Het blijft een geweldige verslaving!!!! Super. Wat is het toch leuk om met gezellige mensen om je heen vol gas te gaan! weer lekker staan hakkuh bij de THUNDERDOME-BUS en Bunker 1 van Q-Dance Devillien!!! volgende keer moet Q-Dance de dj-talents op betere draaitafels en vooral mengpanelen laten draaien want dit was gewoon jammer.
Mensen ik kan niet anders zeggen als WAT EEN KK BRUUT FEEST Vorig jaar vond ik beter maar daar heb ik zo me redenen voor Dit jaar broodje nuchter stampen tot in de vroege morgen en kan jullie dus melden dat ook als je nuchter bent het een kk vet feest is!! Sharonie en kimmy van god los!!
Defqon is een van mijn beste feestjes maar Q-Base hoort daar voortaan bij!!! Der mag gedanst worden!!!
Sooow wat een heeeerlijk dagje,,,beetje vermoeiend...Bedankt Dames voor het meehelpen en heertjes muahahaha...Fusion was weer TOP 1e keer Pitcher...WHOEIIIII helemaal TE GEK!! Donkeyrollers..Zany...Pavo...Jowan...was weer knalluh!! Bedankt voor de gezellige dag/nacht!!!
Nou het was weer een geweldige herinnering tijfus wat een kicke lokatie en Felix Kröcher!! Schranz ken ie wel meesterlijk draaiien.
Knallen bij thunderdome,vette herrie bij thirdmovement,zwaar getikt gedaan.bizar geluid bij open air,heerlijk door mekaar gerammelt...had het goed naar mijn zin.Goeie sfeer, [v]dik geluid[/v] ,vette lokatie.zeker te weten volgend jaar weer
Limewax te gruwelijk, Eye-D en Hidden ook weer goed te doen en natuurlijk zoals altijd was Producer de held! wat een heerlijke herrie! Locatie ook erg vet, Bunker5 te machtig gewoon met een geluid waar je U tegen zecht! gezellig was het ook zkr met een goeie line up volgend jaar zkr weer aanwezig!
pfff.. technoboy wat draaide die lekker zeg... luna draaide kut... tatanka was ook lekker was wel vroeg brakjes en gelukkig 3 paar setjes kleren bij me.... werd echt enorm koud op het laatst.. geluid stond echt mega hard...... was soms gewoon niet mooi meer... maar verder topfeessie.... vet mooie lasers lieve mensjes... superrrr....
Alweer Teveel lekkere herrie gehoord! Amok, N-Vitral, Armageddon Project, Miss Djax en de man van de nacht: Felix Krocher.......wat een held! helaas Promo niet meer gehoord!
Ik vond het feest goed, maar niet super.. Dan hoorde ik een lekker plaatje, daarna weer eentje die niet tot mijn smaak behoort, maar goed.. Early hardstyle met Technoboy vond ik daarentegen wel super! Heb me wel vermaakt, maar geen zin en energie om tot het einde te blijven..
tja, had er iig meer van verwacht.. geluid was hard, aankleding kut! te veel dezelfde nr`s, da oldschool op elk feest heb k intussen ook wel gezien.. en dan helemaal op mainstage. Promo wel heeerlijke set, en dj producer ook
Mensen dit was echt vette shit! Voor herhaling vatbaar!
Teringvet feest!!!! werd lekker hard gedraaid... GROOTSTE MINPUNT!! HET KUT GELUID IN DE FUSION/SCANTRAXX BUNKER!!! donkeyrollers zijn super , maar dit geluid verneukte de hele set!!!!
Lekker weer, in de nacht wel koud. Bunker05 Prospect/TTM was goed te doen. Verder goed schik gehad met de maatjes. 4,5 munt voor 10 euro en wc gratis. Duidelijke zaak. Die WC is dus niet gratis. Normaal heb je 5 muntjes voor 10 euro, maar dat terzijde.
