Wat een feest ! B-front en geluid op de main! Vanaf 18:00 uur in Loudness gestaan, Zatox en Gunz for hire super dik ! Afsluiting was geniaal van Crypsis ! Wat was dat vet zeg ! Lekker weertje kortom top dag gehad!
Wat weer een geweldig feestje!! Prima vermaakt op de Mainstage en in Loudness, top dag gehad! Alleen een minpuntje vond ik het geluid in de Euphoria, dat was echt zwaar onder de maat!!!
Weinig op aan te merken zoals het hoort G4H maar dat half uurtje was meer dan lang genoeg in die tent wat een hitte paar ventilatoren voor luchtverplaatsing was geen overbodigen luxe (ja je moet ook iets te zeiken hebben) heeft me vakantie toch een beetje waardig afgesloten ondanks dat Pukkelpop vrijdag niet door ging.
MASSIVE !!!!
De 7e keer decibel voor mij maar het blijft een mooi feestje!! lekker los gegaan!!
GVD wat was dit een mooi feestje!! Zelfs de hartjes knalde door de lucht mooi endGeile muziek,mooie mensen TOP dag,
Decibel was leuk!!! De PERFECTE plaats voor de EARLY!!!!Alleen jammer dat er begin van het feest beter gedraaid werd als op het eind... The Stunned Guys Niet cool Toch het mooiste festival ieder jaar
eerste keer decibel, ff uitzoeken waar je je plekkie vind, vanaf toen super gehad! alle tenten langs geweest, overal lekker een dansje kunnen maken, maar pussy lounge was echt het toppunt!!! darkraver was geniaal!!! en de afsluiter paul elstak, heerlijk genoten!!!
Weer een super feestje !! Idd jammer van de tel verbinding daardoor veel mensen misgelopen maar dat kan de pret niet drukken en hoezo lang wachten bij de parking ? We waren om kwart voor 12 weg
Decibel was vet! genoten van de Main, Loudness, Up Mark with a K!!! en natuurlijk Euphoria op het water! Eindshow ook prachtig, kortom erg naar mijn zin gehad!
Zeer goed feest darkness4life heerlijk.. radium & TSS helaas Endymion echt de slechtste afsluiter die ik ooit gehoord heb. Verder top feest oh enne, kalenderboy is mijn held!
Het was weer genieten Lekkere binnekomer met Limewax Daarna flink los gegaan @ 1992 is 4 you , UP , Pussy lounge !!! Alleen volgend jaar weer een dj als afsluiter in plaats van die crap eindshow...
1e Decibel en het was het waard! Wat een topfeest Geniale afsluiter van Endymion op de main ^^ een van zn beste sets ooit!
Wel weer zeer goed vermaakt op dit feesje, alleen dit kwam meer door alle leuke/gezellige mensen om ons heen! Bij partyraiser, art of fighters, mental theo en paul elstak lekker staan knallen! Wc's waren erg slecht, parkeerplaats blijft gewoon kut en wtf waarom stoppen ze de D4L en H4L zover uit elkaar vandaan... Nee dit was zeker niet mn beste festival dit jaar!
Geweldig feest! Na aankomst gelijk naar de Back 2 School area gegaan, na een aantal uurtjes m`n vriendengroep weer tegen gekomen, ff de Darkness 4 Life bezocht (alleen voor The Sickest Squad), maar vanwege onophoud van deze en gene zijn we later aangekomen, dus hebben we maar +/- 15 min van TSS mee kunnen pikken, voor de rest alleen maar genoten van de Pussy Lounge!
Heb me prima vermaakt op Decibel ! Voornamelijk te vinden geweest in de H4L en Pussylounge. Prachtig weer, leuke sfeer/mensen alleen idd kut van de telefoonverbindingen.
