Super goed geregeld feesje, jammer van de grote drukte bij de parkeerplaats toen iedereen naar huis 'wilde/moest'. Mensen, bedankt voor dit super feest!
Dikke party, de lieve heer heeft meegeholpen aan een geweldige awakenings met het prachtige weer Vooral de 2 uur op mun bloten voeten waren goed te doen
Wat een dikke editie wederom! Het wordt alleen maar beter en beter met awake! Terwijl t altijd al zo gruwelijk top is! The youngsters en adam beyer voor mij echt de toppers!
Geniaal Wel lange wachtrijen bij de munten en vaak bij het drinken..Het was wel wat te groot voor Awakefest..oude indeling was beter Maar evengoed een geweldig feest gehad!
met het weer heerlijk getroffen zorgde bij mij voor de enige echte festival sfeer... verder was deze keer een garantie voor volgend jaar.. was geweldig..
Geniaal eerste paar uur lekker over het terrein gezworven en vanaf Varela & Pepo in Z rondgehangen de beide heren draaiden heerlijk opzwepend en pompend! Kröcher draaide heerlijk opbouwend! Wittekind en Andreas Krämer net als Pet Duo snoeiden er hard op! Vetste set uit deze tent was imo Frank & Alex Kvitta loeihard snoeien De sfeer was heerlijk! het weer boven verwachting goed, alleen Z was iets te wam! en rare mensen overal!
Vette shit Lekker de hele dag rondzwerven om vervolgens de dag af te sluiten in de Z stage, ging er goed op daar! Alleen jammer dat de security m'n zak wiet in beslag nam bij binnenkomst maar voor de rest was het echt een topdag!
Jezus he, die files op de weg terug..
Heerlijke dag, Stacy Pullen werelds... W stage met Villalobos, Carola en Hawtin was genieten!
Geweldig!!!!! Super sfeertje, leuke mensen, lekkere muziek
nog nooit op een feest als awakenings geweest, maar het was echt GEWELDIG. die hardtechno/schranz tent beukte hem hard en ook de sfeer was helemaal super!
Toffe muziek, zeker Mulero & Wünsch, lekker weer en mooie vrouwen maar te groot en VEEL TE DUUR en dan ook nog eens BARSLECHT eten.
ik was iets kwijt.. me hoofd volgens mij
Was weer een top dagje...!! Lekker weer en dikke muziek.. Alleen jammer dat het steeds commercieler wordt.. Veel mensen die komen om te komen ipv de muziek!!!!! En wat een kutplaten gooide Dave Clarke erop als afsluiting..btje jammer! Terugweg alleen f*cked up...2 uur stilgestaan op die parking daaro.. vroeg me af wat die verkeersregelaars daar deden. Volgens mij niet veel! betaal je dan 10 euries voor.. uitkaaiers!!
Dikke vette Poep! Oude setting wel beter, en het duurde wel 2 uur voordat we van de parkeerplaats af waren. DAT WAS RUK!
Helden: Pullen en Sims (de tering tievus wat was Sims vet). Tegenvaller The Advent...(heeel erg jammer). Lekker de hele middag in het zonnetje op de main!! zoals het hoort op awake fsvl! Maximaal genieten!
Wat een Dagje, van slecht weer onderweg tot genieten in de zon van heerlijke muziek!! Wederom chapeau voor Oli & Step...iedereen zitte VET! Complimenten voor de organistie!!
toch weer die lasers
Eindeloze lijst met topsets gehoord, uitschieters Paco Osuna, Alex Under, sowieso de W-stage, The Advent en uiteraard BEN SIMS!! Topweertje/sfeertje, 19.000 bekenden, leuke vernieuwde opzet en heerlijk chillend met de homeboys & -girls . En vandaag weer gewoon fit .
Boex&Rane, Gayle san, varela, wittekind en dave clarke vond het weer een te vet feest. Enige minpunten vond ik het allejezusgrote terrein en waarom heb ik in godsnaam 1,5 uur moeten wachten voordat ik van de parkeerplaats af kon. Nog nooit meegemaakt bij awake. Verder helemaal super!!
Beyer, Bodzin & Huntemann, Grindvik, Hawtin, Saunderson en May !!!!! Top feest!
