Voor mij echt het beste feest van het jaar! Was mijn eerste keer Decibel en wat een ongelofelijk dikke shit! Grotendeels vooraan bij de Mainstage gestaan, dik sfeertje daar! Het terrein is eigelijk te groot om in 1 dag helemaal te verkennen, volgend jaar 100% zeker weer aanwezig! Het weertje was ook echt geweldig, toch nog een Festival met een heerlijk zonnetje erbij dit jaar!
voor de darkness !! partyraiser tymon maar voor de LOUDNESS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tering dat was dik!!! de sfeer het geluid was perfect!!!! DIGITAL PUNK GUNZ 4 HIRE CRYPSIS
wat een gruuuuuwelijk feest! heb heel wat rondjes gemaakt en overal was het top! Sickest Squad, the Viper, Mental Theo, Tha Playah overal heerlijk uit me dak gegaan en me optimaal vermaakt met al mn toppers en kanjers! op naar volgend jaar!
Ein-de-lijk kan ik dan een waardering geven met: Ge-Wel-Dig! Is helaas al wat feestjes geleden maar deze maakt ALLES goed van het afgelopen jaar... Super Top Feest op de Perfecte locatie, met m'n Allerleukste vriendjes in het Aller Chillste weer! Wat wil je nog meer?? 10+! Op naar Mysteryyy.....
Partyraiser en afsluiter Tha Playah, HEEEEERRRRLIIIJJJKKK ZEG Het was wel verdomde warm in de Industrial. Gewoon de zijkant van die tent open gooien en het waait tenminste door. Dag vloog in ieder geval als een gek voorbij. Helaas hebben we meer dan 2uur op het parkeerterrein moeten wachten voordat we weg konden!
was weer helemaal toppiej!!! 5 jaar geleden ook eens geweest andere lokatie... moet zeggen dat ze verloop van jaren er stukken beter op zijn geworden! wij hebben ons uitstekend vermaakt! niks op aan te merken.......
Decibel was leuk!!! De PERFECTE plaats voor de EARLY!!!!Alleen jammer dat er begin van het feest beter gedraaid werd als op het eind... The Stunned Guys Niet cool Toch het mooiste festival ieder jaar
ondanks mijn 2 blunders en dat ik niet al me vrienden heb gezien, toch echt een GEWELDIG feest gehad met de lieve mensjes die ik wel allemaal heb gevonden en met wie ik was natuurlijk! GEWELDIG genoten PUSSY LOUNGE en luna wat een set weer!!!
Wat een geweldige afsluiter van een geweldige week!!! Volgend jaar weer!!!
Wat was het toch weer vet! Bste Decibel in 6x dat ik ben geweest. Geluid was super en het zonnetje maakte het hele weekend geweldig! Afteren op de camping, onvergetelijk
heerlijk vermaakt met mijn lieve vriendjes en vriendinnetjes op decibel! lekkere bass en heerlijk weer!
Weer een super feestje !! Idd jammer van de tel verbinding daardoor veel mensen misgelopen maar dat kan de pret niet drukken en hoezo lang wachten bij de parking ? We waren om kwart voor 12 weg
Leuk dagje gehad, wel een minpunt ; op ;t laatst ken je niet eens meer losgaan in de main wat bij dominator wel zo was. mijn mening; Dominator was net iets beter!
Decibel was vet! genoten van de Main, Loudness, Up Mark with a K!!! en natuurlijk Euphoria op het water! Eindshow ook prachtig, kortom erg naar mijn zin gehad!
Zeer goed feest darkness4life heerlijk.. radium & TSS helaas Endymion echt de slechtste afsluiter die ik ooit gehoord heb. Verder top feest oh enne, kalenderboy is mijn held!
was ik nog maar op decibell teeeeriingg echt super feesie niet normaal sfeer was super darkness en hc4L ware super en vuurwerk ook on to the next one!!!
1e Decibel en het was het waard! Wat een topfeest Geniale afsluiter van Endymion op de main ^^ een van zn beste sets ooit!