Net terug na dik 2 uur vast te hebben gestaan op de parkeerplaatsen... maar wat was dit een ziek feest . Gunz4Hire wat een ongelofelijke zieke set & crypsis wat een heerlijke afsluiter . Loudness tent was fantastisch .. Welverdiende "geweldig"
Wat een heerlijke dag was het zeg! Mooi de afwisseling kunnen zoeken tussen de Darkness4life en de verschillende Hardstyle area's! Limewax was erg lekker bezig, Tymon heeft wederom wonderen verricht en Hellfish heeft een geweldig muzikaal verhaal voorgeschoteld. Qua Hardstyle nog even een eervolle vermelding voor Titan en Technoboy! Iedereen bedankt voor de gezelligheid!
Zeer vet feest, jammer dat nosferatu niet kwam, maar dat heeft Ruffneck meer dan goed gemaakt, wel beetje jammer van de in mijn ogen te softe afsluiter bij de main
8e Decibel Optimaal vermaakt Ruthless de held van Pussylounge
Top dag gehad !! Heerlijke muziek top sfeertje lekker weer en tja wachten moet je altijd wel ergens (wc's) dat hoort erbij Lekker net voor de vertrek file gegaan (wel slecht aangegeven.... personeel was ook wegenscheel dus een uur gelopen langs het park ) maar al met al een TOPPER!! .... Heel veel sterkte voor de familie van de jongen die alleen maar even af wilde koelen in het water.... Do
Dit was mijn eerste, maar zeker niet mijn laatste Decibel! Gruwelijk feest! Alleen mogen ze na afloop wel verkeersregelaars neerplanten want het wegrijden was een DRAMA!
Ik vond het ook iets minder als voorgaande jaren..Volgend jaar 1992is4you liever gewoon weer aan het water idd..en Rob,PatC,Panic en Neophyte en Stanton niet meer tegelijkertijd laten draaien aub..
Gruwelijk genoten! 1ste Decibel en nu al zin in vgj jaar!! Alles was aanwezig voor een top dag
Geluid was overal goed volgens mij! Heerlijk! En het weertje deed ook lekker met ons mee Top weekend gehad op Decibel, heeft vorig jaar zeker overtroffen! Op naar volgend jaar! B2s
Wauw! Dit was voor mij de beste editie van decibel van de afgelopen 4 jaar Stereortuners-Chris One-TheProphet Dat geluid in de euphoria en natuurlijk op de main trilt je hele lijf! geweldig!! is die 72 euro toch wel waard geweest! en om toch nog ff te zeiken: Ban de Dubstep!!!
Geweldig feessie! Super weekend gehad! 7e Decibel en dit was 1 van de beste! Wat mij betreft festival van het jaar Camping was weer gezellig! preparty was ook prima!
Ik ben een mongool en ik moet minder zuipen. Eigen feest verziekt.
Leuk, maar niet meer dan dat... Heeft me in totaal toch ff 300 eur gekost met z'n 2en. Daar kan je ook een weekend voor naar Barcelona ofzo. Oftewel: dit was m'n laatste decibel
Topfeest, maar had er meer van verwacht, vorige 2 edities vond ik namelijk beter. Voor het eerst was Defqon beter dit jaar. Maar het was zeker geen matig feest, heb me alsnog uitstekend vermaakt!
Zeer goed bevallen, het zonnetje hielp daar zeker aan mee! Terrein blijft goed ruk (te smalle doorgangen en te ver lopen), maar H4L & vooral B2S maakte alles goed!!! Vooral bij B2S hing zeer goed sfeertje!!!
Leuk festival, waarbij de jump/ French Tek sound het feest echt heeft gemaakt. Nowaxx op de 'mystery area' had de set van de dag! Transfarmers waren ook lekker enthousiast bezig! Verder veel gelopen en oude bekenden gezien..
Dit was me eerste keer Decibel maar zeker niet me laatste wat een feest zeg echt blown away grandioos wat een mega stages van de main en pussy lounge wat ben ik los gegaan
Wat was het weer een geweldig feest!! thnx to B2S !! Ik begein nu alleen steeds meer te begrijpen waarom mensen niet op de mainstage afsluiten aangezien je daar niet eens normaal uit je dak kan gaan! maar het was weer geweldig CU NEXT YEAR DECIBEL!!!!
