Heerlijk feest! aankleding overal The Pitcher, B-front, Noisecontrollers en Royal S in de brown Heel erg jammer van het weer, maar daar kan q-dance niets aan doen.
Ik moest even inkomen door het tegenvallende weer, maar toch mijn draai gevonden en me prima vermaakt! Afwisselend bij de Red & Blue gestaan en nog een tijdje bij de Black Nieuwe locatie was vet! Met de achtbanen op de achtergrond bij de Mainstage
Echt een briljante defqon voor deze jongen hoor.Grootste deel van de dag bij black en silver geweest,waar de sfeer goed was en iedereen gewoon lekker los ging!!! Kortom veel te druk gehad om het strand te missen!CHAPEAU!!!
Jesessss!! F*cking 3 uur in de file gestaan om het parkeer tetrein af te komen! Slecht ongeregeld zooitje zeg! Feestje was oke maar mn verwachtingen waren hoger! Eerste keer defqon voor mij.
Geen Defqon gevoel, maar ook geen Q-BASE gevoel zoals sommigen hier durven te beweren, dat gevoel krijg je alleen op Airport Weeze.. net zoals je het echte Defqon gevoel alleen op Almere strand kan beleven.. Dus alleen als ze volgend jaar weer terugverhuizen, ben ik er ook weer.
super feest jammer van het weer ik vond almere toch the place 2 be en wat een kutgezeik met die bussen van eventravel anderhalve uur moeten wachten totdat alles geregeld was eventravel nooit weer!!!!
Waar was de aankleding??? Waar was de bas bij black? Zwaar onder de maat qwa geluid. Reunion of the retards????? Vond het helemaal niks!! Parkeren belachelijk duur! maar heb het wel leuk gehad door mijn vriendjes en vriendinnen....
Zatox en NC, lekker hard en goed afsluiten op de main. The blue was ook lekker zeg, maar had wel het Q-base idee met dit terrein. Muziek overal goed hard, alleen bommetje vol he maar wat een feest!!
Defqon spirit is dead... A defqon without sand/beach is not a defqon. It is just a normal festival... What a mess with the buses at the end of the party musically-speaking it was really nice set of the day: Pavo vs Luna. Early hardstyle of course!!!
Defqon....Ondanks het weer toch een TOP feestje gehad met mn PartyFriendsss... Er werd weer heerlijk gedraaid & het was een lekkere modderboel Op naar Decibellll met zon, zee & strand....
totaal geen Defqon zoals andere jaren! Defqon hoort gewoon op het strand. Aankleding vond ik niet veel bijzonders. Voor dat geld had ik wel meer verwacht!
Defqon stond op eenzame hoogte, maar is nu gedegradeerd tot een 'goed 'feestje helaas.... geen defqon gevoel en volgend jaar weer op het strand porre van vorre !!!!
Geen echt Defqongevoel, maar wel erg gezellig gehad ..
heb gelachen en me vermaakt Feest deed me niet veel, op naar Decibel/Qbase
Ondanks het mindere weer en de nieuwe locatie toch een vette dag gehad! Bass-D, TOA en Sandy Warez helden
Grey en Black area maximaal, Luna & Pavo practhig early hardstyle setje!! Amnesys & Negative A wat een gekkenhuis!!
super terrein!! alles lekker makkelijk beloopbaar.. schone neus aan het eind van de dag alleen het weer, maar goed daar doet niemand wat aan.. hopelijk volgend jaar weer hier!!
En toch blijft de editie van 2009 de beste voor mij. Heb me trouwens wel goed vermaakt vandaag, t was gezellig en we hebben geluk gehad met het weer! Tot volgend jaar!
Leuk feestje weer, alleen zonde van het weer.. Locatie was ook niet super, maar de camping en vooral de PRE-PARTY maakte het een facking gruwelijk weekend!
heerlijk genoten. jammer van het weer, maar het plezier was er niet minder om! ik vind het strand wel iets sfeervoller, maar nu veel meer de ruimte. Top feest!
slechtste defqon voor mij.. muziek zo 2007.. slechte locatie, weer kut.. dat weer nou kut is oke.. maar de muziek had veel kenne redde.. wel naar me zin gehad.. dat had ook ze reden
Jammer van het weer maar damnn wat un knalfeest!!!!
het feest zelf was gewoon toppie. overal werd lekker gedraaid. minpunten waren natuurlijk de parkeerplaats belachelijk 2 uur vastgestaan na afloop een dikke vette onvoldoende voor de organisatie en het terrein iets teveel afstanden te groot voor de rest TOP!
Liever Almere strand! Maar wel een goed feestje gehad! -> Partyraiser Vs Neophyte !
Defqon hoort op t strand te zijn. Vandaar zeergoed ipv geweldig.
Blue / Black / Grey waren toch de area's van de dag Afsluiter bij black was lekker! 2 uur vast staan op de parkeerplek (N) Genoeg leedvermaak gehad deze dag
van vrijdagmiddag tot zondagochtend alleen maar feest!! sssuper dik! niets dan lof voor Q!! volgend jaar absoluut weer extended!!
Tymon made my day op de Silver stage! Maar gelukkig waren we met een gezellige groep, want de rest van het feest was een schrale bedoening. Locatie had geen sfeer. Black stage matige muziek en baggergeluid! Mainstage ook matig geluid en veel te zacht 's avonds.
