ver te zoeken, Maar panic en stanton donders vet setje Zelf der nog wel een mooi feestje van gemaakt
WTF Industrial?? Waar zijn jullie in godsnaam mee bezig?? Neem is wat mensen met verstand aan. Was voor de rest heel gezellig, al starte de avond heel kut. Geluid was goed. Zag er redelijk uit. Had er wel meer van verwacht, zeker na vorig jaar!!
Was zeker weete gezellig met me partymaatjes en voor de mainstream hardcore bezoeker was de main zeker niet verkeerd maar voor de rest was t niet veel boeiends
was wel een leuk feestje,lekkere setjes gehoord, goed los kunnen gaan zoals gewoonlijk alleen weer eens iedereen kwijt en krijg je halvewege de nacht ongelovelijk rugpijn
TD was weer zeer geslaagd en blijft een degelijk Feest, maar van het vooruitstrevende concept is in de kwaliteit al jaren weinig meer van te merken
Wat een kanker feest. Early en industrial VEEL te klein, main schandalig groot. Ruimte om te chillen 10 x zo groot dan ruimte om los te gaan.. zware tegenvaller. En dan heb je ook nog zo'n mafkees die je broek naar beneden trekt, en dan terug gaat schoppen als je hem schop.. politie staat erby maar doet niks.. motherfuckers!
Prima vermaakt! Alleen de industrial was schandalig! werd heerlijk gedraait maar je had geen ruimte om los te gaan... volgend jaar weer dezelfde ind ustrial zaal als 2008! Gelukkig nog goed vermaakt in de andere zalen!!
jezus he een kroegie is nog groter als de industrial zaal en niet trug naar de kluisjes kunnen??? de nieuwe thunderdome logica tip: schaf af!! kortom vorig jaar was zoveel beter! maar heb me wel gruuuuwelijk vermaakt! thnx people
kansloos, eerst volle bak in de file voor de jaarbeurs, eenmaal binnen 1 grote commerciele marktplaats, en de industrial in een schoenendoos..slechtste thunderdome ooit...
Heb me prima vermaakt, maar vorige edities waren beter. Ergste vond ik dat iedereen stil stond... Verder werd er wel lekker gedraaid, en heb ik toch een leuke avond gehad
Te druk overal, De oranje zaal is normaal onderhand 2x zo groot, Waarom niet helemaal gebruiken?? Credit Crises ofzo? Waar is de Thunderdome uit 2006? Waar alles tip top in orde was? Vorig jaar vond ik het ook niet zo boeiend maar dit jaar was het echt een domper wtf joh, Maar was er wel genoeg ruimte, Totaal geen sfeer . DJ's draaide goed in de main, Verder
Ja, aparte avond gehad. Vond het verder een super feest, maar veel rondgelopen met vrienden omdat ik de setjes over het algemeen tegen vond vallen. Partyraiser was vet, Neophyte ook ondanks dat ik al precies wist wat hij ging draaien.. Veel bekenden gezien!
INDUSTRIAL was veel te klein!!! Wel erg fijne deuntjes gehoord daar, maar Jaarbeurs krijgt toch echt geen uitstraling, wat je er ook aan doet. Volgende keer weer VECHTSEBANEN!
heb me zeeeeer goed vermaakt, volgende x zeker weer
ja lekker hoor ! boh !
Ben langer onderweg geweest dan dat ik daar was.. vond de industrial belachelijk klein.. en ja de rest interesseert me niet dus was sowieso al niks kut indeling joh
6e keer TD, maar wel de laatste keer in de Jaarbeurs. Industrial; waar sloeg dat op? VEEL te klein, dus erg jammer! Maar gelukkig wel goed vermaakt met de juiste mensen!
