Partyflock
 

Verslag van Q-BASE, 9 september 2006

door , gepubliceerd op
Q-BASE
FeestQ-BASE · 16 hour day & night
Datumzaterdag 9 september 2006
LocatieAirport Weeze Site
Hmm zat net een reply te tikken, maar ’t werd zo lang. kan er beter ff een verslagje van bouwen. :)

Goed. heb de marathon overleefd! :P

We gingen om 15.00 van huis en kwamen om ongeveer 16.00 aan bij de parkeerplaats. lekker op tijd. Na ff ingechecked te hebben bij de guest list, konden we het terrein gaan verkennen. We wilden eerst ff muntjes gaan pinnen, maar dat ging niet door aangezien de pinautomaten het niet deden. Achja komt later wel dan.

Toen even over het terrein gelopen, ff alles verkennen kwa geluid en aankleding enz :P
Hangar en mainstage zagen er super uit.

De hangar
[img cacheid=0002c9cd00068383bd0486d22000002159]http://www.kikoo.tweakdsl.nl/pf/qbase2006_small/DSC00846.jpg[/img]

Mensjes op Open Air
[img cacheid=0002c9ce000683848064af622000002159]http://www.kikoo.tweakdsl.nl/pf/qbase2006_small/DSC00847.jpg[/img]

De DJ booth
[img cacheid=0002c9d000068385023438b32000002159]http://www.kikoo.tweakdsl.nl/pf/qbase2006_small/DSC00848.jpg[/img]

In de bunkers vond ik het een beetje karig. nauwelijks lichten, 4 macjes en 3 stroboscopen :P

[img cacheid=0002c9d1000683873f5411032000002159]http://www.kikoo.tweakdsl.nl/pf/qbase2006_small/DSC00849.jpg[/img]

Geluid was wel overal vrij goed, alleen een stuk minder hard dan vorig jaar. Alleen de hangar knalde echt als een dolle!

Beetje overal rondgehangen en een dansje gedaan.
19.30 naar het Fusion Production Team, die allemaal super draaiden :)
Wel zuur voor Zany en Walt, zitten ze eerst te zeiken over het weer @ Decibel, en dat ze het goed willen maken door hier de liveact te doen, valt na 2 min de stroom uit. Balen! Na een aantal minuutjes was het gefixt, en begon ie gewoon opnieuw :) Was een lekker setje van Walt en Zany, had em op Decibel niet helemaal meegekregen, dacht dat ik een suikerklontje was, dus ging schuilen toen 't daar met bakken uit de hemel kwam ;)
Maar lekkere liveact, veel Southstylers producties, prima natuurlijk. Walt = genie en Zany = genie, dus kan alleen maar goed zijn he :D

Vervolgens naar JDA, was wel aardig, alleen beetje TE mainstream maargoed :P
Eerste 20 min van Catscan nog gehoord, maar vond em niet goed draaien, 140bpm ofzo, rest was het ermee eens en we gingen de jump bunker maar 's opzoeken waar da boy tommy & da rick draaiden, bekenden van vroegah :P. Klonk wel aardig daar, leuke meezingertjes gehoord :)

We wilden persee bij de Donkey Rollers aanwezig zijn, en liepen dus rond 23.15 aan. Aangekomen was het echt immens druk in de bunker… hebben er bij wijze van spreke de halve set over gedaan om enigszins vooraan te komen. De set verder was super lekker, begon met het nieuwe We Are One, en daarna alle bekende nummertjes met een nieuw basslijntje eronder, erg prettig :) ’t viel me wel op dat het geluid niet echt denderend was, te weinig lage tonen. Maarja kan ook niet anders met slechts 2 subjes aan iedere kant. Maargoed, niet echt aan gestoord, alleen bij sommige nummers beetje minder!

