Heerlijk feest! aankleding overal The Pitcher, B-front, Noisecontrollers en Royal S in de brown Heel erg jammer van het weer, maar daar kan q-dance niets aan doen.
Ik moest even inkomen door het tegenvallende weer, maar toch mijn draai gevonden en me prima vermaakt! Afwisselend bij de Red & Blue gestaan en nog een tijdje bij de Black Nieuwe locatie was vet! Met de achtbanen op de achtergrond bij de Mainstage
Echt een briljante defqon voor deze jongen hoor.Grootste deel van de dag bij black en silver geweest,waar de sfeer goed was en iedereen gewoon lekker los ging!!! Kortom veel te druk gehad om het strand te missen!CHAPEAU!!!
Jesessss!! F*cking 3 uur in de file gestaan om het parkeer tetrein af te komen! Slecht ongeregeld zooitje zeg! Feestje was oke maar mn verwachtingen waren hoger! Eerste keer defqon voor mij.
Geen Defqon gevoel, maar ook geen Q-BASE gevoel zoals sommigen hier durven te beweren, dat gevoel krijg je alleen op Airport Weeze.. net zoals je het echte Defqon gevoel alleen op Almere strand kan beleven.. Dus alleen als ze volgend jaar weer terugverhuizen, ben ik er ook weer.
Leuk feestje, en goed vermaakt ondanks de regen. En blue, topper!
super feest jammer van het weer ik vond almere toch the place 2 be en wat een kutgezeik met die bussen van eventravel anderhalve uur moeten wachten totdat alles geregeld was eventravel nooit weer!!!!
Waar was de aankleding??? Waar was de bas bij black? Zwaar onder de maat qwa geluid. Reunion of the retards????? Vond het helemaal niks!! Parkeren belachelijk duur! maar heb het wel leuk gehad door mijn vriendjes en vriendinnen....
Oke.. t weer was nu eenmaal niet perfect, maar uiteindelijk denk ik dat ik dit liever had als dat van vandaag, 27 graden. vond het wel lekker verkoelend, die miezer Kben alleen bij de Black geweest, dus over de rest valt gewoon echt niks te zeggen lekkere setjes! The Viper: Mixmeister jammer dat t geluid een paar minuten wegviel, terwijl hij net zn nieuwe Burning Love remix(:honger draaide! Supergezellig sfeertje alleen helaas toch veel mensen misgelopen
Defqon....Ondanks het weer toch een TOP feestje gehad met mn PartyFriendsss... Er werd weer heerlijk gedraaid & het was een lekkere modderboel Op naar Decibellll met zon, zee & strand....
Ben meer gewend van defqon! vondt erg tegenvallen dit jaar.. gelukkig hebben we er toch nog wel een leuk daggie van kunnen maken,.. het geld was het niet waard
totaal geen Defqon zoals andere jaren! Defqon hoort gewoon op het strand. Aankleding vond ik niet veel bijzonders. Voor dat geld had ik wel meer verwacht!
Defqon stond op eenzame hoogte, maar is nu gedegradeerd tot een 'goed 'feestje helaas.... geen defqon gevoel en volgend jaar weer op het strand porre van vorre !!!!
Wat een feest!! Vond het weer wel lekker niet te warm voor Tha Playah, Kasparov, Negative A. @ BLACK voor Chris One, Kevin kaos en The Machine @ PURPLE
super terrein!! alles lekker makkelijk beloopbaar.. schone neus aan het eind van de dag alleen het weer, maar goed daar doet niemand wat aan.. hopelijk volgend jaar weer hier!!
En toch blijft de editie van 2009 de beste voor mij. Heb me trouwens wel goed vermaakt vandaag, t was gezellig en we hebben geluk gehad met het weer! Tot volgend jaar!
Leuk feestje weer, alleen zonde van het weer.. Locatie was ook niet super, maar de camping en vooral de PRE-PARTY maakte het een facking gruwelijk weekend!
wat een heerlijke party! goed georaniseerd alleen met de bussen was chaos! dat kan beter Qdance! het weer zat tegen maar toch prima vermaakt! volgend jaar weer!
heerlijk genoten. jammer van het weer, maar het plezier was er niet minder om! ik vind het strand wel iets sfeervoller, maar nu veel meer de ruimte. Top feest!
slechtste defqon voor mij.. muziek zo 2007.. slechte locatie, weer kut.. dat weer nou kut is oke.. maar de muziek had veel kenne redde.. wel naar me zin gehad.. dat had ook ze reden
mooi feestje gehad, paar minpuntjes: 1. geluid bij de main te zacht en te weinig speakers voor zo'n veld 2. regelmatig technische geluidsproblemen meegemaakt 3. waarom zoveel stages waar niemand op wacht en andere dingen die het onnodig duur maken??
hele dag goed vermaakt, alleen geluid steeds harder en zachter en heb me op mensen staan ergeren wil je lekker stampen komen ze steeds tegen je aanlopen of blijven ze staan
Blue / Black / Grey waren toch de area's van de dag Afsluiter bij black was lekker! 2 uur vast staan op de parkeerplek (N) Genoeg leedvermaak gehad deze dag
Top dag gehad helaas was het weer wat minder maar je kan niet altijd mooi weer hebben...de locatie vond ik wel tof was nu wat knusser dan dat je zover moet lopen...wij zijn tot het einde gebleven en op ons gemak naar de auto gelopen en reden zo van de parkeerplek af ??????geen file niks
Door op alles DefQon te zetten, is DQ verhuist geen identiek DQfeest/topevent. De organisatie had zeker meer uit de kast mogen halen, had betere indruk gegeven. Volume verschillen bij area,s dat de muziek door elkaar en de base, hoorde en voelde je zelfs. Terrein was opzich ok, mag van mij terug naar almere strand. Als volgende DQ zo wordt georganiseert, en kaartje even duur blijft veel DefQon-gangers afhaken. Er werd wel goed gedraait, met poncho in de regen stampen ging prima
Luna en Crypsis!!! HELDEN!! Wat een gruwelijke vette set!!! Maar dat parkeerterrein... Wat een fukking aanfluiting...
eerste x defqon ma ook nie meer, hou alleen ma echt van de black beetje jammer van de regen,zat zwaar onde de modder. En wat ver lopen overal na toe!vond het geluid ook nie al te best.. helaas
Was geen Defqon dit niet zoals we gewend zijn!!!! ik zeg Almere strand kut geregeld met vervoer ze lieten niemand door! Om 3 uur konden we eindelijk naar huis!!
