Wat weer een geweldig feestje!! Prima vermaakt op de Mainstage en in Loudness, top dag gehad! Alleen een minpuntje vond ik het geluid in de Euphoria, dat was echt zwaar onder de maat!!!
Weinig op aan te merken zoals het hoort G4H maar dat half uurtje was meer dan lang genoeg in die tent wat een hitte paar ventilatoren voor luchtverplaatsing was geen overbodigen luxe (ja je moet ook iets te zeiken hebben) heeft me vakantie toch een beetje waardig afgesloten ondanks dat Pukkelpop vrijdag niet door ging.
MASSIVE !!!!
GVD wat was dit een mooi feestje!! Zelfs de hartjes knalde door de lucht mooi endGeile muziek,mooie mensen TOP dag,
Ein-de-lijk kan ik dan een waardering geven met: Ge-Wel-Dig! Is helaas al wat feestjes geleden maar deze maakt ALLES goed van het afgelopen jaar... Super Top Feest op de Perfecte locatie, met m'n Allerleukste vriendjes in het Aller Chillste weer! Wat wil je nog meer?? 10+! Op naar Mysteryyy.....
Decibel was leuk!!! De PERFECTE plaats voor de EARLY!!!!Alleen jammer dat er begin van het feest beter gedraaid werd als op het eind... The Stunned Guys Niet cool Toch het mooiste festival ieder jaar
eerste keer decibel, ff uitzoeken waar je je plekkie vind, vanaf toen super gehad! alle tenten langs geweest, overal lekker een dansje kunnen maken, maar pussy lounge was echt het toppunt!!! darkraver was geniaal!!! en de afsluiter paul elstak, heerlijk genoten!!!
4e keer Decibel en wat een geweldige dag Radium!! Wat een lekkere frenchcore set Refuse/Hardtechno ook zekers de bom, zo'n beetje halve dag geweest:respect Loudness ook erg goed te doen Kortom perfecte dag en eg getroffen met het weer Tot volgend jaar
Gruwelijk vermaakt wat een dag, geen woorden voor! Psyko punkz ook verrassend goed!
Mooiste feest van het jaar was fantastisch optimaal genoten en los gegaan!
Leuk dagje gehad, wel een minpunt ; op ;t laatst ken je niet eens meer losgaan in de main wat bij dominator wel zo was. mijn mening; Dominator was net iets beter!
Zeer goed feest darkness4life heerlijk.. radium & TSS helaas Endymion echt de slechtste afsluiter die ik ooit gehoord heb. Verder top feest oh enne, kalenderboy is mijn held!
was ik nog maar op decibell teeeeriingg echt super feesie niet normaal sfeer was super darkness en hc4L ware super en vuurwerk ook on to the next one!!!
't blijft ook een geweldig feest ook!!! hele dag prima vermaakt en wat een geweldig weer Volgend jaar zeker weer aanwezig!!
Geweldig feest! Na aankomst gelijk naar de Back 2 School area gegaan, na een aantal uurtjes m`n vriendengroep weer tegen gekomen, ff de Darkness 4 Life bezocht (alleen voor The Sickest Squad), maar vanwege onophoud van deze en gene zijn we later aangekomen, dus hebben we maar +/- 15 min van TSS mee kunnen pikken, voor de rest alleen maar genoten van de Pussy Lounge!
hele dag back 2 school stage gestaan. predator neophyte voor de rest heerlijk weer, heerlijke sfeer en wat een uber geil geluid volgend jaar zeker weer !!!
Heb me prima vermaakt op Decibel ! Voornamelijk te vinden geweest in de H4L en Pussylounge. Prachtig weer, leuke sfeer/mensen alleen idd kut van de telefoonverbindingen.
Wat een heerlijke dag was het zeg! Mooi de afwisseling kunnen zoeken tussen de Darkness4life en de verschillende Hardstyle area's! Limewax was erg lekker bezig, Tymon heeft wederom wonderen verricht en Hellfish heeft een geweldig muzikaal verhaal voorgeschoteld. Qua Hardstyle nog even een eervolle vermelding voor Titan en Technoboy! Iedereen bedankt voor de gezelligheid!