Na Donkey Rollers stroomde de bunker leeg, en hadden wij lekker de ruimte om los te gaan tijdens A-Lusion. Hij draaide super! Veel nieuwe nummers gehoord, en het nummer met MC Villain kon natuurlijk ook niet ontbreken! :D Supervet…

Toen naar de hangar… Luna draaide, geen idee wat ik moest verwachten, lang niet gehoord die vent :D Maar wat een set van Luna zeg, echt ongekend. beste hardstyle set ooit! :D Hij was echt aant beuken als een dolle! Gruwelijk hard losgegaan. Mijn dag kon toen al niet meer stuk! En wat een lasers ook, super! Jammer dat ik er geen goede foto van heb, maargoed. [img cacheid=0002c9d200068388c968eb162000002159]http://www.kikoo.tweakdsl.nl/pf/qbase2006_small/DSC00858.jpg[/img]

[img cacheid=0002c9d300068389382ca8a92000002159]http://www.kikoo.tweakdsl.nl/pf/qbase2006_small/DSC00863.jpg[/img]

Na Luna zijn we ff wat gaan eten, wat overigens goed te kanen was :P Friet was lekker, broodje kroket ook.
Daarna naar de open air. Isaac draaide. Ik ben toen even gaan zitten, maar er kwamen me toch een partij mooie nummertjes voorbij.

Na een ruim half uur zijn we weer naar de Scantraxx bunker gegaan, waar Hardheadz met hun set bezig waren… wel leuke nummers gehoord en flink staan stuiteren. O.a. The payback (originele versie, super!), Hardcore Vibes, Revival X, en de rest ben ik ff vergeten. Iig een aardig setje.

Daarna kwam toch wat ik toch als hoogtepunt van de avond zag, Headhunterz. Maar eigenlijk kon de set van Luna al niet meer overtroffen worden, hoe goed de producties van Headhunterz ook zijn. Hij begon weer met het ghostbusters intro, blijft leuk, hou em erin zou ik zeggen :P
Daarna Scantraxx Reloaded nummer, Time 2 Rock, Battle 2 the end, Scantraxx rootz (en toen ging de zaal looos), Gangstahz attitude, The sacrifice. Zo wassie volgens mij :)
Leuk setje! :D
Daarna kwam de DJ set, maar ik had echt geen puf meer over, we zijn ff buiten gaan zitten (brrrr koud), en hebben nog iets gegeten.
Vanaf dat moment hebben we eigenlijk beetje overal rondgezworven, maar meeste tijd toch @ Q-factor. Die Zoltar beukte erop!

En toen was het 7.15 en was het een mooie tijd om naar huis te gaan… of iig naar de pendelbussen. En daar begon het gezever! 40 min gewacht tot er een bus naar Nijmegen kwam (kwamen er 2 voor Venlo, waar ongeveer 10 respectievelijk 5 man instapten :S). Nou die bus ging niet lukken, geen zin om doodgedrukt te worden ;)
Toen kwamen er nog 2 na 10 min, maar mensen die er net 1 min stonden hadden meer recht dan ons vonden ze, zucht…
Uiteindelijk maar bij een verkeersregelaar geklaagd, en de volgende bus konden we in. Meer dan een uur gewacht, en das niet leuk als het zo koud is :[

Pluspunten:
- Hangar
- Luna!
- Gratis WC’s
- Snel barpersoneel
- Eten was goed te doen
- Het terrein zelf, super natuurlijk.
- Geen eet/drank munten meer, maar gecombineerd, houden zo.
- De sfeer, super!

Minpunten:
- Pinnen niet mogelijk tot 24.00, daarvoor op 5 muntjes moeten teren :(
- Geluid in Scantraxx/fusion mocht best een db of 5 harder
- Event travel voor het pendelverkeer, regel het voortaan zelf Q, 15 bussen huren moet te doen zijn toch? Nog even de cijfertjes zoals ik ook in mn vorige reports heb gedaan. Sfeer: 9, veel happy faces, weinig écht leipe mensen :P
Security: 9, aanwezig, maar niet TE
Geluid: 7, main en open air was subliem, scantraxx was duidelijk het zachtste geluid. jammer :(
DJ Sets: 9,5, LUNA!
Licht/lasers: 7,5, lasertje in elke bunker zou leuk zijn.
Catering: 9,5 gecombineerde muntjes, rlxt! Geen lange wachtrijen, prima te doen.
WC's: 9, goed. redelijk schoon en water om flesje bij te vullen (veel gedaan tot 24.00 :P)

