Wat weer een geweldig feestje!! Prima vermaakt op de Mainstage en in Loudness, top dag gehad! Alleen een minpuntje vond ik het geluid in de Euphoria, dat was echt zwaar onder de maat!!!
voor de darkness !! partyraiser tymon maar voor de LOUDNESS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tering dat was dik!!! de sfeer het geluid was perfect!!!! DIGITAL PUNK GUNZ 4 HIRE CRYPSIS
Weinig op aan te merken zoals het hoort G4H maar dat half uurtje was meer dan lang genoeg in die tent wat een hitte paar ventilatoren voor luchtverplaatsing was geen overbodigen luxe (ja je moet ook iets te zeiken hebben) heeft me vakantie toch een beetje waardig afgesloten ondanks dat Pukkelpop vrijdag niet door ging.
MASSIVE !!!!
heb weer genoten van dit heerlijke feest. helaas wel ff een rot momentje gehad. gelukkig is t weer goed gekomen later. G4H!!
GVD wat was dit een mooi feestje!! Zelfs de hartjes knalde door de lucht mooi endGeile muziek,mooie mensen TOP dag,
Ein-de-lijk kan ik dan een waardering geven met: Ge-Wel-Dig! Is helaas al wat feestjes geleden maar deze maakt ALLES goed van het afgelopen jaar... Super Top Feest op de Perfecte locatie, met m'n Allerleukste vriendjes in het Aller Chillste weer! Wat wil je nog meer?? 10+! Op naar Mysteryyy.....
Wow wat een feest! Crypsis brak de tent af! Gunz for hire
Wat was het toch weer vet! Bste Decibel in 6x dat ik ben geweest. Geluid was super en het zonnetje maakte het hele weekend geweldig! Afteren op de camping, onvergetelijk
Weer een super feestje !! Idd jammer van de tel verbinding daardoor veel mensen misgelopen maar dat kan de pret niet drukken en hoezo lang wachten bij de parking ? We waren om kwart voor 12 weg
4e keer Decibel en wat een geweldige dag Radium!! Wat een lekkere frenchcore set Refuse/Hardtechno ook zekers de bom, zo'n beetje halve dag geweest:respect Loudness ook erg goed te doen Kortom perfecte dag en eg getroffen met het weer Tot volgend jaar
Gruwelijk vermaakt wat een dag, geen woorden voor! Psyko punkz ook verrassend goed!
Leuk dagje gehad, wel een minpunt ; op ;t laatst ken je niet eens meer losgaan in de main wat bij dominator wel zo was. mijn mening; Dominator was net iets beter!
Decibel was vet! genoten van de Main, Loudness, Up Mark with a K!!! en natuurlijk Euphoria op het water! Eindshow ook prachtig, kortom erg naar mijn zin gehad!
't blijft ook een geweldig feest ook!!! hele dag prima vermaakt en wat een geweldig weer Volgend jaar zeker weer aanwezig!!
Wel weer zeer goed vermaakt op dit feesje, alleen dit kwam meer door alle leuke/gezellige mensen om ons heen! Bij partyraiser, art of fighters, mental theo en paul elstak lekker staan knallen! Wc's waren erg slecht, parkeerplaats blijft gewoon kut en wtf waarom stoppen ze de D4L en H4L zover uit elkaar vandaan... Nee dit was zeker niet mn beste festival dit jaar!
hele dag back 2 school stage gestaan. predator neophyte voor de rest heerlijk weer, heerlijke sfeer en wat een uber geil geluid volgend jaar zeker weer !!!
Heb me prima vermaakt op Decibel ! Voornamelijk te vinden geweest in de H4L en Pussylounge. Prachtig weer, leuke sfeer/mensen alleen idd kut van de telefoonverbindingen.
Net terug na dik 2 uur vast te hebben gestaan op de parkeerplaatsen... maar wat was dit een ziek feest . Gunz4Hire wat een ongelofelijke zieke set & crypsis wat een heerlijke afsluiter . Loudness tent was fantastisch .. Welverdiende "geweldig"
Wat een heerlijke dag was het zeg! Mooi de afwisseling kunnen zoeken tussen de Darkness4life en de verschillende Hardstyle area's! Limewax was erg lekker bezig, Tymon heeft wederom wonderen verricht en Hellfish heeft een geweldig muzikaal verhaal voorgeschoteld. Qua Hardstyle nog even een eervolle vermelding voor Titan en Technoboy! Iedereen bedankt voor de gezelligheid!
