Geen Defqon gevoel, maar ook geen Q-BASE gevoel zoals sommigen hier durven te beweren, dat gevoel krijg je alleen op Airport Weeze.. net zoals je het echte Defqon gevoel alleen op Almere strand kan beleven.. Dus alleen als ze volgend jaar weer terugverhuizen, ben ik er ook weer.
Zatox en NC, lekker hard en goed afsluiten op de main. The blue was ook lekker zeg, maar had wel het Q-base idee met dit terrein. Muziek overal goed hard, alleen bommetje vol he maar wat een feest!!
Oke.. t weer was nu eenmaal niet perfect, maar uiteindelijk denk ik dat ik dit liever had als dat van vandaag, 27 graden. vond het wel lekker verkoelend, die miezer Kben alleen bij de Black geweest, dus over de rest valt gewoon echt niks te zeggen lekkere setjes! The Viper: Mixmeister jammer dat t geluid een paar minuten wegviel, terwijl hij net zn nieuwe Burning Love remix(:honger draaide! Supergezellig sfeertje alleen helaas toch veel mensen misgelopen
Defqon....Ondanks het weer toch een TOP feestje gehad met mn PartyFriendsss... Er werd weer heerlijk gedraaid & het was een lekkere modderboel Op naar Decibellll met zon, zee & strand....
Gruwelijk feest gehad, lokatie was super (deed me wel meer aan q-base als defqon denken maar goed was geweldig) regen maakte ook geen moer uit! Niks kon dit feest verpesten
Ben meer gewend van defqon! vondt erg tegenvallen dit jaar.. gelukkig hebben we er toch nog wel een leuk daggie van kunnen maken,.. het geld was het niet waard
totaal geen Defqon zoals andere jaren! Defqon hoort gewoon op het strand. Aankleding vond ik niet veel bijzonders. Voor dat geld had ik wel meer verwacht!
Defqon stond op eenzame hoogte, maar is nu gedegradeerd tot een 'goed 'feestje helaas.... geen defqon gevoel en volgend jaar weer op het strand porre van vorre !!!!
Wat een feest!! Vond het weer wel lekker niet te warm voor Tha Playah, Kasparov, Negative A. @ BLACK voor Chris One, Kevin kaos en The Machine @ PURPLE
En toch blijft de editie van 2009 de beste voor mij. Heb me trouwens wel goed vermaakt vandaag, t was gezellig en we hebben geluk gehad met het weer! Tot volgend jaar!
heerlijk genoten. jammer van het weer, maar het plezier was er niet minder om! ik vind het strand wel iets sfeervoller, maar nu veel meer de ruimte. Top feest!
slechtste defqon voor mij.. muziek zo 2007.. slechte locatie, weer kut.. dat weer nou kut is oke.. maar de muziek had veel kenne redde.. wel naar me zin gehad.. dat had ook ze reden
mooi feestje gehad, paar minpuntjes: 1. geluid bij de main te zacht en te weinig speakers voor zo'n veld 2. regelmatig technische geluidsproblemen meegemaakt 3. waarom zoveel stages waar niemand op wacht en andere dingen die het onnodig duur maken??
KUT weer Maar geweldige eerste DefQon 1: Helden van de dag: Wasted Pinguinz (Respect voor Purple) Zatox, Coone! Main was prachtig, Magenta, Blue, Red!!
het feest zelf was gewoon toppie. overal werd lekker gedraaid. minpunten waren natuurlijk de parkeerplaats belachelijk 2 uur vastgestaan na afloop een dikke vette onvoldoende voor de organisatie en het terrein iets teveel afstanden te groot voor de rest TOP!
Ondanks het baggerweer toch gewoon geknald, poncho aan en gewoon door in de regen Maar was dit DefQon?? Als het feest aan andere naam had gehad had je er niets van gemerkt.. Dean Rodell, Tymon, Producer en Eye-D & Hidden Op naar Dominator
Liever Almere strand! Maar wel een goed feestje gehad! -> Partyraiser Vs Neophyte !
Goed feest, maar een feest als alle grote feesten.. Defqon op Almere strand had gewoon wat extra's, een locatie kan dus behoorlijk bepalend zijn voor het gevoel dat je bij een feest krijgt.
Defqon hoort op t strand te zijn. Vandaar zeergoed ipv geweldig.
Top dag gehad helaas was het weer wat minder maar je kan niet altijd mooi weer hebben...de locatie vond ik wel tof was nu wat knusser dan dat je zover moet lopen...wij zijn tot het einde gebleven en op ons gemak naar de auto gelopen en reden zo van de parkeerplek af ??????geen file niks
Wat een VET feestje weer, goede sfeer ook ondanks het weer... alleen jammer dat het iets van 3 uur duurde dat je alleen al van het parkeerterrein af kon ..
zal nooit zp als almere worden de sfeer was anders totaal geen defqon gevoel ma verders lekker feest ma kunnen beter een andere naam aan het feest hangen want is en word geen defqon meer als eerdere jaren mja
Door op alles DefQon te zetten, is DQ verhuist geen identiek DQfeest/topevent. De organisatie had zeker meer uit de kast mogen halen, had betere indruk gegeven. Volume verschillen bij area,s dat de muziek door elkaar en de base, hoorde en voelde je zelfs. Terrein was opzich ok, mag van mij terug naar almere strand. Als volgende DQ zo wordt georganiseert, en kaartje even duur blijft veel DefQon-gangers afhaken. Er werd wel goed gedraait, met poncho in de regen stampen ging prima
Luna en Crypsis!!! HELDEN!! Wat een gruwelijke vette set!!! Maar dat parkeerterrein... Wat een fukking aanfluiting...
Was geen Defqon dit niet zoals we gewend zijn!!!! ik zeg Almere strand kut geregeld met vervoer ze lieten niemand door! Om 3 uur konden we eindelijk naar huis!!
BLuee was egt facking wreed.. de afsluiting op main was ook zeker geslaagd!
Nee dit is niet meer mijn ding, lokatie viel niks over te zeggen. Vond het een fijn terrein maar het was geen defqon! Heb me vermaakt, maar dit was na 9jaar toch echt mijn laatste keer!!!