Wat een VET feestje weer, goede sfeer ook ondanks het weer... alleen jammer dat het iets van 3 uur duurde dat je alleen al van het parkeerterrein af kon ..
zag er minder vrolijk uit omdat er geen zon was maar ondaks dat was het gewoon goed feest..af en toe de muziek wat zacht.. noisecontroller op de main was !!
Luna en Crypsis!!! HELDEN!! Wat een gruwelijke vette set!!! Maar dat parkeerterrein... Wat een fukking aanfluiting...
Had het niet verwacht, maar wat ging het lekker los in de black dit jaar!! Ook heerlijk sfeertje + lekker geluid Wel goed na loop van de avond wel na de klote
Distorted Revelation, Digital Age Showcase, Henzel & Disco Nova, Noisecontrollers, heel mijn dag was compleet! wat een feestje Alleen beter als almere strand? ik weet niet, laten we het een jaar met 100% stralend weer proberen!
Het weer was dan wel bagger, maar mijn gezelschap, de muziek, de sfeer en de aankleding waren top! Defqon is wel anders, minder heet, zonder strand&zon Geluid was niet overal optimaal, maarja. De aankleding van de podia vond ik echt vet! En de eindshow was geweldig mooi!
Muziek was top! Maar Almere strand blijft Defqon!!!! Locatie was vele malen minder. Zowel met de opzet als het parkeren .
Super feesie wel jammer van het weer maar heeft de pret niet verpest had alleen wel beter regenlaarzen kunnen aantrekken, sokken waren helemaal nat
GE WEL DIG! afgezien van de miezer was ie weer heerlijk! locatie 10 x beter, organisatie 10x beter, mainstage met vuurwerk afsluiting een DIKKE 10!
Nee dit is niet meer mijn ding, lokatie viel niks over te zeggen. Vond het een fijn terrein maar het was geen defqon! Heb me vermaakt, maar dit was na 9jaar toch echt mijn laatste keer!!!
Haha was wel ff lache, maar te commercieel voor mij...
Het was weer GRUWELIJK rammen en beuken geblasen op Defqon.1 dit jaar. Ik heb het feest toch een 'zeer goed' gegeven ipv 'geweldig ' omdat het uren duurde voordat ik de parkeerplaats af was na afloop.
Miste toch wel Almere Strand, niet echt Defqon feeling. Blue en Black heldige area's. Compleet het dak eraf vooraan! Jammer van het weer, maar daar doe je weinig aan he
Weer of geen weer, deze editie was echt dikker dan vorig jaar! Endymion helemaal vooraan Wat een dikke bass gierde door me heen En wat een prachtige aflsuiter!!!. Verder was de sfeer en geluid super in de BLUE, UV en de GREY
Super dagje gehad, niet egt helemaal het defqon gevoel gehad, maar wel mooie locatie ondanks het weer. Alleen aan het einde 2,5uur vast gestaan op de parking
Leuk festival gehad en goed los gegaan maar idd geen defqon gevoel gehad. Deepack als ik optel wat me deze dag heeft gekost was het 't zeker niet waard!!
Eerste x DQ, Beste stages van DQ2011: Dark/Industrial/Terror(Silver) Raw Hardstyle(Purple) & Trance, Hardtrance, Early Hardstyle (Orange) verder niet veel boeiend op mainstage na met de set van NC, geluid helaas gewoon slecht bij vele stages Voor de rest zwaar vermaakt Beste endshows die ik tot heden heb gezien Beste set's: Chris One, Alex Kidd & DJ Producer Volgendjaar zware twijfel denk......!?!?!?
beter gaan ze terug naar almere!!!! vond de locatie niks... geen defqon sfeer maar ze draaide wel lekker... behalve black.. geluid was waardeloos.
Ondanks t weer, Goed Geamuseerd angerfist DEMONIAK
Ja was gewoon een rete vet fees!! beetje jammer alleen dat ik de afsluit act van noisecontrollers moest missen maar heb me ZEKER TE WETEN BRUUT VERMAAKT!!!
Gezellig gehad, het weer gooide helaas voor velen roet in het eten, resultaat: sfeer ooit beter gezien. Terrein was wel leuk aangekleed en groot. Alleen wat was er overal met het geluid aan de hand? Zacht en het volume wisselde constant. Maar als er nog 25.000 extra bij moeten volgend jaar...
Goed feest gehad !!! Lekkere sets gedraaid @ Bleu ,. maar minpunten : locatie,weer en terugreis . Wat waren die bussen kut geregeld zeg ! Focking 4 uur over gedaaan om van biddinghuizen naar almere te komen omdat de bus niet van de parkeerplaats afkon
Wat een heerlijk feestDe Helden:Wildstylez & Headhunterz & Psyko PunkzLocatie, Geluid, Sfeer, Aankleding van de main een van de betere!
Beetje traag begonnen, maar me toch prima vermaakt! Ik ben veel blijer met deze locatie, hier kon je goed rondlopen zonder overal zand in te hebben Gezellig gehad alleen met iedereen
DQ11 was super! 1e keer en echt naar men zin gehad. Helemaal niet gestoord aan het weer en de beste plekken waren Blue, Black en Main. B-Front, Zatox waren Helden.. Noisecontrollers was een goeie afsluiter! Thanx Q-Dance!
