Ik moest even inkomen door het tegenvallende weer, maar toch mijn draai gevonden en me prima vermaakt! Afwisselend bij de Red & Blue gestaan en nog een tijdje bij de Black Nieuwe locatie was vet! Met de achtbanen op de achtergrond bij de Mainstage
Jesessss!! F*cking 3 uur in de file gestaan om het parkeer tetrein af te komen! Slecht ongeregeld zooitje zeg! Feestje was oke maar mn verwachtingen waren hoger! Eerste keer defqon voor mij.
Geen Defqon gevoel, maar ook geen Q-BASE gevoel zoals sommigen hier durven te beweren, dat gevoel krijg je alleen op Airport Weeze.. net zoals je het echte Defqon gevoel alleen op Almere strand kan beleven.. Dus alleen als ze volgend jaar weer terugverhuizen, ben ik er ook weer.
Leuk feestje, en goed vermaakt ondanks de regen. En blue, topper!
Waar was de aankleding??? Waar was de bas bij black? Zwaar onder de maat qwa geluid. Reunion of the retards????? Vond het helemaal niks!! Parkeren belachelijk duur! maar heb het wel leuk gehad door mijn vriendjes en vriendinnen....
Defqon spirit is dead... A defqon without sand/beach is not a defqon. It is just a normal festival... What a mess with the buses at the end of the party musically-speaking it was really nice set of the day: Pavo vs Luna. Early hardstyle of course!!!
Defqon....Ondanks het weer toch een TOP feestje gehad met mn PartyFriendsss... Er werd weer heerlijk gedraaid & het was een lekkere modderboel Op naar Decibellll met zon, zee & strand....
Geen Defqon gevoel! Beter hadden ze een andere naam verzonnen. Heb me wel prima vermaakt!
totaal geen Defqon zoals andere jaren! Defqon hoort gewoon op het strand. Aankleding vond ik niet veel bijzonders. Voor dat geld had ik wel meer verwacht!
super terrein!! alles lekker makkelijk beloopbaar.. schone neus aan het eind van de dag alleen het weer, maar goed daar doet niemand wat aan.. hopelijk volgend jaar weer hier!!
almere strand maakte defqon, helaas voldeed dit ook niet aan wat ik van defqon verwacht, mis ook het strand! verder leuk feestje maar wat ik al zei: ALMERE STRAND MAAKTE DEFQON, kan een campibg niet tegen op, tijd voor betere ideeen q-dance
slechtste defqon voor mij.. muziek zo 2007.. slechte locatie, weer kut.. dat weer nou kut is oke.. maar de muziek had veel kenne redde.. wel naar me zin gehad.. dat had ook ze reden
mooi feestje gehad, paar minpuntjes: 1. geluid bij de main te zacht en te weinig speakers voor zo'n veld 2. regelmatig technische geluidsproblemen meegemaakt 3. waarom zoveel stages waar niemand op wacht en andere dingen die het onnodig duur maken??
Jammer van het weer maar damnn wat un knalfeest!!!!
het feest zelf was gewoon toppie. overal werd lekker gedraaid. minpunten waren natuurlijk de parkeerplaats belachelijk 2 uur vastgestaan na afloop een dikke vette onvoldoende voor de organisatie en het terrein iets teveel afstanden te groot voor de rest TOP!
Ondanks het baggerweer toch gewoon geknald, poncho aan en gewoon door in de regen Maar was dit DefQon?? Als het feest aan andere naam had gehad had je er niets van gemerkt.. Dean Rodell, Tymon, Producer en Eye-D & Hidden Op naar Dominator
Goed feest, maar een feest als alle grote feesten.. Defqon op Almere strand had gewoon wat extra's, een locatie kan dus behoorlijk bepalend zijn voor het gevoel dat je bij een feest krijgt.
Top dag gehad helaas was het weer wat minder maar je kan niet altijd mooi weer hebben...de locatie vond ik wel tof was nu wat knusser dan dat je zover moet lopen...wij zijn tot het einde gebleven en op ons gemak naar de auto gelopen en reden zo van de parkeerplek af ??????geen file niks
Tymon made my day op de Silver stage! Maar gelukkig waren we met een gezellige groep, want de rest van het feest was een schrale bedoening. Locatie had geen sfeer. Black stage matige muziek en baggergeluid! Mainstage ook matig geluid en veel te zacht 's avonds.
Had het niet verwacht, maar wat ging het lekker los in de black dit jaar!! Ook heerlijk sfeertje + lekker geluid Wel goed na loop van de avond wel na de klote
Zeker goed vermaakt! Jammer van de regen en de locatie vond ik ook niet geweldig.. En wat een drama met die bussen. Al met al toch een prima dagje gehad, erg gezellig.
had er zoveel zin in. Na 7 jaar defqon op almere had ik wel iets meer verwacht dan een zeer slecht aangekleed feest met zeer slechte gluid. Q dance had echt meer van jullie verwacht. BUMMER
Het weer was dan wel bagger, maar mijn gezelschap, de muziek, de sfeer en de aankleding waren top! Defqon is wel anders, minder heet, zonder strand&zon Geluid was niet overal optimaal, maarja. De aankleding van de podia vond ik echt vet! En de eindshow was geweldig mooi!