1ste Q-Base & Q-Dance feest en wat HEERLIJK!!!,,, was gewoon supervet!!! Fusion ,,, Q-Base Anthem van Tatanka & de Headhunterzzz wat n vette live act !!!!!
open air was lekker knallen, hardstyle (hangar) links laten liggen, bunker 1 was de place to bee, preach, pounding grooves en miss djax, heeerlijk!! afgesloten bij vince, helaas wouden mn beentjes niet meer meewerken.. laser + veel spiegelbolletjes = dikke pret
dit was echt te bruut....misschien iets te lang haha was echt kapot op het einde... dikke vette shit Technoboy was vet tatanka Zany ook echt vet...En alpha twins helemaal vet...nu echt vette spierpijn
Jumper Records & Scantraxx (nogmaals bedankt voor de shirts)
het was een superrrrrrrrrrrrrr feeeeesttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ik kan maar 1 ding zeggen.... Geniaal feest!! Q-Base Vooral in de hangar, echt super geluid, vette lasers!! Luna Technoboy Tatanka Jammer van het geluid in bunker 3, dat had wel wat harder gemogen! En ik heb DJ Pavo ontmoet!!!!! Vette shit! Toffe gozer
Q-Base was zeker niet slecht Busvervoer was wel slecht geregeld (terug), dat was echt kut. Ik vond het wel veel te druk op de 'populaire' plaatsen. Word daar zo gestoord van, gewoon geen ruimte om normaal te dansen. Luna draaide top! Ik heb wel sterk het gevoel dat ik klaar ben met harder styles feesten - ook al was Q-Base gewoon een goed feest
was weer n super q-base!!!!! en zeker dankzij die suuuuuuuper gave set van bass d en king matthew... ik zag gewoon dat die mensjes van n jaartje of 17/18 die muziek duidelijk niet herkenden.....hahahaha!!! voor hun tijd dussss volgend jaar zeker weer!!!!!
Het was weer heerlijk Coby... A-Lusion, Technoboy, Tatanka, Headhunterz (live), Alpha 2, Vince... in 1 woord Geweldig!
net thuis met koffie ff wakker blijven, heb me onwijs goed vermaakt
Had er niet veel zin in maar wat heb ik me goed vermaakt met mijn liefie!!! Q-dance alles echt TOP geregeld!! Van aankomen tot weggaan en het feest zelf. Geluid echt super hard en goed overal!!! Prophet in main super leuke set!! En PROMO in TTM area ook helemaal top!!!
nou ik vond dit feest toch echt wel super gruwelijk. je had, als je hardstyle houd, eigenlijk een luxe probleem. in de hangar en h'style bunker draaiden alleen maar goeie dj's en soms wist je eigenlijk niet waar je nou het best zou kunnen staan! ik vond wel dat er heel veel security rondliep op het terrein, beetje teveel. maar al met al echt een topavond gehad!!
Van het moment dat de hekken opengingen tot het laatste nummer van Vince erbij geweest! Open air hardcore was echt uber! Alleen vaag dat er meer beveiligingsmedewerkers dan dj's waren
Q-DANCE ROCKS DA HOUSE !!! It was so so good...One little thing : no ATM cash or credit card machines to pay stuff, drinks, etc... but the music was perfect ! to prophet & headhunterz !!
Zit nog na te genieten!!!!! Wat een geweldig feest zeg!!!! Technoboy, Luna, Tatanka en Zany en uiteraard Q-dance!!! BEDANKT!!!!
Kick ass locatie, kick ass weer, kick ass mafkezen (Haha die Duitsers ) behalve het geluid van Fusion/Scantraxx, wrf was daar telkens a/d hand? Leuke dag gehad verder! ... Nu is het tijd om te gaan slapen, het is alweer half 7...