Geweldig feest! Na aankomst gelijk naar de Back 2 School area gegaan, na een aantal uurtjes m`n vriendengroep weer tegen gekomen, ff de Darkness 4 Life bezocht (alleen voor The Sickest Squad), maar vanwege onophoud van deze en gene zijn we later aangekomen, dus hebben we maar +/- 15 min van TSS mee kunnen pikken, voor de rest alleen maar genoten van de Pussy Lounge!
Wat een heerlijke dag was het zeg! Mooi de afwisseling kunnen zoeken tussen de Darkness4life en de verschillende Hardstyle area's! Limewax was erg lekker bezig, Tymon heeft wederom wonderen verricht en Hellfish heeft een geweldig muzikaal verhaal voorgeschoteld. Qua Hardstyle nog even een eervolle vermelding voor Titan en Technoboy! Iedereen bedankt voor de gezelligheid!
Zeer vet feest, jammer dat nosferatu niet kwam, maar dat heeft Ruffneck meer dan goed gemaakt, wel beetje jammer van de in mijn ogen te softe afsluiter bij de main
8e Decibel Optimaal vermaakt Ruthless de held van Pussylounge
Lekker feestje was dit! Alles top geregeld; vette stages, toiletten, eten, alles was goed helemaal kapot gegaan op m'n sandaaltjes in de terror tent, heerlijk kunnen hakken op early rave plaatjes en bij de h4l.
Dit was mijn eerste, maar zeker niet mijn laatste Decibel! Gruwelijk feest! Alleen mogen ze na afloop wel verkeersregelaars neerplanten want het wegrijden was een DRAMA!
Ik vond het ook iets minder als voorgaande jaren..Volgend jaar 1992is4you liever gewoon weer aan het water idd..en Rob,PatC,Panic en Neophyte en Stanton niet meer tegelijkertijd laten draaien aub..
Demoniak & Mark with a K beste setjes van de dag UP
Wauw! Dit was voor mij de beste editie van decibel van de afgelopen 4 jaar Stereortuners-Chris One-TheProphet Dat geluid in de euphoria en natuurlijk op de main trilt je hele lijf! geweldig!! is die 72 euro toch wel waard geweest! en om toch nog ff te zeiken: Ban de Dubstep!!!
topfeestje! was gezellig, alleen vond dat er bij de main matig gedraaid werd... tot het vuurwerk gebleven, maar dat is de laatste keer! stelde niet veel voor...
Leuk, maar niet meer dan dat... Heeft me in totaal toch ff 300 eur gekost met z'n 2en. Daar kan je ook een weekend voor naar Barcelona ofzo. Oftewel: dit was m'n laatste decibel
Topfeest, maar had er meer van verwacht, vorige 2 edities vond ik namelijk beter. Voor het eerst was Defqon beter dit jaar. Maar het was zeker geen matig feest, heb me alsnog uitstekend vermaakt!
Zeer goed bevallen, het zonnetje hielp daar zeker aan mee! Terrein blijft goed ruk (te smalle doorgangen en te ver lopen), maar H4L & vooral B2S maakte alles goed!!! Vooral bij B2S hing zeer goed sfeertje!!!
Echt heerlijk! overal heerlijk beuken. Endymion was nice
Leuk festival, waarbij de jump/ French Tek sound het feest echt heeft gemaakt. Nowaxx op de 'mystery area' had de set van de dag! Transfarmers waren ook lekker enthousiast bezig! Verder veel gelopen en oude bekenden gezien..
WAT een vette editie van DECIBEL was dit zeg! Feest van het jaar voor mij! Ik wil terug! Party vriendjes en vrindinnetjes, B2S, weergoden, g4h, etc. : BEDANKT!!!