Wat een klote kut regen!!!! Maarja ondanks dat heb ik me nog wel vermaakt, vooral het einde was nog even heel gaaf! Verder zou ik zeggen volgend jaar maar weer gewoon Almere Strand hoor!!
Zeker een heerlijke editie geweest dit jaar! Knallende setjes meegemaakt vooral bij blue en black! De main ramde ook keihard, vooral het eind was top! Helaas heb ik hier geen Defqon.1 gevoel bij. Geen strand etc. En het weer was gewoon klote, niks aan te doen! Maar vermaakt heb ik me zeker, op naar volgend jaar!!!
Leuk feest maar het leek meer op een harmony of hardcore of groundzero ipv defqon ..voor het geld wat je ervoor moet betalen vond ik t wel een beetje armzalig ..maar wel flink staan
Vond de locatie helemaal niet zo verschrikkelijk! Er is veel zorg besteed aan de aankleding. Afsluiting@main was weer geweldig, top dag gehad ondanks het weer! parkeerplaats was inderdaad een drama..
Oooooh wat een vet feest De Camping maakte het helemaal af!! Vrijdag pré party was al super en zaterdag was t helemaal knalle Rollend mijn zijk natte tentje in haha..
Het was weer GRUWELIJK rammen en beuken geblasen op Defqon.1 dit jaar. Ik heb het feest toch een 'zeer goed' gegeven ipv 'geweldig ' omdat het uren duurde voordat ik de parkeerplaats af was na afloop.
Miste toch wel Almere Strand, niet echt Defqon feeling. Blue en Black heldige area's. Compleet het dak eraf vooraan! Jammer van het weer, maar daar doe je weinig aan he
Miste het strand... maar verder zeer goed vermaakt!! Purple lekkerste stage! Fijn geluid, veel ruimte! Ohja willen de mensen op de main volgende keer gewoon gaan dansen ipv stilstaan? Wat een kutsfeer daar zeg!
controle was slecht, maar heb wel het gevoel alsof ik heb moeten bukken vor ze..5,- patat, 7,50 pannekoek, 13,50 parkeren, 68 kaartje..nee..sfeer was zaad, het is geen defqon meer, ik sla hem volgende dag over, voor dit geld kan ik 3 feesten zoals Daydream festival pakken, en daar het WEL naar me zin hebben.. wel moetk zeggen, Chris One, 16 bit, BAAS! en probs voor het geluid overal!
Weer of geen weer, deze editie was echt dikker dan vorig jaar! Endymion helemaal vooraan Wat een dikke bass gierde door me heen En wat een prachtige aflsuiter!!!. Verder was de sfeer en geluid super in de BLUE, UV en de GREY
Vet feestje. Jammer van de drukte in de blue steeds. Helden van de dag: Luna&Crypsis en Titan Echt kut voor titan wat er gebeurde, en echt klotestreek dat ie om 23:00 gewoon op moest houden
Wetqon, Dubqon.. Hoe dan ook lang niet meer zo genoten van een feest...
Leuk feest maar niet meer dan dat. Ik miste echt het Defqon gevoel. Leek wel alsof ik op Q Base rondliep met tenten ipv bunkers. Wel prima vermaakt. Luna (vs Pavo en Crypsis) en dat sfeertje bij de Purple . Knallen in de regen heeft ook wel wat. Maar wat een ellende om van het terrein af te komen zeg.
gezellig feessie ging er goed in tering busschauffeur wil niet rijden vanwege dat noodluik
Tsja wat zal ik er van zeggen. Was op zich wel kicke feest alleen jammer van de regen maar in mijn ogen is Defqon geen Defqon zonder almere strand! mistte het "strand" sfeertje
Jammer ben niet gewend van Qdance , vond het slechte defqon ooit . Als het op qbase gaat lijken kan ik beter wachten en mij die 150 km besparen ! Kut weer kut loc in een woord gewoon jammer .
Super feest! Alleen toch wel het echte 'Defqon gevoel' gemist.. Maar sowieso een super dag gehad! Heerlijke binnenkomer met Pavo en Luna Black buiten was ook weer heerlijk Afsluiter op de main
Meest geniale Defqon tot nu! Pre- en Afterparty waren beiden ook super! Extended was echt een pluspunt, ook omdat alles goed geregeld was op de camping Bazen van de dag met kop en schouders boven de rest: Ran-D en Adaro! De planken eruit geramt! Verder goed vermaakt bij o.a Darkraver, Luna & Pavo, Deepack, Arkaine en B-Front Volgend jaar zeker weer!