X duidelijk place to be... muzikaal top en gelukkig weg van die vreselijke drukte. Wat een massaal feest is dit aan het worden (n)... Beyer, Scan x/youngsters en Mull helden van de dag.
Ongekend vet weer!
paul boex ,marco rane,::Stephan Bodzin,Adam Beyer ,oscar mulero,dave clark wat een dag zeg heerlijk!!!!!!!!!!!!!!
WAs te mooi voor woorden! echte tros familie ( grootste familie van Nederland ) Geweldige sfeer, goede mezuiek en alles tip top geregeld was een top dag!
vette shit! alles was top behalve de uitrit, anderhalf uur stil gestaan
het was heel erg vet !! hele dag vette muziek, en marco carola was echt te gruwelijk !! verreweg de beste dj die er is !!
Behhhhhhh !!
Af en toe verdwaald.. maar wat een dag/nacht!! Heerlijk!
Heerlijk feest goed vermaakt,Dave Clark,Adam Beyer
R I C H I E H A W T I N !!!! Wel jammer dat het terrein zo groot was, hiermee ging de charme wel wat verloren. Commerciële gedachte...we verkopen toch wel uit, dus maar zoveel mogelijk mensen. Hoeft niet!!!
Ik zeg: Legendarisch !! Ondanks dikke vlaag van migraine toch een meeeeesterlijke magische dag gehad met behulp van een extreme goeie vriendengroep, techno wat als snoepgoed naar binnen ging en zo zo zo lekker was, en natuurlijk die sfeer waar Woodstock uit de jaren 69 jaloers op mag zijn !!!
Indeling was niet ideaal en het geluid op de main ook minder.. toch volop genoten! Hoogtepunten bereikt met o.a. Karotte, Bodzin & Huntemann en Saunderson!!
Muzikaal tres bien! Ricardo heeft zn kut set van vorige week Blauer See even goed gemaakt.. Verder Schwartz, Smith & Selway, Carola en Richie erg goed..
Jezus, het was geweeeeeeldig. Nog leuker dan vorig jaar. Topsfeer, muziek was waaanzinnig, Podium W was mn favoooo. ik ben verliefd op awakenings festival, kheb nu al heimwee!!!
Stephan Bodzin, Oliver Huntemann, Adam Beyer & Cari Lekebusch waren mijn helden van de dag Marco & Ramon Remus waren ook lekker bezig! Mijn eerste keer awake, maar zeker niet de laatste was mooi feestje, nice sfeertje, leuke mensen en het weer zat ook mee
smerig lekker!
Wat was Dave Clarke toch gruwelijk zeg
Was leuk prima vermaakt, eerlijk gezegd vind ik het iets te groot worden op deza manier. Muzikaal iets minder dan vorig jaar, maar Monika Kruse, Derrick May, The Advent , Ben Sims en Richie Hawtin hebben mijn dag gemaakt
WOWIE Wat een feest zeg! In het begin kon ik mn draai niet echt vinden in het doolhof der Awakenings maar vanaf het moment dat Paco Osuna draaide... alleen maar genoten Kenny Larkin, Adam Beyer --> damn detroitttt woww wat ging het daar LOSSS! Alex Under, Marco Carola und RICHIEE Wat een einde! Jammer dat het vuurwerk achter de bomen tijdens Richiee werd afgeschoten! maar Richieeeeeee housennnnnnnnnnnn
Wat een heerlijk feest,vond eerst te groot maar na en beetje rondlopen erachter gekomen dat er overal plaats was geen hutjemutje maar alle ruimte voor de Technoliefhebber, heerlijk weer was het ook
Snap het nieuwe terrein nog steeds niet Doe mij die oude maar. Voor de rest waren de helden van de dag...Bone, Ben Sims, Kevin Saunderson, Stacey Pullen en Scan X vs The Youngsters
was weer heerlijk alleen de reis terug was rond uit kut geregeld indeling vorig jaar meer mijn smaak verder helemaal goed
Zeker een leuk verjaardagsfeestje Niet zo veel geknald als normaal maar eindelijk eens ervaren hoe het er nou eigenlijk aan toe gaat op een festival Er waren ook te veel leuke mensen die ik uiteindelijk veel te kort heb gezien Maar nog genoeg herkansingen deze zomer Schranzzz was warm maar lekkerrrrrrrrrrrrr
Was voor mij de eerste keer, maar heb me toch kostelijk vermaakt daar Z area ... Ik vond het alleen wazig ingedeeld en veel lopen. En op het parkeer terrein kwamen we in eerste instantie niet weg omdat er geen vrije plek was voor weg te rijden...
