Hell yeah het is B2S weer gelukt dit feest leuker en mooier te maken dan Q-DANCE wat een super feest see ya next year
Wat een feest ! B-front en geluid op de main! Vanaf 18:00 uur in Loudness gestaan, Zatox en Gunz for hire super dik ! Afsluiting was geniaal van Crypsis ! Wat was dat vet zeg ! Lekker weertje kortom top dag gehad!
Een leuk feessie en wat een stralend weer gehad zeg! Erg geluk mee gehad. Alleen jammer dat we niets hebben gemerkt van het 10- jarig bestaan van Decibel. Vuurwerk was ook erg karig dit jaar. Verder alles wel goed geregeld!
wat een gruuuuuwelijk feest! heb heel wat rondjes gemaakt en overal was het top! Sickest Squad, the Viper, Mental Theo, Tha Playah overal heerlijk uit me dak gegaan en me optimaal vermaakt met al mn toppers en kanjers! op naar volgend jaar!
This year again: festival/party Number 1! Geweldig! Thx The Prophet: what a set! To Massimo aka Trance Generator: grazie mille per il tuo set! Sono andato fuori, spero di vederti ancora suonare in Olanda!!!
was weer helemaal toppiej!!! 5 jaar geleden ook eens geweest andere lokatie... moet zeggen dat ze verloop van jaren er stukken beter op zijn geworden! wij hebben ons uitstekend vermaakt! niks op aan te merken.......
Decibel was leuk!!! De PERFECTE plaats voor de EARLY!!!!Alleen jammer dat er begin van het feest beter gedraaid werd als op het eind... The Stunned Guys Niet cool Toch het mooiste festival ieder jaar
eerste keer decibel, ff uitzoeken waar je je plekkie vind, vanaf toen super gehad! alle tenten langs geweest, overal lekker een dansje kunnen maken, maar pussy lounge was echt het toppunt!!! darkraver was geniaal!!! en de afsluiter paul elstak, heerlijk genoten!!!
Mooiste feest van het jaar was fantastisch optimaal genoten en los gegaan!
WhoopWhoop, goei fiske!
Leuk dagje gehad, wel een minpunt ; op ;t laatst ken je niet eens meer losgaan in de main wat bij dominator wel zo was. mijn mening; Dominator was net iets beter!
Zeer goed feest darkness4life heerlijk.. radium & TSS helaas Endymion echt de slechtste afsluiter die ik ooit gehoord heb. Verder top feest oh enne, kalenderboy is mijn held!
Het was weer genieten Lekkere binnekomer met Limewax Daarna flink los gegaan @ 1992 is 4 you , UP , Pussy lounge !!! Alleen volgend jaar weer een dj als afsluiter in plaats van die crap eindshow...
't blijft ook een geweldig feest ook!!! hele dag prima vermaakt en wat een geweldig weer Volgend jaar zeker weer aanwezig!!
Wel weer zeer goed vermaakt op dit feesje, alleen dit kwam meer door alle leuke/gezellige mensen om ons heen! Bij partyraiser, art of fighters, mental theo en paul elstak lekker staan knallen! Wc's waren erg slecht, parkeerplaats blijft gewoon kut en wtf waarom stoppen ze de D4L en H4L zover uit elkaar vandaan... Nee dit was zeker niet mn beste festival dit jaar!
Geweldig feest! Na aankomst gelijk naar de Back 2 School area gegaan, na een aantal uurtjes m`n vriendengroep weer tegen gekomen, ff de Darkness 4 Life bezocht (alleen voor The Sickest Squad), maar vanwege onophoud van deze en gene zijn we later aangekomen, dus hebben we maar +/- 15 min van TSS mee kunnen pikken, voor de rest alleen maar genoten van de Pussy Lounge!
Heb me prima vermaakt op Decibel ! Voornamelijk te vinden geweest in de H4L en Pussylounge. Prachtig weer, leuke sfeer/mensen alleen idd kut van de telefoonverbindingen.
Wat een heerlijke dag was het zeg! Mooi de afwisseling kunnen zoeken tussen de Darkness4life en de verschillende Hardstyle area's! Limewax was erg lekker bezig, Tymon heeft wederom wonderen verricht en Hellfish heeft een geweldig muzikaal verhaal voorgeschoteld. Qua Hardstyle nog even een eervolle vermelding voor Titan en Technoboy! Iedereen bedankt voor de gezelligheid!
