Wat een feest ! B-front en geluid op de main! Vanaf 18:00 uur in Loudness gestaan, Zatox en Gunz for hire super dik ! Afsluiting was geniaal van Crypsis ! Wat was dat vet zeg ! Lekker weertje kortom top dag gehad!
Voor mij echt het beste feest van het jaar! Was mijn eerste keer Decibel en wat een ongelofelijk dikke shit! Grotendeels vooraan bij de Mainstage gestaan, dik sfeertje daar! Het terrein is eigelijk te groot om in 1 dag helemaal te verkennen, volgend jaar 100% zeker weer aanwezig! Het weertje was ook echt geweldig, toch nog een Festival met een heerlijk zonnetje erbij dit jaar!
Wat weer een geweldig feestje!! Prima vermaakt op de Mainstage en in Loudness, top dag gehad! Alleen een minpuntje vond ik het geluid in de Euphoria, dat was echt zwaar onder de maat!!!
Een leuk feessie en wat een stralend weer gehad zeg! Erg geluk mee gehad. Alleen jammer dat we niets hebben gemerkt van het 10- jarig bestaan van Decibel. Vuurwerk was ook erg karig dit jaar. Verder alles wel goed geregeld!
Ein-de-lijk kan ik dan een waardering geven met: Ge-Wel-Dig! Is helaas al wat feestjes geleden maar deze maakt ALLES goed van het afgelopen jaar... Super Top Feest op de Perfecte locatie, met m'n Allerleukste vriendjes in het Aller Chillste weer! Wat wil je nog meer?? 10+! Op naar Mysteryyy.....
Partyraiser en afsluiter Tha Playah, HEEEEERRRRLIIIJJJKKK ZEG Het was wel verdomde warm in de Industrial. Gewoon de zijkant van die tent open gooien en het waait tenminste door. Dag vloog in ieder geval als een gek voorbij. Helaas hebben we meer dan 2uur op het parkeerterrein moeten wachten voordat we weg konden!
Tjaa valt weinig over te zeggen!! Diepe buiging voor B2S!! Een een hele dikke pluim voor de Pussy Lounge!! Bijna de hele dag gestaan.. Main stage viel daarom miss ok wel een beetje tegen! Zeker de afsluiter! Op t laatst toch nog snel even naar de Pussy Lounge gegaan! Zeker zo vet.. Iig lekker geknalt gister.. Nu nog last van
Decibel was leuk!!! De PERFECTE plaats voor de EARLY!!!!Alleen jammer dat er begin van het feest beter gedraaid werd als op het eind... The Stunned Guys Niet cool Toch het mooiste festival ieder jaar
eerste keer decibel, ff uitzoeken waar je je plekkie vind, vanaf toen super gehad! alle tenten langs geweest, overal lekker een dansje kunnen maken, maar pussy lounge was echt het toppunt!!! darkraver was geniaal!!! en de afsluiter paul elstak, heerlijk genoten!!!
Leuk dagje gehad, wel een minpunt ; op ;t laatst ken je niet eens meer losgaan in de main wat bij dominator wel zo was. mijn mening; Dominator was net iets beter!
Decibel was vet! genoten van de Main, Loudness, Up Mark with a K!!! en natuurlijk Euphoria op het water! Eindshow ook prachtig, kortom erg naar mijn zin gehad!
Zeer goed feest darkness4life heerlijk.. radium & TSS helaas Endymion echt de slechtste afsluiter die ik ooit gehoord heb. Verder top feest oh enne, kalenderboy is mijn held!
Wederom goed geregeld! Beter dat ze overal tot 23.00 door gingen, was het toch al wat minder druk Helaas beetje ingekakt savonds,daarom toch 3uur van m'n feestje naar de klote gegaan
hele dag back 2 school stage gestaan. predator neophyte voor de rest heerlijk weer, heerlijke sfeer en wat een uber geil geluid volgend jaar zeker weer !!!