VET VET VET...één en al VET, dikke foto's en leuke pics gemaakt! goed vermaakt op de 3de Q-Base voor 3de keer op rij is deze de beste :respect: nou al weer 7:00 uur en ik ga nog ff nagenieten iig de foto's komen te staan op WWW.IDC-QUEST.COM die ik heb gemaakt
Goed georganiseerd ( Q-Dance) verder weinig vernieuwend, alleen bij de hardcore proefte ik een echte goede (hardcore) sfeer verder was het vrij passief.
Dit jaar alweer een super party-weekend gehad Vrijdag al los op Klein Canada en zaterdag Q-Base: het was geweldig!! Hele avond buiten gestaan, wel in beweging gebleven, anders was het wat koud Thanks iedereen!
echt goed vermaakt !! ondanks dat me benen soms echt niet meer wouden en damn wat een geluid.. geweldig hoor.. te gekke sfeer ook gewoon.. kortom.. GE-WEL-DIG
Super feestje!!! vooral voor 12 uur.. Early hardstyle
Was wel goeie.. Vorig jaar veel beter mja ken ni alles hebbe he N de lockers ware ni goed aanggeve want heb daar 2 uur staan w8e op mense want die konde ze ni vinde
echt gruwelijk mooi feestje, flink harder dan ik gedacht had! erg gezellige sfeer die gehele third movement was geweldig! producer en die thunderdome bus dan shitt vet bunkertje hadden ze daar, dat ging me toch harddd open air was ook echt super! JDA en die early rave was ech genieten 16 uur is echt goedd te doen
Wat un FEEST!.....Damn wat beukte ut daar in die die hangar! Alpha Twins en Zany wister wel raad met het vermogen wat er in de luidsprekers zat!
Fantastisch feest!! Heerlijk early HS tot 12u TB & Melanie Vanaf 12u in (hard)techno bunker Waanzinnige set van PREACH !! En vette sets van Pounding Grooves! Djax! en Kröcher!! Top geluid en wijze lasers! SUPER!
Mooi feest !!!!! Jammer alleen van de erge kou op het eind....
Organisatie: Top! geen wachtrijen bij de ingang,parkeerplek goed geregeld,geen wachtrijen bij de bars,snel je drinken,wc gratis.Een feest zoals het hoort!! Volgend jaar weer
Early Hardstyle tot 00.00 uur was legendarisch, heerlijk staan te spacn, stampen en gek doen. Bedankt vriendjes en vriendinnetjes voor de gezelligheid, het was top! Iets minder vond ik de main hangar na 00.00 uur, zo hard is toch geen Hardstyle meer? Gelukkig heb ik mij toen prima vermaakt bij de hardtrance en early rave Om half zes was echter het vat leeg en kon ik nog drie uur gaan sturen en dan nu eindelijk gaan slapen :yes
Wat mij betreft mogen ze het vaker doen 16 uur feest geld voor alle organisatie's. Want aan het einde kan je echt zeggen "ik heb goed gefeest" Lang leve 16 uur,.Top feest!!
Q Base was Echt TOP!!! Geweldige sfeer En Moeilijk veel NederLanders Echt ToF!!.. @ open air werd Fucking goed gedraaid Aleen beetje koud snachts..:Ik Wil Volgend Jaar WeeR|::..
leuk, leuk, leuk!!! Donkey Rollers..... beetje druk maar erg leuk!! Dat Pavo ook gewoon het Anna Bot nummer heeft gedraaid!! Fusion stage was goed, Open Area met Dov viel wat tegen en Luna en Tatanka
Net zoals supernova catering was net zo kut als decibel en moeten toch weer die landen gaan terughalen dat was te relaxt! Maar luna tatanka knalde en headhunterz,zo wat heb jij talent man!
Net al vorig jaar was het weer helemaal geweldig!!
zeer goed feestje!
Open AIR was vet.. alleen al die bagger van na 12 uur.. foei laat die cliche djs asjeblief kapot valle met die meukherrie... bommesnoeie mot dat aldeur godverdommennaan!!