Het weer was dan wel bagger, maar mijn gezelschap, de muziek, de sfeer en de aankleding waren top! Defqon is wel anders, minder heet, zonder strand&zon Geluid was niet overal optimaal, maarja. De aankleding van de podia vond ik echt vet! En de eindshow was geweldig mooi!
Darkraver held! en heerlijk z'n bank op black mooi voor de DJ (A)
Zeker een heerlijke editie geweest dit jaar! Knallende setjes meegemaakt vooral bij blue en black! De main ramde ook keihard, vooral het eind was top! Helaas heb ik hier geen Defqon.1 gevoel bij. Geen strand etc. En het weer was gewoon klote, niks aan te doen! Maar vermaakt heb ik me zeker, op naar volgend jaar!!!
Leuk feest maar het leek meer op een harmony of hardcore of groundzero ipv defqon ..voor het geld wat je ervoor moet betalen vond ik t wel een beetje armzalig ..maar wel flink staan
echt een super feest gehad! was eerste keer Defqon heb het echt prima naar me zin gehad! en dan sta je ook nog eens in de krant die je aan het einde kreeg!!!
Miste toch wel Almere Strand, niet echt Defqon feeling. Blue en Black heldige area's. Compleet het dak eraf vooraan! Jammer van het weer, maar daar doe je weinig aan he
Miste het strand... maar verder zeer goed vermaakt!! Purple lekkerste stage! Fijn geluid, veel ruimte! Ohja willen de mensen op de main volgende keer gewoon gaan dansen ipv stilstaan? Wat een kutsfeer daar zeg!
Leuk feest maar niet meer dan dat. Ik miste echt het Defqon gevoel. Leek wel alsof ik op Q Base rondliep met tenten ipv bunkers. Wel prima vermaakt. Luna (vs Pavo en Crypsis) en dat sfeertje bij de Purple . Knallen in de regen heeft ook wel wat. Maar wat een ellende om van het terrein af te komen zeg.
Josh Und wESz, BioShifterz & ToneWeapon and Space Pirates waren da BOMB
Super dagje gehad, niet egt helemaal het defqon gevoel gehad, maar wel mooie locatie ondanks het weer. Alleen aan het einde 2,5uur vast gestaan op de parking
Tsja wat zal ik er van zeggen. Was op zich wel kicke feest alleen jammer van de regen maar in mijn ogen is Defqon geen Defqon zonder almere strand! mistte het "strand" sfeertje
Het was een leuk feestje, niet meer niet minder.. Wat een drama bij de parkeerplekken, je betaalt 13 euro voor 2,5 uur vast staan!
Super feest! Alleen toch wel het echte 'Defqon gevoel' gemist.. Maar sowieso een super dag gehad! Heerlijke binnenkomer met Pavo en Luna Black buiten was ook weer heerlijk Afsluiter op de main
Meest geniale Defqon tot nu! Pre- en Afterparty waren beiden ook super! Extended was echt een pluspunt, ook omdat alles goed geregeld was op de camping Bazen van de dag met kop en schouders boven de rest: Ran-D en Adaro! De planken eruit geramt! Verder goed vermaakt bij o.a Darkraver, Luna & Pavo, Deepack, Arkaine en B-Front Volgend jaar zeker weer!
Leuk festival gehad en goed los gegaan maar idd geen defqon gevoel gehad. Deepack als ik optel wat me deze dag heeft gekost was het 't zeker niet waard!!
Defqon 1 Waaauw wat een heerlijk feest.!! optimaal vermaakt ... Jammer dat ik bij de ehbo ben beland en later ziekenhuis Kruisbanden gescheurd Knie banden opgerekt! en pezen afgescheurd Jammer maargoed! Defqon was fockkingg baaas
Tja vreemd feestje. sandy maakte vrijwel de hele middag goed... Wat een held blijft die man toch, ongelovelijk daarna nog wel wat leuke setjes gehoord maar was niet veel meer verder. jammer.... oja, buschaffeur bedankt nog voor het bier
Ja was gewoon een rete vet fees!! beetje jammer alleen dat ik de afsluit act van noisecontrollers moest missen maar heb me ZEKER TE WETEN BRUUT VERMAAKT!!!
Gezellig gehad, het weer gooide helaas voor velen roet in het eten, resultaat: sfeer ooit beter gezien. Terrein was wel leuk aangekleed en groot. Alleen wat was er overal met het geluid aan de hand? Zacht en het volume wisselde constant. Maar als er nog 25.000 extra bij moeten volgend jaar...
Geweldig naar me zin gehad ! Vooral bij Blue goee sets gehoord. Topfeest !! Alleen jammer dat die bussen zo bagger geregeld waren op de terugreis..
Door het mindere weer en andere locatie niet het échte defqon gevoel gehad, maar wel top vermaakt! Geluid bij de Mainstage was wisselend maar over het algemeen goed! En die eindshow weer he Geen woorden voor!
