Een leuk feessie en wat een stralend weer gehad zeg! Erg geluk mee gehad. Alleen jammer dat we niets hebben gemerkt van het 10- jarig bestaan van Decibel. Vuurwerk was ook erg karig dit jaar. Verder alles wel goed geregeld!
Decibel was leuk!!! De PERFECTE plaats voor de EARLY!!!!Alleen jammer dat er begin van het feest beter gedraaid werd als op het eind... The Stunned Guys Niet cool Toch het mooiste festival ieder jaar
heerlijk vermaakt met mijn lieve vriendjes en vriendinnetjes op decibel! lekkere bass en heerlijk weer!
Weer een super feestje !! Idd jammer van de tel verbinding daardoor veel mensen misgelopen maar dat kan de pret niet drukken en hoezo lang wachten bij de parking ? We waren om kwart voor 12 weg
4e keer Decibel en wat een geweldige dag Radium!! Wat een lekkere frenchcore set Refuse/Hardtechno ook zekers de bom, zo'n beetje halve dag geweest:respect Loudness ook erg goed te doen Kortom perfecte dag en eg getroffen met het weer Tot volgend jaar
Mooiste feest van het jaar was fantastisch optimaal genoten en los gegaan!
Leuk dagje gehad, wel een minpunt ; op ;t laatst ken je niet eens meer losgaan in de main wat bij dominator wel zo was. mijn mening; Dominator was net iets beter!
Decibel was vet! genoten van de Main, Loudness, Up Mark with a K!!! en natuurlijk Euphoria op het water! Eindshow ook prachtig, kortom erg naar mijn zin gehad!
Zeer goed feest darkness4life heerlijk.. radium & TSS helaas Endymion echt de slechtste afsluiter die ik ooit gehoord heb. Verder top feest oh enne, kalenderboy is mijn held!
was ik nog maar op decibell teeeeriingg echt super feesie niet normaal sfeer was super darkness en hc4L ware super en vuurwerk ook on to the next one!!!
Zeer vet feest, jammer dat nosferatu niet kwam, maar dat heeft Ruffneck meer dan goed gemaakt, wel beetje jammer van de in mijn ogen te softe afsluiter bij de main
8e Decibel Optimaal vermaakt Ruthless de held van Pussylounge
Waaaaaaaaaaaaaaat een feest; IK HOU ERVAN
Lekker feestje was dit! Alles top geregeld; vette stages, toiletten, eten, alles was goed helemaal kapot gegaan op m'n sandaaltjes in de terror tent, heerlijk kunnen hakken op early rave plaatjes en bij de h4l.
bazenfeest weer..dagjesmensen blijven sfeerverziekers.. partyraiser, sickest squad, gunz for hire, chris one, Amnesys en Tha Playah waren heer en meester! fuck defqon volgend jaar, decibel daar in tegen wel weer! l
Hele vette Decibel gehad Overal heel goed vermaakt!!! Pussy Lounge in het zonntje erg vet Verder overal en nergens geweest en genoten samen met mijn schat
topfeestje! was gezellig, alleen vond dat er bij de main matig gedraaid werd... tot het vuurwerk gebleven, maar dat is de laatste keer! stelde niet veel voor...
Leuk, maar niet meer dan dat... Heeft me in totaal toch ff 300 eur gekost met z'n 2en. Daar kan je ook een weekend voor naar Barcelona ofzo. Oftewel: dit was m'n laatste decibel
was wel lekker feestj... wel jamvan aparte sfeer daarzo... was eerste keer decibel denk ook mn laatste... hop naar Q base...
Decibel natuurlijk weer een topfeest! Goeie muziek, lekker weertje, leuk sfeertje. We waren dan ook met een erg leuk groepje! Maar waarom wordt de zonnebrand afgepakt als op de site staat dat het mee naar binnen mag? Ook een nadeel: Volume op de mainstage laatste uurtje (n)
Echt heerlijk! overal heerlijk beuken. Endymion was nice
WAT een vette editie van DECIBEL was dit zeg! Feest van het jaar voor mij! Ik wil terug! Party vriendjes en vrindinnetjes, B2S, weergoden, g4h, etc. : BEDANKT!!!