Lekker feestje was dit! Alles top geregeld; vette stages, toiletten, eten, alles was goed helemaal kapot gegaan op m'n sandaaltjes in de terror tent, heerlijk kunnen hakken op early rave plaatjes en bij de h4l.
Gruwelijk genoten! 1ste Decibel en nu al zin in vgj jaar!! Alles was aanwezig voor een top dag
Geluid was overal goed volgens mij! Heerlijk! En het weertje deed ook lekker met ons mee Top weekend gehad op Decibel, heeft vorig jaar zeker overtroffen! Op naar volgend jaar! B2s
topfeestje! was gezellig, alleen vond dat er bij de main matig gedraaid werd... tot het vuurwerk gebleven, maar dat is de laatste keer! stelde niet veel voor...
Geweldig feessie! Super weekend gehad! 7e Decibel en dit was 1 van de beste! Wat mij betreft festival van het jaar Camping was weer gezellig! preparty was ook prima!
Ik ben een mongool en ik moet minder zuipen. Eigen feest verziekt.
Leuk, maar niet meer dan dat... Heeft me in totaal toch ff 300 eur gekost met z'n 2en. Daar kan je ook een weekend voor naar Barcelona ofzo. Oftewel: dit was m'n laatste decibel
Wat een feest op Pussy Lounge _0_ b2s viel wel beetje tegen, maar voor de rest TOP!!!
Topfeest, maar had er meer van verwacht, vorige 2 edities vond ik namelijk beter. Voor het eerst was Defqon beter dit jaar. Maar het was zeker geen matig feest, heb me alsnog uitstekend vermaakt!
Top feest, alleen dat gedoe bij het wegrijden.. hebben 2 uur in de file gestaan!
Decibel natuurlijk weer een topfeest! Goeie muziek, lekker weertje, leuk sfeertje. We waren dan ook met een erg leuk groepje! Maar waarom wordt de zonnebrand afgepakt als op de site staat dat het mee naar binnen mag? Ook een nadeel: Volume op de mainstage laatste uurtje (n)
WAT een vette editie van DECIBEL was dit zeg! Feest van het jaar voor mij! Ik wil terug! Party vriendjes en vrindinnetjes, B2S, weergoden, g4h, etc. : BEDANKT!!!
Niks wat ik nog niet gezien had.. Gezellig maar niet meer dan dat.
Het decibel weekend is gigantisch goed bevallen! Wat een feest zeg! Overal prima geluid, lekkere sfeer...relaxte mensen...knallende setjes gehoord! Meestelrijk!
gvd wat was alles goed geregeld,behalve de wc bij pussy lounch,mijn 10 decibel en het blijft elke x verrassen.maar evil actitie blijft goed,en verder de held van de dag mentol theo en paul elstak een goede afsluiter.en pussylounch heeft de main overwonnen kwa oppervlakte beter
Ondanks de zeer belabberde toestand van mezelf was dit feest top. Mn derb, Gunz for hire, AVIO, crypsys en 100% deepack super. Muw gunz for hire overal top geluid
Dit was me eerste keer Decibel maar zeker niet me laatste wat een feest zeg echt blown away grandioos wat een mega stages van de main en pussy lounge wat ben ik los gegaan
Het feest had alle potentie GEWELDIG te worden... maar was helaas voor mij waardeloos. Maar niets dan lof voor B2S van een zeer goed neergezet festival
Hoogtepunten: Frontliner en Gunz for Hire. Maar eigenlijk was de hele dag 1 groot hoogtepunt. Onverwacht dikke sets van Brennan Heart en Headhunterz. Deze editie ga ik nog heel lang onthouden. Wat een ontiegelijk vet feest! Alles was gewoon tot in de puntjes perfect.
Topdag! Vond het geluid op de main vorig jaar beter dan dit jaar... Chris One, AVIO en Crypsis helden De bus voor je terugreis vinden was wel kut geregeld!
