Ik moest even inkomen door het tegenvallende weer, maar toch mijn draai gevonden en me prima vermaakt! Afwisselend bij de Red & Blue gestaan en nog een tijdje bij de Black Nieuwe locatie was vet! Met de achtbanen op de achtergrond bij de Mainstage
Zatox en NC, lekker hard en goed afsluiten op de main. The blue was ook lekker zeg, maar had wel het Q-base idee met dit terrein. Muziek overal goed hard, alleen bommetje vol he maar wat een feest!!
Oke.. t weer was nu eenmaal niet perfect, maar uiteindelijk denk ik dat ik dit liever had als dat van vandaag, 27 graden. vond het wel lekker verkoelend, die miezer Kben alleen bij de Black geweest, dus over de rest valt gewoon echt niks te zeggen lekkere setjes! The Viper: Mixmeister jammer dat t geluid een paar minuten wegviel, terwijl hij net zn nieuwe Burning Love remix(:honger draaide! Supergezellig sfeertje alleen helaas toch veel mensen misgelopen
Defqon spirit is dead... A defqon without sand/beach is not a defqon. It is just a normal festival... What a mess with the buses at the end of the party musically-speaking it was really nice set of the day: Pavo vs Luna. Early hardstyle of course!!!
Gruwelijk feest gehad, lokatie was super (deed me wel meer aan q-base als defqon denken maar goed was geweldig) regen maakte ook geen moer uit! Niks kon dit feest verpesten
Geen Defqon gevoel! Beter hadden ze een andere naam verzonnen. Heb me wel prima vermaakt!
totaal geen Defqon zoals andere jaren! Defqon hoort gewoon op het strand. Aankleding vond ik niet veel bijzonders. Voor dat geld had ik wel meer verwacht!
Leuk feestje weer, alleen zonde van het weer.. Locatie was ook niet super, maar de camping en vooral de PRE-PARTY maakte het een facking gruwelijk weekend!
almere strand maakte defqon, helaas voldeed dit ook niet aan wat ik van defqon verwacht, mis ook het strand! verder leuk feestje maar wat ik al zei: ALMERE STRAND MAAKTE DEFQON, kan een campibg niet tegen op, tijd voor betere ideeen q-dance
slechtste defqon voor mij.. muziek zo 2007.. slechte locatie, weer kut.. dat weer nou kut is oke.. maar de muziek had veel kenne redde.. wel naar me zin gehad.. dat had ook ze reden
mooi feestje gehad, paar minpuntjes: 1. geluid bij de main te zacht en te weinig speakers voor zo'n veld 2. regelmatig technische geluidsproblemen meegemaakt 3. waarom zoveel stages waar niemand op wacht en andere dingen die het onnodig duur maken??
Jammer van het weer maar damnn wat un knalfeest!!!!
geweldig feestje gehad! jammer van het weer maar het geluid en de gezelligheid maakte alles goed! super van het vuurwerk rondom het grote logo!
Liever Almere strand! Maar wel een goed feestje gehad! -> Partyraiser Vs Neophyte !
Goed feest, maar een feest als alle grote feesten.. Defqon op Almere strand had gewoon wat extra's, een locatie kan dus behoorlijk bepalend zijn voor het gevoel dat je bij een feest krijgt.
hele dag goed vermaakt, alleen geluid steeds harder en zachter en heb me op mensen staan ergeren wil je lekker stampen komen ze steeds tegen je aanlopen of blijven ze staan
Wat een VET feestje weer, goede sfeer ook ondanks het weer... alleen jammer dat het iets van 3 uur duurde dat je alleen al van het parkeerterrein af kon ..
zal nooit zp als almere worden de sfeer was anders totaal geen defqon gevoel ma verders lekker feest ma kunnen beter een andere naam aan het feest hangen want is en word geen defqon meer als eerdere jaren mja
zag er minder vrolijk uit omdat er geen zon was maar ondaks dat was het gewoon goed feest..af en toe de muziek wat zacht.. noisecontroller op de main was !!
Had het niet verwacht, maar wat ging het lekker los in de black dit jaar!! Ook heerlijk sfeertje + lekker geluid Wel goed na loop van de avond wel na de klote
Zeker goed vermaakt! Jammer van de regen en de locatie vond ik ook niet geweldig.. En wat een drama met die bussen. Al met al toch een prima dagje gehad, erg gezellig.
Distorted Revelation, Digital Age Showcase, Henzel & Disco Nova, Noisecontrollers, heel mijn dag was compleet! wat een feestje Alleen beter als almere strand? ik weet niet, laten we het een jaar met 100% stralend weer proberen!
had er zoveel zin in. Na 7 jaar defqon op almere had ik wel iets meer verwacht dan een zeer slecht aangekleed feest met zeer slechte gluid. Q dance had echt meer van jullie verwacht. BUMMER
Het weer was dan wel bagger, maar mijn gezelschap, de muziek, de sfeer en de aankleding waren top! Defqon is wel anders, minder heet, zonder strand&zon Geluid was niet overal optimaal, maarja. De aankleding van de podia vond ik echt vet! En de eindshow was geweldig mooi!
Wat een klote kut regen!!!! Maarja ondanks dat heb ik me nog wel vermaakt, vooral het einde was nog even heel gaaf! Verder zou ik zeggen volgend jaar maar weer gewoon Almere Strand hoor!!
BLuee was egt facking wreed.. de afsluiting op main was ook zeker geslaagd!
Nee dit is niet meer mijn ding, lokatie viel niks over te zeggen. Vond het een fijn terrein maar het was geen defqon! Heb me vermaakt, maar dit was na 9jaar toch echt mijn laatste keer!!!
Oooooh wat een vet feest De Camping maakte het helemaal af!! Vrijdag pré party was al super en zaterdag was t helemaal knalle Rollend mijn zijk natte tentje in haha..
Het was weer GRUWELIJK rammen en beuken geblasen op Defqon.1 dit jaar. Ik heb het feest toch een 'zeer goed' gegeven ipv 'geweldig ' omdat het uren duurde voordat ik de parkeerplaats af was na afloop.