Leuk festival gehad en goed los gegaan maar idd geen defqon gevoel gehad. Deepack als ik optel wat me deze dag heeft gekost was het 't zeker niet waard!!
een leuk goed feestje maar wat meerdere schrijven geen defqon gevoel nu mijn 9e editie en ook ik miste het zand en het strand defqon hoort op het strand maar was nu zoals zo vele andere festivals maar me verders super vermaakt. in de blue wat een sfeer en geluid daar
Tja vreemd feestje. sandy maakte vrijwel de hele middag goed... Wat een held blijft die man toch, ongelovelijk daarna nog wel wat leuke setjes gehoord maar was niet veel meer verder. jammer.... oja, buschaffeur bedankt nog voor het bier
Bluetent: ieder jaar weer gruwelijk Clock kidd heel dik mixwerk Luna & Crypsis,E-force,Ran-d & Adaro gruwelijke sets! die konden alleen overtroffen worden door Deepack afsluiting in de blue zoals ieder jaar kei hard snoeien
Goed feest gehad !!! Lekkere sets gedraaid @ Bleu ,. maar minpunten : locatie,weer en terugreis . Wat waren die bussen kut geregeld zeg ! Focking 4 uur over gedaaan om van biddinghuizen naar almere te komen omdat de bus niet van de parkeerplaats afkon
Door het mindere weer en andere locatie niet het échte defqon gevoel gehad, maar wel top vermaakt! Geluid bij de Mainstage was wisselend maar over het algemeen goed! En die eindshow weer he Geen woorden voor!
1ste keer defqon en het was zeker goed!! Mooie stages, overal het geluid inorde, nergens lange wachtrije! Alleen spijtig van het mindere weer, maar dat ware we na een paar uurtjes weeral vergeten! Vooral in Sylver & Black gestaan.. Helden van de dag: Sequence&Ominous, Tymon, Promo & Evil activities, Angerfist & Outblast, Synapse & Sei2ure, Kasparov, Ophidian & D-passion.. wat een lekker opbouwende set zeg en Negative A!!
Jeffrey Offerman kan alleen nog maar hardstyle shuffelen
t weer was jammer ma dat mocht de pret niet drukken laatste anderhalf uur bij Red maakte de complete dag!
Beetje traag begonnen, maar me toch prima vermaakt! Ik ben veel blijer met deze locatie, hier kon je goed rondlopen zonder overal zand in te hebben Gezellig gehad alleen met iedereen
DQ11 was super! 1e keer en echt naar men zin gehad. Helemaal niet gestoord aan het weer en de beste plekken waren Blue, Black en Main. B-Front, Zatox waren Helden.. Noisecontrollers was een goeie afsluiter! Thanx Q-Dance!
Helaas was dit niet Defqon.1 zoals we andere jaren gewend waren. Zoals anderen beschrijven, het Defqon.1 gevoel was er niet vanwege het ontbreken van een strand en geniaal kutweer... Toch heb ik me kunnen vermaken, maar voor 't eerst moet ik zeggen dat ik andere jaren beter vond !
Mn eerste defqon. Vond t erg leuk! Ben alleen bij black & grey geweest, werd goed gedraaid! En de afsluiting @ main was ook prachtig
was weer een geslaagd feestje!! ook al regende het hem me prima vermaakt!!!
Zeer mooie aankleding, goede line-up, sets en afsluiter. Jammer dat er geen sfeer was, mensen die vooraan stil staan bij de afsluiter gaan maar achterin staan, heb ik meer ruimte.
Deepack helden!! Goed festival gehad, maar Defqon? Het Defqon gevoel niet echt gehad.
Wat een bagger feest zeg, daar heb je dan 8 jaar naar uitgekeken Twee pluspunten; schone wc´s en goed eten... Maar verder was het een groot kutfestival wat zeker het geld niet waard was..Volgend jaar gewoon weer naar Dominator!
was wel tof eforce heerlijke set clock kid aparte set wel good.. verder uitgang chaotisch bluh
Organisatie, geluid(op main na) en sfeer allemaal dik in orde! Locatie vond ik persoonlijk minder omdat ik Defqon toch wel associeer met een strand. Positieve uitschieters qua dj's waren B-Front(natuurlijk), the Pitcher , Arkaine en the Machine. Verder erg gezellig gehad met iedereen om mij heen.
Lekker feestje, alleen jammer dat het weer niet meezat
Buschauffeur van bus 103 topkerel ! Lekker Hardstyle pompen om in de stemming te komen heen en Hardcore voor de terugweg, dat maakte het lange wachte goed! Voor de rest, geen last van het weer gehad, me van het begin tot einde vermaakt. Geluid bij Black links vooraan was netjes! Mainstage vond ik een beetje een telleurstelling, wel leuke eindshow zo vanaf de zijkant op de heuvel. Al met al Topdaggie gehad.
dik dik dik kenne ze volgende keer ook niet snachts nog doorgaan?? Was echt te snel afgelopen en wij zaten gewoon in 10min van het terrein af! slimme routes kiezen
Prrrrrima vermaakt! Ook 't weer maakte geen hol uit, had ook wel weer wat zo Alleen het echte Defqon gevoel is weg, volgend jaar hoef ik er niet meer heen als het op dezelfde locatie is... Zonde, maar wat doe je eraan! Ook het eerste jaar geen 'geweldig' gekregen.
