Voor mij echt het beste feest van het jaar! Was mijn eerste keer Decibel en wat een ongelofelijk dikke shit! Grotendeels vooraan bij de Mainstage gestaan, dik sfeertje daar! Het terrein is eigelijk te groot om in 1 dag helemaal te verkennen, volgend jaar 100% zeker weer aanwezig! Het weertje was ook echt geweldig, toch nog een Festival met een heerlijk zonnetje erbij dit jaar!
voor de darkness !! partyraiser tymon maar voor de LOUDNESS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tering dat was dik!!! de sfeer het geluid was perfect!!!! DIGITAL PUNK GUNZ 4 HIRE CRYPSIS
Weinig op aan te merken zoals het hoort G4H maar dat half uurtje was meer dan lang genoeg in die tent wat een hitte paar ventilatoren voor luchtverplaatsing was geen overbodigen luxe (ja je moet ook iets te zeiken hebben) heeft me vakantie toch een beetje waardig afgesloten ondanks dat Pukkelpop vrijdag niet door ging.
MASSIVE !!!!
De 7e keer decibel voor mij maar het blijft een mooi feestje!! lekker los gegaan!!
wat een gruuuuuwelijk feest! heb heel wat rondjes gemaakt en overal was het top! Sickest Squad, the Viper, Mental Theo, Tha Playah overal heerlijk uit me dak gegaan en me optimaal vermaakt met al mn toppers en kanjers! op naar volgend jaar!
This year again: festival/party Number 1! Geweldig! Thx The Prophet: what a set! To Massimo aka Trance Generator: grazie mille per il tuo set! Sono andato fuori, spero di vederti ancora suonare in Olanda!!!
Ein-de-lijk kan ik dan een waardering geven met: Ge-Wel-Dig! Is helaas al wat feestjes geleden maar deze maakt ALLES goed van het afgelopen jaar... Super Top Feest op de Perfecte locatie, met m'n Allerleukste vriendjes in het Aller Chillste weer! Wat wil je nog meer?? 10+! Op naar Mysteryyy.....
Partyraiser en afsluiter Tha Playah, HEEEEERRRRLIIIJJJKKK ZEG Het was wel verdomde warm in de Industrial. Gewoon de zijkant van die tent open gooien en het waait tenminste door. Dag vloog in ieder geval als een gek voorbij. Helaas hebben we meer dan 2uur op het parkeerterrein moeten wachten voordat we weg konden!
Decibel was leuk!!! De PERFECTE plaats voor de EARLY!!!!Alleen jammer dat er begin van het feest beter gedraaid werd als op het eind... The Stunned Guys Niet cool Toch het mooiste festival ieder jaar
eerste keer decibel, ff uitzoeken waar je je plekkie vind, vanaf toen super gehad! alle tenten langs geweest, overal lekker een dansje kunnen maken, maar pussy lounge was echt het toppunt!!! darkraver was geniaal!!! en de afsluiter paul elstak, heerlijk genoten!!!
4e keer Decibel en wat een geweldige dag Radium!! Wat een lekkere frenchcore set Refuse/Hardtechno ook zekers de bom, zo'n beetje halve dag geweest:respect Loudness ook erg goed te doen Kortom perfecte dag en eg getroffen met het weer Tot volgend jaar
Decibel was vet! genoten van de Main, Loudness, Up Mark with a K!!! en natuurlijk Euphoria op het water! Eindshow ook prachtig, kortom erg naar mijn zin gehad!
was ik nog maar op decibell teeeeriingg echt super feesie niet normaal sfeer was super darkness en hc4L ware super en vuurwerk ook on to the next one!!!
hele dag back 2 school stage gestaan. predator neophyte voor de rest heerlijk weer, heerlijke sfeer en wat een uber geil geluid volgend jaar zeker weer !!!
Heb me prima vermaakt op Decibel ! Voornamelijk te vinden geweest in de H4L en Pussylounge. Prachtig weer, leuke sfeer/mensen alleen idd kut van de telefoonverbindingen.
Net terug na dik 2 uur vast te hebben gestaan op de parkeerplaatsen... maar wat was dit een ziek feest . Gunz4Hire wat een ongelofelijke zieke set & crypsis wat een heerlijke afsluiter . Loudness tent was fantastisch .. Welverdiende "geweldig"
Wat een heerlijke dag was het zeg! Mooi de afwisseling kunnen zoeken tussen de Darkness4life en de verschillende Hardstyle area's! Limewax was erg lekker bezig, Tymon heeft wederom wonderen verricht en Hellfish heeft een geweldig muzikaal verhaal voorgeschoteld. Qua Hardstyle nog even een eervolle vermelding voor Titan en Technoboy! Iedereen bedankt voor de gezelligheid!