Miste toch wel Almere Strand, niet echt Defqon feeling. Blue en Black heldige area's. Compleet het dak eraf vooraan! Jammer van het weer, maar daar doe je weinig aan he
controle was slecht, maar heb wel het gevoel alsof ik heb moeten bukken vor ze..5,- patat, 7,50 pannekoek, 13,50 parkeren, 68 kaartje..nee..sfeer was zaad, het is geen defqon meer, ik sla hem volgende dag over, voor dit geld kan ik 3 feesten zoals Daydream festival pakken, en daar het WEL naar me zin hebben.. wel moetk zeggen, Chris One, 16 bit, BAAS! en probs voor het geluid overal!
Weer of geen weer, deze editie was echt dikker dan vorig jaar! Endymion helemaal vooraan Wat een dikke bass gierde door me heen En wat een prachtige aflsuiter!!!. Verder was de sfeer en geluid super in de BLUE, UV en de GREY
Leuk feest maar niet meer dan dat. Ik miste echt het Defqon gevoel. Leek wel alsof ik op Q Base rondliep met tenten ipv bunkers. Wel prima vermaakt. Luna (vs Pavo en Crypsis) en dat sfeertje bij de Purple . Knallen in de regen heeft ook wel wat. Maar wat een ellende om van het terrein af te komen zeg.
gezellig feessie ging er goed in tering busschauffeur wil niet rijden vanwege dat noodluik
Super dagje gehad, niet egt helemaal het defqon gevoel gehad, maar wel mooie locatie ondanks het weer. Alleen aan het einde 2,5uur vast gestaan op de parking
Heel goed vermaakt Had niet het gevoel dat het defqon was, maar vond de indeling beter dan de laatste jaren op het strand, veel minder lopen in ieder geval. Jammer van het weer, maja je kan niet alles hebben Setjes die erbovenuit sprongen waren Sequence & Ominous, Sandy warez, TOA en Noicecontrollers Wel een klotezooi met de bus terug, 4.30 pas thuis
Het was een leuk feestje, niet meer niet minder.. Wat een drama bij de parkeerplekken, je betaalt 13 euro voor 2,5 uur vast staan!
Meest geniale Defqon tot nu! Pre- en Afterparty waren beiden ook super! Extended was echt een pluspunt, ook omdat alles goed geregeld was op de camping Bazen van de dag met kop en schouders boven de rest: Ran-D en Adaro! De planken eruit geramt! Verder goed vermaakt bij o.a Darkraver, Luna & Pavo, Deepack, Arkaine en B-Front Volgend jaar zeker weer!
Defqon 1 Waaauw wat een heerlijk feest.!! optimaal vermaakt ... Jammer dat ik bij de ehbo ben beland en later ziekenhuis Kruisbanden gescheurd Knie banden opgerekt! en pezen afgescheurd Jammer maargoed! Defqon was fockkingg baaas
een leuk goed feestje maar wat meerdere schrijven geen defqon gevoel nu mijn 9e editie en ook ik miste het zand en het strand defqon hoort op het strand maar was nu zoals zo vele andere festivals maar me verders super vermaakt. in de blue wat een sfeer en geluid daar
Tja vreemd feestje. sandy maakte vrijwel de hele middag goed... Wat een held blijft die man toch, ongelovelijk daarna nog wel wat leuke setjes gehoord maar was niet veel meer verder. jammer.... oja, buschaffeur bedankt nog voor het bier
Ondanks t weer, Goed Geamuseerd angerfist DEMONIAK
Ja was gewoon een rete vet fees!! beetje jammer alleen dat ik de afsluit act van noisecontrollers moest missen maar heb me ZEKER TE WETEN BRUUT VERMAAKT!!!
Goed feest gehad !!! Lekkere sets gedraaid @ Bleu ,. maar minpunten : locatie,weer en terugreis . Wat waren die bussen kut geregeld zeg ! Focking 4 uur over gedaaan om van biddinghuizen naar almere te komen omdat de bus niet van de parkeerplaats afkon
eerste x DQ.. maaar super dik feest..!!! tot next year defQon. extended..!!!erste x DQ11 maaar supet derste x D
Door het mindere weer en andere locatie niet het échte defqon gevoel gehad, maar wel top vermaakt! Geluid bij de Mainstage was wisselend maar over het algemeen goed! En die eindshow weer he Geen woorden voor!
1ste keer defqon en het was zeker goed!! Mooie stages, overal het geluid inorde, nergens lange wachtrije! Alleen spijtig van het mindere weer, maar dat ware we na een paar uurtjes weeral vergeten! Vooral in Sylver & Black gestaan.. Helden van de dag: Sequence&Ominous, Tymon, Promo & Evil activities, Angerfist & Outblast, Synapse & Sei2ure, Kasparov, Ophidian & D-passion.. wat een lekker opbouwende set zeg en Negative A!!
Wat een heerlijk feestDe Helden:Wildstylez & Headhunterz & Psyko PunkzLocatie, Geluid, Sfeer, Aankleding van de main een van de betere!
Beetje traag begonnen, maar me toch prima vermaakt! Ik ben veel blijer met deze locatie, hier kon je goed rondlopen zonder overal zand in te hebben Gezellig gehad alleen met iedereen
DQ11 was super! 1e keer en echt naar men zin gehad. Helemaal niet gestoord aan het weer en de beste plekken waren Blue, Black en Main. B-Front, Zatox waren Helden.. Noisecontrollers was een goeie afsluiter! Thanx Q-Dance!
Was weer gezellig, hard, ondanks dat ik toch echt het meest bij de Black heb gestaan vond ik brennan heart geweldig draaien Alleen waar is het vrije gevoel gebleven wat de oude defqon1 had??
Helaas was dit niet Defqon.1 zoals we andere jaren gewend waren. Zoals anderen beschrijven, het Defqon.1 gevoel was er niet vanwege het ontbreken van een strand en geniaal kutweer... Toch heb ik me kunnen vermaken, maar voor 't eerst moet ik zeggen dat ik andere jaren beter vond !
was weer een geslaagd feestje!! ook al regende het hem me prima vermaakt!!!
Rare locatie, kutweer en kutgeluid op de main maar toch een topfeest gehad! Heldige sfeer & geluid in de blue! Magenta was ook top! B-Front, G4H, Titan
Afgezien de main vond ik de locatie niet bijzonder. DefQon hoort op het strand. Het weer zat ook niet mee jammer genoeg. Voor de rest toffe setjes gehoord Sei2ure &Synapse waren de helden!