Het feest had alle potentie GEWELDIG te worden... maar was helaas voor mij waardeloos. Maar niets dan lof voor B2S van een zeer goed neergezet festival
WOW!! De vetste Decibel ooit!! Wat een dag: Super weer, gezellig groepke, dikke muziek en geluid, lekker van de kaart Uit de hoogte gedaan in het reuzerad Zweten geblazen en heel de dag niet kunnen pissen Wel 700 bier op en 80 raKETen, veel bekenden niet kunnen vinden en gezellige vage, gratis terug rit, en geheel naar de klotte bij thuis komst tot aan de maandag middag!! Wat een feest DECIBELLLLLL
Wat een dikke shit. Werkelijk overal genieten/knallen, goeie sfeer (ook op camping, 4de jaar en op naar next year). Jammer dat bij de Athemmix visueel niet groter werd uitgepakt...t weer en geluid maakt alles goed!!
zeker prima vermaakt op het feest alleen vond ik het zo spectaculair als iedereen altijd beweert. Maar het hele concept is zeker voor herhaling vatbaar. en promo heeft me aangenaam verrast. En ga eerst eens wat ervaring op doen voordat je begint te kk op de meest kleine minpuntjes stelletje stakkers!!!
Zal mss aan mij liggen maar vond t voor t eerst geen geweldig feest! Gelukkig veel gezellige bekenden en minder bekenden.
Het weer heeft echt de juiste dag gekozen zeg! Wat een topdag met als uitblinker voor mij Frontliner! De rest was ook geweldig maar Frontliner blijft er nog wel inzitten vrees ik. Alleen vond ik de set van Endymion meer op een live-act lijken. Hadden wel wat andere platen tussendoor gegooid mogen worden.
Eindelijk heerlijk weer, maar wat een eind heen en weer lopen tussen main en pussy lounge.. verder weer toppie
Heerlijk weekendje gehad! 3 dagen achter elkaar heerlijk gebeukt. Alleen ik snap nog steeds niet wat er telkens op die mainstages aan de hand is. Tijdens B-front werd ik gewoon paranoia van alle mensen om me heen. Buiten dat was het weer heerlijk
vond het de slechtste editie tot nu toe...eara's waren goed verdeeld, betreft goeie muziek was het ver te zoeken. Heb me vermaakt met de mensen met wie ik was en dat er een hoop bekende waren maar het feest was geen € 71,- waard...Dj's draaide veelste soft bij de b2s eara alleen ominous en sequence & predator waren goed
super weekend gehad damn volgende jaar weer. early weer eens een open stage Sequence & Ominous en Predator and pussy L afsluiters.!!!
Geck-O en Chris one in de loudness was bruut geweld. Geck-O hardste setje vd dag, niks meer overheen gekomen. Veder een super dagje gehad, beste outdoor van het jaar! Geweldig:
Geweldige editie van Decibel. Perfect weer! Genoten bij Loudness, Darkness en Main. Maar verrassing was de Pussy Lounge.. nooit gedacht dat ik dat zou vet zou vinden
Het was erg gezellig, super sets gehoord, goede sfeer, prachtig weer , vette stages, het kon niet beter! Decibel is echt mijn favoriete festival! Heerlijk gewoon! Helaas nu weer 52 weken wachten
Was mijn eerste Decibel maar staat nu met uitblinker op nummer 1 voor het beste feest van het jaar Love the sun!!
wat een dag weer n dat met tusse maar 2 areas te lope: darkness en up wat een setjes tijd ging alleen te bizar snel maja time flies when your having fun
Was wel leuk Jammer genoeg hebk alleen de Pussy Lounge mee kunne krijgen wegens werk Wel lekkere setjes gehoord Maar miste tog echt het lekker doelloos rond dwalen
Overdag is het toch altijd ff zwoegen met zulk weer, maar het feest was gewoon goed Lekker op de fiets en eindelijk een afterparty bij mij thuis, jeeeeeeeej. Thankssss
Wat een feest!!! Ondanks dat ik eerste twee uur alleen heb rondgelopen vanwege geen bereik en vrienden niet kunnen vinden, heeft Decibel het meer dan goed weten te maken!!