Geweldige sfeer, vette locatie, meesterlijke muziek! Mijn beste feest dit jaar Karotte, Varela & Pepo, Felix Kröcher, Marco & Ramon Remus, Sven Wittekind, Pet Duo HELDENAVOND!!
FUCK!!! Wat vet. Stephan Bodzin en Oliver Hunteman, Karotte, Richie, Alex Under, Kenny Larkin allemaal geweldig. Man van de dag...............................................MARCO CAROLA..................JEZUS WAT GRUWELIJK!!!!
Veel te groot, veel te veel mensen. Verkeersregeling sloeg ook helemaal nergens op op 't laatst. Een uur vast gestaan, als het niet langer was.. Heel wat minder goed geregeld dan voorgaande edities.. Toch vermaakt op de set van Dave Clarke en Mauro Picotto Gezellig feestje, meer ook niet!
Eerste AWFS die ik meemaak. Moet zeggen dat de sfeer geweldig was. Groot opgezet maar daardoor had je meer ruimte in de tent. Het weer was perfect! Niet verwacht, het had ook niet warmer moeten zijn. Volgend jaar weer met mijn schatje ernaartoe
Het was weer een ongelooflijk vet feest ! Marco Remus, Sven Wittekind, Pet duo & Dave Clarke --> ongelooflijk goeddd !! Alle licht-effecten waren ook weer te mooi! Ik leef nu al weer toe naar volgend jaar !!
Stephan Bodzin & Oliver Huntemann en Oscar Mulero & Christian Wunsch vond ik geweldig! Ook dat iedereen ging zitten op de grond en dan weer opsprong bij de set van Bodzin haha. Muzikaal viel t me verder wel wat tegen! Agoria & Oxia meer van verwacht en voor de rest teveel standaardminimal of makkelijke techno gehoord!
JEAHHH.. Tent gescheurd.. Waai gewoon weg!! Met regen gaan en met derde graads brandwonden terug Muziek zo fucking VET!!!!! Leuke mensen uiteraard goed van de KEERT Fijne hartjes dus.. Katta raak me niet kwijt... Tieten uit de kooi maar wel flink gesprongen op een MASTER luchtkussen De nacht van de oudhollandse spelen, trek een sprint en flikker om.. WIJ bouwen wel ons eigen feest. Iedereen weg.. ?Wij Chillen gewoon door op ons luchtbed, Ja kijk maar.. AWAKENINGS Kippenvel! VRIENDINNEN tnkx!!!!!!!!
Mijn eerste Awakenings! Wat een vet feestje! Heb me echt prima vernaakt, heerlijk dagje! Zwaar uit mijn plaat gegaan bij Kevin Saunderson en Adam Beyer: Wat een set!
Wat een GEWELDIG feest!!! Area Z en wat draaide Felix gruwelijk!!! En voor de rest was alles SUPER!!
Heerlijk feest! Het nieuwe concept veel beter dan het oude! Eten deed ik toch niet en lopen was heerlijk in dat weertje! EN echt overaal maar dan ook echt overal de ruimte!
Super feesie! lekker rustig beginne met wat techno toen naar mijn ding schranze! maximaal los gegaan<3 lekker weertje toppie, min puntjes 10 eu voor broodje hamburger kom op zeg ,en die marathon naar pendel bussen pff had gevoel dat ik al bijna op centraal was na zoveel lopen maar desondanks GEWELDIG !schranze
voor mij de eerste keer, maar volgend jaar zeker weer! zeeeeeeer GOED!
Podium X nog lekker rustig en geen bizar grote massa's goei ECHTE techno set's en geen minimal, en geen kijk mij dan hip zijn parade, de rest te druk en te warm. barren te ver lopen (tip voor organisatie: ik drink echt meer als t me geen marathon kost om mijn bier te halen)
Superkick feestje weer, zonnetje op je bol en gaan>heerlijk! (ik moest alleen wel wennen aan het slootwater in de wc en kraan, dacht eerst dat er niet goed was doorgetrokken..
