superdik! nieuwe opzet te groot. jammer. verder helden: karotte, ricardo villalosbol, the advent, richie hawtin and pet duo. muzikaal was geniaal! en de zon n sfeertje tuurlijk ook
Dikke party, de lieve heer heeft meegeholpen aan een geweldige awakenings met het prachtige weer Vooral de 2 uur op mun bloten voeten waren goed te doen
Als "tranceslet"waanzinnig genoten...ik ben om Bone,Ben Sims en wat was alles waanzinnig goed geregeld!!Tenten eten drinken plee's...super!!(kunnen DV en ML nog wat van leren )
Wat een dikke editie wederom! Het wordt alleen maar beter en beter met awake! Terwijl t altijd al zo gruwelijk top is! The youngsters en adam beyer voor mij echt de toppers!
Geniaal Wel lange wachtrijen bij de munten en vaak bij het drinken..Het was wel wat te groot voor Awakefest..oude indeling was beter Maar evengoed een geweldig feest gehad!
Mijn verwachtingen zijn helemaal uitgekomen! Het was werkelijk waar top en ik heb me kapot gelachen met iedereen. Lekker weertje, gezelligheid en uitstekende beats. Karotte, Paco, The advent en Ben Sims vond ik wel het vetste van de dag!
met het weer heerlijk getroffen zorgde bij mij voor de enige echte festival sfeer... verder was deze keer een garantie voor volgend jaar.. was geweldig..
Ik heb me goed vermaakt de hele dag, maar niet dankzij de muziek haha, is toch niet mijn ding ben ik achter gekomen....einde vond ik het pas vet haha en toen stopte het
Hardtechno tent was echt geniaal.. toen Felix eindelijk op gang kwam, ging het helemaal los.. min puntje: de belachelijke prijsen voor 3e keus kwaliteit drinken.. 2,5 muntje voor een cola met prik (baco).. 1 muntje voor een cola zonder prik.. 2 muntjes voor een halve? glas wijn.. en 1 muntje voor slootwater, want dat kan je natuurlijk geen bier meer noemen.. afzetters.. al om al wel een geweldig feessie gehad..
Geniaal eerste paar uur lekker over het terrein gezworven en vanaf Varela & Pepo in Z rondgehangen de beide heren draaiden heerlijk opzwepend en pompend! Kröcher draaide heerlijk opbouwend! Wittekind en Andreas Krämer net als Pet Duo snoeiden er hard op! Vetste set uit deze tent was imo Frank & Alex Kvitta loeihard snoeien De sfeer was heerlijk! het weer boven verwachting goed, alleen Z was iets te wam! en rare mensen overal!
Jezus he, die files op de weg terug..
Heerlijke dag, Stacy Pullen werelds... W stage met Villalobos, Carola en Hawtin was genieten!
nog nooit op een feest als awakenings geweest, maar het was echt GEWELDIG. die hardtechno/schranz tent beukte hem hard en ook de sfeer was helemaal super!
zelfs het eten was schranzig Awakenings festival, ja vette shit wel heel veel ruimtes tussen alle stages in, ver lopen van zaal tot zaal.. Richy en schranz was vette shit
Topdag!! Heerlijk rondgestruind en genoten van zowel muziek als mensen en mede dankzij het geweldige weertje was het weer eentje voor in de boekjes!
zonde van de grote opzet, dat compacte van de voorgaande jaren was 10x beter. Verder eten en sfeer zwaar onder de maat. Maar muzikaal was het gruwelijk, genoten van Derrick May, Bone, The Advent en Mulero, maar de helden waren STACEY PULLEN & DAVE CLARKE
alles was wel oke maar alleen sven wittekind verdient de rest mwah mwah... maar wel een leuk, gezellig festival met moooooi weertje! maar volgend jaar toch maar naar Ruhr in Love!!!!
Helden: Pullen en Sims (de tering tievus wat was Sims vet). Tegenvaller The Advent...(heeel erg jammer). Lekker de hele middag in het zonnetje op de main!! zoals het hoort op awake fsvl! Maximaal genieten!
wat een feest ik kan amper nog lopen maar het was het waard
;Dhet was super feesje,veel mensen,uit eindelijk mooie weer,sfeer was goed,1 nadeel was dat alles ver uit elkaar lag dus dat je tering end moest lopen,muziek was goed ,alleen in sommigen tenten stond de muziek iets te hard.iedereen ging helemaal los.einde van de dag stonden we in de file op het terrein zelf waar je geen 100 meter verder kwam dat was erg slecht geregeld .see you nex awakenings
Wat een Dagje, van slecht weer onderweg tot genieten in de zon van heerlijke muziek!! Wederom chapeau voor Oli & Step...iedereen zitte VET! Complimenten voor de organistie!!