Helaas was dit niet Defqon.1 zoals we andere jaren gewend waren. Zoals anderen beschrijven, het Defqon.1 gevoel was er niet vanwege het ontbreken van een strand en geniaal kutweer... Toch heb ik me kunnen vermaken, maar voor 't eerst moet ik zeggen dat ik andere jaren beter vond !
Afgezien de main vond ik de locatie niet bijzonder. DefQon hoort op het strand. Het weer zat ook niet mee jammer genoeg. Voor de rest toffe setjes gehoord Sei2ure &Synapse waren de helden!
Jammer dat het geluid zo zacht stond op main, verder geluid overal prima !! heerlijk vermaakt met de party bende ! en voor de eindshow !! die was DIK !!
vet feest gehad t was alleen meer een Q-BASE dan een defqon
Was Geweldig maar voor mij kwam dat gewoon door Blue daar werdt gas gegeven vondt de mainstage indrukwekkend maar de rest niet geen sfeer , de hitjesparade was er niks bij 20 augustus gaan we er echt voor ps: de camping maakte dit feest voor mij echt de moeite waard
Deepack helden!! Goed festival gehad, maar Defqon? Het Defqon gevoel niet echt gehad.
Wat een bagger feest zeg, daar heb je dan 8 jaar naar uitgekeken Twee pluspunten; schone wc´s en goed eten... Maar verder was het een groot kutfestival wat zeker het geld niet waard was..Volgend jaar gewoon weer naar Dominator!
Top feest gehad. Van begin tot het eind los gegaan, Totaal geen last gehad van de miezerregen. Laat aub EA nooit meer met Promo draaien! Wat een kutplaten..Verder Almere geen moment gemist.
dik dik dik kenne ze volgende keer ook niet snachts nog doorgaan?? Was echt te snel afgelopen en wij zaten gewoon in 10min van het terrein af! slimme routes kiezen
Jaja, het was vet. Jammer van het weer, maar eigenlijk boeide het totaal niet. Overal vette sets (veel dj's waren niet bang om ook wat oudere nummers erdoorheen te gooien) en teringvet geluid bij Blue, Black en Main
Wat een ongelofelijk vette ervaring, om voor de eerste keer een eigen stage op Defqon te hebben gehost. heb er elke minuut van genoten, Q-Dance bedankt!!
Zo, 1ste Defqon zit er op. Twas goe plezant ze! Geluid in de Grey ging lekker hard in't begin bij Sequence& Ominous. Voor de rest, Tymon, D-Passion vs Ophidian en Negative A! Wel spijtig dat ik Almere strand niet heb kunnen meemaken.
Ongelovelijk vet! Goede sfeer. Wat een afsluiting, Respect Q! Alleen 1,5 uur TBY? Die man is over zijn hoogtepunt heen, feest gevoel ebte totaal weg bij main en parkeerterrein en omgeving zijn niet echt berekend op zo veel auto's, maar dit alles mocht de pret niet drukken!
Wat een heerlijk feest! locatie idd niet top en ik had geen defqon gevoel en het weer ja kut maar doe je niks aan gewoon knop om en gas der op Helden van de dag: E-force Live Deepack Ran-d & Adaro en Luna vs. Crypsis en dan metname Crypsis Volgend jaar zullen we er weer bij zijn!
het was een van mijn beste feeste, maar het was geen defqon, geluid stond overal kneiter goed hard. Stages was overal goed en het eten was ook weer goed net zoals elk jaar.
ik sluit me aan bij de rest. Het was geen defqon zoals we hem kennen. Maar evengoed goed vermaakt. Beetje jammer van die parkeerplaats maar ja ik had ook niet anders verwacht!
Top feest. 9e defqon, almere totaal niet gemist. Het is maar net wat voor feest je er zelf van maakt,stelletje zeikers hiero. Onverwachts veel in Brown geweest, Heerlijk Psycho punkz in blue, maar NC op de main. Beste afsluiter ooit, elke plaat zat er zo dik op. 3 uur in de file gestaan was wat minder
Jammer van die Kut MC die bij black afsloot Je moet nog een hoop leren !! Verder lekker in de rave
Heeeel vet! Ran-D & Adaro, Deepack & Headhunterz vs Wildstylez waren voor mij toch echt de grote uitschieters van de dag . En ondanks het slechte weer was het toch echt wel een zwaar geslaagd feest!
1e keer defqon, Super goed vermaakt, Silver, Grey en Blue de tenten!! en natuurlijk de set van het feest van Sandy Warez!! Heerlijke set van Ophidian en D-Passion!! en de afsluiter eerst The Machine zekerrr fijne hardstyle en laatste half uurtje Black met Negative-A zeker fraaii!! alleen maar vette setjes gehoord!! haha 10 minuten bij de main, was helemaal niks.. Vette locatie en mooie opbouw!!! Zeer goed vermaakt met een leipe groep!!
was leuk maar wat idd de meeste schrijven het was geen defqon. ondanks dat toch goed vermaakt. volgend jaar is voor mij geen must!!
Op naar nummer 10!!!! Een andere locatie, dus ik miste het strand; wat dat betreft misschien 'geen echte DefQon.1' maar godallejezus wat een GRU-WE-LIJK briljante muziek zeg!!! Bijna geen plaat dubbel gehoord, geluid was SUBLIEM en eigenlijk was iedereen de held aan het uithangen, met als absolute hoogtepunten voor mij Luna & Crypsis, Ran-D & Adaro en The Machine. Van de 9 wat muziek betreft gewoon de allerbeste editie; sfeertje was dikke prima, en het weer, naja ach lekker belangrijk....