Met heiwee kijk ik terug naar de edities op Almere Strand! Maar... ik zie van dit terrein wel degelijk de voordelen in! Man, wat ging het los in Blue, helemaal geweldig! Super vermaakt en ontzettend genoten van de goede sfeer!!! Thnx, see you next year!!
Lekker feest BLACK!! BLUE!! Defqon gevoel niet echt gehad helaas.. Verder top dag gehad See you next yearr
Ondanks het schijtweer toch een goed feest, Heerlijke sets gehoord
Zo, 1ste Defqon zit er op. Twas goe plezant ze! Geluid in de Grey ging lekker hard in't begin bij Sequence& Ominous. Voor de rest, Tymon, D-Passion vs Ophidian en Negative A! Wel spijtig dat ik Almere strand niet heb kunnen meemaken.
Ok; het was slecht weer...maar de nieuwe locatie stelde mij echt teleur... Niets speciaal meer zoals in Almere, maar gewoon het zoveelste typische Dancefestivalterrein. Almere was top.....Biddinghuizen was flop! Dan nog maar te zwijgen over het drama om er na het feestje weg te geraken... DefQon 1 nee dank u... Ik ben blij dat ik de editie's in Almere nog heb meegemaakt, maar in 2012 denk ik dat ik ga passen.
black red en grey vond ik het best en die show.. echt niet normaal!
Wat een feest! Dat geluid in de Blue en Purple en de aankleding in de Ultra-Violet Ben aangenaam verrast door Clock Kid en E-force Tja, en Luna&Crypsis, Ran-D & Adaro altijd
Blue!!! De vetste stage! Met als eindbazen van de dag: Deepack Josh & Wesz, Alphaverb, Luna vs Crypsis & Ran-D & Adaro Super feest gehad ondanks het weer Ik heb me optimaal vermaakt! Beter dan in 2009 & 2010
Ongelovelijk vet! Goede sfeer. Wat een afsluiting, Respect Q! Alleen 1,5 uur TBY? Die man is over zijn hoogtepunt heen, feest gevoel ebte totaal weg bij main en parkeerterrein en omgeving zijn niet echt berekend op zo veel auto's, maar dit alles mocht de pret niet drukken!
Nou ik heb me toch echt top vermaakt hier Ik was al eens op Biddinghuizen gewest met Mysteryland 2001 en dat was ook zo vet Ben blij dat het niet meer in almere is Volgend jaar met goed weer wordt dit zo vet De black was gruwelijk Na 3 dagen werken op defqon was ik wel echt gesloopt
Wat een heerlijk feest! locatie idd niet top en ik had geen defqon gevoel en het weer ja kut maar doe je niks aan gewoon knop om en gas der op Helden van de dag: E-force Live Deepack Ran-d & Adaro en Luna vs. Crypsis en dan metname Crypsis Volgend jaar zullen we er weer bij zijn!
prima naar me zin gehad met gek kaboutertj als crewmembers en als onzelf tijdens de feesten
het was een van mijn beste feeste, maar het was geen defqon, geluid stond overal kneiter goed hard. Stages was overal goed en het eten was ook weer goed net zoals elk jaar.
ik sluit me aan bij de rest. Het was geen defqon zoals we hem kennen. Maar evengoed goed vermaakt. Beetje jammer van die parkeerplaats maar ja ik had ook niet anders verwacht!
Top feest. 9e defqon, almere totaal niet gemist. Het is maar net wat voor feest je er zelf van maakt,stelletje zeikers hiero. Onverwachts veel in Brown geweest, Heerlijk Psycho punkz in blue, maar NC op de main. Beste afsluiter ooit, elke plaat zat er zo dik op. 3 uur in de file gestaan was wat minder
DefQon was weereens geweldig! Btje jammer van het weer maar mocht de pret niet drukken =) Stage Purple E-Force en Mainstage B-FrontZatox en Noisecontollers wrede afsluiting! Kortom SUPER FEEST!!
Wooow mensen wat daar in de blue allemaal op de draaitafels beland is vanavond, vanaf Deepack tot het eind stond het gas er vol op. Heb gelukkig weinig het gevoel gehad dat verslappen op de dansvloer toegestaan was en da's zeer goed teken En WTF!!! Die Ran-d en Adaro Terrein kreeg door het weer vond ik wat sombere uitstraling. Maar echt dik en DIK vermaakt en dus tik ik dit met zeer voldaan gevoel
ondanks het slechte weer was er een hele goeie sfeer En wat een lekker geluid bij de black ging heerlijk te keer
Dikste afsluiting ever !!!