Het feest had alle potentie GEWELDIG te worden... maar was helaas voor mij waardeloos. Maar niets dan lof voor B2S van een zeer goed neergezet festival
Topdag! Vond het geluid op de main vorig jaar beter dan dit jaar... Chris One, AVIO en Crypsis helden De bus voor je terugreis vinden was wel kut geregeld!
DAMN! ik wis niet meer waar ik het zoeken moest. alles was te vet! wat een sfeer elke keer weer. Hier moeten ze nou eens twee dagen van maken! wederom een feest om NOOIT over te slaan!
B2S overtreft zich zelf weer hoor! Helaas al om half 3 mn enkel omgezwikt maar dat mocht de pret niet drukken. Hulde voor Dr Phunk en Gunz4Hire Maar die afsluiting met Crypsis sloeg echt alles. Wat een eindbaas!
Belachelijk LEIP!! Mooiste weekend van me leven gehad en Decibel wat een feest!! en wat een sfeer!! begon al lekker met Titan en werd alleen maar beter.. TSS belachelijk vett.. helemaal gesloopt erna!! weet niet wat deepack en charly lownoise deden maar was echt belachelijK verder geluid bij day-mar erg zwak.. gelukkig nog mooie afsluiting gehad bij de main Lekker nagenieten en toeleven naar volgend jaar decibel weekend
vond het de slechtste editie tot nu toe...eara's waren goed verdeeld, betreft goeie muziek was het ver te zoeken. Heb me vermaakt met de mensen met wie ik was en dat er een hoop bekende waren maar het feest was geen € 71,- waard...Dj's draaide veelste soft bij de b2s eara alleen ominous en sequence & predator waren goed
Ook dit jaar weer geen woorden voor dit feest. Wat was het weer super vet en wat eemn weertje. Heerlijke setjes gehoord bij de Pussy Lounge en de Loudness
Petje af voor B2S..Deze editie was ziekelijk goed.Echt te gruwlijk voor woorden dit jaar H4L.En volgend jaar geen excursies meer op Decibel!Dit vanwege 40 excursies die speciaal gereseveerd waren,voor het natuur liefhebbend Decibel publiek dat door middel van een gids de kans had gekregen kennis te maken met het ongerept stukje natuur rond het festival terein,Wel door ons"de ondekje plekjes wandeling"genoemd. 1 liefhebber in 12 uur tijd,Een belg dacht ik, helemaal in verwarde urbanus toestand!.
Tymon absolute heldenset. Hele dikke tracks gehoord ook heerlijk sfeertje! Limewax, zo zonde dat hij al zo vroeg stond, want wat was dat een briljante set zeg!! Heerlijk die dnb! Hellfish ook dikke opbouw in zijn setje
Beste feest van 2011! Heerlijk weer en een super sfeer. De eerste set was ook gelijk de beste van de dag; Stereotuners wat een BAZENSHIT. Verder Gunz4Hire super vette act. En natuurlijk keizer Zatox niet te vergeten. Super dag! 0162
|Wat een feest, Wat een weekend! Loudness, GE-WEL-DIG
Het was weer in 1 woord: geweldig Decibel is voor mij het feest van het jaar ! Ben lekker los gegaan, ben lekker naar de klote gegaan, en kheb het enorm gezellig gehad met mn dinnies !! See you next year!!
Net zoals alle andere jaren was het weer geweldig met name de Pussy Lounge, wat een vette stage was dat gelukkig veel bij de hardcore gestaan, dikke setjes gehoord die saaie hardstyle van tegenwoordig kan ik niet meer op los gaan, het setje waar isaac mee opende was wel geweldig! Avio draaide ook niet verkeerd. Main afsluiting was tegenvaller, ook vuurwerk wordt elk jaar minder. wel me beste outdoor festival van dit jaar
Wát een feest! Euphoria was héél vet gedaan op het water, alles zag er prima uit, maar de Loudness stond de hele dag echt op zn kop! G4H, wat een godsgruwelijk dikke live-act!
Wat een geweldig feest is dit ook !! het is en blijft mijn nr.1 van alle feesten die ik bezoek Respect dat ze het elk jaar weer voor elkaar krijgen om zo een feest neer te zetten
Geweldig feest! En jongens uit Den Haag bedankt voor het vinden en teruggeven van mijn zonnebril bij de crewkluisjes, er zijn toch nog eerlijke mensen op de wereld !
euphoria stage op het water was een mooie toevoeging! anthem was bout dit jaar, gelukkig ook maar 0 keer gehoord. het weer was PERFECT. op naar volgend jaar!
