Weinig op aan te merken zoals het hoort G4H maar dat half uurtje was meer dan lang genoeg in die tent wat een hitte paar ventilatoren voor luchtverplaatsing was geen overbodigen luxe (ja je moet ook iets te zeiken hebben) heeft me vakantie toch een beetje waardig afgesloten ondanks dat Pukkelpop vrijdag niet door ging.
De 7e keer decibel voor mij maar het blijft een mooi feestje!! lekker los gegaan!!
ik vind mooi
GVD wat was dit een mooi feestje!! Zelfs de hartjes knalde door de lucht mooi endGeile muziek,mooie mensen TOP dag,
Een leuk feessie en wat een stralend weer gehad zeg! Erg geluk mee gehad. Alleen jammer dat we niets hebben gemerkt van het 10- jarig bestaan van Decibel. Vuurwerk was ook erg karig dit jaar. Verder alles wel goed geregeld!
Ein-de-lijk kan ik dan een waardering geven met: Ge-Wel-Dig! Is helaas al wat feestjes geleden maar deze maakt ALLES goed van het afgelopen jaar... Super Top Feest op de Perfecte locatie, met m'n Allerleukste vriendjes in het Aller Chillste weer! Wat wil je nog meer?? 10+! Op naar Mysteryyy.....
Tjaa valt weinig over te zeggen!! Diepe buiging voor B2S!! Een een hele dikke pluim voor de Pussy Lounge!! Bijna de hele dag gestaan.. Main stage viel daarom miss ok wel een beetje tegen! Zeker de afsluiter! Op t laatst toch nog snel even naar de Pussy Lounge gegaan! Zeker zo vet.. Iig lekker geknalt gister.. Nu nog last van
Decibel was leuk!!! De PERFECTE plaats voor de EARLY!!!!Alleen jammer dat er begin van het feest beter gedraaid werd als op het eind... The Stunned Guys Niet cool Toch het mooiste festival ieder jaar
eerste keer decibel, ff uitzoeken waar je je plekkie vind, vanaf toen super gehad! alle tenten langs geweest, overal lekker een dansje kunnen maken, maar pussy lounge was echt het toppunt!!! darkraver was geniaal!!! en de afsluiter paul elstak, heerlijk genoten!!!
Zeer goed feest darkness4life heerlijk.. radium & TSS helaas Endymion echt de slechtste afsluiter die ik ooit gehoord heb. Verder top feest oh enne, kalenderboy is mijn held!
1e Decibel en het was het waard! Wat een topfeest Geniale afsluiter van Endymion op de main ^^ een van zn beste sets ooit!
Wel weer zeer goed vermaakt op dit feesje, alleen dit kwam meer door alle leuke/gezellige mensen om ons heen! Bij partyraiser, art of fighters, mental theo en paul elstak lekker staan knallen! Wc's waren erg slecht, parkeerplaats blijft gewoon kut en wtf waarom stoppen ze de D4L en H4L zover uit elkaar vandaan... Nee dit was zeker niet mn beste festival dit jaar!
Wat een heerlijke dag was het zeg! Mooi de afwisseling kunnen zoeken tussen de Darkness4life en de verschillende Hardstyle area's! Limewax was erg lekker bezig, Tymon heeft wederom wonderen verricht en Hellfish heeft een geweldig muzikaal verhaal voorgeschoteld. Qua Hardstyle nog even een eervolle vermelding voor Titan en Technoboy! Iedereen bedankt voor de gezelligheid!