WOW wat een FANTASTISCHE editie was dit zeg! Optimaal genoten ... die 15 uur party-pleasure zijn omgevlogen! Helden van de dag: Paul Boex&Marco Rane en Ben Sims ... beetje tegenvallertje vond ik Dave. Jammer dat ik weg ben gegaan bij Sims! Verder PRIMA vermaakt --> : AWFS!
Van elf tot half drie en van half tien tot twaalf prima vermaakt. 's- ochtends Gayle San De laatste twee en een half uur waren geweldig. Marco Corola & Dave Clarke De rest helaas moeten missen. De nieuwe indeling maakte het vinden van vriendjes wat lastiger, groter is niet altijd beter. Awakenings is heel leuk, maar is echt niet meer underground. Hoe hard ze het ook roepen.
Vanizzle maakt hier een goed punt, ben het met je eens omdat doppen, dixie, douwen
X duidelijk place to be... muzikaal top en gelukkig weg van die vreselijke drukte. Wat een massaal feest is dit aan het worden (n)... Beyer, Scan x/youngsters en Mull helden van de dag.
Ongekend vet weer!
paul boex ,marco rane,::Stephan Bodzin,Adam Beyer ,oscar mulero,dave clark wat een dag zeg heerlijk!!!!!!!!!!!!!!
WAs te mooi voor woorden! echte tros familie ( grootste familie van Nederland ) Geweldige sfeer, goede mezuiek en alles tip top geregeld was een top dag!
geweldig Mauro Picotto, Oscar Mulero, Steve Rachmad en Dave Clarke...wat een helden uitstekend vermaakt, lekker weer, heerlijke muziek, top sfeer *Zucht* het was weer veels te snel voorbij....
Grandioos! Wat een heerlijke dag! Sinds tijden niet zo gebaald dat het afgelopen was! Frank Kvitta, t dak ging eraf! Wat een vrolijke sfeer vol energie! Was alleen iets te groot, maar ooohzo lekker! SUPER feest!
het was heel erg vet !! hele dag vette muziek, en marco carola was echt te gruwelijk !! verreweg de beste dj die er is !!
Mauro Picotto toch wel mijn held van de dag. Oude terrein was stukken gezelliger, maar met de opkomst van minimal moeten er helaas wel 2 buiten podia komen, waardoor er een groter terrein nodig is
Ik zeg: Legendarisch !! Ondanks dikke vlaag van migraine toch een meeeeesterlijke magische dag gehad met behulp van een extreme goeie vriendengroep, techno wat als snoepgoed naar binnen ging en zo zo zo lekker was, en natuurlijk die sfeer waar Woodstock uit de jaren 69 jaloers op mag zijn !!!
Indeling was niet ideaal en het geluid op de main ook minder.. toch volop genoten! Hoogtepunten bereikt met o.a. Karotte, Bodzin & Huntemann en Saunderson!!
Jezus, het was geweeeeeeldig. Nog leuker dan vorig jaar. Topsfeer, muziek was waaanzinnig, Podium W was mn favoooo. ik ben verliefd op awakenings festival, kheb nu al heimwee!!!
Heerlijk feestje! Bodzin en Hunteman waren de shit! Het terrein en na afloop weg komen met de auto: min 1 kudos. Voelde ook een beetje te massaal aan, mag van mij weer wat kleiner volgend jaar. Want dan zijn we er uiterraad weer bij!
Stephan Bodzin, Oliver Huntemann, Adam Beyer & Cari Lekebusch waren mijn helden van de dag Marco & Ramon Remus waren ook lekker bezig! Mijn eerste keer awake, maar zeker niet de laatste was mooi feestje, nice sfeertje, leuke mensen en het weer zat ook mee
Wat een vette dag zeg! Tering! Kenny Larkin, Derrick May, Paco Osuna en Hawtin: HELDEN!!!!!!!
smerig lekker!