Het feest is weer helemaal opgefrist met deze indeling, alleen het had wel ietsjes kleiner gekunt. Verder een heerlijke dag gehad. Schitterende muziek met Hawtin als hoogtepunt. En.. dat weertje.. Super!
weer een festivalletje met mijn GEWELDIGE LIEVE meisje, wij zijn gewoon een lkkr rampestamp team . Stephan Bodzin en Oliver Huntermann helden Hawtin god
MARCO RANE + PAUL BOEX CHRISTIAN VARELA+ PEPO respect: GAYLE SAN OSCAR MULERO + CHRISTIAN WUNSCH Dubstep tentje
Topfeestje..Huntemann&Bodzin helden van de dag! Veel op de main geweest vanwege het heerlijke zonnetje, lekkere setjes (Picotto en Rachmad hadden de zomerse tafarelen goed door, lekkere klanken) Wou veel zien weinig van gekomen,indeling prima goed te doen, sfeer cker goed, minpuntje t.o.v. publiek (niet allemaal)sjaaltjes draag je in de winter..(this is music not fashion) tot fest 2009
heerlijk feestje gehad, mooi weer, veel bekenden en leuke setjes gehoord bij Picotto, Saunderson, Wittekind, Pet Duo, Adam Beyer, The Advent, Kvitta en Clarke. Mooi Vuurwerk als afsluiter
Tjauh, wat moet je er van zeggen. Awake is en blijft Awake. Ik ben het er wel mee eens dat de kleinschaligheid en overzichtelijkheid van vorige edities ontbrak maar het was er echt niet minder gezellig door
Schranz was heerlijk, alleen felix viel tegen...Heerlijk weer!! Heel veel gezelligheid!!! Enne volgend jaar graag eet en drank muntjes gewoon samen aub. Enne twee tenten minder had ook gemogen. Slootwater om je handen mee te wassen was ook niet echt chill....Maar zeker leuke dag gehad!! Sven Wittekind held van de dag!!
VIVA AWAKE FEST 08!! HET WAS HARD!! VOLGEND JAAR ZOIEZO WEER AANWEZIG!! BEN SIMS DRAAIDE DOPEE!!
What a PARTY!!! Echt geniaal naar m'n zin gehad... Losgaan, Drinken, dansen, lachen, zon, sfeer!! Alom helemaal TOP alleen lockerbox en parkeerplaats suckte DIK na 00.00 uur
Vond het muziekaal gezien niet echt een top dag, echte uitschieter was dan wel alex under, de eerste die een beetje bleef gaan zonder om de 2 seconden een break of gewoon de bass weg te draaien. Ritchie begon iig goed, maar ja moest weer op de trein naar groningen
geweldig feestje alleen veels te groot!!! ik hou van een kleine awakenings.. De tenten lagen te ver uit elkaar.. Jammer! klein maar fijn
Geweldig, simpel.
VEEL te groot en VEEL te veel mensen! Ik had me juist nog zó verheugd op een ouderwets gezellig AWFS met veel bekenden waar je rustig in je eentje heenkon omdat je binnen 2 uur de meesten al gevonden hebt, maar iederen zat kennelijk allemaal in de massa's verstopt en na 7 uur de vierdaagse lopen met zoeken heb ik het dus maar opgegeven.
Heerlijk feestje, alleen vond ik het te groot?! Het moet weer terug naar 3 tenten en 1 mainstage dat houdt het lekker "intiem" en niet zo massaal als gister
Was wel weer een VET feessie Vond het ook wel jammer dat het groter was. En het parkeerterrein.... Heb er een uur over gedaan om van t terrein te komen, terwijl ik eerder weg ben gegaan.
Was een mooie dag maar de opzet van het nieuwe terrein vond ik 3 x niks. Te groot en te ver uit elkaar zodat de gezelligheid van voorgaande jaren er een beetje af was. Ik heb echt zo ontzettend veel mensen niet gezien. Miste ook echt een klein gezellig tentje zoals het minimal tentje ooit was bijvoorbeeld. Desondanks muzikaal wel heel erg vet. Nagenoeg de hele dag bij in het zonnetje bij de W stage gehangen met hele dikke sets van Karotte, Paco Osuna, Alex Under, Carola en als klapper Hawtin!