Zeer vet feest, jammer dat nosferatu niet kwam, maar dat heeft Ruffneck meer dan goed gemaakt, wel beetje jammer van de in mijn ogen te softe afsluiter bij de main
bazenfeest weer..dagjesmensen blijven sfeerverziekers.. partyraiser, sickest squad, gunz for hire, chris one, Amnesys en Tha Playah waren heer en meester! fuck defqon volgend jaar, decibel daar in tegen wel weer! l
Hele vette Decibel gehad Overal heel goed vermaakt!!! Pussy Lounge in het zonntje erg vet Verder overal en nergens geweest en genoten samen met mijn schat
topfeestje! was gezellig, alleen vond dat er bij de main matig gedraaid werd... tot het vuurwerk gebleven, maar dat is de laatste keer! stelde niet veel voor...
Geweldig feessie! Super weekend gehad! 7e Decibel en dit was 1 van de beste! Wat mij betreft festival van het jaar Camping was weer gezellig! preparty was ook prima!
Leuk, maar niet meer dan dat... Heeft me in totaal toch ff 300 eur gekost met z'n 2en. Daar kan je ook een weekend voor naar Barcelona ofzo. Oftewel: dit was m'n laatste decibel
Zeer goed bevallen, het zonnetje hielp daar zeker aan mee! Terrein blijft goed ruk (te smalle doorgangen en te ver lopen), maar H4L & vooral B2S maakte alles goed!!! Vooral bij B2S hing zeer goed sfeertje!!!
Echt heerlijk! overal heerlijk beuken. Endymion was nice
L acoustics Helemaal geweldig, Main en pussy lounge super geluid voor de technici . andere area's wel volgend jaar wat meer sb 28's bij leggen was wat weinig sub. zonde dat noisecontrollers in euphoria stonden maar wel een te gekke set... volgend jaar absoluut weer !!!!!!!
Ondanks de zeer belabberde toestand van mezelf was dit feest top. Mn derb, Gunz for hire, AVIO, crypsys en 100% deepack super. Muw gunz for hire overal top geluid
Het feest had alle potentie GEWELDIG te worden... maar was helaas voor mij waardeloos. Maar niets dan lof voor B2S van een zeer goed neergezet festival
Hoogtepunten: Frontliner en Gunz for Hire. Maar eigenlijk was de hele dag 1 groot hoogtepunt. Onverwacht dikke sets van Brennan Heart en Headhunterz. Deze editie ga ik nog heel lang onthouden. Wat een ontiegelijk vet feest! Alles was gewoon tot in de puntjes perfect.
Topdag! Vond het geluid op de main vorig jaar beter dan dit jaar... Chris One, AVIO en Crypsis helden De bus voor je terugreis vinden was wel kut geregeld!
B2S overtreft zich zelf weer hoor! Helaas al om half 3 mn enkel omgezwikt maar dat mocht de pret niet drukken. Hulde voor Dr Phunk en Gunz4Hire Maar die afsluiting met Crypsis sloeg echt alles. Wat een eindbaas!
Weer een geweldig feest! Na 30 minuten had ik het al gezien op de main Wat stonden er weer veel mensen stil zeg(n) Zo goed als, heel de dag in de Loudness geweest. En geen minuut spijt gehad Digital Punk Maar de echte helden zijn: Gunz for hire! Heel de tent maximaal los
Wat een dikke shit. Werkelijk overal genieten/knallen, goeie sfeer (ook op camping, 4de jaar en op naar next year). Jammer dat bij de Athemmix visueel niet groter werd uitgepakt...t weer en geluid maakt alles goed!!
dit was het bruutest feest wat ik meegemaakt heb defqon-> suck on this
zeker prima vermaakt op het feest alleen vond ik het zo spectaculair als iedereen altijd beweert. Maar het hele concept is zeker voor herhaling vatbaar. en promo heeft me aangenaam verrast. En ga eerst eens wat ervaring op doen voordat je begint te kk op de meest kleine minpuntjes stelletje stakkers!!!
Zal mss aan mij liggen maar vond t voor t eerst geen geweldig feest! Gelukkig veel gezellige bekenden en minder bekenden.
