Echt een briljante defqon voor deze jongen hoor.Grootste deel van de dag bij black en silver geweest,waar de sfeer goed was en iedereen gewoon lekker los ging!!! Kortom veel te druk gehad om het strand te missen!CHAPEAU!!!
Jesessss!! F*cking 3 uur in de file gestaan om het parkeer tetrein af te komen! Slecht ongeregeld zooitje zeg! Feestje was oke maar mn verwachtingen waren hoger! Eerste keer defqon voor mij.
Geen Defqon gevoel, maar ook geen Q-BASE gevoel zoals sommigen hier durven te beweren, dat gevoel krijg je alleen op Airport Weeze.. net zoals je het echte Defqon gevoel alleen op Almere strand kan beleven.. Dus alleen als ze volgend jaar weer terugverhuizen, ben ik er ook weer.
Leuk feestje, en goed vermaakt ondanks de regen. En blue, topper!
super feest jammer van het weer ik vond almere toch the place 2 be en wat een kutgezeik met die bussen van eventravel anderhalve uur moeten wachten totdat alles geregeld was eventravel nooit weer!!!!
Waar was de aankleding??? Waar was de bas bij black? Zwaar onder de maat qwa geluid. Reunion of the retards????? Vond het helemaal niks!! Parkeren belachelijk duur! maar heb het wel leuk gehad door mijn vriendjes en vriendinnen....
Zatox en NC, lekker hard en goed afsluiten op de main. The blue was ook lekker zeg, maar had wel het Q-base idee met dit terrein. Muziek overal goed hard, alleen bommetje vol he maar wat een feest!!
Oke.. t weer was nu eenmaal niet perfect, maar uiteindelijk denk ik dat ik dit liever had als dat van vandaag, 27 graden. vond het wel lekker verkoelend, die miezer Kben alleen bij de Black geweest, dus over de rest valt gewoon echt niks te zeggen lekkere setjes! The Viper: Mixmeister jammer dat t geluid een paar minuten wegviel, terwijl hij net zn nieuwe Burning Love remix(:honger draaide! Supergezellig sfeertje alleen helaas toch veel mensen misgelopen
Defqon....Ondanks het weer toch een TOP feestje gehad met mn PartyFriendsss... Er werd weer heerlijk gedraaid & het was een lekkere modderboel Op naar Decibellll met zon, zee & strand....
Ben meer gewend van defqon! vondt erg tegenvallen dit jaar.. gelukkig hebben we er toch nog wel een leuk daggie van kunnen maken,.. het geld was het niet waard
totaal geen Defqon zoals andere jaren! Defqon hoort gewoon op het strand. Aankleding vond ik niet veel bijzonders. Voor dat geld had ik wel meer verwacht!
super terrein!! alles lekker makkelijk beloopbaar.. schone neus aan het eind van de dag alleen het weer, maar goed daar doet niemand wat aan.. hopelijk volgend jaar weer hier!!
zeer geslaagd feest! beetje jammer van de terugreis, wat hebben we lang gestaan zeg!
En toch blijft de editie van 2009 de beste voor mij. Heb me trouwens wel goed vermaakt vandaag, t was gezellig en we hebben geluk gehad met het weer! Tot volgend jaar!
almere strand maakte defqon, helaas voldeed dit ook niet aan wat ik van defqon verwacht, mis ook het strand! verder leuk feestje maar wat ik al zei: ALMERE STRAND MAAKTE DEFQON, kan een campibg niet tegen op, tijd voor betere ideeen q-dance
KUT weer Maar geweldige eerste DefQon 1: Helden van de dag: Wasted Pinguinz (Respect voor Purple) Zatox, Coone! Main was prachtig, Magenta, Blue, Red!!
hele dag goed vermaakt, alleen geluid steeds harder en zachter en heb me op mensen staan ergeren wil je lekker stampen komen ze steeds tegen je aanlopen of blijven ze staan
Tymon made my day op de Silver stage! Maar gelukkig waren we met een gezellige groep, want de rest van het feest was een schrale bedoening. Locatie had geen sfeer. Black stage matige muziek en baggergeluid! Mainstage ook matig geluid en veel te zacht 's avonds.
zag er minder vrolijk uit omdat er geen zon was maar ondaks dat was het gewoon goed feest..af en toe de muziek wat zacht.. noisecontroller op de main was !!
Had het niet verwacht, maar wat ging het lekker los in de black dit jaar!! Ook heerlijk sfeertje + lekker geluid Wel goed na loop van de avond wel na de klote
heerlijk feest gehad. wat een subliem geluidje! alleen maar topsetjes gehoord bij black. en sandy warez was ook echt lekker bezig. dat weertje boeide naar een poosje ook helemaal niks meer. iedereen ging lekker los. hopelijk volgend jaar weer
eerste x defqon ma ook nie meer, hou alleen ma echt van de black beetje jammer van de regen,zat zwaar onde de modder. En wat ver lopen overal na toe!vond het geluid ook nie al te best.. helaas
Was geen Defqon dit niet zoals we gewend zijn!!!! ik zeg Almere strand kut geregeld met vervoer ze lieten niemand door! Om 3 uur konden we eindelijk naar huis!!
had er zoveel zin in. Na 7 jaar defqon op almere had ik wel iets meer verwacht dan een zeer slecht aangekleed feest met zeer slechte gluid. Q dance had echt meer van jullie verwacht. BUMMER
Wat een klote kut regen!!!! Maarja ondanks dat heb ik me nog wel vermaakt, vooral het einde was nog even heel gaaf! Verder zou ik zeggen volgend jaar maar weer gewoon Almere Strand hoor!!