Was Geweldig maar voor mij kwam dat gewoon door Blue daar werdt gas gegeven vondt de mainstage indrukwekkend maar de rest niet geen sfeer , de hitjesparade was er niks bij 20 augustus gaan we er echt voor ps: de camping maakte dit feest voor mij echt de moeite waard
was wel tof eforce heerlijke set clock kid aparte set wel good.. verder uitgang chaotisch bluh
Buschauffeur van bus 103 topkerel ! Lekker Hardstyle pompen om in de stemming te komen heen en Hardcore voor de terugweg, dat maakte het lange wachte goed! Voor de rest, geen last van het weer gehad, me van het begin tot einde vermaakt. Geluid bij Black links vooraan was netjes! Mainstage vond ik een beetje een telleurstelling, wel leuke eindshow zo vanaf de zijkant op de heuvel. Al met al Topdaggie gehad.
Top feest gehad. Van begin tot het eind los gegaan, Totaal geen last gehad van de miezerregen. Laat aub EA nooit meer met Promo draaien! Wat een kutplaten..Verder Almere geen moment gemist.
Dik feest in de blue. Best jammer van de mensen die in de blue komen schuilen en stil staan met regen... Set van de dag Luna & Pavo, helden!!! Luna & Crypsis en RanD & Adaro ook dik. Clock Kid nooit meer boeken!
wat een hemelse dag!!!!!! Eerste keer Defqon en zeker niet de laatste keer!!!
Lekker feestje. Helden van de dag: Sandy Warez en Kasparov! Gewoon een lekker feestje gehad. Alleen jammer dat we pas om kwart over 2 goed en wel van het parkeerterrein af waren.
Dit was zeker niet de beste Defqon waar ik ben geweest... En dat kwam vooral door de nieuwe locatie. Defqon hoort gewoon op Almere strand. Dat maakte t feest zo uniek. Nu was het net een festival zoals alle andere. Ondanks het weer en de locatie toch een super feest gehad. Vooral bij main gestaan. Heerlijk genoten van The Prophet wat een set!!! En het einde was zo mooi!! Alleen t parkeren/wegrijden was een groot drama... 2 uur stilgestaan, konden geen kant op. Dat kon echt beter
Jaja, het was vet. Jammer van het weer, maar eigenlijk boeide het totaal niet. Overal vette sets (veel dj's waren niet bang om ook wat oudere nummers erdoorheen te gooien) en teringvet geluid bij Blue, Black en Main
Zo, 1ste Defqon zit er op. Twas goe plezant ze! Geluid in de Grey ging lekker hard in't begin bij Sequence& Ominous. Voor de rest, Tymon, D-Passion vs Ophidian en Negative A! Wel spijtig dat ik Almere strand niet heb kunnen meemaken.
Ok; het was slecht weer...maar de nieuwe locatie stelde mij echt teleur... Niets speciaal meer zoals in Almere, maar gewoon het zoveelste typische Dancefestivalterrein. Almere was top.....Biddinghuizen was flop! Dan nog maar te zwijgen over het drama om er na het feestje weg te geraken... DefQon 1 nee dank u... Ik ben blij dat ik de editie's in Almere nog heb meegemaakt, maar in 2012 denk ik dat ik ga passen.
Wat een feest! Dat geluid in de Blue en Purple en de aankleding in de Ultra-Violet Ben aangenaam verrast door Clock Kid en E-force Tja, en Luna&Crypsis, Ran-D & Adaro altijd
Blue!!! De vetste stage! Met als eindbazen van de dag: Deepack Josh & Wesz, Alphaverb, Luna vs Crypsis & Ran-D & Adaro Super feest gehad ondanks het weer Ik heb me optimaal vermaakt! Beter dan in 2009 & 2010
Ongelovelijk vet! Goede sfeer. Wat een afsluiting, Respect Q! Alleen 1,5 uur TBY? Die man is over zijn hoogtepunt heen, feest gevoel ebte totaal weg bij main en parkeerterrein en omgeving zijn niet echt berekend op zo veel auto's, maar dit alles mocht de pret niet drukken!
fucking geweldig...locatie was goed voor het feest, maar verkeer was fucking slecht..
ik sluit me aan bij de rest. Het was geen defqon zoals we hem kennen. Maar evengoed goed vermaakt. Beetje jammer van die parkeerplaats maar ja ik had ook niet anders verwacht!
Heb staan werken bij de purple stage, Zwaaar vette muziek gehoord de hele dag en lekker staan knallen achter de bar (B) Hierna nog ff de after meegepikt
Top feest. 9e defqon, almere totaal niet gemist. Het is maar net wat voor feest je er zelf van maakt,stelletje zeikers hiero. Onverwachts veel in Brown geweest, Heerlijk Psycho punkz in blue, maar NC op de main. Beste afsluiter ooit, elke plaat zat er zo dik op. 3 uur in de file gestaan was wat minder
leuk feest gehad, niet helemaal me draai kunnen vinden. dit was geen defqon 1(ik miste het strand) en wat een KUT busschauffeur. wil die sjap niet rijden vanwege dat noodluik!!
DefQon was weereens geweldig! Btje jammer van het weer maar mocht de pret niet drukken =) Stage Purple E-Force en Mainstage B-FrontZatox en Noisecontollers wrede afsluiting! Kortom SUPER FEEST!!
Wooow mensen wat daar in de blue allemaal op de draaitafels beland is vanavond, vanaf Deepack tot het eind stond het gas er vol op. Heb gelukkig weinig het gevoel gehad dat verslappen op de dansvloer toegestaan was en da's zeer goed teken En WTF!!! Die Ran-d en Adaro Terrein kreeg door het weer vond ik wat sombere uitstraling. Maar echt dik en DIK vermaakt en dus tik ik dit met zeer voldaan gevoel
Locatie was goed voor het weer dat we hadden, Blue was genieten
Ik heb me meer dan goed vermaakt. Blue toch wel de area waar het het meeste los ging. Heerlijk feest gehad! Alleen jammer van het vervoer terug. Wat een drama.