DQ11 was super! 1e keer en echt naar men zin gehad. Helemaal niet gestoord aan het weer en de beste plekken waren Blue, Black en Main. B-Front, Zatox waren Helden.. Noisecontrollers was een goeie afsluiter! Thanx Q-Dance!
Was weer gezellig, hard, ondanks dat ik toch echt het meest bij de Black heb gestaan vond ik brennan heart geweldig draaien Alleen waar is het vrije gevoel gebleven wat de oude defqon1 had??
Rare locatie, kutweer en kutgeluid op de main maar toch een topfeest gehad! Heldige sfeer & geluid in de blue! Magenta was ook top! B-Front, G4H, Titan
Jammer dat het geluid zo zacht stond op main, verder geluid overal prima !! heerlijk vermaakt met de party bende ! en voor de eindshow !! die was DIK !!
Was Geweldig maar voor mij kwam dat gewoon door Blue daar werdt gas gegeven vondt de mainstage indrukwekkend maar de rest niet geen sfeer , de hitjesparade was er niks bij 20 augustus gaan we er echt voor ps: de camping maakte dit feest voor mij echt de moeite waard
was wel tof eforce heerlijke set clock kid aparte set wel good.. verder uitgang chaotisch bluh
Organisatie, geluid(op main na) en sfeer allemaal dik in orde! Locatie vond ik persoonlijk minder omdat ik Defqon toch wel associeer met een strand. Positieve uitschieters qua dj's waren B-Front(natuurlijk), the Pitcher , Arkaine en the Machine. Verder erg gezellig gehad met iedereen om mij heen.
Lekker feestje, alleen jammer dat het weer niet meezat
Buschauffeur van bus 103 topkerel ! Lekker Hardstyle pompen om in de stemming te komen heen en Hardcore voor de terugweg, dat maakte het lange wachte goed! Voor de rest, geen last van het weer gehad, me van het begin tot einde vermaakt. Geluid bij Black links vooraan was netjes! Mainstage vond ik een beetje een telleurstelling, wel leuke eindshow zo vanaf de zijkant op de heuvel. Al met al Topdaggie gehad.
dik dik dik kenne ze volgende keer ook niet snachts nog doorgaan?? Was echt te snel afgelopen en wij zaten gewoon in 10min van het terrein af! slimme routes kiezen
Prrrrrima vermaakt! Ook 't weer maakte geen hol uit, had ook wel weer wat zo Alleen het echte Defqon gevoel is weg, volgend jaar hoef ik er niet meer heen als het op dezelfde locatie is... Zonde, maar wat doe je eraan! Ook het eerste jaar geen 'geweldig' gekregen.
Dik feest in de blue. Best jammer van de mensen die in de blue komen schuilen en stil staan met regen... Set van de dag Luna & Pavo, helden!!! Luna & Crypsis en RanD & Adaro ook dik. Clock Kid nooit meer boeken!
wat een hemelse dag!!!!!! Eerste keer Defqon en zeker niet de laatste keer!!!
Lekker feestje. Helden van de dag: Sandy Warez en Kasparov! Gewoon een lekker feestje gehad. Alleen jammer dat we pas om kwart over 2 goed en wel van het parkeerterrein af waren.
Zo, 1ste Defqon zit er op. Twas goe plezant ze! Geluid in de Grey ging lekker hard in't begin bij Sequence& Ominous. Voor de rest, Tymon, D-Passion vs Ophidian en Negative A! Wel spijtig dat ik Almere strand niet heb kunnen meemaken.
Ok; het was slecht weer...maar de nieuwe locatie stelde mij echt teleur... Niets speciaal meer zoals in Almere, maar gewoon het zoveelste typische Dancefestivalterrein. Almere was top.....Biddinghuizen was flop! Dan nog maar te zwijgen over het drama om er na het feestje weg te geraken... DefQon 1 nee dank u... Ik ben blij dat ik de editie's in Almere nog heb meegemaakt, maar in 2012 denk ik dat ik ga passen.
black red en grey vond ik het best en die show.. echt niet normaal!
Blue!!! De vetste stage! Met als eindbazen van de dag: Deepack Josh & Wesz, Alphaverb, Luna vs Crypsis & Ran-D & Adaro Super feest gehad ondanks het weer Ik heb me optimaal vermaakt! Beter dan in 2009 & 2010
fucking geweldig...locatie was goed voor het feest, maar verkeer was fucking slecht..
het was een van mijn beste feeste, maar het was geen defqon, geluid stond overal kneiter goed hard. Stages was overal goed en het eten was ook weer goed net zoals elk jaar.
Q-Base zonder bunkers was zeker wel een vet feestje maar het DefQon gevoel is niet meer
Heb staan werken bij de purple stage, Zwaaar vette muziek gehoord de hele dag en lekker staan knallen achter de bar (B) Hierna nog ff de after meegepikt
Niet helemaal mn verwachtingen waargemaakt maar toch zeker een wreed feest!!
Heeeel vet! Ran-D & Adaro, Deepack & Headhunterz vs Wildstylez waren voor mij toch echt de grote uitschieters van de dag . En ondanks het slechte weer was het toch echt wel een zwaar geslaagd feest!
Helaas geen Defqon gevoel, eerder een nieuw feest dus misschien ook tijd voor een nieuwe naam? Ook jammer van het weer, maar dat scheelde wel weer een hoop dagjesmensen Ondanks het niet-Defqon gevoel toch een vet feest gehad! Alles top geregeld en genoeg ruimte overal, heel fijn! Met name op de Black geweest, met korte uitstapjes naar grey en red. Hoogtepuntjes: PROMO & EA, the Prophet & Negative A. Was toppie met de mannen op pad!!
was leuk maar wat idd de meeste schrijven het was geen defqon. ondanks dat toch goed vermaakt. volgend jaar is voor mij geen must!!