Net terug na dik 2 uur vast te hebben gestaan op de parkeerplaatsen... maar wat was dit een ziek feest . Gunz4Hire wat een ongelofelijke zieke set & crypsis wat een heerlijke afsluiter . Loudness tent was fantastisch .. Welverdiende "geweldig"
Zeer vet feest, jammer dat nosferatu niet kwam, maar dat heeft Ruffneck meer dan goed gemaakt, wel beetje jammer van de in mijn ogen te softe afsluiter bij de main
Dit was mijn eerste, maar zeker niet mijn laatste Decibel! Gruwelijk feest! Alleen mogen ze na afloop wel verkeersregelaars neerplanten want het wegrijden was een DRAMA!
Ik vond het ook iets minder als voorgaande jaren..Volgend jaar 1992is4you liever gewoon weer aan het water idd..en Rob,PatC,Panic en Neophyte en Stanton niet meer tegelijkertijd laten draaien aub..
topfeestje! was gezellig, alleen vond dat er bij de main matig gedraaid werd... tot het vuurwerk gebleven, maar dat is de laatste keer! stelde niet veel voor...
Geweldig feessie! Super weekend gehad! 7e Decibel en dit was 1 van de beste! Wat mij betreft festival van het jaar Camping was weer gezellig! preparty was ook prima!
Ik ben een mongool en ik moet minder zuipen. Eigen feest verziekt.
Niks wat ik nog niet gezien had.. Gezellig maar niet meer dan dat.
Het decibel weekend is gigantisch goed bevallen! Wat een feest zeg! Overal prima geluid, lekkere sfeer...relaxte mensen...knallende setjes gehoord! Meestelrijk!
L acoustics Helemaal geweldig, Main en pussy lounge super geluid voor de technici . andere area's wel volgend jaar wat meer sb 28's bij leggen was wat weinig sub. zonde dat noisecontrollers in euphoria stonden maar wel een te gekke set... volgend jaar absoluut weer !!!!!!!
Ondanks de zeer belabberde toestand van mezelf was dit feest top. Mn derb, Gunz for hire, AVIO, crypsys en 100% deepack super. Muw gunz for hire overal top geluid
Wat was het weer een geweldig feest!! thnx to B2S !! Ik begein nu alleen steeds meer te begrijpen waarom mensen niet op de mainstage afsluiten aangezien je daar niet eens normaal uit je dak kan gaan! maar het was weer geweldig CU NEXT YEAR DECIBEL!!!!
Topdag! Vond het geluid op de main vorig jaar beter dan dit jaar... Chris One, AVIO en Crypsis helden De bus voor je terugreis vinden was wel kut geregeld!
B2S overtreft zich zelf weer hoor! Helaas al om half 3 mn enkel omgezwikt maar dat mocht de pret niet drukken. Hulde voor Dr Phunk en Gunz4Hire Maar die afsluiting met Crypsis sloeg echt alles. Wat een eindbaas!
dit was het bruutest feest wat ik meegemaakt heb defqon-> suck on this
zeker prima vermaakt op het feest alleen vond ik het zo spectaculair als iedereen altijd beweert. Maar het hele concept is zeker voor herhaling vatbaar. en promo heeft me aangenaam verrast. En ga eerst eens wat ervaring op doen voordat je begint te kk op de meest kleine minpuntjes stelletje stakkers!!!