Geen echt defqon gevoel, andere locatie en minder weer maar toch een leuke dag gehad,jammer dat mensen bij de red niet los gingen...owjah en nooit meer met eventtravel naar defqon!
heerlijk feestje gehad. Het was alleen geen defqon meer zo goed als overal even geweest. the dj producer wat een held jammer dat de set van negativ A zo ineens werd beindigd
NOOOOIT MEER ALMERE STRAND! Ik zeg volgend jaar net als Lowlands, donderdag t/m zondag! Zelf met de Pre en de Afterparty was het te kort WAT EEN BRILJANT FEESTJE, WAT EEN SFEER! Wauwie
Promo blaasde EA gewoon weg, DJ Producer en Negative A kneitertvet, en natuurlijk het kersje op de slagroom!
Maximaal genoten van het extended weekend!! TE GEK!!!
Jammer dat het weer niet mee zat. Waar was dat ultime Defqon gevoel?? ik zeg volgend jaar weer terug naar Almere strand daar hing toch veel meer sfeer! Maar ondanks dat heb ik me nog wel vermaakt met al mijn toppers!!
dikke stages ldikke edits gedraaid enzo alleen jammer van die klotezooiiii bij de parkeerplaats
Ondanks de regen was het wel een vet feestje. was weer genieten
Ondanks het weer een super feest gehad!! Kei dikke locatie!! voor The Prophet en Negative A!! de aankleding was fantastisch. Kortom wat een knalfeest!!!
Nog nooit eerder naar Defqon geweest, maar zelfs ik miste het Defqon gevoel, zoals ik het me voor had gesteld. Ben wel heel de dag keihard los gegaan in de Blue !
ik vond het een geweldig feest!!! blue en grey...waren echt TOP!! en alles was gewoon super goed gereld en qua ligging lag alles precies op de juiste afstand..en dat vuurwerk was echt SUPER!! thanks Q-dance!!
"DefQon gevoel was er idd niet" maar dat kwam ook zowiezo mede door het kutweer. verder wel genoten in de blue tent, volgend jaar ga ik echt geen minuut meer naar de main
B-Front, Ran-D & Adaro, Deepack en een eervolle vermelding voor Titan! stelletje helden! Verder: gezelligheid van alle lieve vriendjes/vriendinnetjes, geluid, overige vette sets en het sfeertje wat er hing! Op naar volgend jaar!
Eye-d en hidden heer en meester! wat een geweldige set! Thrasher ook erg vet Voor de rest hele dag in de silver geweest, echt gruwelijk! Dean Rodell Tymon, TOA, DJ Producer en Synapse & Sei2ure Laat alleen die lady kate de volgende keer maar thuis!
Super chille dag gehad! Zwaar respect voor Arkaine ; dikke shit! Verder Luna&Crypsis en Gunz for Hire GENIALE set! De grote eindbaas is toch echt DEEPACK
Thanx lieverds voor t super dagje Niet zo kunnen storen aan t weer..ma toch geen Defqon gevoel gehad..ze hadden t beter een andere naam kunnen geven ma wat vet gedraaid overal
topfeest! eerste x defqon, en zeker niet de laatste! tha playah, crypsis vs luna, NC Ran-D& Adaro vuurwerk ook vet!! regen was niet erg, verfrissend zelf
Heerlijk feest! Liet me niet tegenhouden door de regen! Zatox, Noisecontrollers, Luna & Pavo, Outblast & Angerfist en totaal onverwacht ook A-lusion en de Wasted Penguinz maakten voor mij de dag. Promo vs Evil Activites & Bioweapon vs Toneshifterz waren ook lekker. En dat stuk wat ik van de DJ Producer nog heb meegekregen was ook heerlijk Afsluiting vond ik ook geweldig!
absoluut een top festival, en ondanks t weer zeer goed vermaakt... maar het was gewoon geen defqon, btje sfeerloze locatie, ik vond de algehele aankleding vergeleken bij voorgaande jaren echt ondermaats (gekke kunstwerken overal, ingegraven badkuipen, zandsculpturen etc etc, dat is toch wat defqon altijd net ff specialer maakte dan andere festivals) maargoed ik heb me zeker goed vermaakt...
Na een top georganiseerde vrijdag, een toch wel tegenvallende zaterdag. De slagroom was al van de kers af en tevens heeft Defqon.1 zijn naam gevestigd als feestje zoals het voorheen werd gegeven. Overigens werd er bij Black geweldig gedraaid, waar de hardstyle het weer na liet.
Nieuwe locatie, wat zeker mogelijkheden biedt. Geluid op de main viel tegen, andere areas heel goed geluid. Sfeer was er ook niet op de main, maar dat zijn we ondertussen wel gewend. Gezellige dag gehad, goede sets gehoord. Minpuntje vond ik wel dat veel nummers vaker (3+) voorbij kwamen in verschillende areas.
Vond vorig jaar toch wat beter, daar zal 't weer en 't geluid ook een rol in hebben gespeeld. Maar ik kan zeker niet zeggen dat ik me niet vermaakt heb! Supergezellige mensen, topsfeer > De Blue
Dik festival weer Maar verder (mede door het weer & nieuwe locatie) niet echt het DQ gevoel gehad, en te druk in de tenten vaak. Verder HHZ vs Wildstylez
Wat was dit vet zeg! Ondanks het weer heb ik me van begin tot eind prima vermaakt Jack of Sound, Bioweapon vs. Toneshifterz, Alphaverb, Psyko Punkz, Ran-D & Adaro en natuurlijk de opper helden van het moment Wasted Penguinz een uur lang staan genieten met kippenvel over m'n hele lijf
Goed geamuseerd met het gezelschap waarmee ik was. Verder leek het wel Q-base zonder bunkers, ik mis almere strand!
Lekker feest Deze locatie maakt Defqon nu minder speciaal voor mij en lijkt het wat meer op andere feesten Het weer viel me mee, maar het zag er wel wat somber uit zonder zon. Af en toe purple, verder eigenlijk alleen maar in de Blue gestaan zoals altijd TOP Vet decor/stage bij de Red! Jammer van de apparatuur bij Titan, echt kut voor hem. Oh ja en KAP EENS MET FILMEN BIJ DE AFSLUITING EN GA GVD GEWOON LOS!