L acoustics Helemaal geweldig, Main en pussy lounge super geluid voor de technici . andere area's wel volgend jaar wat meer sb 28's bij leggen was wat weinig sub. zonde dat noisecontrollers in euphoria stonden maar wel een te gekke set... volgend jaar absoluut weer !!!!!!!
gvd wat was alles goed geregeld,behalve de wc bij pussy lounch,mijn 10 decibel en het blijft elke x verrassen.maar evil actitie blijft goed,en verder de held van de dag mentol theo en paul elstak een goede afsluiter.en pussylounch heeft de main overwonnen kwa oppervlakte beter
Dit was me eerste keer Decibel maar zeker niet me laatste wat een feest zeg echt blown away grandioos wat een mega stages van de main en pussy lounge wat ben ik los gegaan
Hoogtepunten: Frontliner en Gunz for Hire. Maar eigenlijk was de hele dag 1 groot hoogtepunt. Onverwacht dikke sets van Brennan Heart en Headhunterz. Deze editie ga ik nog heel lang onthouden. Wat een ontiegelijk vet feest! Alles was gewoon tot in de puntjes perfect.
WOW!! De vetste Decibel ooit!! Wat een dag: Super weer, gezellig groepke, dikke muziek en geluid, lekker van de kaart Uit de hoogte gedaan in het reuzerad Zweten geblazen en heel de dag niet kunnen pissen Wel 700 bier op en 80 raKETen, veel bekenden niet kunnen vinden en gezellige vage, gratis terug rit, en geheel naar de klotte bij thuis komst tot aan de maandag middag!! Wat een feest DECIBELLLLLL
WOW heel de dag vermaakt en ook behoorlijk wat area's gezien. Helden van de dag Pat C.,LArs en Sasha F. bij Loudness. Hier ga ik nog lang van nagenieten
zeker prima vermaakt op het feest alleen vond ik het zo spectaculair als iedereen altijd beweert. Maar het hele concept is zeker voor herhaling vatbaar. en promo heeft me aangenaam verrast. En ga eerst eens wat ervaring op doen voordat je begint te kk op de meest kleine minpuntjes stelletje stakkers!!!
Ook dit jaar weer geen woorden voor dit feest. Wat was het weer super vet en wat eemn weertje. Heerlijke setjes gehoord bij de Pussy Lounge en de Loudness
zeer goed feesiej gehad heb eigenlijk alleen maar geknalt maar de hardcore4 life laatse half uurtje in main gestaan. maar dat laatste kwartiertje vond ik maar een onwijze tegen vallen had beter bij de hardcore kunnen blijven staan verder super goed vermaakt en super zweertje!
Tymon absolute heldenset. Hele dikke tracks gehoord ook heerlijk sfeertje! Limewax, zo zonde dat hij al zo vroeg stond, want wat was dat een briljante set zeg!! Heerlijk die dnb! Hellfish ook dikke opbouw in zijn setje
GUNZ FOR HIRE, TITAN en B-FRONT!! <3 Super vette dag gehad!
Het was weer in 1 woord: geweldig Decibel is voor mij het feest van het jaar ! Ben lekker los gegaan, ben lekker naar de klote gegaan, en kheb het enorm gezellig gehad met mn dinnies !! See you next year!!
ZO! Wat een sfeer wat een weer & wat een geluid! In 1 woord GE-WEL-DIG! Stem helemaal weg! Benen helemaal kapot! Wat een feest was Decibel Outdoor! Volgend jaar weer!
Wat een geweldig feest is dit ook !! het is en blijft mijn nr.1 van alle feesten die ik bezoek Respect dat ze het elk jaar weer voor elkaar krijgen om zo een feest neer te zetten
Overdag is het toch altijd ff zwoegen met zulk weer, maar het feest was gewoon goed Lekker op de fiets en eindelijk een afterparty bij mij thuis, jeeeeeeeej. Thankssss
oeff, wat een geweldige party weer, thnx B2S & dj's! Vorig jaar dacht ik dat het niet beter kon, maar wéér hebben ze het overtroffen, ongekend! Toppers voor mij: Partyraiser, Sickest Squad, Trance Generators, The Viper, Amnesys
2e keer decibel, kan nou niet zeggen dat ie vorig jaar overtroffen heeft maar zeker gelijkwaardig. Maar die loudness tent was vooral supper vet Geck-o en Chris One beste setjes van de dag
Wat ging het tekeer in de Loudness, Gunz4Hire braken echt de tent af om daarna nog ff een mokerslag na van Crypsis te krijgen. Compleet uit mn dak gegaan. Een dikke 10!