Grandioos feest! Voor mij zijn de helden van de dag The R3bels (Wat doen die lui in de euphoria), Wildstylez, Gunz4Hire & Crysis! Jullie hebben er een knalfeest van gemaakt voor mij! Met name Wildstylez, wat weet die vent een sfeer te creeëren!!
Was wederom een geweldige editie B2S, Leuke mensen ontmoet en super weertje! Goede set gehoord van Digital Punk, Super Live-act Gunz 4 Hire maximaal. Maar een beetje onverwacht maar overduidelijk de eindbazen Alpha2 wat een GEWELD!!!
Super gezellig feest. Alles goed voor elkaar, Decibel blijft kwalitatief(buiten de muziek om) een super feest! 1 minpuntje: dj's die in de early draaide sla jezelf eens met een blok hout tegen jullie kop, wat een baggermuziek schottelen jullie het publiek voor.(mainstream in de early ) Niet te geloven!
Miss Djax blijft "the queen" Refuse en Pussy Lounge en voor diegene die t nog niet wisten: TANTE MIEN IS KOGELROND heerlijk om enkele honderden nog ff te vermaken op weg naar parkeerplaats zuid/campsite safaripark SUPEREDITIE!
zo wat een tegenvaller deze editie ten eerste al wat een kutvolk liep er daar rond Als jullie geen zin hebben om los te gaan kennen jullie mss beter thuis blijven in plaats van iedereen staan aan te gapen die dan wel lekker losgaan !! B2S area viel tegen wat de muziek betreft 2 lekkere sets gehoord die van Sequence & Ominous en Predator Die houden zich aan ut concet van de B2S area en spelen dan ook lekkere early platen en niet zoals al de andere en der dan tog mainstream spelen
Geniaal in de d4l! Partyraiser, Radium en TSS geweldig! Daarna was het niet veel meer! Wel super gezellig en hard, alleen tha playah was echt slecht! Kom eens met wat nieuws man!
Voor mij is het alleen maar weer bevestigt dat Decibel voor mij definitief festival nr. 1 is. Main maar een kwartier/half uur gestaan, verder back2school/Pussy Lounge/Loudness en Euphoria. In Euphoria ook afgesloten, echt een heldendag gehad! Trance generators in Remember vond ik ook opvallend lekker! Verder: Gunz for Hire, Stunned Guys, Noisecontrollers, Panic, Ruthless, Zatox, Radium, Bass-D en Trance Generators waren echt heerlijk!
Heerlijk feestje gehad! Echt een dikke geweldig B-Front en vooral G4H
Echt weer een topfeest!
Pussy lounge was top! Main was onverantwoordelijk druk. Was de eerste keer voor mij in 3 a 4 jaar dat ik weer op Decibel ben geweest, maar het is er helaas wel wat op achteruit gegaan! Zeker de sfeer op de main 's avonds, maar dat kan ook door de drukte komen. Beetje jammer, toch genoten
geluid was wel poep vergeleken met dominator, maar alsnog was ik daar gewoon de bom Ik zag er weer heerlijk uit Iedereen wou sex met me Echt niet gezond maar begreep het natuurlijk wel Heb het ze natuurlijk gewoon gegeven Ben de kwaaiste niet
Niet wat ik verwacht had en dat kwam door de slechte sets in de remember Max b grant wat een drama gewoon nustyle draaien Trance generators begonnen goed maar werd ook steeds slechter Deepack maakte het ook niet waar ook weer platen draaien die er niet thuis hoorde heel jammer dit ook niet tot het eind gebleven. Goeie sets kwamen van Geck-O ,Zenith en Isaac leuk sfeertje wel .Maar toch wel de minste editie tot nu toe
Het was weer een super geweldige dag!!! Op naar de volgende editie! Alleen stom dat je geen mini flesje zonnenbrand mee naar binnen mag nemen nog steeds lekker verbrand! Maar natuurlijk beter dan regen
Dit was mijn vierde jaar maar dit was wel echt mijn mooiste editie tot nu toe! Sowieso was Decibel zelf erg goed, maar ook de pre- en afterparty/camping waren erg vet! Alles klopte En wat was het geniaal om bijna letterlijk alle party vrienden weer tegen te komen
Na een regenachtig festival seizoen achter de rug heeft gisteren Decibel weer alles goed gemaakt van de afgelopen tijd! Echt een GEWELDIG feest gehad, met alleen maar leuke mensen, prachtig weer, super sfeer!!