Ik heb me meer dan goed vermaakt. Blue toch wel de area waar het het meeste los ging. Heerlijk feest gehad! Alleen jammer van het vervoer terug. Wat een drama.
Geen echt defqon gevoel, andere locatie en minder weer maar toch een leuke dag gehad,jammer dat mensen bij de red niet los gingen...owjah en nooit meer met eventtravel naar defqon!
NOOOOIT MEER ALMERE STRAND! Ik zeg volgend jaar net als Lowlands, donderdag t/m zondag! Zelf met de Pre en de Afterparty was het te kort WAT EEN BRILJANT FEESTJE, WAT EEN SFEER! Wauwie
Nog nooit eerder naar Defqon geweest, maar zelfs ik miste het Defqon gevoel, zoals ik het me voor had gesteld. Ben wel heel de dag keihard los gegaan in de Blue !
Was behoorlijk K*T weer... kwam van de camping langzaam van start... Maar dock 45 warmde me lekker op en daarna flink staan raggen bij richie gee Daarna door na Sandy Warez die na een techno DJ ff flink begon te raggen Afgesloten met Daymar top wijf! Daarna door na black de laatste 20 min wel leuke tracks alleen MC aan einde... nee geen plaatje meer je kan roepen blabla...
wat een heerlijke dag! ondanks de regen echt echt goed vermaakt. Geweldige set van the prophet vanaf half 6 gewoon hardcore op de main! en wat een afsluiter, geweldig!
B-Front, Ran-D & Adaro, Deepack en een eervolle vermelding voor Titan! stelletje helden! Verder: gezelligheid van alle lieve vriendjes/vriendinnetjes, geluid, overige vette sets en het sfeertje wat er hing! Op naar volgend jaar!
Super chille dag gehad! Zwaar respect voor Arkaine ; dikke shit! Verder Luna&Crypsis en Gunz for Hire GENIALE set! De grote eindbaas is toch echt DEEPACK
ik vond de lokatie wel vet altijd dat kutzand op almerestrand, als het dit weer zou zijn op almere zou t een nog grotere blubberzooi worden maargoed, lekkere setjes gehoord van clock kid e-force TOA The Machine camping was chill, pre en after was nog chiller
Gruwelijke editie weer! leuke binnenkomer met Josh & Wesz Set van Playboyz, heerlijke tracks. Hmm, twijfel: Deepack of Gunz for Hire? Deepack keizer Gunz for Hire heer en meester Wat een dikke sets
Heerlijk feest! Liet me niet tegenhouden door de regen! Zatox, Noisecontrollers, Luna & Pavo, Outblast & Angerfist en totaal onverwacht ook A-lusion en de Wasted Penguinz maakten voor mij de dag. Promo vs Evil Activites & Bioweapon vs Toneshifterz waren ook lekker. En dat stuk wat ik van de DJ Producer nog heb meegekregen was ook heerlijk Afsluiting vond ik ook geweldig!
1e Defqon & zeker niet de laatste. Het was gewoon geweldig!
Heerlijk staan knallen bij de hardcore open air! was echt heerlijk LOS GAAN
Vond vorig jaar toch wat beter, daar zal 't weer en 't geluid ook een rol in hebben gespeeld. Maar ik kan zeker niet zeggen dat ik me niet vermaakt heb! Supergezellige mensen, topsfeer > De Blue
Geweldig weekend gehad! De Blue was helemaal perfect: Alphaverb, Josh & Wesz, DEEPACK!!!, Alpha Twins, Luna & Crypsis, Ran-D & Adaro wat een HELDEN allemaal !! Bass Modulators in UV ook SUPER! Laatste 45min btje vuurwerk gekeken en opgeladen voor afterparty, f*cking geniaal!!
Dik festival weer Maar verder (mede door het weer & nieuwe locatie) niet echt het DQ gevoel gehad, en te druk in de tenten vaak. Verder HHZ vs Wildstylez
Eerste keer DefQon en ik kan zeggen dat Decibel op elk vlak de overtreffende trap is. Sfeerloze locatie, weinig of geen aankleding bij veel stages en een zo mogelijk nog slechter geregelde parking... 4 uur pas thuis, dat is een record. Gelukkig waren er helden als Richie Gee (veel Lowroller spul), Thrasher en Hidden & Eye-D. Acardipane ook een paar leuke plaatjes (Criminally Insane, Be Quiet). Al bij al de 70 euro zeker niet waard.
Weer of geen weer, Een feestje moet je zelf maken. Dat hebben we dit hele weekend dus ook gedaan . Hoofdzakelijk alleen in Grey, Wel een paar het terrein over gelopen maar in weinig andere tenten/stages geweest. Het enige wat ik erover kan zeggen is dat dit feest de naam DefQon.1 niet mag dragen.