Zeer vet feest, jammer dat nosferatu niet kwam, maar dat heeft Ruffneck meer dan goed gemaakt, wel beetje jammer van de in mijn ogen te softe afsluiter bij de main
topfeestje! was gezellig, alleen vond dat er bij de main matig gedraaid werd... tot het vuurwerk gebleven, maar dat is de laatste keer! stelde niet veel voor...
Whoooooooow wat was t weer vet main & Pussy lounge zwaaaaaaaaaar chil
Leuk, maar niet meer dan dat... Heeft me in totaal toch ff 300 eur gekost met z'n 2en. Daar kan je ook een weekend voor naar Barcelona ofzo. Oftewel: dit was m'n laatste decibel
Wat een feest op Pussy Lounge _0_ b2s viel wel beetje tegen, maar voor de rest TOP!!!
Topfeest, maar had er meer van verwacht, vorige 2 edities vond ik namelijk beter. Voor het eerst was Defqon beter dit jaar. Maar het was zeker geen matig feest, heb me alsnog uitstekend vermaakt!
Zeer goed bevallen, het zonnetje hielp daar zeker aan mee! Terrein blijft goed ruk (te smalle doorgangen en te ver lopen), maar H4L & vooral B2S maakte alles goed!!! Vooral bij B2S hing zeer goed sfeertje!!!
Decibel natuurlijk weer een topfeest! Goeie muziek, lekker weertje, leuk sfeertje. We waren dan ook met een erg leuk groepje! Maar waarom wordt de zonnebrand afgepakt als op de site staat dat het mee naar binnen mag? Ook een nadeel: Volume op de mainstage laatste uurtje (n)
Echt heerlijk! overal heerlijk beuken. Endymion was nice
Leuk festival, waarbij de jump/ French Tek sound het feest echt heeft gemaakt. Nowaxx op de 'mystery area' had de set van de dag! Transfarmers waren ook lekker enthousiast bezig! Verder veel gelopen en oude bekenden gezien..
L acoustics Helemaal geweldig, Main en pussy lounge super geluid voor de technici . andere area's wel volgend jaar wat meer sb 28's bij leggen was wat weinig sub. zonde dat noisecontrollers in euphoria stonden maar wel een te gekke set... volgend jaar absoluut weer !!!!!!!
gvd wat was alles goed geregeld,behalve de wc bij pussy lounch,mijn 10 decibel en het blijft elke x verrassen.maar evil actitie blijft goed,en verder de held van de dag mentol theo en paul elstak een goede afsluiter.en pussylounch heeft de main overwonnen kwa oppervlakte beter
Het feest had alle potentie GEWELDIG te worden... maar was helaas voor mij waardeloos. Maar niets dan lof voor B2S van een zeer goed neergezet festival
WOW!! De vetste Decibel ooit!! Wat een dag: Super weer, gezellig groepke, dikke muziek en geluid, lekker van de kaart Uit de hoogte gedaan in het reuzerad Zweten geblazen en heel de dag niet kunnen pissen Wel 700 bier op en 80 raKETen, veel bekenden niet kunnen vinden en gezellige vage, gratis terug rit, en geheel naar de klotte bij thuis komst tot aan de maandag middag!! Wat een feest DECIBELLLLLL
Gunz4hire wat een zieke shit Had kwa afsluiting tot iets meer op enzyme x tracks gehoopt, word een beetje flauw van altijd die mainstream op het eind..
Wat een dikke shit. Werkelijk overal genieten/knallen, goeie sfeer (ook op camping, 4de jaar en op naar next year). Jammer dat bij de Athemmix visueel niet groter werd uitgepakt...t weer en geluid maakt alles goed!!
WOW heel de dag vermaakt en ook behoorlijk wat area's gezien. Helden van de dag Pat C.,LArs en Sasha F. bij Loudness. Hier ga ik nog lang van nagenieten
zeker prima vermaakt op het feest alleen vond ik het zo spectaculair als iedereen altijd beweert. Maar het hele concept is zeker voor herhaling vatbaar. en promo heeft me aangenaam verrast. En ga eerst eens wat ervaring op doen voordat je begint te kk op de meest kleine minpuntjes stelletje stakkers!!!