Verbeterpuntjes Q-Base 2007 o:)
- Zelf bussen regelen.
- Pinautomaten aub eerder inbellen.
- Doe iets met de ruimte die achter elke bunker ligt, of iig de bunkers die druk worden. Bouw er een stellage zodat je de mensen kan zien losgaan, zet bankjes neer, whatever :P
- Meer licht in de bunkers. Stroboscopen zijn na een uurtje al vrij irritant, laat staan de hele avond :P Lasertje is altijd leuk om naar te kijken, en kan makkelijk van het budget af, die 600 euro. - Zorgen voor meer speakers, vond het toch beetje zachtjes. zal wel door Nightmare Outdoor komen, elke organisatie huurt van 't zelfde bedrijf, en die hebben ook geen oneindige voorraad.

18 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Juist!!

Luna is naar mijn idee gisteren weder opgestaan... Op een gegeven moment wilde ik bijna gaan smeken dat ie moest ophouden.... Werd gek van al dat geweld wat er ten gehore werd gebracht!! :yes:

Ben het echt met je eens, MASTERLIJK en BRUTE SET, NIET NORMAAL, :no:

Jammer dat je Zatox (Supaboyz) ook niet meer gehoord hebt. Had graag geweten hoe dat was.... Trok het ook niet meer, maar was zeker 1 van de redenen om naar Q Base te gaan. Helaas opt end geprogrammeerd....:frusty: waardoor voor mijn gevoel een hoop mensen hem moesten laten "schieten"....

En tja, in die Fusion /Scantraxx tent viel de stroom echt wel vaker uit, was echt niet best, :no: maar al helemaal niet voor diegene die staat te draaien!

Ooooh ja, super leuk verslag overigens, :p
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van AJ op zondag 10 september 2006 om 11:31:
Luna is naar mijn idee gisteren weder opgestaan...


Idem! :D Hij is weer een beetje mijn held geworden, zoals ie dat in 2002/2003 was :) Ik MOET die liveset hebben! :D

Heb zatox nog wel eventjes gehoord, 2 nummertjes, maar dat ging me toch ff te snel.. verheugde me ook wel op hem, maar trok het niet :D

't was wel leeg zeg op het terrein rond 6.30... bijna alle bunkers waren verlaten.. in de jump waren nog 10 man! Die zo strak als iets stonden, was wel leuk om naar te kijken ;)

Wel krom dat de stroom uitviel, meerdere keren zelfs... maargoed, het werd leuk opgelost bij Southstylers vond ik.

En nu ga ik toch echt mn bed induiken, ben kapot, ruim 30 uur wakker!
Waarschuw beheerder
geluid mocht harder??

het klopt dus..... we zijn verwend en verwachten bijna het onmogelijke van een organisatie
in enkele bunkers ontbrak idd het laag een beetje voor 01:00 maar toen had de geluidsman geloof ik door dat ie de subs was vergeten aan te zetten ofzo

die macjes deden het voor mij wel.!!!
het geluid was vet vooral in het midden vooraan van de open air stage.
de locatie ongelooflijk zo'n mooi terrein werkelijk waar top


and then everyone should remember... Its all about the music!!!!!!

:bier:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Bedankt voor het compliment van het barpersoneel(H) aangezien ik bij q-factor/thunderdome achter de bar stond;) maar was zeker geslaagd feestje.. vond vooral de hangar tof eruit zien! en early klapte er ook keihard op op het het einde..!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van AJ op zondag 10 september 2006 om 11:31:
Luna is naar mijn idee gisteren weder opgestaan... Op een gegeven moment wilde ik bijna gaan smeken dat ie moest ophouden.... Werd gek van al dat geweld wat er ten gehore werd gebracht!! :yes:


Beter kan ik het niet verwoorden :respect:
 
Waarschuw beheerder
Mooi verslagje!