Machtig feestje. Luna & Crypsis jezus wat een set.
Ik heb me meer dan goed vermaakt. Blue toch wel de area waar het het meeste los ging. Heerlijk feest gehad! Alleen jammer van het vervoer terug. Wat een drama.
Sequence & Ominous lekkere set hoor! Maar de absolute uitblinker was toch echt Sandy Warez, wat een beukset was dat man!
NOOOOIT MEER ALMERE STRAND! Ik zeg volgend jaar net als Lowlands, donderdag t/m zondag! Zelf met de Pre en de Afterparty was het te kort WAT EEN BRILJANT FEESTJE, WAT EEN SFEER! Wauwie
Promo blaasde EA gewoon weg, DJ Producer en Negative A kneitertvet, en natuurlijk het kersje op de slagroom!
Nog nooit eerder naar Defqon geweest, maar zelfs ik miste het Defqon gevoel, zoals ik het me voor had gesteld. Ben wel heel de dag keihard los gegaan in de Blue !
Was behoorlijk K*T weer... kwam van de camping langzaam van start... Maar dock 45 warmde me lekker op en daarna flink staan raggen bij richie gee Daarna door na Sandy Warez die na een techno DJ ff flink begon te raggen Afgesloten met Daymar top wijf! Daarna door na black de laatste 20 min wel leuke tracks alleen MC aan einde... nee geen plaatje meer je kan roepen blabla...
Heb me weer zeer goed vermaakt Supper lekkere set van The Prophet @ the main!! Super dikke en mooie afsluiting!! Echt genoten van het vuurwerk. Pre en after party waren ook dik in orde. Camping was ook lachuh . Beetje jammer van het weer maar het had ook wel weer zijn sjarmes. Allemaal wel wat prijzig ,20 euries voor parkeren op een grasveld bijvoorbeeld. Die belgen weten de festivals wel voordelig te houden.
ik vond het een geweldig feest!!! blue en grey...waren echt TOP!! en alles was gewoon super goed gereld en qua ligging lag alles precies op de juiste afstand..en dat vuurwerk was echt SUPER!! thanks Q-dance!!
ik vond de lokatie wel vet altijd dat kutzand op almerestrand, als het dit weer zou zijn op almere zou t een nog grotere blubberzooi worden maargoed, lekkere setjes gehoord van clock kid e-force TOA The Machine camping was chill, pre en after was nog chiller
Thanx lieverds voor t super dagje Niet zo kunnen storen aan t weer..ma toch geen Defqon gevoel gehad..ze hadden t beter een andere naam kunnen geven ma wat vet gedraaid overal
Gruwelijke editie weer! leuke binnenkomer met Josh & Wesz Set van Playboyz, heerlijke tracks. Hmm, twijfel: Deepack of Gunz for Hire? Deepack keizer Gunz for Hire heer en meester Wat een dikke sets
Heerlijk feest! Liet me niet tegenhouden door de regen! Zatox, Noisecontrollers, Luna & Pavo, Outblast & Angerfist en totaal onverwacht ook A-lusion en de Wasted Penguinz maakten voor mij de dag. Promo vs Evil Activites & Bioweapon vs Toneshifterz waren ook lekker. En dat stuk wat ik van de DJ Producer nog heb meegekregen was ook heerlijk Afsluiting vond ik ook geweldig!
silver area en natuurlijk de bruutste set van de dag: Sandy Warez voor de rest was het feest redelijk te doen
Dit was echt een gruwelijk weekend gewoon va vrijdag tot zaterdagnacht los gaan en schijt aan de regen hebben Dit was meer dan alle nattigheid waard zelfs in ons tentje
defqon jah wat moed ik zeggen super vet alleen beetje jammer van locatie en weer maar veder zwaar vermaakt volgend jaar maar gewoon weer heen denk. thnx 4 vistin and see you next year
Was zeker een vet feestje, weer viel nog enigzins mee. Blue was zeker vet en hard, Mainstage zag er zeer goed uit en afsluiting was ook een knaller. Volgend jaar weer!
Eerste keer DefQon en ik kan zeggen dat Decibel op elk vlak de overtreffende trap is. Sfeerloze locatie, weinig of geen aankleding bij veel stages en een zo mogelijk nog slechter geregelde parking... 4 uur pas thuis, dat is een record. Gelukkig waren er helden als Richie Gee (veel Lowroller spul), Thrasher en Hidden & Eye-D. Acardipane ook een paar leuke plaatjes (Criminally Insane, Be Quiet). Al bij al de 70 euro zeker niet waard.
Black wat een geluid jammer van het weer maar goed vermaakt!!
Lekker feest Deze locatie maakt Defqon nu minder speciaal voor mij en lijkt het wat meer op andere feesten Het weer viel me mee, maar het zag er wel wat somber uit zonder zon. Af en toe purple, verder eigenlijk alleen maar in de Blue gestaan zoals altijd TOP Vet decor/stage bij de Red! Jammer van de apparatuur bij Titan, echt kut voor hem. Oh ja en KAP EENS MET FILMEN BIJ DE AFSLUITING EN GA GVD GEWOON LOS!
Wat heeft Q-Dance weer een productie neer gezet; er is aan bijna alles gedacht! Het weer hebben ze nog net niet onder controle, but who cares? Headhunterz (Doctor P) versus Wildstylez, Scope DJ, Second Identity, Coone, Ran-D versus Adaro en 16bit!