Suoer vet feest, vette sfeer, vette lokatie, vet geluid.........DJ Nomen draaide echt ubervet in de TMM
Dit feest was echt de topper onder de toppers! Heb mezelf helemaal vermaakt en zelfs smorgens na 16 uur stampen nog een berg energie over die ik er toen helemaal heb uitgegooid! Geluid was goed afgesteld, veel partypeople - hing écht sfeer! Enige minpunt is de 'goedkope' en niet originele aankleding.
ZekeR geslaagd feest jah.... zeer goede muziek en veel mooie dames hea remco open air!!!!!!!!!! TE VET
Gruwelijke locatie, super sfeer, 2 Bunker5 & thunderdome! Producer mixte slecht maar zn platenkeus maakte veel goed!!!
Een topfeest, was weer super met je lieffie hardstyle bunker was gruwelijk, technoboy, Tatanka , duro superlocatie en alles goed geregeld door Q-dance Volgend jaar zeker weer
God zei dank was er een thunderdome bunker... dacht even dak het moest doen met early rave en darccore... dat mensen dat een paar uur achter elkaar aan kunnen horen 1 dreun... maja verder wel geslaagd feessie!
super feestje Technoboy Luna Tatanka Headhunterz en natuurlijk helemaal uit mn dak gegaan bij de Early Rave open airs met The Prophet en Vince daar komt nog es bij toppie georganiseert en geluid was ook wel lekker overal... als je op de goeie plek staat
SUPER feest. Eerst ff wat jumpen om warm te draaien Zany & Pavo Donkeyrollers :respect: Early Rave - The Prophet :respect: dat was echt super knallen. Tatanka in main best coole lasershow daar Verder ook nog maximaal los gegaan bij Duro ff n uurtje stampen. Als afsluiter nog een half uurtje Vince meegepakt, maar toen was ik echt op. Q-Dance het was weer top :respect:
zeeeer vet feestje goede schik gehad. + punt drink+food munten in 1, open air zeker vetjes vooral. lekker alles eruit knallen om half 8 smorgens bij open air haha
Mijn god wat een bruut feest! Brennan Heart, Headhunterz, Zatox, Tatanka, Duro, A-Lusion, Zany, The Prophet en de rest Nu wel flinke kramp in de benen maja.. Volgend jaar zeker weer!
wat een sfeer met zen alle linksvoor in de hangar ging erop met de OM, vagendaal, a"rongen, rhenen,almere, cuijk,hemaal geweldig met deze stampbrigade!
Oooh Ooooh wat een HEERLIJK Fesstje was dat weer!! Q-Dance: Q-Base Flink lopen stampen en hakkuhh daat!! De Terhno was ook echt te VET!!! Echt heerlijk lang dagje gehad zo!!!
technooo technoo was vett + de hstylee was lekker feesiee tot uur of 3 toen was k officieel dood en t was KOUUDD! min 10 ofzo en de hardcore was baggurr
Super feest!!! Iedereen bedankt voor de gezellige avond!
wat was dit weer een supervet feest!! respect voor de mensen die 16 uur daar zijn gewees maar na 7 uur volle gas stampuh hadde mn poten het ook wel een beetje gehad. dalijk maar ns tegen een balletje probere te trappen
Ja kmoet zeggen zoal die mannen hier ,da het een vet en ongeloofelijk feest was!!!!!!!!! en ja ik zen op mijne zak gegaan mor met stijl!!!! en yes we did it again!!!!! ons voetbal ploeg is ook ineens goe gesteld ,na da feestje just he beckham !!!!!!!!!!!!!! de boys!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Was weer een meesterlijk feessie de muziek in de hanger was echt super en overdag was de hardcore open air ook vetjes..plus nog dat het weer zwaaaar relaxt was..kortom..SUPERRR
Deze Q-base was matig, catering was weer ruk alles snel op... wazig systeem met halve munten??? Muziek verder was harstikke goed! Dj luna knalde, headhunterz wat heeft die talent.!!! Al met al verder goed vermaakt
Geweldig! Echt genieten! Amok, DJNomen, Bass-D & King Matthew en Devillien! Knallen! Supervette lokatie, superleuke sfeer, alleen het geluid was niet overal geweldig.. maar ach, zie ik door de vingers
Vond het echt vet feest!!! Early hardstyle van Technoboy was leuk, prophet & isaac ook verrassend lekker, TTM area / Promo was echt helemaal top!! Q-dance goed geregeld alles volgend jaar zeker weer! Schatje was super!!!!