Zeer vet feest, jammer dat nosferatu niet kwam, maar dat heeft Ruffneck meer dan goed gemaakt, wel beetje jammer van de in mijn ogen te softe afsluiter bij de main
Gruwelijk genoten! 1ste Decibel en nu al zin in vgj jaar!! Alles was aanwezig voor een top dag
Geluid was overal goed volgens mij! Heerlijk! En het weertje deed ook lekker met ons mee Top weekend gehad op Decibel, heeft vorig jaar zeker overtroffen! Op naar volgend jaar! B2s
het duurde super lang voor dat we van het parkeerterrein af waren, zegt genoeg dat dit mijn enige puntje van kritiek is, was echt nog beter als vorig jaar vond ik persoonlijk
bazenfeest weer..dagjesmensen blijven sfeerverziekers.. partyraiser, sickest squad, gunz for hire, chris one, Amnesys en Tha Playah waren heer en meester! fuck defqon volgend jaar, decibel daar in tegen wel weer! l
Zeer goed bevallen, het zonnetje hielp daar zeker aan mee! Terrein blijft goed ruk (te smalle doorgangen en te ver lopen), maar H4L & vooral B2S maakte alles goed!!! Vooral bij B2S hing zeer goed sfeertje!!!
Echt heerlijk! overal heerlijk beuken. Endymion was nice
Leuk festival, waarbij de jump/ French Tek sound het feest echt heeft gemaakt. Nowaxx op de 'mystery area' had de set van de dag! Transfarmers waren ook lekker enthousiast bezig! Verder veel gelopen en oude bekenden gezien..
L acoustics Helemaal geweldig, Main en pussy lounge super geluid voor de technici . andere area's wel volgend jaar wat meer sb 28's bij leggen was wat weinig sub. zonde dat noisecontrollers in euphoria stonden maar wel een te gekke set... volgend jaar absoluut weer !!!!!!!
gvd wat was alles goed geregeld,behalve de wc bij pussy lounch,mijn 10 decibel en het blijft elke x verrassen.maar evil actitie blijft goed,en verder de held van de dag mentol theo en paul elstak een goede afsluiter.en pussylounch heeft de main overwonnen kwa oppervlakte beter
Het feest had alle potentie GEWELDIG te worden... maar was helaas voor mij waardeloos. Maar niets dan lof voor B2S van een zeer goed neergezet festival
Hoogtepunten: Frontliner en Gunz for Hire. Maar eigenlijk was de hele dag 1 groot hoogtepunt. Onverwacht dikke sets van Brennan Heart en Headhunterz. Deze editie ga ik nog heel lang onthouden. Wat een ontiegelijk vet feest! Alles was gewoon tot in de puntjes perfect.
Topdag! Vond het geluid op de main vorig jaar beter dan dit jaar... Chris One, AVIO en Crypsis helden De bus voor je terugreis vinden was wel kut geregeld!
WOW!! De vetste Decibel ooit!! Wat een dag: Super weer, gezellig groepke, dikke muziek en geluid, lekker van de kaart Uit de hoogte gedaan in het reuzerad Zweten geblazen en heel de dag niet kunnen pissen Wel 700 bier op en 80 raKETen, veel bekenden niet kunnen vinden en gezellige vage, gratis terug rit, en geheel naar de klotte bij thuis komst tot aan de maandag middag!! Wat een feest DECIBELLLLLL
Gunz4hire wat een zieke shit Had kwa afsluiting tot iets meer op enzyme x tracks gehoopt, word een beetje flauw van altijd die mainstream op het eind..
dit was het bruutest feest wat ik meegemaakt heb defqon-> suck on this
zeker prima vermaakt op het feest alleen vond ik het zo spectaculair als iedereen altijd beweert. Maar het hele concept is zeker voor herhaling vatbaar. en promo heeft me aangenaam verrast. En ga eerst eens wat ervaring op doen voordat je begint te kk op de meest kleine minpuntjes stelletje stakkers!!!
Zal mss aan mij liggen maar vond t voor t eerst geen geweldig feest! Gelukkig veel gezellige bekenden en minder bekenden.
Het weer heeft echt de juiste dag gekozen zeg! Wat een topdag met als uitblinker voor mij Frontliner! De rest was ook geweldig maar Frontliner blijft er nog wel inzitten vrees ik. Alleen vond ik de set van Endymion meer op een live-act lijken. Hadden wel wat andere platen tussendoor gegooid mogen worden.