Was tof, door het vele lopen helaas niet mogelijk om op de laatste beatz van Dave Clark los te gaan.. Maar wel uberhard gechilld op de tribune, genietend van de dikste laser/licht/vuurwerk show die ik ooit op Awakenings heb mogen aanschouwen!! Was n zeer dikke editie weer !!
Het weer, de muziek, mijn vrienden, het publiek, het bier, de aankleding, de DJ's. Hoe gruwelijk mooi was dit feest. Alle DJ's die ik hoorde waren zeer goed. Derrick May, Mauro Picotto en Adam Beyer vooral. Ik vond The Advent als enige ietwat tegenvallen, maar dat was ik snel weer vergeten.
Vorig jaar beter door die gruwlijke afsluiter met dat vuurwerk, dat heb ik dit jaar wel gemist bij Hawtin. Verder erg groot en druk, en ellende met de auto... maar over de hele dag bekeken zeker wel 'n hele vette dag weer! Op naar Extrema..
het was een geslaagd feest, het hele weekend was super! helaas, niet zo geweldig als vorig jaar, qua sfeer maar ok muzikaal gezien. Weinig Echte hoogtepunten,, Bodzin , Huntemann natuurlijk maaar ook Anoesjka toen ze Let's go Juno draaide
wat zal ik ervan zeggen.. mollenparade, mierenhoop.. muizennest? wat een k*tbende om van die parkeerplekken te komen, bijna 1,5 vastgestaan pachtige lokatie (al was vorig jaar 10x beter opgezet) super weer en wat maffe mensen hebben m'n dagje nog kunnen maken
monumental productions mag trots op deze dag zijn! wat een feest en weer!! wel jammer dat mijn wiet werd ingenomen.. had toch echt anders verw8 van de organisatie.. maja zal wel op last van de gemeente zijn...
Top feest, Hawtin was geweldig als afsluiter! Enige minpunt was toch wel dat het ongeveer 2 uur duurde voor ik op CS was!
Wat meer verwacht van Kabale und Lauhaus en Villalobos....Verder genoten van May en Paco Osuna. Hawtin maakte alles goed! wat een held ......ps: Ik vond het geluid niet zo denderend
Vond het echt tegenvallen vergeleken met vorig jaar. Dit jaar te druk en stages te ver uit elkaar, maar gelukkig maakte het zonnnetje alles wel weer goed. Hoop dat het volgend jaar weer net als 2007 wordt.
Tja.. leuk en aardig allemaal maar dit was toch echt iets minder als dat ik gewend ben van awakenings.. "te"veel mensen gewoon, ook kon ik me draai niet vinden tussen het publiek. Had een beetje het id dat er meer mensen aanwezig waren omdat het "awakenings" is, dan dat zij voor de muziek kwamen. Niet echt een all as one gevoel zal ik maar zeggen. Voor de rest prima vermaakt
. . . Hij kwam, hij zag & hij overwon: DERRICK MAY for president !!!!
T blijft een goed feest, maar toch was er iets net niet ofzo... Aan het weer en mijn maatjes heeft het niet gelegen, was het dan het terrein, de mensen, de muziek...? I don't know Genoten bij Stephan Bodzin, Mauro Picotto in de Zon, Stukje Karotte en natuurlijk los in Z!
Tering, dat geluid in de Z-tent zelfs met oordoppen in knalde het geluid vooraan m'n oren in, zelfs in m'n bed ging dat gedreun door vanaf felix krocher tot kvitta
super dag, alleen jammer van de lange rij bij de drank (EN aparte voedselbonnen ) en 2uur op de parkeerplaats gewacht tot we weg konden .. bananen die smiddags al op waren... mar vvoor de rest super! W , V
Vermaakt, maar door de opstelling kon ik mensne moeilijk vinden en kwam ik weinig oude bekenden tegen. Y tent was te gek. Kevin Saundorson het hoogtepunt.
Weer bijzonder prima vermaakt! Awakeningswaardig!!! Was alleen wel een beetje mijn richtingsgevoel kwijt door de nieuwe indeling (of lag het aan de dommelsch...)
In area Z was et toch zeer goed toeven na 16.00! Wittekind en Kvitta helden!