Wooow mensen wat daar in de blue allemaal op de draaitafels beland is vanavond, vanaf Deepack tot het eind stond het gas er vol op. Heb gelukkig weinig het gevoel gehad dat verslappen op de dansvloer toegestaan was en da's zeer goed teken En WTF!!! Die Ran-d en Adaro Terrein kreeg door het weer vond ik wat sombere uitstraling. Maar echt dik en DIK vermaakt en dus tik ik dit met zeer voldaan gevoel
Locatie was goed voor het weer dat we hadden, Blue was genieten
Ik heb me meer dan goed vermaakt. Blue toch wel de area waar het het meeste los ging. Heerlijk feest gehad! Alleen jammer van het vervoer terug. Wat een drama.
heerlijk feestje gehad. Het was alleen geen defqon meer zo goed als overal even geweest. the dj producer wat een held jammer dat de set van negativ A zo ineens werd beindigd
kut weer, kut locatie,, volgen jaar almere strand mag ik hopen.
Promo blaasde EA gewoon weg, DJ Producer en Negative A kneitertvet, en natuurlijk het kersje op de slagroom!
Maximaal genoten van het extended weekend!! TE GEK!!!
Ondanks het weer een super feest gehad!! Kei dikke locatie!! voor The Prophet en Negative A!! de aankleding was fantastisch. Kortom wat een knalfeest!!!
Eye-d en hidden heer en meester! wat een geweldige set! Thrasher ook erg vet Voor de rest hele dag in de silver geweest, echt gruwelijk! Dean Rodell Tymon, TOA, DJ Producer en Synapse & Sei2ure Laat alleen die lady kate de volgende keer maar thuis!
Super chille dag gehad! Zwaar respect voor Arkaine ; dikke shit! Verder Luna&Crypsis en Gunz for Hire GENIALE set! De grote eindbaas is toch echt DEEPACK
Gruwelijke editie weer! leuke binnenkomer met Josh & Wesz Set van Playboyz, heerlijke tracks. Hmm, twijfel: Deepack of Gunz for Hire? Deepack keizer Gunz for Hire heer en meester Wat een dikke sets
topfeest! eerste x defqon, en zeker niet de laatste! tha playah, crypsis vs luna, NC Ran-D& Adaro vuurwerk ook vet!! regen was niet erg, verfrissend zelf
Nieuwe locatie, wat zeker mogelijkheden biedt. Geluid op de main viel tegen, andere areas heel goed geluid. Sfeer was er ook niet op de main, maar dat zijn we ondertussen wel gewend. Gezellige dag gehad, goede sets gehoord. Minpuntje vond ik wel dat veel nummers vaker (3+) voorbij kwamen in verschillende areas.
Dik festival weer Maar verder (mede door het weer & nieuwe locatie) niet echt het DQ gevoel gehad, en te druk in de tenten vaak. Verder HHZ vs Wildstylez
defqon jah wat moed ik zeggen super vet alleen beetje jammer van locatie en weer maar veder zwaar vermaakt volgend jaar maar gewoon weer heen denk. thnx 4 vistin and see you next year
Purple was lekker WASTED PEGUINZ eten is wel naaierij 7.50 voor een diepvries pannekoek!!
Feest was heel erg leuk , alleen weggaan van de parkeerplek was 1 drama
Wanneer komt nou eens die ZEER GEWELDIG button volgend jaar zowiezo weer!
T was een vet feest, maar had zeker geen Defqon gevoel.. Wat mij betreft kunnen ze het een andere naam geven. Bij de main had ik het idee dat ik op de Q van Mysteryland stond. Ik miste het strand, waar je zo lekker kon chillen en de bus was zowel op de heen als terugweg een drama. Ik heb me opperbest vermaakt, maar helaas dit was de laatste Defqon voor mij op deze locatie!
Eerste keer DefQon en ik kan zeggen dat Decibel op elk vlak de overtreffende trap is. Sfeerloze locatie, weinig of geen aankleding bij veel stages en een zo mogelijk nog slechter geregelde parking... 4 uur pas thuis, dat is een record. Gelukkig waren er helden als Richie Gee (veel Lowroller spul), Thrasher en Hidden & Eye-D. Acardipane ook een paar leuke plaatjes (Criminally Insane, Be Quiet). Al bij al de 70 euro zeker niet waard.
Ondanks het weer was het een heeeeerlijk feest!!! Wat een gezelligheid
Lekker feest Deze locatie maakt Defqon nu minder speciaal voor mij en lijkt het wat meer op andere feesten Het weer viel me mee, maar het zag er wel wat somber uit zonder zon. Af en toe purple, verder eigenlijk alleen maar in de Blue gestaan zoals altijd TOP Vet decor/stage bij de Red! Jammer van de apparatuur bij Titan, echt kut voor hem. Oh ja en KAP EENS MET FILMEN BIJ DE AFSLUITING EN GA GVD GEWOON LOS!
Wat heeft Q-Dance weer een productie neer gezet; er is aan bijna alles gedacht! Het weer hebben ze nog net niet onder controle, but who cares? Headhunterz (Doctor P) versus Wildstylez, Scope DJ, Second Identity, Coone, Ran-D versus Adaro en 16bit!
