Ik moest even inkomen door het tegenvallende weer, maar toch mijn draai gevonden en me prima vermaakt! Afwisselend bij de Red & Blue gestaan en nog een tijdje bij de Black Nieuwe locatie was vet! Met de achtbanen op de achtergrond bij de Mainstage
Echt een briljante defqon voor deze jongen hoor.Grootste deel van de dag bij black en silver geweest,waar de sfeer goed was en iedereen gewoon lekker los ging!!! Kortom veel te druk gehad om het strand te missen!CHAPEAU!!!
Jesessss!! F*cking 3 uur in de file gestaan om het parkeer tetrein af te komen! Slecht ongeregeld zooitje zeg! Feestje was oke maar mn verwachtingen waren hoger! Eerste keer defqon voor mij.
super feest jammer van het weer ik vond almere toch the place 2 be en wat een kutgezeik met die bussen van eventravel anderhalve uur moeten wachten totdat alles geregeld was eventravel nooit weer!!!!
Waar was de aankleding??? Waar was de bas bij black? Zwaar onder de maat qwa geluid. Reunion of the retards????? Vond het helemaal niks!! Parkeren belachelijk duur! maar heb het wel leuk gehad door mijn vriendjes en vriendinnen....
Zatox en NC, lekker hard en goed afsluiten op de main. The blue was ook lekker zeg, maar had wel het Q-base idee met dit terrein. Muziek overal goed hard, alleen bommetje vol he maar wat een feest!!
Oke.. t weer was nu eenmaal niet perfect, maar uiteindelijk denk ik dat ik dit liever had als dat van vandaag, 27 graden. vond het wel lekker verkoelend, die miezer Kben alleen bij de Black geweest, dus over de rest valt gewoon echt niks te zeggen lekkere setjes! The Viper: Mixmeister jammer dat t geluid een paar minuten wegviel, terwijl hij net zn nieuwe Burning Love remix(:honger draaide! Supergezellig sfeertje alleen helaas toch veel mensen misgelopen
Ben meer gewend van defqon! vondt erg tegenvallen dit jaar.. gelukkig hebben we er toch nog wel een leuk daggie van kunnen maken,.. het geld was het niet waard
super terrein!! alles lekker makkelijk beloopbaar.. schone neus aan het eind van de dag alleen het weer, maar goed daar doet niemand wat aan.. hopelijk volgend jaar weer hier!!
Leuk feestje weer, alleen zonde van het weer.. Locatie was ook niet super, maar de camping en vooral de PRE-PARTY maakte het een facking gruwelijk weekend!
Was echt geen top feessie!!!maar wel SUPER GEZELLIE!!!
wat een heerlijke party! goed georaniseerd alleen met de bussen was chaos! dat kan beter Qdance! het weer zat tegen maar toch prima vermaakt! volgend jaar weer!
heerlijk genoten. jammer van het weer, maar het plezier was er niet minder om! ik vind het strand wel iets sfeervoller, maar nu veel meer de ruimte. Top feest!
mooi feestje gehad, paar minpuntjes: 1. geluid bij de main te zacht en te weinig speakers voor zo'n veld 2. regelmatig technische geluidsproblemen meegemaakt 3. waarom zoveel stages waar niemand op wacht en andere dingen die het onnodig duur maken??
Ran-D & Adaro! _0_ wat een helden zijn dat.! Klote voor Titan.. Heeft Adaro nu zijn set gedraaid dan? Meende Titan weg te zien lopen toen t misging..
Goed feest, maar een feest als alle grote feesten.. Defqon op Almere strand had gewoon wat extra's, een locatie kan dus behoorlijk bepalend zijn voor het gevoel dat je bij een feest krijgt.
hele dag goed vermaakt, alleen geluid steeds harder en zachter en heb me op mensen staan ergeren wil je lekker stampen komen ze steeds tegen je aanlopen of blijven ze staan
Blue / Black / Grey waren toch de area's van de dag Afsluiter bij black was lekker! 2 uur vast staan op de parkeerplek (N) Genoeg leedvermaak gehad deze dag
van vrijdagmiddag tot zondagochtend alleen maar feest!! sssuper dik! niets dan lof voor Q!! volgend jaar absoluut weer extended!!
Top dag gehad helaas was het weer wat minder maar je kan niet altijd mooi weer hebben...de locatie vond ik wel tof was nu wat knusser dan dat je zover moet lopen...wij zijn tot het einde gebleven en op ons gemak naar de auto gelopen en reden zo van de parkeerplek af ??????geen file niks
Tymon made my day op de Silver stage! Maar gelukkig waren we met een gezellige groep, want de rest van het feest was een schrale bedoening. Locatie had geen sfeer. Black stage matige muziek en baggergeluid! Mainstage ook matig geluid en veel te zacht 's avonds.
Wat een VET feestje weer, goede sfeer ook ondanks het weer... alleen jammer dat het iets van 3 uur duurde dat je alleen al van het parkeerterrein af kon ..
zal nooit zp als almere worden de sfeer was anders totaal geen defqon gevoel ma verders lekker feest ma kunnen beter een andere naam aan het feest hangen want is en word geen defqon meer als eerdere jaren mja
zag er minder vrolijk uit omdat er geen zon was maar ondaks dat was het gewoon goed feest..af en toe de muziek wat zacht.. noisecontroller op de main was !!
Door op alles DefQon te zetten, is DQ verhuist geen identiek DQfeest/topevent. De organisatie had zeker meer uit de kast mogen halen, had betere indruk gegeven. Volume verschillen bij area,s dat de muziek door elkaar en de base, hoorde en voelde je zelfs. Terrein was opzich ok, mag van mij terug naar almere strand. Als volgende DQ zo wordt georganiseert, en kaartje even duur blijft veel DefQon-gangers afhaken. Er werd wel goed gedraait, met poncho in de regen stampen ging prima
heerlijk feest gehad. wat een subliem geluidje! alleen maar topsetjes gehoord bij black. en sandy warez was ook echt lekker bezig. dat weertje boeide naar een poosje ook helemaal niks meer. iedereen ging lekker los. hopelijk volgend jaar weer
Zeker goed vermaakt! Jammer van de regen en de locatie vond ik ook niet geweldig.. En wat een drama met die bussen. Al met al toch een prima dagje gehad, erg gezellig.