Wat heeft Q-Dance weer een productie neer gezet; er is aan bijna alles gedacht! Het weer hebben ze nog net niet onder controle, but who cares? Headhunterz (Doctor P) versus Wildstylez, Scope DJ, Second Identity, Coone, Ran-D versus Adaro en 16bit!
Laatste keer Deqon voor mij. Stipt om 23 uur de afsluiter beetje jammer en dat ze 10 euro durfen te vragen om je auto in de modder te zetten en vervolgens 3 uren vast te staan na afloop vind ik bijzonder!!
Bij de main zoals altijd weer een baggersfeer. Helaas was de Blue overdag veel te vol. Maar toch super feest! Buiten de blue ook goed losgegaan, en later werd het rustiger, vetste moment van de dag. Ran-D & Adaro, Psyko Punkz
heb men eigen goed vermaakt !! weinig last gehad van het weer E-force was echt de man van de dag!! knalde echt lekker door zoals het hoort verder DEEPACK zoals altijd wel en RAN-D & ADARO niet meer normaal hoe vet !! geluid in de blue en purple was ook echt ferry ferry good.. tot volgend jaar
Dit was ABSOLUUT geen DEFQON, GEEN SFEER, LOKATIE K*T en het WEER K*T volgend jaar gewoon weer op Almere strand dit was veel ste groot en een sfeerloos gebeuren gewoon!een 2e hands defqon was dit!heb het verder gezellig gehad maar nogmaals DIT WAS GEEN DEFQON ZOALS NORMAAL!!!
Defqon was SUPER zoals altijd..Alleen echt te jammer van de locatie..Defqon hoort gewoon op Almere strand! Defqon wordt op deze manier normaal en niet meer speciaal..Maar ondanks alles toch een top dag gehad! Vooral het einde was geweldig!!!!
Heet weer en de kou hebben een hoop verzout voor mij! Miste de sfeer en de locatie vond ik niets bijzonders! Deepack , the Prophet & Mental Theo waren de helden van de avond !
Mijn eerste keer Defqon.1; voorzichtig begonnen, maar toen we eenmaal op gang waren... HEERLIJK! Grey, Brown: helemaal top!
Mijn vierde Defqon1, en de beste. Fijn nieuw terrein, en zeker met die regen had ik niet over het strand willen banjeren. Q heeft zichzelf overtroffen!
Leuk feestje, voelt een beetje Q-Base achtig, en ja daarvoor ga ik na Q-Base, dus volgend jaar gewoon weer aan het stand. E-Force en G4h waren wel de shit!
super vermaakt, jammer van de terugreis duurde 2,5 uur voordat we het terrein af waren, en oh jeej wat had ik een Q-base gevoel daar ! Jammer genoeg geen Defqon gevoel, meee terug naar almere strand ! verder toppie !
Wat een heerlijk feest ! Afsluiting was magisch ik heb echt genoten van mijn eerste defqon en dit is zeker niet mijn laaste ! wel jammer dat er geen zonnetje was
Defqon... Het hoort hier niet thuis vind ik... Maar dat zal grotendeels ook door het weer komen.. Als het zonnetje had geschrenen was het toch anders Verder, heerlijk genoten! Volgend jaar nummer 10! noisecontrollers Wat een afsluiting Verder ook gruwelijk los gegaan van sequence en ominous! Was een set om je vingers bij af te likken
Wat een topfeest! En was was het geluid bij de black hard en zuiver zeg, heb er echt van genoten! En die regen die deed me niks, aangezien je daar toch niks aan kan doen. Freakin nice! En nu wachten op Decibel!
Heerlijk feest! Ran-D&Adaro, The Prophet, B-Front, Henzel & Disco Nova, NC Alleen Headhunterz & Wildstylez echt een groot drama met die twee anthems beginnen en dan bij de nummers die daar op volgde steeds over gaan naar een ander nr als de beat er net inklapt..
Partyraiser vs neophyte helemaal kut .. afsluiting van black wat een aanfluiting met die achterlijke mc !!! feest was wel ok ook goed naar me zin gehad maar waarom negativeA afsluiten en niet Partyraiser met zijn sound ipv die oldscool shit in grey !!!!!!!