Decibel was top. Wat een masterset van noisecontrollers!
Wat een mooi kampvuur was dit zeg!
TOPTOPTOP! Prettig weertje (daarnaast wel weer te heet om helemaal uit je plaat te gaan ) Lekker sfeertje en fijne setjes (Partyraiser, 2e helft van Bass-D ) Matige afsluiter in de main, maar het vuurwerk en de geniaal mooie "Harry Potter main" maakten veel goed Tnx lieve vriendjes en vriendinnetjes voor dit fijne weekend! Volgend jaar weer! B2S
oeff, wat een geweldige party weer, thnx B2S & dj's! Vorig jaar dacht ik dat het niet beter kon, maar wéér hebben ze het overtroffen, ongekend! Toppers voor mij: Partyraiser, Sickest Squad, Trance Generators, The Viper, Amnesys
Wat een feest!!! Ondanks dat ik eerste twee uur alleen heb rondgelopen vanwege geen bereik en vrienden niet kunnen vinden, heeft Decibel het meer dan goed weten te maken!!
Was wederom een geweldige editie B2S, Leuke mensen ontmoet en super weertje! Goede set gehoord van Digital Punk, Super Live-act Gunz 4 Hire maximaal. Maar een beetje onverwacht maar overduidelijk de eindbazen Alpha2 wat een GEWELD!!!
Super gezellig feest. Alles goed voor elkaar, Decibel blijft kwalitatief(buiten de muziek om) een super feest! 1 minpuntje: dj's die in de early draaide sla jezelf eens met een blok hout tegen jullie kop, wat een baggermuziek schottelen jullie het publiek voor.(mainstream in de early ) Niet te geloven!
Miss Djax blijft "the queen" Refuse en Pussy Lounge en voor diegene die t nog niet wisten: TANTE MIEN IS KOGELROND heerlijk om enkele honderden nog ff te vermaken op weg naar parkeerplaats zuid/campsite safaripark SUPEREDITIE!
Ik kon op de main door de warmte/drukte m'n ei niet kwijt! Gelukkig hadden we de Loudness waar het wél beukte! Digital Punk, Zatox, stukje Crypsis! Maar dé act van de dag was met kop en schouders Gunz for Hire! Heerlijk geweld!!
B2S jullie krijgen de rekening van het ziekenhuis, mijn lichaam is gebroken Wat een mooi feestje was dit zeg! Loudness was per-fect! Alleen jammer dat Eventtravel me heeft laten staan en mijn ouders me moesten komen halen..
Dik feest weer! Tymon, Headhunterz, Zany & Max Enforcer & Promo
Wat een topdag! Amnesys mixte gruwelijk, tymon was lekker op dreef. Promo de held uiteraard, The aftermath, WO III, Unstoppable, Be unforgettable (wat ging die GRUWELIJK hard) en nog veel meer eindbaas
B-FRONT, ZANY ZOALS ALTIJD GOOODDDD!!! GUNZ 4 HIRE HELDEN CRYPSIS EINDBAAS.. TOG WEL MEN BESTE DECIBEL VAN DE 8 !! NIET MEER NORMAAL HOE VET ER WERD GEDRAAID
Gruwelijk feestje geweest, was een eind lopen van Loudness naar Pussy Lounge, maar met genoegen gedaan. Titan wat een set in Loudness, is voor mijn niemand meer over heen gegaan in die tent :
zo wat een tegenvaller deze editie ten eerste al wat een kutvolk liep er daar rond Als jullie geen zin hebben om los te gaan kennen jullie mss beter thuis blijven in plaats van iedereen staan aan te gapen die dan wel lekker losgaan !! B2S area viel tegen wat de muziek betreft 2 lekkere sets gehoord die van Sequence & Ominous en Predator Die houden zich aan ut concet van de B2S area en spelen dan ook lekkere early platen en niet zoals al de andere en der dan tog mainstream spelen
Voor mij is het alleen maar weer bevestigt dat Decibel voor mij definitief festival nr. 1 is. Main maar een kwartier/half uur gestaan, verder back2school/Pussy Lounge/Loudness en Euphoria. In Euphoria ook afgesloten, echt een heldendag gehad! Trance generators in Remember vond ik ook opvallend lekker! Verder: Gunz for Hire, Stunned Guys, Noisecontrollers, Panic, Ruthless, Zatox, Radium, Bass-D en Trance Generators waren echt heerlijk!