Het weer heeft echt de juiste dag gekozen zeg! Wat een topdag met als uitblinker voor mij Frontliner! De rest was ook geweldig maar Frontliner blijft er nog wel inzitten vrees ik. Alleen vond ik de set van Endymion meer op een live-act lijken. Hadden wel wat andere platen tussendoor gegooid mogen worden.
Heerlijk weekendje gehad! 3 dagen achter elkaar heerlijk gebeukt. Alleen ik snap nog steeds niet wat er telkens op die mainstages aan de hand is. Tijdens B-front werd ik gewoon paranoia van alle mensen om me heen. Buiten dat was het weer heerlijk
super weekend gehad damn volgende jaar weer. early weer eens een open stage Sequence & Ominous en Predator and pussy L afsluiters.!!!
Ook dit jaar weer geen woorden voor dit feest. Wat was het weer super vet en wat eemn weertje. Heerlijke setjes gehoord bij de Pussy Lounge en de Loudness
Geweldige editie van Decibel. Perfect weer! Genoten bij Loudness, Darkness en Main. Maar verrassing was de Pussy Lounge.. nooit gedacht dat ik dat zou vet zou vinden
Het was erg gezellig, super sets gehoord, goede sfeer, prachtig weer , vette stages, het kon niet beter! Decibel is echt mijn favoriete festival! Heerlijk gewoon! Helaas nu weer 52 weken wachten
wat een dag weer n dat met tusse maar 2 areas te lope: darkness en up wat een setjes tijd ging alleen te bizar snel maja time flies when your having fun
Gruwelijk vet feest . Goed vermaakt met iedereen. Weer was top.Sfeer was top! Alleen wel beetje jammer van het lange wachten op het parkeerterrein. Half 3 waren we eraf
Petje af voor B2S..Deze editie was ziekelijk goed.Echt te gruwlijk voor woorden dit jaar H4L.En volgend jaar geen excursies meer op Decibel!Dit vanwege 40 excursies die speciaal gereseveerd waren,voor het natuur liefhebbend Decibel publiek dat door middel van een gids de kans had gekregen kennis te maken met het ongerept stukje natuur rond het festival terein,Wel door ons"de ondekje plekjes wandeling"genoemd. 1 liefhebber in 12 uur tijd,Een belg dacht ik, helemaal in verwarde urbanus toestand!.
Beste feest van 2011! Heerlijk weer en een super sfeer. De eerste set was ook gelijk de beste van de dag; Stereotuners wat een BAZENSHIT. Verder Gunz4Hire super vette act. En natuurlijk keizer Zatox niet te vergeten. Super dag! 0162
Loudness beste!!!! Geck-o,crypsis en avio decibel zowiezo het beste festival!!!!
GUNZ FOR HIRE, TITAN en B-FRONT!! <3 Super vette dag gehad!
Het was weer in 1 woord: geweldig Decibel is voor mij het feest van het jaar ! Ben lekker los gegaan, ben lekker naar de klote gegaan, en kheb het enorm gezellig gehad met mn dinnies !! See you next year!!
ZO! Wat een sfeer wat een weer & wat een geluid! In 1 woord GE-WEL-DIG! Stem helemaal weg! Benen helemaal kapot! Wat een feest was Decibel Outdoor! Volgend jaar weer!