Respect voor B2S. wat een heerlijk weekend van vrijdag tot zondag top geregeld!!! Partyraiser echt te heerlijk
Heerlijk weekendje gehad! 3 dagen achter elkaar heerlijk gebeukt. Alleen ik snap nog steeds niet wat er telkens op die mainstages aan de hand is. Tijdens B-front werd ik gewoon paranoia van alle mensen om me heen. Buiten dat was het weer heerlijk
vond het de slechtste editie tot nu toe...eara's waren goed verdeeld, betreft goeie muziek was het ver te zoeken. Heb me vermaakt met de mensen met wie ik was en dat er een hoop bekende waren maar het feest was geen € 71,- waard...Dj's draaide veelste soft bij de b2s eara alleen ominous en sequence & predator waren goed
Ook dit jaar weer geen woorden voor dit feest. Wat was het weer super vet en wat eemn weertje. Heerlijke setjes gehoord bij de Pussy Lounge en de Loudness
Geck-O en Chris one in de loudness was bruut geweld. Geck-O hardste setje vd dag, niks meer overheen gekomen. Veder een super dagje gehad, beste outdoor van het jaar! Geweldig:
Geweldige editie van Decibel. Perfect weer! Genoten bij Loudness, Darkness en Main. Maar verrassing was de Pussy Lounge.. nooit gedacht dat ik dat zou vet zou vinden
Het was erg gezellig, super sets gehoord, goede sfeer, prachtig weer , vette stages, het kon niet beter! Decibel is echt mijn favoriete festival! Heerlijk gewoon! Helaas nu weer 52 weken wachten
Gruwelijk vet feest . Goed vermaakt met iedereen. Weer was top.Sfeer was top! Alleen wel beetje jammer van het lange wachten op het parkeerterrein. Half 3 waren we eraf
Was leuk! Niet m'n leukste feestje, maar heb me wel vermaakt! Promo En lekker weer gehad de loudness ging ook aardig hard, en tss live
Petje af voor B2S..Deze editie was ziekelijk goed.Echt te gruwlijk voor woorden dit jaar H4L.En volgend jaar geen excursies meer op Decibel!Dit vanwege 40 excursies die speciaal gereseveerd waren,voor het natuur liefhebbend Decibel publiek dat door middel van een gids de kans had gekregen kennis te maken met het ongerept stukje natuur rond het festival terein,Wel door ons"de ondekje plekjes wandeling"genoemd. 1 liefhebber in 12 uur tijd,Een belg dacht ik, helemaal in verwarde urbanus toestand!.
Tymon absolute heldenset. Hele dikke tracks gehoord ook heerlijk sfeertje! Limewax, zo zonde dat hij al zo vroeg stond, want wat was dat een briljante set zeg!! Heerlijk die dnb! Hellfish ook dikke opbouw in zijn setje
Toen tijdens de set van Gunz for hire het volume hoger ging was ik even een half uurtje niet meer te stoppen! wat was dat een GRUWELIJKE live act zeg!! voor de rest gewoon een top dag gehad!
ZO! Wat een sfeer wat een weer & wat een geluid! In 1 woord GE-WEL-DIG! Stem helemaal weg! Benen helemaal kapot! Wat een feest was Decibel Outdoor! Volgend jaar weer!
Was wel leuk Jammer genoeg hebk alleen de Pussy Lounge mee kunne krijgen wegens werk Wel lekkere setjes gehoord Maar miste tog echt het lekker doelloos rond dwalen
Overdag is het toch altijd ff zwoegen met zulk weer, maar het feest was gewoon goed Lekker op de fiets en eindelijk een afterparty bij mij thuis, jeeeeeeeej. Thankssss
Geweldig feest! En jongens uit Den Haag bedankt voor het vinden en teruggeven van mijn zonnebril bij de crewkluisjes, er zijn toch nog eerlijke mensen op de wereld !