Was me weer een fijne feesje ! leuke sfeer alles goed geregeld. (zelf de bus ging bij ons snel) echter had ik niet het DefQon gevoel van vorig jaar en was het DefQon onwaardig.. Verder helemaal top!
Een fantastische dag gehad met mijn popjes! Brennan Heart: koning! Noisecontrollers: keizers! Een aflsuiting zo mooi om van te janken.. Maar toch zijn Defqon & Almere Strand onlosmakelijk verbonden..
Laatste keer Deqon voor mij. Stipt om 23 uur de afsluiter beetje jammer en dat ze 10 euro durfen te vragen om je auto in de modder te zetten en vervolgens 3 uren vast te staan na afloop vind ik bijzonder!!
Bij de main zoals altijd weer een baggersfeer. Helaas was de Blue overdag veel te vol. Maar toch super feest! Buiten de blue ook goed losgegaan, en later werd het rustiger, vetste moment van de dag. Ran-D & Adaro, Psyko Punkz
Zeer goed vermaakt op Defqon, Technoboy & B-Front super, maar de grote winnaars Ran-D & Adaro Wat een GEWELD!!! Was hierna ook gelijk helemaal klaar. Alleen het parkeren wat een drama 2:30 uur stilstaan op het P-terrein SCHANDALIG
Luna & crypsis! meesterlijke set , raw hardstyle zoals het hoort. en kevin kans klapte er ook maximaal op! voor de rest was er weinig saamhorigheid op het terrein en dat deed de sfeer niet te goede
heb we weer eens prima vermaakt, stampuh in de regen ging ook prima
Defqon was SUPER zoals altijd..Alleen echt te jammer van de locatie..Defqon hoort gewoon op Almere strand! Defqon wordt op deze manier normaal en niet meer speciaal..Maar ondanks alles toch een top dag gehad! Vooral het einde was geweldig!!!!
Nope Defqon gevoel was absoluut niet aanwezig, wel leuke locatiie, muziek was goed, alleen het echte Defqon gevoel gemist... En de bussen op het ein wat een DRAMA
O my god wat miste ik zon zee en strand, maargoed das al te veel gezegd. Leuke dag veel te veel alcohol.... Lekker staan dansen met mn vriendjes en vriendinnetjes!
Heet weer en de kou hebben een hoop verzout voor mij! Miste de sfeer en de locatie vond ik niets bijzonders! Deepack , the Prophet & Mental Theo waren de helden van de avond !
geniaale dag alleen wel jammer van de marechaussee die mij moest hebben.. voor rest super dag gehad
super vermaakt, jammer van de terugreis duurde 2,5 uur voordat we het terrein af waren, en oh jeej wat had ik een Q-base gevoel daar ! Jammer genoeg geen Defqon gevoel, meee terug naar almere strand ! verder toppie !
Defqon... Het hoort hier niet thuis vind ik... Maar dat zal grotendeels ook door het weer komen.. Als het zonnetje had geschrenen was het toch anders Verder, heerlijk genoten! Volgend jaar nummer 10! noisecontrollers Wat een afsluiting Verder ook gruwelijk los gegaan van sequence en ominous! Was een set om je vingers bij af te likken
Wat een feest in de blue ! Voor de rest mocht het weer de pret niet drukken.
Geweldig! Wat een geniale afsluiter tha playah live, toneshifterz bioweapon, b-front , NOISECONTROLLERS!!!!.. Maar als ik mocht kiezen toch maar almere strand... dat is toch meer defQon!
Volgend jaar lekker weer almere , dit was niet echt Deffie as we know it
goed geamuseerd maar misschien dat het aan de regen lag maar de locatie vond ik minder en twijfel om volgend jaar te gaan maar al met al een geslaagd feestje!!!
Prima feest weer met anniekjuh!! Darkaver en MC Luna TOP Neophyte en Partyraiser TOP main TOP !! Alleen zwaar kansloos dat je 2 uur op een parkeerplaats moet staan voor je naar huis kan!!! (N)
Niet de beste defqon... heb het verder wel leuk en gezellig gehad
Black top dag gehad daar:DGrey ook een early hs setje van pavo en luna andere area's konden me niet echt boeien
Heerlijk feest! Ran-D&Adaro, The Prophet, B-Front, Henzel & Disco Nova, NC Alleen Headhunterz & Wildstylez echt een groot drama met die twee anthems beginnen en dan bij de nummers die daar op volgde steeds over gaan naar een ander nr als de beat er net inklapt..
Vet feest Ik had alleen die eene goser z'n nr niet Verder moet Q-dance zich diep schamen voor de wanorganisatie op het parkeerterrein. Gewoon 13 euro vragen voor parkeren en het dan zo slecht regelen
Mwah.....het is dat Grey&Black VET waren want anders was ik volgend jaar niet voor de 10 gegaan.......onwennige DefQon.1 NIET mijn lokatie en nee dat had niks met het weer te maken, gewoonweg NIET het DefQon gevoel op de een of andere manier, Grey was echt MASTERLIJK en dat maakte al het overige goed! Vooral Mr. Vince, Neophyte&Partyraiser & Mr. Claudio Lancinhouse waren SUPER. Parkeren echt TE duur en geluid VEEL TE zacht!!!voor het eerst geen geweldig als waardering.......
Wat een feest Goed geluid, lekker gezellig rechtsvooraan bij de main .. Set van de dag, toch wel Deepack, wat ging dat los in de Blue .. Zatox ging ook lekker hard.. Eigenlijk niks meegekregen van de lasers enso.. Al met al een topfeest
Zeer goed feestje gehad, ondanks het weer. Terrein beviel wel, genoeg ruimte op de main, goed ingedeeld, dus Q: netjes gedaan! Maar moet toch zeggen dat ik er geen DefQon.1 gevoel bij had..