Belachelijk LEIP!! Mooiste weekend van me leven gehad en Decibel wat een feest!! en wat een sfeer!! begon al lekker met Titan en werd alleen maar beter.. TSS belachelijk vett.. helemaal gesloopt erna!! weet niet wat deepack en charly lownoise deden maar was echt belachelijK verder geluid bij day-mar erg zwak.. gelukkig nog mooie afsluiting gehad bij de main Lekker nagenieten en toeleven naar volgend jaar decibel weekend
Heerlijk weekendje gehad! 3 dagen achter elkaar heerlijk gebeukt. Alleen ik snap nog steeds niet wat er telkens op die mainstages aan de hand is. Tijdens B-front werd ik gewoon paranoia van alle mensen om me heen. Buiten dat was het weer heerlijk
vond het de slechtste editie tot nu toe...eara's waren goed verdeeld, betreft goeie muziek was het ver te zoeken. Heb me vermaakt met de mensen met wie ik was en dat er een hoop bekende waren maar het feest was geen € 71,- waard...Dj's draaide veelste soft bij de b2s eara alleen ominous en sequence & predator waren goed
zeer goed feesiej gehad heb eigenlijk alleen maar geknalt maar de hardcore4 life laatse half uurtje in main gestaan. maar dat laatste kwartiertje vond ik maar een onwijze tegen vallen had beter bij de hardcore kunnen blijven staan verder super goed vermaakt en super zweertje!
Geweldige editie van Decibel. Perfect weer! Genoten bij Loudness, Darkness en Main. Maar verrassing was de Pussy Lounge.. nooit gedacht dat ik dat zou vet zou vinden
Het was erg gezellig, super sets gehoord, goede sfeer, prachtig weer , vette stages, het kon niet beter! Decibel is echt mijn favoriete festival! Heerlijk gewoon! Helaas nu weer 52 weken wachten
wat een dag weer n dat met tusse maar 2 areas te lope: darkness en up wat een setjes tijd ging alleen te bizar snel maja time flies when your having fun
Tymon absolute heldenset. Hele dikke tracks gehoord ook heerlijk sfeertje! Limewax, zo zonde dat hij al zo vroeg stond, want wat was dat een briljante set zeg!! Heerlijk die dnb! Hellfish ook dikke opbouw in zijn setje
Beste feest van 2011! Heerlijk weer en een super sfeer. De eerste set was ook gelijk de beste van de dag; Stereotuners wat een BAZENSHIT. Verder Gunz4Hire super vette act. En natuurlijk keizer Zatox niet te vergeten. Super dag! 0162
Loudness beste!!!! Geck-o,crypsis en avio decibel zowiezo het beste festival!!!!
ZO! Wat een sfeer wat een weer & wat een geluid! In 1 woord GE-WEL-DIG! Stem helemaal weg! Benen helemaal kapot! Wat een feest was Decibel Outdoor! Volgend jaar weer!
Wát een feest! Euphoria was héél vet gedaan op het water, alles zag er prima uit, maar de Loudness stond de hele dag echt op zn kop! G4H, wat een godsgruwelijk dikke live-act!
Wat een geweldig feest is dit ook !! het is en blijft mijn nr.1 van alle feesten die ik bezoek Respect dat ze het elk jaar weer voor elkaar krijgen om zo een feest neer te zetten
Was wel leuk Jammer genoeg hebk alleen de Pussy Lounge mee kunne krijgen wegens werk Wel lekkere setjes gehoord Maar miste tog echt het lekker doelloos rond dwalen
euphoria stage op het water was een mooie toevoeging! anthem was bout dit jaar, gelukkig ook maar 0 keer gehoord. het weer was PERFECT. op naar volgend jaar!
Wat een festival! Eerste decibel maar zeker niet de laatste. Heerlijke herrie, Tymon en hellfish! Lekker bier,beetje rondhobbelen en veel gezellige rare mensen!
2e keer decibel, kan nou niet zeggen dat ie vorig jaar overtroffen heeft maar zeker gelijkwaardig. Maar die loudness tent was vooral supper vet Geck-o en Chris One beste setjes van de dag
Wat een feest!!! Ondanks dat ik eerste twee uur alleen heb rondgelopen vanwege geen bereik en vrienden niet kunnen vinden, heeft Decibel het meer dan goed weten te maken!!