Mijn eerste thunderdome zat er aan te komen, met vol verwachting en een beetje partystress betrat ik het terrein wat vooral guur en koud was met in de lucht leuke witte stukjes sneeuw. Toen we uit het station kwamen was het lopen en lopen en lopen.het was een zeer lange toch naar de sloophal. eenmaal binnen dacht ik wat is het hier klein? iedereen zei toch dat de jaarbeurs groter is dan rai? verder heb ik me heerlijk vermaakt en een geweldig feest gehad met de maten
was gezellig...... maar wat een kk feest ik bedoel zo'n kk dikke line up in de industrial en dan het gore lef hebben om ze in een gepimpt kippenhok te zetten!!!!! egt bagger de early .... same story! kortom waar t geluid wel goed was kon je amper naar binnen,egt een schande voor t fenomeen THUNDERDOME !!!
organisatorisch Sfeer: (thnx to thunderdome publiek Setjes Eigenlijk geen geweldig maar ik heb me zo goed lopen te vermaken met iedereen. Feest maak je zelf
was wel een leuk feessie op zich, maar jammer dat het geluid zo zacht stond, en tijdens de afsluiting neophyte een beetje slap slaapverwekkend loopt te ouwehoere in plaats van plaatjes draait en de andere zaaltjes dan de main ware net paardestalle
Glenn & Suus het was weer gezellieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, goed feesie! Maar ik kwam dan voornamelijk voor de main, jammer van de ind. idd, ik kwam er gewoon niet doorheen zo druk en zo klein . Lachen die rookhokjes idd hihi! lekker veel wc's en zitplek was ook goed gezellige mensen, bruut feesie zeg ik
Één van de slechtste TD's waar ik ben geweest (en dat zijn er aardig wat)!!! .. Geluid in de main was kut, en de early en ZEKER de Industrial vééééél te klein .. Een aanfluiting voor de naam Thunderdome .. Deze editie verdient nog meer een Payback dan die van 2 jaar terug! .. Ondanks dat wèl hele vette sets gehoord, vooral Simon Underground (maar waarom zo vroeg ) en Tymon
Schandalig slechte editie Alleen decor uit de HMH van dit jaar, (zacht) geluid alleen vooraan bij Main en Early, Industrial kon je met het blote oog haast niet zien
Ondanks de kutindustrialzaal, mezelf daar toch nog heel goed vermaakt bij Tieum, TOA & Tymon wat ging het bruut los daar vooraan In de main zoals verwacht te vette set van Daymar & Negative A en in de Early heel goed vermaakt tijdens Leviathan, Chosen Few, Ruffneck & VInce vooral! Al met al toch wel een heel vet feest
Prima vermaakt. Top feest. wat mij betreft.Het was wel jammer dat de Main moest worden verkleind en de andere hallen ook kleiner waren dan vorig jaar. Maar dat krijgje als mensen de hand op de knip houden en er minder kaartjes worden verkocht. Helden van de nacht waren voor mij Endymion vs Noize supressor, Lanchinhouse en Promo.
veel te slecht dit jaar ik hoop dat ze next jaar er toch iets beters van gaan make
Prima naar m`n zin gehad. Maar waarom toch de Industrial zo klein? Die hadden we moeten slopen! Geluid was daar wel goed trouwens. TOA, Tymon en Promo maakten de avond!
Zo TD heeft zn laatste kans verspeeld. Wederom een tegenvaller!(n) Zo'n industrial lineup neerzetten en dan in zo'n kippehok plaatsen geluid was overal matig iig geen goede zaal vulling! Vingerhoudjes ipv bekers! al met al zeker geen 48 euro waard! ID&T heeft t afgedaan voor me!
was een leuk feestje goed vermaakt met mn vrienden
Wat een gruwelijk feest!! Jammer dat de industrial zo klein was, maar het ziekelijk harde geluid daar maakte alles goed heerlijk los gegaan bij Tymon, Negative A vs Daymar en Unexist ging onvoorstelbaar hard los!! Beste TD tot nu toe
Leuk feest, qua geluid, sets en gezelligheid niks te klagen Vond het ook wel fijn dat het niet zo druk was bij de main, lekker los gegaan! Maar ID&T hoe haal je het in je hoofd om de industrial zo klein te maken?
TD vorig jaar was 1000 X beter!!! Beetje jammer!!!! De early en de industrial veeeel te klein!!! Geen aankleding! En er was redelijk gedraaid, niet optimaal. Maar de sfeer was goed.NIGHTMARE was ontiegelijk veel beter dit jaar!!!
dit was wel weer een geslaagd feestje, de industrial tent was een beetje te klein, maar het was zeker een goed begin van me vakantie
Het was leuk maar daarmee heb je het wel gezeggg... veel meer van verwacht maar toch los gegaan
Goh Heerlijk feestje vooral in de main! Ging hard voor een Thunderdome, Promoo heerlijke set De Future zaal knalde maar waarom zo f*cking klein? Geluid kon beter en harder maar overal werd eigenlijk wel lekker gedraaid dus weinig tijd om zo'n eind naar de bar te lopen. De Barren, 't eten en de zitplaatsen konden ook stukken beter! In 2006 waren er veel dingen beter! Maar ontzettend vermaakt met alle mensen, en wat knallen
Over het geluid in de Early en Industrial viel niets te klagen, qua setjes was t ook zeer goed te doen, sfeer mocht er ook wel zijn.. maja, de schaalverkleining.. Evengoed n goed en gezellig feest gehad..