Wat was Dave Clarke toch gruwelijk zeg
Was leuk prima vermaakt, eerlijk gezegd vind ik het iets te groot worden op deza manier. Muzikaal iets minder dan vorig jaar, maar Monika Kruse, Derrick May, The Advent , Ben Sims en Richie Hawtin hebben mijn dag gemaakt
Wat een heerlijk feest,vond eerst te groot maar na en beetje rondlopen erachter gekomen dat er overal plaats was geen hutjemutje maar alle ruimte voor de Technoliefhebber, heerlijk weer was het ook
Super feestje weer! Nog nooit bij Awakefest geweest, wist niet echt wat ik ervan moest verwachten maar ach ach ach wat was het vet! Geweldige dag gehad, bepaalde sets hebben me ook zeer aangenaam verrast Volgend jaar weer!
Snap het nieuwe terrein nog steeds niet Doe mij die oude maar. Voor de rest waren de helden van de dag...Bone, Ben Sims, Kevin Saunderson, Stacey Pullen en Scan X vs The Youngsters
Stacey Pullen was koning v/d groove..wat een zalige set!
Geweldige sfeer, vette locatie, meesterlijke muziek! Mijn beste feest dit jaar Karotte, Varela & Pepo, Felix Kröcher, Marco & Ramon Remus, Sven Wittekind, Pet Duo HELDENAVOND!!
De dag van me leven gehad! Damn, Awakenings en de rest van de support bedankt! Gayle San rockte als een malle, Wünsch & Mulero dikke klappers, maar SIMS OMFG wat een heldenset weer!
1e Awakenings Festival, maar zeker niet de laatste, alles, maar dan ook alles was top en tot in de puntjes verzorgd. Ennuh X stood for Xcellent Wat een dag
FUCK!!! Wat vet. Stephan Bodzin en Oliver Hunteman, Karotte, Richie, Alex Under, Kenny Larkin allemaal geweldig. Man van de dag...............................................MARCO CAROLA..................JEZUS WAT GRUWELIJK!!!!
Eerste AWFS die ik meemaak. Moet zeggen dat de sfeer geweldig was. Groot opgezet maar daardoor had je meer ruimte in de tent. Het weer was perfect! Niet verwacht, het had ook niet warmer moeten zijn. Volgend jaar weer met mijn schatje ernaartoe
Het was weer een ongelooflijk vet feest ! Marco Remus, Sven Wittekind, Pet duo & Dave Clarke --> ongelooflijk goeddd !! Alle licht-effecten waren ook weer te mooi! Ik leef nu al weer toe naar volgend jaar !!
Stephan Bodzin & Oliver Huntemann en Oscar Mulero & Christian Wunsch vond ik geweldig! Ook dat iedereen ging zitten op de grond en dan weer opsprong bij de set van Bodzin haha. Muzikaal viel t me verder wel wat tegen! Agoria & Oxia meer van verwacht en voor de rest teveel standaardminimal of makkelijke techno gehoord!
Te groot, te druk. Maar Alex Under, The Advent en Dave Clarke maakten een hoop goed
Vet, vet veeeeeeeeeeeeeeet!! Awakenings van het gefreak van Bodzin tot de donderende offbeat van Mulero, all1 maar lopen genieten sfeer, weer, mensen, muziek: het was perfect
Mijn eerste Awakenings! Wat een vet feestje! Heb me echt prima vernaakt, heerlijk dagje! Zwaar uit mijn plaat gegaan bij Kevin Saunderson en Adam Beyer: Wat een set!
Wat een GEWELDIG feest!!! Area Z en wat draaide Felix gruwelijk!!! En voor de rest was alles SUPER!!
Qua muziek en sfeer natuurlijk gewoon het beste wat er is in festival land... Maar pas op Awakenings... groter is niet altijd beter!! Vond de grootschaligheid van het terrein, de wachtrijen, en de hoeveelheid bezoekers toch minder dan vorig jaar hoor! Maargoed, niet te veel aandacht aan besteden en lekker feesten! Volgend jaar weer!
Leuk feestje maar laatste keer voor deze jonge, mij te groot. Duurde even voordat ik me draai kon vinden met al die nieuwe mensen om me heen..
We're wide Awake! --=-- Stephan Bodzin & Oliver Huntemann + Adam Beyer meesterlijke setjes in area X!!