Heb het idee dat het altijd tekort duurt of het nou 1 dag is of 3 dagen Super! Meest h4l en main, remember klonk erg van ehm blijf ff hier staan
Wat was het toch gezellig zeg Was mijn eerste keer Decibel, na afloop nog een afterparty op de parkeerplaats gehouden met ijskoude biertjes en konden daarna lekker doorrijden
SUPER geweldig! Love de locatie van Decibel, helemaal met zulk mooi weer. Bedankt zon! Stages waren weer goed opgezet, sets waren goed, heb het gezellig gehad met de bekenden, echt alles was top!
Heerlijke dag gehad in het zonnetje met overal goede muziek, maar 2 echte topsets gehoord: Alpha Twins & Crypsis! Iemand mijn roze MTV shirt gevonden op de main?
Wat een topfeest!!! het weer was perfect, de stemming was perfect, decibel was perfect!!! decibel bedankt voor het geweldige feest, see you next year!!!
Woohooo, het was weer te gek. Pussy lounge, Euphoria en Loudness . Ben er volgend jaar zeker weer bij. Enige minpuntje was t geluid tijdens G4H, kon de teksten in de nummers niet eens verstaan zo zachtjes was t.
Darkness4Life was heeeeerlijjk, respect voor Radium, Hellfish en Drokz, goedmakers van de dag Voor de rest topsfeer, maar mij iets te massaal, volgend jaar niet meer
Decibel is en blijft het beste feest van het jaar!!!
G4H Loudness area wat een ziek geweld!
heerlijk feesie, alles perfect geregeld als gewoonlijk met b2s! alleen endymion. als afsluiter op main zwaar slecht, kies bij 10jaaaar jubileum liever voor n good old als darkraver paul elstak of neophyte.. crypsis en titan
Weer een topfeest! Goed vermaakt bij Frontliner, B-Front, Art of Fighters en Psyko Punkz! gunz4Hire mijn nieuwe helden! Maar idd te warm daar! Op naar volgend jaar
IK BEN MIJN SAMSUNG GALAX S 1 VERLOREN BIJ DE KLUISJES HEB IEMAND DIE TOEVALLIG GEVONDEN OF WEET IEMAND ER IETS VANAF LAAT HET ME DAT GRAAG WETEN !!! BELONING 100 EURO
Complimenten voor B2S qua opzet van de area's, het hoofdpad was de hele dag goed begaanbaar, wc's etc ook allemaal goed. Jammer dat het geluid niet te hard kon ivm geluidsoverlast Flesje water was ook wel overdreven duur! De DJ's draaiden allemaal zeer veilig&lafjes, thumbs up 4 Quinten de Rosario, Ronald Molendijk, Predator en Ominous&Sequence
Pfff wat een party weer!! Hele dag bijna lkkr in het zonnetje gestaan... die euphoria was echt een vette locatie! Respect voor b2s. Loudness was echt te warm, maar wat heb ik geknald bij de set van de dag GUNZ FOR HIRE Afsluiting op de main vond ik wederom magertjes volgend jaar toch echt maar naar de loudness of euphoria... En dan het vuurwerk tja.. heel leuk maar nadat ik bij defqon geweest valt alles tegen
wauw wat n feest, Evil Activities heeft me verrast met n super set!! Amnesys was ook weer n goeie en Paul Elstak zoals gewoon weer heerlijk!!!! Lekker ouderwets hard knallen I'm not an addict gehoord dus m'n voeten hebben n zware dag gehad
Was weer een puik feessie!! we hadden HET gewoon!!