Was me weer een fijne feesje ! leuke sfeer alles goed geregeld. (zelf de bus ging bij ons snel) echter had ik niet het DefQon gevoel van vorig jaar en was het DefQon onwaardig.. Verder helemaal top!
Een fantastische dag gehad met mijn popjes! Brennan Heart: koning! Noisecontrollers: keizers! Een aflsuiting zo mooi om van te janken.. Maar toch zijn Defqon & Almere Strand onlosmakelijk verbonden..
Laatste keer Deqon voor mij. Stipt om 23 uur de afsluiter beetje jammer en dat ze 10 euro durfen te vragen om je auto in de modder te zetten en vervolgens 3 uren vast te staan na afloop vind ik bijzonder!!
Bij de main zoals altijd weer een baggersfeer. Helaas was de Blue overdag veel te vol. Maar toch super feest! Buiten de blue ook goed losgegaan, en later werd het rustiger, vetste moment van de dag. Ran-D & Adaro, Psyko Punkz
Zeer goed vermaakt op Defqon, Technoboy & B-Front super, maar de grote winnaars Ran-D & Adaro Wat een GEWELD!!! Was hierna ook gelijk helemaal klaar. Alleen het parkeren wat een drama 2:30 uur stilstaan op het P-terrein SCHANDALIG
Het Defqon.1 gevoel werd behoorlijk verstoord door de regen. De nieuwe locatie hielp daar ook niet aan mee, ookal is het een mooi terrein en was de aankleding en line-up gewoon top! Dus al met al toch een geslaagd feestje en op naar m'n 10de (en laatste ) editie!
Geweldig!! Doe mij deze Defqon maar!! Wil nog steeds terug, fucking heimwee!! Ran-D & Adaro + Luna & Crypsis ! Om maar te zwijgen over de eindshow
Luna & crypsis! meesterlijke set , raw hardstyle zoals het hoort. en kevin kans klapte er ook maximaal op! voor de rest was er weinig saamhorigheid op het terrein en dat deed de sfeer niet te goede
heb men eigen goed vermaakt !! weinig last gehad van het weer E-force was echt de man van de dag!! knalde echt lekker door zoals het hoort verder DEEPACK zoals altijd wel en RAN-D & ADARO niet meer normaal hoe vet !! geluid in de blue en purple was ook echt ferry ferry good.. tot volgend jaar
Dit was ABSOLUUT geen DEFQON, GEEN SFEER, LOKATIE K*T en het WEER K*T volgend jaar gewoon weer op Almere strand dit was veel ste groot en een sfeerloos gebeuren gewoon!een 2e hands defqon was dit!heb het verder gezellig gehad maar nogmaals DIT WAS GEEN DEFQON ZOALS NORMAAL!!!
Defqon was SUPER zoals altijd..Alleen echt te jammer van de locatie..Defqon hoort gewoon op Almere strand! Defqon wordt op deze manier normaal en niet meer speciaal..Maar ondanks alles toch een top dag gehad! Vooral het einde was geweldig!!!!
Nope Defqon gevoel was absoluut niet aanwezig, wel leuke locatiie, muziek was goed, alleen het echte Defqon gevoel gemist... En de bussen op het ein wat een DRAMA
O my god wat miste ik zon zee en strand, maargoed das al te veel gezegd. Leuke dag veel te veel alcohol.... Lekker staan dansen met mn vriendjes en vriendinnetjes!
Heet weer en de kou hebben een hoop verzout voor mij! Miste de sfeer en de locatie vond ik niets bijzonders! Deepack , the Prophet & Mental Theo waren de helden van de avond !
na een nat en koud begin een geweldig feestje gehad!! Zeer gezellig met de groep, iedereen helemaal los!!!
Mijn vierde Defqon1, en de beste. Fijn nieuw terrein, en zeker met die regen had ik niet over het strand willen banjeren. Q heeft zichzelf overtroffen!
Van begin tot eind staan knallen! Hoogtepunt die eindshow... Nog nooit vertoont dat er een mega Defqon logo richting main wordt gereden om vervolgens op de beats van de Noisecontrollers een kwartier vuurwerk alle kanten op te knallen WTF
Leuk feestje, voelt een beetje Q-Base achtig, en ja daarvoor ga ik na Q-Base, dus volgend jaar gewoon weer aan het stand. E-Force en G4h waren wel de shit!
Locatie; tegenvaller, aankleding was ook minder maar al met al hebben de dj's 'defqon' gemaakt! wat een drukte na afloop van main! ik zeg terug naar het strand!!!!!
na het eerste uurtje regen ging het gewoon lekker los.. aan de producer in de silver ...alleen die bussen daar word je niet goed van.. 1 keer en nooit meer.. tot volgend jaar proost
Beter als vorig jaar... maar t lijkt de laaste 3 jaar wel minder te worden.. vorige edities 1 tm 6 veel beter !!! industrial area was weer eens een aanfluiting... d-passion vs ophidian was vet !!
Beter dan vorig jaar Noicecontrollers alleen de locatie wat minder. Het weer had beter gekund maar mocht zeker de pret niet drukken.
Heerlijk feest! Ran-D&Adaro, The Prophet, B-Front, Henzel & Disco Nova, NC Alleen Headhunterz & Wildstylez echt een groot drama met die twee anthems beginnen en dan bij de nummers die daar op volgde steeds over gaan naar een ander nr als de beat er net inklapt..