Miste toch wel Almere Strand, niet echt Defqon feeling. Blue en Black heldige area's. Compleet het dak eraf vooraan! Jammer van het weer, maar daar doe je weinig aan he
Miste het strand... maar verder zeer goed vermaakt!! Purple lekkerste stage! Fijn geluid, veel ruimte! Ohja willen de mensen op de main volgende keer gewoon gaan dansen ipv stilstaan? Wat een kutsfeer daar zeg!
controle was slecht, maar heb wel het gevoel alsof ik heb moeten bukken vor ze..5,- patat, 7,50 pannekoek, 13,50 parkeren, 68 kaartje..nee..sfeer was zaad, het is geen defqon meer, ik sla hem volgende dag over, voor dit geld kan ik 3 feesten zoals Daydream festival pakken, en daar het WEL naar me zin hebben.. wel moetk zeggen, Chris One, 16 bit, BAAS! en probs voor het geluid overal!
Vet feestje. Jammer van de drukte in de blue steeds. Helden van de dag: Luna&Crypsis en Titan Echt kut voor titan wat er gebeurde, en echt klotestreek dat ie om 23:00 gewoon op moest houden
Super dagje gehad, niet egt helemaal het defqon gevoel gehad, maar wel mooie locatie ondanks het weer. Alleen aan het einde 2,5uur vast gestaan op de parking
Tsja wat zal ik er van zeggen. Was op zich wel kicke feest alleen jammer van de regen maar in mijn ogen is Defqon geen Defqon zonder almere strand! mistte het "strand" sfeertje
Het was een leuk feestje, niet meer niet minder.. Wat een drama bij de parkeerplekken, je betaalt 13 euro voor 2,5 uur vast staan!
Jammer ben niet gewend van Qdance , vond het slechte defqon ooit . Als het op qbase gaat lijken kan ik beter wachten en mij die 150 km besparen ! Kut weer kut loc in een woord gewoon jammer .
Super feest! Alleen toch wel het echte 'Defqon gevoel' gemist.. Maar sowieso een super dag gehad! Heerlijke binnenkomer met Pavo en Luna Black buiten was ook weer heerlijk Afsluiter op de main
Meest geniale Defqon tot nu! Pre- en Afterparty waren beiden ook super! Extended was echt een pluspunt, ook omdat alles goed geregeld was op de camping Bazen van de dag met kop en schouders boven de rest: Ran-D en Adaro! De planken eruit geramt! Verder goed vermaakt bij o.a Darkraver, Luna & Pavo, Deepack, Arkaine en B-Front Volgend jaar zeker weer!
Defqon 1 Waaauw wat een heerlijk feest.!! optimaal vermaakt ... Jammer dat ik bij de ehbo ben beland en later ziekenhuis Kruisbanden gescheurd Knie banden opgerekt! en pezen afgescheurd Jammer maargoed! Defqon was fockkingg baaas
Eindshow was echt super vet en super mooi! Josz & Wesz! De rest van de dag is wat minder verlopen helaas! Sfeertje op de main was ver te zoeken.
Bluetent: ieder jaar weer gruwelijk Clock kidd heel dik mixwerk Luna & Crypsis,E-force,Ran-d & Adaro gruwelijke sets! die konden alleen overtroffen worden door Deepack afsluiting in de blue zoals ieder jaar kei hard snoeien
Geweldig naar me zin gehad ! Vooral bij Blue goee sets gehoord. Topfeest !! Alleen jammer dat die bussen zo bagger geregeld waren op de terugreis..
Door het mindere weer en andere locatie niet het échte defqon gevoel gehad, maar wel top vermaakt! Geluid bij de Mainstage was wisselend maar over het algemeen goed! En die eindshow weer he Geen woorden voor!
Wat een heerlijk feestDe Helden:Wildstylez & Headhunterz & Psyko PunkzLocatie, Geluid, Sfeer, Aankleding van de main een van de betere!
Beetje traag begonnen, maar me toch prima vermaakt! Ik ben veel blijer met deze locatie, hier kon je goed rondlopen zonder overal zand in te hebben Gezellig gehad alleen met iedereen
Was weer gezellig, hard, ondanks dat ik toch echt het meest bij de Black heb gestaan vond ik brennan heart geweldig draaien Alleen waar is het vrije gevoel gebleven wat de oude defqon1 had??
Mn eerste defqon. Vond t erg leuk! Ben alleen bij black & grey geweest, werd goed gedraaid! En de afsluiting @ main was ook prachtig
was weer een geslaagd feestje!! ook al regende het hem me prima vermaakt!!!
Afgezien de main vond ik de locatie niet bijzonder. DefQon hoort op het strand. Het weer zat ook niet mee jammer genoeg. Voor de rest toffe setjes gehoord Sei2ure &Synapse waren de helden!
Jammer dat het geluid zo zacht stond op main, verder geluid overal prima !! heerlijk vermaakt met de party bende ! en voor de eindshow !! die was DIK !!
vet feest gehad t was alleen meer een Q-BASE dan een defqon
was wel tof eforce heerlijke set clock kid aparte set wel good.. verder uitgang chaotisch bluh
Organisatie, geluid(op main na) en sfeer allemaal dik in orde! Locatie vond ik persoonlijk minder omdat ik Defqon toch wel associeer met een strand. Positieve uitschieters qua dj's waren B-Front(natuurlijk), the Pitcher , Arkaine en the Machine. Verder erg gezellig gehad met iedereen om mij heen.
Lekker feestje, alleen jammer dat het weer niet meezat
Buschauffeur van bus 103 topkerel ! Lekker Hardstyle pompen om in de stemming te komen heen en Hardcore voor de terugweg, dat maakte het lange wachte goed! Voor de rest, geen last van het weer gehad, me van het begin tot einde vermaakt. Geluid bij Black links vooraan was netjes! Mainstage vond ik een beetje een telleurstelling, wel leuke eindshow zo vanaf de zijkant op de heuvel. Al met al Topdaggie gehad.
Ongelovelijk vet! Goede sfeer. Wat een afsluiting, Respect Q! Alleen 1,5 uur TBY? Die man is over zijn hoogtepunt heen, feest gevoel ebte totaal weg bij main en parkeerterrein en omgeving zijn niet echt berekend op zo veel auto's, maar dit alles mocht de pret niet drukken!
Nou ik heb me toch echt top vermaakt hier Ik was al eens op Biddinghuizen gewest met Mysteryland 2001 en dat was ook zo vet Ben blij dat het niet meer in almere is Volgend jaar met goed weer wordt dit zo vet De black was gruwelijk Na 3 dagen werken op defqon was ik wel echt gesloopt
Wat een heerlijk feest! locatie idd niet top en ik had geen defqon gevoel en het weer ja kut maar doe je niks aan gewoon knop om en gas der op Helden van de dag: E-force Live Deepack Ran-d & Adaro en Luna vs. Crypsis en dan metname Crypsis Volgend jaar zullen we er weer bij zijn!
fucking geweldig...locatie was goed voor het feest, maar verkeer was fucking slecht..
het was een van mijn beste feeste, maar het was geen defqon, geluid stond overal kneiter goed hard. Stages was overal goed en het eten was ook weer goed net zoals elk jaar.
Q-Base zonder bunkers was zeker wel een vet feestje maar het DefQon gevoel is niet meer
Heb staan werken bij de purple stage, Zwaaar vette muziek gehoord de hele dag en lekker staan knallen achter de bar (B) Hierna nog ff de after meegepikt
Top feest. 9e defqon, almere totaal niet gemist. Het is maar net wat voor feest je er zelf van maakt,stelletje zeikers hiero. Onverwachts veel in Brown geweest, Heerlijk Psycho punkz in blue, maar NC op de main. Beste afsluiter ooit, elke plaat zat er zo dik op. 3 uur in de file gestaan was wat minder
leuk feest gehad, niet helemaal me draai kunnen vinden. dit was geen defqon 1(ik miste het strand) en wat een KUT busschauffeur. wil die sjap niet rijden vanwege dat noodluik!!
was leuk maar wat idd de meeste schrijven het was geen defqon. ondanks dat toch goed vermaakt. volgend jaar is voor mij geen must!!
DefQon was weereens geweldig! Btje jammer van het weer maar mocht de pret niet drukken =) Stage Purple E-Force en Mainstage B-FrontZatox en Noisecontollers wrede afsluiting! Kortom SUPER FEEST!!
BLUE ! Wat ene helden sets van elke DJ waar ik ben geweest, Alleen erg jammer dat de mixer oid kapot ging toen Titan moest beginnen!
Op naar nummer 10!!!! Een andere locatie, dus ik miste het strand; wat dat betreft misschien 'geen echte DefQon.1' maar godallejezus wat een GRU-WE-LIJK briljante muziek zeg!!! Bijna geen plaat dubbel gehoord, geluid was SUBLIEM en eigenlijk was iedereen de held aan het uithangen, met als absolute hoogtepunten voor mij Luna & Crypsis, Ran-D & Adaro en The Machine. Van de 9 wat muziek betreft gewoon de allerbeste editie; sfeertje was dikke prima, en het weer, naja ach lekker belangrijk....
Wooow mensen wat daar in de blue allemaal op de draaitafels beland is vanavond, vanaf Deepack tot het eind stond het gas er vol op. Heb gelukkig weinig het gevoel gehad dat verslappen op de dansvloer toegestaan was en da's zeer goed teken En WTF!!! Die Ran-d en Adaro Terrein kreeg door het weer vond ik wat sombere uitstraling. Maar echt dik en DIK vermaakt en dus tik ik dit met zeer voldaan gevoel
Locatie was goed voor het weer dat we hadden, Blue was genieten
Dikste afsluiting ever !!!
Ik heb me meer dan goed vermaakt. Blue toch wel de area waar het het meeste los ging. Heerlijk feest gehad! Alleen jammer van het vervoer terug. Wat een drama.
Geen echt defqon gevoel, andere locatie en minder weer maar toch een leuke dag gehad,jammer dat mensen bij de red niet los gingen...owjah en nooit meer met eventtravel naar defqon!
Sequence & Ominous lekkere set hoor! Maar de absolute uitblinker was toch echt Sandy Warez, wat een beukset was dat man!
kut weer, kut locatie,, volgen jaar almere strand mag ik hopen.
NOOOOIT MEER ALMERE STRAND! Ik zeg volgend jaar net als Lowlands, donderdag t/m zondag! Zelf met de Pre en de Afterparty was het te kort WAT EEN BRILJANT FEESTJE, WAT EEN SFEER! Wauwie
Promo blaasde EA gewoon weg, DJ Producer en Negative A kneitertvet, en natuurlijk het kersje op de slagroom!
Maximaal genoten van het extended weekend!! TE GEK!!!
Jammer dat het weer niet mee zat. Waar was dat ultime Defqon gevoel?? ik zeg volgend jaar weer terug naar Almere strand daar hing toch veel meer sfeer! Maar ondanks dat heb ik me nog wel vermaakt met al mijn toppers!!
Heb me weer zeer goed vermaakt Supper lekkere set van The Prophet @ the main!! Super dikke en mooie afsluiting!! Echt genoten van het vuurwerk. Pre en after party waren ook dik in orde. Camping was ook lachuh . Beetje jammer van het weer maar het had ook wel weer zijn sjarmes. Allemaal wel wat prijzig ,20 euries voor parkeren op een grasveld bijvoorbeeld. Die belgen weten de festivals wel voordelig te houden.
ik vond het een geweldig feest!!! blue en grey...waren echt TOP!! en alles was gewoon super goed gereld en qua ligging lag alles precies op de juiste afstand..en dat vuurwerk was echt SUPER!! thanks Q-dance!!
wat een heerlijke dag! ondanks de regen echt echt goed vermaakt. Geweldige set van the prophet vanaf half 6 gewoon hardcore op de main! en wat een afsluiter, geweldig!
"DefQon gevoel was er idd niet" maar dat kwam ook zowiezo mede door het kutweer. verder wel genoten in de blue tent, volgend jaar ga ik echt geen minuut meer naar de main
B-Front, Ran-D & Adaro, Deepack en een eervolle vermelding voor Titan! stelletje helden! Verder: gezelligheid van alle lieve vriendjes/vriendinnetjes, geluid, overige vette sets en het sfeertje wat er hing! Op naar volgend jaar!
Eye-d en hidden heer en meester! wat een geweldige set! Thrasher ook erg vet Voor de rest hele dag in de silver geweest, echt gruwelijk! Dean Rodell Tymon, TOA, DJ Producer en Synapse & Sei2ure Laat alleen die lady kate de volgende keer maar thuis!
ik vond de lokatie wel vet altijd dat kutzand op almerestrand, als het dit weer zou zijn op almere zou t een nog grotere blubberzooi worden maargoed, lekkere setjes gehoord van clock kid e-force TOA The Machine camping was chill, pre en after was nog chiller
Vond vorig jaar toch wat beter, daar zal 't weer en 't geluid ook een rol in hebben gespeeld. Maar ik kan zeker niet zeggen dat ik me niet vermaakt heb! Supergezellige mensen, topsfeer > De Blue
defqon jah wat moed ik zeggen super vet alleen beetje jammer van locatie en weer maar veder zwaar vermaakt volgend jaar maar gewoon weer heen denk. thnx 4 vistin and see you next year
Was zeker een vet feestje, weer viel nog enigzins mee. Blue was zeker vet en hard, Mainstage zag er zeer goed uit en afsluiting was ook een knaller. Volgend jaar weer!
Goed geamuseerd met het gezelschap waarmee ik was. Verder leek het wel Q-base zonder bunkers, ik mis almere strand!
Lekker feest Deze locatie maakt Defqon nu minder speciaal voor mij en lijkt het wat meer op andere feesten Het weer viel me mee, maar het zag er wel wat somber uit zonder zon. Af en toe purple, verder eigenlijk alleen maar in de Blue gestaan zoals altijd TOP Vet decor/stage bij de Red! Jammer van de apparatuur bij Titan, echt kut voor hem. Oh ja en KAP EENS MET FILMEN BIJ DE AFSLUITING EN GA GVD GEWOON LOS!
Wat heeft Q-Dance weer een productie neer gezet; er is aan bijna alles gedacht! Het weer hebben ze nog net niet onder controle, but who cares? Headhunterz (Doctor P) versus Wildstylez, Scope DJ, Second Identity, Coone, Ran-D versus Adaro en 16bit!
Was me weer een fijne feesje ! leuke sfeer alles goed geregeld. (zelf de bus ging bij ons snel) echter had ik niet het DefQon gevoel van vorig jaar en was het DefQon onwaardig.. Verder helemaal top!
Een fantastische dag gehad met mijn popjes! Brennan Heart: koning! Noisecontrollers: keizers! Een aflsuiting zo mooi om van te janken.. Maar toch zijn Defqon & Almere Strand onlosmakelijk verbonden..
Bij de main zoals altijd weer een baggersfeer. Helaas was de Blue overdag veel te vol. Maar toch super feest! Buiten de blue ook goed losgegaan, en later werd het rustiger, vetste moment van de dag. Ran-D & Adaro, Psyko Punkz
Hele toffe dag gehad en ja het was anders dan normaal. Dat strand brengt je toch in een wat andere stemming direct. Mijn helden van de dag: TOA, Sequence & Ominous en Ophidian & D-Passion. eeindshow zag er ook weer fantastisch uit al vond ik het wel jammer dat iedereen vooral aan het kijken was.
Zeer goed vermaakt op Defqon, Technoboy & B-Front super, maar de grote winnaars Ran-D & Adaro Wat een GEWELD!!! Was hierna ook gelijk helemaal klaar. Alleen het parkeren wat een drama 2:30 uur stilstaan op het P-terrein SCHANDALIG
Het Defqon.1 gevoel werd behoorlijk verstoord door de regen. De nieuwe locatie hielp daar ook niet aan mee, ookal is het een mooi terrein en was de aankleding en line-up gewoon top! Dus al met al toch een geslaagd feestje en op naar m'n 10de (en laatste ) editie!
weer was kut.. het verkeer was echt zo slecht geregeld... echt een minpunt voor de altijd zo geweldige defqon...geef het of een andere naam...of volgend jaar gewoon weer op almere strand... want dit was gewoon bagger slecht geregeld allemaal!! verders met me eigen clubje ckr vermaakt....
Geweldig!! Doe mij deze Defqon maar!! Wil nog steeds terug, fucking heimwee!! Ran-D & Adaro + Luna & Crypsis ! Om maar te zwijgen over de eindshow
Q-Dance, je hebt ons teruggewonnen met deze geweldige editie van DefQon.1! Wat een locatie en wat een kunstwerken!
Dit was ABSOLUUT geen DEFQON, GEEN SFEER, LOKATIE K*T en het WEER K*T volgend jaar gewoon weer op Almere strand dit was veel ste groot en een sfeerloos gebeuren gewoon!een 2e hands defqon was dit!heb het verder gezellig gehad maar nogmaals DIT WAS GEEN DEFQON ZOALS NORMAAL!!!
Defqon was SUPER zoals altijd..Alleen echt te jammer van de locatie..Defqon hoort gewoon op Almere strand! Defqon wordt op deze manier normaal en niet meer speciaal..Maar ondanks alles toch een top dag gehad! Vooral het einde was geweldig!!!!
Heet weer en de kou hebben een hoop verzout voor mij! Miste de sfeer en de locatie vond ik niets bijzonders! Deepack , the Prophet & Mental Theo waren de helden van de avond !
Zeer goede defQon wederom, nieuw terrein is mij, ondankt het weer, goed bevallen... toch waardeer ik het voor het eerst met een zeer goed ipv geweldig, de afvoer van auto's etc. moest beter!
Mijn vierde Defqon1, en de beste. Fijn nieuw terrein, en zeker met die regen had ik niet over het strand willen banjeren. Q heeft zichzelf overtroffen!
Leuk feestje, voelt een beetje Q-Base achtig, en ja daarvoor ga ik na Q-Base, dus volgend jaar gewoon weer aan het stand. E-Force en G4h waren wel de shit!
super vermaakt, jammer van de terugreis duurde 2,5 uur voordat we het terrein af waren, en oh jeej wat had ik een Q-base gevoel daar ! Jammer genoeg geen Defqon gevoel, meee terug naar almere strand ! verder toppie !
Wat een heerlijk feest ! Afsluiting was magisch ik heb echt genoten van mijn eerste defqon en dit is zeker niet mijn laaste ! wel jammer dat er geen zonnetje was
Defqon... Het hoort hier niet thuis vind ik... Maar dat zal grotendeels ook door het weer komen.. Als het zonnetje had geschrenen was het toch anders Verder, heerlijk genoten! Volgend jaar nummer 10! noisecontrollers Wat een afsluiting Verder ook gruwelijk los gegaan van sequence en ominous! Was een set om je vingers bij af te likken
Jammer van het weer, maar heb me toch prima kunnen vermaken net voor de rechter bar bij de Black, daar was het tenminste verharde grond en geen modderbad
Volgend jaar lekker weer almere , dit was niet echt Deffie as we know it
goed geamuseerd maar misschien dat het aan de regen lag maar de locatie vond ik minder en twijfel om volgend jaar te gaan maar al met al een geslaagd feestje!!!
na het eerste uurtje regen ging het gewoon lekker los.. aan de producer in de silver ...alleen die bussen daar word je niet goed van.. 1 keer en nooit meer.. tot volgend jaar proost
Prima feest weer met anniekjuh!! Darkaver en MC Luna TOP Neophyte en Partyraiser TOP main TOP !! Alleen zwaar kansloos dat je 2 uur op een parkeerplaats moet staan voor je naar huis kan!!! (N)
Ondanks de nieuwe locatie en de regen heb ik me eigen toch vermaakt in de Blue en op het einde bij de Mainstage, jammer dat er niet zo'n goede sfeer hing maar heb me goed vermaakt met iedereen
Partyraiser vs neophyte helemaal kut .. afsluiting van black wat een aanfluiting met die achterlijke mc !!! feest was wel ok ook goed naar me zin gehad maar waarom negativeA afsluiten en niet Partyraiser met zijn sound ipv die oldscool shit in grey !!!!!!!
Mwah.....het is dat Grey&Black VET waren want anders was ik volgend jaar niet voor de 10 gegaan.......onwennige DefQon.1 NIET mijn lokatie en nee dat had niks met het weer te maken, gewoonweg NIET het DefQon gevoel op de een of andere manier, Grey was echt MASTERLIJK en dat maakte al het overige goed! Vooral Mr. Vince, Neophyte&Partyraiser & Mr. Claudio Lancinhouse waren SUPER. Parkeren echt TE duur en geluid VEEL TE zacht!!!voor het eerst geen geweldig als waardering.......
Over het weer zullen we het maar niet hebben, daar hebben we geen invloed op. Maar verder ... Absoluut niet de beste Defqon! Lokatie Almere is veel beter. Het leek gisteren wel een marktplaats. Wat mij betreft volgend jaar weer op zoek naar een nieuwe lokatie. Op de main veel dagjesmensen die maar niet wilden losgaan op de muziek, erg jammer. Blue daarentegen was geweldig!
Zeer goed feestje gehad, ondanks het weer. Terrein beviel wel, genoeg ruimte op de main, goed ingedeeld, dus Q: netjes gedaan! Maar moet toch zeggen dat ik er geen DefQon.1 gevoel bij had..
Jammer dat geklaag over locatie en weer, Ik vond de aankleding vanuit de bus aankomst , juist vet, na vorig jaar is dit een hele verbetering, en echt dikke sets op de black gehoord de hele dag, met heerlijke afsluiting op de Main, SUPER DAG!!
GE NI ALE muziek in de blauwe tent! Verder Sequence & Ominous en the Machine ook bazensets. Oppernazen Ran-D vs. Adaro het was weer een ouderwetse defqon met alleen maar mafkezen, briljant!
Volgend jaar nieuwe locatie? Hoek van Holland misschien? Haha..Ten eerste: ik ga het weer ZEKER niet de schuld geven van gister want ik heb er eerlijk gezegd wel van genoten. Een keer wat anders is ook leuk, beetje miezeren, zooitje blubber onder je poten en slenterend het terrein heen en weer gaan. Jammer van de laatste 2 uurtjes, alles werd iets grimmiger en dat resulteert bij mij in een "Zeer Goed" i.p.v. "Geweldig"... Zoiezo volgend jaar weer present.
zeker een goed feestje heerlijk vermaakt in de Black, Blue en Purple geluid en sfeer waren hier top!! Luna vs Crypsis, Amnesys en The Machine en ik vond de regen wel lekker
1E KEER DEFQON WAS LEKKER FEESSIE wat een geweldige setje's gehoort
Ondanks dat ik al kapot was van een nachtje (B) en een pre party is het zo met en met nog goedgekomen op defqon en heb ik me prima vermaakt ivanaf de later middag
Ik heb me prima vermaakt Sfeer zat er goed in bij de blue. En geluid was ook goed. En de nieuwe locatie valt ook helemaal niet tegen. Alleen zo jammer van het weer. Werd er echt depri van.
Was zeker weer heel goed feesie!! tis toch anders dan op almere strand!!maar de aankelding, indeling en de eindshow waren echt geweldig!!! hopen dat volgend jaar de zon schijnt!!!
Heb een GE-WEL-DI-GE dag gehad! Heeeerlijk! Het weer mocht de pret niet drukken en heb genoten op de silver en black.. Heerlijke afsluiter van Negative A en op de Silver van Ophidian, maar alleen wel een beetje vreemd dat beiden ineens midden in een plaat PER SE moesten stoppen Verder niks te klagen!
wederom een heerlijk feestje gehad!!! ondanks de regen overdag!! heerlijke sets gehoord!! helden vd dag waren Luna vs Pavo, deepack, the prophet en ZATOXXXXX!!!!!
ik heb me zeer goed vermaakt de bleu was geweldig ultra violet was ook top main stage niet veel geweest maar vette opbouw en wat een afsluiter met het vuurwerk prachtig alleen de terug reis met de bus wat een chaos kon me eigen bus niet meer vinden maar met een andere bus richting almere gegaan gelukkig voor de rest zeer goed festivalletje
Door het mindere weer niet echt het typische Defqon gevoel gehad. Biddinghuizen trouwens wel gewoon top. Niet meer dat zand gesjok van de ene kant van t terrein naar de andere. Voor mij een blijvertje... En parkeerchaos?? Gewoon extended dus nergens last van
Eerste keer Defqon 2.0, ff wennen, het Defqon-gevoel was er niet - mede door het weer natuurlijk - maar ook door het terrein, het had wat meer weg van bv. een Q-Base. Geluid was erg lekker in Blue en Purple, vooraan ook leuke sfeer. Helaas bij vlagen wel te druk in de blue en barren te klein/slecht bezet met waardeloos personeel. Los van het weer wel een leuke dag gehad vette sets van Alphaverb, Arkaine, B-Front, Ran-D & Adaro, Wildstylez en WS & HH. Heineken bier was voor het 6e jaar op rij niet te zuipen
Ik miste het Defqon gevoel... Misschien gewenning na 8x Almere strand. Ook de sfeer vond ik niet echt.,kwam misschien door t weer. Geef mij maar t strand, dat deed t ''m. Beetje Q-base maar dan in 't daglicht. Het was top met de vriendjes/vriendinnetjes,dat zeker!
Ultra Violet, Blue & Purple Heerlijk einde op de red, top feest!!! Alleen dat wegrijden met de auto blijft een drama!
Vond de locatie saai, aankleding leek niet af en t weer zat helaas niet mee Wel een vermakelijke dag gehad en ongeveer overal wel even geweest! Paar leuke setjes gehoord alleen allemaal een beetje voorzichtig.... Parkeerplaats bussen drama Geluid matig, parkeerplaats kut! sfeer gemoedelijk Had alleen geen seconde het gevoel dak op Defqon stond! Met q-base vergelijken slaat dan weer nergens op, Q-base is in bunkers mensen.... Was het maar Q-base
Ja super naar me zin gehad Jack of sound die hoort op blue thuis gruwelijke set en verder was heel BLUE gewoon top alleen idd mis ik het echte defqon gevoel wel met het strand strand hoort zon bij gras hoort regen ach ja op naar volgend jaar afterparty op de parking was lache
E-force Live...Hoogtepunt Van Dit Jaar !! Luna & Crypsis en Ran-D & Adaro waren voor mijn de absoluute hoogtepunten op de 2de en 3de plaats...En natuurlijk...die super mooie afsluiter...wauw,wat een verschil met vorig jaar !! Op naar het 10 Jarig Jubileum Van DefQon Volgend Jaar !!
Super Vet Feestje...Alleen Even Wennen Aan De Locatie,En Geen Strand..Helaas. Verder...Hoogtepunt DefQon 1 2011 --> E-force Live In De Purple !! En Super Mooie Afsluiting Tegenover Vorig Jaar
Ondanks het weer echt super goed naar me zin gehad! Was niet echt dat defqon gevoel maar toch heerlijk staan knallen Setje vd dag: Toneshiterz vs Bioweapon
Heerlijk feest gehad, met de Blue als grote favoriet!! Damn, wat een setjes (Deepack ), wat een geluid, wat een sfeer!! Ongekend Magenta vond ik een waardige toevoeging, werd lekker gedraaid Balen van het weer en de sfeerloosheid op de mainstage, om nog maar te zwijgen over het meer dan 2 uur (!!!) moeten wachten voor we van de parkeerplek afkonden Voor de rest een topfeest!!!
Het was echt gruwelijk hard! Maar echt totaal geen defQon meer .. Denk dat er toch een andere naam moet komen want defqon past er niet meer bij! Het was geweldig thanks Q-dance
Geweldige dag gehad, G4H ging helemaal gek! Ik bedank bij deze ook mijn vrienden en vriendinnetjes het was super gezellig! Volgend jaar toch maar meer volume op de main, verstond er geen zak van!
Wat een gezelligheid! Hulde voor Alpha Twins, Jack of Sound, The Machine en het ziedende geluid op de purple de laatste paar uur Tevens respect voor onze buschauffeur, dankzij geniaal parkeren binnen 2 uur weer in Dordt!
Het hele weekend gewerkt en flink gefeest met de Q-Dance crew! 2 nachten geen slaap. Overal modder, liters alcohol! HET WAS GEWELDIG!
ik heb me vermaakt maar dat kwam vooral door alle bekende waar ik het gezellig mee had Locatie vond ik niks (N) je moest een end lopen vanaf je auto en terug dus ook weer (N) geluid bij BLACK had van mij ook harder gemogen Volgend jaar maar weer gewoon Almere Strand QDANCE
Luna vs Cryspis & Adaro vs Ran-D % and DEEPACK wat een BAZEN! De blue bleef maar gassen teringg alleen jammer dat het 3 uur duurde voordat we uit flevoland waren en de main vond ik qua geluid ook tegenvallen!
ik heb 6 edities van lowlands meegemaakt dus was al bekend met het terrein, ik mis het strand niet echt. Wel zuur van het weer waardoor het blubberhuizen werd Faniac goed gedaan ouwe!!!
Ondanks de regen en de modder zeer goed vermaakt, endymion alleen jammer van die bussen bij de terugweg wat een chaos
Defqon? Ach het was een topfestival.. Jack of Sound, Ran-D & Adaro, B-Front, Ominous & Sequence en E-Force wat een bazenshit! Wat ongelovelijk zuur voor Titan dat het geluid het af liet weten tijdens zijn set
Tja, ik miste toch echt de zon zee en het strand, ik moest echt wennen aan deze nieuwe setting. Speciale dankbetuigingen naar de vele DJ, geluid & licht techneuten en de beveiliging ! (Dankzij de regen kon de muziek wel verschrikkelijk hard!!! WOW, PIIEEEEEPP!!!!!!
Locatie (mede door het weer) gewoon weg kut! Ademde geen sfeer à la Defqon. Geluid was overal top (&hard) behalve op de Main&Blue....die laatste was, naar de vehalen die ik hoorde, te sneu bij Titan voor jouw man!!! Verder....uit oogpunt van recycling.....je bierhouder 1 muntje Helden van de dag: Luna&Pavo//The PLayboyz//Headhunter vs Wildstylez//Q-IC//Demoniak//Dr.Rude//Titan
Wat een editie was dit weer! Nieuwe locatie is echt stukken beter, alles is lekker beloopbaar! Topsetjes gehoord in de Blue, UV en de afsluiter Noisecontrollers was echt fijn! Toppers van het feest: Ran-D vs Adaro! Allejesus wat een geweld!
Wat een vet feest Helaas niet het gevoel gehad dat ik op Defqon.1 liep.. Had eerder een Qontinent gevoel Desondanks een super dag gehad, Blue en Brown Arkaine,Luna vs. Crypsis,Ran-D vs. Adaro en DEEPACK waren mijn helden:respectl)
Genoten van het hele weekend!! The Pitcher, Prophet en Zatox (en vele anderen)waren geweldig!! BEDANKT Q-Dance
geen defqon zoals op strand.jmmer!
Geweldig feest, zo goed als hele dag in de blue gestaan en wat stond het geluid daar heerlijk ! Vuurwerk was ook prachtig parking was goed geregeld konden vlot doorrijden en thx aan de bonnenjongen .
Heerlijke dag gehad. Ondanks de sfeer op de main toch genoten van Bioweapon en Toneshifterz (vooral 2e deel). Verder voor mij Ran-D en Adaro helden van de dag!
het was echt mooi! Sei2ure & synapse, Richie gee, Tymon helden! Het weer kon de pret niet drukken! Volgend jaar zeker er weer bij, hopelijk met iets meer power op de silver stage natuurlijk
Zeer goed vermaakt in de Blue (waar het droog en erg warm was) Crypsis en Luna helden!! Verder vond ik het terrein vrij saai (het zal ook deels door de regen komen, maar het was t m toch net niet)! Een grote open kale vlakte, er zijn zeker betere locaties vindbaar die Almere op een betere manier kunnen vervangen. Is er trouwens iemand een afstandsbediening kwijt? lol!
jammer van het teringweer! verpestte zoveel..Toneshifterz vs. Bioweapon Afsluiter maar geen defqon-sfeer..
Ondanks de regen supergezellig en goed feest gehad!! Main BFront, Zatox, Noisecontrollers. Alleen het was toch niet meer hetzelfde Defqon gevoel. Maar ja dat krijg je na 7 jaar Almere strand...
Heb me prima vermaakt. Geluid stond lekker hard overal en werd goed gedraaid
Dit was Voor mij Geen Defqon, Miste Het Strand op almere. toch Super Vermaakt door oa Partyraiser vs. Neophyte &De afsluiter Met Negative A.