Leuk feest maar het leek meer op een harmony of hardcore of groundzero ipv defqon ..voor het geld wat je ervoor moet betalen vond ik t wel een beetje armzalig ..maar wel flink staan
Vond de locatie helemaal niet zo verschrikkelijk! Er is veel zorg besteed aan de aankleding. Afsluiting@main was weer geweldig, top dag gehad ondanks het weer! parkeerplaats was inderdaad een drama..
echt een super feest gehad! was eerste keer Defqon heb het echt prima naar me zin gehad! en dan sta je ook nog eens in de krant die je aan het einde kreeg!!!
Heb me prima vermaakt! Het was iig beter als vorig jaar..
heb weer genoten van een topdag met mars!!..ging heerlijk los in de grey tent ..idd btje jammer dat je er 2 uur over moet doen om van de parkeerplaats af te komen..klein minpuntje!
Het was weer GRUWELIJK rammen en beuken geblasen op Defqon.1 dit jaar. Ik heb het feest toch een 'zeer goed' gegeven ipv 'geweldig ' omdat het uren duurde voordat ik de parkeerplaats af was na afloop.
Miste toch wel Almere Strand, niet echt Defqon feeling. Blue en Black heldige area's. Compleet het dak eraf vooraan! Jammer van het weer, maar daar doe je weinig aan he
Miste het strand... maar verder zeer goed vermaakt!! Purple lekkerste stage! Fijn geluid, veel ruimte! Ohja willen de mensen op de main volgende keer gewoon gaan dansen ipv stilstaan? Wat een kutsfeer daar zeg!
Vet feestje. Jammer van de drukte in de blue steeds. Helden van de dag: Luna&Crypsis en Titan Echt kut voor titan wat er gebeurde, en echt klotestreek dat ie om 23:00 gewoon op moest houden
Heel goed vermaakt Had niet het gevoel dat het defqon was, maar vond de indeling beter dan de laatste jaren op het strand, veel minder lopen in ieder geval. Jammer van het weer, maja je kan niet alles hebben Setjes die erbovenuit sprongen waren Sequence & Ominous, Sandy warez, TOA en Noicecontrollers Wel een klotezooi met de bus terug, 4.30 pas thuis
Super feest! Alleen toch wel het echte 'Defqon gevoel' gemist.. Maar sowieso een super dag gehad! Heerlijke binnenkomer met Pavo en Luna Black buiten was ook weer heerlijk Afsluiter op de main
Leuk festival gehad en goed los gegaan maar idd geen defqon gevoel gehad. Deepack als ik optel wat me deze dag heeft gekost was het 't zeker niet waard!!
Defqon 1 Waaauw wat een heerlijk feest.!! optimaal vermaakt ... Jammer dat ik bij de ehbo ben beland en later ziekenhuis Kruisbanden gescheurd Knie banden opgerekt! en pezen afgescheurd Jammer maargoed! Defqon was fockkingg baaas
Eerste x DQ, Beste stages van DQ2011: Dark/Industrial/Terror(Silver) Raw Hardstyle(Purple) & Trance, Hardtrance, Early Hardstyle (Orange) verder niet veel boeiend op mainstage na met de set van NC, geluid helaas gewoon slecht bij vele stages Voor de rest zwaar vermaakt Beste endshows die ik tot heden heb gezien Beste set's: Chris One, Alex Kidd & DJ Producer Volgendjaar zware twijfel denk......!?!?!?
Tja vreemd feestje. sandy maakte vrijwel de hele middag goed... Wat een held blijft die man toch, ongelovelijk daarna nog wel wat leuke setjes gehoord maar was niet veel meer verder. jammer.... oja, buschaffeur bedankt nog voor het bier
Niet echt het gevoel gehad dat ik op Defqon geweest ben.. Wel echt super vermaakt! Negative A was een lekkere knaller om mee af te sluiten op de Black
Bluetent: ieder jaar weer gruwelijk Clock kidd heel dik mixwerk Luna & Crypsis,E-force,Ran-d & Adaro gruwelijke sets! die konden alleen overtroffen worden door Deepack afsluiting in de blue zoals ieder jaar kei hard snoeien
Ja was gewoon een rete vet fees!! beetje jammer alleen dat ik de afsluit act van noisecontrollers moest missen maar heb me ZEKER TE WETEN BRUUT VERMAAKT!!!
Gezellig gehad, het weer gooide helaas voor velen roet in het eten, resultaat: sfeer ooit beter gezien. Terrein was wel leuk aangekleed en groot. Alleen wat was er overal met het geluid aan de hand? Zacht en het volume wisselde constant. Maar als er nog 25.000 extra bij moeten volgend jaar...
Goed feest gehad !!! Lekkere sets gedraaid @ Bleu ,. maar minpunten : locatie,weer en terugreis . Wat waren die bussen kut geregeld zeg ! Focking 4 uur over gedaaan om van biddinghuizen naar almere te komen omdat de bus niet van de parkeerplaats afkon
Zeer mooie aankleding, goede line-up, sets en afsluiter. Jammer dat er geen sfeer was, mensen die vooraan stil staan bij de afsluiter gaan maar achterin staan, heb ik meer ruimte.
lokatie viel zwaar tegen. altijd goede feestjes defqon maar dit ga ik volgend jaar skippen
Rare locatie, kutweer en kutgeluid op de main maar toch een topfeest gehad! Heldige sfeer & geluid in de blue! Magenta was ook top! B-Front, G4H, Titan
Afgezien de main vond ik de locatie niet bijzonder. DefQon hoort op het strand. Het weer zat ook niet mee jammer genoeg. Voor de rest toffe setjes gehoord Sei2ure &Synapse waren de helden!
Jammer dat het geluid zo zacht stond op main, verder geluid overal prima !! heerlijk vermaakt met de party bende ! en voor de eindshow !! die was DIK !!