Was wederom een geweldige editie B2S, Leuke mensen ontmoet en super weertje! Goede set gehoord van Digital Punk, Super Live-act Gunz 4 Hire maximaal. Maar een beetje onverwacht maar overduidelijk de eindbazen Alpha2 wat een GEWELD!!!
Was weer geweldig!! Vooral de `mystery area` tussen de jump en remember was super gezellig. Vooral tussen 4 en 5 met de vrolijk lachende en goed draaiende dj, Wie was dat?? Veel leipe koppies en bibberbekkies Maar mag de pret niet drukken. Transfarmers waren top, lekker vrolijk en snoeihard Drukst was het denk ik bij het "niet zo" reuzenrad
Miss Djax blijft "the queen" Refuse en Pussy Lounge en voor diegene die t nog niet wisten: TANTE MIEN IS KOGELROND heerlijk om enkele honderden nog ff te vermaken op weg naar parkeerplaats zuid/campsite safaripark SUPEREDITIE!
B2S jullie krijgen de rekening van het ziekenhuis, mijn lichaam is gebroken Wat een mooi feestje was dit zeg! Loudness was per-fect! Alleen jammer dat Eventtravel me heeft laten staan en mijn ouders me moesten komen halen..
B-FRONT, ZANY ZOALS ALTIJD GOOODDDD!!! GUNZ 4 HIRE HELDEN CRYPSIS EINDBAAS.. TOG WEL MEN BESTE DECIBEL VAN DE 8 !! NIET MEER NORMAAL HOE VET ER WERD GEDRAAID
Super feest beleefd met me vrienden!! sfeer op de main was er weinig te zoeken! Ik weet niet of t aan de warmte lag maar heb nog nooit zo'n stilstaand publiek gezien! Werd lekker rauw gedraaid hardcore afsluiter op main was een lachertje! Klonk nergens naar sluit dan gewoon af met hardstyle!!
zekah een geslaagd feestje en dan kom je aan bij de auto hebben een stelletje kakkerlakken scf op 2 auto deuren van een maatje gekrast en ze spiegel deraf getrapt de gene die zo stoer was mag lekkah dood gaan
wat een geweldig feest gisteren! alleen jammer van die dooie boel op de main echt iedereen stond stil daar en ook op de parking anderhalf uur wachte om weg te geraken is ook niet echt een pleziertje, maar toch geweldig feest volgend jaar terug denk ik
Geniaal in de d4l! Partyraiser, Radium en TSS geweldig! Daarna was het niet veel meer! Wel super gezellig en hard, alleen tha playah was echt slecht! Kom eens met wat nieuws man!
Goed weten te vermaken, alleen ze moeten echt eens een oplossing vinden aan het mobiel-terreur, zodat je wel gewoon normaal kan smsen waar iedereen uithangt...
Pussy lounge was top! Main was onverantwoordelijk druk. Was de eerste keer voor mij in 3 a 4 jaar dat ik weer op Decibel ben geweest, maar het is er helaas wel wat op achteruit gegaan! Zeker de sfeer op de main 's avonds, maar dat kan ook door de drukte komen. Beetje jammer, toch genoten
geluid was wel poep vergeleken met dominator, maar alsnog was ik daar gewoon de bom Ik zag er weer heerlijk uit Iedereen wou sex met me Echt niet gezond maar begreep het natuurlijk wel Heb het ze natuurlijk gewoon gegeven Ben de kwaaiste niet
Dit was mijn vierde jaar maar dit was wel echt mijn mooiste editie tot nu toe! Sowieso was Decibel zelf erg goed, maar ook de pre- en afterparty/camping waren erg vet! Alles klopte En wat was het geniaal om bijna letterlijk alle party vrienden weer tegen te komen
Na een regenachtig festival seizoen achter de rug heeft gisteren Decibel weer alles goed gemaakt van de afgelopen tijd! Echt een GEWELDIG feest gehad, met alleen maar leuke mensen, prachtig weer, super sfeer!!