Mainstage was echt waardeloos, sfeer was ver te zoeken en het geluid was dramatisch. Gelukkig maakte Blue dat allemaal goed Wel erg jammer wat er bij Titan gebeurde maar gelukkig kon ie het laatste half uurtje gewoon weer vol gas gaan
1e keer defqon, prima vermaakt, maar vond het niet echt en topfeest. goeie setjes van: richie gee, sandy warez en d-passion & ophidian! lady keta helaas moeten missen
Over het weer zullen we het maar niet hebben, daar hebben we geen invloed op. Maar verder ... Absoluut niet de beste Defqon! Lokatie Almere is veel beter. Het leek gisteren wel een marktplaats. Wat mij betreft volgend jaar weer op zoek naar een nieuwe lokatie. Op de main veel dagjesmensen die maar niet wilden losgaan op de muziek, erg jammer. Blue daarentegen was geweldig!
Zeer goed feestje gehad, ondanks het weer. Terrein beviel wel, genoeg ruimte op de main, goed ingedeeld, dus Q: netjes gedaan! Maar moet toch zeggen dat ik er geen DefQon.1 gevoel bij had..
GE NI ALE muziek in de blauwe tent! Verder Sequence & Ominous en the Machine ook bazensets. Oppernazen Ran-D vs. Adaro het was weer een ouderwetse defqon met alleen maar mafkezen, briljant!
Geen defqon gevoel gehad!! Verder wel een leuke dag gehad maar vond het niet de moeite voor zoveel geld.. En wat een HEL 2 uur vaststaan met de bussen pff... Volgend jaar slaan we hem over.
teveel dagjes mense op de main, dus weinig sfeer.. in de kleinere area's was het toppie.. maar voor het defqon gevoel toch liever almere aan het water als biddinghuizen in de modder..!!
Volgend jaar nieuwe locatie? Hoek van Holland misschien? Haha..Ten eerste: ik ga het weer ZEKER niet de schuld geven van gister want ik heb er eerlijk gezegd wel van genoten. Een keer wat anders is ook leuk, beetje miezeren, zooitje blubber onder je poten en slenterend het terrein heen en weer gaan. Jammer van de laatste 2 uurtjes, alles werd iets grimmiger en dat resulteert bij mij in een "Zeer Goed" i.p.v. "Geweldig"... Zoiezo volgend jaar weer present.
Bazenfeest! Wat een afsluiting op de main zeg E-Force, Deepack, Zatox, NC
zeker een goed feestje heerlijk vermaakt in de Black, Blue en Purple geluid en sfeer waren hier top!! Luna vs Crypsis, Amnesys en The Machine en ik vond de regen wel lekker
1E KEER DEFQON WAS LEKKER FEESSIE wat een geweldige setje's gehoort
Ondanks dat ik al kapot was van een nachtje (B) en een pre party is het zo met en met nog goedgekomen op defqon en heb ik me prima vermaakt ivanaf de later middag
Ik heb me prima vermaakt Sfeer zat er goed in bij de blue. En geluid was ook goed. En de nieuwe locatie valt ook helemaal niet tegen. Alleen zo jammer van het weer. Werd er echt depri van.
bus 82 wat een mongool konden de bus niet vinden zijn we uiteindelijk met bus 84 naar huis gegaan ... als het op deze manier allemaal georganiseerd wordt is het voor mij geen defqon meer !!!
Heb een GE-WEL-DI-GE dag gehad! Heeeerlijk! Het weer mocht de pret niet drukken en heb genoten op de silver en black.. Heerlijke afsluiter van Negative A en op de Silver van Ophidian, maar alleen wel een beetje vreemd dat beiden ineens midden in een plaat PER SE moesten stoppen Verder niks te klagen!
Jammer van het weer. Locatie vond ik ook niet alles, back 2 the beach. Ook jammer dat The Machine zn set niet mocht afmaken, volgende week maar eens goed over doen @ wish.
Door het mindere weer niet echt het typische Defqon gevoel gehad. Biddinghuizen trouwens wel gewoon top. Niet meer dat zand gesjok van de ene kant van t terrein naar de andere. Voor mij een blijvertje... En parkeerchaos?? Gewoon extended dus nergens last van
Ondanks de slechte organisatie v/d partybussen, het kut weer, slechte locatie ivm Almere, veel te zacht geluid @ main, al met al waarschijnlijk de slechtste defqon editie waar ik ben geweest, toch top weten te vermaken!
Eerste keer Defqon 2.0, ff wennen, het Defqon-gevoel was er niet - mede door het weer natuurlijk - maar ook door het terrein, het had wat meer weg van bv. een Q-Base. Geluid was erg lekker in Blue en Purple, vooraan ook leuke sfeer. Helaas bij vlagen wel te druk in de blue en barren te klein/slecht bezet met waardeloos personeel. Los van het weer wel een leuke dag gehad vette sets van Alphaverb, Arkaine, B-Front, Ran-D & Adaro, Wildstylez en WS & HH. Heineken bier was voor het 6e jaar op rij niet te zuipen
main wat een kutsfeer! teveel buitenlanders teveel dagjes mensen. BLUE dat was de plek! poe alpha² wat een geweld evenals Crypsis & Luna, het geluid was daar tevens ook perfect
Wat een gezelligheid! Hulde voor Alpha Twins, Jack of Sound, The Machine en het ziedende geluid op de purple de laatste paar uur Tevens respect voor onze buschauffeur, dankzij geniaal parkeren binnen 2 uur weer in Dordt!