Super feesie! lekker rustig beginne met wat techno toen naar mijn ding schranze! maximaal los gegaan<3 lekker weertje toppie, min puntjes 10 eu voor broodje hamburger kom op zeg ,en die marathon naar pendel bussen pff had gevoel dat ik al bijna op centraal was na zoveel lopen maar desondanks GEWELDIG !schranze
voor mij de eerste keer, maar volgend jaar zeker weer! zeeeeeeer GOED!
Podium X nog lekker rustig en geen bizar grote massa's goei ECHTE techno set's en geen minimal, en geen kijk mij dan hip zijn parade, de rest te druk en te warm. barren te ver lopen (tip voor organisatie: ik drink echt meer als t me geen marathon kost om mijn bier te halen)
Awakefest rules..kwam er alleen te laat achter dat er nog meer was dan alleen Z en the Main..
gewoon een heerlijk dagje gehad het weer, mensen en muziek.. echt staan springen bij Ben Sims, draaide super !! daarna een te gezellig aftertje gehad VAKER DOEN !!
Superkick feestje weer, zonnetje op je bol en gaan>heerlijk! (ik moest alleen wel wennen aan het slootwater in de wc en kraan, dacht eerst dat er niet goed was doorgetrokken..
weer een festivalletje met mijn GEWELDIGE LIEVE meisje, wij zijn gewoon een lkkr rampestamp team . Stephan Bodzin en Oliver Huntermann helden Hawtin god
heb me zeeeer goed vermaakt! adam beyer & pet duo alleen waarom op awakenings 'binnen' wel mogen blowen en op het 'buiten' festival niet, beetje scheef beleid
Mulero heerlijke donkere zware techno met dubbele bass wat een vette stijl heeft tie!! Beyer heerlijk!!Pet Duo + Kvitta geniaal, karotte, en Paco Osuna super!! Echt veel nieuwe platen langs horen komen maar ook gouwe ouwe als the bells, overal de ruimte, alles goed geregeld, behalve parkeerplaats op het eind, maar klein puntje echt een vette editie weer met goeie muziek en gezellige mensen ennnn superweer!!!
muziek overdag was niet echt mijn ding, maar heerlijk om bij te chillen in het zonnetje Wel even lekker de voetjes van de vloer op de klanken van Marco Carola en Dave Clarke!!
Topfeestje..Huntemann&Bodzin helden van de dag! Veel op de main geweest vanwege het heerlijke zonnetje, lekkere setjes (Picotto en Rachmad hadden de zomerse tafarelen goed door, lekkere klanken) Wou veel zien weinig van gekomen,indeling prima goed te doen, sfeer cker goed, minpuntje t.o.v. publiek (niet allemaal)sjaaltjes draag je in de winter..(this is music not fashion) tot fest 2009
Tjauh, wat moet je er van zeggen. Awake is en blijft Awake. Ik ben het er wel mee eens dat de kleinschaligheid en overzichtelijkheid van vorige edities ontbrak maar het was er echt niet minder gezellig door
Schranz was heerlijk, alleen felix viel tegen...Heerlijk weer!! Heel veel gezelligheid!!! Enne volgend jaar graag eet en drank muntjes gewoon samen aub. Enne twee tenten minder had ook gemogen. Slootwater om je handen mee te wassen was ook niet echt chill....Maar zeker leuke dag gehad!! Sven Wittekind held van de dag!!
VIVA AWAKE FEST 08!! HET WAS HARD!! VOLGEND JAAR ZOIEZO WEER AANWEZIG!! BEN SIMS DRAAIDE DOPEE!!
What a PARTY!!! Echt geniaal naar m'n zin gehad... Losgaan, Drinken, dansen, lachen, zon, sfeer!! Alom helemaal TOP alleen lockerbox en parkeerplaats suckte DIK na 00.00 uur
Vond het muziekaal gezien niet echt een top dag, echte uitschieter was dan wel alex under, de eerste die een beetje bleef gaan zonder om de 2 seconden een break of gewoon de bass weg te draaien. Ritchie begon iig goed, maar ja moest weer op de trein naar groningen
Fawakanings the king of techno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
VEEL te groot en VEEL te veel mensen! Ik had me juist nog zó verheugd op een ouderwets gezellig AWFS met veel bekenden waar je rustig in je eentje heenkon omdat je binnen 2 uur de meesten al gevonden hebt, maar iederen zat kennelijk allemaal in de massa's verstopt en na 7 uur de vierdaagse lopen met zoeken heb ik het dus maar opgegeven.