Ik blijf erbij ieder jaar weer het feest van het jaar ! Pussy lounge area was echt kicken en back2schoool Ow ja baco met pepsi is niet te zuipen ! Pepci is geen cola gore rommel
Heb het idee dat het altijd tekort duurt of het nou 1 dag is of 3 dagen Super! Meest h4l en main, remember klonk erg van ehm blijf ff hier staan
Wat was het toch gezellig zeg Was mijn eerste keer Decibel, na afloop nog een afterparty op de parkeerplaats gehouden met ijskoude biertjes en konden daarna lekker doorrijden
WTF wat een ziek feest ontzettend naar mn zin gehad! Ook camping met pre en afterparty waren geweldig!! Helden van de dag: Gunz for Hire & AVIO!!! See you next year!! (geluid Euphoria viel tegen)
Heerlijke editie weer met het weer, alle bekenden en andere toffe mensen. Weer de goede keuzes gemaakt met de muziek. Tymon, Geck-O, Industrialyzer, Ruthless & Luna, Crysis en Hilarious. Enige grote teleurstelling was toch wel Deepack met hitjes, dubstep en "In Your Head"
Wat een GEWELDIG feest wat Decibel weer, en het weer was echt helemaal super! Dikke vette mainstage, stage op het water, to B2S!! Tot volgende jaar en dan weer het hele weekend KNALLEN!
Heerlijke dag gehad in het zonnetje met overal goede muziek, maar 2 echte topsets gehoord: Alpha Twins & Crypsis! Iemand mijn roze MTV shirt gevonden op de main?
Darkness4Life was heeeeerlijjk, respect voor Radium, Hellfish en Drokz, goedmakers van de dag Voor de rest topsfeer, maar mij iets te massaal, volgend jaar niet meer
Weet iemand hoe dat "What the fuck" nummer van Kosrakoff heet?
heerlijk feesie, alles perfect geregeld als gewoonlijk met b2s! alleen endymion. als afsluiter op main zwaar slecht, kies bij 10jaaaar jubileum liever voor n good old als darkraver paul elstak of neophyte.. crypsis en titan
Weer een topfeest! Goed vermaakt bij Frontliner, B-Front, Art of Fighters en Psyko Punkz! gunz4Hire mijn nieuwe helden! Maar idd te warm daar! Op naar volgend jaar
Nog steeds na aan t genieten! Wat een helden feest!
wat gruwelijk was dit tog was er aan toe was toe om getroost te worden door mooie muziek die dj begint de draaien HEEERRLIJK !! gunz4 hire en euphoria stage
Complimenten voor B2S qua opzet van de area's, het hoofdpad was de hele dag goed begaanbaar, wc's etc ook allemaal goed. Jammer dat het geluid niet te hard kon ivm geluidsoverlast Flesje water was ook wel overdreven duur! De DJ's draaiden allemaal zeer veilig&lafjes, thumbs up 4 Quinten de Rosario, Ronald Molendijk, Predator en Ominous&Sequence
Zo zeker goed los gegaan hier bij DECIBEL 2011 b2s heeft het weer overtroffen om het beter te doen als in 2010 vooral goed los gegaan bij de mainstage loudness pussy lounge euphoria hardcore4life darkness4life en de up deze dag was gewoon in 1 woord GEWELDIG
Wat een heerlijke dag, Frontliner, B-front, HHZ, DJ Paul DJ Paul & Mental Theo bedankt! Goed vermaakt met me vriendjes, loveyouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
wauw wat n feest, Evil Activities heeft me verrast met n super set!! Amnesys was ook weer n goeie en Paul Elstak zoals gewoon weer heerlijk!!!! Lekker ouderwets hard knallen I'm not an addict gehoord dus m'n voeten hebben n zware dag gehad
nieuwe terreinindeling was echt een hele verbetering!mede hierdoor een vam de beste edities op de beekse bergen!promo draaide echt een hele dikke set en ook de eerste 3 kwartier van the viper waren erg vet!leukse stage was de pussylounge, korsakoff was daar lekker bezig met alle oude tracks! was top met iedereen (en eindelijk goed weer)..
FANTASTISCH!! Elke seconde op en top genoten van alles en iedereen! Alles was perfect!! Zenith, Tatanka, Psyko Punkz en Noisecontrollers Wat een heerlijk muziekaal geweld!! Magisch!!!
Me eerste keer decibel en zeker niet de laatste, wat een super feest! Toen ik naar binnen liep had ik al het gevoel dit gaat het feest van et jaar worde voor mij
Feest was top! Goed weer en gezellige mensen. Bij The Sickest Squad nog bijna van me stokkie van de hitte maar wel vreselijk heftig. Heb de mainstage alleen gezien toen ik er langs liep maar zag er ook heftig uit. Hardcore area's waren dik in orde
machtig feest! euphoria was leuk gedaan op da eiland
Wat een geweldige party weer! Wat een top sfeer!! Gunz For Hire, Zatox, Frontliner & Tatanka Helden van de dag voor mij
Geck-O, Held van de dag, wat een set!! Gunz 4 Hire ook erg vet, goede sfeer toen. Verder B-Front, Zany, Rebels en Crypsis ook leuk! Eindelijk weer eens lekker weer gehad Beste Decibel tot nu toe!!