Gunz4hire wat een zieke shit Had kwa afsluiting tot iets meer op enzyme x tracks gehoopt, word een beetje flauw van altijd die mainstream op het eind..
B2S overtreft zich zelf weer hoor! Helaas al om half 3 mn enkel omgezwikt maar dat mocht de pret niet drukken. Hulde voor Dr Phunk en Gunz4Hire Maar die afsluiting met Crypsis sloeg echt alles. Wat een eindbaas!
Weer een geweldig feest! Na 30 minuten had ik het al gezien op de main Wat stonden er weer veel mensen stil zeg(n) Zo goed als, heel de dag in de Loudness geweest. En geen minuut spijt gehad Digital Punk Maar de echte helden zijn: Gunz for hire! Heel de tent maximaal los
WOW heel de dag vermaakt en ook behoorlijk wat area's gezien. Helden van de dag Pat C.,LArs en Sasha F. bij Loudness. Hier ga ik nog lang van nagenieten
zeker prima vermaakt op het feest alleen vond ik het zo spectaculair als iedereen altijd beweert. Maar het hele concept is zeker voor herhaling vatbaar. en promo heeft me aangenaam verrast. En ga eerst eens wat ervaring op doen voordat je begint te kk op de meest kleine minpuntjes stelletje stakkers!!!
vond het de slechtste editie tot nu toe...eara's waren goed verdeeld, betreft goeie muziek was het ver te zoeken. Heb me vermaakt met de mensen met wie ik was en dat er een hoop bekende waren maar het feest was geen € 71,- waard...Dj's draaide veelste soft bij de b2s eara alleen ominous en sequence & predator waren goed
Ook dit jaar weer geen woorden voor dit feest. Wat was het weer super vet en wat eemn weertje. Heerlijke setjes gehoord bij de Pussy Lounge en de Loudness
Geck-O en Chris one in de loudness was bruut geweld. Geck-O hardste setje vd dag, niks meer overheen gekomen. Veder een super dagje gehad, beste outdoor van het jaar! Geweldig:
Het was erg gezellig, super sets gehoord, goede sfeer, prachtig weer , vette stages, het kon niet beter! Decibel is echt mijn favoriete festival! Heerlijk gewoon! Helaas nu weer 52 weken wachten
Was mijn eerste Decibel maar staat nu met uitblinker op nummer 1 voor het beste feest van het jaar Love the sun!!
Feestje was gewoon af, echt perfect geamuseerd! Vooral in de Darkness 4 life gestaan en afgesloten in de pussy lounge met jeugdhelden Mental Theo en Paul Elstak. TOP!
Petje af voor B2S..Deze editie was ziekelijk goed.Echt te gruwlijk voor woorden dit jaar H4L.En volgend jaar geen excursies meer op Decibel!Dit vanwege 40 excursies die speciaal gereseveerd waren,voor het natuur liefhebbend Decibel publiek dat door middel van een gids de kans had gekregen kennis te maken met het ongerept stukje natuur rond het festival terein,Wel door ons"de ondekje plekjes wandeling"genoemd. 1 liefhebber in 12 uur tijd,Een belg dacht ik, helemaal in verwarde urbanus toestand!.
Toen tijdens de set van Gunz for hire het volume hoger ging was ik even een half uurtje niet meer te stoppen! wat was dat een GRUWELIJKE live act zeg!! voor de rest gewoon een top dag gehad!
Beste feest van 2011! Heerlijk weer en een super sfeer. De eerste set was ook gelijk de beste van de dag; Stereotuners wat een BAZENSHIT. Verder Gunz4Hire super vette act. En natuurlijk keizer Zatox niet te vergeten. Super dag! 0162
Loudness beste!!!! Geck-o,crypsis en avio decibel zowiezo het beste festival!!!!
ZO! Wat een sfeer wat een weer & wat een geluid! In 1 woord GE-WEL-DIG! Stem helemaal weg! Benen helemaal kapot! Wat een feest was Decibel Outdoor! Volgend jaar weer!
Wát een feest! Euphoria was héél vet gedaan op het water, alles zag er prima uit, maar de Loudness stond de hele dag echt op zn kop! G4H, wat een godsgruwelijk dikke live-act!