Was me weer een fijne feesje ! leuke sfeer alles goed geregeld. (zelf de bus ging bij ons snel) echter had ik niet het DefQon gevoel van vorig jaar en was het DefQon onwaardig.. Verder helemaal top!
Een fantastische dag gehad met mijn popjes! Brennan Heart: koning! Noisecontrollers: keizers! Een aflsuiting zo mooi om van te janken.. Maar toch zijn Defqon & Almere Strand onlosmakelijk verbonden..
Bij de main zoals altijd weer een baggersfeer. Helaas was de Blue overdag veel te vol. Maar toch super feest! Buiten de blue ook goed losgegaan, en later werd het rustiger, vetste moment van de dag. Ran-D & Adaro, Psyko Punkz
Hele toffe dag gehad en ja het was anders dan normaal. Dat strand brengt je toch in een wat andere stemming direct. Mijn helden van de dag: TOA, Sequence & Ominous en Ophidian & D-Passion. eeindshow zag er ook weer fantastisch uit al vond ik het wel jammer dat iedereen vooral aan het kijken was.
Zeer goed vermaakt op Defqon, Technoboy & B-Front super, maar de grote winnaars Ran-D & Adaro Wat een GEWELD!!! Was hierna ook gelijk helemaal klaar. Alleen het parkeren wat een drama 2:30 uur stilstaan op het P-terrein SCHANDALIG
weer was kut.. het verkeer was echt zo slecht geregeld... echt een minpunt voor de altijd zo geweldige defqon...geef het of een andere naam...of volgend jaar gewoon weer op almere strand... want dit was gewoon bagger slecht geregeld allemaal!! verders met me eigen clubje ckr vermaakt....
heb men eigen goed vermaakt !! weinig last gehad van het weer E-force was echt de man van de dag!! knalde echt lekker door zoals het hoort verder DEEPACK zoals altijd wel en RAN-D & ADARO niet meer normaal hoe vet !! geluid in de blue en purple was ook echt ferry ferry good.. tot volgend jaar
heb we weer eens prima vermaakt, stampuh in de regen ging ook prima
Defqon was SUPER zoals altijd..Alleen echt te jammer van de locatie..Defqon hoort gewoon op Almere strand! Defqon wordt op deze manier normaal en niet meer speciaal..Maar ondanks alles toch een top dag gehad! Vooral het einde was geweldig!!!!
Nope Defqon gevoel was absoluut niet aanwezig, wel leuke locatiie, muziek was goed, alleen het echte Defqon gevoel gemist... En de bussen op het ein wat een DRAMA
O my god wat miste ik zon zee en strand, maargoed das al te veel gezegd. Leuke dag veel te veel alcohol.... Lekker staan dansen met mn vriendjes en vriendinnetjes!
Zeer goede defQon wederom, nieuw terrein is mij, ondankt het weer, goed bevallen... toch waardeer ik het voor het eerst met een zeer goed ipv geweldig, de afvoer van auto's etc. moest beter!
Van begin tot eind staan knallen! Hoogtepunt die eindshow... Nog nooit vertoont dat er een mega Defqon logo richting main wordt gereden om vervolgens op de beats van de Noisecontrollers een kwartier vuurwerk alle kanten op te knallen WTF
Wat een heerlijk feest ! Afsluiting was magisch ik heb echt genoten van mijn eerste defqon en dit is zeker niet mijn laaste ! wel jammer dat er geen zonnetje was
Defqon... Het hoort hier niet thuis vind ik... Maar dat zal grotendeels ook door het weer komen.. Als het zonnetje had geschrenen was het toch anders Verder, heerlijk genoten! Volgend jaar nummer 10! noisecontrollers Wat een afsluiting Verder ook gruwelijk los gegaan van sequence en ominous! Was een set om je vingers bij af te likken
Wat een feest in de blue ! Voor de rest mocht het weer de pret niet drukken.
Jammer van het weer, maar heb me toch prima kunnen vermaken net voor de rechter bar bij de Black, daar was het tenminste verharde grond en geen modderbad
Volgend jaar lekker weer almere , dit was niet echt Deffie as we know it
goed geamuseerd maar misschien dat het aan de regen lag maar de locatie vond ik minder en twijfel om volgend jaar te gaan maar al met al een geslaagd feestje!!!
na het eerste uurtje regen ging het gewoon lekker los.. aan de producer in de silver ...alleen die bussen daar word je niet goed van.. 1 keer en nooit meer.. tot volgend jaar proost
Black top dag gehad daar:DGrey ook een early hs setje van pavo en luna andere area's konden me niet echt boeien
Heerlijk feest! Ran-D&Adaro, The Prophet, B-Front, Henzel & Disco Nova, NC Alleen Headhunterz & Wildstylez echt een groot drama met die twee anthems beginnen en dan bij de nummers die daar op volgde steeds over gaan naar een ander nr als de beat er net inklapt..
Ondanks de nieuwe locatie en de regen heb ik me eigen toch vermaakt in de Blue en op het einde bij de Mainstage, jammer dat er niet zo'n goede sfeer hing maar heb me goed vermaakt met iedereen
Mainstage was echt waardeloos, sfeer was ver te zoeken en het geluid was dramatisch. Gelukkig maakte Blue dat allemaal goed Wel erg jammer wat er bij Titan gebeurde maar gelukkig kon ie het laatste half uurtje gewoon weer vol gas gaan
Mwah.....het is dat Grey&Black VET waren want anders was ik volgend jaar niet voor de 10 gegaan.......onwennige DefQon.1 NIET mijn lokatie en nee dat had niks met het weer te maken, gewoonweg NIET het DefQon gevoel op de een of andere manier, Grey was echt MASTERLIJK en dat maakte al het overige goed! Vooral Mr. Vince, Neophyte&Partyraiser & Mr. Claudio Lancinhouse waren SUPER. Parkeren echt TE duur en geluid VEEL TE zacht!!!voor het eerst geen geweldig als waardering.......
Heb me zeer goed vermaakt, muziek in de blue... GEWELDIG. Luna en Crypsis...