Karotte, Paco Osuna, Derrick May, Richie Hawtin, Marco Corola...kortom vette sjit ...vriendjes en vriendinnetjes..BEDANKT....Geen festival terrein maar doolhof en willen de vinders van telefoons cq fototoestellen gaarne de foto's en filmpjes iig online zetten...tnx
Gruwlijke hardtechno gehoord vanaf Marco Remus ging het helemaal los! Frank kvitta en Maurio Ranieri de perfecte afsluiter heerlijke Schranz
ben nu nog aan het genieten ! wat een geweldige editie !! alex under, paco en marco carola helden vd dag. Het was lekker druk, maar goed te doen !! SUPER
Iedere Area had super geluid, drank was top geregeld, het weer was perfect, de sfeer was super, beveiligers die je wiet afpakken moeten echter maar eens hun studie overdoen, en geen gratis drinkwater is tegendraads op het zero tolerance beleid, wel genoeg wc's. Mijn held was ondanks een catastrofale mixfout... PACO OSUNA wat een lekkere dikke pompende sound.... Ik vond het geweldig!
Alex Underrrr! Sfeer was heel goed. Organisatie top. Enige minpunten: aparte drank- en etensmuntjes en zet gewoon wat barren dichterbij de stages. Mooie dag.
Karotte maar vooral Hawtin, lang niet meer zo'n dikke sets gehoord. Positief verrast door mr. Picotto, vond de opzet zeker niet te groot als ik het met andere festivals vergelijk. 2 open air stages, heerlijk staan pompen in het zonnetje. Kameel verkozen tot Freak vd Dag!!!
Tja.. gewoon een echte 'geweldig'! Locatie en indeling perfect, muziek perfect, sfeer perfect!
Druk maar prima feest! Genoten van Karotte, Picotto, Paco Osuna en Carola.. Maar Alex Under en de afsluiting van Mr. Hawtin waren toch wel de overtreffende trap, heerlijk!
TE GROOT!!!! Maar als je de marathon naar je plek had afgelegd was het wel weer erg lekker.. Kenny en Marco!
Neee ik vond de nieuwe indeling juist beter! Makkelijker rond te lopen, strandje erbij en het stond niet zo vast bij de mainstages als gewoonlijk. Stephan Bodzin & Oliver Huntemann, Adam Beyer en Dave Clarke zoo vet! Het geluid bij Clarke stond wel te zacht..
Top daggie! Heerlijke zon, goeie muziek, gezellige mensen en geweldig sfeertje! Oude terrein was inderdaad knusser, voor mij hoeft dat Mysteryland gevoel niet. Maarja Awakenings blijft gewoon een vet feestje!
that was fucking amazing heeeeerlijk staan schranze ghehe
Doe volgend jaar nou is meer FOOD en meer DRINKS tenten!! Ook jammer van al die knuppelaars bij de in/uitgang die klaar stonden voor niks. Gelukkig is de verminimalisering gestopt, Adam Beyer, Ben Sims
'T was weer vet, alleen jammer dat het groter was dan de vorige keer. Waar was de grote tribune??? Indeling van vorige keren vond ik ook veel beter. Maargoed t was wel vet!
Gruwelijk feessie weer, zwaar relaxed. Hoogtepunten waren Oscar Mulero, Kevin Saunderson, PET Duo, Rachmad en Ben Sims wat een afsluiter! Heerlijk die zon die maar bleef schijnen. Nu spierpijn in mn kuiten
was helemaal gek! Schranztent was niet normaal, me oren zitten nu nog steeds dicht ! en het vuurwerk aan het einde zag er beter uit dan ik met oud en nieuw heb gezien
Zeer goed vermaakt, net niet geweldig. Vond vorig jaar de sfeer er beter inzitten en de area's te verspreid maar goed......daar is al genoeg over gezegd en geschreven. Ik ben voor een veel kleinere opzet met maximaal 10 dj's a la Duitse festivals. Karotte natuurlijk weer masterlijk! Picotto goed bezig, Oxia vond ik wat tegenvallen. Tot Richie was het voor de rest een grijs gebied
Het was weer SUPER! Weer, sfeer, muziek. Heeelemaal los bij Derrick May!!! Ook Bone draaide vet! Open stages: vooral even lekker dansen en op adem komen En dan als afsluiter Ben Sims… wauw! Gekkenhuis! Area Y
Gruwelijkste line-up in jaren te veel keuzessss, KAROTTE Kabale und Lauhaus villalobos kon beter maar was te doen..Under viel tegen, was 2 jaar terug een stuk vetter Paco osuna SMEEERIGGG!!! Carola Nice!!! SIMS
Was weer een heelijk feest! Mooi weer, mooie vrouwen, mooi muziek, mooi feest! Vond het alleen erg groot voor Awakenings mag volgend jaar wel weer wat kleiner, veel gezelliger en past beter bij Awake! Kabale und lauhaus, Kevin Saunderson, Christian Wunsch Oscar Mulero en Natuurlijk Dave Clarke de toppers van mijn dag.