Was wel leuk Jammer genoeg hebk alleen de Pussy Lounge mee kunne krijgen wegens werk Wel lekkere setjes gehoord Maar miste tog echt het lekker doelloos rond dwalen
Dit is en blijft het beste feestje van je jaar!! Alles klopte gewoon en de pre en after party waren ook gezellig!! voor B2S voor dit geniale weekend!! See you next year
Geweldig feest! En jongens uit Den Haag bedankt voor het vinden en teruggeven van mijn zonnebril bij de crewkluisjes, er zijn toch nog eerlijke mensen op de wereld !
euphoria stage op het water was een mooie toevoeging! anthem was bout dit jaar, gelukkig ook maar 0 keer gehoord. het weer was PERFECT. op naar volgend jaar!
Kan weer niet anders dan "geweldig" geven, feest van het jaar. Ben weer helemaal opnieuw gek geworden op Decibel. Promo BOM Sequence & Ominous en Limewax ook dik. De early eindelijk weer openlucht in n vette area aan t water (véél beter als in een tent). Op naar nummer 8!
TOPTOPTOP! Prettig weertje (daarnaast wel weer te heet om helemaal uit je plaat te gaan ) Lekker sfeertje en fijne setjes (Partyraiser, 2e helft van Bass-D ) Matige afsluiter in de main, maar het vuurwerk en de geniaal mooie "Harry Potter main" maakten veel goed Tnx lieve vriendjes en vriendinnetjes voor dit fijne weekend! Volgend jaar weer! B2S
Wat een festival! Eerste decibel maar zeker niet de laatste. Heerlijke herrie, Tymon en hellfish! Lekker bier,beetje rondhobbelen en veel gezellige rare mensen!
2e keer decibel, kan nou niet zeggen dat ie vorig jaar overtroffen heeft maar zeker gelijkwaardig. Maar die loudness tent was vooral supper vet Geck-o en Chris One beste setjes van de dag
Wat een feest!!! Ondanks dat ik eerste twee uur alleen heb rondgelopen vanwege geen bereik en vrienden niet kunnen vinden, heeft Decibel het meer dan goed weten te maken!!
Grandioos feest! Voor mij zijn de helden van de dag The R3bels (Wat doen die lui in de euphoria), Wildstylez, Gunz4Hire & Crysis! Jullie hebben er een knalfeest van gemaakt voor mij! Met name Wildstylez, wat weet die vent een sfeer te creeëren!!
3e Decibel op rij, en hij blijft GE-WEL-DIG! Wel merkbaar dat het elk jaar meer bezoekers trekt (maar wat wil je dan ook? Pussy Lounge, Main, Euphoria, Loudness & H4L.. overal weer dikke sets gehoord! Kijk weer uit naar editie 2012!!
Was wederom een geweldige editie B2S, Leuke mensen ontmoet en super weertje! Goede set gehoord van Digital Punk, Super Live-act Gunz 4 Hire maximaal. Maar een beetje onverwacht maar overduidelijk de eindbazen Alpha2 wat een GEWELD!!!
Was weer geweldig!! Vooral de `mystery area` tussen de jump en remember was super gezellig. Vooral tussen 4 en 5 met de vrolijk lachende en goed draaiende dj, Wie was dat?? Veel leipe koppies en bibberbekkies Maar mag de pret niet drukken. Transfarmers waren top, lekker vrolijk en snoeihard Drukst was het denk ik bij het "niet zo" reuzenrad
Miss Djax blijft "the queen" Refuse en Pussy Lounge en voor diegene die t nog niet wisten: TANTE MIEN IS KOGELROND heerlijk om enkele honderden nog ff te vermaken op weg naar parkeerplaats zuid/campsite safaripark SUPEREDITIE!
Ik kon op de main door de warmte/drukte m'n ei niet kwijt! Gelukkig hadden we de Loudness waar het wél beukte! Digital Punk, Zatox, stukje Crypsis! Maar dé act van de dag was met kop en schouders Gunz for Hire! Heerlijk geweld!!