Net zoals alle andere jaren was het weer geweldig met name de Pussy Lounge, wat een vette stage was dat gelukkig veel bij de hardcore gestaan, dikke setjes gehoord die saaie hardstyle van tegenwoordig kan ik niet meer op los gaan, het setje waar isaac mee opende was wel geweldig! Avio draaide ook niet verkeerd. Main afsluiting was tegenvaller, ook vuurwerk wordt elk jaar minder. wel me beste outdoor festival van dit jaar
Was wel leuk Jammer genoeg hebk alleen de Pussy Lounge mee kunne krijgen wegens werk Wel lekkere setjes gehoord Maar miste tog echt het lekker doelloos rond dwalen
Dit is en blijft het beste feestje van je jaar!! Alles klopte gewoon en de pre en after party waren ook gezellig!! voor B2S voor dit geniale weekend!! See you next year
Overdag is het toch altijd ff zwoegen met zulk weer, maar het feest was gewoon goed Lekker op de fiets en eindelijk een afterparty bij mij thuis, jeeeeeeeej. Thankssss
Geweldig feest! En jongens uit Den Haag bedankt voor het vinden en teruggeven van mijn zonnebril bij de crewkluisjes, er zijn toch nog eerlijke mensen op de wereld !
Blijft een topper, heb besloten tot me 40e te blijven gaan.
euphoria stage op het water was een mooie toevoeging! anthem was bout dit jaar, gelukkig ook maar 0 keer gehoord. het weer was PERFECT. op naar volgend jaar!
Kan weer niet anders dan "geweldig" geven, feest van het jaar. Ben weer helemaal opnieuw gek geworden op Decibel. Promo BOM Sequence & Ominous en Limewax ook dik. De early eindelijk weer openlucht in n vette area aan t water (véél beter als in een tent). Op naar nummer 8!
2e keer decibel, kan nou niet zeggen dat ie vorig jaar overtroffen heeft maar zeker gelijkwaardig. Maar die loudness tent was vooral supper vet Geck-o en Chris One beste setjes van de dag
Wat een feest!!! Ondanks dat ik eerste twee uur alleen heb rondgelopen vanwege geen bereik en vrienden niet kunnen vinden, heeft Decibel het meer dan goed weten te maken!!
Was weer geweldig!! Vooral de `mystery area` tussen de jump en remember was super gezellig. Vooral tussen 4 en 5 met de vrolijk lachende en goed draaiende dj, Wie was dat?? Veel leipe koppies en bibberbekkies Maar mag de pret niet drukken. Transfarmers waren top, lekker vrolijk en snoeihard Drukst was het denk ik bij het "niet zo" reuzenrad
Dik feest weer! Tymon, Headhunterz, Zany & Max Enforcer & Promo
Wat een topdag! Amnesys mixte gruwelijk, tymon was lekker op dreef. Promo de held uiteraard, The aftermath, WO III, Unstoppable, Be unforgettable (wat ging die GRUWELIJK hard) en nog veel meer eindbaas
B-FRONT, ZANY ZOALS ALTIJD GOOODDDD!!! GUNZ 4 HIRE HELDEN CRYPSIS EINDBAAS.. TOG WEL MEN BESTE DECIBEL VAN DE 8 !! NIET MEER NORMAAL HOE VET ER WERD GEDRAAID
Weer de hele dag niet van de 1992 is 4 you area afgeweest.. super nar mn zin gehad.. alleen B2S vlgend jaar gewoon weer lekker aan t water..want de locatie viel tegen. verders weer een topfeessie gehad
Geniaal in de d4l! Partyraiser, Radium en TSS geweldig! Daarna was het niet veel meer! Wel super gezellig en hard, alleen tha playah was echt slecht! Kom eens met wat nieuws man!
Voor mij is het alleen maar weer bevestigt dat Decibel voor mij definitief festival nr. 1 is. Main maar een kwartier/half uur gestaan, verder back2school/Pussy Lounge/Loudness en Euphoria. In Euphoria ook afgesloten, echt een heldendag gehad! Trance generators in Remember vond ik ook opvallend lekker! Verder: Gunz for Hire, Stunned Guys, Noisecontrollers, Panic, Ruthless, Zatox, Radium, Bass-D en Trance Generators waren echt heerlijk!
Beste Decibel tot nu toe!!!! Ze hadden ook wel wat goed te maken en dat is ze zeker gelukt!! Keihard doorknallen, lekker weer, leuke sfeer, kortom een toppertje!