Het hele weekend gewerkt en flink gefeest met de Q-Dance crew! 2 nachten geen slaap. Overal modder, liters alcohol! HET WAS GEWELDIG!
De echte charme van Defqon is er niet op het nieuwe terrein.. het is nog steeds een vet festival maar geen Defqon meer Super naar mijn zin gehad, dat wel, ondanks het weer! Magenta stage Vet
ik heb me vermaakt maar dat kwam vooral door alle bekende waar ik het gezellig mee had Locatie vond ik niks (N) je moest een end lopen vanaf je auto en terug dus ook weer (N) geluid bij BLACK had van mij ook harder gemogen Volgend jaar maar weer gewoon Almere Strand QDANCE
8ste keer Defqon en hoewel het echte orginele defqon gevoel toch minder is door de verandering is van locatie heb ik me wederom super vermaakt.Jammer genoeg geen zon dit jaar, maar die miezer regen was niet eens storend. Ik heb me weer super vermaakt!! Bedankt me lieve vriendjes en vriendinnetjes voor de onvergetelijker dag!
ik heb 6 edities van lowlands meegemaakt dus was al bekend met het terrein, ik mis het strand niet echt. Wel zuur van het weer waardoor het blubberhuizen werd Faniac goed gedaan ouwe!!!
Mistte het strand, minste Defqon.1 tot nu toe.. desalnietteplus vet feest gewoon natuurlijk! Luna & Pavo meesterlijk 's morgens verder ook Sandy Warez zoals verwacht
Defqon? Ach het was een topfestival.. Jack of Sound, Ran-D & Adaro, B-Front, Ominous & Sequence en E-Force wat een bazenshit! Wat ongelovelijk zuur voor Titan dat het geluid het af liet weten tijdens zijn set
Geweldige dag! Werd heerlijk gedraaid maar dit was ABSOLUUT GEEN DEFQON! Volgend jaar gewoon weer op Almere Strand! The Prophet, Psyko Punkz. Alpha Twins & Noisecontrollers!!
Geweldig feest, zo goed als hele dag in de blue gestaan en wat stond het geluid daar heerlijk ! Vuurwerk was ook prachtig parking was goed geregeld konden vlot doorrijden en thx aan de bonnenjongen .
Heerlijke dag gehad. Ondanks de sfeer op de main toch genoten van Bioweapon en Toneshifterz (vooral 2e deel). Verder voor mij Ran-D en Adaro helden van de dag!
het was echt mooi! Sei2ure & synapse, Richie gee, Tymon helden! Het weer kon de pret niet drukken! Volgend jaar zeker er weer bij, hopelijk met iets meer power op de silver stage natuurlijk
sfeer slecht, locatie te groot, groep mensen Top!, Musica Top! en last but not least wegrijden bij feest Klote! Volgende keer gewoon weer op Strand van Almere..
Gruwelijk vermaakt!! heel anders als in almere maar wel zeer vetjesss THE PROPHET
Eerste keer Defqon is dan ook een feit. Af en toe had ik het gevoel dat er net wat miste, maar de Blue heeft heel veel goed gemaakt! Wát een geluid en sfeer daar zeg.
Zeer goed vermaakt in de Blue (waar het droog en erg warm was) Crypsis en Luna helden!! Verder vond ik het terrein vrij saai (het zal ook deels door de regen komen, maar het was t m toch net niet)! Een grote open kale vlakte, er zijn zeker betere locaties vindbaar die Almere op een betere manier kunnen vervangen. Is er trouwens iemand een afstandsbediening kwijt? lol!
Wat een dik feest was het weer zeg, regen totaal geen last van gehad, super gezellig gehad met iedereen Grey was fantastisch Bass-D en Dune en Ran-D vs Adaro wat was dat beuken
Space Pirates helden van de dag! Verder goede setjes van J&W en Bioweapon&Toneshifterz. Eindshow was ook erg dik, maar ondanks dat nooit een defqon gevoel gehad...
Wat was het weer vet!! Ondanks het weer een TOPdag gehad op de main, the prophet draaide lekkere nrs! Alleen jammer van de locatie.. +1 voor Almere strand
Geen defqon zonder zon zee strand. Wel leuk! Hoogtepunt: 16bit en thrasher
Ondanks de regen supergezellig en goed feest gehad!! Main BFront, Zatox, Noisecontrollers. Alleen het was toch niet meer hetzelfde Defqon gevoel. Maar ja dat krijg je na 7 jaar Almere strand...
Q-dance heeft deze keer wel een nagenoeg perfect feest neergezet. De nieuwe locatie is heerlijk (alles lekker dicht bij elkaar), het geluid was haast overal in orde en heb uitstekende setjes meegemaakt. Leuke gezellige sfeer ook vond ik! Enige echte minpunt was het weer, maar dat kan Q-dance niet bestellen helaas.
coone made my day jammer van het weer en de 5u durende terug reis. verder top feestje! goed vermaakt!