Was wederom een geweldige editie B2S, Leuke mensen ontmoet en super weertje! Goede set gehoord van Digital Punk, Super Live-act Gunz 4 Hire maximaal. Maar een beetje onverwacht maar overduidelijk de eindbazen Alpha2 wat een GEWELD!!!
Wat een topfeest! Pussylounge, back2school en Remember
Ik kon op de main door de warmte/drukte m'n ei niet kwijt! Gelukkig hadden we de Loudness waar het wél beukte! Digital Punk, Zatox, stukje Crypsis! Maar dé act van de dag was met kop en schouders Gunz for Hire! Heerlijk geweld!!
B2S jullie krijgen de rekening van het ziekenhuis, mijn lichaam is gebroken Wat een mooi feestje was dit zeg! Loudness was per-fect! Alleen jammer dat Eventtravel me heeft laten staan en mijn ouders me moesten komen halen..
1e keer decibel: geniaal feestje! Geen moment stil gestaan (met Coon, Technoboy, Max B Grant, zatox, zany & Max E, alpha2) en met als afsluiter noisecontrollers
B-FRONT, ZANY ZOALS ALTIJD GOOODDDD!!! GUNZ 4 HIRE HELDEN CRYPSIS EINDBAAS.. TOG WEL MEN BESTE DECIBEL VAN DE 8 !! NIET MEER NORMAAL HOE VET ER WERD GEDRAAID
Weer de hele dag niet van de 1992 is 4 you area afgeweest.. super nar mn zin gehad.. alleen B2S vlgend jaar gewoon weer lekker aan t water..want de locatie viel tegen. verders weer een topfeessie gehad
zekah een geslaagd feestje en dan kom je aan bij de auto hebben een stelletje kakkerlakken scf op 2 auto deuren van een maatje gekrast en ze spiegel deraf getrapt de gene die zo stoer was mag lekkah dood gaan
Beste Decibel tot nu toe!!!! Ze hadden ook wel wat goed te maken en dat is ze zeker gelukt!! Keihard doorknallen, lekker weer, leuke sfeer, kortom een toppertje!
Decibel, net als vorig jaar, weer enorm mooi. Op naar volgend jaar!
Pussy lounge was top! Main was onverantwoordelijk druk. Was de eerste keer voor mij in 3 a 4 jaar dat ik weer op Decibel ben geweest, maar het is er helaas wel wat op achteruit gegaan! Zeker de sfeer op de main 's avonds, maar dat kan ook door de drukte komen. Beetje jammer, toch genoten
geluid was wel poep vergeleken met dominator, maar alsnog was ik daar gewoon de bom Ik zag er weer heerlijk uit Iedereen wou sex met me Echt niet gezond maar begreep het natuurlijk wel Heb het ze natuurlijk gewoon gegeven Ben de kwaaiste niet
Niet wat ik verwacht had en dat kwam door de slechte sets in de remember Max b grant wat een drama gewoon nustyle draaien Trance generators begonnen goed maar werd ook steeds slechter Deepack maakte het ook niet waar ook weer platen draaien die er niet thuis hoorde heel jammer dit ook niet tot het eind gebleven. Goeie sets kwamen van Geck-O ,Zenith en Isaac leuk sfeertje wel .Maar toch wel de minste editie tot nu toe
Het was weer een super geweldige dag!!! Op naar de volgende editie! Alleen stom dat je geen mini flesje zonnenbrand mee naar binnen mag nemen nog steeds lekker verbrand! Maar natuurlijk beter dan regen
Dit was mijn vierde jaar maar dit was wel echt mijn mooiste editie tot nu toe! Sowieso was Decibel zelf erg goed, maar ook de pre- en afterparty/camping waren erg vet! Alles klopte En wat was het geniaal om bijna letterlijk alle party vrienden weer tegen te komen
Hij was wederom lekkerrrrrrrrrrrrr Een Festival zoals ze horen te zijn!! Al blijft Dominator toch het beste feest waar ik dit jaar ben gteweest overall, dit kwam zeer dicht in de buurt!!!