Ja HALLO dit kan toch niet!!!! Het Bruutste, Vetste, Gaafste Weekend-Buitenfeest tot nu toe Dit kon en kan niet beter Wat een stel prachtige vrienden, heerlijk weer en een pre-party-after-geweld van heb ik jou daar Wwwhhuuuuhhh
5e Decibel en de dikste van alle 5 !! Darkness en Hardcore 4 Life was puur genieten Alleen zo jammer van die vechtpartij bij Tha Playah Hulde aan Counterfeit Nitrogenetics, Obscurity Maar vooral KONING PROMO
Me eerste keer decibel en zeker niet de laatste, wat een super feest! Toen ik naar binnen liep had ik al het gevoel dit gaat het feest van et jaar worde voor mij
Feest was top! Goed weer en gezellige mensen. Bij The Sickest Squad nog bijna van me stokkie van de hitte maar wel vreselijk heftig. Heb de mainstage alleen gezien toen ik er langs liep maar zag er ook heftig uit. Hardcore area's waren dik in orde
Het was een eind rijden, maar was het allemaal waard, goede sfeer goede muziek, luid, jammer dat het parkeren met het wegrijden niet beter was geregeld dat was een smetje op het gehele gebueren en kan wel beter denk ik, verder top!!! nu verrot
Wat een feest goed vermaakt veel mensen weer ontmoet en weer oude bekende tegen gekomen. Gunz for Hire wat een zieke set hopen op een liveset van deze gasten. B2S Op naar Hardbass
Main ontweken en bijna heel de dag bij de Pussy Lounge geweest, wat een stage zeg! Alleen maar goede setjes gehoord! Klein uitstapje gehad naar de Loudness was ook super! Mainstage.. leuk voor het dagjesvolk.
Ouderwets gaaf festival! Decibel zoals het hoort! Alle areas wel even langs gegaan. UP was verrassend goed, lekker hard. Lekkere sfeer bij B2S & Pussy Lounge. Promo maakte H4L nog ff goed!!
Vermakelijk! Gaat volgend jaar weer mooi op herhaling, onlangs dat door verschillende omstandigheden niet alles klopte aan het feest voor mij. Rest zat wel goed in elkaar!
TOP FEEST! Heerlijk weer, nice people, goed gedraaid..Alleen wel een aantal min-punten: Pinnen? wat een DRAMA! Geluid bij Hardcore 4 Life had de volume wel wat harder gemogen en weg rijden van de parkeer plaats was een drama! Verder top vermaakt
De tiende editie van Decibel outdoor festival was meer dan geslaagd! Een jubileum editie om nooit te vergeten; zomers weer, de vetste muziek, top artiesten, een uitmuntende sfeer en een geweldig publiek! Zonder jullie geen Decibel! Om jullie te bedanken brengt B2S traditie getrouw een video report uit waarin alle hoogtepunten uitgebreid aan bod komen. 71
Zaterdag 20 augustus staat Beekse Bergen volledig in het teken van Decibel. Van 11.00 uur tot 23.00 uur kan er genoten worden van twaalf verschillende stages waarop vele nationale en internationale top artiesten staan geprogrammeerd. De opbouw is inmiddels gestart en het is tijd om de timetable bekend te maken. Ook staan onderstaand een aantal zaken die voor bezoekers van Decibel van belang zijn. 192
Decibel outdoor festival 2011 is geheel uitverkocht!