Had t erg naar mn zin, gelukkig niet zo veel gelopen als vorig jaar waardoor ik kapot was. Pussy Lounge was super. Main ook, maar wel teringdruk haha. Hierna op de camping was ook beter ipv aanschuiven in de file
Super feest beleefd met me vrienden!! sfeer op de main was er weinig te zoeken! Ik weet niet of t aan de warmte lag maar heb nog nooit zo'n stilstaand publiek gezien! Werd lekker rauw gedraaid hardcore afsluiter op main was een lachertje! Klonk nergens naar sluit dan gewoon af met hardstyle!!
Weer de hele dag niet van de 1992 is 4 you area afgeweest.. super nar mn zin gehad.. alleen B2S vlgend jaar gewoon weer lekker aan t water..want de locatie viel tegen. verders weer een topfeessie gehad
zekah een geslaagd feestje en dan kom je aan bij de auto hebben een stelletje kakkerlakken scf op 2 auto deuren van een maatje gekrast en ze spiegel deraf getrapt de gene die zo stoer was mag lekkah dood gaan
wat een geweldig feest gisteren! alleen jammer van die dooie boel op de main echt iedereen stond stil daar en ook op de parking anderhalf uur wachte om weg te geraken is ook niet echt een pleziertje, maar toch geweldig feest volgend jaar terug denk ik
Geniaal in de d4l! Partyraiser, Radium en TSS geweldig! Daarna was het niet veel meer! Wel super gezellig en hard, alleen tha playah was echt slecht! Kom eens met wat nieuws man!
Beste Decibel tot nu toe!!!! Ze hadden ook wel wat goed te maken en dat is ze zeker gelukt!! Keihard doorknallen, lekker weer, leuke sfeer, kortom een toppertje!
Promo ! REFUSE! LOUDNESS! Radium haha wat - een - dag
Pussy lounge was top! Main was onverantwoordelijk druk. Was de eerste keer voor mij in 3 a 4 jaar dat ik weer op Decibel ben geweest, maar het is er helaas wel wat op achteruit gegaan! Zeker de sfeer op de main 's avonds, maar dat kan ook door de drukte komen. Beetje jammer, toch genoten
Wat eeeeen GE-WEL-DIG feest! Prima naar me zin gehad,, lekker sfeertje!!!!
Niet wat ik verwacht had en dat kwam door de slechte sets in de remember Max b grant wat een drama gewoon nustyle draaien Trance generators begonnen goed maar werd ook steeds slechter Deepack maakte het ook niet waar ook weer platen draaien die er niet thuis hoorde heel jammer dit ook niet tot het eind gebleven. Goeie sets kwamen van Geck-O ,Zenith en Isaac leuk sfeertje wel .Maar toch wel de minste editie tot nu toe
Het was weer een super geweldige dag!!! Op naar de volgende editie! Alleen stom dat je geen mini flesje zonnenbrand mee naar binnen mag nemen nog steeds lekker verbrand! Maar natuurlijk beter dan regen
Dit was mijn vierde jaar maar dit was wel echt mijn mooiste editie tot nu toe! Sowieso was Decibel zelf erg goed, maar ook de pre- en afterparty/camping waren erg vet! Alles klopte En wat was het geniaal om bijna letterlijk alle party vrienden weer tegen te komen
Na een regenachtig festival seizoen achter de rug heeft gisteren Decibel weer alles goed gemaakt van de afgelopen tijd! Echt een GEWELDIG feest gehad, met alleen maar leuke mensen, prachtig weer, super sfeer!!
Heerlijk feestje, voornamelijk in Loudness doorgebracht, maar toevallig tijdens HHZ op de main geweest, en wat draaide die een heerlijke set zeg! Al met al goed vermaakt
Wederom ge-wel-dig! Heel goed vermaakt.... nu uitbrakken, hehe. Jeroen en Teun, volgend jaar gaan jullie ook weer met ons mee hoor! Geen discussie mogelijk!
SUPER geweldig! Love de locatie van Decibel, helemaal met zulk mooi weer. Bedankt zon! Stages waren weer goed opgezet, sets waren goed, heb het gezellig gehad met de bekenden, echt alles was top!
