Voor mij echt het beste feest van het jaar! Was mijn eerste keer Decibel en wat een ongelofelijk dikke shit! Grotendeels vooraan bij de Mainstage gestaan, dik sfeertje daar! Het terrein is eigelijk te groot om in 1 dag helemaal te verkennen, volgend jaar 100% zeker weer aanwezig! Het weertje was ook echt geweldig, toch nog een Festival met een heerlijk zonnetje erbij dit jaar!
voor de darkness !! partyraiser tymon maar voor de LOUDNESS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tering dat was dik!!! de sfeer het geluid was perfect!!!! DIGITAL PUNK GUNZ 4 HIRE CRYPSIS
Een leuk feessie en wat een stralend weer gehad zeg! Erg geluk mee gehad. Alleen jammer dat we niets hebben gemerkt van het 10- jarig bestaan van Decibel. Vuurwerk was ook erg karig dit jaar. Verder alles wel goed geregeld!
wat een gruuuuuwelijk feest! heb heel wat rondjes gemaakt en overal was het top! Sickest Squad, the Viper, Mental Theo, Tha Playah overal heerlijk uit me dak gegaan en me optimaal vermaakt met al mn toppers en kanjers! op naar volgend jaar!
This year again: festival/party Number 1! Geweldig! Thx The Prophet: what a set! To Massimo aka Trance Generator: grazie mille per il tuo set! Sono andato fuori, spero di vederti ancora suonare in Olanda!!!
Partyraiser en afsluiter Tha Playah, HEEEEERRRRLIIIJJJKKK ZEG Het was wel verdomde warm in de Industrial. Gewoon de zijkant van die tent open gooien en het waait tenminste door. Dag vloog in ieder geval als een gek voorbij. Helaas hebben we meer dan 2uur op het parkeerterrein moeten wachten voordat we weg konden!
was weer helemaal toppiej!!! 5 jaar geleden ook eens geweest andere lokatie... moet zeggen dat ze verloop van jaren er stukken beter op zijn geworden! wij hebben ons uitstekend vermaakt! niks op aan te merken.......
Decibel was leuk!!! De PERFECTE plaats voor de EARLY!!!!Alleen jammer dat er begin van het feest beter gedraaid werd als op het eind... The Stunned Guys Niet cool Toch het mooiste festival ieder jaar
ondanks mijn 2 blunders en dat ik niet al me vrienden heb gezien, toch echt een GEWELDIG feest gehad met de lieve mensjes die ik wel allemaal heb gevonden en met wie ik was natuurlijk! GEWELDIG genoten PUSSY LOUNGE en luna wat een set weer!!!
Wat was het toch weer vet! Bste Decibel in 6x dat ik ben geweest. Geluid was super en het zonnetje maakte het hele weekend geweldig! Afteren op de camping, onvergetelijk
4e keer Decibel en wat een geweldige dag Radium!! Wat een lekkere frenchcore set Refuse/Hardtechno ook zekers de bom, zo'n beetje halve dag geweest:respect Loudness ook erg goed te doen Kortom perfecte dag en eg getroffen met het weer Tot volgend jaar
Zeer goed feest darkness4life heerlijk.. radium & TSS helaas Endymion echt de slechtste afsluiter die ik ooit gehoord heb. Verder top feest oh enne, kalenderboy is mijn held!
was ik nog maar op decibell teeeeriingg echt super feesie niet normaal sfeer was super darkness en hc4L ware super en vuurwerk ook on to the next one!!!
Wederom goed geregeld! Beter dat ze overal tot 23.00 door gingen, was het toch al wat minder druk Helaas beetje ingekakt savonds,daarom toch 3uur van m'n feestje naar de klote gegaan
't blijft ook een geweldig feest ook!!! hele dag prima vermaakt en wat een geweldig weer Volgend jaar zeker weer aanwezig!!
Geweldig feest! Na aankomst gelijk naar de Back 2 School area gegaan, na een aantal uurtjes m`n vriendengroep weer tegen gekomen, ff de Darkness 4 Life bezocht (alleen voor The Sickest Squad), maar vanwege onophoud van deze en gene zijn we later aangekomen, dus hebben we maar +/- 15 min van TSS mee kunnen pikken, voor de rest alleen maar genoten van de Pussy Lounge!
Heb me prima vermaakt op Decibel ! Voornamelijk te vinden geweest in de H4L en Pussylounge. Prachtig weer, leuke sfeer/mensen alleen idd kut van de telefoonverbindingen.
Wederom een super vette editie van Decibel! Kan niet wachten tot volgend jaar! Thnx B2S
Waaaaaaaaaaaaaaat een feest; IK HOU ERVAN
Lekker feestje was dit! Alles top geregeld; vette stages, toiletten, eten, alles was goed helemaal kapot gegaan op m'n sandaaltjes in de terror tent, heerlijk kunnen hakken op early rave plaatjes en bij de h4l.
Dit was mijn eerste, maar zeker niet mijn laatste Decibel! Gruwelijk feest! Alleen mogen ze na afloop wel verkeersregelaars neerplanten want het wegrijden was een DRAMA!
Demoniak & Mark with a K beste setjes van de dag UP
bazenfeest weer..dagjesmensen blijven sfeerverziekers.. partyraiser, sickest squad, gunz for hire, chris one, Amnesys en Tha Playah waren heer en meester! fuck defqon volgend jaar, decibel daar in tegen wel weer! l
topfeestje! was gezellig, alleen vond dat er bij de main matig gedraaid werd... tot het vuurwerk gebleven, maar dat is de laatste keer! stelde niet veel voor...
Zeer goed bevallen, het zonnetje hielp daar zeker aan mee! Terrein blijft goed ruk (te smalle doorgangen en te ver lopen), maar H4L & vooral B2S maakte alles goed!!! Vooral bij B2S hing zeer goed sfeertje!!!
Decibel natuurlijk weer een topfeest! Goeie muziek, lekker weertje, leuk sfeertje. We waren dan ook met een erg leuk groepje! Maar waarom wordt de zonnebrand afgepakt als op de site staat dat het mee naar binnen mag? Ook een nadeel: Volume op de mainstage laatste uurtje (n)
Het decibel weekend is gigantisch goed bevallen! Wat een feest zeg! Overal prima geluid, lekkere sfeer...relaxte mensen...knallende setjes gehoord! Meestelrijk!
Ondanks de zeer belabberde toestand van mezelf was dit feest top. Mn derb, Gunz for hire, AVIO, crypsys en 100% deepack super. Muw gunz for hire overal top geluid
Het feest had alle potentie GEWELDIG te worden... maar was helaas voor mij waardeloos. Maar niets dan lof voor B2S van een zeer goed neergezet festival
Hoogtepunten: Frontliner en Gunz for Hire. Maar eigenlijk was de hele dag 1 groot hoogtepunt. Onverwacht dikke sets van Brennan Heart en Headhunterz. Deze editie ga ik nog heel lang onthouden. Wat een ontiegelijk vet feest! Alles was gewoon tot in de puntjes perfect.
DAMN! ik wis niet meer waar ik het zoeken moest. alles was te vet! wat een sfeer elke keer weer. Hier moeten ze nou eens twee dagen van maken! wederom een feest om NOOIT over te slaan!
wat een feest eindelijk weer zo eentje zoals het hoort te zijn
Weer een geweldig feest! Na 30 minuten had ik het al gezien op de main Wat stonden er weer veel mensen stil zeg(n) Zo goed als, heel de dag in de Loudness geweest. En geen minuut spijt gehad Digital Punk Maar de echte helden zijn: Gunz for hire! Heel de tent maximaal los
zeker prima vermaakt op het feest alleen vond ik het zo spectaculair als iedereen altijd beweert. Maar het hele concept is zeker voor herhaling vatbaar. en promo heeft me aangenaam verrast. En ga eerst eens wat ervaring op doen voordat je begint te kk op de meest kleine minpuntjes stelletje stakkers!!!
Het weer heeft echt de juiste dag gekozen zeg! Wat een topdag met als uitblinker voor mij Frontliner! De rest was ook geweldig maar Frontliner blijft er nog wel inzitten vrees ik. Alleen vond ik de set van Endymion meer op een live-act lijken. Hadden wel wat andere platen tussendoor gegooid mogen worden.
Eindelijk heerlijk weer, maar wat een eind heen en weer lopen tussen main en pussy lounge.. verder weer toppie
Heerlijk weekendje gehad! 3 dagen achter elkaar heerlijk gebeukt. Alleen ik snap nog steeds niet wat er telkens op die mainstages aan de hand is. Tijdens B-front werd ik gewoon paranoia van alle mensen om me heen. Buiten dat was het weer heerlijk
vond het de slechtste editie tot nu toe...eara's waren goed verdeeld, betreft goeie muziek was het ver te zoeken. Heb me vermaakt met de mensen met wie ik was en dat er een hoop bekende waren maar het feest was geen € 71,- waard...Dj's draaide veelste soft bij de b2s eara alleen ominous en sequence & predator waren goed
super weekend gehad damn volgende jaar weer. early weer eens een open stage Sequence & Ominous en Predator and pussy L afsluiters.!!!
zeer goed feesiej gehad heb eigenlijk alleen maar geknalt maar de hardcore4 life laatse half uurtje in main gestaan. maar dat laatste kwartiertje vond ik maar een onwijze tegen vallen had beter bij de hardcore kunnen blijven staan verder super goed vermaakt en super zweertje!
Geck-O en Chris one in de loudness was bruut geweld. Geck-O hardste setje vd dag, niks meer overheen gekomen. Veder een super dagje gehad, beste outdoor van het jaar! Geweldig:
Geweldige editie van Decibel. Perfect weer! Genoten bij Loudness, Darkness en Main. Maar verrassing was de Pussy Lounge.. nooit gedacht dat ik dat zou vet zou vinden
Feestje was gewoon af, echt perfect geamuseerd! Vooral in de Darkness 4 life gestaan en afgesloten in de pussy lounge met jeugdhelden Mental Theo en Paul Elstak. TOP!
wat een dag weer n dat met tusse maar 2 areas te lope: darkness en up wat een setjes tijd ging alleen te bizar snel maja time flies when your having fun
Tymon absolute heldenset. Hele dikke tracks gehoord ook heerlijk sfeertje! Limewax, zo zonde dat hij al zo vroeg stond, want wat was dat een briljante set zeg!! Heerlijk die dnb! Hellfish ook dikke opbouw in zijn setje
Toen tijdens de set van Gunz for hire het volume hoger ging was ik even een half uurtje niet meer te stoppen! wat was dat een GRUWELIJKE live act zeg!! voor de rest gewoon een top dag gehad!
Beste feest van 2011! Heerlijk weer en een super sfeer. De eerste set was ook gelijk de beste van de dag; Stereotuners wat een BAZENSHIT. Verder Gunz4Hire super vette act. En natuurlijk keizer Zatox niet te vergeten. Super dag! 0162
Loudness beste!!!! Geck-o,crypsis en avio decibel zowiezo het beste festival!!!!
ZO! Wat een sfeer wat een weer & wat een geluid! In 1 woord GE-WEL-DIG! Stem helemaal weg! Benen helemaal kapot! Wat een feest was Decibel Outdoor! Volgend jaar weer!
Wát een feest! Euphoria was héél vet gedaan op het water, alles zag er prima uit, maar de Loudness stond de hele dag echt op zn kop! G4H, wat een godsgruwelijk dikke live-act!
Wat een geweldig feest is dit ook !! het is en blijft mijn nr.1 van alle feesten die ik bezoek Respect dat ze het elk jaar weer voor elkaar krijgen om zo een feest neer te zetten
Kan weer niet anders dan "geweldig" geven, feest van het jaar. Ben weer helemaal opnieuw gek geworden op Decibel. Promo BOM Sequence & Ominous en Limewax ook dik. De early eindelijk weer openlucht in n vette area aan t water (véél beter als in een tent). Op naar nummer 8!
2e keer decibel, kan nou niet zeggen dat ie vorig jaar overtroffen heeft maar zeker gelijkwaardig. Maar die loudness tent was vooral supper vet Geck-o en Chris One beste setjes van de dag
Wat een feest!!! Ondanks dat ik eerste twee uur alleen heb rondgelopen vanwege geen bereik en vrienden niet kunnen vinden, heeft Decibel het meer dan goed weten te maken!!
Wat ging het tekeer in de Loudness, Gunz4Hire braken echt de tent af om daarna nog ff een mokerslag na van Crypsis te krijgen. Compleet uit mn dak gegaan. Een dikke 10!
3e Decibel op rij, en hij blijft GE-WEL-DIG! Wel merkbaar dat het elk jaar meer bezoekers trekt (maar wat wil je dan ook? Pussy Lounge, Main, Euphoria, Loudness & H4L.. overal weer dikke sets gehoord! Kijk weer uit naar editie 2012!!
Was wederom een geweldige editie B2S, Leuke mensen ontmoet en super weertje! Goede set gehoord van Digital Punk, Super Live-act Gunz 4 Hire maximaal. Maar een beetje onverwacht maar overduidelijk de eindbazen Alpha2 wat een GEWELD!!!
Super gezellig feest. Alles goed voor elkaar, Decibel blijft kwalitatief(buiten de muziek om) een super feest! 1 minpuntje: dj's die in de early draaide sla jezelf eens met een blok hout tegen jullie kop, wat een baggermuziek schottelen jullie het publiek voor.(mainstream in de early ) Niet te geloven!
Was weer geweldig!! Vooral de `mystery area` tussen de jump en remember was super gezellig. Vooral tussen 4 en 5 met de vrolijk lachende en goed draaiende dj, Wie was dat?? Veel leipe koppies en bibberbekkies Maar mag de pret niet drukken. Transfarmers waren top, lekker vrolijk en snoeihard Drukst was het denk ik bij het "niet zo" reuzenrad
1e keer decibel: geniaal feestje! Geen moment stil gestaan (met Coon, Technoboy, Max B Grant, zatox, zany & Max E, alpha2) en met als afsluiter noisecontrollers
Had t erg naar mn zin, gelukkig niet zo veel gelopen als vorig jaar waardoor ik kapot was. Pussy Lounge was super. Main ook, maar wel teringdruk haha. Hierna op de camping was ook beter ipv aanschuiven in de file
Super feest beleefd met me vrienden!! sfeer op de main was er weinig te zoeken! Ik weet niet of t aan de warmte lag maar heb nog nooit zo'n stilstaand publiek gezien! Werd lekker rauw gedraaid hardcore afsluiter op main was een lachertje! Klonk nergens naar sluit dan gewoon af met hardstyle!!
Gruwelijk feestje geweest, was een eind lopen van Loudness naar Pussy Lounge, maar met genoegen gedaan. Titan wat een set in Loudness, is voor mijn niemand meer over heen gegaan in die tent :
Weer de hele dag niet van de 1992 is 4 you area afgeweest.. super nar mn zin gehad.. alleen B2S vlgend jaar gewoon weer lekker aan t water..want de locatie viel tegen. verders weer een topfeessie gehad
wat een geweldig feest gisteren! alleen jammer van die dooie boel op de main echt iedereen stond stil daar en ook op de parking anderhalf uur wachte om weg te geraken is ook niet echt een pleziertje, maar toch geweldig feest volgend jaar terug denk ik
Goed weten te vermaken, alleen ze moeten echt eens een oplossing vinden aan het mobiel-terreur, zodat je wel gewoon normaal kan smsen waar iedereen uithangt...
Voor mij is het alleen maar weer bevestigt dat Decibel voor mij definitief festival nr. 1 is. Main maar een kwartier/half uur gestaan, verder back2school/Pussy Lounge/Loudness en Euphoria. In Euphoria ook afgesloten, echt een heldendag gehad! Trance generators in Remember vond ik ook opvallend lekker! Verder: Gunz for Hire, Stunned Guys, Noisecontrollers, Panic, Ruthless, Zatox, Radium, Bass-D en Trance Generators waren echt heerlijk!
Beste Decibel tot nu toe!!!! Ze hadden ook wel wat goed te maken en dat is ze zeker gelukt!! Keihard doorknallen, lekker weer, leuke sfeer, kortom een toppertje!
Promo ! REFUSE! LOUDNESS! Radium haha wat - een - dag
Pussy lounge was top! Main was onverantwoordelijk druk. Was de eerste keer voor mij in 3 a 4 jaar dat ik weer op Decibel ben geweest, maar het is er helaas wel wat op achteruit gegaan! Zeker de sfeer op de main 's avonds, maar dat kan ook door de drukte komen. Beetje jammer, toch genoten
Het was weer een super geweldige dag!!! Op naar de volgende editie! Alleen stom dat je geen mini flesje zonnenbrand mee naar binnen mag nemen nog steeds lekker verbrand! Maar natuurlijk beter dan regen
Dit was mijn vierde jaar maar dit was wel echt mijn mooiste editie tot nu toe! Sowieso was Decibel zelf erg goed, maar ook de pre- en afterparty/camping waren erg vet! Alles klopte En wat was het geniaal om bijna letterlijk alle party vrienden weer tegen te komen
Ik blijf erbij ieder jaar weer het feest van het jaar ! Pussy lounge area was echt kicken en back2schoool Ow ja baco met pepsi is niet te zuipen ! Pepci is geen cola gore rommel
Heb het idee dat het altijd tekort duurt of het nou 1 dag is of 3 dagen Super! Meest h4l en main, remember klonk erg van ehm blijf ff hier staan
Wat was het toch gezellig zeg Was mijn eerste keer Decibel, na afloop nog een afterparty op de parkeerplaats gehouden met ijskoude biertjes en konden daarna lekker doorrijden
Hij was wederom lekkerrrrrrrrrrrrr Een Festival zoals ze horen te zijn!! Al blijft Dominator toch het beste feest waar ik dit jaar ben gteweest overall, dit kwam zeer dicht in de buurt!!!
SUPER geweldig! Love de locatie van Decibel, helemaal met zulk mooi weer. Bedankt zon! Stages waren weer goed opgezet, sets waren goed, heb het gezellig gehad met de bekenden, echt alles was top!
WTF wat een ziek feest ontzettend naar mn zin gehad! Ook camping met pre en afterparty waren geweldig!! Helden van de dag: Gunz for Hire & AVIO!!! See you next year!! (geluid Euphoria viel tegen)
Heerlijke editie weer met het weer, alle bekenden en andere toffe mensen. Weer de goede keuzes gemaakt met de muziek. Tymon, Geck-O, Industrialyzer, Ruthless & Luna, Crysis en Hilarious. Enige grote teleurstelling was toch wel Deepack met hitjes, dubstep en "In Your Head"
Wat een GEWELDIG feest wat Decibel weer, en het weer was echt helemaal super! Dikke vette mainstage, stage op het water, to B2S!! Tot volgende jaar en dan weer het hele weekend KNALLEN!
Wat een topfeest!!! het weer was perfect, de stemming was perfect, decibel was perfect!!! decibel bedankt voor het geweldige feest, see you next year!!!
Woohooo, het was weer te gek. Pussy lounge, Euphoria en Loudness . Ben er volgend jaar zeker weer bij. Enige minpuntje was t geluid tijdens G4H, kon de teksten in de nummers niet eens verstaan zo zachtjes was t.
Lekker feestje! helden: Art of Fighters, Miss Djax en vooral Mentale Theo, wat een show! Helaas Paul niet mee mogen maken!
Volgend jaar 5-jarig jubileum! Heb er nu alweer zin in!
heerlijk feesie, alles perfect geregeld als gewoonlijk met b2s! alleen endymion. als afsluiter op main zwaar slecht, kies bij 10jaaaar jubileum liever voor n good old als darkraver paul elstak of neophyte.. crypsis en titan
Weer een topfeest! Goed vermaakt bij Frontliner, B-Front, Art of Fighters en Psyko Punkz! gunz4Hire mijn nieuwe helden! Maar idd te warm daar! Op naar volgend jaar
Zo,was me daar toch een potje rammen in de Loudness,HEERLIJK!Crypsis was man of the match wat mij betreft,lang geleden dat ik zo uit m'n plaatje ben gegaan!
IK BEN MIJN SAMSUNG GALAX S 1 VERLOREN BIJ DE KLUISJES HEB IEMAND DIE TOEVALLIG GEVONDEN OF WEET IEMAND ER IETS VANAF LAAT HET ME DAT GRAAG WETEN !!! BELONING 100 EURO
Complimenten voor B2S qua opzet van de area's, het hoofdpad was de hele dag goed begaanbaar, wc's etc ook allemaal goed. Jammer dat het geluid niet te hard kon ivm geluidsoverlast Flesje water was ook wel overdreven duur! De DJ's draaiden allemaal zeer veilig&lafjes, thumbs up 4 Quinten de Rosario, Ronald Molendijk, Predator en Ominous&Sequence
Super feest Menthal Theo Evil Activities, Zatox Endymion goed geregeld set van Brennan Heart, Psyko Punkz viel wat tegen. Geluid op main bagger aan het eind maar al met al prima feest
Pfff wat een party weer!! Hele dag bijna lkkr in het zonnetje gestaan... die euphoria was echt een vette locatie! Respect voor b2s. Loudness was echt te warm, maar wat heb ik geknald bij de set van de dag GUNZ FOR HIRE Afsluiting op de main vond ik wederom magertjes volgend jaar toch echt maar naar de loudness of euphoria... En dan het vuurwerk tja.. heel leuk maar nadat ik bij defqon geweest valt alles tegen
Zo zeker goed los gegaan hier bij DECIBEL 2011 b2s heeft het weer overtroffen om het beter te doen als in 2010 vooral goed los gegaan bij de mainstage loudness pussy lounge euphoria hardcore4life darkness4life en de up deze dag was gewoon in 1 woord GEWELDIG
wauw wat n feest, Evil Activities heeft me verrast met n super set!! Amnesys was ook weer n goeie en Paul Elstak zoals gewoon weer heerlijk!!!! Lekker ouderwets hard knallen I'm not an addict gehoord dus m'n voeten hebben n zware dag gehad
nieuwe terreinindeling was echt een hele verbetering!mede hierdoor een vam de beste edities op de beekse bergen!promo draaide echt een hele dikke set en ook de eerste 3 kwartier van the viper waren erg vet!leukse stage was de pussylounge, korsakoff was daar lekker bezig met alle oude tracks! was top met iedereen (en eindelijk goed weer)..
Ja HALLO dit kan toch niet!!!! Het Bruutste, Vetste, Gaafste Weekend-Buitenfeest tot nu toe Dit kon en kan niet beter Wat een stel prachtige vrienden, heerlijk weer en een pre-party-after-geweld van heb ik jou daar Wwwhhuuuuhhh
5e Decibel en de dikste van alle 5 !! Darkness en Hardcore 4 Life was puur genieten Alleen zo jammer van die vechtpartij bij Tha Playah Hulde aan Counterfeit Nitrogenetics, Obscurity Maar vooral KONING PROMO
Me eerste keer decibel en zeker niet de laatste, wat een super feest! Toen ik naar binnen liep had ik al het gevoel dit gaat het feest van et jaar worde voor mij
Feest was top! Goed weer en gezellige mensen. Bij The Sickest Squad nog bijna van me stokkie van de hitte maar wel vreselijk heftig. Heb de mainstage alleen gezien toen ik er langs liep maar zag er ook heftig uit. Hardcore area's waren dik in orde
machtig feest! euphoria was leuk gedaan op da eiland
Geck-O, Held van de dag, wat een set!! Gunz 4 Hire ook erg vet, goede sfeer toen. Verder B-Front, Zany, Rebels en Crypsis ook leuk! Eindelijk weer eens lekker weer gehad Beste Decibel tot nu toe!!
Was weer een topfeest! Zelfs headhunterz draaide goed Sfeer was perfect! weer was perfect! Geluid was goed! Het was gewoon weer geweldig! Zeker beter als Defqon, en dat lag niet aan het weer
Main ontweken en bijna heel de dag bij de Pussy Lounge geweest, wat een stage zeg! Alleen maar goede setjes gehoord! Klein uitstapje gehad naar de Loudness was ook super! Mainstage.. leuk voor het dagjesvolk.
lijkt wel dat decibel met het jaar beter wordt, pussylounge stage was gruwelijk vet. lekker weer,mooie vrouwen,veel drank en harde house muziek ik hou er zo van!!! top feest
Snoeien..beuQen....rammelen....knallen.... wat een feest @ Loudness Area !!
Amnesys, Geck-O en Promo waren de helden van de dag Verder een Decibel zoals vanouds, niks op aan te merken al voor het 3e jaar op rij. Blijft ondanks de enorme omvang toch een knusse sfeer hebben. Blijft een van de mooiste party's van het jaar!
TOP FEEST! Heerlijk weer, nice people, goed gedraaid..Alleen wel een aantal min-punten: Pinnen? wat een DRAMA! Geluid bij Hardcore 4 Life had de volume wel wat harder gemogen en weg rijden van de parkeer plaats was een drama! Verder top vermaakt
Derde Decibel, mijn allereerste zal niet overtroffen kunnen worden denk ik, maar dit kwam zeker flink in de buurt. Stukken beter dan vorig jaar. Alleen wederom jammer van de parking, wat een stelletje malloten.
De tiende editie van Decibel outdoor festival was meer dan geslaagd! Een jubileum editie om nooit te vergeten; zomers weer, de vetste muziek, top artiesten, een uitmuntende sfeer en een geweldig publiek! Zonder jullie geen Decibel! Om jullie te bedanken brengt B2S traditie getrouw een video report uit waarin alle hoogtepunten uitgebreid aan bod komen. 71
Zaterdag 20 augustus staat Beekse Bergen volledig in het teken van Decibel. Van 11.00 uur tot 23.00 uur kan er genoten worden van twaalf verschillende stages waarop vele nationale en internationale top artiesten staan geprogrammeerd. De opbouw is inmiddels gestart en het is tijd om de timetable bekend te maken. Ook staan onderstaand een aantal zaken die voor bezoekers van Decibel van belang zijn. 192
Decibel outdoor festival 2011 is geheel uitverkocht!
De line-up van het twaalf uur durende festival dat op 20 augustus plaatsvindt op Beekse Bergen is inmiddels bekend gemaakt op www.b2s.nl/decibel2011?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock 189
Op zaterdag 20 augustus organiseert B2S de 2011 editie van Decibel. De voorverkoop is in recordtempo gegaan en bijna alle kaarten zijn verkocht. Dit is dus de laatste waarschuwing! 139
Op zaterdag 20 augustus organiseert B2S de 2011 editie van Decibel outdoor festival op Beekse Bergen te Hilvarenbeek. Decibel is het festival waar diverse concepten van B2S samen komen. Naast de Decibel mainstage zijn back2school, Loudness, Hardcore4life, refuse, Pussy lounge, UP!, Darkness4life, Remember, 1992is4you! en Euphoria vertegenwoordigd. Ook dit jaar is er een nieuwe area aan het festival toegevoegd: Reactor. 253
Dit jaar biedt B2S voor het eerst in samenwerking met Libéma de mogelijkheid om tijdens Decibel een speciaal weekendarrangement op het vakantiepark van Beekse Bergen te boeken. Op het park kun je samen met je vrienden en andere Decibel bezoekers het gehele weekend gebruik maken van alle luxe parkfaciliteiten. Hiervoor zal op het vakantiepark een grote festivaltent geplaatst worden waar de duizenden Decibel weekendgangers twee extra feesten voorgeschoteld krijgen. Bij het lanceren van de complete Decibelwebsite zal ook het programma voor de pre- & afterparty bekend worden gemaakt. 119
Op zaterdag 20 augustus vindt Decibel outdoor festival 2011 plaats op Beekse Bergen. Dit jaar biedt B2S in samenwerking met vakantiepark Beekse Bergen de mogelijkheid om in het Decibelweekend een speciaal arrangement te boeken. Samen met je vrienden en andere Decibelbezoekers kun je een heel weekend op het vakantiepark van Beekse Bergen verblijven en gebruikmaken van alle faciliteiten van dit luxe park. 185
Ook komend jaar staan een groot aantal B2S evenementen op de agenda. Pak je kalender er bij want in dit bericht vind je traditiegetrouw de data voor het eerste half jaar van 2011! 68
Hoe kut is het dat je moet kiezen tussen blu-ray of dvd...