Eerste keer Awakenings, heb me prima vermaakt, gezellig dagje en mooi weer.. Des te langer ik er was, des te meer ik me kon vinden in de muziek. Dave Clark En fluoriscerende kleding is de shit
Zeker een topdag gehad, mede ook door t weer! alleen wtf hoe groot was dit terrein!? veeels te groot, de knusheid was ver te zoeken en ik wist om 24.00uur nog steeds niet hoe de indeling nou precies was ( of kwam dat door mezelf? )
Was wel weer een VET feessie Vond het ook wel jammer dat het groter was. En het parkeerterrein.... Heb er een uur over gedaan om van t terrein te komen, terwijl ik eerder weg ben gegaan.
Fantastische dag!! weertje, gezelligheid Boex & Rane lekkerr! Museum phat! Pullen echt hééérlijk! Varela & Pepo was knallen! beetje te. Scan X & the Youngsters verrassend dik! May wel gemist.. Saunderson, Bone, Wunsch & Mulero en Sims van vet naar gruwelijk! Het kon niet op!! Detroit tent helden!
omdat het terrein wel erg groot is weinig bekenden gezien om mee te feesten, veel gelopen, voor de rest alles prima geregeld. Als de opzet volgend jaar weer zo zal zijn dan ga ik er niet heen...te massaal!!!
voor de helden van Audio Assault/Arms hebben stuk voor stuk heerlijke sets neergezet, met als klap op mijn spreekwoordelijke vuurpijl: Wunsch & Mulero!!! Vond het terrein iets te groot, maar dat is bijzaak
Geef mij maar het oude terrein terug en wat minder mensen, verder wel hele lekkere sets gehoord in de Detroit tent, Pullen was erg lekker bezig!
Brent Roozendaal en Pitto heel vet, weer eens wat anders dan anders. Karotte ook weer erg vet, maar het hoogtepunt vond ik toch wel de set van Bodzin & Huntemann Daarna vond ik het eerlijk gezegd een beetje bergafwaarts gaan... En de indeling van het terrein vond ik vorig jaar stukken beter. Wel een lekker weertje!
Leuk feest maar geen topper. Reden: te groot en 10 euro betalen voor een slechte verkeersafhandeling is schandalig!! Ging gelukkig al om 23.00 weg en heb (maar!) 3 kwartier vast gestaan!!!
Was tof, door het vele lopen helaas niet mogelijk om op de laatste beatz van Dave Clark los te gaan.. Maar wel uberhard gechilld op de tribune, genietend van de dikste laser/licht/vuurwerk show die ik ooit op Awakenings heb mogen aanschouwen!! Was n zeer dikke editie weer !!
voor de 4e x bij awakeningsfestival en weer een super feest!! heerlijk weer, er werd goed gedraaid,flink gedanst, kortom: prima vermaakt! Jammer dat het laatste nummer op de main niet knallend was Ik miste ook verkeersregelaars bij de parkeerplaats; ruim een half uur stil gestaan!
Pet Duo, Sven Wittekind, de Remus brothers, Dave Clarke, Frank Kvitta & Mario Ranieri:::: NIETS DAN Felix Kreucher ... Rest mij verder nog diep voor Linda en Mark voor het regelen van de bus!
Zeer goed daggie gehad. Stacey Pullen inderdaad de held van de dag. WC's was goed geregeld. Alleen de rijen bij de munten waren dramatisch. Met het heerlijke weer, heb ik me prima vermaakt.
wat zal ik ervan zeggen.. mollenparade, mierenhoop.. muizennest? wat een k*tbende om van die parkeerplekken te komen, bijna 1,5 vastgestaan pachtige lokatie (al was vorig jaar 10x beter opgezet) super weer en wat maffe mensen hebben m'n dagje nog kunnen maken
monumental productions mag trots op deze dag zijn! wat een feest en weer!! wel jammer dat mijn wiet werd ingenomen.. had toch echt anders verw8 van de organisatie.. maja zal wel op last van de gemeente zijn...
Top feest, Hawtin was geweldig als afsluiter! Enige minpunt was toch wel dat het ongeveer 2 uur duurde voor ik op CS was!