PUSSYLOUNGE & 1992 IS FOR YOU waren weer lekker los! Super dag gehad met zijn alle!
Digital Punk:. En wat knalde die Pussy Lounge toch hard door. Verder prima vermaakt in de Loudness. Laatste half uurtje Crypsis was lekker!. Endymion gelukkig weten te ontwijken.
Main ontweken en bijna heel de dag bij de Pussy Lounge geweest, wat een stage zeg! Alleen maar goede setjes gehoord! Klein uitstapje gehad naar de Loudness was ook super! Mainstage.. leuk voor het dagjesvolk.
Ouderwets gaaf festival! Decibel zoals het hoort! Alle areas wel even langs gegaan. UP was verrassend goed, lekker hard. Lekkere sfeer bij B2S & Pussy Lounge. Promo maakte H4L nog ff goed!!
Wat een geniaal feest! Gunz for hire wat een bazen
lijkt wel dat decibel met het jaar beter wordt, pussylounge stage was gruwelijk vet. lekker weer,mooie vrouwen,veel drank en harde house muziek ik hou er zo van!!! top feest
Bazen van de dag? The R3bels, G4H.. Crypsis deed waar ie goed in is: afsluiten zoals het hoort! Decibel lijkt gezegend te zijn met mooi weer, wat een hoop deed aan de fantastische sfeer!! Bedankt iedereen!!
Amnesys, Geck-O en Promo waren de helden van de dag Verder een Decibel zoals vanouds, niks op aan te merken al voor het 3e jaar op rij. Blijft ondanks de enorme omvang toch een knusse sfeer hebben. Blijft een van de mooiste party's van het jaar!
Derde Decibel, mijn allereerste zal niet overtroffen kunnen worden denk ik, maar dit kwam zeker flink in de buurt. Stukken beter dan vorig jaar. Alleen wederom jammer van de parking, wat een stelletje malloten.
Zeeeer geslaagd feest! hulde voor de organisatie wc's waren prima, bar was perfect, de entree was ook perfect, en dan t geluid. Jammer dat Promo ook aanwezig was. maar tha Playah niet normaal hoe vet!!
De tiende editie van Decibel outdoor festival was meer dan geslaagd! Een jubileum editie om nooit te vergeten; zomers weer, de vetste muziek, top artiesten, een uitmuntende sfeer en een geweldig publiek! Zonder jullie geen Decibel! Om jullie te bedanken brengt B2S traditie getrouw een video report uit waarin alle hoogtepunten uitgebreid aan bod komen. 71
Zaterdag 20 augustus staat Beekse Bergen volledig in het teken van Decibel. Van 11.00 uur tot 23.00 uur kan er genoten worden van twaalf verschillende stages waarop vele nationale en internationale top artiesten staan geprogrammeerd. De opbouw is inmiddels gestart en het is tijd om de timetable bekend te maken. Ook staan onderstaand een aantal zaken die voor bezoekers van Decibel van belang zijn. 192
Decibel outdoor festival 2011 is geheel uitverkocht!