Belachelijk LEIP!! Mooiste weekend van me leven gehad en Decibel wat een feest!! en wat een sfeer!! begon al lekker met Titan en werd alleen maar beter.. TSS belachelijk vett.. helemaal gesloopt erna!! weet niet wat deepack en charly lownoise deden maar was echt belachelijK verder geluid bij day-mar erg zwak.. gelukkig nog mooie afsluiting gehad bij de main Lekker nagenieten en toeleven naar volgend jaar decibel weekend
Ook dit jaar weer geen woorden voor dit feest. Wat was het weer super vet en wat eemn weertje. Heerlijke setjes gehoord bij de Pussy Lounge en de Loudness
Geweldige editie van Decibel. Perfect weer! Genoten bij Loudness, Darkness en Main. Maar verrassing was de Pussy Lounge.. nooit gedacht dat ik dat zou vet zou vinden
Het was erg gezellig, super sets gehoord, goede sfeer, prachtig weer , vette stages, het kon niet beter! Decibel is echt mijn favoriete festival! Heerlijk gewoon! Helaas nu weer 52 weken wachten
Was mijn eerste Decibel maar staat nu met uitblinker op nummer 1 voor het beste feest van het jaar Love the sun!!
Beste feest van 2011! Heerlijk weer en een super sfeer. De eerste set was ook gelijk de beste van de dag; Stereotuners wat een BAZENSHIT. Verder Gunz4Hire super vette act. En natuurlijk keizer Zatox niet te vergeten. Super dag! 0162
Net zoals alle andere jaren was het weer geweldig met name de Pussy Lounge, wat een vette stage was dat gelukkig veel bij de hardcore gestaan, dikke setjes gehoord die saaie hardstyle van tegenwoordig kan ik niet meer op los gaan, het setje waar isaac mee opende was wel geweldig! Avio draaide ook niet verkeerd. Main afsluiting was tegenvaller, ook vuurwerk wordt elk jaar minder. wel me beste outdoor festival van dit jaar
Wat een geweldig feest is dit ook !! het is en blijft mijn nr.1 van alle feesten die ik bezoek Respect dat ze het elk jaar weer voor elkaar krijgen om zo een feest neer te zetten
Overdag is het toch altijd ff zwoegen met zulk weer, maar het feest was gewoon goed Lekker op de fiets en eindelijk een afterparty bij mij thuis, jeeeeeeeej. Thankssss
Geweldig feest! En jongens uit Den Haag bedankt voor het vinden en teruggeven van mijn zonnebril bij de crewkluisjes, er zijn toch nog eerlijke mensen op de wereld !
euphoria stage op het water was een mooie toevoeging! anthem was bout dit jaar, gelukkig ook maar 0 keer gehoord. het weer was PERFECT. op naar volgend jaar!
TOPTOPTOP! Prettig weertje (daarnaast wel weer te heet om helemaal uit je plaat te gaan ) Lekker sfeertje en fijne setjes (Partyraiser, 2e helft van Bass-D ) Matige afsluiter in de main, maar het vuurwerk en de geniaal mooie "Harry Potter main" maakten veel goed Tnx lieve vriendjes en vriendinnetjes voor dit fijne weekend! Volgend jaar weer! B2S
Wat een festival! Eerste decibel maar zeker niet de laatste. Heerlijke herrie, Tymon en hellfish! Lekker bier,beetje rondhobbelen en veel gezellige rare mensen!
Wat een gods gruwelijk feestje was dit weer! Heb me super vermaakt!! En wat hebben we geknalt bij de Loudness!
Was wederom een geweldige editie B2S, Leuke mensen ontmoet en super weertje! Goede set gehoord van Digital Punk, Super Live-act Gunz 4 Hire maximaal. Maar een beetje onverwacht maar overduidelijk de eindbazen Alpha2 wat een GEWELD!!!
Refuse, zeer dik!
Super gezellig feest. Alles goed voor elkaar, Decibel blijft kwalitatief(buiten de muziek om) een super feest! 1 minpuntje: dj's die in de early draaide sla jezelf eens met een blok hout tegen jullie kop, wat een baggermuziek schottelen jullie het publiek voor.(mainstream in de early ) Niet te geloven!