Kan weer niet anders dan "geweldig" geven, feest van het jaar. Ben weer helemaal opnieuw gek geworden op Decibel. Promo BOM Sequence & Ominous en Limewax ook dik. De early eindelijk weer openlucht in n vette area aan t water (véél beter als in een tent). Op naar nummer 8!
2e keer decibel, kan nou niet zeggen dat ie vorig jaar overtroffen heeft maar zeker gelijkwaardig. Maar die loudness tent was vooral supper vet Geck-o en Chris One beste setjes van de dag
Wat een feest!!! Ondanks dat ik eerste twee uur alleen heb rondgelopen vanwege geen bereik en vrienden niet kunnen vinden, heeft Decibel het meer dan goed weten te maken!!
Wat ging het tekeer in de Loudness, Gunz4Hire braken echt de tent af om daarna nog ff een mokerslag na van Crypsis te krijgen. Compleet uit mn dak gegaan. Een dikke 10!
Wat een feest zeg! Kijk nu alweer uit naar volgend jaar
Super gezellig feest. Alles goed voor elkaar, Decibel blijft kwalitatief(buiten de muziek om) een super feest! 1 minpuntje: dj's die in de early draaide sla jezelf eens met een blok hout tegen jullie kop, wat een baggermuziek schottelen jullie het publiek voor.(mainstream in de early ) Niet te geloven!
Miss Djax blijft "the queen" Refuse en Pussy Lounge en voor diegene die t nog niet wisten: TANTE MIEN IS KOGELROND heerlijk om enkele honderden nog ff te vermaken op weg naar parkeerplaats zuid/campsite safaripark SUPEREDITIE!
Ik kon op de main door de warmte/drukte m'n ei niet kwijt! Gelukkig hadden we de Loudness waar het wél beukte! Digital Punk, Zatox, stukje Crypsis! Maar dé act van de dag was met kop en schouders Gunz for Hire! Heerlijk geweld!!
B2S jullie krijgen de rekening van het ziekenhuis, mijn lichaam is gebroken Wat een mooi feestje was dit zeg! Loudness was per-fect! Alleen jammer dat Eventtravel me heeft laten staan en mijn ouders me moesten komen halen..
1e keer decibel: geniaal feestje! Geen moment stil gestaan (met Coon, Technoboy, Max B Grant, zatox, zany & Max E, alpha2) en met als afsluiter noisecontrollers
B-FRONT, ZANY ZOALS ALTIJD GOOODDDD!!! GUNZ 4 HIRE HELDEN CRYPSIS EINDBAAS.. TOG WEL MEN BESTE DECIBEL VAN DE 8 !! NIET MEER NORMAAL HOE VET ER WERD GEDRAAID
zekah een geslaagd feestje en dan kom je aan bij de auto hebben een stelletje kakkerlakken scf op 2 auto deuren van een maatje gekrast en ze spiegel deraf getrapt de gene die zo stoer was mag lekkah dood gaan
Geniaal in de d4l! Partyraiser, Radium en TSS geweldig! Daarna was het niet veel meer! Wel super gezellig en hard, alleen tha playah was echt slecht! Kom eens met wat nieuws man!
Heerlijk feestje gehad! Echt een dikke geweldig B-Front en vooral G4H
Echt weer een topfeest!
Pussy lounge was top! Main was onverantwoordelijk druk. Was de eerste keer voor mij in 3 a 4 jaar dat ik weer op Decibel ben geweest, maar het is er helaas wel wat op achteruit gegaan! Zeker de sfeer op de main 's avonds, maar dat kan ook door de drukte komen. Beetje jammer, toch genoten
Zie je nou wel dat het nog kan, verbranden op een festival in plaats van verregenen! Echt een te vette dag gehad volgend jaar zeker weer.