Wat meer verwacht van Kabale und Lauhaus en Villalobos....Verder genoten van May en Paco Osuna. Hawtin maakte alles goed! wat een held ......ps: Ik vond het geluid niet zo denderend
Vond het echt tegenvallen vergeleken met vorig jaar. Dit jaar te druk en stages te ver uit elkaar, maar gelukkig maakte het zonnnetje alles wel weer goed. Hoop dat het volgend jaar weer net als 2007 wordt.
Prima editie van awake festival , May,Sauderson en richie waren wat mij betreft de helden non stop los gegaan daar. tog een minpuntje, die main wat is er gebeurt met die hele vette en vooral grote tribune??!!? nu was het eigenlijk een doorlooproute voor velen
Geweldig feestje, mijn eerste Awake, maar heb me bijzonder goed vermaakt!
Wat een heerlijke dag! Nergens lange rijen, veel vrienden, lekker weer, veel WC's, lekkere pannenkoeken! Paul Boex en Ben Sims
Heerlijk weertje, lekkere muziekjes en goed sfeertje. Maar opzet is te groot vergeleken met vorig jaar, te veel lopen. Eten was belachelijk slecht! Patat dat steeds uitverkocht is en dan die prijzen
Adam Beyer en Carl Lekebusch koningen. Heb me prima vermaakt Alleen Awake wordt steeds minder; te groot, te massaal en een matige sfeer! Voor het eerst geen geweldig voor een Awaky Fest
Iedere Area had super geluid, drank was top geregeld, het weer was perfect, de sfeer was super, beveiligers die je wiet afpakken moeten echter maar eens hun studie overdoen, en geen gratis drinkwater is tegendraads op het zero tolerance beleid, wel genoeg wc's. Mijn held was ondanks een catastrofale mixfout... PACO OSUNA wat een lekkere dikke pompende sound.... Ik vond het geweldig!
Jaaaa top dag gehad! Karotte was weer geniaal! Waar haalt die kerel toch elke keer weer de aller vetse platen vandaan? Carola & Richie waren ook weer lekker bezig!
Karotte maar vooral Hawtin, lang niet meer zo'n dikke sets gehoord. Positief verrast door mr. Picotto, vond de opzet zeker niet te groot als ik het met andere festivals vergelijk. 2 open air stages, heerlijk staan pompen in het zonnetje. Kameel verkozen tot Freak vd Dag!!!
ortin cam is mijn held van de dag, de rest was best matig, vorig jaar veel beter. ook weer een slappe afsluiter maar met de bus van awaketravel.nl was het lekker reizen
Druk maar prima feest! Genoten van Karotte, Picotto, Paco Osuna en Carola.. Maar Alex Under en de afsluiting van Mr. Hawtin waren toch wel de overtreffende trap, heerlijk!
TE GROOT!!!! Maar als je de marathon naar je plek had afgelegd was het wel weer erg lekker.. Kenny en Marco!
Neee ik vond de nieuwe indeling juist beter! Makkelijker rond te lopen, strandje erbij en het stond niet zo vast bij de mainstages als gewoonlijk. Stephan Bodzin & Oliver Huntemann, Adam Beyer en Dave Clarke zoo vet! Het geluid bij Clarke stond wel te zacht..
zonder al te veel verwachtingen heen gegaan en aangenaam verrast door het terrein, de muziek, HET WEER en de gezelligheid!! Richie is en blijft toch wel de koning, wat een dikke vette sound! ook The Advent pompte zieke bassen. super dag gehad!!
Top daggie! Heerlijke zon, goeie muziek, gezellige mensen en geweldig sfeertje! Oude terrein was inderdaad knusser, voor mij hoeft dat Mysteryland gevoel niet. Maarja Awakenings blijft gewoon een vet feestje!
'T was weer vet, alleen jammer dat het groter was dan de vorige keer. Waar was de grote tribune??? Indeling van vorige keren vond ik ook veel beter. Maargoed t was wel vet!