Goed vermaakt, heerlijk los gegaan. Die industrial was gaaf, maar veels te klein
Leuk feestje... Vorige edities waren beter, vooral qua sfeer. Veel mensen stonden stil... jammer... toch leuke avond gehad maar had er meer van verwacht!
Was KEIHARD knallen!!! Alleen het geluid viel af en toe wel een beetje tegen! Jammer! Voor de rest echt helemaal uit mn plaat gegaan met mn lieve vriendje!!!!!!!!
early zaal was dik verder niet veel gedaan dan op de boxe stampe non stop hakkuhijle heb nog aan de die buizen gehange in de industrial maar dat werd niet zo gewaardeerd RUFFNECK GOED GESPROKE PIK ode aan de djs in de early top gedraaid
PFFF er is wel aan de $$ ged8, wrom dan maar 1 hoofdzaal? en dat vr een thunderdome schandalig had er meer van verw8 alleen hoofdzaal was knalle early alleen chosen few beukte hem hard maar kom op man veel te klein!! moet volgend jaar beter 3 hoofdzalen aub!! zwabberz
Geweldig feest weer..dikke goede bass en lekkere nummers gehoort.. op die vervelende treinvertragingen na en dat i knog niet geslapen heb vond ik het een heerlijke party
Super naar me zin gehad ! Samen met me mede santa girl ! Veel rond gehuppeld en in de main gestaan Mensen die met ons (santa's girls) op de foto zijn geweest, graag ff prive berichtje sturen, wij willen de foto's ook graag hebben ! Topavondje gehad
heb me mega vermaakt!! er werd lekker en hard gedraaid, Het geluid was ook super . De industrial area is elke keer weer genieten haha krijg er maar niet genoeg van Op naar de volgende thunderdome
Vanaf zaterdag 19 december aanstaande is de cd compilatie ‘Thunderdome’ verkrijgbaar. De CD bevat drie CD’s gemixt door de Thunderdome slopers: ‘Panic’, ‘Partyraiser’ en ‘Tymon’. De CD is een samenvatting van het gelijknamige evenement, waar op de drie stages behoorlijk wat sloopgevaar plaats gaat vinden. 176
Volgende week is het tijd voor een potje onvervalst beuken in de Jaarbeurs Utrecht. Welke artiesten je de 19e gaan voorzien van het grove geweld wist je al, nu alleen nog de timetable. 184
De Thunderdome 2009 editie draait om slopen; slopen in de site, slopen in de studio en nu sloopt de organisatie vol overgaven verder. De finale slooppartij vindt plaats op 19 december in de Jaarbeurs. 373
Het was een smerig klusje om 5 tracks te selecteren van de ruim 150 ingezonden remixen. Aftersho-Q, Prototype, System Shock, Mr. Speederman & DavidCentral; Congrats! Check op www.thunderdome.com/producers?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock de 5 geselecteerde tracks en breng je stem uit! 387
Afgelopen week heb je op www.thunderdome.com?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock kunnen zien hoe Drokz & Neophyte de line up op strakke wijze onthullen.
Het is nu tijd voor de mannen om nog wat spullen kapot te maken. Het kapotmaken gebeurt uiteraard op brute wijze, kijk en geniet... 127
Aanstaande zaterdag (12 september) start om 10.00 uur de ticketverkoop via Ticketonline.nl en Free Records Shop. Voor €45,- ben je verzekerd van een flinke dosis hardcore-geweld. Als je de trotse eigenaar bent van een Thunderdome tattoo ben je sowieso veilig.
Naast de gewijzigde set up van hallen kan Thunderdome ook met trots melden dat het anthem dit jaar in handen ligt bij de hardste combinatie van hardcore-pioniers Neophyte & Drokz. 153