Beste Decibel tot nu toe!!!! Ze hadden ook wel wat goed te maken en dat is ze zeker gelukt!! Keihard doorknallen, lekker weer, leuke sfeer, kortom een toppertje!
Zie je nou wel dat het nog kan, verbranden op een festival in plaats van verregenen! Echt een te vette dag gehad volgend jaar zeker weer.
Niet wat ik verwacht had en dat kwam door de slechte sets in de remember Max b grant wat een drama gewoon nustyle draaien Trance generators begonnen goed maar werd ook steeds slechter Deepack maakte het ook niet waar ook weer platen draaien die er niet thuis hoorde heel jammer dit ook niet tot het eind gebleven. Goeie sets kwamen van Geck-O ,Zenith en Isaac leuk sfeertje wel .Maar toch wel de minste editie tot nu toe
Na een regenachtig festival seizoen achter de rug heeft gisteren Decibel weer alles goed gemaakt van de afgelopen tijd! Echt een GEWELDIG feest gehad, met alleen maar leuke mensen, prachtig weer, super sfeer!!
Ik blijf erbij ieder jaar weer het feest van het jaar ! Pussy lounge area was echt kicken en back2schoool Ow ja baco met pepsi is niet te zuipen ! Pepci is geen cola gore rommel
Heerlijk feestje, voornamelijk in Loudness doorgebracht, maar toevallig tijdens HHZ op de main geweest, en wat draaide die een heerlijke set zeg! Al met al goed vermaakt
Wederom ge-wel-dig! Heel goed vermaakt.... nu uitbrakken, hehe. Jeroen en Teun, volgend jaar gaan jullie ook weer met ons mee hoor! Geen discussie mogelijk!
Wat een GEWELDIG feest wat Decibel weer, en het weer was echt helemaal super! Dikke vette mainstage, stage op het water, to B2S!! Tot volgende jaar en dan weer het hele weekend KNALLEN!
Heerlijke dag gehad in het zonnetje met overal goede muziek, maar 2 echte topsets gehoord: Alpha Twins & Crypsis! Iemand mijn roze MTV shirt gevonden op de main?
Wat een topfeest!!! het weer was perfect, de stemming was perfect, decibel was perfect!!! decibel bedankt voor het geweldige feest, see you next year!!!
Woohooo, het was weer te gek. Pussy lounge, Euphoria en Loudness . Ben er volgend jaar zeker weer bij. Enige minpuntje was t geluid tijdens G4H, kon de teksten in de nummers niet eens verstaan zo zachtjes was t.
Decibel is en blijft het beste feest van het jaar!!!
G4H Loudness area wat een ziek geweld!
Top feest, was overal en nergens, vrienden kwijt en weer tegengekomen. voor de rest vergeten.
heerlijk feesie, alles perfect geregeld als gewoonlijk met b2s! alleen endymion. als afsluiter op main zwaar slecht, kies bij 10jaaaar jubileum liever voor n good old als darkraver paul elstak of neophyte.. crypsis en titan
Nog steeds na aan t genieten! Wat een helden feest!
Zo,was me daar toch een potje rammen in de Loudness,HEERLIJK!Crypsis was man of the match wat mij betreft,lang geleden dat ik zo uit m'n plaatje ben gegaan!
IK BEN MIJN SAMSUNG GALAX S 1 VERLOREN BIJ DE KLUISJES HEB IEMAND DIE TOEVALLIG GEVONDEN OF WEET IEMAND ER IETS VANAF LAAT HET ME DAT GRAAG WETEN !!! BELONING 100 EURO
Super feest Menthal Theo Evil Activities, Zatox Endymion goed geregeld set van Brennan Heart, Psyko Punkz viel wat tegen. Geluid op main bagger aan het eind maar al met al prima feest
Zo zeker goed los gegaan hier bij DECIBEL 2011 b2s heeft het weer overtroffen om het beter te doen als in 2010 vooral goed los gegaan bij de mainstage loudness pussy lounge euphoria hardcore4life darkness4life en de up deze dag was gewoon in 1 woord GEWELDIG
Wat een heerlijke dag, Frontliner, B-front, HHZ, DJ Paul DJ Paul & Mental Theo bedankt! Goed vermaakt met me vriendjes, loveyouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
nieuwe terreinindeling was echt een hele verbetering!mede hierdoor een vam de beste edities op de beekse bergen!promo draaide echt een hele dikke set en ook de eerste 3 kwartier van the viper waren erg vet!leukse stage was de pussylounge, korsakoff was daar lekker bezig met alle oude tracks! was top met iedereen (en eindelijk goed weer)..