Promo ! REFUSE! LOUDNESS! Radium haha wat - een - dag
Pussy lounge was top! Main was onverantwoordelijk druk. Was de eerste keer voor mij in 3 a 4 jaar dat ik weer op Decibel ben geweest, maar het is er helaas wel wat op achteruit gegaan! Zeker de sfeer op de main 's avonds, maar dat kan ook door de drukte komen. Beetje jammer, toch genoten
Wat eeeeen GE-WEL-DIG feest! Prima naar me zin gehad,, lekker sfeertje!!!!
Niet wat ik verwacht had en dat kwam door de slechte sets in de remember Max b grant wat een drama gewoon nustyle draaien Trance generators begonnen goed maar werd ook steeds slechter Deepack maakte het ook niet waar ook weer platen draaien die er niet thuis hoorde heel jammer dit ook niet tot het eind gebleven. Goeie sets kwamen van Geck-O ,Zenith en Isaac leuk sfeertje wel .Maar toch wel de minste editie tot nu toe
Het was weer een super geweldige dag!!! Op naar de volgende editie! Alleen stom dat je geen mini flesje zonnenbrand mee naar binnen mag nemen nog steeds lekker verbrand! Maar natuurlijk beter dan regen
Na een regenachtig festival seizoen achter de rug heeft gisteren Decibel weer alles goed gemaakt van de afgelopen tijd! Echt een GEWELDIG feest gehad, met alleen maar leuke mensen, prachtig weer, super sfeer!!
Ik blijf erbij ieder jaar weer het feest van het jaar ! Pussy lounge area was echt kicken en back2schoool Ow ja baco met pepsi is niet te zuipen ! Pepci is geen cola gore rommel
Wat was het toch gezellig zeg Was mijn eerste keer Decibel, na afloop nog een afterparty op de parkeerplaats gehouden met ijskoude biertjes en konden daarna lekker doorrijden
Was weer volop genieten! Goed geluid overal en lekkere sets. Vooral Loudness . Alleen nogal chaotisch om je EventTravel bus (op tijd!) terug te vinden in een doolhof van bussen zonder enige wegwijzing....
Wederom ge-wel-dig! Heel goed vermaakt.... nu uitbrakken, hehe. Jeroen en Teun, volgend jaar gaan jullie ook weer met ons mee hoor! Geen discussie mogelijk!
SUPER geweldig! Love de locatie van Decibel, helemaal met zulk mooi weer. Bedankt zon! Stages waren weer goed opgezet, sets waren goed, heb het gezellig gehad met de bekenden, echt alles was top!
WTF wat een ziek feest ontzettend naar mn zin gehad! Ook camping met pre en afterparty waren geweldig!! Helden van de dag: Gunz for Hire & AVIO!!! See you next year!! (geluid Euphoria viel tegen)
Heerlijke editie weer met het weer, alle bekenden en andere toffe mensen. Weer de goede keuzes gemaakt met de muziek. Tymon, Geck-O, Industrialyzer, Ruthless & Luna, Crysis en Hilarious. Enige grote teleurstelling was toch wel Deepack met hitjes, dubstep en "In Your Head"
Wat een GEWELDIG feest wat Decibel weer, en het weer was echt helemaal super! Dikke vette mainstage, stage op het water, to B2S!! Tot volgende jaar en dan weer het hele weekend KNALLEN!
Heerlijke dag gehad in het zonnetje met overal goede muziek, maar 2 echte topsets gehoord: Alpha Twins & Crypsis! Iemand mijn roze MTV shirt gevonden op de main?
Wat een topfeest!!! het weer was perfect, de stemming was perfect, decibel was perfect!!! decibel bedankt voor het geweldige feest, see you next year!!!
Darkness4Life was heeeeerlijjk, respect voor Radium, Hellfish en Drokz, goedmakers van de dag Voor de rest topsfeer, maar mij iets te massaal, volgend jaar niet meer
Weer een topfeest! Goed vermaakt bij Frontliner, B-Front, Art of Fighters en Psyko Punkz! gunz4Hire mijn nieuwe helden! Maar idd te warm daar! Op naar volgend jaar
Nog steeds na aan t genieten! Wat een helden feest!