Vet feest Ik had alleen die eene goser z'n nr niet Verder moet Q-dance zich diep schamen voor de wanorganisatie op het parkeerterrein. Gewoon 13 euro vragen voor parkeren en het dan zo slecht regelen
Als je het vergelijkt met defqon van eerdere jaren is het slecht. De locatie is niet prettig, het geluid van vele malen minder en het weer werkte ook niet echt mee. Het is absoluut GEEN DEFQON.1 geweest. IK MIS HET ALMERE STRAND!! Wanneer je het feest op zich staand beoordeeld - als een nieuw festival - dan is het gewoon een heel goed festival geweest. De sfeer onderling was gewoon heel erg leuk
Wat een feest Goed geluid, lekker gezellig rechtsvooraan bij de main .. Set van de dag, toch wel Deepack, wat ging dat los in de Blue .. Zatox ging ook lekker hard.. Eigenlijk niks meegekregen van de lasers enso.. Al met al een topfeest
Over het weer zullen we het maar niet hebben, daar hebben we geen invloed op. Maar verder ... Absoluut niet de beste Defqon! Lokatie Almere is veel beter. Het leek gisteren wel een marktplaats. Wat mij betreft volgend jaar weer op zoek naar een nieuwe lokatie. Op de main veel dagjesmensen die maar niet wilden losgaan op de muziek, erg jammer. Blue daarentegen was geweldig!
Jammer dat geklaag over locatie en weer, Ik vond de aankleding vanuit de bus aankomst , juist vet, na vorig jaar is dit een hele verbetering, en echt dikke sets op de black gehoord de hele dag, met heerlijke afsluiting op de Main, SUPER DAG!!
GE NI ALE muziek in de blauwe tent! Verder Sequence & Ominous en the Machine ook bazensets. Oppernazen Ran-D vs. Adaro het was weer een ouderwetse defqon met alleen maar mafkezen, briljant!
GRUWELIJK FEEST ! DEFQON.1 heeft zich zonder het strand toch bewezen ! Het feest van HET JAAR! NC HELDEN en maar hardcore draaien om half 11 ! HEERLIJK Q-DANCE !
Het echte Defqon gevoel is wel een beetje weg hier(misschien ook vanwege het weer), maar ondanks dat toch een topfeest beleefd! Wildstylez, B-Front, Noisecontrollers En een speciale vermelding voor de gruwelijke eindshow!!
teveel dagjes mense op de main, dus weinig sfeer.. in de kleinere area's was het toppie.. maar voor het defqon gevoel toch liever almere aan het water als biddinghuizen in de modder..!!
Volgend jaar nieuwe locatie? Hoek van Holland misschien? Haha..Ten eerste: ik ga het weer ZEKER niet de schuld geven van gister want ik heb er eerlijk gezegd wel van genoten. Een keer wat anders is ook leuk, beetje miezeren, zooitje blubber onder je poten en slenterend het terrein heen en weer gaan. Jammer van de laatste 2 uurtjes, alles werd iets grimmiger en dat resulteert bij mij in een "Zeer Goed" i.p.v. "Geweldig"... Zoiezo volgend jaar weer present.
zeker een goed feestje heerlijk vermaakt in de Black, Blue en Purple geluid en sfeer waren hier top!! Luna vs Crypsis, Amnesys en The Machine en ik vond de regen wel lekker
Ondanks dat ik al kapot was van een nachtje (B) en een pre party is het zo met en met nog goedgekomen op defqon en heb ik me prima vermaakt ivanaf de later middag
Was zeker weer heel goed feesie!! tis toch anders dan op almere strand!!maar de aankelding, indeling en de eindshow waren echt geweldig!!! hopen dat volgend jaar de zon schijnt!!!
bus 82 wat een mongool konden de bus niet vinden zijn we uiteindelijk met bus 84 naar huis gegaan ... als het op deze manier allemaal georganiseerd wordt is het voor mij geen defqon meer !!!
Heb een GE-WEL-DI-GE dag gehad! Heeeerlijk! Het weer mocht de pret niet drukken en heb genoten op de silver en black.. Heerlijke afsluiter van Negative A en op de Silver van Ophidian, maar alleen wel een beetje vreemd dat beiden ineens midden in een plaat PER SE moesten stoppen Verder niks te klagen!
wederom een heerlijk feestje gehad!!! ondanks de regen overdag!! heerlijke sets gehoord!! helden vd dag waren Luna vs Pavo, deepack, the prophet en ZATOXXXXX!!!!!