Was weer geweldig!! Vooral de `mystery area` tussen de jump en remember was super gezellig. Vooral tussen 4 en 5 met de vrolijk lachende en goed draaiende dj, Wie was dat?? Veel leipe koppies en bibberbekkies Maar mag de pret niet drukken. Transfarmers waren top, lekker vrolijk en snoeihard Drukst was het denk ik bij het "niet zo" reuzenrad
Miss Djax blijft "the queen" Refuse en Pussy Lounge en voor diegene die t nog niet wisten: TANTE MIEN IS KOGELROND heerlijk om enkele honderden nog ff te vermaken op weg naar parkeerplaats zuid/campsite safaripark SUPEREDITIE!
B-FRONT, ZANY ZOALS ALTIJD GOOODDDD!!! GUNZ 4 HIRE HELDEN CRYPSIS EINDBAAS.. TOG WEL MEN BESTE DECIBEL VAN DE 8 !! NIET MEER NORMAAL HOE VET ER WERD GEDRAAID
Had t erg naar mn zin, gelukkig niet zo veel gelopen als vorig jaar waardoor ik kapot was. Pussy Lounge was super. Main ook, maar wel teringdruk haha. Hierna op de camping was ook beter ipv aanschuiven in de file
Gruwelijk feestje geweest, was een eind lopen van Loudness naar Pussy Lounge, maar met genoegen gedaan. Titan wat een set in Loudness, is voor mijn niemand meer over heen gegaan in die tent :
geweldig weertje heerlijk sfeertje lekker losgegaan till next year
zo wat een tegenvaller deze editie ten eerste al wat een kutvolk liep er daar rond Als jullie geen zin hebben om los te gaan kennen jullie mss beter thuis blijven in plaats van iedereen staan aan te gapen die dan wel lekker losgaan !! B2S area viel tegen wat de muziek betreft 2 lekkere sets gehoord die van Sequence & Ominous en Predator Die houden zich aan ut concet van de B2S area en spelen dan ook lekkere early platen en niet zoals al de andere en der dan tog mainstream spelen
wat een geweldig feest gisteren! alleen jammer van die dooie boel op de main echt iedereen stond stil daar en ook op de parking anderhalf uur wachte om weg te geraken is ook niet echt een pleziertje, maar toch geweldig feest volgend jaar terug denk ik
Decibel, net als vorig jaar, weer enorm mooi. Op naar volgend jaar!
Pussy lounge was top! Main was onverantwoordelijk druk. Was de eerste keer voor mij in 3 a 4 jaar dat ik weer op Decibel ben geweest, maar het is er helaas wel wat op achteruit gegaan! Zeker de sfeer op de main 's avonds, maar dat kan ook door de drukte komen. Beetje jammer, toch genoten
geluid was wel poep vergeleken met dominator, maar alsnog was ik daar gewoon de bom Ik zag er weer heerlijk uit Iedereen wou sex met me Echt niet gezond maar begreep het natuurlijk wel Heb het ze natuurlijk gewoon gegeven Ben de kwaaiste niet
Dit was mijn vierde jaar maar dit was wel echt mijn mooiste editie tot nu toe! Sowieso was Decibel zelf erg goed, maar ook de pre- en afterparty/camping waren erg vet! Alles klopte En wat was het geniaal om bijna letterlijk alle party vrienden weer tegen te komen
Ik blijf erbij ieder jaar weer het feest van het jaar ! Pussy lounge area was echt kicken en back2schoool Ow ja baco met pepsi is niet te zuipen ! Pepci is geen cola gore rommel
Was weer volop genieten! Goed geluid overal en lekkere sets. Vooral Loudness . Alleen nogal chaotisch om je EventTravel bus (op tijd!) terug te vinden in een doolhof van bussen zonder enige wegwijzing....
Hij was wederom lekkerrrrrrrrrrrrr Een Festival zoals ze horen te zijn!! Al blijft Dominator toch het beste feest waar ik dit jaar ben gteweest overall, dit kwam zeer dicht in de buurt!!!
Wederom ge-wel-dig! Heel goed vermaakt.... nu uitbrakken, hehe. Jeroen en Teun, volgend jaar gaan jullie ook weer met ons mee hoor! Geen discussie mogelijk!