Heerlijke editie weer met het weer, alle bekenden en andere toffe mensen. Weer de goede keuzes gemaakt met de muziek. Tymon, Geck-O, Industrialyzer, Ruthless & Luna, Crysis en Hilarious. Enige grote teleurstelling was toch wel Deepack met hitjes, dubstep en "In Your Head"
Wat een topfeest!!! het weer was perfect, de stemming was perfect, decibel was perfect!!! decibel bedankt voor het geweldige feest, see you next year!!!
Weet iemand hoe dat "What the fuck" nummer van Kosrakoff heet?
heerlijk feesie, alles perfect geregeld als gewoonlijk met b2s! alleen endymion. als afsluiter op main zwaar slecht, kies bij 10jaaaar jubileum liever voor n good old als darkraver paul elstak of neophyte.. crypsis en titan
Weer een topfeest! Goed vermaakt bij Frontliner, B-Front, Art of Fighters en Psyko Punkz! gunz4Hire mijn nieuwe helden! Maar idd te warm daar! Op naar volgend jaar
Nog steeds na aan t genieten! Wat een helden feest!
IK BEN MIJN SAMSUNG GALAX S 1 VERLOREN BIJ DE KLUISJES HEB IEMAND DIE TOEVALLIG GEVONDEN OF WEET IEMAND ER IETS VANAF LAAT HET ME DAT GRAAG WETEN !!! BELONING 100 EURO
Complimenten voor B2S qua opzet van de area's, het hoofdpad was de hele dag goed begaanbaar, wc's etc ook allemaal goed. Jammer dat het geluid niet te hard kon ivm geluidsoverlast Flesje water was ook wel overdreven duur! De DJ's draaiden allemaal zeer veilig&lafjes, thumbs up 4 Quinten de Rosario, Ronald Molendijk, Predator en Ominous&Sequence
Super feest Menthal Theo Evil Activities, Zatox Endymion goed geregeld set van Brennan Heart, Psyko Punkz viel wat tegen. Geluid op main bagger aan het eind maar al met al prima feest
Zo zeker goed los gegaan hier bij DECIBEL 2011 b2s heeft het weer overtroffen om het beter te doen als in 2010 vooral goed los gegaan bij de mainstage loudness pussy lounge euphoria hardcore4life darkness4life en de up deze dag was gewoon in 1 woord GEWELDIG
Wat een heerlijke dag, Frontliner, B-front, HHZ, DJ Paul DJ Paul & Mental Theo bedankt! Goed vermaakt met me vriendjes, loveyouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
lange rijen bij de wc's, bij1 bar had je alleen maar schuim ipv bier, en mn cola is de hele dag door half leeg geweest, mocht wel wa voller mense! verder super goed vermaakt en leuk om alle bekende weer gezien te hebben meeste bij back 2school gestaan...
Ja HALLO dit kan toch niet!!!! Het Bruutste, Vetste, Gaafste Weekend-Buitenfeest tot nu toe Dit kon en kan niet beter Wat een stel prachtige vrienden, heerlijk weer en een pre-party-after-geweld van heb ik jou daar Wwwhhuuuuhhh
FANTASTISCH!! Elke seconde op en top genoten van alles en iedereen! Alles was perfect!! Zenith, Tatanka, Psyko Punkz en Noisecontrollers Wat een heerlijk muziekaal geweld!! Magisch!!!