De line-up van het twaalf uur durende festival dat op 20 augustus plaatsvindt op Beekse Bergen is inmiddels bekend gemaakt op www.b2s.nl/decibel2011?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock 189
Op zaterdag 20 augustus organiseert B2S de 2011 editie van Decibel. De voorverkoop is in recordtempo gegaan en bijna alle kaarten zijn verkocht. Dit is dus de laatste waarschuwing! 139
Op zaterdag 20 augustus organiseert B2S de 2011 editie van Decibel outdoor festival op Beekse Bergen te Hilvarenbeek. Decibel is het festival waar diverse concepten van B2S samen komen. Naast de Decibel mainstage zijn back2school, Loudness, Hardcore4life, refuse, Pussy lounge, UP!, Darkness4life, Remember, 1992is4you! en Euphoria vertegenwoordigd. Ook dit jaar is er een nieuwe area aan het festival toegevoegd: Reactor. 253
Dit jaar biedt B2S voor het eerst in samenwerking met Libéma de mogelijkheid om tijdens Decibel een speciaal weekendarrangement op het vakantiepark van Beekse Bergen te boeken. Op het park kun je samen met je vrienden en andere Decibel bezoekers het gehele weekend gebruik maken van alle luxe parkfaciliteiten. Hiervoor zal op het vakantiepark een grote festivaltent geplaatst worden waar de duizenden Decibel weekendgangers twee extra feesten voorgeschoteld krijgen. Bij het lanceren van de complete Decibelwebsite zal ook het programma voor de pre- & afterparty bekend worden gemaakt. 119
Op zaterdag 20 augustus vindt Decibel outdoor festival 2011 plaats op Beekse Bergen. Dit jaar biedt B2S in samenwerking met vakantiepark Beekse Bergen de mogelijkheid om in het Decibelweekend een speciaal arrangement te boeken. Samen met je vrienden en andere Decibelbezoekers kun je een heel weekend op het vakantiepark van Beekse Bergen verblijven en gebruikmaken van alle faciliteiten van dit luxe park. 185
Ook komend jaar staan een groot aantal B2S evenementen op de agenda. Pak je kalender er bij want in dit bericht vind je traditiegetrouw de data voor het eerste half jaar van 2011! 68
Hoe kut is het dat je moet kiezen tussen blu-ray of dvd...
Ik heb thuis wel een blu-ray speler maar ik kijk hem ook vaak op de computer of ergens anders waar geen blu-ray speler is. Dan moet ik de blu-ray kopen en de dvd downloaden ofzo?
Ik wil natuurlijk de best mogelijke kwaliteit maar dan kan ik hem maar op 1 plek kijken, dus in principe heb ik liever de dvd maar dat vind ik dan weer zonde. Dat doet Q dan weer beter.
Iemand toevallig een groen petje van decibel 2011 te koop? Mijne is helaas gejat en zou er toch graag 1 hebben... Stuur me maar een prive berichtje prijs komen we wel uit,,
Zit Nederland 3 te kijken en word er emotioneel van, wat een hel, moet er niet aan denken dat ik zoiets zie gebeuren bij een van mijn vrienden.. Respect voor Dennis en zijn vrienden en redders!
Oh en Dennis, veel plezier op Thunderdome!
laatste aanpassing
Knap dat hij op deze manier zijn verhaal doet en erg aangrijpend, respect voor hem...!
Vind alleen wel dat de EO een erg misleidende titel heeft gekozen voor de uitzending, wordt hardcore toch enigszins weer in een kwaad daglicht gezet helaas!
Juul, das onzin... Er wordt geen slecht woord gerapt over hardcore.... Respect voor Dennis, zijn familie en zijn vrienden... En wat een lief nichtje!!! Super! Hoop dat je kaartje voor Thunderdome hebt... Anyway, Veel plezier!! x
Uitspraak van An op donderdag 15 november 2012 om 23:46:
Juul, das onzin... Er wordt geen slecht woord gerapt over hardcore....
In de uitzending zelf niet nee, maar de titel van de uitzending impliceert in mijn ogen toch wel degelijk dat ze de schuld bij een hardcore feest zoeken. Maar dat is uiteraard ook mijn perceptie van de titel, iedereen geeft daar zijn eigen invullig aan maar ik denk dat je mijn punt wel snapt toch?
Ik snap jouw punt zeker Maar zie het juist zo... Die gasten en meiden zijn dol op hardcore... Heb je zijn posters, en kleding over de stoel voorbij zien komen? En dat hij ondanks hij nu een beperking heeft toch graag naar Thunderdome wilt, dan is het in mijn ogen dat Hardcore positief is Trouwens.. haha decibel is niet eens gebaseerd op hardcore, maar hardere stijlen.. Toevallig heeft B2S een hardcorearea "Hardcore4Life" Het water waar hij in is gedoken was bij de main hardstyle area Dus verkeerd titeltje gekozen.. En da komt omdat mensen die er niks van weten, alle bonkmuziek hardcore noeme haha
Heel veel respect voor dennis en zijn vrienden !! Net de uitzending van EO gezien en ook werd er emotioneel van...
Dennis sterkte en succes in de toekomst
Hardcore4life