(Y)
Waarschuw beheerder
lazer is misschien niet duur om te huren, maar die dingen VRETEN stroom das echt niet normaal.

maar verder nice verslagje
 
Waarschuw beheerder
te zacht in scantraxx? nou ik dacht dat mn oren er uit vlogen..
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 10 september 2006 om 16:48:
te zacht in scantraxx? nou ik dacht dat mn oren er uit vlogen


stond je zeker vooraan? achteraan was het geluid echt minder en vond et zelfs een beetje dof.. voorin idd trillende trommelvliezen :)
Waarschuw beheerder
ja luna draaide een onwijze set.
wedergeboorte inderdaad
Waarschuw beheerder
Als je vooraan in een bunker stond was het geluid echt wel hard zat.
Waarschuw beheerder
idd voorin scantraxx was geluid egt hard maar achteraan was het zeer zacht
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van 'Luuk op zondag 10 september 2006 om 13:16:
Bedankt voor het compliment van het barpersoneel(H)


alstu :P mag ook wel eens gezegd worden toch? :)

waarschijnlijk ook wel een stel biertjes bij je besteld :P
 
Waarschuw beheerder
Zoltar, Zoltar, Zoltar, Zoltar !

Godcholera wat kreeg ik daar een partij energie van. (Post foto's van die bunker trouwes..) Wat vaag trouwes dat Jump ook leeg was. Zijn jullie daar al die tijd gebleven dan?
Ik vond die kleine (ammo)bunkers eig minstens net zo gezellig en sfeervol als die grote bunkers. Misschien dat dat nog wel het grootste pluspunt aan Q-base was; de afwisseling.
Verschillende aankleding per zaal, wisseling van stijl na 0.00, diversiteit aan ruimtes en natuurlijk lekker veel harde dancegenres naast elkaar. Psy-trance was misschien een beetje misplaatst tussen de rest?!

Ja, ik ben t wel grotendeels eens met je verslag. Niet zo vreemd natuurlijk :D

Ow, ik vind Luna wel nog altijd kut trouwes.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Fjollehus op zondag 10 september 2006 om 18:24:
Als je vooraan in een bunker stond was het geluid echt wel hard zat.


Ja idd het geluid ging echt wel hard zat, en aan de auteur van dit stuk:
Heb je wel goed gekeken in de bunkers, daar hing echt wel meer licht dan 4 macjes en 3 strobo's zeker in de techno bunker
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op maandag 11 september 2006 om 20:39:
Zoltar, Zoltar, Zoltar, Zoltar !

Godcholera wat kreeg ik daar een partij energie van. (Post foto's van die bunker trouwes..)


Idd, mafkees die je bent :D
Heb helaas geen foto's van die bunker.. maar zijn wel te vinden @ pf en q-dance dot nl
Maaarrrr heb wel een filmpje... En ja... tis kut kwali :P

edit: hmm dat Youtube werkt ook debiel :D
Download em hier maar: http://www.kikoo.tweakdsl.nl/pf/MOV00040.3gp

Uitspraak van verwijderd op maandag 11 september 2006 om 20:39:
Wat vaag trouwes dat Jump ook leeg was. Zijn jullie daar al die tijd gebleven dan?


Zijn we 10 min gebleven, was ook best ver lopen vanaf ammo he.. maar t klonk wel aardig daar, alleen 't was niet echt jump meer :D

Uitspraak van verwijderd op maandag 11 september 2006 om 20:39:
Misschien dat dat nog wel het grootste pluspunt aan Q-base was; de afwisseling.


Mee eens! Psytrance is voor een enkeling wel leuk, en hoort ook wel aanwezig te zijn op zo'n feest. Vond eerder PRSPCT een beetje mislukt...

Uitspraak van verwijderd op maandag 11 september 2006 om 20:39:
Ow, ik vind Luna wel nog altijd kut trouwes.


:[ :[ :[
En wel stiekem stampen hè! ;) Owja.. das voor de chickiez.



Uitspraak van Tim (L) Anouk & Techno op maandag 11 september 2006 om 23:24:
Heb je wel goed gekeken in de bunkers, daar hing echt wel meer licht dan 4 macjes en 3 strobo's zeker in de techno bunker


Er hing ook wel meer licht, het was meer bij wijze van spreken. Maar het was wel zeer matig wat er hing. Ene kant wel leuk, underground sfeertje. Andere kant gaat het snel vervelen. Vooral die strobes vond ik vreselijk irritant op een gegeven moment :[ :P
En techno ben ik alleen op het begin geweest overdag... ff een half uurtje minimaal gaan :P
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Beetje laat :p Maar leuk verslaggie :jaja: We hebben nog aardig wat dezelfde sets afgelopen hier en daar :jaja: