Hell yeah het is B2S weer gelukt dit feest leuker en mooier te maken dan Q-DANCE wat een super feest see ya next year
Wat een feest ! B-front en geluid op de main! Vanaf 18:00 uur in Loudness gestaan, Zatox en Gunz for hire super dik ! Afsluiting was geniaal van Crypsis ! Wat was dat vet zeg ! Lekker weertje kortom top dag gehad!
Voor mij echt het beste feest van het jaar! Was mijn eerste keer Decibel en wat een ongelofelijk dikke shit! Grotendeels vooraan bij de Mainstage gestaan, dik sfeertje daar! Het terrein is eigelijk te groot om in 1 dag helemaal te verkennen, volgend jaar 100% zeker weer aanwezig! Het weertje was ook echt geweldig, toch nog een Festival met een heerlijk zonnetje erbij dit jaar!
Wat weer een geweldig feestje!! Prima vermaakt op de Mainstage en in Loudness, top dag gehad! Alleen een minpuntje vond ik het geluid in de Euphoria, dat was echt zwaar onder de maat!!!
Decibel was leuk!!! De PERFECTE plaats voor de EARLY!!!!Alleen jammer dat er begin van het feest beter gedraaid werd als op het eind... The Stunned Guys Niet cool Toch het mooiste festival ieder jaar
ondanks mijn 2 blunders en dat ik niet al me vrienden heb gezien, toch echt een GEWELDIG feest gehad met de lieve mensjes die ik wel allemaal heb gevonden en met wie ik was natuurlijk! GEWELDIG genoten PUSSY LOUNGE en luna wat een set weer!!!
Wat was het toch weer vet! Bste Decibel in 6x dat ik ben geweest. Geluid was super en het zonnetje maakte het hele weekend geweldig! Afteren op de camping, onvergetelijk
4e keer Decibel en wat een geweldige dag Radium!! Wat een lekkere frenchcore set Refuse/Hardtechno ook zekers de bom, zo'n beetje halve dag geweest:respect Loudness ook erg goed te doen Kortom perfecte dag en eg getroffen met het weer Tot volgend jaar
Decibel was vet! genoten van de Main, Loudness, Up Mark with a K!!! en natuurlijk Euphoria op het water! Eindshow ook prachtig, kortom erg naar mijn zin gehad!
was ik nog maar op decibell teeeeriingg echt super feesie niet normaal sfeer was super darkness en hc4L ware super en vuurwerk ook on to the next one!!!
Het was weer genieten Lekkere binnekomer met Limewax Daarna flink los gegaan @ 1992 is 4 you , UP , Pussy lounge !!! Alleen volgend jaar weer een dj als afsluiter in plaats van die crap eindshow...
Pussy LoungeeeLaatste 2 uurtjes Menthal Theo & Paul Elstak
Wel weer zeer goed vermaakt op dit feesje, alleen dit kwam meer door alle leuke/gezellige mensen om ons heen! Bij partyraiser, art of fighters, mental theo en paul elstak lekker staan knallen! Wc's waren erg slecht, parkeerplaats blijft gewoon kut en wtf waarom stoppen ze de D4L en H4L zover uit elkaar vandaan... Nee dit was zeker niet mn beste festival dit jaar!
Zeer vet feest, jammer dat nosferatu niet kwam, maar dat heeft Ruffneck meer dan goed gemaakt, wel beetje jammer van de in mijn ogen te softe afsluiter bij de main
Wederom een super vette editie van Decibel! Kan niet wachten tot volgend jaar! Thnx B2S
Waaaaaaaaaaaaaaat een feest; IK HOU ERVAN
Lekker feestje was dit! Alles top geregeld; vette stages, toiletten, eten, alles was goed helemaal kapot gegaan op m'n sandaaltjes in de terror tent, heerlijk kunnen hakken op early rave plaatjes en bij de h4l.
Top dag gehad !! Heerlijke muziek top sfeertje lekker weer en tja wachten moet je altijd wel ergens (wc's) dat hoort erbij Lekker net voor de vertrek file gegaan (wel slecht aangegeven.... personeel was ook wegenscheel dus een uur gelopen langs het park ) maar al met al een TOPPER!! .... Heel veel sterkte voor de familie van de jongen die alleen maar even af wilde koelen in het water.... Do
Ik vond het ook iets minder als voorgaande jaren..Volgend jaar 1992is4you liever gewoon weer aan het water idd..en Rob,PatC,Panic en Neophyte en Stanton niet meer tegelijkertijd laten draaien aub..
Demoniak & Mark with a K beste setjes van de dag UP
Gruwelijk genoten! 1ste Decibel en nu al zin in vgj jaar!! Alles was aanwezig voor een top dag
Geluid was overal goed volgens mij! Heerlijk! En het weertje deed ook lekker met ons mee Top weekend gehad op Decibel, heeft vorig jaar zeker overtroffen! Op naar volgend jaar! B2s
het duurde super lang voor dat we van het parkeerterrein af waren, zegt genoeg dat dit mijn enige puntje van kritiek is, was echt nog beter als vorig jaar vond ik persoonlijk
topfeestje! was gezellig, alleen vond dat er bij de main matig gedraaid werd... tot het vuurwerk gebleven, maar dat is de laatste keer! stelde niet veel voor...
Whoooooooow wat was t weer vet main & Pussy lounge zwaaaaaaaaaar chil
Geweldig feessie! Super weekend gehad! 7e Decibel en dit was 1 van de beste! Wat mij betreft festival van het jaar Camping was weer gezellig! preparty was ook prima!
WAT een vette editie van DECIBEL was dit zeg! Feest van het jaar voor mij! Ik wil terug! Party vriendjes en vrindinnetjes, B2S, weergoden, g4h, etc. : BEDANKT!!!
L acoustics Helemaal geweldig, Main en pussy lounge super geluid voor de technici . andere area's wel volgend jaar wat meer sb 28's bij leggen was wat weinig sub. zonde dat noisecontrollers in euphoria stonden maar wel een te gekke set... volgend jaar absoluut weer !!!!!!!
Dit was me eerste keer Decibel maar zeker niet me laatste wat een feest zeg echt blown away grandioos wat een mega stages van de main en pussy lounge wat ben ik los gegaan
Het feest had alle potentie GEWELDIG te worden... maar was helaas voor mij waardeloos. Maar niets dan lof voor B2S van een zeer goed neergezet festival
Hoogtepunten: Frontliner en Gunz for Hire. Maar eigenlijk was de hele dag 1 groot hoogtepunt. Onverwacht dikke sets van Brennan Heart en Headhunterz. Deze editie ga ik nog heel lang onthouden. Wat een ontiegelijk vet feest! Alles was gewoon tot in de puntjes perfect.
Topdag! Vond het geluid op de main vorig jaar beter dan dit jaar... Chris One, AVIO en Crypsis helden De bus voor je terugreis vinden was wel kut geregeld!
wat een feest eindelijk weer zo eentje zoals het hoort te zijn
B2S overtreft zich zelf weer hoor! Helaas al om half 3 mn enkel omgezwikt maar dat mocht de pret niet drukken. Hulde voor Dr Phunk en Gunz4Hire Maar die afsluiting met Crypsis sloeg echt alles. Wat een eindbaas!
Weer een geweldig feest! Na 30 minuten had ik het al gezien op de main Wat stonden er weer veel mensen stil zeg(n) Zo goed als, heel de dag in de Loudness geweest. En geen minuut spijt gehad Digital Punk Maar de echte helden zijn: Gunz for hire! Heel de tent maximaal los
Wat een dikke shit. Werkelijk overal genieten/knallen, goeie sfeer (ook op camping, 4de jaar en op naar next year). Jammer dat bij de Athemmix visueel niet groter werd uitgepakt...t weer en geluid maakt alles goed!!
Het weer heeft echt de juiste dag gekozen zeg! Wat een topdag met als uitblinker voor mij Frontliner! De rest was ook geweldig maar Frontliner blijft er nog wel inzitten vrees ik. Alleen vond ik de set van Endymion meer op een live-act lijken. Hadden wel wat andere platen tussendoor gegooid mogen worden.
zeer goed feesiej gehad heb eigenlijk alleen maar geknalt maar de hardcore4 life laatse half uurtje in main gestaan. maar dat laatste kwartiertje vond ik maar een onwijze tegen vallen had beter bij de hardcore kunnen blijven staan verder super goed vermaakt en super zweertje!
Heerlijk uit mn dak gegaan. Weer een hoop nieuwe leuke mensen leren kennen. Ja.. Decibel was weer een zeer geslaagd feest!
Geck-O en Chris one in de loudness was bruut geweld. Geck-O hardste setje vd dag, niks meer overheen gekomen. Veder een super dagje gehad, beste outdoor van het jaar! Geweldig:
Het was erg gezellig, super sets gehoord, goede sfeer, prachtig weer , vette stages, het kon niet beter! Decibel is echt mijn favoriete festival! Heerlijk gewoon! Helaas nu weer 52 weken wachten
Feestje was gewoon af, echt perfect geamuseerd! Vooral in de Darkness 4 life gestaan en afgesloten in de pussy lounge met jeugdhelden Mental Theo en Paul Elstak. TOP!
wat een dag weer n dat met tusse maar 2 areas te lope: darkness en up wat een setjes tijd ging alleen te bizar snel maja time flies when your having fun
Toen tijdens de set van Gunz for hire het volume hoger ging was ik even een half uurtje niet meer te stoppen! wat was dat een GRUWELIJKE live act zeg!! voor de rest gewoon een top dag gehad!
Het word echt elk jaar vetter! Gunz4hire for PRESIDENT!
Net zoals alle andere jaren was het weer geweldig met name de Pussy Lounge, wat een vette stage was dat gelukkig veel bij de hardcore gestaan, dikke setjes gehoord die saaie hardstyle van tegenwoordig kan ik niet meer op los gaan, het setje waar isaac mee opende was wel geweldig! Avio draaide ook niet verkeerd. Main afsluiting was tegenvaller, ook vuurwerk wordt elk jaar minder. wel me beste outdoor festival van dit jaar
Wat een geweldig feest is dit ook !! het is en blijft mijn nr.1 van alle feesten die ik bezoek Respect dat ze het elk jaar weer voor elkaar krijgen om zo een feest neer te zetten
Dit is en blijft het beste feestje van je jaar!! Alles klopte gewoon en de pre en after party waren ook gezellig!! voor B2S voor dit geniale weekend!! See you next year
euphoria stage op het water was een mooie toevoeging! anthem was bout dit jaar, gelukkig ook maar 0 keer gehoord. het weer was PERFECT. op naar volgend jaar!
oeff, wat een geweldige party weer, thnx B2S & dj's! Vorig jaar dacht ik dat het niet beter kon, maar wéér hebben ze het overtroffen, ongekend! Toppers voor mij: Partyraiser, Sickest Squad, Trance Generators, The Viper, Amnesys
Wat ging het tekeer in de Loudness, Gunz4Hire braken echt de tent af om daarna nog ff een mokerslag na van Crypsis te krijgen. Compleet uit mn dak gegaan. Een dikke 10!
Feest was wel goed, super kwaliteit geluid, was alleen naar de klote
Super gezellig feest. Alles goed voor elkaar, Decibel blijft kwalitatief(buiten de muziek om) een super feest! 1 minpuntje: dj's die in de early draaide sla jezelf eens met een blok hout tegen jullie kop, wat een baggermuziek schottelen jullie het publiek voor.(mainstream in de early ) Niet te geloven!
Was weer geweldig!! Vooral de `mystery area` tussen de jump en remember was super gezellig. Vooral tussen 4 en 5 met de vrolijk lachende en goed draaiende dj, Wie was dat?? Veel leipe koppies en bibberbekkies Maar mag de pret niet drukken. Transfarmers waren top, lekker vrolijk en snoeihard Drukst was het denk ik bij het "niet zo" reuzenrad
B-FRONT, ZANY ZOALS ALTIJD GOOODDDD!!! GUNZ 4 HIRE HELDEN CRYPSIS EINDBAAS.. TOG WEL MEN BESTE DECIBEL VAN DE 8 !! NIET MEER NORMAAL HOE VET ER WERD GEDRAAID
Had t erg naar mn zin, gelukkig niet zo veel gelopen als vorig jaar waardoor ik kapot was. Pussy Lounge was super. Main ook, maar wel teringdruk haha. Hierna op de camping was ook beter ipv aanschuiven in de file
Weer de hele dag niet van de 1992 is 4 you area afgeweest.. super nar mn zin gehad.. alleen B2S vlgend jaar gewoon weer lekker aan t water..want de locatie viel tegen. verders weer een topfeessie gehad
wat een geweldig feest gisteren! alleen jammer van die dooie boel op de main echt iedereen stond stil daar en ook op de parking anderhalf uur wachte om weg te geraken is ook niet echt een pleziertje, maar toch geweldig feest volgend jaar terug denk ik
Wat een geweldig feestje ! Bedankt voor de sfeer allemaal!!!
Niet wat ik verwacht had en dat kwam door de slechte sets in de remember Max b grant wat een drama gewoon nustyle draaien Trance generators begonnen goed maar werd ook steeds slechter Deepack maakte het ook niet waar ook weer platen draaien die er niet thuis hoorde heel jammer dit ook niet tot het eind gebleven. Goeie sets kwamen van Geck-O ,Zenith en Isaac leuk sfeertje wel .Maar toch wel de minste editie tot nu toe
Dit was mijn vierde jaar maar dit was wel echt mijn mooiste editie tot nu toe! Sowieso was Decibel zelf erg goed, maar ook de pre- en afterparty/camping waren erg vet! Alles klopte En wat was het geniaal om bijna letterlijk alle party vrienden weer tegen te komen
Na een regenachtig festival seizoen achter de rug heeft gisteren Decibel weer alles goed gemaakt van de afgelopen tijd! Echt een GEWELDIG feest gehad, met alleen maar leuke mensen, prachtig weer, super sfeer!!
Ik blijf erbij ieder jaar weer het feest van het jaar ! Pussy lounge area was echt kicken en back2schoool Ow ja baco met pepsi is niet te zuipen ! Pepci is geen cola gore rommel
Was weer volop genieten! Goed geluid overal en lekkere sets. Vooral Loudness . Alleen nogal chaotisch om je EventTravel bus (op tijd!) terug te vinden in een doolhof van bussen zonder enige wegwijzing....
WTF wat een ziek feest ontzettend naar mn zin gehad! Ook camping met pre en afterparty waren geweldig!! Helden van de dag: Gunz for Hire & AVIO!!! See you next year!! (geluid Euphoria viel tegen)
Heerlijk feest!! Lekker warm en een goeie sfeer! Had alleen wat meer van de afsluiting verwacht op naar volgend jaar!!
Heerlijke dag gehad in het zonnetje met overal goede muziek, maar 2 echte topsets gehoord: Alpha Twins & Crypsis! Iemand mijn roze MTV shirt gevonden op de main?
Darkness4Life was heeeeerlijjk, respect voor Radium, Hellfish en Drokz, goedmakers van de dag Voor de rest topsfeer, maar mij iets te massaal, volgend jaar niet meer
Weer een topfeest! Goed vermaakt bij Frontliner, B-Front, Art of Fighters en Psyko Punkz! gunz4Hire mijn nieuwe helden! Maar idd te warm daar! Op naar volgend jaar
Zo,was me daar toch een potje rammen in de Loudness,HEERLIJK!Crypsis was man of the match wat mij betreft,lang geleden dat ik zo uit m'n plaatje ben gegaan!
wat gruwelijk was dit tog was er aan toe was toe om getroost te worden door mooie muziek die dj begint de draaien HEEERRLIJK !! gunz4 hire en euphoria stage
IK BEN MIJN SAMSUNG GALAX S 1 VERLOREN BIJ DE KLUISJES HEB IEMAND DIE TOEVALLIG GEVONDEN OF WEET IEMAND ER IETS VANAF LAAT HET ME DAT GRAAG WETEN !!! BELONING 100 EURO
Wat een heerlijke dag, Frontliner, B-front, HHZ, DJ Paul DJ Paul & Mental Theo bedankt! Goed vermaakt met me vriendjes, loveyouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
lange rijen bij de wc's, bij1 bar had je alleen maar schuim ipv bier, en mn cola is de hele dag door half leeg geweest, mocht wel wa voller mense! verder super goed vermaakt en leuk om alle bekende weer gezien te hebben meeste bij back 2school gestaan...
Hij was weer fijn! .. Topdag gehad, Tymon wel leuk, maar viel beetje tegen (Chronic Disorder !?? ) .. Maar Hellfish was super ... Gezellige mensen, lekker weer, dus ja, zéér geslaagde editie weer
5e Decibel en de dikste van alle 5 !! Darkness en Hardcore 4 Life was puur genieten Alleen zo jammer van die vechtpartij bij Tha Playah Hulde aan Counterfeit Nitrogenetics, Obscurity Maar vooral KONING PROMO
Me eerste keer decibel en zeker niet de laatste, wat een super feest! Toen ik naar binnen liep had ik al het gevoel dit gaat het feest van et jaar worde voor mij
Feest was top! Goed weer en gezellige mensen. Bij The Sickest Squad nog bijna van me stokkie van de hitte maar wel vreselijk heftig. Heb de mainstage alleen gezien toen ik er langs liep maar zag er ook heftig uit. Hardcore area's waren dik in orde
Geck-O, Held van de dag, wat een set!! Gunz 4 Hire ook erg vet, goede sfeer toen. Verder B-Front, Zany, Rebels en Crypsis ook leuk! Eindelijk weer eens lekker weer gehad Beste Decibel tot nu toe!!
Was weer een topfeest! Zelfs headhunterz draaide goed Sfeer was perfect! weer was perfect! Geluid was goed! Het was gewoon weer geweldig! Zeker beter als Defqon, en dat lag niet aan het weer
Ouderwets gaaf festival! Decibel zoals het hoort! Alle areas wel even langs gegaan. UP was verrassend goed, lekker hard. Lekkere sfeer bij B2S & Pussy Lounge. Promo maakte H4L nog ff goed!!
GRUWELIJK!!!! echt genoten hele dag ! G4H... tjaa TE VET !
Vermakelijk! Gaat volgend jaar weer mooi op herhaling, onlangs dat door verschillende omstandigheden niet alles klopte aan het feest voor mij. Rest zat wel goed in elkaar!
Bazen van de dag? The R3bels, G4H.. Crypsis deed waar ie goed in is: afsluiten zoals het hoort! Decibel lijkt gezegend te zijn met mooi weer, wat een hoop deed aan de fantastische sfeer!! Bedankt iedereen!!
Ik vond hem GOED!! The Sickest Squad & Tha Playah! Helden
Derde Decibel, mijn allereerste zal niet overtroffen kunnen worden denk ik, maar dit kwam zeker flink in de buurt. Stukken beter dan vorig jaar. Alleen wederom jammer van de parking, wat een stelletje malloten.
De tiende editie van Decibel outdoor festival was meer dan geslaagd! Een jubileum editie om nooit te vergeten; zomers weer, de vetste muziek, top artiesten, een uitmuntende sfeer en een geweldig publiek! Zonder jullie geen Decibel! Om jullie te bedanken brengt B2S traditie getrouw een video report uit waarin alle hoogtepunten uitgebreid aan bod komen. 71
Zaterdag 20 augustus staat Beekse Bergen volledig in het teken van Decibel. Van 11.00 uur tot 23.00 uur kan er genoten worden van twaalf verschillende stages waarop vele nationale en internationale top artiesten staan geprogrammeerd. De opbouw is inmiddels gestart en het is tijd om de timetable bekend te maken. Ook staan onderstaand een aantal zaken die voor bezoekers van Decibel van belang zijn. 192
Decibel outdoor festival 2011 is geheel uitverkocht!
De line-up van het twaalf uur durende festival dat op 20 augustus plaatsvindt op Beekse Bergen is inmiddels bekend gemaakt op www.b2s.nl/decibel2011?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock 189
Op zaterdag 20 augustus organiseert B2S de 2011 editie van Decibel. De voorverkoop is in recordtempo gegaan en bijna alle kaarten zijn verkocht. Dit is dus de laatste waarschuwing! 139
Op zaterdag 20 augustus organiseert B2S de 2011 editie van Decibel outdoor festival op Beekse Bergen te Hilvarenbeek. Decibel is het festival waar diverse concepten van B2S samen komen. Naast de Decibel mainstage zijn back2school, Loudness, Hardcore4life, refuse, Pussy lounge, UP!, Darkness4life, Remember, 1992is4you! en Euphoria vertegenwoordigd. Ook dit jaar is er een nieuwe area aan het festival toegevoegd: Reactor. 253
Dit jaar biedt B2S voor het eerst in samenwerking met Libéma de mogelijkheid om tijdens Decibel een speciaal weekendarrangement op het vakantiepark van Beekse Bergen te boeken. Op het park kun je samen met je vrienden en andere Decibel bezoekers het gehele weekend gebruik maken van alle luxe parkfaciliteiten. Hiervoor zal op het vakantiepark een grote festivaltent geplaatst worden waar de duizenden Decibel weekendgangers twee extra feesten voorgeschoteld krijgen. Bij het lanceren van de complete Decibelwebsite zal ook het programma voor de pre- & afterparty bekend worden gemaakt. 119
Op zaterdag 20 augustus vindt Decibel outdoor festival 2011 plaats op Beekse Bergen. Dit jaar biedt B2S in samenwerking met vakantiepark Beekse Bergen de mogelijkheid om in het Decibelweekend een speciaal arrangement te boeken. Samen met je vrienden en andere Decibelbezoekers kun je een heel weekend op het vakantiepark van Beekse Bergen verblijven en gebruikmaken van alle faciliteiten van dit luxe park. 185
Ook komend jaar staan een groot aantal B2S evenementen op de agenda. Pak je kalender er bij want in dit bericht vind je traditiegetrouw de data voor het eerste half jaar van 2011! 68
Hoe kut is het dat je moet kiezen tussen blu-ray of dvd...
Ik heb thuis wel een blu-ray speler maar ik kijk hem ook vaak op de computer of ergens anders waar geen blu-ray speler is. Dan moet ik de blu-ray kopen en de dvd downloaden ofzo?
Ik wil natuurlijk de best mogelijke kwaliteit maar dan kan ik hem maar op 1 plek kijken, dus in principe heb ik liever de dvd maar dat vind ik dan weer zonde. Dat doet Q dan weer beter.
Iemand toevallig een groen petje van decibel 2011 te koop? Mijne is helaas gejat en zou er toch graag 1 hebben... Stuur me maar een prive berichtje prijs komen we wel uit,,
Zit Nederland 3 te kijken en word er emotioneel van, wat een hel, moet er niet aan denken dat ik zoiets zie gebeuren bij een van mijn vrienden.. Respect voor Dennis en zijn vrienden en redders!
Oh en Dennis, veel plezier op Thunderdome!
laatste aanpassing
Knap dat hij op deze manier zijn verhaal doet en erg aangrijpend, respect voor hem...!
Vind alleen wel dat de EO een erg misleidende titel heeft gekozen voor de uitzending, wordt hardcore toch enigszins weer in een kwaad daglicht gezet helaas!
Juul, das onzin... Er wordt geen slecht woord gerapt over hardcore.... Respect voor Dennis, zijn familie en zijn vrienden... En wat een lief nichtje!!! Super! Hoop dat je kaartje voor Thunderdome hebt... Anyway, Veel plezier!! x
Uitspraak van An op donderdag 15 november 2012 om 23:46:
Juul, das onzin... Er wordt geen slecht woord gerapt over hardcore....
In de uitzending zelf niet nee, maar de titel van de uitzending impliceert in mijn ogen toch wel degelijk dat ze de schuld bij een hardcore feest zoeken. Maar dat is uiteraard ook mijn perceptie van de titel, iedereen geeft daar zijn eigen invullig aan maar ik denk dat je mijn punt wel snapt toch?
Ik snap jouw punt zeker Maar zie het juist zo... Die gasten en meiden zijn dol op hardcore... Heb je zijn posters, en kleding over de stoel voorbij zien komen? En dat hij ondanks hij nu een beperking heeft toch graag naar Thunderdome wilt, dan is het in mijn ogen dat Hardcore positief is Trouwens.. haha decibel is niet eens gebaseerd op hardcore, maar hardere stijlen.. Toevallig heeft B2S een hardcorearea "Hardcore4Life" Het water waar hij in is gedoken was bij de main hardstyle area Dus verkeerd titeltje gekozen.. En da komt omdat mensen die er niks van weten, alle bonkmuziek hardcore noeme haha
Heel veel respect voor dennis en zijn vrienden !! Net de uitzending van EO gezien en ook werd er emotioneel van...
Dennis sterkte en succes in de toekomst
Hardcore4life