Crew bunker 3 het was echt weer mega geslaagd lang gewerkt dood moe toen ik om 13:00 thuis kwam maar zeker de moeite waard echt super....! op naar hard bass mij benieuwe... Groete en tot dan.
:worship: Q-dance :worship: , zekers weer een toppertje! Goede locatie,muziek,vuurwerk,.. jammer van de nachtelijke temperatuur See ya next year !!
dit was toch wel de beste editie van qbase tot nu toe, TTM bunker . N-vitral niet in woorden uit te druken armageddon project super dope, en PROMO ja gewoon een focking held
Eén groot muzikaal orgasme. Goddamn wat was het vet!!! Helaas won de kou en moest ik na 13 uur afhaken, net de marathon niet uitgezongen. Brrrrrrrrr! En dat ondanks mn mooie Zany-trui Geweldige afsluiter van een geweldige zomer, Q-Base krijgt gewoon een dikke 10!
WAT EEN FEEST!!!! Heerlijke avond gehad! Vette platen gehoord! Leuk bedacht van Q-dance om het feest in 2-en te hakken. Eerst lekker gedanst op oude plaatjes in de hangar, daarna dik vet knall’n! Twisted draaide echt SUPER! Ontzettend uit mijn dak gegaan! Moeten we vaker doen En dan na het feestje lekker de hele zondag in de zon kunnen nagenieten... Life sucks? Nee man!!!
Niet echt 'mijn' feestje, maar ik heb me prima vermaakt. Opzich kwam het wel goed over ! Niet voor herhaling vatbaar, leuk om keertje mee te maken! :thumbs up:
Geweldig feest, organisatie , kon overal lekker doorlopen, geen gezeik met muntjes en toiletten. Vond Zany en Pavo btje kinderachtig draaien, maar t was wel oke . En het geluid in de hangars was zeer goed...Prima feest
Toen Q-dance alweer 3,5 jaar geleden voor het eerst voet zette in die bunkers en die hangar, was het gelijk duidelijk: hier moet een feest worden gegeven! Dit jaar komt Q-BASE er in een aangepaste, maar ultieme vorm. Qua muziek is er gekozen voor een switch. 8 uur lang wordt er in de bunkers, de open-air en de hangar muziek gedraaid tot 2003. Daarna is het op elk front en in elke stijl 8 uur rammen met de sound van nu met een vleugje uit de toekomst. 260
Op 17 juni vond de vierde editie van Defqon.1 Festival plaats, binnenkort zal de DVD + CD ervan verschijnen. Als dank voor de bezoekers van Defqon.1 Festival, krijg je als je je kaartje voor Q-BASE koopt bij TicketOnline de Defqon.1 DVD gratis thuis gestuurd! 111
Op 9 september 2006 organiseert Q-dance voor de derde maal het festival Q-BASE. De strategisch gelegen legerbasis – net over de Duitse grens nabij het plaatsje Weeze - geldt al enige tijd als één van de vetste festivallocaties van Europa. Het militaire vliegveld ligt verscholen in een bosrijke omgeving en de bunkers, opslagplaatsen en hangars zijn een passend decor voor de verschillende dance area’s. Na de succesvolle editie van vorig jaar zal Q-BASE in 2006 echter in een nieuwe vorm worden gegoten. 295