Heerlijke editie weer met het weer, alle bekenden en andere toffe mensen. Weer de goede keuzes gemaakt met de muziek. Tymon, Geck-O, Industrialyzer, Ruthless & Luna, Crysis en Hilarious. Enige grote teleurstelling was toch wel Deepack met hitjes, dubstep en "In Your Head"
Wat een topfeest!!! het weer was perfect, de stemming was perfect, decibel was perfect!!! decibel bedankt voor het geweldige feest, see you next year!!!
heerlijk feesie, alles perfect geregeld als gewoonlijk met b2s! alleen endymion. als afsluiter op main zwaar slecht, kies bij 10jaaaar jubileum liever voor n good old als darkraver paul elstak of neophyte.. crypsis en titan
Weer een topfeest! Goed vermaakt bij Frontliner, B-Front, Art of Fighters en Psyko Punkz! gunz4Hire mijn nieuwe helden! Maar idd te warm daar! Op naar volgend jaar
Nog steeds na aan t genieten! Wat een helden feest!
wat gruwelijk was dit tog was er aan toe was toe om getroost te worden door mooie muziek die dj begint de draaien HEEERRLIJK !! gunz4 hire en euphoria stage
IK BEN MIJN SAMSUNG GALAX S 1 VERLOREN BIJ DE KLUISJES HEB IEMAND DIE TOEVALLIG GEVONDEN OF WEET IEMAND ER IETS VANAF LAAT HET ME DAT GRAAG WETEN !!! BELONING 100 EURO
Complimenten voor B2S qua opzet van de area's, het hoofdpad was de hele dag goed begaanbaar, wc's etc ook allemaal goed. Jammer dat het geluid niet te hard kon ivm geluidsoverlast Flesje water was ook wel overdreven duur! De DJ's draaiden allemaal zeer veilig&lafjes, thumbs up 4 Quinten de Rosario, Ronald Molendijk, Predator en Ominous&Sequence
Super feest Menthal Theo Evil Activities, Zatox Endymion goed geregeld set van Brennan Heart, Psyko Punkz viel wat tegen. Geluid op main bagger aan het eind maar al met al prima feest
Zo zeker goed los gegaan hier bij DECIBEL 2011 b2s heeft het weer overtroffen om het beter te doen als in 2010 vooral goed los gegaan bij de mainstage loudness pussy lounge euphoria hardcore4life darkness4life en de up deze dag was gewoon in 1 woord GEWELDIG
Wat een heerlijke dag, Frontliner, B-front, HHZ, DJ Paul DJ Paul & Mental Theo bedankt! Goed vermaakt met me vriendjes, loveyouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
nieuwe terreinindeling was echt een hele verbetering!mede hierdoor een vam de beste edities op de beekse bergen!promo draaide echt een hele dikke set en ook de eerste 3 kwartier van the viper waren erg vet!leukse stage was de pussylounge, korsakoff was daar lekker bezig met alle oude tracks! was top met iedereen (en eindelijk goed weer)..
Feest was top! Goed weer en gezellige mensen. Bij The Sickest Squad nog bijna van me stokkie van de hitte maar wel vreselijk heftig. Heb de mainstage alleen gezien toen ik er langs liep maar zag er ook heftig uit. Hardcore area's waren dik in orde
machtig feest! euphoria was leuk gedaan op da eiland
Geck-O, Held van de dag, wat een set!! Gunz 4 Hire ook erg vet, goede sfeer toen. Verder B-Front, Zany, Rebels en Crypsis ook leuk! Eindelijk weer eens lekker weer gehad Beste Decibel tot nu toe!!
Main ontweken en bijna heel de dag bij de Pussy Lounge geweest, wat een stage zeg! Alleen maar goede setjes gehoord! Klein uitstapje gehad naar de Loudness was ook super! Mainstage.. leuk voor het dagjesvolk.
Ouderwets gaaf festival! Decibel zoals het hoort! Alle areas wel even langs gegaan. UP was verrassend goed, lekker hard. Lekkere sfeer bij B2S & Pussy Lounge. Promo maakte H4L nog ff goed!!
lijkt wel dat decibel met het jaar beter wordt, pussylounge stage was gruwelijk vet. lekker weer,mooie vrouwen,veel drank en harde house muziek ik hou er zo van!!! top feest
Amnesys, Geck-O en Promo waren de helden van de dag Verder een Decibel zoals vanouds, niks op aan te merken al voor het 3e jaar op rij. Blijft ondanks de enorme omvang toch een knusse sfeer hebben. Blijft een van de mooiste party's van het jaar!