1e x DefQon.1, zeker niet de laatste!! Wat een gruwelijk feest!! Laat toch cker door een paar druppels me feest nie verpeste XD Volgend jaar Extended!!
grey was mooi tentje! pavo en luna heerlijk early hardstyle setje, en het einde op de main was geweldig!!
Super feestje gehad puur genieten! Wat was het beuken zeg
Geweldige dag gehad en ik vond de regen wel iets hebben, heel de dag ook niet een keer gezeten omdat je daar gewoon de tijd niet voor had, er was altijd wel iets leuks te beleven! Magenta, Black & de afsluiting! Tot volgend jaar!
GE NI ALE muziek in de blauwe tent! Verder Sequence & Ominous en the Machine ook bazensets. Oppernazen Ran-D vs. Adaro het was weer een ouderwetse defqon met alleen maar mafkezen, briljant!
Het echte Defqon gevoel is wel een beetje weg hier(misschien ook vanwege het weer), maar ondanks dat toch een topfeest beleefd! Wildstylez, B-Front, Noisecontrollers En een speciale vermelding voor de gruwelijke eindshow!!
teveel dagjes mense op de main, dus weinig sfeer.. in de kleinere area's was het toppie.. maar voor het defqon gevoel toch liever almere aan het water als biddinghuizen in de modder..!!
Volgend jaar nieuwe locatie? Hoek van Holland misschien? Haha..Ten eerste: ik ga het weer ZEKER niet de schuld geven van gister want ik heb er eerlijk gezegd wel van genoten. Een keer wat anders is ook leuk, beetje miezeren, zooitje blubber onder je poten en slenterend het terrein heen en weer gaan. Jammer van de laatste 2 uurtjes, alles werd iets grimmiger en dat resulteert bij mij in een "Zeer Goed" i.p.v. "Geweldig"... Zoiezo volgend jaar weer present.
Was zeker weer heel goed feesie!! tis toch anders dan op almere strand!!maar de aankelding, indeling en de eindshow waren echt geweldig!!! hopen dat volgend jaar de zon schijnt!!!
bus 82 wat een mongool konden de bus niet vinden zijn we uiteindelijk met bus 84 naar huis gegaan ... als het op deze manier allemaal georganiseerd wordt is het voor mij geen defqon meer !!!
Heb een GE-WEL-DI-GE dag gehad! Heeeerlijk! Het weer mocht de pret niet drukken en heb genoten op de silver en black.. Heerlijke afsluiter van Negative A en op de Silver van Ophidian, maar alleen wel een beetje vreemd dat beiden ineens midden in een plaat PER SE moesten stoppen Verder niks te klagen!
wederom een heerlijk feestje gehad!!! ondanks de regen overdag!! heerlijke sets gehoord!! helden vd dag waren Luna vs Pavo, deepack, the prophet en ZATOXXXXX!!!!!
Black black black !! Wat werd daar GE-NI-AAL gedraaid!! En teringgg wat un geluid daar vooraan bij de black! Heerlijke dag met iedereen en mijn schatje Even een rondje langs de green gemaakt waar Sandy Warez dikke frenchcore uit de speakers knalde De regen heeft mij geen minuut geboeid, mooiste afsluiter ooit gezien trouwens. Voor mij volgend jaar gewoon weer Biddinghuizen!
ik heb me zeer goed vermaakt de bleu was geweldig ultra violet was ook top main stage niet veel geweest maar vette opbouw en wat een afsluiter met het vuurwerk prachtig alleen de terug reis met de bus wat een chaos kon me eigen bus niet meer vinden maar met een andere bus richting almere gegaan gelukkig voor de rest zeer goed festivalletje
Wel leuk, heb betere editie's gehad, ik kreeg bijna het gevoel dat ik weer op lowlands was, Defqon hoort op het strand, maar goed wel flink naar de klote gegaan en gezellig gehad...en het geluid bij de Black was lekkerrrrr
Door het mindere weer niet echt het typische Defqon gevoel gehad. Biddinghuizen trouwens wel gewoon top. Niet meer dat zand gesjok van de ene kant van t terrein naar de andere. Voor mij een blijvertje... En parkeerchaos?? Gewoon extended dus nergens last van
Helaas voor mij de minste Defqon waar ik ben geweest. Weer, locatie, sfeerloze main, tegenvallende sets waren zeker minpunten. Laatste twee uurtjes wel lekker los gegaan in de Blue, maar het geluid dat er om 22u mee kapte was dan ook weer een beetje jammer Wel voor Titan, heb genoten, maar echt sneu voor die gast als je eindelijk mag afsluiten in de Blue
Ik miste het Defqon gevoel... Misschien gewenning na 8x Almere strand. Ook de sfeer vond ik niet echt.,kwam misschien door t weer. Geef mij maar t strand, dat deed t ''m. Beetje Q-base maar dan in 't daglicht. Het was top met de vriendjes/vriendinnetjes,dat zeker!
Was gewoon top lekker feessie gehad alleen toch niet helemaal het Defqon gevoel..maar verder super!