Wat een gruwlijke vuurwerk show! echt mega respect voor: Kodex en vervolgens Activator mannn wat draaide hij gruwlijke set laatste 20 min alleen en zatox blue niet gezien maar ik had het totaaaaaal geen zin in dat softe gedoe
Het was een dag van ups en downs, al was dat te danken aan het weer. Organisatorisch zat het gwn goed in elkaar, Mooie aankleding van de area's en alles niet te ver uit elkaar. Sandy Warez om 4u meteen vol gas erop
qua locatie een grote vooruitgang, nu hoef je tenminste niet heel de dag door het strandzand te banjeren. aankleding was echt net als de locatie, jammer van het weer maar daar geven we piet paulusma maar de schuld voor
Op zaterdag 25 juni vindt Defqon.1 Festival plaats op Evenemententerrein Biddinghuizen. Aanstaande zaterdag, 9 april start de kaartverkoop voor Defqon.1 Festival op Q-dance.nl. 379
Het Openbaar Ministerie (OM) in Flevoland overweegt dit jaar op Lowlands en dancefestival Defqon.1 een 'patseraanpak' te introduceren. Festivalgangers met blitse auto's en dure sieraden zullen dan moeten bewijzen, dat ze die ook kunnen betalen. Het OM wil naast de gebruikers ook de dealers aanpakken met een 'wasstraat', zo tekende dagblad De Stentor op. Lowlands is onaangenaam verrast door de berichtgeving over de controle van bezoekers. Volgens het OM betreft het slechts een idee en geen nieuwe aanpak. 333
De verhuizing van Defqon.1 naar Biddinghuizen zorgt voor nogal wat opschudding. Maakte eerst de burgemeester van Elburg zich zorgen over geluidsoverlast, nu maakt de Drontense ChristenUnie bij monde van de heer Oosterveld bekend dat hij zich zorgen maakt over gehoorschade die de op Defqon gedraaide muziek teweeg zou kunnen brengen. 184
Het hardstyle dancefestival Defqon.1 verhuist dit jaar van Almere naar Biddinghuizen. Dat maakte burgemeester Aat de Jonge van de gemeente Dronten bekend tijdens de nieuwjaarsreceptie. 529
Ongeveer 50 procent gezien en is natuurlijk altijd leuk om in de collectie te hebben..Al meer hc dan vorig jaar! Maar hebben er de eerste 20 minuten meer mensen problemen met het geluid? Volume up, Volume down (of ligt het aan mijzelf?)
waar ik wel last van heb is dat je de dvds moeilijk uit de hoes krijgt
Inderdaad
Ik heb nog niet de hele dvd gezien. Maar ligt het mij of zit er een effect over het beeld heen elke keer..? ik vind het niet mooi
+ Die documentatie is erg kort.. jammer helaas vind ik altijd wel leuk om van alles te komen te weten over het festival enzz
En bij de eindshow word heel vaak publiek gefilmd... WAAROM ? Je ziet toch geen flikker omdat het donker is
En bij de eindshow word heel vaak publiek gefilmd... WAAROM ? Je ziet toch geen flikker omdat het donker is
Inderdaad, en ik heb het idee dat de beelden niet altijd kloppen met de muziek. Doe mij het filmpje van ibo orgut maar. Daar kun je het veel beter zien.
Ik vind de dvd niet zoveel aan. Impressies van de andere stages zijn erg slecht. De silver slaat werkelijk nergens op (muziek en beelden kloppen totaal niet en de tracks zijn vaag), de blue is erg matig camerawerk en de green is belachelijk kort. Ook is de track keuze niet de mijne maar dat is een kwestie van smaak. Wel goed dat ze wat meer aandacht aan de Black besteden.
Inderdaad, en ik heb het idee dat de beelden niet altijd kloppen met de muziek. Doe mij het filmpje van ibo orgut maar. Daar kun je het veel beter zien.
+1, maar dat kanaal is dus leeggeveegd. Alles van Qontinent, Trance Energy, Sensation etc is weg. Mega zonde, nu zou ik hebben gewenst dat ik backups had gemaakt.
+1, maar dat kanaal is dus leeggeveegd. Alles van Qontinent, Trance Energy, Sensation etc is weg. Mega zonde, nu zou ik hebben gewenst dat ik backups had gemaakt.
Mooi K*t ja....was zo vet in beeld gebracht die eindshow @ DefQon
zodat jij die dvd ga kopen en q-dance weer wat extra geld kan verdienen .
zakkevullers
Lijkt me niet aangezien id&t de video's van sensation zelf in de favorieten had staan.
Het zal er toch wel iets mee te maken. Met name beeld van Sensation werd altijd van YouTube geweerd, en heer Ibo (manager @ Q-Dance) had gewoon de complete opening online staan. Denk dat de hoge heren dit dus niet fijn vonden. Zeker weten doe ik het niet, want hij reageert niet op Twitter.
Als er auteursrechten geschonden worden dan haalt youtube de video's gewoon weg. Nu zijn ze door de gebruiker zelf op privé gezet. Dat is toch heel anders. Dit kan heel veel redenen hebben.
Prachtige dvd leuk als herinnering!! Maar die van vorig jaar en 2009 vind ik wel beter, niet omdat het almere was of het weer tis de muziek keuze die niet echt overeen komt met de beelden. Op de pc gaat de volume hard en dan iets zachter erg irrie maar op de dvd speler heb ik er geen last van... Erg vaag. Maar goed ben er blij mee, en ook met het defqon rugzakje !!!!