5e Decibel en de dikste van alle 5 !! Darkness en Hardcore 4 Life was puur genieten Alleen zo jammer van die vechtpartij bij Tha Playah Hulde aan Counterfeit Nitrogenetics, Obscurity Maar vooral KONING PROMO
Me eerste keer decibel en zeker niet de laatste, wat een super feest! Toen ik naar binnen liep had ik al het gevoel dit gaat het feest van et jaar worde voor mij
Feest was top! Goed weer en gezellige mensen. Bij The Sickest Squad nog bijna van me stokkie van de hitte maar wel vreselijk heftig. Heb de mainstage alleen gezien toen ik er langs liep maar zag er ook heftig uit. Hardcore area's waren dik in orde
Geck-O, Held van de dag, wat een set!! Gunz 4 Hire ook erg vet, goede sfeer toen. Verder B-Front, Zany, Rebels en Crypsis ook leuk! Eindelijk weer eens lekker weer gehad Beste Decibel tot nu toe!!
Back to School was super, rest viel me tegen.... maar goed los gegaan en daar gaat het om
Wat een feest goed vermaakt veel mensen weer ontmoet en weer oude bekende tegen gekomen. Gunz for Hire wat een zieke set hopen op een liveset van deze gasten. B2S Op naar Hardbass
Main ontweken en bijna heel de dag bij de Pussy Lounge geweest, wat een stage zeg! Alleen maar goede setjes gehoord! Klein uitstapje gehad naar de Loudness was ook super! Mainstage.. leuk voor het dagjesvolk.
was mn 6de Decibel, en weer top vermaakt, veel bij pussylounge,h4l en refuse geweest,daar was de sfeer top,entree was snel en ook barpersoneel werkte goed door!
Wat een feest! Gunz 4 hire dikke respect, heldenset
Amnesys, Geck-O en Promo waren de helden van de dag Verder een Decibel zoals vanouds, niks op aan te merken al voor het 3e jaar op rij. Blijft ondanks de enorme omvang toch een knusse sfeer hebben. Blijft een van de mooiste party's van het jaar!
De tiende editie van Decibel outdoor festival was meer dan geslaagd! Een jubileum editie om nooit te vergeten; zomers weer, de vetste muziek, top artiesten, een uitmuntende sfeer en een geweldig publiek! Zonder jullie geen Decibel! Om jullie te bedanken brengt B2S traditie getrouw een video report uit waarin alle hoogtepunten uitgebreid aan bod komen. 71
Zaterdag 20 augustus staat Beekse Bergen volledig in het teken van Decibel. Van 11.00 uur tot 23.00 uur kan er genoten worden van twaalf verschillende stages waarop vele nationale en internationale top artiesten staan geprogrammeerd. De opbouw is inmiddels gestart en het is tijd om de timetable bekend te maken. Ook staan onderstaand een aantal zaken die voor bezoekers van Decibel van belang zijn. 192
Decibel outdoor festival 2011 is geheel uitverkocht!