Prrrrrima vermaakt! Ook 't weer maakte geen hol uit, had ook wel weer wat zo Alleen het echte Defqon gevoel is weg, volgend jaar hoef ik er niet meer heen als het op dezelfde locatie is... Zonde, maar wat doe je eraan! Ook het eerste jaar geen 'geweldig' gekregen.
helden van de dag DEEPACK en voor de rest allles ok. miste het echt defqon gevoel
Heeeerlijk feest Vond Almere toch wel iets meer 'Defqon' sfeer hebben en jammer van het weer maaar toch een super dagje!
Lekker feestje. Helden van de dag: Sandy Warez en Kasparov! Gewoon een lekker feestje gehad. Alleen jammer dat we pas om kwart over 2 goed en wel van het parkeerterrein af waren.
defqon 1 was echt geweldig mooi volgende jaar weer naar toe
Dit was zeker niet de beste Defqon waar ik ben geweest... En dat kwam vooral door de nieuwe locatie. Defqon hoort gewoon op Almere strand. Dat maakte t feest zo uniek. Nu was het net een festival zoals alle andere. Ondanks het weer en de locatie toch een super feest gehad. Vooral bij main gestaan. Heerlijk genoten van The Prophet wat een set!!! En het einde was zo mooi!! Alleen t parkeren/wegrijden was een groot drama... 2 uur stilgestaan, konden geen kant op. Dat kon echt beter
Met heiwee kijk ik terug naar de edities op Almere Strand! Maar... ik zie van dit terrein wel degelijk de voordelen in! Man, wat ging het los in Blue, helemaal geweldig! Super vermaakt en ontzettend genoten van de goede sfeer!!! Thnx, see you next year!!
Wat een ongelofelijk vette ervaring, om voor de eerste keer een eigen stage op Defqon te hebben gehost. heb er elke minuut van genoten, Q-Dance bedankt!!
Ok; het was slecht weer...maar de nieuwe locatie stelde mij echt teleur... Niets speciaal meer zoals in Almere, maar gewoon het zoveelste typische Dancefestivalterrein. Almere was top.....Biddinghuizen was flop! Dan nog maar te zwijgen over het drama om er na het feestje weg te geraken... DefQon 1 nee dank u... Ik ben blij dat ik de editie's in Almere nog heb meegemaakt, maar in 2012 denk ik dat ik ga passen.
Ongelovelijk vet! Goede sfeer. Wat een afsluiting, Respect Q! Alleen 1,5 uur TBY? Die man is over zijn hoogtepunt heen, feest gevoel ebte totaal weg bij main en parkeerterrein en omgeving zijn niet echt berekend op zo veel auto's, maar dit alles mocht de pret niet drukken!
Nou ik heb me toch echt top vermaakt hier Ik was al eens op Biddinghuizen gewest met Mysteryland 2001 en dat was ook zo vet Ben blij dat het niet meer in almere is Volgend jaar met goed weer wordt dit zo vet De black was gruwelijk Na 3 dagen werken op defqon was ik wel echt gesloopt
Wat een heerlijk feest! locatie idd niet top en ik had geen defqon gevoel en het weer ja kut maar doe je niks aan gewoon knop om en gas der op Helden van de dag: E-force Live Deepack Ran-d & Adaro en Luna vs. Crypsis en dan metname Crypsis Volgend jaar zullen we er weer bij zijn!
fucking geweldig...locatie was goed voor het feest, maar verkeer was fucking slecht..
het was een van mijn beste feeste, maar het was geen defqon, geluid stond overal kneiter goed hard. Stages was overal goed en het eten was ook weer goed net zoals elk jaar.
ik sluit me aan bij de rest. Het was geen defqon zoals we hem kennen. Maar evengoed goed vermaakt. Beetje jammer van die parkeerplaats maar ja ik had ook niet anders verwacht!
1e keer defqon, Super goed vermaakt, Silver, Grey en Blue de tenten!! en natuurlijk de set van het feest van Sandy Warez!! Heerlijke set van Ophidian en D-Passion!! en de afsluiter eerst The Machine zekerrr fijne hardstyle en laatste half uurtje Black met Negative-A zeker fraaii!! alleen maar vette setjes gehoord!! haha 10 minuten bij de main, was helemaal niks.. Vette locatie en mooie opbouw!!! Zeer goed vermaakt met een leipe groep!!
DefQon was weereens geweldig! Btje jammer van het weer maar mocht de pret niet drukken =) Stage Purple E-Force en Mainstage B-FrontZatox en Noisecontollers wrede afsluiting! Kortom SUPER FEEST!!
Op naar nummer 10!!!! Een andere locatie, dus ik miste het strand; wat dat betreft misschien 'geen echte DefQon.1' maar godallejezus wat een GRU-WE-LIJK briljante muziek zeg!!! Bijna geen plaat dubbel gehoord, geluid was SUBLIEM en eigenlijk was iedereen de held aan het uithangen, met als absolute hoogtepunten voor mij Luna & Crypsis, Ran-D & Adaro en The Machine. Van de 9 wat muziek betreft gewoon de allerbeste editie; sfeertje was dikke prima, en het weer, naja ach lekker belangrijk....
Wooow mensen wat daar in de blue allemaal op de draaitafels beland is vanavond, vanaf Deepack tot het eind stond het gas er vol op. Heb gelukkig weinig het gevoel gehad dat verslappen op de dansvloer toegestaan was en da's zeer goed teken En WTF!!! Die Ran-d en Adaro Terrein kreeg door het weer vond ik wat sombere uitstraling. Maar echt dik en DIK vermaakt en dus tik ik dit met zeer voldaan gevoel
Geen echt defqon gevoel, andere locatie en minder weer maar toch een leuke dag gehad,jammer dat mensen bij de red niet los gingen...owjah en nooit meer met eventtravel naar defqon!
Nog nooit eerder naar Defqon geweest, maar zelfs ik miste het Defqon gevoel, zoals ik het me voor had gesteld. Ben wel heel de dag keihard los gegaan in de Blue !
Was behoorlijk K*T weer... kwam van de camping langzaam van start... Maar dock 45 warmde me lekker op en daarna flink staan raggen bij richie gee Daarna door na Sandy Warez die na een techno DJ ff flink begon te raggen Afgesloten met Daymar top wijf! Daarna door na black de laatste 20 min wel leuke tracks alleen MC aan einde... nee geen plaatje meer je kan roepen blabla...