Vond de locatie saai, aankleding leek niet af en t weer zat helaas niet mee Wel een vermakelijke dag gehad en ongeveer overal wel even geweest! Paar leuke setjes gehoord alleen allemaal een beetje voorzichtig.... Parkeerplaats bussen drama Geluid matig, parkeerplaats kut! sfeer gemoedelijk Had alleen geen seconde het gevoel dak op Defqon stond! Met q-base vergelijken slaat dan weer nergens op, Q-base is in bunkers mensen.... Was het maar Q-base
Het terrein was wennen en het weer zat ook niet echt mee, toch kon dat de pret niet deren. Heb me enorm goed vermaakt! De Blue was weer gezellig (zoals altijd eigenlijk) Deepack waren de helden van de dag, al draaiden Alphaverb en Zatox ook top
Ja super naar me zin gehad Jack of sound die hoort op blue thuis gruwelijke set en verder was heel BLUE gewoon top alleen idd mis ik het echte defqon gevoel wel met het strand strand hoort zon bij gras hoort regen ach ja op naar volgend jaar afterparty op de parking was lache
zeker weer een topper!! prophet & zatox :respect. ook de lokatie was voor herhaling vatbaar. niet de irritante lange afstanden van tent na tent. alleen dat weer was jammer!
E-force Live...Hoogtepunt Van Dit Jaar !! Luna & Crypsis en Ran-D & Adaro waren voor mijn de absoluute hoogtepunten op de 2de en 3de plaats...En natuurlijk...die super mooie afsluiter...wauw,wat een verschil met vorig jaar !! Op naar het 10 Jarig Jubileum Van DefQon Volgend Jaar !!
Super Vet Feestje...Alleen Even Wennen Aan De Locatie,En Geen Strand..Helaas. Verder...Hoogtepunt DefQon 1 2011 --> E-force Live In De Purple !! En Super Mooie Afsluiting Tegenover Vorig Jaar
Ondanks het weer echt super goed naar me zin gehad! Was niet echt dat defqon gevoel maar toch heerlijk staan knallen Setje vd dag: Toneshiterz vs Bioweapon
Wat een gezelligheid! Hulde voor Alpha Twins, Jack of Sound, The Machine en het ziedende geluid op de purple de laatste paar uur Tevens respect voor onze buschauffeur, dankzij geniaal parkeren binnen 2 uur weer in Dordt!
Sei2ure & Synapse waren AAN jammer dat The Outside Agency iets te laat was maar zette wel een dikke set neer! Dj Producer is zeker BAAS! en Ophidian en D-Passion zeker dik! SILVER
8ste keer Defqon en hoewel het echte orginele defqon gevoel toch minder is door de verandering is van locatie heb ik me wederom super vermaakt.Jammer genoeg geen zon dit jaar, maar die miezer regen was niet eens storend. Ik heb me weer super vermaakt!! Bedankt me lieve vriendjes en vriendinnetjes voor de onvergetelijker dag!
Was een topfeest, heb me zeer goed vermaakt! Maar ik miste toch wel de zon, het strand, het water, de gigantische stofwolk en de defqonsfeer! Aan de andere kant is dit terrein veel beter geschikt voor de mensenmassa, je was heel snel van de ene naar de andere kant en heb nergens hoeven wachten! Kortom topfeest, maar zal wel even duren voor ik 8 jaar almere strand kan vergeten.
Luna vs Cryspis & Adaro vs Ran-D % and DEEPACK wat een BAZEN! De blue bleef maar gassen teringg alleen jammer dat het 3 uur duurde voordat we uit flevoland waren en de main vond ik qua geluid ook tegenvallen!
Mistte het strand, minste Defqon.1 tot nu toe.. desalnietteplus vet feest gewoon natuurlijk! Luna & Pavo meesterlijk 's morgens verder ook Sandy Warez zoals verwacht
Ondanks de regen en de modder zeer goed vermaakt, endymion alleen jammer van die bussen bij de terugweg wat een chaos
Wat een vet feest Helaas niet het gevoel gehad dat ik op Defqon.1 liep.. Had eerder een Qontinent gevoel Desondanks een super dag gehad, Blue en Brown Arkaine,Luna vs. Crypsis,Ran-D vs. Adaro en DEEPACK waren mijn helden:respectl)
Heerlijke dag gehad. Ondanks de sfeer op de main toch genoten van Bioweapon en Toneshifterz (vooral 2e deel). Verder voor mij Ran-D en Adaro helden van de dag!
Lekker feestje gehad Niet zo veel last gehad van de regen De Blue stond wel echt te vol Maar Jack of Sound, Zatox, B-Front en Angerfist & Outblast Mooie eindshow ook
het was echt mooi! Sei2ure & synapse, Richie gee, Tymon helden! Het weer kon de pret niet drukken! Volgend jaar zeker er weer bij, hopelijk met iets meer power op de silver stage natuurlijk
Geluid op de main slecht!! geen echte Defqon maar wel zeer gezellig!!!
sfeer slecht, locatie te groot, groep mensen Top!, Musica Top! en last but not least wegrijden bij feest Klote! Volgende keer gewoon weer op Strand van Almere..
Gruwelijk vermaakt!! heel anders als in almere maar wel zeer vetjesss THE PROPHET
Eerste keer Defqon is dan ook een feit. Af en toe had ik het gevoel dat er net wat miste, maar de Blue heeft heel veel goed gemaakt! Wát een geluid en sfeer daar zeg.
Duurde lang voordat ik erin kwam, jammer van die kak regen overdag! Deepack knalde er goed op in de blue, maar E-force held van de dag in purple wat was dat vet zeg! Blue & Purple wel erg dik geluid
Wat een dik feest was het weer zeg, regen totaal geen last van gehad, super gezellig gehad met iedereen Grey was fantastisch Bass-D en Dune en Ran-D vs Adaro wat was dat beuken
Space Pirates helden van de dag! Verder goede setjes van J&W en Bioweapon&Toneshifterz. Eindshow was ook erg dik, maar ondanks dat nooit een defqon gevoel gehad...