Niet wat ik verwacht had en dat kwam door de slechte sets in de remember Max b grant wat een drama gewoon nustyle draaien Trance generators begonnen goed maar werd ook steeds slechter Deepack maakte het ook niet waar ook weer platen draaien die er niet thuis hoorde heel jammer dit ook niet tot het eind gebleven. Goeie sets kwamen van Geck-O ,Zenith en Isaac leuk sfeertje wel .Maar toch wel de minste editie tot nu toe
Dit was mijn vierde jaar maar dit was wel echt mijn mooiste editie tot nu toe! Sowieso was Decibel zelf erg goed, maar ook de pre- en afterparty/camping waren erg vet! Alles klopte En wat was het geniaal om bijna letterlijk alle party vrienden weer tegen te komen
goed feessie weer! veel ouwuh bekenduh gezien en jah groeppie met wie wuh waruh altijd toppie!!!
Wat was het toch gezellig zeg Was mijn eerste keer Decibel, na afloop nog een afterparty op de parkeerplaats gehouden met ijskoude biertjes en konden daarna lekker doorrijden
Was weer volop genieten! Goed geluid overal en lekkere sets. Vooral Loudness . Alleen nogal chaotisch om je EventTravel bus (op tijd!) terug te vinden in een doolhof van bussen zonder enige wegwijzing....
Hij was wederom lekkerrrrrrrrrrrrr Een Festival zoals ze horen te zijn!! Al blijft Dominator toch het beste feest waar ik dit jaar ben gteweest overall, dit kwam zeer dicht in de buurt!!!
Decibel was weer gezellig DJ Rob, Bass-d en Stanton, super sets
SUPER geweldig! Love de locatie van Decibel, helemaal met zulk mooi weer. Bedankt zon! Stages waren weer goed opgezet, sets waren goed, heb het gezellig gehad met de bekenden, echt alles was top!
Heerlijke editie weer met het weer, alle bekenden en andere toffe mensen. Weer de goede keuzes gemaakt met de muziek. Tymon, Geck-O, Industrialyzer, Ruthless & Luna, Crysis en Hilarious. Enige grote teleurstelling was toch wel Deepack met hitjes, dubstep en "In Your Head"
Heerlijke dag gehad in het zonnetje met overal goede muziek, maar 2 echte topsets gehoord: Alpha Twins & Crypsis! Iemand mijn roze MTV shirt gevonden op de main?
Wat een topfeest!!! het weer was perfect, de stemming was perfect, decibel was perfect!!! decibel bedankt voor het geweldige feest, see you next year!!!
wat gruwelijk was dit tog was er aan toe was toe om getroost te worden door mooie muziek die dj begint de draaien HEEERRLIJK !! gunz4 hire en euphoria stage
IK BEN MIJN SAMSUNG GALAX S 1 VERLOREN BIJ DE KLUISJES HEB IEMAND DIE TOEVALLIG GEVONDEN OF WEET IEMAND ER IETS VANAF LAAT HET ME DAT GRAAG WETEN !!! BELONING 100 EURO
Complimenten voor B2S qua opzet van de area's, het hoofdpad was de hele dag goed begaanbaar, wc's etc ook allemaal goed. Jammer dat het geluid niet te hard kon ivm geluidsoverlast Flesje water was ook wel overdreven duur! De DJ's draaiden allemaal zeer veilig&lafjes, thumbs up 4 Quinten de Rosario, Ronald Molendijk, Predator en Ominous&Sequence
Pfff wat een party weer!! Hele dag bijna lkkr in het zonnetje gestaan... die euphoria was echt een vette locatie! Respect voor b2s. Loudness was echt te warm, maar wat heb ik geknald bij de set van de dag GUNZ FOR HIRE Afsluiting op de main vond ik wederom magertjes volgend jaar toch echt maar naar de loudness of euphoria... En dan het vuurwerk tja.. heel leuk maar nadat ik bij defqon geweest valt alles tegen
nieuwe terreinindeling was echt een hele verbetering!mede hierdoor een vam de beste edities op de beekse bergen!promo draaide echt een hele dikke set en ook de eerste 3 kwartier van the viper waren erg vet!leukse stage was de pussylounge, korsakoff was daar lekker bezig met alle oude tracks! was top met iedereen (en eindelijk goed weer)..