Ik heb thuis wel een blu-ray speler maar ik kijk hem ook vaak op de computer of ergens anders waar geen blu-ray speler is. Dan moet ik de blu-ray kopen en de dvd downloaden ofzo?
Ik wil natuurlijk de best mogelijke kwaliteit maar dan kan ik hem maar op 1 plek kijken, dus in principe heb ik liever de dvd maar dat vind ik dan weer zonde. Dat doet Q dan weer beter.
Iemand toevallig een groen petje van decibel 2011 te koop? Mijne is helaas gejat en zou er toch graag 1 hebben... Stuur me maar een prive berichtje prijs komen we wel uit,,
Zit Nederland 3 te kijken en word er emotioneel van, wat een hel, moet er niet aan denken dat ik zoiets zie gebeuren bij een van mijn vrienden.. Respect voor Dennis en zijn vrienden en redders!
Oh en Dennis, veel plezier op Thunderdome!
laatste aanpassing
Knap dat hij op deze manier zijn verhaal doet en erg aangrijpend, respect voor hem...!
Vind alleen wel dat de EO een erg misleidende titel heeft gekozen voor de uitzending, wordt hardcore toch enigszins weer in een kwaad daglicht gezet helaas!
Juul, das onzin... Er wordt geen slecht woord gerapt over hardcore.... Respect voor Dennis, zijn familie en zijn vrienden... En wat een lief nichtje!!! Super! Hoop dat je kaartje voor Thunderdome hebt... Anyway, Veel plezier!! x
Uitspraak van An op donderdag 15 november 2012 om 23:46:
Juul, das onzin... Er wordt geen slecht woord gerapt over hardcore....
In de uitzending zelf niet nee, maar de titel van de uitzending impliceert in mijn ogen toch wel degelijk dat ze de schuld bij een hardcore feest zoeken. Maar dat is uiteraard ook mijn perceptie van de titel, iedereen geeft daar zijn eigen invullig aan maar ik denk dat je mijn punt wel snapt toch?
Ik snap jouw punt zeker Maar zie het juist zo... Die gasten en meiden zijn dol op hardcore... Heb je zijn posters, en kleding over de stoel voorbij zien komen? En dat hij ondanks hij nu een beperking heeft toch graag naar Thunderdome wilt, dan is het in mijn ogen dat Hardcore positief is Trouwens.. haha decibel is niet eens gebaseerd op hardcore, maar hardere stijlen.. Toevallig heeft B2S een hardcorearea "Hardcore4Life" Het water waar hij in is gedoken was bij de main hardstyle area Dus verkeerd titeltje gekozen.. En da komt omdat mensen die er niks van weten, alle bonkmuziek hardcore noeme haha
Heel veel respect voor dennis en zijn vrienden !! Net de uitzending van EO gezien en ook werd er emotioneel van...
Dennis sterkte en succes in de toekomst
Hardcore4life