1e keer defqon, prima vermaakt, maar vond het niet echt en topfeest. goeie setjes van: richie gee, sandy warez en d-passion & ophidian! lady keta helaas moeten missen
Wat een feest Goed geluid, lekker gezellig rechtsvooraan bij de main .. Set van de dag, toch wel Deepack, wat ging dat los in de Blue .. Zatox ging ook lekker hard.. Eigenlijk niks meegekregen van de lasers enso.. Al met al een topfeest
Over het weer zullen we het maar niet hebben, daar hebben we geen invloed op. Maar verder ... Absoluut niet de beste Defqon! Lokatie Almere is veel beter. Het leek gisteren wel een marktplaats. Wat mij betreft volgend jaar weer op zoek naar een nieuwe lokatie. Op de main veel dagjesmensen die maar niet wilden losgaan op de muziek, erg jammer. Blue daarentegen was geweldig!
Zeer goed feestje gehad, ondanks het weer. Terrein beviel wel, genoeg ruimte op de main, goed ingedeeld, dus Q: netjes gedaan! Maar moet toch zeggen dat ik er geen DefQon.1 gevoel bij had..
GE NI ALE muziek in de blauwe tent! Verder Sequence & Ominous en the Machine ook bazensets. Oppernazen Ran-D vs. Adaro het was weer een ouderwetse defqon met alleen maar mafkezen, briljant!
GRUWELIJK FEEST ! DEFQON.1 heeft zich zonder het strand toch bewezen ! Het feest van HET JAAR! NC HELDEN en maar hardcore draaien om half 11 ! HEERLIJK Q-DANCE !
Wat een feest Van begin tot einde uitstekend vermaakt Laatst paar uurtje op de Red waren tot volgend jaar!
Volgend jaar nieuwe locatie? Hoek van Holland misschien? Haha..Ten eerste: ik ga het weer ZEKER niet de schuld geven van gister want ik heb er eerlijk gezegd wel van genoten. Een keer wat anders is ook leuk, beetje miezeren, zooitje blubber onder je poten en slenterend het terrein heen en weer gaan. Jammer van de laatste 2 uurtjes, alles werd iets grimmiger en dat resulteert bij mij in een "Zeer Goed" i.p.v. "Geweldig"... Zoiezo volgend jaar weer present.
Ondanks dat ik al kapot was van een nachtje (B) en een pre party is het zo met en met nog goedgekomen op defqon en heb ik me prima vermaakt ivanaf de later middag
Ik heb me prima vermaakt Sfeer zat er goed in bij de blue. En geluid was ook goed. En de nieuwe locatie valt ook helemaal niet tegen. Alleen zo jammer van het weer. Werd er echt depri van.
Was zeker weer heel goed feesie!! tis toch anders dan op almere strand!!maar de aankelding, indeling en de eindshow waren echt geweldig!!! hopen dat volgend jaar de zon schijnt!!!
wederom een heerlijk feestje gehad!!! ondanks de regen overdag!! heerlijke sets gehoord!! helden vd dag waren Luna vs Pavo, deepack, the prophet en ZATOXXXXX!!!!!
Ondanks de slechte organisatie v/d partybussen, het kut weer, slechte locatie ivm Almere, veel te zacht geluid @ main, al met al waarschijnlijk de slechtste defqon editie waar ik ben geweest, toch top weten te vermaken!
Helaas voor mij de minste Defqon waar ik ben geweest. Weer, locatie, sfeerloze main, tegenvallende sets waren zeker minpunten. Laatste twee uurtjes wel lekker los gegaan in de Blue, maar het geluid dat er om 22u mee kapte was dan ook weer een beetje jammer Wel voor Titan, heb genoten, maar echt sneu voor die gast als je eindelijk mag afsluiten in de Blue
Ultra Violet, Blue & Purple Heerlijk einde op de red, top feest!!! Alleen dat wegrijden met de auto blijft een drama!
Vond de locatie saai, aankleding leek niet af en t weer zat helaas niet mee Wel een vermakelijke dag gehad en ongeveer overal wel even geweest! Paar leuke setjes gehoord alleen allemaal een beetje voorzichtig.... Parkeerplaats bussen drama Geluid matig, parkeerplaats kut! sfeer gemoedelijk Had alleen geen seconde het gevoel dak op Defqon stond! Met q-base vergelijken slaat dan weer nergens op, Q-base is in bunkers mensen.... Was het maar Q-base
Wat een afsluiting Geweldig de main, purple en blue
Het terrein was wennen en het weer zat ook niet echt mee, toch kon dat de pret niet deren. Heb me enorm goed vermaakt! De Blue was weer gezellig (zoals altijd eigenlijk) Deepack waren de helden van de dag, al draaiden Alphaverb en Zatox ook top
Ja super naar me zin gehad Jack of sound die hoort op blue thuis gruwelijke set en verder was heel BLUE gewoon top alleen idd mis ik het echte defqon gevoel wel met het strand strand hoort zon bij gras hoort regen ach ja op naar volgend jaar afterparty op de parking was lache
zeker weer een topper!! prophet & zatox :respect. ook de lokatie was voor herhaling vatbaar. niet de irritante lange afstanden van tent na tent. alleen dat weer was jammer!
E-force Live...Hoogtepunt Van Dit Jaar !! Luna & Crypsis en Ran-D & Adaro waren voor mijn de absoluute hoogtepunten op de 2de en 3de plaats...En natuurlijk...die super mooie afsluiter...wauw,wat een verschil met vorig jaar !! Op naar het 10 Jarig Jubileum Van DefQon Volgend Jaar !!
Super naar me zin gehad ! Blue en Purple waren top! Alleen jammer vh geluid op het eind in de Blue
Super Vet Feestje...Alleen Even Wennen Aan De Locatie,En Geen Strand..Helaas. Verder...Hoogtepunt DefQon 1 2011 --> E-force Live In De Purple !! En Super Mooie Afsluiting Tegenover Vorig Jaar
Wat een vet feest!! Ultra violet, blue, purple en de main waren top
Heerlijk feest gehad, met de Blue als grote favoriet!! Damn, wat een setjes (Deepack ), wat een geluid, wat een sfeer!! Ongekend Magenta vond ik een waardige toevoeging, werd lekker gedraaid Balen van het weer en de sfeerloosheid op de mainstage, om nog maar te zwijgen over het meer dan 2 uur (!!!) moeten wachten voor we van de parkeerplek afkonden Voor de rest een topfeest!!!
Het was echt gruwelijk hard! Maar echt totaal geen defQon meer .. Denk dat er toch een andere naam moet komen want defqon past er niet meer bij! Het was geweldig thanks Q-dance
main wat een kutsfeer! teveel buitenlanders teveel dagjes mensen. BLUE dat was de plek! poe alpha² wat een geweld evenals Crypsis & Luna, het geluid was daar tevens ook perfect
Geweldige dag gehad, G4H ging helemaal gek! Ik bedank bij deze ook mijn vrienden en vriendinnetjes het was super gezellig! Volgend jaar toch maar meer volume op de main, verstond er geen zak van!
Wat een gezelligheid! Hulde voor Alpha Twins, Jack of Sound, The Machine en het ziedende geluid op de purple de laatste paar uur Tevens respect voor onze buschauffeur, dankzij geniaal parkeren binnen 2 uur weer in Dordt!
Leuk feest weer! alleen jammer van t weer en de locatie is toch niet zo als Almere strand!
Het hele weekend gewerkt en flink gefeest met de Q-Dance crew! 2 nachten geen slaap. Overal modder, liters alcohol! HET WAS GEWELDIG!
De echte charme van Defqon is er niet op het nieuwe terrein.. het is nog steeds een vet festival maar geen Defqon meer Super naar mijn zin gehad, dat wel, ondanks het weer! Magenta stage Vet
Luna vs Cryspis & Adaro vs Ran-D % and DEEPACK wat een BAZEN! De blue bleef maar gassen teringg alleen jammer dat het 3 uur duurde voordat we uit flevoland waren en de main vond ik qua geluid ook tegenvallen!
DEFQON1 wat een RUIGE BEDOELING (ja cas je bent zelf een ruige bedoeling Pre-Party: Grandioos. Feest: Gruwelijk mr Kutweer! After-Party: Vet en naar de klote Op naar Decibel Vrienden het was REUZE, bedankt!!! .....SJOFTIJS HUMPF
Defqon? Ach het was een topfestival.. Jack of Sound, Ran-D & Adaro, B-Front, Ominous & Sequence en E-Force wat een bazenshit! Wat ongelovelijk zuur voor Titan dat het geluid het af liet weten tijdens zijn set
Tja, ik miste toch echt de zon zee en het strand, ik moest echt wennen aan deze nieuwe setting. Speciale dankbetuigingen naar de vele DJ, geluid & licht techneuten en de beveiliging ! (Dankzij de regen kon de muziek wel verschrikkelijk hard!!! WOW, PIIEEEEEPP!!!!!!
Locatie (mede door het weer) gewoon weg kut! Ademde geen sfeer à la Defqon. Geluid was overal top (&hard) behalve op de Main&Blue....die laatste was, naar de vehalen die ik hoorde, te sneu bij Titan voor jouw man!!! Verder....uit oogpunt van recycling.....je bierhouder 1 muntje Helden van de dag: Luna&Pavo//The PLayboyz//Headhunter vs Wildstylez//Q-IC//Demoniak//Dr.Rude//Titan
Wat een editie was dit weer! Nieuwe locatie is echt stukken beter, alles is lekker beloopbaar! Topsetjes gehoord in de Blue, UV en de afsluiter Noisecontrollers was echt fijn! Toppers van het feest: Ran-D vs Adaro! Allejesus wat een geweld!
pluspuntjes voor de organisatie, sfeer en muziek op ultra violet purple blue, eindshow + vuurwerk! minpuntjes voor het weer, sfeer op red, de niewe locatie (defqon is nu een betere q-base
DEFQON 1. ondanks dat deze eerste editie van DefQon in biddinghuize me, mede door het donkere weer, een soort Q-base gevoel gaf was het toch een DefQon uit duizenden Crypsis & Luna Hoe vet wil je het hebben Dat geluid en dan die kicks Verder: Arkaine, Slim Shore, Wildstylez, E-force & Waverider errug vet
Wat een vet feest Helaas niet het gevoel gehad dat ik op Defqon.1 liep.. Had eerder een Qontinent gevoel Desondanks een super dag gehad, Blue en Brown Arkaine,Luna vs. Crypsis,Ran-D vs. Adaro en DEEPACK waren mijn helden:respectl)
Genoten van het hele weekend!! The Pitcher, Prophet en Zatox (en vele anderen)waren geweldig!! BEDANKT Q-Dance
Magenta en White erg vet! Spacepirates vette act. En ohja, te weinig barren?
Geweldig feest, zo goed als hele dag in de blue gestaan en wat stond het geluid daar heerlijk ! Vuurwerk was ook prachtig parking was goed geregeld konden vlot doorrijden en thx aan de bonnenjongen .
Heerlijke dag gehad. Ondanks de sfeer op de main toch genoten van Bioweapon en Toneshifterz (vooral 2e deel). Verder voor mij Ran-D en Adaro helden van de dag!
laat degene die er geen defqon gevoel bij hadden lekker thuisblijven volgend jaar des te meer kans voor een ander
het was echt mooi! Sei2ure & synapse, Richie gee, Tymon helden! Het weer kon de pret niet drukken! Volgend jaar zeker er weer bij, hopelijk met iets meer power op de silver stage natuurlijk
Duurde lang voordat ik erin kwam, jammer van die kak regen overdag! Deepack knalde er goed op in de blue, maar E-force held van de dag in purple wat was dat vet zeg! Blue & Purple wel erg dik geluid
Nieuwe locatie is altijd wennen. Helaas geen zand in de schoenen bij thuiskomst. Het weer zat ook al niet mee. Al met al een prima dag gehad....met name in bij Purple en Blue. Chris One.....wat een held blijft dat kereltje toch! Terrein verlaten was praktisch onmogelijk.....bus heeft er 1,5 uur over gedaan! Mensen per auto nog langer!
Space Pirates helden van de dag! Verder goede setjes van J&W en Bioweapon&Toneshifterz. Eindshow was ook erg dik, maar ondanks dat nooit een defqon gevoel gehad...
Wat was het weer vet!! Ondanks het weer een TOPdag gehad op de main, the prophet draaide lekkere nrs! Alleen jammer van de locatie.. +1 voor Almere strand
Geen defqon zonder zon zee strand. Wel leuk! Hoogtepunt: 16bit en thrasher
Ondanks de regen supergezellig en goed feest gehad!! Main BFront, Zatox, Noisecontrollers. Alleen het was toch niet meer hetzelfde Defqon gevoel. Maar ja dat krijg je na 7 jaar Almere strand...