FANTASTISCH!! Elke seconde op en top genoten van alles en iedereen! Alles was perfect!! Zenith, Tatanka, Psyko Punkz en Noisecontrollers Wat een heerlijk muziekaal geweld!! Magisch!!!
Feest was top! Goed weer en gezellige mensen. Bij The Sickest Squad nog bijna van me stokkie van de hitte maar wel vreselijk heftig. Heb de mainstage alleen gezien toen ik er langs liep maar zag er ook heftig uit. Hardcore area's waren dik in orde
Geck-O, Held van de dag, wat een set!! Gunz 4 Hire ook erg vet, goede sfeer toen. Verder B-Front, Zany, Rebels en Crypsis ook leuk! Eindelijk weer eens lekker weer gehad Beste Decibel tot nu toe!!
Ouderwets gaaf festival! Decibel zoals het hoort! Alle areas wel even langs gegaan. UP was verrassend goed, lekker hard. Lekkere sfeer bij B2S & Pussy Lounge. Promo maakte H4L nog ff goed!!
lijkt wel dat decibel met het jaar beter wordt, pussylounge stage was gruwelijk vet. lekker weer,mooie vrouwen,veel drank en harde house muziek ik hou er zo van!!! top feest
was mn 6de Decibel, en weer top vermaakt, veel bij pussylounge,h4l en refuse geweest,daar was de sfeer top,entree was snel en ook barpersoneel werkte goed door!
Zeeeer geslaagd feest! hulde voor de organisatie wc's waren prima, bar was perfect, de entree was ook perfect, en dan t geluid. Jammer dat Promo ook aanwezig was. maar tha Playah niet normaal hoe vet!!
was weer een goed feestje al vond ik het afgelopen 2 jaar leuker
De tiende editie van Decibel outdoor festival was meer dan geslaagd! Een jubileum editie om nooit te vergeten; zomers weer, de vetste muziek, top artiesten, een uitmuntende sfeer en een geweldig publiek! Zonder jullie geen Decibel! Om jullie te bedanken brengt B2S traditie getrouw een video report uit waarin alle hoogtepunten uitgebreid aan bod komen. 71
Zaterdag 20 augustus staat Beekse Bergen volledig in het teken van Decibel. Van 11.00 uur tot 23.00 uur kan er genoten worden van twaalf verschillende stages waarop vele nationale en internationale top artiesten staan geprogrammeerd. De opbouw is inmiddels gestart en het is tijd om de timetable bekend te maken. Ook staan onderstaand een aantal zaken die voor bezoekers van Decibel van belang zijn. 192
Decibel outdoor festival 2011 is geheel uitverkocht!
De line-up van het twaalf uur durende festival dat op 20 augustus plaatsvindt op Beekse Bergen is inmiddels bekend gemaakt op www.b2s.nl/decibel2011?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock 189
Op zaterdag 20 augustus organiseert B2S de 2011 editie van Decibel. De voorverkoop is in recordtempo gegaan en bijna alle kaarten zijn verkocht. Dit is dus de laatste waarschuwing! 139
Op zaterdag 20 augustus organiseert B2S de 2011 editie van Decibel outdoor festival op Beekse Bergen te Hilvarenbeek. Decibel is het festival waar diverse concepten van B2S samen komen. Naast de Decibel mainstage zijn back2school, Loudness, Hardcore4life, refuse, Pussy lounge, UP!, Darkness4life, Remember, 1992is4you! en Euphoria vertegenwoordigd. Ook dit jaar is er een nieuwe area aan het festival toegevoegd: Reactor. 253
Dit jaar biedt B2S voor het eerst in samenwerking met Libéma de mogelijkheid om tijdens Decibel een speciaal weekendarrangement op het vakantiepark van Beekse Bergen te boeken. Op het park kun je samen met je vrienden en andere Decibel bezoekers het gehele weekend gebruik maken van alle luxe parkfaciliteiten. Hiervoor zal op het vakantiepark een grote festivaltent geplaatst worden waar de duizenden Decibel weekendgangers twee extra feesten voorgeschoteld krijgen. Bij het lanceren van de complete Decibelwebsite zal ook het programma voor de pre- & afterparty bekend worden gemaakt. 119
Op zaterdag 20 augustus vindt Decibel outdoor festival 2011 plaats op Beekse Bergen. Dit jaar biedt B2S in samenwerking met vakantiepark Beekse Bergen de mogelijkheid om in het Decibelweekend een speciaal arrangement te boeken. Samen met je vrienden en andere Decibelbezoekers kun je een heel weekend op het vakantiepark van Beekse Bergen verblijven en gebruikmaken van alle faciliteiten van dit luxe park. 185
Ook komend jaar staan een groot aantal B2S evenementen op de agenda. Pak je kalender er bij want in dit bericht vind je traditiegetrouw de data voor het eerste half jaar van 2011! 68
Hoe kut is het dat je moet kiezen tussen blu-ray of dvd...