Distorted Revelation, Digital Age Showcase, Henzel & Disco Nova, Noisecontrollers, heel mijn dag was compleet! wat een feestje Alleen beter als almere strand? ik weet niet, laten we het een jaar met 100% stralend weer proberen!
eerste x defqon ma ook nie meer, hou alleen ma echt van de black beetje jammer van de regen,zat zwaar onde de modder. En wat ver lopen overal na toe!vond het geluid ook nie al te best.. helaas
Was geen Defqon dit niet zoals we gewend zijn!!!! ik zeg Almere strand kut geregeld met vervoer ze lieten niemand door! Om 3 uur konden we eindelijk naar huis!!
had er zoveel zin in. Na 7 jaar defqon op almere had ik wel iets meer verwacht dan een zeer slecht aangekleed feest met zeer slechte gluid. Q dance had echt meer van jullie verwacht. BUMMER
Vond de locatie helemaal niet zo verschrikkelijk! Er is veel zorg besteed aan de aankleding. Afsluiting@main was weer geweldig, top dag gehad ondanks het weer! parkeerplaats was inderdaad een drama..
echt een super feest gehad! was eerste keer Defqon heb het echt prima naar me zin gehad! en dan sta je ook nog eens in de krant die je aan het einde kreeg!!!
heb weer genoten van een topdag met mars!!..ging heerlijk los in de grey tent ..idd btje jammer dat je er 2 uur over moet doen om van de parkeerplaats af te komen..klein minpuntje!
Weer of geen weer, deze editie was echt dikker dan vorig jaar! Endymion helemaal vooraan Wat een dikke bass gierde door me heen En wat een prachtige aflsuiter!!!. Verder was de sfeer en geluid super in de BLUE, UV en de GREY
Vet feestje. Jammer van de drukte in de blue steeds. Helden van de dag: Luna&Crypsis en Titan Echt kut voor titan wat er gebeurde, en echt klotestreek dat ie om 23:00 gewoon op moest houden
Leuk feest maar niet meer dan dat. Ik miste echt het Defqon gevoel. Leek wel alsof ik op Q Base rondliep met tenten ipv bunkers. Wel prima vermaakt. Luna (vs Pavo en Crypsis) en dat sfeertje bij de Purple . Knallen in de regen heeft ook wel wat. Maar wat een ellende om van het terrein af te komen zeg.
gezellig feessie ging er goed in tering busschauffeur wil niet rijden vanwege dat noodluik
Josh Und wESz, BioShifterz & ToneWeapon and Space Pirates waren da BOMB
Super dagje gehad, niet egt helemaal het defqon gevoel gehad, maar wel mooie locatie ondanks het weer. Alleen aan het einde 2,5uur vast gestaan op de parking
Heel goed vermaakt Had niet het gevoel dat het defqon was, maar vond de indeling beter dan de laatste jaren op het strand, veel minder lopen in ieder geval. Jammer van het weer, maja je kan niet alles hebben Setjes die erbovenuit sprongen waren Sequence & Ominous, Sandy warez, TOA en Noicecontrollers Wel een klotezooi met de bus terug, 4.30 pas thuis
Jammer ben niet gewend van Qdance , vond het slechte defqon ooit . Als het op qbase gaat lijken kan ik beter wachten en mij die 150 km besparen ! Kut weer kut loc in een woord gewoon jammer .
Super feest! Alleen toch wel het echte 'Defqon gevoel' gemist.. Maar sowieso een super dag gehad! Heerlijke binnenkomer met Pavo en Luna Black buiten was ook weer heerlijk Afsluiter op de main
Meest geniale Defqon tot nu! Pre- en Afterparty waren beiden ook super! Extended was echt een pluspunt, ook omdat alles goed geregeld was op de camping Bazen van de dag met kop en schouders boven de rest: Ran-D en Adaro! De planken eruit geramt! Verder goed vermaakt bij o.a Darkraver, Luna & Pavo, Deepack, Arkaine en B-Front Volgend jaar zeker weer!
Tja vreemd feestje. sandy maakte vrijwel de hele middag goed... Wat een held blijft die man toch, ongelovelijk daarna nog wel wat leuke setjes gehoord maar was niet veel meer verder. jammer.... oja, buschaffeur bedankt nog voor het bier
Gezellig gehad, het weer gooide helaas voor velen roet in het eten, resultaat: sfeer ooit beter gezien. Terrein was wel leuk aangekleed en groot. Alleen wat was er overal met het geluid aan de hand? Zacht en het volume wisselde constant. Maar als er nog 25.000 extra bij moeten volgend jaar...
Goed feest gehad !!! Lekkere sets gedraaid @ Bleu ,. maar minpunten : locatie,weer en terugreis . Wat waren die bussen kut geregeld zeg ! Focking 4 uur over gedaaan om van biddinghuizen naar almere te komen omdat de bus niet van de parkeerplaats afkon
Geweldig naar me zin gehad ! Vooral bij Blue goee sets gehoord. Topfeest !! Alleen jammer dat die bussen zo bagger geregeld waren op de terugreis..
Door het mindere weer en andere locatie niet het échte defqon gevoel gehad, maar wel top vermaakt! Geluid bij de Mainstage was wisselend maar over het algemeen goed! En die eindshow weer he Geen woorden voor!
1ste keer defqon en het was zeker goed!! Mooie stages, overal het geluid inorde, nergens lange wachtrije! Alleen spijtig van het mindere weer, maar dat ware we na een paar uurtjes weeral vergeten! Vooral in Sylver & Black gestaan.. Helden van de dag: Sequence&Ominous, Tymon, Promo & Evil activities, Angerfist & Outblast, Synapse & Sei2ure, Kasparov, Ophidian & D-passion.. wat een lekker opbouwende set zeg en Negative A!!