Ge-ni-aal ... Echt TOP-festival .. Mauro Picotto en Dave Clarke ... En (vooral) het laatste kwartiertje van Saunderson ... Het prachtige weer hielp ook erg mee ... Alleen wel èrg veel rare mensen zeg ... Ik vermoed een samenzwering
Muzikaal heel erg vet! Met als grote klappers: Derrick May, Pär Grindvik, DJ Bone, The Advent, Dave Clarke en de koning van de dag Ben Sims Wat monster van een set!
Heerlijke dag! Detroit techno roeleerde weer zwaaaar
Zooooooooooooooooow dat was me t avontuurtje wel weer, Detroit zaal stond echt heerlijk op zn kop, echt heerlijke rollende TECHNO..en Pepo & Varela wat een set, en die dolle gek met die skipibal!!! en als toetje nog een zwaar brute after die toch echt wel awake evenaarde...nu alleen geen stem meer over, had ik mss toch maar meer me minimaalsjaaltje aan moeten doen..Boykes t was weer heerlijk met jullie!!!!!
Zoals elk jaar top. Hoewel. Toch 2 minpunten. Te groot en absoluut KLOTE bij het wegrijden van de parkeerplaats. Gewoon anderhalf uur stil gestaan? Helden: Gayle San, Mauro Picotto, Ben Sims en DJ BONE was not of this earth . Fantastisch onverwacht lekker weer en een karvracht vrienden ontmoet! Thx
Wow, heel erg vet dit.. mulero/wunsch, clarke, may, saunderson & rachmad waren buitengewoon geniaal, picotto kwam overigens ook verrassend uit de hoek!!! Dikheid alom @ awake ...Pr0ps!
Geweldig, ware het niet dat ik mijn mobiel ben verloren (Sony Ericson), als je m gevonden hebt? ... Nieuwe opzet beter, lekker ruim. Tent Y: Mulero + Wunsch, Bone, Kevin Saunderson, Ben Sims en Pet Duo in Z!
Adam Beyer heeft mijn dag gemaakt, wat een heldenset, en wat een ziek soundsystem in zijn tent!!! Wie weet die laatste plaat die hij nog draaide? ZOOO Mooi!
geef mij maar de oude awake festival dit was echt te groot.. en dan die parking sloeg helemaal nergens op 2 uur vast gestaan om weg tekomen en daar betaal je dan 10 euro voor voor de rest muziek en opzet enz was wel super!
Zo zo zeg. Dat nieuwe terrein was niet mis, maar die 2e open air stage was eigenlijk net iets te krap. Voor de rest was het weer geweldig als altijd. Respect voor Monumental. Verder hebben we weer zwaar genoten van Bodzin en Huntemann, Christian Smith en John Selway en uiteraard de man die alles kan: Cari Lekebusch
Was weer een topper! Heb de hele dag genoten van de muziek en 't weer. Vooral de laatste 2 uurtjes bij Richie Hawtin waren geweldig.
Oscar Mulero & Christian Wünsch waren echt super! Picotto deed er een beetje lang over om op dreef te komen maar was daarna ook lekker en Gayle San was weer als vanouds een topper!
Het Awakenings festival gaat dit jaar in hetzelfde gebied (deelplan Houtrak) van Spaarnwoude plaatsvinden, maar net als in 2002 op een ander gedeelte. Voordelen zijn dat er gezwommen kan worden in het bijliggende meertje (ze verwachten mooi weer) en dat er ruimte is voor een tweede buitenpodium. Dit jaar zijn er dus vijf ipv vier podia! 132