Complimenten voor B2S qua opzet van de area's, het hoofdpad was de hele dag goed begaanbaar, wc's etc ook allemaal goed. Jammer dat het geluid niet te hard kon ivm geluidsoverlast Flesje water was ook wel overdreven duur! De DJ's draaiden allemaal zeer veilig&lafjes, thumbs up 4 Quinten de Rosario, Ronald Molendijk, Predator en Ominous&Sequence
Super feest Menthal Theo Evil Activities, Zatox Endymion goed geregeld set van Brennan Heart, Psyko Punkz viel wat tegen. Geluid op main bagger aan het eind maar al met al prima feest
FANTASTISCH!! Elke seconde op en top genoten van alles en iedereen! Alles was perfect!! Zenith, Tatanka, Psyko Punkz en Noisecontrollers Wat een heerlijk muziekaal geweld!! Magisch!!!
Was weer een topfeest! Zelfs headhunterz draaide goed Sfeer was perfect! weer was perfect! Geluid was goed! Het was gewoon weer geweldig! Zeker beter als Defqon, en dat lag niet aan het weer
Weer een wereld editie van Decibel, hulde aan alle DJ's op Main en Pussylounge!!, sfeer was zeer goed en iedereen was vrolijk, bedankt!!
Digital Punk:. En wat knalde die Pussy Lounge toch hard door. Verder prima vermaakt in de Loudness. Laatste half uurtje Crypsis was lekker!. Endymion gelukkig weten te ontwijken.
Vermakelijk! Gaat volgend jaar weer mooi op herhaling, onlangs dat door verschillende omstandigheden niet alles klopte aan het feest voor mij. Rest zat wel goed in elkaar!
lijkt wel dat decibel met het jaar beter wordt, pussylounge stage was gruwelijk vet. lekker weer,mooie vrouwen,veel drank en harde house muziek ik hou er zo van!!! top feest
Snoeien..beuQen....rammelen....knallen.... wat een feest @ Loudness Area !!
De tiende editie van Decibel outdoor festival was meer dan geslaagd! Een jubileum editie om nooit te vergeten; zomers weer, de vetste muziek, top artiesten, een uitmuntende sfeer en een geweldig publiek! Zonder jullie geen Decibel! Om jullie te bedanken brengt B2S traditie getrouw een video report uit waarin alle hoogtepunten uitgebreid aan bod komen. 71
Zaterdag 20 augustus staat Beekse Bergen volledig in het teken van Decibel. Van 11.00 uur tot 23.00 uur kan er genoten worden van twaalf verschillende stages waarop vele nationale en internationale top artiesten staan geprogrammeerd. De opbouw is inmiddels gestart en het is tijd om de timetable bekend te maken. Ook staan onderstaand een aantal zaken die voor bezoekers van Decibel van belang zijn. 192
Decibel outdoor festival 2011 is geheel uitverkocht!
De line-up van het twaalf uur durende festival dat op 20 augustus plaatsvindt op Beekse Bergen is inmiddels bekend gemaakt op www.b2s.nl/decibel2011?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock 189
Op zaterdag 20 augustus organiseert B2S de 2011 editie van Decibel. De voorverkoop is in recordtempo gegaan en bijna alle kaarten zijn verkocht. Dit is dus de laatste waarschuwing! 139
Op zaterdag 20 augustus organiseert B2S de 2011 editie van Decibel outdoor festival op Beekse Bergen te Hilvarenbeek. Decibel is het festival waar diverse concepten van B2S samen komen. Naast de Decibel mainstage zijn back2school, Loudness, Hardcore4life, refuse, Pussy lounge, UP!, Darkness4life, Remember, 1992is4you! en Euphoria vertegenwoordigd. Ook dit jaar is er een nieuwe area aan het festival toegevoegd: Reactor. 253
Dit jaar biedt B2S voor het eerst in samenwerking met Libéma de mogelijkheid om tijdens Decibel een speciaal weekendarrangement op het vakantiepark van Beekse Bergen te boeken. Op het park kun je samen met je vrienden en andere Decibel bezoekers het gehele weekend gebruik maken van alle luxe parkfaciliteiten. Hiervoor zal op het vakantiepark een grote festivaltent geplaatst worden waar de duizenden Decibel weekendgangers twee extra feesten voorgeschoteld krijgen. Bij het lanceren van de complete Decibelwebsite zal ook het programma voor de pre- & afterparty bekend worden gemaakt. 119
Op zaterdag 20 augustus vindt Decibel outdoor festival 2011 plaats op Beekse Bergen. Dit jaar biedt B2S in samenwerking met vakantiepark Beekse Bergen de mogelijkheid om in het Decibelweekend een speciaal arrangement te boeken. Samen met je vrienden en andere Decibelbezoekers kun je een heel weekend op het vakantiepark van Beekse Bergen verblijven en gebruikmaken van alle faciliteiten van dit luxe park. 185
Ook komend jaar staan een groot aantal B2S evenementen op de agenda. Pak je kalender er bij want in dit bericht vind je traditiegetrouw de data voor het eerste half jaar van 2011! 68
Hoe kut is het dat je moet kiezen tussen blu-ray of dvd...