SUPER geweldig! Love de locatie van Decibel, helemaal met zulk mooi weer. Bedankt zon! Stages waren weer goed opgezet, sets waren goed, heb het gezellig gehad met de bekenden, echt alles was top!
Heerlijke editie weer met het weer, alle bekenden en andere toffe mensen. Weer de goede keuzes gemaakt met de muziek. Tymon, Geck-O, Industrialyzer, Ruthless & Luna, Crysis en Hilarious. Enige grote teleurstelling was toch wel Deepack met hitjes, dubstep en "In Your Head"
Heerlijke dag gehad in het zonnetje met overal goede muziek, maar 2 echte topsets gehoord: Alpha Twins & Crypsis! Iemand mijn roze MTV shirt gevonden op de main?
Was een mooi feestje, lekker weer, lekkere vrouwen, lekker drinken, en lekkere muziek, MARK WHIT A K
heerlijk feesie, alles perfect geregeld als gewoonlijk met b2s! alleen endymion. als afsluiter op main zwaar slecht, kies bij 10jaaaar jubileum liever voor n good old als darkraver paul elstak of neophyte.. crypsis en titan
IK BEN MIJN SAMSUNG GALAX S 1 VERLOREN BIJ DE KLUISJES HEB IEMAND DIE TOEVALLIG GEVONDEN OF WEET IEMAND ER IETS VANAF LAAT HET ME DAT GRAAG WETEN !!! BELONING 100 EURO
Complimenten voor B2S qua opzet van de area's, het hoofdpad was de hele dag goed begaanbaar, wc's etc ook allemaal goed. Jammer dat het geluid niet te hard kon ivm geluidsoverlast Flesje water was ook wel overdreven duur! De DJ's draaiden allemaal zeer veilig&lafjes, thumbs up 4 Quinten de Rosario, Ronald Molendijk, Predator en Ominous&Sequence
Super feest Menthal Theo Evil Activities, Zatox Endymion goed geregeld set van Brennan Heart, Psyko Punkz viel wat tegen. Geluid op main bagger aan het eind maar al met al prima feest
Zo zeker goed los gegaan hier bij DECIBEL 2011 b2s heeft het weer overtroffen om het beter te doen als in 2010 vooral goed los gegaan bij de mainstage loudness pussy lounge euphoria hardcore4life darkness4life en de up deze dag was gewoon in 1 woord GEWELDIG
Wat een heerlijke dag, Frontliner, B-front, HHZ, DJ Paul DJ Paul & Mental Theo bedankt! Goed vermaakt met me vriendjes, loveyouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
wauw wat n feest, Evil Activities heeft me verrast met n super set!! Amnesys was ook weer n goeie en Paul Elstak zoals gewoon weer heerlijk!!!! Lekker ouderwets hard knallen I'm not an addict gehoord dus m'n voeten hebben n zware dag gehad
nieuwe terreinindeling was echt een hele verbetering!mede hierdoor een vam de beste edities op de beekse bergen!promo draaide echt een hele dikke set en ook de eerste 3 kwartier van the viper waren erg vet!leukse stage was de pussylounge, korsakoff was daar lekker bezig met alle oude tracks! was top met iedereen (en eindelijk goed weer)..
Hij was weer fijn! .. Topdag gehad, Tymon wel leuk, maar viel beetje tegen (Chronic Disorder !?? ) .. Maar Hellfish was super ... Gezellige mensen, lekker weer, dus ja, zéér geslaagde editie weer
FANTASTISCH!! Elke seconde op en top genoten van alles en iedereen! Alles was perfect!! Zenith, Tatanka, Psyko Punkz en Noisecontrollers Wat een heerlijk muziekaal geweld!! Magisch!!!