Wat was het weer vet!! Ondanks het weer een TOPdag gehad op de main, the prophet draaide lekkere nrs! Alleen jammer van de locatie.. +1 voor Almere strand
Het was een dag van ups en downs, al was dat te danken aan het weer. Organisatorisch zat het gwn goed in elkaar, Mooie aankleding van de area's en alles niet te ver uit elkaar. Sandy Warez om 4u meteen vol gas erop
Impressive livesets by: Technoboy, B-Front, Zatox & Negative A! Helaas bezitten wij mensen niet de mogelijkheid om onszelf te delen zodat we ALLES konden meemaken.. Keuzes, keuzes.. Altijd lastig
qua locatie een grote vooruitgang, nu hoef je tenminste niet heel de dag door het strandzand te banjeren. aankleding was echt net als de locatie, jammer van het weer maar daar geven we piet paulusma maar de schuld voor
DefQon.1 hoort op t strand, dit was meer Q-Base overdag...In de blue, grey en black was t wel goed vertoeven Jammer dat het geluid alleen vooraan goed genoeg was.. Maar heb toch wel een leuke dag gehad Was alleen het geld zeker niet waard!
Op zaterdag 25 juni vindt Defqon.1 Festival plaats op Evenemententerrein Biddinghuizen. Aanstaande zaterdag, 9 april start de kaartverkoop voor Defqon.1 Festival op Q-dance.nl. 379
Het Openbaar Ministerie (OM) in Flevoland overweegt dit jaar op Lowlands en dancefestival Defqon.1 een 'patseraanpak' te introduceren. Festivalgangers met blitse auto's en dure sieraden zullen dan moeten bewijzen, dat ze die ook kunnen betalen. Het OM wil naast de gebruikers ook de dealers aanpakken met een 'wasstraat', zo tekende dagblad De Stentor op. Lowlands is onaangenaam verrast door de berichtgeving over de controle van bezoekers. Volgens het OM betreft het slechts een idee en geen nieuwe aanpak. 333
De verhuizing van Defqon.1 naar Biddinghuizen zorgt voor nogal wat opschudding. Maakte eerst de burgemeester van Elburg zich zorgen over geluidsoverlast, nu maakt de Drontense ChristenUnie bij monde van de heer Oosterveld bekend dat hij zich zorgen maakt over gehoorschade die de op Defqon gedraaide muziek teweeg zou kunnen brengen. 184
Het hardstyle dancefestival Defqon.1 verhuist dit jaar van Almere naar Biddinghuizen. Dat maakte burgemeester Aat de Jonge van de gemeente Dronten bekend tijdens de nieuwjaarsreceptie. 529
Ongeveer 50 procent gezien en is natuurlijk altijd leuk om in de collectie te hebben..Al meer hc dan vorig jaar! Maar hebben er de eerste 20 minuten meer mensen problemen met het geluid? Volume up, Volume down (of ligt het aan mijzelf?)
waar ik wel last van heb is dat je de dvds moeilijk uit de hoes krijgt
Inderdaad
Ik heb nog niet de hele dvd gezien. Maar ligt het mij of zit er een effect over het beeld heen elke keer..? ik vind het niet mooi
+ Die documentatie is erg kort.. jammer helaas vind ik altijd wel leuk om van alles te komen te weten over het festival enzz
En bij de eindshow word heel vaak publiek gefilmd... WAAROM ? Je ziet toch geen flikker omdat het donker is
En bij de eindshow word heel vaak publiek gefilmd... WAAROM ? Je ziet toch geen flikker omdat het donker is
Inderdaad, en ik heb het idee dat de beelden niet altijd kloppen met de muziek. Doe mij het filmpje van ibo orgut maar. Daar kun je het veel beter zien.
Ik vind de dvd niet zoveel aan. Impressies van de andere stages zijn erg slecht. De silver slaat werkelijk nergens op (muziek en beelden kloppen totaal niet en de tracks zijn vaag), de blue is erg matig camerawerk en de green is belachelijk kort. Ook is de track keuze niet de mijne maar dat is een kwestie van smaak. Wel goed dat ze wat meer aandacht aan de Black besteden.
Inderdaad, en ik heb het idee dat de beelden niet altijd kloppen met de muziek. Doe mij het filmpje van ibo orgut maar. Daar kun je het veel beter zien.
+1, maar dat kanaal is dus leeggeveegd. Alles van Qontinent, Trance Energy, Sensation etc is weg. Mega zonde, nu zou ik hebben gewenst dat ik backups had gemaakt.
+1, maar dat kanaal is dus leeggeveegd. Alles van Qontinent, Trance Energy, Sensation etc is weg. Mega zonde, nu zou ik hebben gewenst dat ik backups had gemaakt.
Mooi K*t ja....was zo vet in beeld gebracht die eindshow @ DefQon
zodat jij die dvd ga kopen en q-dance weer wat extra geld kan verdienen .
zakkevullers
Lijkt me niet aangezien id&t de video's van sensation zelf in de favorieten had staan.
Het zal er toch wel iets mee te maken. Met name beeld van Sensation werd altijd van YouTube geweerd, en heer Ibo (manager @ Q-Dance) had gewoon de complete opening online staan. Denk dat de hoge heren dit dus niet fijn vonden. Zeker weten doe ik het niet, want hij reageert niet op Twitter.
Als er auteursrechten geschonden worden dan haalt youtube de video's gewoon weg. Nu zijn ze door de gebruiker zelf op privé gezet. Dat is toch heel anders. Dit kan heel veel redenen hebben.
Prachtige dvd leuk als herinnering!! Maar die van vorig jaar en 2009 vind ik wel beter, niet omdat het almere was of het weer tis de muziek keuze die niet echt overeen komt met de beelden. Op de pc gaat de volume hard en dan iets zachter erg irrie maar op de dvd speler heb ik er geen last van... Erg vaag. Maar goed ben er blij mee, en ook met het defqon rugzakje !!!!