Feest was top! Goed weer en gezellige mensen. Bij The Sickest Squad nog bijna van me stokkie van de hitte maar wel vreselijk heftig. Heb de mainstage alleen gezien toen ik er langs liep maar zag er ook heftig uit. Hardcore area's waren dik in orde
Wat een feest goed vermaakt veel mensen weer ontmoet en weer oude bekende tegen gekomen. Gunz for Hire wat een zieke set hopen op een liveset van deze gasten. B2S Op naar Hardbass
zeer goed vermaakt jammer dat je zoveel moet lopen tussen de stages
lijkt wel dat decibel met het jaar beter wordt, pussylounge stage was gruwelijk vet. lekker weer,mooie vrouwen,veel drank en harde house muziek ik hou er zo van!!! top feest
Snoeien..beuQen....rammelen....knallen.... wat een feest @ Loudness Area !!
was mn 6de Decibel, en weer top vermaakt, veel bij pussylounge,h4l en refuse geweest,daar was de sfeer top,entree was snel en ook barpersoneel werkte goed door!
Amnesys, Geck-O en Promo waren de helden van de dag Verder een Decibel zoals vanouds, niks op aan te merken al voor het 3e jaar op rij. Blijft ondanks de enorme omvang toch een knusse sfeer hebben. Blijft een van de mooiste party's van het jaar!
TOP FEEST! Heerlijk weer, nice people, goed gedraaid..Alleen wel een aantal min-punten: Pinnen? wat een DRAMA! Geluid bij Hardcore 4 Life had de volume wel wat harder gemogen en weg rijden van de parkeer plaats was een drama! Verder top vermaakt
Derde Decibel, mijn allereerste zal niet overtroffen kunnen worden denk ik, maar dit kwam zeker flink in de buurt. Stukken beter dan vorig jaar. Alleen wederom jammer van de parking, wat een stelletje malloten.
De tiende editie van Decibel outdoor festival was meer dan geslaagd! Een jubileum editie om nooit te vergeten; zomers weer, de vetste muziek, top artiesten, een uitmuntende sfeer en een geweldig publiek! Zonder jullie geen Decibel! Om jullie te bedanken brengt B2S traditie getrouw een video report uit waarin alle hoogtepunten uitgebreid aan bod komen. 71
Zaterdag 20 augustus staat Beekse Bergen volledig in het teken van Decibel. Van 11.00 uur tot 23.00 uur kan er genoten worden van twaalf verschillende stages waarop vele nationale en internationale top artiesten staan geprogrammeerd. De opbouw is inmiddels gestart en het is tijd om de timetable bekend te maken. Ook staan onderstaand een aantal zaken die voor bezoekers van Decibel van belang zijn. 192
Decibel outdoor festival 2011 is geheel uitverkocht!
De line-up van het twaalf uur durende festival dat op 20 augustus plaatsvindt op Beekse Bergen is inmiddels bekend gemaakt op www.b2s.nl/decibel2011?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock 189
Op zaterdag 20 augustus organiseert B2S de 2011 editie van Decibel. De voorverkoop is in recordtempo gegaan en bijna alle kaarten zijn verkocht. Dit is dus de laatste waarschuwing! 139
Op zaterdag 20 augustus organiseert B2S de 2011 editie van Decibel outdoor festival op Beekse Bergen te Hilvarenbeek. Decibel is het festival waar diverse concepten van B2S samen komen. Naast de Decibel mainstage zijn back2school, Loudness, Hardcore4life, refuse, Pussy lounge, UP!, Darkness4life, Remember, 1992is4you! en Euphoria vertegenwoordigd. Ook dit jaar is er een nieuwe area aan het festival toegevoegd: Reactor. 253
Dit jaar biedt B2S voor het eerst in samenwerking met Libéma de mogelijkheid om tijdens Decibel een speciaal weekendarrangement op het vakantiepark van Beekse Bergen te boeken. Op het park kun je samen met je vrienden en andere Decibel bezoekers het gehele weekend gebruik maken van alle luxe parkfaciliteiten. Hiervoor zal op het vakantiepark een grote festivaltent geplaatst worden waar de duizenden Decibel weekendgangers twee extra feesten voorgeschoteld krijgen. Bij het lanceren van de complete Decibelwebsite zal ook het programma voor de pre- & afterparty bekend worden gemaakt. 119
Op zaterdag 20 augustus vindt Decibel outdoor festival 2011 plaats op Beekse Bergen. Dit jaar biedt B2S in samenwerking met vakantiepark Beekse Bergen de mogelijkheid om in het Decibelweekend een speciaal arrangement te boeken. Samen met je vrienden en andere Decibelbezoekers kun je een heel weekend op het vakantiepark van Beekse Bergen verblijven en gebruikmaken van alle faciliteiten van dit luxe park. 185
Ook komend jaar staan een groot aantal B2S evenementen op de agenda. Pak je kalender er bij want in dit bericht vind je traditiegetrouw de data voor het eerste half jaar van 2011! 68
Hoe kut is het dat je moet kiezen tussen blu-ray of dvd...