8e Decibel Optimaal vermaakt Ruthless de held van Pussylounge
Waaaaaaaaaaaaaaat een feest; IK HOU ERVAN
Top dag gehad !! Heerlijke muziek top sfeertje lekker weer en tja wachten moet je altijd wel ergens (wc's) dat hoort erbij Lekker net voor de vertrek file gegaan (wel slecht aangegeven.... personeel was ook wegenscheel dus een uur gelopen langs het park ) maar al met al een TOPPER!! .... Heel veel sterkte voor de familie van de jongen die alleen maar even af wilde koelen in het water.... Do
Gruwelijk genoten! 1ste Decibel en nu al zin in vgj jaar!! Alles was aanwezig voor een top dag
Geluid was overal goed volgens mij! Heerlijk! En het weertje deed ook lekker met ons mee Top weekend gehad op Decibel, heeft vorig jaar zeker overtroffen! Op naar volgend jaar! B2s
bazenfeest weer..dagjesmensen blijven sfeerverziekers.. partyraiser, sickest squad, gunz for hire, chris one, Amnesys en Tha Playah waren heer en meester! fuck defqon volgend jaar, decibel daar in tegen wel weer! l
topfeestje! was gezellig, alleen vond dat er bij de main matig gedraaid werd... tot het vuurwerk gebleven, maar dat is de laatste keer! stelde niet veel voor...
Whoooooooow wat was t weer vet main & Pussy lounge zwaaaaaaaaaar chil
Ik ben een mongool en ik moet minder zuipen. Eigen feest verziekt.
Leuk, maar niet meer dan dat... Heeft me in totaal toch ff 300 eur gekost met z'n 2en. Daar kan je ook een weekend voor naar Barcelona ofzo. Oftewel: dit was m'n laatste decibel
Zeer goed bevallen, het zonnetje hielp daar zeker aan mee! Terrein blijft goed ruk (te smalle doorgangen en te ver lopen), maar H4L & vooral B2S maakte alles goed!!! Vooral bij B2S hing zeer goed sfeertje!!!
Decibel natuurlijk weer een topfeest! Goeie muziek, lekker weertje, leuk sfeertje. We waren dan ook met een erg leuk groepje! Maar waarom wordt de zonnebrand afgepakt als op de site staat dat het mee naar binnen mag? Ook een nadeel: Volume op de mainstage laatste uurtje (n)
Echt heerlijk! overal heerlijk beuken. Endymion was nice
Wat was het weer een geweldig feest!! thnx to B2S !! Ik begein nu alleen steeds meer te begrijpen waarom mensen niet op de mainstage afsluiten aangezien je daar niet eens normaal uit je dak kan gaan! maar het was weer geweldig CU NEXT YEAR DECIBEL!!!!
Hoogtepunten: Frontliner en Gunz for Hire. Maar eigenlijk was de hele dag 1 groot hoogtepunt. Onverwacht dikke sets van Brennan Heart en Headhunterz. Deze editie ga ik nog heel lang onthouden. Wat een ontiegelijk vet feest! Alles was gewoon tot in de puntjes perfect.
Topdag! Vond het geluid op de main vorig jaar beter dan dit jaar... Chris One, AVIO en Crypsis helden De bus voor je terugreis vinden was wel kut geregeld!
DAMN! ik wis niet meer waar ik het zoeken moest. alles was te vet! wat een sfeer elke keer weer. Hier moeten ze nou eens twee dagen van maken! wederom een feest om NOOIT over te slaan!
Gunz4hire wat een zieke shit Had kwa afsluiting tot iets meer op enzyme x tracks gehoopt, word een beetje flauw van altijd die mainstream op het eind..
B2S overtreft zich zelf weer hoor! Helaas al om half 3 mn enkel omgezwikt maar dat mocht de pret niet drukken. Hulde voor Dr Phunk en Gunz4Hire Maar die afsluiting met Crypsis sloeg echt alles. Wat een eindbaas!
dit was het bruutest feest wat ik meegemaakt heb defqon-> suck on this
zeker prima vermaakt op het feest alleen vond ik het zo spectaculair als iedereen altijd beweert. Maar het hele concept is zeker voor herhaling vatbaar. en promo heeft me aangenaam verrast. En ga eerst eens wat ervaring op doen voordat je begint te kk op de meest kleine minpuntjes stelletje stakkers!!!