Ik heb thuis wel een blu-ray speler maar ik kijk hem ook vaak op de computer of ergens anders waar geen blu-ray speler is. Dan moet ik de blu-ray kopen en de dvd downloaden ofzo?
Ik wil natuurlijk de best mogelijke kwaliteit maar dan kan ik hem maar op 1 plek kijken, dus in principe heb ik liever de dvd maar dat vind ik dan weer zonde. Dat doet Q dan weer beter.
Iemand toevallig een groen petje van decibel 2011 te koop? Mijne is helaas gejat en zou er toch graag 1 hebben... Stuur me maar een prive berichtje prijs komen we wel uit,,
Zit Nederland 3 te kijken en word er emotioneel van, wat een hel, moet er niet aan denken dat ik zoiets zie gebeuren bij een van mijn vrienden.. Respect voor Dennis en zijn vrienden en redders!
Oh en Dennis, veel plezier op Thunderdome!
laatste aanpassing
Knap dat hij op deze manier zijn verhaal doet en erg aangrijpend, respect voor hem...!
Vind alleen wel dat de EO een erg misleidende titel heeft gekozen voor de uitzending, wordt hardcore toch enigszins weer in een kwaad daglicht gezet helaas!
Juul, das onzin... Er wordt geen slecht woord gerapt over hardcore.... Respect voor Dennis, zijn familie en zijn vrienden... En wat een lief nichtje!!! Super! Hoop dat je kaartje voor Thunderdome hebt... Anyway, Veel plezier!! x
Uitspraak van An op donderdag 15 november 2012 om 23:46:
Juul, das onzin... Er wordt geen slecht woord gerapt over hardcore....
In de uitzending zelf niet nee, maar de titel van de uitzending impliceert in mijn ogen toch wel degelijk dat ze de schuld bij een hardcore feest zoeken. Maar dat is uiteraard ook mijn perceptie van de titel, iedereen geeft daar zijn eigen invullig aan maar ik denk dat je mijn punt wel snapt toch?
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 16 november 2012 om 12:21:
ik denk dat je mijn punt wel snapt toch?
Ik snap jouw punt zeker Maar zie het juist zo... Die gasten en meiden zijn dol op hardcore... Heb je zijn posters, en kleding over de stoel voorbij zien komen? En dat hij ondanks hij nu een beperking heeft toch graag naar Thunderdome wilt, dan is het in mijn ogen dat Hardcore positief is Trouwens.. haha decibel is niet eens gebaseerd op hardcore, maar hardere stijlen.. Toevallig heeft B2S een hardcorearea "Hardcore4Life" Het water waar hij in is gedoken was bij de main hardstyle area Dus verkeerd titeltje gekozen.. En da komt omdat mensen die er niks van weten, alle bonkmuziek hardcore noeme haha
Heel veel respect voor dennis en zijn vrienden !! Net de uitzending van EO gezien en ook werd er emotioneel van...
Dennis sterkte en succes in de toekomst
Hardcore4life