Ik heb thuis wel een blu-ray speler maar ik kijk hem ook vaak op de computer of ergens anders waar geen blu-ray speler is. Dan moet ik de blu-ray kopen en de dvd downloaden ofzo?
Ik wil natuurlijk de best mogelijke kwaliteit maar dan kan ik hem maar op 1 plek kijken, dus in principe heb ik liever de dvd maar dat vind ik dan weer zonde. Dat doet Q dan weer beter.
Iemand toevallig een groen petje van decibel 2011 te koop? Mijne is helaas gejat en zou er toch graag 1 hebben... Stuur me maar een prive berichtje prijs komen we wel uit,,
Zit Nederland 3 te kijken en word er emotioneel van, wat een hel, moet er niet aan denken dat ik zoiets zie gebeuren bij een van mijn vrienden.. Respect voor Dennis en zijn vrienden en redders!
Oh en Dennis, veel plezier op Thunderdome!
laatste aanpassing
Knap dat hij op deze manier zijn verhaal doet en erg aangrijpend, respect voor hem...!
Vind alleen wel dat de EO een erg misleidende titel heeft gekozen voor de uitzending, wordt hardcore toch enigszins weer in een kwaad daglicht gezet helaas!
Juul, das onzin... Er wordt geen slecht woord gerapt over hardcore.... Respect voor Dennis, zijn familie en zijn vrienden... En wat een lief nichtje!!! Super! Hoop dat je kaartje voor Thunderdome hebt... Anyway, Veel plezier!! x
Uitspraak van An op donderdag 15 november 2012 om 23:46:
Juul, das onzin... Er wordt geen slecht woord gerapt over hardcore....
In de uitzending zelf niet nee, maar de titel van de uitzending impliceert in mijn ogen toch wel degelijk dat ze de schuld bij een hardcore feest zoeken. Maar dat is uiteraard ook mijn perceptie van de titel, iedereen geeft daar zijn eigen invullig aan maar ik denk dat je mijn punt wel snapt toch?
Ik snap jouw punt zeker Maar zie het juist zo... Die gasten en meiden zijn dol op hardcore... Heb je zijn posters, en kleding over de stoel voorbij zien komen? En dat hij ondanks hij nu een beperking heeft toch graag naar Thunderdome wilt, dan is het in mijn ogen dat Hardcore positief is Trouwens.. haha decibel is niet eens gebaseerd op hardcore, maar hardere stijlen.. Toevallig heeft B2S een hardcorearea "Hardcore4Life" Het water waar hij in is gedoken was bij de main hardstyle area Dus verkeerd titeltje gekozen.. En da komt omdat mensen die er niks van weten, alle bonkmuziek hardcore noeme haha
Heel veel respect voor dennis en zijn vrienden !! Net de uitzending van EO gezien en ook werd er emotioneel van...
Dennis sterkte en succes in de toekomst
Hardcore4life