Heb me weer zeer goed vermaakt Supper lekkere set van The Prophet @ the main!! Super dikke en mooie afsluiting!! Echt genoten van het vuurwerk. Pre en after party waren ook dik in orde. Camping was ook lachuh . Beetje jammer van het weer maar het had ook wel weer zijn sjarmes. Allemaal wel wat prijzig ,20 euries voor parkeren op een grasveld bijvoorbeeld. Die belgen weten de festivals wel voordelig te houden.
Weer een top feestje jammer van de regen en geen Defqon gevoel, meer een Qbase gevoel. Al met al weer een mooie dag gehad! Op naar Dreamfields en Decibel!
ik vond het een geweldig feest!!! blue en grey...waren echt TOP!! en alles was gewoon super goed gereld en qua ligging lag alles precies op de juiste afstand..en dat vuurwerk was echt SUPER!! thanks Q-dance!!
Ging weer lekker!!!! Mooie locatie, lekker geluid topdag gehad!!!!
Super chille dag gehad! Zwaar respect voor Arkaine ; dikke shit! Verder Luna&Crypsis en Gunz for Hire GENIALE set! De grote eindbaas is toch echt DEEPACK
ik vond de lokatie wel vet altijd dat kutzand op almerestrand, als het dit weer zou zijn op almere zou t een nog grotere blubberzooi worden maargoed, lekkere setjes gehoord van clock kid e-force TOA The Machine camping was chill, pre en after was nog chiller
Thanx lieverds voor t super dagje Niet zo kunnen storen aan t weer..ma toch geen Defqon gevoel gehad..ze hadden t beter een andere naam kunnen geven ma wat vet gedraaid overal
Gruwelijke editie weer! leuke binnenkomer met Josh & Wesz Set van Playboyz, heerlijke tracks. Hmm, twijfel: Deepack of Gunz for Hire? Deepack keizer Gunz for Hire heer en meester Wat een dikke sets
topfeest! eerste x defqon, en zeker niet de laatste! tha playah, crypsis vs luna, NC Ran-D& Adaro vuurwerk ook vet!! regen was niet erg, verfrissend zelf
Erg leuke dag gehad, vooral in de Brown Area was het erg vet! Jammer van de regen, maarja je kunt niet alles hebben.
absoluut een top festival, en ondanks t weer zeer goed vermaakt... maar het was gewoon geen defqon, btje sfeerloze locatie, ik vond de algehele aankleding vergeleken bij voorgaande jaren echt ondermaats (gekke kunstwerken overal, ingegraven badkuipen, zandsculpturen etc etc, dat is toch wat defqon altijd net ff specialer maakte dan andere festivals) maargoed ik heb me zeker goed vermaakt...
Alles perfect geregeld... Neophyte vd Partyraiser Top feest!
geen DefQon gevoel, maar wel een rete vet feesje!!!
Dit was echt een gruwelijk weekend gewoon va vrijdag tot zaterdagnacht los gaan en schijt aan de regen hebben Dit was meer dan alle nattigheid waard zelfs in ons tentje
Geweldig weekend gehad! De Blue was helemaal perfect: Alphaverb, Josh & Wesz, DEEPACK!!!, Alpha Twins, Luna & Crypsis, Ran-D & Adaro wat een HELDEN allemaal !! Bass Modulators in UV ook SUPER! Laatste 45min btje vuurwerk gekeken en opgeladen voor afterparty, f*cking geniaal!!
Dik festival weer Maar verder (mede door het weer & nieuwe locatie) niet echt het DQ gevoel gehad, en te druk in de tenten vaak. Verder HHZ vs Wildstylez
defqon jah wat moed ik zeggen super vet alleen beetje jammer van locatie en weer maar veder zwaar vermaakt volgend jaar maar gewoon weer heen denk. thnx 4 vistin and see you next year
Eerste keer DefQon en ik kan zeggen dat Decibel op elk vlak de overtreffende trap is. Sfeerloze locatie, weinig of geen aankleding bij veel stages en een zo mogelijk nog slechter geregelde parking... 4 uur pas thuis, dat is een record. Gelukkig waren er helden als Richie Gee (veel Lowroller spul), Thrasher en Hidden & Eye-D. Acardipane ook een paar leuke plaatjes (Criminally Insane, Be Quiet). Al bij al de 70 euro zeker niet waard.
Was een OK feestje, locatie was wat minder en de sfeer op main en black was ver te zoeken! Brown: Ronald-V, Q-ic
Ondanks het weer was het een heeeeerlijk feest!!! Wat een gezelligheid
Lekker feest Deze locatie maakt Defqon nu minder speciaal voor mij en lijkt het wat meer op andere feesten Het weer viel me mee, maar het zag er wel wat somber uit zonder zon. Af en toe purple, verder eigenlijk alleen maar in de Blue gestaan zoals altijd TOP Vet decor/stage bij de Red! Jammer van de apparatuur bij Titan, echt kut voor hem. Oh ja en KAP EENS MET FILMEN BIJ DE AFSLUITING EN GA GVD GEWOON LOS!
Laatste keer Deqon voor mij. Stipt om 23 uur de afsluiter beetje jammer en dat ze 10 euro durfen te vragen om je auto in de modder te zetten en vervolgens 3 uren vast te staan na afloop vind ik bijzonder!!
Bij de main zoals altijd weer een baggersfeer. Helaas was de Blue overdag veel te vol. Maar toch super feest! Buiten de blue ook goed losgegaan, en later werd het rustiger, vetste moment van de dag. Ran-D & Adaro, Psyko Punkz
Luna & crypsis! meesterlijke set , raw hardstyle zoals het hoort. en kevin kans klapte er ook maximaal op! voor de rest was er weinig saamhorigheid op het terrein en dat deed de sfeer niet te goede
Dit was ABSOLUUT geen DEFQON, GEEN SFEER, LOKATIE K*T en het WEER K*T volgend jaar gewoon weer op Almere strand dit was veel ste groot en een sfeerloos gebeuren gewoon!een 2e hands defqon was dit!heb het verder gezellig gehad maar nogmaals DIT WAS GEEN DEFQON ZOALS NORMAAL!!!
Defqon was SUPER zoals altijd..Alleen echt te jammer van de locatie..Defqon hoort gewoon op Almere strand! Defqon wordt op deze manier normaal en niet meer speciaal..Maar ondanks alles toch een top dag gehad! Vooral het einde was geweldig!!!!
Nope Defqon gevoel was absoluut niet aanwezig, wel leuke locatiie, muziek was goed, alleen het echte Defqon gevoel gemist... En de bussen op het ein wat een DRAMA
O my god wat miste ik zon zee en strand, maargoed das al te veel gezegd. Leuke dag veel te veel alcohol.... Lekker staan dansen met mn vriendjes en vriendinnetjes!
Van begin tot eind staan knallen! Hoogtepunt die eindshow... Nog nooit vertoont dat er een mega Defqon logo richting main wordt gereden om vervolgens op de beats van de Noisecontrollers een kwartier vuurwerk alle kanten op te knallen WTF
Locatie; tegenvaller, aankleding was ook minder maar al met al hebben de dj's 'defqon' gemaakt! wat een drukte na afloop van main! ik zeg terug naar het strand!!!!!
Wat een feest in de blue ! Voor de rest mocht het weer de pret niet drukken.
goed geamuseerd maar misschien dat het aan de regen lag maar de locatie vond ik minder en twijfel om volgend jaar te gaan maar al met al een geslaagd feestje!!!
Ophidian vs D-Passion Sequence & Ominous duidelijk de sets van de dag! Luna vs Pavo was ook erg leuk. Parkeerplaats aan het einde was idd kut maar goede muziek in de auto maakte het goed te doen.
Prima feest weer met anniekjuh!! Darkaver en MC Luna TOP Neophyte en Partyraiser TOP main TOP !! Alleen zwaar kansloos dat je 2 uur op een parkeerplaats moet staan voor je naar huis kan!!! (N)
Wat een topfeest! En was was het geluid bij de black hard en zuiver zeg, heb er echt van genoten! En die regen die deed me niks, aangezien je daar toch niks aan kan doen. Freakin nice! En nu wachten op Decibel!
Heerlijk feest! Ran-D&Adaro, The Prophet, B-Front, Henzel & Disco Nova, NC Alleen Headhunterz & Wildstylez echt een groot drama met die twee anthems beginnen en dan bij de nummers die daar op volgde steeds over gaan naar een ander nr als de beat er net inklapt..
Ondanks de nieuwe locatie en de regen heb ik me eigen toch vermaakt in de Blue en op het einde bij de Mainstage, jammer dat er niet zo'n goede sfeer hing maar heb me goed vermaakt met iedereen
Partyraiser vs neophyte helemaal kut .. afsluiting van black wat een aanfluiting met die achterlijke mc !!! feest was wel ok ook goed naar me zin gehad maar waarom negativeA afsluiten en niet Partyraiser met zijn sound ipv die oldscool shit in grey !!!!!!!
Mainstage was echt waardeloos, sfeer was ver te zoeken en het geluid was dramatisch. Gelukkig maakte Blue dat allemaal goed Wel erg jammer wat er bij Titan gebeurde maar gelukkig kon ie het laatste half uurtje gewoon weer vol gas gaan
Als je het vergelijkt met defqon van eerdere jaren is het slecht. De locatie is niet prettig, het geluid van vele malen minder en het weer werkte ook niet echt mee. Het is absoluut GEEN DEFQON.1 geweest. IK MIS HET ALMERE STRAND!! Wanneer je het feest op zich staand beoordeeld - als een nieuw festival - dan is het gewoon een heel goed festival geweest. De sfeer onderling was gewoon heel erg leuk
Mwah.....het is dat Grey&Black VET waren want anders was ik volgend jaar niet voor de 10 gegaan.......onwennige DefQon.1 NIET mijn lokatie en nee dat had niks met het weer te maken, gewoonweg NIET het DefQon gevoel op de een of andere manier, Grey was echt MASTERLIJK en dat maakte al het overige goed! Vooral Mr. Vince, Neophyte&Partyraiser & Mr. Claudio Lancinhouse waren SUPER. Parkeren echt TE duur en geluid VEEL TE zacht!!!voor het eerst geen geweldig als waardering.......
1e keer defqon, prima vermaakt, maar vond het niet echt en topfeest. goeie setjes van: richie gee, sandy warez en d-passion & ophidian! lady keta helaas moeten missen
Wat een feest Goed geluid, lekker gezellig rechtsvooraan bij de main .. Set van de dag, toch wel Deepack, wat ging dat los in de Blue .. Zatox ging ook lekker hard.. Eigenlijk niks meegekregen van de lasers enso.. Al met al een topfeest
Zeer goed feestje gehad, ondanks het weer. Terrein beviel wel, genoeg ruimte op de main, goed ingedeeld, dus Q: netjes gedaan! Maar moet toch zeggen dat ik er geen DefQon.1 gevoel bij had..
1e x DefQon.1, zeker niet de laatste!! Wat een gruwelijk feest!! Laat toch cker door een paar druppels me feest nie verpeste XD Volgend jaar Extended!!
Combinatie met camping, vrienden, sfeer, de black-stage en de afsluiting @ main maakt het zeker geweldig!
Super feestje gehad puur genieten! Wat was het beuken zeg
Geweldige dag gehad en ik vond de regen wel iets hebben, heel de dag ook niet een keer gezeten omdat je daar gewoon de tijd niet voor had, er was altijd wel iets leuks te beleven! Magenta, Black & de afsluiting! Tot volgend jaar!
Jammer dat geklaag over locatie en weer, Ik vond de aankleding vanuit de bus aankomst , juist vet, na vorig jaar is dit een hele verbetering, en echt dikke sets op de black gehoord de hele dag, met heerlijke afsluiting op de Main, SUPER DAG!!
GE NI ALE muziek in de blauwe tent! Verder Sequence & Ominous en the Machine ook bazensets. Oppernazen Ran-D vs. Adaro het was weer een ouderwetse defqon met alleen maar mafkezen, briljant!
GRUWELIJK FEEST ! DEFQON.1 heeft zich zonder het strand toch bewezen ! Het feest van HET JAAR! NC HELDEN en maar hardcore draaien om half 11 ! HEERLIJK Q-DANCE !
Het echte Defqon gevoel is wel een beetje weg hier(misschien ook vanwege het weer), maar ondanks dat toch een topfeest beleefd! Wildstylez, B-Front, Noisecontrollers En een speciale vermelding voor de gruwelijke eindshow!!
Volgend jaar nieuwe locatie? Hoek van Holland misschien? Haha..Ten eerste: ik ga het weer ZEKER niet de schuld geven van gister want ik heb er eerlijk gezegd wel van genoten. Een keer wat anders is ook leuk, beetje miezeren, zooitje blubber onder je poten en slenterend het terrein heen en weer gaan. Jammer van de laatste 2 uurtjes, alles werd iets grimmiger en dat resulteert bij mij in een "Zeer Goed" i.p.v. "Geweldig"... Zoiezo volgend jaar weer present.
Bazenfeest! Wat een afsluiting op de main zeg E-Force, Deepack, Zatox, NC
zeker een goed feestje heerlijk vermaakt in de Black, Blue en Purple geluid en sfeer waren hier top!! Luna vs Crypsis, Amnesys en The Machine en ik vond de regen wel lekker
1E KEER DEFQON WAS LEKKER FEESSIE wat een geweldige setje's gehoort
Ik heb me prima vermaakt Sfeer zat er goed in bij de blue. En geluid was ook goed. En de nieuwe locatie valt ook helemaal niet tegen. Alleen zo jammer van het weer. Werd er echt depri van.
bus 82 wat een mongool konden de bus niet vinden zijn we uiteindelijk met bus 84 naar huis gegaan ... als het op deze manier allemaal georganiseerd wordt is het voor mij geen defqon meer !!!
Heb een GE-WEL-DI-GE dag gehad! Heeeerlijk! Het weer mocht de pret niet drukken en heb genoten op de silver en black.. Heerlijke afsluiter van Negative A en op de Silver van Ophidian, maar alleen wel een beetje vreemd dat beiden ineens midden in een plaat PER SE moesten stoppen Verder niks te klagen!
Black black black !! Wat werd daar GE-NI-AAL gedraaid!! En teringgg wat un geluid daar vooraan bij de black! Heerlijke dag met iedereen en mijn schatje Even een rondje langs de green gemaakt waar Sandy Warez dikke frenchcore uit de speakers knalde De regen heeft mij geen minuut geboeid, mooiste afsluiter ooit gezien trouwens. Voor mij volgend jaar gewoon weer Biddinghuizen!
Jammer van het weer. Locatie vond ik ook niet alles, back 2 the beach. Ook jammer dat The Machine zn set niet mocht afmaken, volgende week maar eens goed over doen @ wish.
Door het mindere weer niet echt het typische Defqon gevoel gehad. Biddinghuizen trouwens wel gewoon top. Niet meer dat zand gesjok van de ene kant van t terrein naar de andere. Voor mij een blijvertje... En parkeerchaos?? Gewoon extended dus nergens last van
Helaas voor mij de minste Defqon waar ik ben geweest. Weer, locatie, sfeerloze main, tegenvallende sets waren zeker minpunten. Laatste twee uurtjes wel lekker los gegaan in de Blue, maar het geluid dat er om 22u mee kapte was dan ook weer een beetje jammer Wel voor Titan, heb genoten, maar echt sneu voor die gast als je eindelijk mag afsluiten in de Blue
Ik miste het Defqon gevoel... Misschien gewenning na 8x Almere strand. Ook de sfeer vond ik niet echt.,kwam misschien door t weer. Geef mij maar t strand, dat deed t ''m. Beetje Q-base maar dan in 't daglicht. Het was top met de vriendjes/vriendinnetjes,dat zeker!
Ultra Violet, Blue & Purple Heerlijk einde op de red, top feest!!! Alleen dat wegrijden met de auto blijft een drama!
Vond de locatie saai, aankleding leek niet af en t weer zat helaas niet mee Wel een vermakelijke dag gehad en ongeveer overal wel even geweest! Paar leuke setjes gehoord alleen allemaal een beetje voorzichtig.... Parkeerplaats bussen drama Geluid matig, parkeerplaats kut! sfeer gemoedelijk Had alleen geen seconde het gevoel dak op Defqon stond! Met q-base vergelijken slaat dan weer nergens op, Q-base is in bunkers mensen.... Was het maar Q-base
Het terrein was wennen en het weer zat ook niet echt mee, toch kon dat de pret niet deren. Heb me enorm goed vermaakt! De Blue was weer gezellig (zoals altijd eigenlijk) Deepack waren de helden van de dag, al draaiden Alphaverb en Zatox ook top
E-force Live...Hoogtepunt Van Dit Jaar !! Luna & Crypsis en Ran-D & Adaro waren voor mijn de absoluute hoogtepunten op de 2de en 3de plaats...En natuurlijk...die super mooie afsluiter...wauw,wat een verschil met vorig jaar !! Op naar het 10 Jarig Jubileum Van DefQon Volgend Jaar !!
Super naar me zin gehad ! Blue en Purple waren top! Alleen jammer vh geluid op het eind in de Blue
Super Vet Feestje...Alleen Even Wennen Aan De Locatie,En Geen Strand..Helaas. Verder...Hoogtepunt DefQon 1 2011 --> E-force Live In De Purple !! En Super Mooie Afsluiting Tegenover Vorig Jaar
Wat een vet feest!! Ultra violet, blue, purple en de main waren top
Ondanks het weer echt super goed naar me zin gehad! Was niet echt dat defqon gevoel maar toch heerlijk staan knallen Setje vd dag: Toneshiterz vs Bioweapon
Heerlijk feest gehad, met de Blue als grote favoriet!! Damn, wat een setjes (Deepack ), wat een geluid, wat een sfeer!! Ongekend Magenta vond ik een waardige toevoeging, werd lekker gedraaid Balen van het weer en de sfeerloosheid op de mainstage, om nog maar te zwijgen over het meer dan 2 uur (!!!) moeten wachten voor we van de parkeerplek afkonden Voor de rest een topfeest!!!
Wat een gezelligheid! Hulde voor Alpha Twins, Jack of Sound, The Machine en het ziedende geluid op de purple de laatste paar uur Tevens respect voor onze buschauffeur, dankzij geniaal parkeren binnen 2 uur weer in Dordt!
Het hele weekend gewerkt en flink gefeest met de Q-Dance crew! 2 nachten geen slaap. Overal modder, liters alcohol! HET WAS GEWELDIG!
De echte charme van Defqon is er niet op het nieuwe terrein.. het is nog steeds een vet festival maar geen Defqon meer Super naar mijn zin gehad, dat wel, ondanks het weer! Magenta stage Vet
8ste keer Defqon en hoewel het echte orginele defqon gevoel toch minder is door de verandering is van locatie heb ik me wederom super vermaakt.Jammer genoeg geen zon dit jaar, maar die miezer regen was niet eens storend. Ik heb me weer super vermaakt!! Bedankt me lieve vriendjes en vriendinnetjes voor de onvergetelijker dag!
t weer was idd niet optimaal maar we hebben ervan gemaakt wat we ervan konden maken.. en heb echt een topdagje gehad hoor.. en tja almere strand 1 x mee gekregen.. iedereen heeft het over t defqon gevoel? nou dat had ik vorig jaar denk ik ook niet.. ik heb het gevoel dat ik een zeer geslaagd Festival achter de rug heb samen met de mensen waar ik mee was : respect:
Vond de blue egt zeer geslaagd hoor!! Deepack helden ran-d en adaro man man man. Kei hard knallen gewoon. Kortom weer een geniaal feestje hoor
Mooi feestje,Gezellig geweest,alleen jammer van het weer
ik heb 6 edities van lowlands meegemaakt dus was al bekend met het terrein, ik mis het strand niet echt. Wel zuur van het weer waardoor het blubberhuizen werd Faniac goed gedaan ouwe!!!
Mistte het strand, minste Defqon.1 tot nu toe.. desalnietteplus vet feest gewoon natuurlijk! Luna & Pavo meesterlijk 's morgens verder ook Sandy Warez zoals verwacht
DEFQON1 wat een RUIGE BEDOELING (ja cas je bent zelf een ruige bedoeling Pre-Party: Grandioos. Feest: Gruwelijk mr Kutweer! After-Party: Vet en naar de klote Op naar Decibel Vrienden het was REUZE, bedankt!!! .....SJOFTIJS HUMPF
Tja, ik miste toch echt de zon zee en het strand, ik moest echt wennen aan deze nieuwe setting. Speciale dankbetuigingen naar de vele DJ, geluid & licht techneuten en de beveiliging ! (Dankzij de regen kon de muziek wel verschrikkelijk hard!!! WOW, PIIEEEEEPP!!!!!!
Geweldige dag! Werd heerlijk gedraaid maar dit was ABSOLUUT GEEN DEFQON! Volgend jaar gewoon weer op Almere Strand! The Prophet, Psyko Punkz. Alpha Twins & Noisecontrollers!!
pluspuntjes voor de organisatie, sfeer en muziek op ultra violet purple blue, eindshow + vuurwerk! minpuntjes voor het weer, sfeer op red, de niewe locatie (defqon is nu een betere q-base
DEFQON 1. ondanks dat deze eerste editie van DefQon in biddinghuize me, mede door het donkere weer, een soort Q-base gevoel gaf was het toch een DefQon uit duizenden Crypsis & Luna Hoe vet wil je het hebben Dat geluid en dan die kicks Verder: Arkaine, Slim Shore, Wildstylez, E-force & Waverider errug vet
Wat een vet feest Helaas niet het gevoel gehad dat ik op Defqon.1 liep.. Had eerder een Qontinent gevoel Desondanks een super dag gehad, Blue en Brown Arkaine,Luna vs. Crypsis,Ran-D vs. Adaro en DEEPACK waren mijn helden:respectl)
geen defqon zoals op strand.jmmer!
Geweldig feest, zo goed als hele dag in de blue gestaan en wat stond het geluid daar heerlijk ! Vuurwerk was ook prachtig parking was goed geregeld konden vlot doorrijden en thx aan de bonnenjongen .
Lekker feestje gehad Niet zo veel last gehad van de regen De Blue stond wel echt te vol Maar Jack of Sound, Zatox, B-Front en Angerfist & Outblast Mooie eindshow ook
het was echt mooi! Sei2ure & synapse, Richie gee, Tymon helden! Het weer kon de pret niet drukken! Volgend jaar zeker er weer bij, hopelijk met iets meer power op de silver stage natuurlijk
sfeer slecht, locatie te groot, groep mensen Top!, Musica Top! en last but not least wegrijden bij feest Klote! Volgende keer gewoon weer op Strand van Almere..
Duurde lang voordat ik erin kwam, jammer van die kak regen overdag! Deepack knalde er goed op in de blue, maar E-force held van de dag in purple wat was dat vet zeg! Blue & Purple wel erg dik geluid
Space Pirates helden van de dag! Verder goede setjes van J&W en Bioweapon&Toneshifterz. Eindshow was ook erg dik, maar ondanks dat nooit een defqon gevoel gehad...
geweldig feest! alleen wat een gekloot om die bus te vinden van event travel...
Ondanks de regen supergezellig en goed feest gehad!! Main BFront, Zatox, Noisecontrollers. Alleen het was toch niet meer hetzelfde Defqon gevoel. Maar ja dat krijg je na 7 jaar Almere strand...
Dit was Voor mij Geen Defqon, Miste Het Strand op almere. toch Super Vermaakt door oa Partyraiser vs. Neophyte &De afsluiter Met Negative A.
Q-dance heeft deze keer wel een nagenoeg perfect feest neergezet. De nieuwe locatie is heerlijk (alles lekker dicht bij elkaar), het geluid was haast overal in orde en heb uitstekende setjes meegemaakt. Leuke gezellige sfeer ook vond ik! Enige echte minpunt was het weer, maar dat kan Q-dance niet bestellen helaas.
Wat een gruwlijke vuurwerk show! echt mega respect voor: Kodex en vervolgens Activator mannn wat draaide hij gruwlijke set laatste 20 min alleen en zatox blue niet gezien maar ik had het totaaaaaal geen zin in dat softe gedoe
Het was een dag van ups en downs, al was dat te danken aan het weer. Organisatorisch zat het gwn goed in elkaar, Mooie aankleding van de area's en alles niet te ver uit elkaar. Sandy Warez om 4u meteen vol gas erop
Impressive livesets by: Technoboy, B-Front, Zatox & Negative A! Helaas bezitten wij mensen niet de mogelijkheid om onszelf te delen zodat we ALLES konden meemaken.. Keuzes, keuzes.. Altijd lastig
DefQon.1 hoort op t strand, dit was meer Q-Base overdag...In de blue, grey en black was t wel goed vertoeven Jammer dat het geluid alleen vooraan goed genoeg was.. Maar heb toch wel een leuke dag gehad Was alleen het geld zeker niet waard!
Op zaterdag 25 juni vindt Defqon.1 Festival plaats op Evenemententerrein Biddinghuizen. Aanstaande zaterdag, 9 april start de kaartverkoop voor Defqon.1 Festival op Q-dance.nl. 379
Het Openbaar Ministerie (OM) in Flevoland overweegt dit jaar op Lowlands en dancefestival Defqon.1 een 'patseraanpak' te introduceren. Festivalgangers met blitse auto's en dure sieraden zullen dan moeten bewijzen, dat ze die ook kunnen betalen. Het OM wil naast de gebruikers ook de dealers aanpakken met een 'wasstraat', zo tekende dagblad De Stentor op. Lowlands is onaangenaam verrast door de berichtgeving over de controle van bezoekers. Volgens het OM betreft het slechts een idee en geen nieuwe aanpak. 333
De verhuizing van Defqon.1 naar Biddinghuizen zorgt voor nogal wat opschudding. Maakte eerst de burgemeester van Elburg zich zorgen over geluidsoverlast, nu maakt de Drontense ChristenUnie bij monde van de heer Oosterveld bekend dat hij zich zorgen maakt over gehoorschade die de op Defqon gedraaide muziek teweeg zou kunnen brengen. 184
Het hardstyle dancefestival Defqon.1 verhuist dit jaar van Almere naar Biddinghuizen. Dat maakte burgemeester Aat de Jonge van de gemeente Dronten bekend tijdens de nieuwjaarsreceptie. 529
Ongeveer 50 procent gezien en is natuurlijk altijd leuk om in de collectie te hebben..Al meer hc dan vorig jaar! Maar hebben er de eerste 20 minuten meer mensen problemen met het geluid? Volume up, Volume down (of ligt het aan mijzelf?)
waar ik wel last van heb is dat je de dvds moeilijk uit de hoes krijgt
Inderdaad
Ik heb nog niet de hele dvd gezien. Maar ligt het mij of zit er een effect over het beeld heen elke keer..? ik vind het niet mooi
+ Die documentatie is erg kort.. jammer helaas vind ik altijd wel leuk om van alles te komen te weten over het festival enzz
En bij de eindshow word heel vaak publiek gefilmd... WAAROM ? Je ziet toch geen flikker omdat het donker is
En bij de eindshow word heel vaak publiek gefilmd... WAAROM ? Je ziet toch geen flikker omdat het donker is
Inderdaad, en ik heb het idee dat de beelden niet altijd kloppen met de muziek. Doe mij het filmpje van ibo orgut maar. Daar kun je het veel beter zien.
Ik vind de dvd niet zoveel aan. Impressies van de andere stages zijn erg slecht. De silver slaat werkelijk nergens op (muziek en beelden kloppen totaal niet en de tracks zijn vaag), de blue is erg matig camerawerk en de green is belachelijk kort. Ook is de track keuze niet de mijne maar dat is een kwestie van smaak. Wel goed dat ze wat meer aandacht aan de Black besteden.
Inderdaad, en ik heb het idee dat de beelden niet altijd kloppen met de muziek. Doe mij het filmpje van ibo orgut maar. Daar kun je het veel beter zien.
+1, maar dat kanaal is dus leeggeveegd. Alles van Qontinent, Trance Energy, Sensation etc is weg. Mega zonde, nu zou ik hebben gewenst dat ik backups had gemaakt.
+1, maar dat kanaal is dus leeggeveegd. Alles van Qontinent, Trance Energy, Sensation etc is weg. Mega zonde, nu zou ik hebben gewenst dat ik backups had gemaakt.
Mooi K*t ja....was zo vet in beeld gebracht die eindshow @ DefQon
zodat jij die dvd ga kopen en q-dance weer wat extra geld kan verdienen .
zakkevullers
Lijkt me niet aangezien id&t de video's van sensation zelf in de favorieten had staan.
Het zal er toch wel iets mee te maken. Met name beeld van Sensation werd altijd van YouTube geweerd, en heer Ibo (manager @ Q-Dance) had gewoon de complete opening online staan. Denk dat de hoge heren dit dus niet fijn vonden. Zeker weten doe ik het niet, want hij reageert niet op Twitter.
Als er auteursrechten geschonden worden dan haalt youtube de video's gewoon weg. Nu zijn ze door de gebruiker zelf op privé gezet. Dat is toch heel anders. Dit kan heel veel redenen hebben.
Prachtige dvd leuk als herinnering!! Maar die van vorig jaar en 2009 vind ik wel beter, niet omdat het almere was of het weer tis de muziek keuze die niet echt overeen komt met de beelden. Op de pc gaat de volume hard en dan iets zachter erg irrie maar op de dvd speler heb ik er geen last van... Erg vaag. Maar goed ben er blij mee, en ook met het defqon rugzakje !!!!