Het weer heeft echt de juiste dag gekozen zeg! Wat een topdag met als uitblinker voor mij Frontliner! De rest was ook geweldig maar Frontliner blijft er nog wel inzitten vrees ik. Alleen vond ik de set van Endymion meer op een live-act lijken. Hadden wel wat andere platen tussendoor gegooid mogen worden.
Geweldige editie van Decibel. Perfect weer! Genoten bij Loudness, Darkness en Main. Maar verrassing was de Pussy Lounge.. nooit gedacht dat ik dat zou vet zou vinden
Het was erg gezellig, super sets gehoord, goede sfeer, prachtig weer , vette stages, het kon niet beter! Decibel is echt mijn favoriete festival! Heerlijk gewoon! Helaas nu weer 52 weken wachten
wat een dag weer n dat met tusse maar 2 areas te lope: darkness en up wat een setjes tijd ging alleen te bizar snel maja time flies when your having fun
Net zoals alle andere jaren was het weer geweldig met name de Pussy Lounge, wat een vette stage was dat gelukkig veel bij de hardcore gestaan, dikke setjes gehoord die saaie hardstyle van tegenwoordig kan ik niet meer op los gaan, het setje waar isaac mee opende was wel geweldig! Avio draaide ook niet verkeerd. Main afsluiting was tegenvaller, ook vuurwerk wordt elk jaar minder. wel me beste outdoor festival van dit jaar
Dit is en blijft het beste feestje van je jaar!! Alles klopte gewoon en de pre en after party waren ook gezellig!! voor B2S voor dit geniale weekend!! See you next year
Kan weer niet anders dan "geweldig" geven, feest van het jaar. Ben weer helemaal opnieuw gek geworden op Decibel. Promo BOM Sequence & Ominous en Limewax ook dik. De early eindelijk weer openlucht in n vette area aan t water (véél beter als in een tent). Op naar nummer 8!
2e keer decibel, kan nou niet zeggen dat ie vorig jaar overtroffen heeft maar zeker gelijkwaardig. Maar die loudness tent was vooral supper vet Geck-o en Chris One beste setjes van de dag
Wat een feest!!! Ondanks dat ik eerste twee uur alleen heb rondgelopen vanwege geen bereik en vrienden niet kunnen vinden, heeft Decibel het meer dan goed weten te maken!!
Wat ging het tekeer in de Loudness, Gunz4Hire braken echt de tent af om daarna nog ff een mokerslag na van Crypsis te krijgen. Compleet uit mn dak gegaan. Een dikke 10!
Was weer geweldig!! Vooral de `mystery area` tussen de jump en remember was super gezellig. Vooral tussen 4 en 5 met de vrolijk lachende en goed draaiende dj, Wie was dat?? Veel leipe koppies en bibberbekkies Maar mag de pret niet drukken. Transfarmers waren top, lekker vrolijk en snoeihard Drukst was het denk ik bij het "niet zo" reuzenrad
1e keer decibel: geniaal feestje! Geen moment stil gestaan (met Coon, Technoboy, Max B Grant, zatox, zany & Max E, alpha2) en met als afsluiter noisecontrollers
Gruwelijk feestje geweest, was een eind lopen van Loudness naar Pussy Lounge, maar met genoegen gedaan. Titan wat een set in Loudness, is voor mijn niemand meer over heen gegaan in die tent :
geweldig weertje heerlijk sfeertje lekker losgegaan till next year
zekah een geslaagd feestje en dan kom je aan bij de auto hebben een stelletje kakkerlakken scf op 2 auto deuren van een maatje gekrast en ze spiegel deraf getrapt de gene die zo stoer was mag lekkah dood gaan
Voor mij is het alleen maar weer bevestigt dat Decibel voor mij definitief festival nr. 1 is. Main maar een kwartier/half uur gestaan, verder back2school/Pussy Lounge/Loudness en Euphoria. In Euphoria ook afgesloten, echt een heldendag gehad! Trance generators in Remember vond ik ook opvallend lekker! Verder: Gunz for Hire, Stunned Guys, Noisecontrollers, Panic, Ruthless, Zatox, Radium, Bass-D en Trance Generators waren echt heerlijk!