Het was een dag van ups en downs, al was dat te danken aan het weer. Organisatorisch zat het gwn goed in elkaar, Mooie aankleding van de area's en alles niet te ver uit elkaar. Sandy Warez om 4u meteen vol gas erop
Impressive livesets by: Technoboy, B-Front, Zatox & Negative A! Helaas bezitten wij mensen niet de mogelijkheid om onszelf te delen zodat we ALLES konden meemaken.. Keuzes, keuzes.. Altijd lastig
qua locatie een grote vooruitgang, nu hoef je tenminste niet heel de dag door het strandzand te banjeren. aankleding was echt net als de locatie, jammer van het weer maar daar geven we piet paulusma maar de schuld voor
DefQon.1 hoort op t strand, dit was meer Q-Base overdag...In de blue, grey en black was t wel goed vertoeven Jammer dat het geluid alleen vooraan goed genoeg was.. Maar heb toch wel een leuke dag gehad Was alleen het geld zeker niet waard!
Op zaterdag 25 juni vindt Defqon.1 Festival plaats op Evenemententerrein Biddinghuizen. Aanstaande zaterdag, 9 april start de kaartverkoop voor Defqon.1 Festival op Q-dance.nl. 379
Het Openbaar Ministerie (OM) in Flevoland overweegt dit jaar op Lowlands en dancefestival Defqon.1 een 'patseraanpak' te introduceren. Festivalgangers met blitse auto's en dure sieraden zullen dan moeten bewijzen, dat ze die ook kunnen betalen. Het OM wil naast de gebruikers ook de dealers aanpakken met een 'wasstraat', zo tekende dagblad De Stentor op. Lowlands is onaangenaam verrast door de berichtgeving over de controle van bezoekers. Volgens het OM betreft het slechts een idee en geen nieuwe aanpak. 333
De verhuizing van Defqon.1 naar Biddinghuizen zorgt voor nogal wat opschudding. Maakte eerst de burgemeester van Elburg zich zorgen over geluidsoverlast, nu maakt de Drontense ChristenUnie bij monde van de heer Oosterveld bekend dat hij zich zorgen maakt over gehoorschade die de op Defqon gedraaide muziek teweeg zou kunnen brengen. 184
Het hardstyle dancefestival Defqon.1 verhuist dit jaar van Almere naar Biddinghuizen. Dat maakte burgemeester Aat de Jonge van de gemeente Dronten bekend tijdens de nieuwjaarsreceptie. 529
Ongeveer 50 procent gezien en is natuurlijk altijd leuk om in de collectie te hebben..Al meer hc dan vorig jaar! Maar hebben er de eerste 20 minuten meer mensen problemen met het geluid? Volume up, Volume down (of ligt het aan mijzelf?)
waar ik wel last van heb is dat je de dvds moeilijk uit de hoes krijgt
Inderdaad
Ik heb nog niet de hele dvd gezien. Maar ligt het mij of zit er een effect over het beeld heen elke keer..? ik vind het niet mooi
+ Die documentatie is erg kort.. jammer helaas vind ik altijd wel leuk om van alles te komen te weten over het festival enzz
En bij de eindshow word heel vaak publiek gefilmd... WAAROM ? Je ziet toch geen flikker omdat het donker is
En bij de eindshow word heel vaak publiek gefilmd... WAAROM ? Je ziet toch geen flikker omdat het donker is
Inderdaad, en ik heb het idee dat de beelden niet altijd kloppen met de muziek. Doe mij het filmpje van ibo orgut maar. Daar kun je het veel beter zien.
Ik vind de dvd niet zoveel aan. Impressies van de andere stages zijn erg slecht. De silver slaat werkelijk nergens op (muziek en beelden kloppen totaal niet en de tracks zijn vaag), de blue is erg matig camerawerk en de green is belachelijk kort. Ook is de track keuze niet de mijne maar dat is een kwestie van smaak. Wel goed dat ze wat meer aandacht aan de Black besteden.
Inderdaad, en ik heb het idee dat de beelden niet altijd kloppen met de muziek. Doe mij het filmpje van ibo orgut maar. Daar kun je het veel beter zien.
+1, maar dat kanaal is dus leeggeveegd. Alles van Qontinent, Trance Energy, Sensation etc is weg. Mega zonde, nu zou ik hebben gewenst dat ik backups had gemaakt.
+1, maar dat kanaal is dus leeggeveegd. Alles van Qontinent, Trance Energy, Sensation etc is weg. Mega zonde, nu zou ik hebben gewenst dat ik backups had gemaakt.
Mooi K*t ja....was zo vet in beeld gebracht die eindshow @ DefQon
zodat jij die dvd ga kopen en q-dance weer wat extra geld kan verdienen .
zakkevullers
Lijkt me niet aangezien id&t de video's van sensation zelf in de favorieten had staan.
Het zal er toch wel iets mee te maken. Met name beeld van Sensation werd altijd van YouTube geweerd, en heer Ibo (manager @ Q-Dance) had gewoon de complete opening online staan. Denk dat de hoge heren dit dus niet fijn vonden. Zeker weten doe ik het niet, want hij reageert niet op Twitter.
Als er auteursrechten geschonden worden dan haalt youtube de video's gewoon weg. Nu zijn ze door de gebruiker zelf op privé gezet. Dat is toch heel anders. Dit kan heel veel redenen hebben.
Prachtige dvd leuk als herinnering!! Maar die van vorig jaar en 2009 vind ik wel beter, niet omdat het almere was of het weer tis de muziek keuze die niet echt overeen komt met de beelden. Op de pc gaat de volume hard en dan iets zachter erg irrie maar op de dvd speler heb ik er geen last van... Erg vaag. Maar goed ben er blij mee, en ook met het defqon rugzakje !!!!