was helemaal gek! Schranztent was niet normaal, me oren zitten nu nog steeds dicht ! en het vuurwerk aan het einde zag er beter uit dan ik met oud en nieuw heb gezien
Zeer goed vermaakt, net niet geweldig. Vond vorig jaar de sfeer er beter inzitten en de area's te verspreid maar goed......daar is al genoeg over gezegd en geschreven. Ik ben voor een veel kleinere opzet met maximaal 10 dj's a la Duitse festivals. Karotte natuurlijk weer masterlijk! Picotto goed bezig, Oxia vond ik wat tegenvallen. Tot Richie was het voor de rest een grijs gebied
In de trein regende het nog, maar toen ik binnen was kwam de zon door. Veel leuke mensen. Overal goeie muziek. Als het niet ietwat te massaal was geweest was het een geweldig
Het was weer SUPER! Weer, sfeer, muziek. Heeelemaal los bij Derrick May!!! Ook Bone draaide vet! Open stages: vooral even lekker dansen en op adem komen En dan als afsluiter Ben Sims… wauw! Gekkenhuis! Area Y
WOW,vette dag gehad,alleen maar in de detroit geweest eigenlijk,goede sfeer,vette muziek,super leuke mensen,veel bekende gezien,weer was top! Stacy Pullen held! Vanaf min 1 tot aan het einde geen slechte set gehoord! Ik heb genoten,baal ontzettend dat het weer voorbij is
Was weer een heelijk feest! Mooi weer, mooie vrouwen, mooi muziek, mooi feest! Vond het alleen erg groot voor Awakenings mag volgend jaar wel weer wat kleiner, veel gezelliger en past beter bij Awake! Kabale und lauhaus, Kevin Saunderson, Christian Wunsch Oscar Mulero en Natuurlijk Dave Clarke de toppers van mijn dag.
Ik vond de afsluiter van Cari Lekebusch toch wel erg vet , Stephan Bodzin & Huntemann ook koning ..jammer dat mn stickies waren afgepakt
Ge-ni-aal ... Echt TOP-festival .. Mauro Picotto en Dave Clarke ... En (vooral) het laatste kwartiertje van Saunderson ... Het prachtige weer hielp ook erg mee ... Alleen wel èrg veel rare mensen zeg ... Ik vermoed een samenzwering
de hele dag vette muziek en ik hoorde dat het op andere plekken kut weer was. Dus we moeten de weergoden ook even bedanken
Zooooooooooooooooow dat was me t avontuurtje wel weer, Detroit zaal stond echt heerlijk op zn kop, echt heerlijke rollende TECHNO..en Pepo & Varela wat een set, en die dolle gek met die skipibal!!! en als toetje nog een zwaar brute after die toch echt wel awake evenaarde...nu alleen geen stem meer over, had ik mss toch maar meer me minimaalsjaaltje aan moeten doen..Boykes t was weer heerlijk met jullie!!!!!
Zoals elk jaar top. Hoewel. Toch 2 minpunten. Te groot en absoluut KLOTE bij het wegrijden van de parkeerplaats. Gewoon anderhalf uur stil gestaan? Helden: Gayle San, Mauro Picotto, Ben Sims en DJ BONE was not of this earth . Fantastisch onverwacht lekker weer en een karvracht vrienden ontmoet! Thx
Geweldig, ware het niet dat ik mijn mobiel ben verloren (Sony Ericson), als je m gevonden hebt? ... Nieuwe opzet beter, lekker ruim. Tent Y: Mulero + Wunsch, Bone, Kevin Saunderson, Ben Sims en Pet Duo in Z!
Adam Beyer heeft mijn dag gemaakt, wat een heldenset, en wat een ziek soundsystem in zijn tent!!! Wie weet die laatste plaat die hij nog draaide? ZOOO Mooi!
geef mij maar de oude awake festival dit was echt te groot.. en dan die parking sloeg helemaal nergens op 2 uur vast gestaan om weg tekomen en daar betaal je dan 10 euro voor voor de rest muziek en opzet enz was wel super!
Ik vond RSI's verjaardags feest heel vet alleen hadden we niet gerekend op zoveel mensen, verder wil ik even zeggen dat Steve Deurmat eindelijkeens de waarheid moet worden gezegd want een loesert is da zeg altijd een teleurstelling. Verders machtig mooi vooral david klarke.
wat een heerlijke dag was het weer!!! nou nou poe poe!! het is lang gelede dat ik een zaal helemaal los heb zien gaan maar de detroit tent deed het toch!!!!hulde aan detroit
Het Awakenings festival gaat dit jaar in hetzelfde gebied (deelplan Houtrak) van Spaarnwoude plaatsvinden, maar net als in 2002 op een ander gedeelte. Voordelen zijn dat er gezwommen kan worden in het bijliggende meertje (ze verwachten mooi weer) en dat er ruimte is voor een tweede buitenpodium. Dit jaar zijn er dus vijf ipv vier podia! 132