geluid was wel poep vergeleken met dominator, maar alsnog was ik daar gewoon de bom Ik zag er weer heerlijk uit Iedereen wou sex met me Echt niet gezond maar begreep het natuurlijk wel Heb het ze natuurlijk gewoon gegeven Ben de kwaaiste niet
Niet wat ik verwacht had en dat kwam door de slechte sets in de remember Max b grant wat een drama gewoon nustyle draaien Trance generators begonnen goed maar werd ook steeds slechter Deepack maakte het ook niet waar ook weer platen draaien die er niet thuis hoorde heel jammer dit ook niet tot het eind gebleven. Goeie sets kwamen van Geck-O ,Zenith en Isaac leuk sfeertje wel .Maar toch wel de minste editie tot nu toe
Dit was mijn vierde jaar maar dit was wel echt mijn mooiste editie tot nu toe! Sowieso was Decibel zelf erg goed, maar ook de pre- en afterparty/camping waren erg vet! Alles klopte En wat was het geniaal om bijna letterlijk alle party vrienden weer tegen te komen
Na een regenachtig festival seizoen achter de rug heeft gisteren Decibel weer alles goed gemaakt van de afgelopen tijd! Echt een GEWELDIG feest gehad, met alleen maar leuke mensen, prachtig weer, super sfeer!!
Heerlijk feestje, voornamelijk in Loudness doorgebracht, maar toevallig tijdens HHZ op de main geweest, en wat draaide die een heerlijke set zeg! Al met al goed vermaakt
Wederom ge-wel-dig! Heel goed vermaakt.... nu uitbrakken, hehe. Jeroen en Teun, volgend jaar gaan jullie ook weer met ons mee hoor! Geen discussie mogelijk!
Wat een GEWELDIG feest wat Decibel weer, en het weer was echt helemaal super! Dikke vette mainstage, stage op het water, to B2S!! Tot volgende jaar en dan weer het hele weekend KNALLEN!
Heerlijke dag gehad in het zonnetje met overal goede muziek, maar 2 echte topsets gehoord: Alpha Twins & Crypsis! Iemand mijn roze MTV shirt gevonden op de main?
Wat een topfeest!!! het weer was perfect, de stemming was perfect, decibel was perfect!!! decibel bedankt voor het geweldige feest, see you next year!!!
Darkness4Life was heeeeerlijjk, respect voor Radium, Hellfish en Drokz, goedmakers van de dag Voor de rest topsfeer, maar mij iets te massaal, volgend jaar niet meer
Weer een topfeest! Goed vermaakt bij Frontliner, B-Front, Art of Fighters en Psyko Punkz! gunz4Hire mijn nieuwe helden! Maar idd te warm daar! Op naar volgend jaar
Nog steeds na aan t genieten! Wat een helden feest!
Top feest gehad! Jammer dat ze bij de herdenking van de doden op pukkelpop Live a new today gaan draaien Maar die stond vast wel weer gepland in de afsluiting, verassend..............*zucht*
IK BEN MIJN SAMSUNG GALAX S 1 VERLOREN BIJ DE KLUISJES HEB IEMAND DIE TOEVALLIG GEVONDEN OF WEET IEMAND ER IETS VANAF LAAT HET ME DAT GRAAG WETEN !!! BELONING 100 EURO
Complimenten voor B2S qua opzet van de area's, het hoofdpad was de hele dag goed begaanbaar, wc's etc ook allemaal goed. Jammer dat het geluid niet te hard kon ivm geluidsoverlast Flesje water was ook wel overdreven duur! De DJ's draaiden allemaal zeer veilig&lafjes, thumbs up 4 Quinten de Rosario, Ronald Molendijk, Predator en Ominous&Sequence
wauw wat n feest, Evil Activities heeft me verrast met n super set!! Amnesys was ook weer n goeie en Paul Elstak zoals gewoon weer heerlijk!!!! Lekker ouderwets hard knallen I'm not an addict gehoord dus m'n voeten hebben n zware dag gehad
nieuwe terreinindeling was echt een hele verbetering!mede hierdoor een vam de beste edities op de beekse bergen!promo draaide echt een hele dikke set en ook de eerste 3 kwartier van the viper waren erg vet!leukse stage was de pussylounge, korsakoff was daar lekker bezig met alle oude tracks! was top met iedereen (en eindelijk goed weer)..
FANTASTISCH!! Elke seconde op en top genoten van alles en iedereen! Alles was perfect!! Zenith, Tatanka, Psyko Punkz en Noisecontrollers Wat een heerlijk muziekaal geweld!! Magisch!!!
Me eerste keer decibel en zeker niet de laatste, wat een super feest! Toen ik naar binnen liep had ik al het gevoel dit gaat het feest van et jaar worde voor mij
Feest was top! Goed weer en gezellige mensen. Bij The Sickest Squad nog bijna van me stokkie van de hitte maar wel vreselijk heftig. Heb de mainstage alleen gezien toen ik er langs liep maar zag er ook heftig uit. Hardcore area's waren dik in orde
Geck-O, Held van de dag, wat een set!! Gunz 4 Hire ook erg vet, goede sfeer toen. Verder B-Front, Zany, Rebels en Crypsis ook leuk! Eindelijk weer eens lekker weer gehad Beste Decibel tot nu toe!!