Heb me prima vermaakt. Geluid stond lekker hard overal en werd goed gedraaid
Q-dance heeft deze keer wel een nagenoeg perfect feest neergezet. De nieuwe locatie is heerlijk (alles lekker dicht bij elkaar), het geluid was haast overal in orde en heb uitstekende setjes meegemaakt. Leuke gezellige sfeer ook vond ik! Enige echte minpunt was het weer, maar dat kan Q-dance niet bestellen helaas.
coone made my day jammer van het weer en de 5u durende terug reis. verder top feestje! goed vermaakt!
Het was een dag van ups en downs, al was dat te danken aan het weer. Organisatorisch zat het gwn goed in elkaar, Mooie aankleding van de area's en alles niet te ver uit elkaar. Sandy Warez om 4u meteen vol gas erop
Impressive livesets by: Technoboy, B-Front, Zatox & Negative A! Helaas bezitten wij mensen niet de mogelijkheid om onszelf te delen zodat we ALLES konden meemaken.. Keuzes, keuzes.. Altijd lastig
qua locatie een grote vooruitgang, nu hoef je tenminste niet heel de dag door het strandzand te banjeren. aankleding was echt net als de locatie, jammer van het weer maar daar geven we piet paulusma maar de schuld voor
Op zaterdag 25 juni vindt Defqon.1 Festival plaats op Evenemententerrein Biddinghuizen. Aanstaande zaterdag, 9 april start de kaartverkoop voor Defqon.1 Festival op Q-dance.nl. 379
Het Openbaar Ministerie (OM) in Flevoland overweegt dit jaar op Lowlands en dancefestival Defqon.1 een 'patseraanpak' te introduceren. Festivalgangers met blitse auto's en dure sieraden zullen dan moeten bewijzen, dat ze die ook kunnen betalen. Het OM wil naast de gebruikers ook de dealers aanpakken met een 'wasstraat', zo tekende dagblad De Stentor op. Lowlands is onaangenaam verrast door de berichtgeving over de controle van bezoekers. Volgens het OM betreft het slechts een idee en geen nieuwe aanpak. 333
De verhuizing van Defqon.1 naar Biddinghuizen zorgt voor nogal wat opschudding. Maakte eerst de burgemeester van Elburg zich zorgen over geluidsoverlast, nu maakt de Drontense ChristenUnie bij monde van de heer Oosterveld bekend dat hij zich zorgen maakt over gehoorschade die de op Defqon gedraaide muziek teweeg zou kunnen brengen. 184
Het hardstyle dancefestival Defqon.1 verhuist dit jaar van Almere naar Biddinghuizen. Dat maakte burgemeester Aat de Jonge van de gemeente Dronten bekend tijdens de nieuwjaarsreceptie. 529
Ongeveer 50 procent gezien en is natuurlijk altijd leuk om in de collectie te hebben..Al meer hc dan vorig jaar! Maar hebben er de eerste 20 minuten meer mensen problemen met het geluid? Volume up, Volume down (of ligt het aan mijzelf?)
waar ik wel last van heb is dat je de dvds moeilijk uit de hoes krijgt
Inderdaad
Ik heb nog niet de hele dvd gezien. Maar ligt het mij of zit er een effect over het beeld heen elke keer..? ik vind het niet mooi
+ Die documentatie is erg kort.. jammer helaas vind ik altijd wel leuk om van alles te komen te weten over het festival enzz
En bij de eindshow word heel vaak publiek gefilmd... WAAROM ? Je ziet toch geen flikker omdat het donker is
En bij de eindshow word heel vaak publiek gefilmd... WAAROM ? Je ziet toch geen flikker omdat het donker is
Inderdaad, en ik heb het idee dat de beelden niet altijd kloppen met de muziek. Doe mij het filmpje van ibo orgut maar. Daar kun je het veel beter zien.
Ik vind de dvd niet zoveel aan. Impressies van de andere stages zijn erg slecht. De silver slaat werkelijk nergens op (muziek en beelden kloppen totaal niet en de tracks zijn vaag), de blue is erg matig camerawerk en de green is belachelijk kort. Ook is de track keuze niet de mijne maar dat is een kwestie van smaak. Wel goed dat ze wat meer aandacht aan de Black besteden.
Inderdaad, en ik heb het idee dat de beelden niet altijd kloppen met de muziek. Doe mij het filmpje van ibo orgut maar. Daar kun je het veel beter zien.
+1, maar dat kanaal is dus leeggeveegd. Alles van Qontinent, Trance Energy, Sensation etc is weg. Mega zonde, nu zou ik hebben gewenst dat ik backups had gemaakt.
+1, maar dat kanaal is dus leeggeveegd. Alles van Qontinent, Trance Energy, Sensation etc is weg. Mega zonde, nu zou ik hebben gewenst dat ik backups had gemaakt.
Mooi K*t ja....was zo vet in beeld gebracht die eindshow @ DefQon
zodat jij die dvd ga kopen en q-dance weer wat extra geld kan verdienen .
zakkevullers
Lijkt me niet aangezien id&t de video's van sensation zelf in de favorieten had staan.
Het zal er toch wel iets mee te maken. Met name beeld van Sensation werd altijd van YouTube geweerd, en heer Ibo (manager @ Q-Dance) had gewoon de complete opening online staan. Denk dat de hoge heren dit dus niet fijn vonden. Zeker weten doe ik het niet, want hij reageert niet op Twitter.
Als er auteursrechten geschonden worden dan haalt youtube de video's gewoon weg. Nu zijn ze door de gebruiker zelf op privé gezet. Dat is toch heel anders. Dit kan heel veel redenen hebben.
Prachtige dvd leuk als herinnering!! Maar die van vorig jaar en 2009 vind ik wel beter, niet omdat het almere was of het weer tis de muziek keuze die niet echt overeen komt met de beelden. Op de pc gaat de volume hard en dan iets zachter erg irrie maar op de dvd speler heb ik er geen last van... Erg vaag. Maar goed ben er blij mee, en ook met het defqon rugzakje !!!!