De line-up van het twaalf uur durende festival dat op 20 augustus plaatsvindt op Beekse Bergen is inmiddels bekend gemaakt op www.b2s.nl/decibel2011?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock 189
Op zaterdag 20 augustus organiseert B2S de 2011 editie van Decibel. De voorverkoop is in recordtempo gegaan en bijna alle kaarten zijn verkocht. Dit is dus de laatste waarschuwing! 139
Op zaterdag 20 augustus organiseert B2S de 2011 editie van Decibel outdoor festival op Beekse Bergen te Hilvarenbeek. Decibel is het festival waar diverse concepten van B2S samen komen. Naast de Decibel mainstage zijn back2school, Loudness, Hardcore4life, refuse, Pussy lounge, UP!, Darkness4life, Remember, 1992is4you! en Euphoria vertegenwoordigd. Ook dit jaar is er een nieuwe area aan het festival toegevoegd: Reactor. 253
Dit jaar biedt B2S voor het eerst in samenwerking met Libéma de mogelijkheid om tijdens Decibel een speciaal weekendarrangement op het vakantiepark van Beekse Bergen te boeken. Op het park kun je samen met je vrienden en andere Decibel bezoekers het gehele weekend gebruik maken van alle luxe parkfaciliteiten. Hiervoor zal op het vakantiepark een grote festivaltent geplaatst worden waar de duizenden Decibel weekendgangers twee extra feesten voorgeschoteld krijgen. Bij het lanceren van de complete Decibelwebsite zal ook het programma voor de pre- & afterparty bekend worden gemaakt. 119
Op zaterdag 20 augustus vindt Decibel outdoor festival 2011 plaats op Beekse Bergen. Dit jaar biedt B2S in samenwerking met vakantiepark Beekse Bergen de mogelijkheid om in het Decibelweekend een speciaal arrangement te boeken. Samen met je vrienden en andere Decibelbezoekers kun je een heel weekend op het vakantiepark van Beekse Bergen verblijven en gebruikmaken van alle faciliteiten van dit luxe park. 185
Ook komend jaar staan een groot aantal B2S evenementen op de agenda. Pak je kalender er bij want in dit bericht vind je traditiegetrouw de data voor het eerste half jaar van 2011! 68
Hoe kut is het dat je moet kiezen tussen blu-ray of dvd...
Ik heb thuis wel een blu-ray speler maar ik kijk hem ook vaak op de computer of ergens anders waar geen blu-ray speler is. Dan moet ik de blu-ray kopen en de dvd downloaden ofzo?
Ik wil natuurlijk de best mogelijke kwaliteit maar dan kan ik hem maar op 1 plek kijken, dus in principe heb ik liever de dvd maar dat vind ik dan weer zonde. Dat doet Q dan weer beter.
Iemand toevallig een groen petje van decibel 2011 te koop? Mijne is helaas gejat en zou er toch graag 1 hebben... Stuur me maar een prive berichtje prijs komen we wel uit,,
Zit Nederland 3 te kijken en word er emotioneel van, wat een hel, moet er niet aan denken dat ik zoiets zie gebeuren bij een van mijn vrienden.. Respect voor Dennis en zijn vrienden en redders!
Oh en Dennis, veel plezier op Thunderdome!
laatste aanpassing
Knap dat hij op deze manier zijn verhaal doet en erg aangrijpend, respect voor hem...!
Vind alleen wel dat de EO een erg misleidende titel heeft gekozen voor de uitzending, wordt hardcore toch enigszins weer in een kwaad daglicht gezet helaas!
Juul, das onzin... Er wordt geen slecht woord gerapt over hardcore.... Respect voor Dennis, zijn familie en zijn vrienden... En wat een lief nichtje!!! Super! Hoop dat je kaartje voor Thunderdome hebt... Anyway, Veel plezier!! x
Uitspraak van An op donderdag 15 november 2012 om 23:46:
Juul, das onzin... Er wordt geen slecht woord gerapt over hardcore....
In de uitzending zelf niet nee, maar de titel van de uitzending impliceert in mijn ogen toch wel degelijk dat ze de schuld bij een hardcore feest zoeken. Maar dat is uiteraard ook mijn perceptie van de titel, iedereen geeft daar zijn eigen invullig aan maar ik denk dat je mijn punt wel snapt toch?
Ik snap jouw punt zeker Maar zie het juist zo... Die gasten en meiden zijn dol op hardcore... Heb je zijn posters, en kleding over de stoel voorbij zien komen? En dat hij ondanks hij nu een beperking heeft toch graag naar Thunderdome wilt, dan is het in mijn ogen dat Hardcore positief is Trouwens.. haha decibel is niet eens gebaseerd op hardcore, maar hardere stijlen.. Toevallig heeft B2S een hardcorearea "Hardcore4Life" Het water waar hij in is gedoken was bij de main hardstyle area Dus verkeerd titeltje gekozen.. En da komt omdat mensen die er niks van weten, alle bonkmuziek hardcore noeme haha
Heel veel respect voor dennis en zijn vrienden !! Net de uitzending van EO gezien en ook werd er emotioneel van...
Dennis sterkte en succes in de toekomst
Hardcore4life