Zeer mooie aankleding, goede line-up, sets en afsluiter. Jammer dat er geen sfeer was, mensen die vooraan stil staan bij de afsluiter gaan maar achterin staan, heb ik meer ruimte.
Rare locatie, kutweer en kutgeluid op de main maar toch een topfeest gehad! Heldige sfeer & geluid in de blue! Magenta was ook top! B-Front, G4H, Titan
Afgezien de main vond ik de locatie niet bijzonder. DefQon hoort op het strand. Het weer zat ook niet mee jammer genoeg. Voor de rest toffe setjes gehoord Sei2ure &Synapse waren de helden!
Jammer dat het geluid zo zacht stond op main, verder geluid overal prima !! heerlijk vermaakt met de party bende ! en voor de eindshow !! die was DIK !!
Was zoals altijd weer helemaal super!! Prima genoten!! Minder van het weer maar dat mag de pret niet drukken! Top sound!
Wat een bagger feest zeg, daar heb je dan 8 jaar naar uitgekeken Twee pluspunten; schone wc´s en goed eten... Maar verder was het een groot kutfestival wat zeker het geld niet waard was..Volgend jaar gewoon weer naar Dominator!
was wel tof eforce heerlijke set clock kid aparte set wel good.. verder uitgang chaotisch bluh
Organisatie, geluid(op main na) en sfeer allemaal dik in orde! Locatie vond ik persoonlijk minder omdat ik Defqon toch wel associeer met een strand. Positieve uitschieters qua dj's waren B-Front(natuurlijk), the Pitcher , Arkaine en the Machine. Verder erg gezellig gehad met iedereen om mij heen.
dik dik dik kenne ze volgende keer ook niet snachts nog doorgaan?? Was echt te snel afgelopen en wij zaten gewoon in 10min van het terrein af! slimme routes kiezen
Prrrrrima vermaakt! Ook 't weer maakte geen hol uit, had ook wel weer wat zo Alleen het echte Defqon gevoel is weg, volgend jaar hoef ik er niet meer heen als het op dezelfde locatie is... Zonde, maar wat doe je eraan! Ook het eerste jaar geen 'geweldig' gekregen.
Dit was zeker niet de beste Defqon waar ik ben geweest... En dat kwam vooral door de nieuwe locatie. Defqon hoort gewoon op Almere strand. Dat maakte t feest zo uniek. Nu was het net een festival zoals alle andere. Ondanks het weer en de locatie toch een super feest gehad. Vooral bij main gestaan. Heerlijk genoten van The Prophet wat een set!!! En het einde was zo mooi!! Alleen t parkeren/wegrijden was een groot drama... 2 uur stilgestaan, konden geen kant op. Dat kon echt beter
Jaja, het was vet. Jammer van het weer, maar eigenlijk boeide het totaal niet. Overal vette sets (veel dj's waren niet bang om ook wat oudere nummers erdoorheen te gooien) en teringvet geluid bij Blue, Black en Main
Zo, 1ste Defqon zit er op. Twas goe plezant ze! Geluid in de Grey ging lekker hard in't begin bij Sequence& Ominous. Voor de rest, Tymon, D-Passion vs Ophidian en Negative A! Wel spijtig dat ik Almere strand niet heb kunnen meemaken.
Jammer van de regen, maar al met al tog wel weer een slopend dagje
Ok; het was slecht weer...maar de nieuwe locatie stelde mij echt teleur... Niets speciaal meer zoals in Almere, maar gewoon het zoveelste typische Dancefestivalterrein. Almere was top.....Biddinghuizen was flop! Dan nog maar te zwijgen over het drama om er na het feestje weg te geraken... DefQon 1 nee dank u... Ik ben blij dat ik de editie's in Almere nog heb meegemaakt, maar in 2012 denk ik dat ik ga passen.
black red en grey vond ik het best en die show.. echt niet normaal!
Wat een feest! Dat geluid in de Blue en Purple en de aankleding in de Ultra-Violet Ben aangenaam verrast door Clock Kid en E-force Tja, en Luna&Crypsis, Ran-D & Adaro altijd
Ongelovelijk vet! Goede sfeer. Wat een afsluiting, Respect Q! Alleen 1,5 uur TBY? Die man is over zijn hoogtepunt heen, feest gevoel ebte totaal weg bij main en parkeerterrein en omgeving zijn niet echt berekend op zo veel auto's, maar dit alles mocht de pret niet drukken!
Wat een heerlijk feest! locatie idd niet top en ik had geen defqon gevoel en het weer ja kut maar doe je niks aan gewoon knop om en gas der op Helden van de dag: E-force Live Deepack Ran-d & Adaro en Luna vs. Crypsis en dan metname Crypsis Volgend jaar zullen we er weer bij zijn!
Hulde aan de DJ's en MC's van Ultra Violet! Top dag gehad door jullie
fucking geweldig...locatie was goed voor het feest, maar verkeer was fucking slecht..
het was een van mijn beste feeste, maar het was geen defqon, geluid stond overal kneiter goed hard. Stages was overal goed en het eten was ook weer goed net zoals elk jaar.
Q-Base zonder bunkers was zeker wel een vet feestje maar het DefQon gevoel is niet meer
Top feest. 9e defqon, almere totaal niet gemist. Het is maar net wat voor feest je er zelf van maakt,stelletje zeikers hiero. Onverwachts veel in Brown geweest, Heerlijk Psycho punkz in blue, maar NC op de main. Beste afsluiter ooit, elke plaat zat er zo dik op. 3 uur in de file gestaan was wat minder
Op naar nummer 10!!!! Een andere locatie, dus ik miste het strand; wat dat betreft misschien 'geen echte DefQon.1' maar godallejezus wat een GRU-WE-LIJK briljante muziek zeg!!! Bijna geen plaat dubbel gehoord, geluid was SUBLIEM en eigenlijk was iedereen de held aan het uithangen, met als absolute hoogtepunten voor mij Luna & Crypsis, Ran-D & Adaro en The Machine. Van de 9 wat muziek betreft gewoon de allerbeste editie; sfeertje was dikke prima, en het weer, naja ach lekker belangrijk....
Dit was geen Defqon!!! Ontzettend vermaakt met de mensen met wie ik was maar dit feest gaf geen defqon-gevoel. Heerlijk lopen knallen in de Black, Grey en Blue en tijdens de set van The Prophet de rest was echt gewoon matig te noemen. Hopelijk volgend jaar wel weer het defqon-gevoel en wat mooier weer zodat het weer echt een topfeest is!
Wooow mensen wat daar in de blue allemaal op de draaitafels beland is vanavond, vanaf Deepack tot het eind stond het gas er vol op. Heb gelukkig weinig het gevoel gehad dat verslappen op de dansvloer toegestaan was en da's zeer goed teken En WTF!!! Die Ran-d en Adaro Terrein kreeg door het weer vond ik wat sombere uitstraling. Maar echt dik en DIK vermaakt en dus tik ik dit met zeer voldaan gevoel
Wat ging het toch lekker bij Purple Chris One Kevin Koas The Machine
Ik heb me meer dan goed vermaakt. Blue toch wel de area waar het het meeste los ging. Heerlijk feest gehad! Alleen jammer van het vervoer terug. Wat een drama.
Geen echt defqon gevoel, andere locatie en minder weer maar toch een leuke dag gehad,jammer dat mensen bij de red niet los gingen...owjah en nooit meer met eventtravel naar defqon!
heerlijk feestje gehad. Het was alleen geen defqon meer zo goed als overal even geweest. the dj producer wat een held jammer dat de set van negativ A zo ineens werd beindigd
kut weer, kut locatie,, volgen jaar almere strand mag ik hopen.
NOOOOIT MEER ALMERE STRAND! Ik zeg volgend jaar net als Lowlands, donderdag t/m zondag! Zelf met de Pre en de Afterparty was het te kort WAT EEN BRILJANT FEESTJE, WAT EEN SFEER! Wauwie
Promo blaasde EA gewoon weg, DJ Producer en Negative A kneitertvet, en natuurlijk het kersje op de slagroom!
Was wel leuk ! Alleen ik heb op geen moment het defqon gevoel gehad.Locatie op zich viel wel mee,alleen defqon hoort thuis op het strand van almere Ondanks de regen,modder mij toch goed vermaakt,her en der wel een leuk setje gehoord !Moet wel zeggen de eindshow @mainstage vondt ik dit jaar echt indrukwekkend Damn wat was dat vet !
Ondanks de regen was het wel een vet feestje. was weer genieten
Ondanks het weer een super feest gehad!! Kei dikke locatie!! voor The Prophet en Negative A!! de aankleding was fantastisch. Kortom wat een knalfeest!!!
Nog nooit eerder naar Defqon geweest, maar zelfs ik miste het Defqon gevoel, zoals ik het me voor had gesteld. Ben wel heel de dag keihard los gegaan in de Blue !
Was behoorlijk K*T weer... kwam van de camping langzaam van start... Maar dock 45 warmde me lekker op en daarna flink staan raggen bij richie gee Daarna door na Sandy Warez die na een techno DJ ff flink begon te raggen Afgesloten met Daymar top wijf! Daarna door na black de laatste 20 min wel leuke tracks alleen MC aan einde... nee geen plaatje meer je kan roepen blabla...
Heb me weer zeer goed vermaakt Supper lekkere set van The Prophet @ the main!! Super dikke en mooie afsluiting!! Echt genoten van het vuurwerk. Pre en after party waren ook dik in orde. Camping was ook lachuh . Beetje jammer van het weer maar het had ook wel weer zijn sjarmes. Allemaal wel wat prijzig ,20 euries voor parkeren op een grasveld bijvoorbeeld. Die belgen weten de festivals wel voordelig te houden.
ik vond het een geweldig feest!!! blue en grey...waren echt TOP!! en alles was gewoon super goed gereld en qua ligging lag alles precies op de juiste afstand..en dat vuurwerk was echt SUPER!! thanks Q-dance!!
B-Front, Ran-D & Adaro, Deepack en een eervolle vermelding voor Titan! stelletje helden! Verder: gezelligheid van alle lieve vriendjes/vriendinnetjes, geluid, overige vette sets en het sfeertje wat er hing! Op naar volgend jaar!
Gruwelijke editie weer! leuke binnenkomer met Josh & Wesz Set van Playboyz, heerlijke tracks. Hmm, twijfel: Deepack of Gunz for Hire? Deepack keizer Gunz for Hire heer en meester Wat een dikke sets
Heerlijk feest! Liet me niet tegenhouden door de regen! Zatox, Noisecontrollers, Luna & Pavo, Outblast & Angerfist en totaal onverwacht ook A-lusion en de Wasted Penguinz maakten voor mij de dag. Promo vs Evil Activites & Bioweapon vs Toneshifterz waren ook lekker. En dat stuk wat ik van de DJ Producer nog heb meegekregen was ook heerlijk Afsluiting vond ik ook geweldig!
Dik festival weer Maar verder (mede door het weer & nieuwe locatie) niet echt het DQ gevoel gehad, en te druk in de tenten vaak. Verder HHZ vs Wildstylez
Eerste keer DefQon en ik kan zeggen dat Decibel op elk vlak de overtreffende trap is. Sfeerloze locatie, weinig of geen aankleding bij veel stages en een zo mogelijk nog slechter geregelde parking... 4 uur pas thuis, dat is een record. Gelukkig waren er helden als Richie Gee (veel Lowroller spul), Thrasher en Hidden & Eye-D. Acardipane ook een paar leuke plaatjes (Criminally Insane, Be Quiet). Al bij al de 70 euro zeker niet waard.
Wat was dit vet zeg! Ondanks het weer heb ik me van begin tot eind prima vermaakt Jack of Sound, Bioweapon vs. Toneshifterz, Alphaverb, Psyko Punkz, Ran-D & Adaro en natuurlijk de opper helden van het moment Wasted Penguinz een uur lang staan genieten met kippenvel over m'n hele lijf
Weer of geen weer, Een feestje moet je zelf maken. Dat hebben we dit hele weekend dus ook gedaan . Hoofdzakelijk alleen in Grey, Wel een paar het terrein over gelopen maar in weinig andere tenten/stages geweest. Het enige wat ik erover kan zeggen is dat dit feest de naam DefQon.1 niet mag dragen.
Was me weer een fijne feesje ! leuke sfeer alles goed geregeld. (zelf de bus ging bij ons snel) echter had ik niet het DefQon gevoel van vorig jaar en was het DefQon onwaardig.. Verder helemaal top!
Een fantastische dag gehad met mijn popjes! Brennan Heart: koning! Noisecontrollers: keizers! Een aflsuiting zo mooi om van te janken.. Maar toch zijn Defqon & Almere Strand onlosmakelijk verbonden..
Bij de main zoals altijd weer een baggersfeer. Helaas was de Blue overdag veel te vol. Maar toch super feest! Buiten de blue ook goed losgegaan, en later werd het rustiger, vetste moment van de dag. Ran-D & Adaro, Psyko Punkz
Zeer goed vermaakt op Defqon, Technoboy & B-Front super, maar de grote winnaars Ran-D & Adaro Wat een GEWELD!!! Was hierna ook gelijk helemaal klaar. Alleen het parkeren wat een drama 2:30 uur stilstaan op het P-terrein SCHANDALIG
Het Defqon.1 gevoel werd behoorlijk verstoord door de regen. De nieuwe locatie hielp daar ook niet aan mee, ookal is het een mooi terrein en was de aankleding en line-up gewoon top! Dus al met al toch een geslaagd feestje en op naar m'n 10de (en laatste ) editie!
weer was kut.. het verkeer was echt zo slecht geregeld... echt een minpunt voor de altijd zo geweldige defqon...geef het of een andere naam...of volgend jaar gewoon weer op almere strand... want dit was gewoon bagger slecht geregeld allemaal!! verders met me eigen clubje ckr vermaakt....
Geweldig!! Doe mij deze Defqon maar!! Wil nog steeds terug, fucking heimwee!! Ran-D & Adaro + Luna & Crypsis ! Om maar te zwijgen over de eindshow
Dit was geen defqon. Lelijke aankleding, pauperlocatie en vooral slechte muziek. S&O + Promo bazen!
heb men eigen goed vermaakt !! weinig last gehad van het weer E-force was echt de man van de dag!! knalde echt lekker door zoals het hoort verder DEEPACK zoals altijd wel en RAN-D & ADARO niet meer normaal hoe vet !! geluid in de blue en purple was ook echt ferry ferry good.. tot volgend jaar
Dit was ABSOLUUT geen DEFQON, GEEN SFEER, LOKATIE K*T en het WEER K*T volgend jaar gewoon weer op Almere strand dit was veel ste groot en een sfeerloos gebeuren gewoon!een 2e hands defqon was dit!heb het verder gezellig gehad maar nogmaals DIT WAS GEEN DEFQON ZOALS NORMAAL!!!
Nope Defqon gevoel was absoluut niet aanwezig, wel leuke locatiie, muziek was goed, alleen het echte Defqon gevoel gemist... En de bussen op het ein wat een DRAMA
O my god wat miste ik zon zee en strand, maargoed das al te veel gezegd. Leuke dag veel te veel alcohol.... Lekker staan dansen met mn vriendjes en vriendinnetjes!
Zeer goede defQon wederom, nieuw terrein is mij, ondankt het weer, goed bevallen... toch waardeer ik het voor het eerst met een zeer goed ipv geweldig, de afvoer van auto's etc. moest beter!
Van begin tot eind staan knallen! Hoogtepunt die eindshow... Nog nooit vertoont dat er een mega Defqon logo richting main wordt gereden om vervolgens op de beats van de Noisecontrollers een kwartier vuurwerk alle kanten op te knallen WTF
super vermaakt, jammer van de terugreis duurde 2,5 uur voordat we het terrein af waren, en oh jeej wat had ik een Q-base gevoel daar ! Jammer genoeg geen Defqon gevoel, meee terug naar almere strand ! verder toppie !
Wat een heerlijk feest ! Afsluiting was magisch ik heb echt genoten van mijn eerste defqon en dit is zeker niet mijn laaste ! wel jammer dat er geen zonnetje was
Locatie; tegenvaller, aankleding was ook minder maar al met al hebben de dj's 'defqon' gemaakt! wat een drukte na afloop van main! ik zeg terug naar het strand!!!!!
Defqon... Het hoort hier niet thuis vind ik... Maar dat zal grotendeels ook door het weer komen.. Als het zonnetje had geschrenen was het toch anders Verder, heerlijk genoten! Volgend jaar nummer 10! noisecontrollers Wat een afsluiting Verder ook gruwelijk los gegaan van sequence en ominous! Was een set om je vingers bij af te likken
Wat een feest in de blue ! Voor de rest mocht het weer de pret niet drukken.
Jammer van het weer, maar heb me toch prima kunnen vermaken net voor de rechter bar bij de Black, daar was het tenminste verharde grond en geen modderbad
goed geamuseerd maar misschien dat het aan de regen lag maar de locatie vond ik minder en twijfel om volgend jaar te gaan maar al met al een geslaagd feestje!!!
na het eerste uurtje regen ging het gewoon lekker los.. aan de producer in de silver ...alleen die bussen daar word je niet goed van.. 1 keer en nooit meer.. tot volgend jaar proost
Ondanks de nieuwe locatie en de regen heb ik me eigen toch vermaakt in de Blue en op het einde bij de Mainstage, jammer dat er niet zo'n goede sfeer hing maar heb me goed vermaakt met iedereen
Vet feest Ik had alleen die eene goser z'n nr niet Verder moet Q-dance zich diep schamen voor de wanorganisatie op het parkeerterrein. Gewoon 13 euro vragen voor parkeren en het dan zo slecht regelen
1e keer defqon, prima vermaakt, maar vond het niet echt en topfeest. goeie setjes van: richie gee, sandy warez en d-passion & ophidian! lady keta helaas moeten missen
Wat een feest Goed geluid, lekker gezellig rechtsvooraan bij de main .. Set van de dag, toch wel Deepack, wat ging dat los in de Blue .. Zatox ging ook lekker hard.. Eigenlijk niks meegekregen van de lasers enso.. Al met al een topfeest
Over het weer zullen we het maar niet hebben, daar hebben we geen invloed op. Maar verder ... Absoluut niet de beste Defqon! Lokatie Almere is veel beter. Het leek gisteren wel een marktplaats. Wat mij betreft volgend jaar weer op zoek naar een nieuwe lokatie. Op de main veel dagjesmensen die maar niet wilden losgaan op de muziek, erg jammer. Blue daarentegen was geweldig!
Zeer goed feestje gehad, ondanks het weer. Terrein beviel wel, genoeg ruimte op de main, goed ingedeeld, dus Q: netjes gedaan! Maar moet toch zeggen dat ik er geen DefQon.1 gevoel bij had..
echt een zeer gruwelijke party! hardcore stage: baas boven baas! geluid was zeer goed, vooral hardcore!
Geweldige dag gehad en ik vond de regen wel iets hebben, heel de dag ook niet een keer gezeten omdat je daar gewoon de tijd niet voor had, er was altijd wel iets leuks te beleven! Magenta, Black & de afsluiting! Tot volgend jaar!
GE NI ALE muziek in de blauwe tent! Verder Sequence & Ominous en the Machine ook bazensets. Oppernazen Ran-D vs. Adaro het was weer een ouderwetse defqon met alleen maar mafkezen, briljant!
GRUWELIJK FEEST ! DEFQON.1 heeft zich zonder het strand toch bewezen ! Het feest van HET JAAR! NC HELDEN en maar hardcore draaien om half 11 ! HEERLIJK Q-DANCE !
Het echte Defqon gevoel is wel een beetje weg hier(misschien ook vanwege het weer), maar ondanks dat toch een topfeest beleefd! Wildstylez, B-Front, Noisecontrollers En een speciale vermelding voor de gruwelijke eindshow!!
teveel dagjes mense op de main, dus weinig sfeer.. in de kleinere area's was het toppie.. maar voor het defqon gevoel toch liever almere aan het water als biddinghuizen in de modder..!!
zeker een goed feestje heerlijk vermaakt in de Black, Blue en Purple geluid en sfeer waren hier top!! Luna vs Crypsis, Amnesys en The Machine en ik vond de regen wel lekker
1E KEER DEFQON WAS LEKKER FEESSIE wat een geweldige setje's gehoort
Was zeker weer heel goed feesie!! tis toch anders dan op almere strand!!maar de aankelding, indeling en de eindshow waren echt geweldig!!! hopen dat volgend jaar de zon schijnt!!!
bus 82 wat een mongool konden de bus niet vinden zijn we uiteindelijk met bus 84 naar huis gegaan ... als het op deze manier allemaal georganiseerd wordt is het voor mij geen defqon meer !!!
wederom een heerlijk feestje gehad!!! ondanks de regen overdag!! heerlijke sets gehoord!! helden vd dag waren Luna vs Pavo, deepack, the prophet en ZATOXXXXX!!!!!
Black black black !! Wat werd daar GE-NI-AAL gedraaid!! En teringgg wat un geluid daar vooraan bij de black! Heerlijke dag met iedereen en mijn schatje Even een rondje langs de green gemaakt waar Sandy Warez dikke frenchcore uit de speakers knalde De regen heeft mij geen minuut geboeid, mooiste afsluiter ooit gezien trouwens. Voor mij volgend jaar gewoon weer Biddinghuizen!
Wel leuk, heb betere editie's gehad, ik kreeg bijna het gevoel dat ik weer op lowlands was, Defqon hoort op het strand, maar goed wel flink naar de klote gegaan en gezellig gehad...en het geluid bij de Black was lekkerrrrr
Ondanks de slechte organisatie v/d partybussen, het kut weer, slechte locatie ivm Almere, veel te zacht geluid @ main, al met al waarschijnlijk de slechtste defqon editie waar ik ben geweest, toch top weten te vermaken!
Eerste keer Defqon 2.0, ff wennen, het Defqon-gevoel was er niet - mede door het weer natuurlijk - maar ook door het terrein, het had wat meer weg van bv. een Q-Base. Geluid was erg lekker in Blue en Purple, vooraan ook leuke sfeer. Helaas bij vlagen wel te druk in de blue en barren te klein/slecht bezet met waardeloos personeel. Los van het weer wel een leuke dag gehad vette sets van Alphaverb, Arkaine, B-Front, Ran-D & Adaro, Wildstylez en WS & HH. Heineken bier was voor het 6e jaar op rij niet te zuipen
Beste dag van 2011. Alleen Q-dance, de prijzen van de consumpties aub iets lager! Dit gaat de verkeerde kant op! Een ticket is al duur genoeg.
Helaas voor mij de minste Defqon waar ik ben geweest. Weer, locatie, sfeerloze main, tegenvallende sets waren zeker minpunten. Laatste twee uurtjes wel lekker los gegaan in de Blue, maar het geluid dat er om 22u mee kapte was dan ook weer een beetje jammer Wel voor Titan, heb genoten, maar echt sneu voor die gast als je eindelijk mag afsluiten in de Blue
Ik miste het Defqon gevoel... Misschien gewenning na 8x Almere strand. Ook de sfeer vond ik niet echt.,kwam misschien door t weer. Geef mij maar t strand, dat deed t ''m. Beetje Q-base maar dan in 't daglicht. Het was top met de vriendjes/vriendinnetjes,dat zeker!
Was gewoon top lekker feessie gehad alleen toch niet helemaal het Defqon gevoel..maar verder super!
Vond de locatie saai, aankleding leek niet af en t weer zat helaas niet mee Wel een vermakelijke dag gehad en ongeveer overal wel even geweest! Paar leuke setjes gehoord alleen allemaal een beetje voorzichtig.... Parkeerplaats bussen drama Geluid matig, parkeerplaats kut! sfeer gemoedelijk Had alleen geen seconde het gevoel dak op Defqon stond! Met q-base vergelijken slaat dan weer nergens op, Q-base is in bunkers mensen.... Was het maar Q-base
Wat een afsluiting Geweldig de main, purple en blue
Ja super naar me zin gehad Jack of sound die hoort op blue thuis gruwelijke set en verder was heel BLUE gewoon top alleen idd mis ik het echte defqon gevoel wel met het strand strand hoort zon bij gras hoort regen ach ja op naar volgend jaar afterparty op de parking was lache
zeker weer een topper!! prophet & zatox :respect. ook de lokatie was voor herhaling vatbaar. niet de irritante lange afstanden van tent na tent. alleen dat weer was jammer!
Het was echt gruwelijk hard! Maar echt totaal geen defQon meer .. Denk dat er toch een andere naam moet komen want defqon past er niet meer bij! Het was geweldig thanks Q-dance
Geluid ondermaats, prijs kwaliteit verhouding niet in evenwicht. Neophyte & Partyraiser was top!
main wat een kutsfeer! teveel buitenlanders teveel dagjes mensen. BLUE dat was de plek! poe alpha² wat een geweld evenals Crypsis & Luna, het geluid was daar tevens ook perfect
Wat een gezelligheid! Hulde voor Alpha Twins, Jack of Sound, The Machine en het ziedende geluid op de purple de laatste paar uur Tevens respect voor onze buschauffeur, dankzij geniaal parkeren binnen 2 uur weer in Dordt!
ik heb me vermaakt maar dat kwam vooral door alle bekende waar ik het gezellig mee had Locatie vond ik niks (N) je moest een end lopen vanaf je auto en terug dus ook weer (N) geluid bij BLACK had van mij ook harder gemogen Volgend jaar maar weer gewoon Almere Strand QDANCE
8ste keer Defqon en hoewel het echte orginele defqon gevoel toch minder is door de verandering is van locatie heb ik me wederom super vermaakt.Jammer genoeg geen zon dit jaar, maar die miezer regen was niet eens storend. Ik heb me weer super vermaakt!! Bedankt me lieve vriendjes en vriendinnetjes voor de onvergetelijker dag!
Was een topfeest, heb me zeer goed vermaakt! Maar ik miste toch wel de zon, het strand, het water, de gigantische stofwolk en de defqonsfeer! Aan de andere kant is dit terrein veel beter geschikt voor de mensenmassa, je was heel snel van de ene naar de andere kant en heb nergens hoeven wachten! Kortom topfeest, maar zal wel even duren voor ik 8 jaar almere strand kan vergeten.
t weer was idd niet optimaal maar we hebben ervan gemaakt wat we ervan konden maken.. en heb echt een topdagje gehad hoor.. en tja almere strand 1 x mee gekregen.. iedereen heeft het over t defqon gevoel? nou dat had ik vorig jaar denk ik ook niet.. ik heb het gevoel dat ik een zeer geslaagd Festival achter de rug heb samen met de mensen waar ik mee was : respect:
Luna vs Cryspis & Adaro vs Ran-D % and DEEPACK wat een BAZEN! De blue bleef maar gassen teringg alleen jammer dat het 3 uur duurde voordat we uit flevoland waren en de main vond ik qua geluid ook tegenvallen!
DEFQON1 wat een RUIGE BEDOELING (ja cas je bent zelf een ruige bedoeling Pre-Party: Grandioos. Feest: Gruwelijk mr Kutweer! After-Party: Vet en naar de klote Op naar Decibel Vrienden het was REUZE, bedankt!!! .....SJOFTIJS HUMPF
Defqon? Ach het was een topfestival.. Jack of Sound, Ran-D & Adaro, B-Front, Ominous & Sequence en E-Force wat een bazenshit! Wat ongelovelijk zuur voor Titan dat het geluid het af liet weten tijdens zijn set
Locatie (mede door het weer) gewoon weg kut! Ademde geen sfeer à la Defqon. Geluid was overal top (&hard) behalve op de Main&Blue....die laatste was, naar de vehalen die ik hoorde, te sneu bij Titan voor jouw man!!! Verder....uit oogpunt van recycling.....je bierhouder 1 muntje Helden van de dag: Luna&Pavo//The PLayboyz//Headhunter vs Wildstylez//Q-IC//Demoniak//Dr.Rude//Titan
pluspuntjes voor de organisatie, sfeer en muziek op ultra violet purple blue, eindshow + vuurwerk! minpuntjes voor het weer, sfeer op red, de niewe locatie (defqon is nu een betere q-base
DEFQON 1. ondanks dat deze eerste editie van DefQon in biddinghuize me, mede door het donkere weer, een soort Q-base gevoel gaf was het toch een DefQon uit duizenden Crypsis & Luna Hoe vet wil je het hebben Dat geluid en dan die kicks Verder: Arkaine, Slim Shore, Wildstylez, E-force & Waverider errug vet
Wat een vet feest Helaas niet het gevoel gehad dat ik op Defqon.1 liep.. Had eerder een Qontinent gevoel Desondanks een super dag gehad, Blue en Brown Arkaine,Luna vs. Crypsis,Ran-D vs. Adaro en DEEPACK waren mijn helden:respectl)
Genoten van het hele weekend!! The Pitcher, Prophet en Zatox (en vele anderen)waren geweldig!! BEDANKT Q-Dance
Lekker feestje gehad Niet zo veel last gehad van de regen De Blue stond wel echt te vol Maar Jack of Sound, Zatox, B-Front en Angerfist & Outblast Mooie eindshow ook
Gruwelijk vermaakt!! heel anders als in almere maar wel zeer vetjesss THE PROPHET
Eerste keer Defqon is dan ook een feit. Af en toe had ik het gevoel dat er net wat miste, maar de Blue heeft heel veel goed gemaakt! Wát een geluid en sfeer daar zeg.
Nieuwe locatie is altijd wennen. Helaas geen zand in de schoenen bij thuiskomst. Het weer zat ook al niet mee. Al met al een prima dag gehad....met name in bij Purple en Blue. Chris One.....wat een held blijft dat kereltje toch! Terrein verlaten was praktisch onmogelijk.....bus heeft er 1,5 uur over gedaan! Mensen per auto nog langer!
Wat een dik feest was het weer zeg, regen totaal geen last van gehad, super gezellig gehad met iedereen Grey was fantastisch Bass-D en Dune en Ran-D vs Adaro wat was dat beuken
Wat was het weer vet!! Ondanks het weer een TOPdag gehad op de main, the prophet draaide lekkere nrs! Alleen jammer van de locatie.. +1 voor Almere strand
Wat een gruwlijke vuurwerk show! echt mega respect voor: Kodex en vervolgens Activator mannn wat draaide hij gruwlijke set laatste 20 min alleen en zatox blue niet gezien maar ik had het totaaaaaal geen zin in dat softe gedoe
qua locatie een grote vooruitgang, nu hoef je tenminste niet heel de dag door het strandzand te banjeren. aankleding was echt net als de locatie, jammer van het weer maar daar geven we piet paulusma maar de schuld voor
DefQon.1 hoort op t strand, dit was meer Q-Base overdag...In de blue, grey en black was t wel goed vertoeven Jammer dat het geluid alleen vooraan goed genoeg was.. Maar heb toch wel een leuke dag gehad Was alleen het geld zeker niet waard!
Op zaterdag 25 juni vindt Defqon.1 Festival plaats op Evenemententerrein Biddinghuizen. Aanstaande zaterdag, 9 april start de kaartverkoop voor Defqon.1 Festival op Q-dance.nl. 379
Het Openbaar Ministerie (OM) in Flevoland overweegt dit jaar op Lowlands en dancefestival Defqon.1 een 'patseraanpak' te introduceren. Festivalgangers met blitse auto's en dure sieraden zullen dan moeten bewijzen, dat ze die ook kunnen betalen. Het OM wil naast de gebruikers ook de dealers aanpakken met een 'wasstraat', zo tekende dagblad De Stentor op. Lowlands is onaangenaam verrast door de berichtgeving over de controle van bezoekers. Volgens het OM betreft het slechts een idee en geen nieuwe aanpak. 333
De verhuizing van Defqon.1 naar Biddinghuizen zorgt voor nogal wat opschudding. Maakte eerst de burgemeester van Elburg zich zorgen over geluidsoverlast, nu maakt de Drontense ChristenUnie bij monde van de heer Oosterveld bekend dat hij zich zorgen maakt over gehoorschade die de op Defqon gedraaide muziek teweeg zou kunnen brengen. 184
Het hardstyle dancefestival Defqon.1 verhuist dit jaar van Almere naar Biddinghuizen. Dat maakte burgemeester Aat de Jonge van de gemeente Dronten bekend tijdens de nieuwjaarsreceptie. 529
Ongeveer 50 procent gezien en is natuurlijk altijd leuk om in de collectie te hebben..Al meer hc dan vorig jaar! Maar hebben er de eerste 20 minuten meer mensen problemen met het geluid? Volume up, Volume down (of ligt het aan mijzelf?)
waar ik wel last van heb is dat je de dvds moeilijk uit de hoes krijgt
Inderdaad
Ik heb nog niet de hele dvd gezien. Maar ligt het mij of zit er een effect over het beeld heen elke keer..? ik vind het niet mooi
+ Die documentatie is erg kort.. jammer helaas vind ik altijd wel leuk om van alles te komen te weten over het festival enzz
En bij de eindshow word heel vaak publiek gefilmd... WAAROM ? Je ziet toch geen flikker omdat het donker is
En bij de eindshow word heel vaak publiek gefilmd... WAAROM ? Je ziet toch geen flikker omdat het donker is
Inderdaad, en ik heb het idee dat de beelden niet altijd kloppen met de muziek. Doe mij het filmpje van ibo orgut maar. Daar kun je het veel beter zien.
Ik vind de dvd niet zoveel aan. Impressies van de andere stages zijn erg slecht. De silver slaat werkelijk nergens op (muziek en beelden kloppen totaal niet en de tracks zijn vaag), de blue is erg matig camerawerk en de green is belachelijk kort. Ook is de track keuze niet de mijne maar dat is een kwestie van smaak. Wel goed dat ze wat meer aandacht aan de Black besteden.
Inderdaad, en ik heb het idee dat de beelden niet altijd kloppen met de muziek. Doe mij het filmpje van ibo orgut maar. Daar kun je het veel beter zien.
+1, maar dat kanaal is dus leeggeveegd. Alles van Qontinent, Trance Energy, Sensation etc is weg. Mega zonde, nu zou ik hebben gewenst dat ik backups had gemaakt.
+1, maar dat kanaal is dus leeggeveegd. Alles van Qontinent, Trance Energy, Sensation etc is weg. Mega zonde, nu zou ik hebben gewenst dat ik backups had gemaakt.
Mooi K*t ja....was zo vet in beeld gebracht die eindshow @ DefQon
zodat jij die dvd ga kopen en q-dance weer wat extra geld kan verdienen .
zakkevullers
Lijkt me niet aangezien id&t de video's van sensation zelf in de favorieten had staan.
Het zal er toch wel iets mee te maken. Met name beeld van Sensation werd altijd van YouTube geweerd, en heer Ibo (manager @ Q-Dance) had gewoon de complete opening online staan. Denk dat de hoge heren dit dus niet fijn vonden. Zeker weten doe ik het niet, want hij reageert niet op Twitter.
Als er auteursrechten geschonden worden dan haalt youtube de video's gewoon weg. Nu zijn ze door de gebruiker zelf op privé gezet. Dat is toch heel anders. Dit kan heel veel redenen hebben.
Prachtige dvd leuk als herinnering!! Maar die van vorig jaar en 2009 vind ik wel beter, niet omdat het almere was of het weer tis de muziek keuze die niet echt overeen komt met de beelden. Op de pc gaat de volume hard en dan iets zachter erg irrie maar op de dvd speler heb ik er geen last van... Erg vaag. Maar goed ben er blij mee, en ook met het defqon rugzakje !!!!