Om te beginnen ik heb het helemaal super gehad! Zaterdag 16:00 uur had ik afgesproken met mijn vriendin om nog even te gaan pinnen en sigaretten in te slaan voor de avond. We zouden namelijk om half 6 opgehaald voor van haar huis. Jaja ze was de gelukkige winnares van een vip reis en nam mij mee
Aangezien dit een van mijn eerste grote feesten was wist ik niet wat me te wachten stond en had me op het ergste voorbereid. Het viel reuze mee en heb het egt naar mijn zin gehad!
Maar ik dwaal af. Na nog even een patatje te hebben gegeten bij de plaatselijk snackbar kregen we er toch al behoorlijk veel zin in. Aangekomen bij haar huis arriveerde de taxi heerlijk op tijd, afgesproken tijd half 6 en hij was er al om 10 over 5 (kan de ns nog een voorbeeld aan nemen
Onderweg naar helipoort in Amsterdam begon het steeds meer te kriebelen. En ja hoor daar stonden ze de helikopters je zag ze al van ver. Aangekomen bij de poort wenste de chauffeur ons veel plezier en sterkte.
We werken opgevangen door Tessa en toen was het wachten op de andere winnaars. Volgens de planning zouden we om half 7 vliegen maar iedereen was er al en we vlogen om 6 uur. Omdat we tegenwind zouden hebben werd de vliegtijd op anderhalf uur geschat maar de piloot gaf als t ware 'flink gas' en we waren er binnen 3 kwartier. Wat op zich wel jammer was omdat het helemaal super was in de helikopter! De stemming kwam er steeds meer in ook doordat we over het terrein vlogen en zagen dat het feest al in volle gang was.
Toen we waren geland werden we opgehaald met een auto die ons naar de ingang bracht. Na even te hebben gewacht kwam er een Duitse taxi chauffeur ons ophalen. We stapten in zijn busje en waren het erover eens dat de man wel eens wat deodorant mocht gebruiken. Er is weer n mythe opgelost ze zeggen altijd dat Duitsers hard rijden maar hij reed echt als een slak. Zijn engels was ook niet wat je zegt goed en Nederlands verstond hij ook niet (hopen we maar
Na een klein kwartiertje kwamen we aan bij het terrein en klonk de muziek al in onze oren. Op naar de vip ingang die al snel gevonden was. Na een korte controle liepen we door om onze vip bandjes op te halen en de envelop met welgeteld 11 strips aan muntjes per persoon. In totaal 22 strips dat beloofde een leuke avond te worden. Eenmaal binnen eerst maar naar de kluisjes. Daarna naar het vip dek en gelijk even wat drinken gehaald, we hadden toch genoeg muntjes
Eerst maar even langs Open Air een paar vrienden zoeken die al snel waren gevonden aangezien het er nog niet zo druk was. Daar draaide Endymion en de voetjes gingen al snel van de vloer. Daarna gingen we verder het terrein over en het werd beetje bij beetje drukker. Toch maar weer even naar het vip dek kijken hoe de sfeer daar was. En die zat er al aardig in. Mooie lichtshows en er werd lekker gedraaid.
Het begon al kouder te worden buiten dus maar even snel naar binnen bij bunker 3 waar Zany aan het draaien was. Na daar wat te zijn opgewarmd besloten we wat te gaan eten toen we opeens het vuurwerk hoorden. Argg helemaal vergeten dus snel patatje opgegeten en naar open air. Het zag er goed uit en knalde ook lekker. Snel op naar het vip dek om Luna te horen draaien. Daar kwamen we de mede prijswinnaars tegen en hebben we daar nog even lopen knallen.
Ondertussen nog even bij Ammo 2 geweest, Open Air (waar ik het al behoorlijk snel koud begon te krijgen) en bunker 3. Om 2 uur snel weer terug naar het vip dek in de hangar om Tatanka te horen draaien. Had al veel goede verhalen over hem gehoord en naar mijn mening draaide hij goed. Zowel de mensen in de zaal als op het vip dek gingen lekker los.
Afijn om 4 uur vlug naar Open Air om Bass D en King Matthew te horen draaien. Vriendin en ik hebben daar ook nog even en tijdje lekker staan stampen. Toen weer terug naar de Hangar om Zany nog even te horen draaien. Daar zijn we toen eigenlijk ook maar gebleven omdat we ons daar om 7 uur moesten melden. Van half 7 tot 7 nog heerlijk losgegaan in de Hangar op de Alpha2 die heerlijk draaiden! En toen was het tot onze grote spijt 7 uur en vertrokken we richting de uitgang. Eerst nog even langs de kluisje spullen eruit gehaald en nog even met de overige muntjes ijsjes gehaald.
Bij de uitgang aangekomen stapten we in de taxi die ons naar het vliegveld terugbracht. Toen bedachten onze begeleiders Casper en David om maar even te gaan filmen en om foto’s te maken. Egt heerlijk als je al meer dan 24 uur wakker bent (nott
Aangezien we nog tot 10 uur moesten wachten totdat we konden vertrekken met de helikopter zijn we naar een ruimte gegaan waar we heerlijk konden zitten en liggen op de stoelen en banken. Hier werd dan ook gebruik van gemaakt. Rond kwart voor 10 liepen we met de piloten mee naar de ingang naar het vliegveld. Hier moesten we al onze spullen inleveren en werden we gecontroleerd of we geen metalen voorwerpen meenamen de helikopter in. In de taxi die ons de 20 meter naar de helikopter bracht die we zelf niet mochten lopen omdat er een vliegtuig stond.
Rond 10 uur vlogen we weer terug naar Amsterdam. Op de terugweg was het een stuk rustiger als op de heenweg
Conclusie: Q-dance heeft het hem weer geflikt om een super gaaf feest neer te zetten. Nog even rond 3 uur een kleine inzinking gehad omdat ik het toch wel behoorlijk koud begon te krijgen (en zo slim was geweest om geen warmer vest mee te nemen). Ik heb het echt helemaal super gehad! Zeker weten tot volgend jaar