Ik heb thuis wel een blu-ray speler maar ik kijk hem ook vaak op de computer of ergens anders waar geen blu-ray speler is. Dan moet ik de blu-ray kopen en de dvd downloaden ofzo?
Ik wil natuurlijk de best mogelijke kwaliteit maar dan kan ik hem maar op 1 plek kijken, dus in principe heb ik liever de dvd maar dat vind ik dan weer zonde. Dat doet Q dan weer beter.
Iemand toevallig een groen petje van decibel 2011 te koop? Mijne is helaas gejat en zou er toch graag 1 hebben... Stuur me maar een prive berichtje prijs komen we wel uit,,
Zit Nederland 3 te kijken en word er emotioneel van, wat een hel, moet er niet aan denken dat ik zoiets zie gebeuren bij een van mijn vrienden.. Respect voor Dennis en zijn vrienden en redders!
Oh en Dennis, veel plezier op Thunderdome!
laatste aanpassing
Knap dat hij op deze manier zijn verhaal doet en erg aangrijpend, respect voor hem...!
Vind alleen wel dat de EO een erg misleidende titel heeft gekozen voor de uitzending, wordt hardcore toch enigszins weer in een kwaad daglicht gezet helaas!
Juul, das onzin... Er wordt geen slecht woord gerapt over hardcore.... Respect voor Dennis, zijn familie en zijn vrienden... En wat een lief nichtje!!! Super! Hoop dat je kaartje voor Thunderdome hebt... Anyway, Veel plezier!! x
Uitspraak van An op donderdag 15 november 2012 om 23:46:
Juul, das onzin... Er wordt geen slecht woord gerapt over hardcore....
In de uitzending zelf niet nee, maar de titel van de uitzending impliceert in mijn ogen toch wel degelijk dat ze de schuld bij een hardcore feest zoeken. Maar dat is uiteraard ook mijn perceptie van de titel, iedereen geeft daar zijn eigen invullig aan maar ik denk dat je mijn punt wel snapt toch?
Ik snap jouw punt zeker Maar zie het juist zo... Die gasten en meiden zijn dol op hardcore... Heb je zijn posters, en kleding over de stoel voorbij zien komen? En dat hij ondanks hij nu een beperking heeft toch graag naar Thunderdome wilt, dan is het in mijn ogen dat Hardcore positief is Trouwens.. haha decibel is niet eens gebaseerd op hardcore, maar hardere stijlen.. Toevallig heeft B2S een hardcorearea "Hardcore4Life" Het water waar hij in is gedoken was bij de main hardstyle area Dus verkeerd titeltje gekozen.. En da komt omdat mensen die er niks van weten, alle bonkmuziek hardcore noeme haha
Heel veel respect voor dennis en zijn vrienden !! Net de uitzending van EO gezien en ook werd er emotioneel van...
Dennis sterkte en succes in de toekomst
Hardcore4life