De line-up van het twaalf uur durende festival dat op 20 augustus plaatsvindt op Beekse Bergen is inmiddels bekend gemaakt op www.b2s.nl/decibel2011?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock 189
Op zaterdag 20 augustus organiseert B2S de 2011 editie van Decibel. De voorverkoop is in recordtempo gegaan en bijna alle kaarten zijn verkocht. Dit is dus de laatste waarschuwing! 139
Op zaterdag 20 augustus organiseert B2S de 2011 editie van Decibel outdoor festival op Beekse Bergen te Hilvarenbeek. Decibel is het festival waar diverse concepten van B2S samen komen. Naast de Decibel mainstage zijn back2school, Loudness, Hardcore4life, refuse, Pussy lounge, UP!, Darkness4life, Remember, 1992is4you! en Euphoria vertegenwoordigd. Ook dit jaar is er een nieuwe area aan het festival toegevoegd: Reactor. 253
Dit jaar biedt B2S voor het eerst in samenwerking met Libéma de mogelijkheid om tijdens Decibel een speciaal weekendarrangement op het vakantiepark van Beekse Bergen te boeken. Op het park kun je samen met je vrienden en andere Decibel bezoekers het gehele weekend gebruik maken van alle luxe parkfaciliteiten. Hiervoor zal op het vakantiepark een grote festivaltent geplaatst worden waar de duizenden Decibel weekendgangers twee extra feesten voorgeschoteld krijgen. Bij het lanceren van de complete Decibelwebsite zal ook het programma voor de pre- & afterparty bekend worden gemaakt. 119
Op zaterdag 20 augustus vindt Decibel outdoor festival 2011 plaats op Beekse Bergen. Dit jaar biedt B2S in samenwerking met vakantiepark Beekse Bergen de mogelijkheid om in het Decibelweekend een speciaal arrangement te boeken. Samen met je vrienden en andere Decibelbezoekers kun je een heel weekend op het vakantiepark van Beekse Bergen verblijven en gebruikmaken van alle faciliteiten van dit luxe park. 185
Ook komend jaar staan een groot aantal B2S evenementen op de agenda. Pak je kalender er bij want in dit bericht vind je traditiegetrouw de data voor het eerste half jaar van 2011! 68
Hoe kut is het dat je moet kiezen tussen blu-ray of dvd...
Ik heb thuis wel een blu-ray speler maar ik kijk hem ook vaak op de computer of ergens anders waar geen blu-ray speler is. Dan moet ik de blu-ray kopen en de dvd downloaden ofzo?
Ik wil natuurlijk de best mogelijke kwaliteit maar dan kan ik hem maar op 1 plek kijken, dus in principe heb ik liever de dvd maar dat vind ik dan weer zonde. Dat doet Q dan weer beter.
Iemand toevallig een groen petje van decibel 2011 te koop? Mijne is helaas gejat en zou er toch graag 1 hebben... Stuur me maar een prive berichtje prijs komen we wel uit,,
Zit Nederland 3 te kijken en word er emotioneel van, wat een hel, moet er niet aan denken dat ik zoiets zie gebeuren bij een van mijn vrienden.. Respect voor Dennis en zijn vrienden en redders!
Oh en Dennis, veel plezier op Thunderdome!
laatste aanpassing
Knap dat hij op deze manier zijn verhaal doet en erg aangrijpend, respect voor hem...!
Vind alleen wel dat de EO een erg misleidende titel heeft gekozen voor de uitzending, wordt hardcore toch enigszins weer in een kwaad daglicht gezet helaas!
Juul, das onzin... Er wordt geen slecht woord gerapt over hardcore.... Respect voor Dennis, zijn familie en zijn vrienden... En wat een lief nichtje!!! Super! Hoop dat je kaartje voor Thunderdome hebt... Anyway, Veel plezier!! x
Uitspraak van An op donderdag 15 november 2012 om 23:46:
Juul, das onzin... Er wordt geen slecht woord gerapt over hardcore....
In de uitzending zelf niet nee, maar de titel van de uitzending impliceert in mijn ogen toch wel degelijk dat ze de schuld bij een hardcore feest zoeken. Maar dat is uiteraard ook mijn perceptie van de titel, iedereen geeft daar zijn eigen invullig aan maar ik denk dat je mijn punt wel snapt toch?
Ik snap jouw punt zeker Maar zie het juist zo... Die gasten en meiden zijn dol op hardcore... Heb je zijn posters, en kleding over de stoel voorbij zien komen? En dat hij ondanks hij nu een beperking heeft toch graag naar Thunderdome wilt, dan is het in mijn ogen dat Hardcore positief is Trouwens.. haha decibel is niet eens gebaseerd op hardcore, maar hardere stijlen.. Toevallig heeft B2S een hardcorearea "Hardcore4Life" Het water waar hij in is gedoken was bij de main hardstyle area Dus verkeerd titeltje gekozen.. En da komt omdat mensen die er niks van weten, alle bonkmuziek hardcore noeme haha
Heel veel respect voor dennis en zijn vrienden !! Net de uitzending van EO gezien en ook werd er emotioneel van...
Dennis sterkte en succes in de toekomst
Hardcore4life