Back to School was super, rest viel me tegen.... maar goed los gegaan en daar gaat het om
Was weer een topfeest! Zelfs headhunterz draaide goed Sfeer was perfect! weer was perfect! Geluid was goed! Het was gewoon weer geweldig! Zeker beter als Defqon, en dat lag niet aan het weer
Wat een geniaal feest! Gunz for hire wat een bazen
lijkt wel dat decibel met het jaar beter wordt, pussylounge stage was gruwelijk vet. lekker weer,mooie vrouwen,veel drank en harde house muziek ik hou er zo van!!! top feest
Amnesys, Geck-O en Promo waren de helden van de dag Verder een Decibel zoals vanouds, niks op aan te merken al voor het 3e jaar op rij. Blijft ondanks de enorme omvang toch een knusse sfeer hebben. Blijft een van de mooiste party's van het jaar!
TOP FEEST! Heerlijk weer, nice people, goed gedraaid..Alleen wel een aantal min-punten: Pinnen? wat een DRAMA! Geluid bij Hardcore 4 Life had de volume wel wat harder gemogen en weg rijden van de parkeer plaats was een drama! Verder top vermaakt
Zeeeer geslaagd feest! hulde voor de organisatie wc's waren prima, bar was perfect, de entree was ook perfect, en dan t geluid. Jammer dat Promo ook aanwezig was. maar tha Playah niet normaal hoe vet!!
De tiende editie van Decibel outdoor festival was meer dan geslaagd! Een jubileum editie om nooit te vergeten; zomers weer, de vetste muziek, top artiesten, een uitmuntende sfeer en een geweldig publiek! Zonder jullie geen Decibel! Om jullie te bedanken brengt B2S traditie getrouw een video report uit waarin alle hoogtepunten uitgebreid aan bod komen. 71
Zaterdag 20 augustus staat Beekse Bergen volledig in het teken van Decibel. Van 11.00 uur tot 23.00 uur kan er genoten worden van twaalf verschillende stages waarop vele nationale en internationale top artiesten staan geprogrammeerd. De opbouw is inmiddels gestart en het is tijd om de timetable bekend te maken. Ook staan onderstaand een aantal zaken die voor bezoekers van Decibel van belang zijn. 192
Decibel outdoor festival 2011 is geheel uitverkocht!
De line-up van het twaalf uur durende festival dat op 20 augustus plaatsvindt op Beekse Bergen is inmiddels bekend gemaakt op www.b2s.nl/decibel2011?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock 189
Op zaterdag 20 augustus organiseert B2S de 2011 editie van Decibel. De voorverkoop is in recordtempo gegaan en bijna alle kaarten zijn verkocht. Dit is dus de laatste waarschuwing! 139
Op zaterdag 20 augustus organiseert B2S de 2011 editie van Decibel outdoor festival op Beekse Bergen te Hilvarenbeek. Decibel is het festival waar diverse concepten van B2S samen komen. Naast de Decibel mainstage zijn back2school, Loudness, Hardcore4life, refuse, Pussy lounge, UP!, Darkness4life, Remember, 1992is4you! en Euphoria vertegenwoordigd. Ook dit jaar is er een nieuwe area aan het festival toegevoegd: Reactor. 253
Dit jaar biedt B2S voor het eerst in samenwerking met Libéma de mogelijkheid om tijdens Decibel een speciaal weekendarrangement op het vakantiepark van Beekse Bergen te boeken. Op het park kun je samen met je vrienden en andere Decibel bezoekers het gehele weekend gebruik maken van alle luxe parkfaciliteiten. Hiervoor zal op het vakantiepark een grote festivaltent geplaatst worden waar de duizenden Decibel weekendgangers twee extra feesten voorgeschoteld krijgen. Bij het lanceren van de complete Decibelwebsite zal ook het programma voor de pre- & afterparty bekend worden gemaakt. 119
Op zaterdag 20 augustus vindt Decibel outdoor festival 2011 plaats op Beekse Bergen. Dit jaar biedt B2S in samenwerking met vakantiepark Beekse Bergen de mogelijkheid om in het Decibelweekend een speciaal arrangement te boeken. Samen met je vrienden en andere Decibelbezoekers kun je een heel weekend op het vakantiepark van Beekse Bergen verblijven en gebruikmaken van alle faciliteiten van dit luxe park. 185
Ook komend jaar staan een groot aantal B2S evenementen op de agenda. Pak je kalender er bij want in dit bericht vind je traditiegetrouw de data voor het eerste half jaar van 2011! 68