Feest was top! Goed weer en gezellige mensen. Bij The Sickest Squad nog bijna van me stokkie van de hitte maar wel vreselijk heftig. Heb de mainstage alleen gezien toen ik er langs liep maar zag er ook heftig uit. Hardcore area's waren dik in orde
Het blijft toch een super feest B2S area was leuk verzonnen!
Digital Punk:. En wat knalde die Pussy Lounge toch hard door. Verder prima vermaakt in de Loudness. Laatste half uurtje Crypsis was lekker!. Endymion gelukkig weten te ontwijken.
Wat een feest goed vermaakt veel mensen weer ontmoet en weer oude bekende tegen gekomen. Gunz for Hire wat een zieke set hopen op een liveset van deze gasten. B2S Op naar Hardbass
Main ontweken en bijna heel de dag bij de Pussy Lounge geweest, wat een stage zeg! Alleen maar goede setjes gehoord! Klein uitstapje gehad naar de Loudness was ook super! Mainstage.. leuk voor het dagjesvolk.
Ouderwets gaaf festival! Decibel zoals het hoort! Alle areas wel even langs gegaan. UP was verrassend goed, lekker hard. Lekkere sfeer bij B2S & Pussy Lounge. Promo maakte H4L nog ff goed!!
Vermakelijk! Gaat volgend jaar weer mooi op herhaling, onlangs dat door verschillende omstandigheden niet alles klopte aan het feest voor mij. Rest zat wel goed in elkaar!
TOP FEEST! Heerlijk weer, nice people, goed gedraaid..Alleen wel een aantal min-punten: Pinnen? wat een DRAMA! Geluid bij Hardcore 4 Life had de volume wel wat harder gemogen en weg rijden van de parkeer plaats was een drama! Verder top vermaakt
De tiende editie van Decibel outdoor festival was meer dan geslaagd! Een jubileum editie om nooit te vergeten; zomers weer, de vetste muziek, top artiesten, een uitmuntende sfeer en een geweldig publiek! Zonder jullie geen Decibel! Om jullie te bedanken brengt B2S traditie getrouw een video report uit waarin alle hoogtepunten uitgebreid aan bod komen. 71
Zaterdag 20 augustus staat Beekse Bergen volledig in het teken van Decibel. Van 11.00 uur tot 23.00 uur kan er genoten worden van twaalf verschillende stages waarop vele nationale en internationale top artiesten staan geprogrammeerd. De opbouw is inmiddels gestart en het is tijd om de timetable bekend te maken. Ook staan onderstaand een aantal zaken die voor bezoekers van Decibel van belang zijn. 192
Decibel outdoor festival 2011 is geheel uitverkocht!
De line-up van het twaalf uur durende festival dat op 20 augustus plaatsvindt op Beekse Bergen is inmiddels bekend gemaakt op www.b2s.nl/decibel2011?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock 189
Op zaterdag 20 augustus organiseert B2S de 2011 editie van Decibel. De voorverkoop is in recordtempo gegaan en bijna alle kaarten zijn verkocht. Dit is dus de laatste waarschuwing! 139
Op zaterdag 20 augustus organiseert B2S de 2011 editie van Decibel outdoor festival op Beekse Bergen te Hilvarenbeek. Decibel is het festival waar diverse concepten van B2S samen komen. Naast de Decibel mainstage zijn back2school, Loudness, Hardcore4life, refuse, Pussy lounge, UP!, Darkness4life, Remember, 1992is4you! en Euphoria vertegenwoordigd. Ook dit jaar is er een nieuwe area aan het festival toegevoegd: Reactor. 253
Dit jaar biedt B2S voor het eerst in samenwerking met Libéma de mogelijkheid om tijdens Decibel een speciaal weekendarrangement op het vakantiepark van Beekse Bergen te boeken. Op het park kun je samen met je vrienden en andere Decibel bezoekers het gehele weekend gebruik maken van alle luxe parkfaciliteiten. Hiervoor zal op het vakantiepark een grote festivaltent geplaatst worden waar de duizenden Decibel weekendgangers twee extra feesten voorgeschoteld krijgen. Bij het lanceren van de complete Decibelwebsite zal ook het programma voor de pre- & afterparty bekend worden gemaakt. 119
Op zaterdag 20 augustus vindt Decibel outdoor festival 2011 plaats op Beekse Bergen. Dit jaar biedt B2S in samenwerking met vakantiepark Beekse Bergen de mogelijkheid om in het Decibelweekend een speciaal arrangement te boeken. Samen met je vrienden en andere Decibelbezoekers kun je een heel weekend op het vakantiepark van Beekse Bergen verblijven en gebruikmaken van alle faciliteiten van dit luxe park. 185
Ook komend jaar staan een groot aantal B2S evenementen op de agenda. Pak je kalender er bij want in dit bericht vind je traditiegetrouw de data voor het eerste half jaar van 2011! 68
Hoe kut is het dat je moet kiezen tussen blu-ray of dvd...