Derde Decibel, mijn allereerste zal niet overtroffen kunnen worden denk ik, maar dit kwam zeker flink in de buurt. Stukken beter dan vorig jaar. Alleen wederom jammer van de parking, wat een stelletje malloten.
Zeeeer geslaagd feest! hulde voor de organisatie wc's waren prima, bar was perfect, de entree was ook perfect, en dan t geluid. Jammer dat Promo ook aanwezig was. maar tha Playah niet normaal hoe vet!!
De tiende editie van Decibel outdoor festival was meer dan geslaagd! Een jubileum editie om nooit te vergeten; zomers weer, de vetste muziek, top artiesten, een uitmuntende sfeer en een geweldig publiek! Zonder jullie geen Decibel! Om jullie te bedanken brengt B2S traditie getrouw een video report uit waarin alle hoogtepunten uitgebreid aan bod komen. 71
Zaterdag 20 augustus staat Beekse Bergen volledig in het teken van Decibel. Van 11.00 uur tot 23.00 uur kan er genoten worden van twaalf verschillende stages waarop vele nationale en internationale top artiesten staan geprogrammeerd. De opbouw is inmiddels gestart en het is tijd om de timetable bekend te maken. Ook staan onderstaand een aantal zaken die voor bezoekers van Decibel van belang zijn. 192
Decibel outdoor festival 2011 is geheel uitverkocht!
De line-up van het twaalf uur durende festival dat op 20 augustus plaatsvindt op Beekse Bergen is inmiddels bekend gemaakt op www.b2s.nl/decibel2011?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock 189
Op zaterdag 20 augustus organiseert B2S de 2011 editie van Decibel. De voorverkoop is in recordtempo gegaan en bijna alle kaarten zijn verkocht. Dit is dus de laatste waarschuwing! 139
Op zaterdag 20 augustus organiseert B2S de 2011 editie van Decibel outdoor festival op Beekse Bergen te Hilvarenbeek. Decibel is het festival waar diverse concepten van B2S samen komen. Naast de Decibel mainstage zijn back2school, Loudness, Hardcore4life, refuse, Pussy lounge, UP!, Darkness4life, Remember, 1992is4you! en Euphoria vertegenwoordigd. Ook dit jaar is er een nieuwe area aan het festival toegevoegd: Reactor. 253
Dit jaar biedt B2S voor het eerst in samenwerking met Libéma de mogelijkheid om tijdens Decibel een speciaal weekendarrangement op het vakantiepark van Beekse Bergen te boeken. Op het park kun je samen met je vrienden en andere Decibel bezoekers het gehele weekend gebruik maken van alle luxe parkfaciliteiten. Hiervoor zal op het vakantiepark een grote festivaltent geplaatst worden waar de duizenden Decibel weekendgangers twee extra feesten voorgeschoteld krijgen. Bij het lanceren van de complete Decibelwebsite zal ook het programma voor de pre- & afterparty bekend worden gemaakt. 119
Op zaterdag 20 augustus vindt Decibel outdoor festival 2011 plaats op Beekse Bergen. Dit jaar biedt B2S in samenwerking met vakantiepark Beekse Bergen de mogelijkheid om in het Decibelweekend een speciaal arrangement te boeken. Samen met je vrienden en andere Decibelbezoekers kun je een heel weekend op het vakantiepark van Beekse Bergen verblijven en gebruikmaken van alle faciliteiten van dit luxe park. 185
Ook komend jaar staan een groot aantal B2S evenementen op de agenda. Pak je kalender er bij want in dit bericht vind je traditiegetrouw de data voor het eerste half jaar van 2011! 68
Leeftijdverdeling
Gemiddelde leeftijd: 23.1, leeftijd mediaan: 23 percentages onder de 1 en ouderen (60+) worden niet meegenomen in deze bepaling