Ik heb thuis wel een blu-ray speler maar ik kijk hem ook vaak op de computer of ergens anders waar geen blu-ray speler is. Dan moet ik de blu-ray kopen en de dvd downloaden ofzo?
Ik wil natuurlijk de best mogelijke kwaliteit maar dan kan ik hem maar op 1 plek kijken, dus in principe heb ik liever de dvd maar dat vind ik dan weer zonde. Dat doet Q dan weer beter.
Iemand toevallig een groen petje van decibel 2011 te koop? Mijne is helaas gejat en zou er toch graag 1 hebben... Stuur me maar een prive berichtje prijs komen we wel uit,,
Zit Nederland 3 te kijken en word er emotioneel van, wat een hel, moet er niet aan denken dat ik zoiets zie gebeuren bij een van mijn vrienden.. Respect voor Dennis en zijn vrienden en redders!
Oh en Dennis, veel plezier op Thunderdome!
laatste aanpassing
Knap dat hij op deze manier zijn verhaal doet en erg aangrijpend, respect voor hem...!
Vind alleen wel dat de EO een erg misleidende titel heeft gekozen voor de uitzending, wordt hardcore toch enigszins weer in een kwaad daglicht gezet helaas!
Juul, das onzin... Er wordt geen slecht woord gerapt over hardcore.... Respect voor Dennis, zijn familie en zijn vrienden... En wat een lief nichtje!!! Super! Hoop dat je kaartje voor Thunderdome hebt... Anyway, Veel plezier!! x
Uitspraak van An op donderdag 15 november 2012 om 23:46:
Juul, das onzin... Er wordt geen slecht woord gerapt over hardcore....
In de uitzending zelf niet nee, maar de titel van de uitzending impliceert in mijn ogen toch wel degelijk dat ze de schuld bij een hardcore feest zoeken. Maar dat is uiteraard ook mijn perceptie van de titel, iedereen geeft daar zijn eigen invullig aan maar ik denk dat je mijn punt wel snapt toch?
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 16 november 2012 om 12:21:
ik denk dat je mijn punt wel snapt toch?
Ik snap jouw punt zeker Maar zie het juist zo... Die gasten en meiden zijn dol op hardcore... Heb je zijn posters, en kleding over de stoel voorbij zien komen? En dat hij ondanks hij nu een beperking heeft toch graag naar Thunderdome wilt, dan is het in mijn ogen dat Hardcore positief is Trouwens.. haha decibel is niet eens gebaseerd op hardcore, maar hardere stijlen.. Toevallig heeft B2S een hardcorearea "Hardcore4Life" Het water waar hij in is gedoken was bij de main hardstyle area Dus verkeerd titeltje gekozen.. En da komt omdat mensen die er niks van weten, alle bonkmuziek hardcore noeme haha
Heel veel respect voor dennis en zijn vrienden !! Net de uitzending van EO gezien en ook werd er emotioneel van...
Dennis sterkte en succes in de toekomst
Hardcore4life