Wel leuk, heb betere editie's gehad, ik kreeg bijna het gevoel dat ik weer op lowlands was, Defqon hoort op het strand, maar goed wel flink naar de klote gegaan en gezellig gehad...en het geluid bij de Black was lekkerrrrr
Door het mindere weer niet echt het typische Defqon gevoel gehad. Biddinghuizen trouwens wel gewoon top. Niet meer dat zand gesjok van de ene kant van t terrein naar de andere. Voor mij een blijvertje... En parkeerchaos?? Gewoon extended dus nergens last van
Eerste keer Defqon 2.0, ff wennen, het Defqon-gevoel was er niet - mede door het weer natuurlijk - maar ook door het terrein, het had wat meer weg van bv. een Q-Base. Geluid was erg lekker in Blue en Purple, vooraan ook leuke sfeer. Helaas bij vlagen wel te druk in de blue en barren te klein/slecht bezet met waardeloos personeel. Los van het weer wel een leuke dag gehad vette sets van Alphaverb, Arkaine, B-Front, Ran-D & Adaro, Wildstylez en WS & HH. Heineken bier was voor het 6e jaar op rij niet te zuipen
wat een heerlijk feestje weer! Goede muziek, aankleding zoals we gewend zijn en schonere wc's! Ondanks het weer een super dag gehad
Vond de locatie saai, aankleding leek niet af en t weer zat helaas niet mee Wel een vermakelijke dag gehad en ongeveer overal wel even geweest! Paar leuke setjes gehoord alleen allemaal een beetje voorzichtig.... Parkeerplaats bussen drama Geluid matig, parkeerplaats kut! sfeer gemoedelijk Had alleen geen seconde het gevoel dak op Defqon stond! Met q-base vergelijken slaat dan weer nergens op, Q-base is in bunkers mensen.... Was het maar Q-base
Wat een afsluiting Geweldig de main, purple en blue
E-force Live...Hoogtepunt Van Dit Jaar !! Luna & Crypsis en Ran-D & Adaro waren voor mijn de absoluute hoogtepunten op de 2de en 3de plaats...En natuurlijk...die super mooie afsluiter...wauw,wat een verschil met vorig jaar !! Op naar het 10 Jarig Jubileum Van DefQon Volgend Jaar !!
Wat een vet feest!! Ultra violet, blue, purple en de main waren top
Ondanks het weer echt super goed naar me zin gehad! Was niet echt dat defqon gevoel maar toch heerlijk staan knallen Setje vd dag: Toneshiterz vs Bioweapon
main wat een kutsfeer! teveel buitenlanders teveel dagjes mensen. BLUE dat was de plek! poe alpha² wat een geweld evenals Crypsis & Luna, het geluid was daar tevens ook perfect
Sei2ure & Synapse waren AAN jammer dat The Outside Agency iets te laat was maar zette wel een dikke set neer! Dj Producer is zeker BAAS! en Ophidian en D-Passion zeker dik! SILVER
8ste keer Defqon en hoewel het echte orginele defqon gevoel toch minder is door de verandering is van locatie heb ik me wederom super vermaakt.Jammer genoeg geen zon dit jaar, maar die miezer regen was niet eens storend. Ik heb me weer super vermaakt!! Bedankt me lieve vriendjes en vriendinnetjes voor de onvergetelijker dag!
Was een topfeest, heb me zeer goed vermaakt! Maar ik miste toch wel de zon, het strand, het water, de gigantische stofwolk en de defqonsfeer! Aan de andere kant is dit terrein veel beter geschikt voor de mensenmassa, je was heel snel van de ene naar de andere kant en heb nergens hoeven wachten! Kortom topfeest, maar zal wel even duren voor ik 8 jaar almere strand kan vergeten.
t weer was idd niet optimaal maar we hebben ervan gemaakt wat we ervan konden maken.. en heb echt een topdagje gehad hoor.. en tja almere strand 1 x mee gekregen.. iedereen heeft het over t defqon gevoel? nou dat had ik vorig jaar denk ik ook niet.. ik heb het gevoel dat ik een zeer geslaagd Festival achter de rug heb samen met de mensen waar ik mee was : respect:
Vond de blue egt zeer geslaagd hoor!! Deepack helden ran-d en adaro man man man. Kei hard knallen gewoon. Kortom weer een geniaal feestje hoor
Mistte het strand, minste Defqon.1 tot nu toe.. desalnietteplus vet feest gewoon natuurlijk! Luna & Pavo meesterlijk 's morgens verder ook Sandy Warez zoals verwacht
Geweldige dag! Werd heerlijk gedraaid maar dit was ABSOLUUT GEEN DEFQON! Volgend jaar gewoon weer op Almere Strand! The Prophet, Psyko Punkz. Alpha Twins & Noisecontrollers!!
Locatie (mede door het weer) gewoon weg kut! Ademde geen sfeer à la Defqon. Geluid was overal top (&hard) behalve op de Main&Blue....die laatste was, naar de vehalen die ik hoorde, te sneu bij Titan voor jouw man!!! Verder....uit oogpunt van recycling.....je bierhouder 1 muntje Helden van de dag: Luna&Pavo//The PLayboyz//Headhunter vs Wildstylez//Q-IC//Demoniak//Dr.Rude//Titan
DEFQON 1. ondanks dat deze eerste editie van DefQon in biddinghuize me, mede door het donkere weer, een soort Q-base gevoel gaf was het toch een DefQon uit duizenden Crypsis & Luna Hoe vet wil je het hebben Dat geluid en dan die kicks Verder: Arkaine, Slim Shore, Wildstylez, E-force & Waverider errug vet
Wat een vet feest Helaas niet het gevoel gehad dat ik op Defqon.1 liep.. Had eerder een Qontinent gevoel Desondanks een super dag gehad, Blue en Brown Arkaine,Luna vs. Crypsis,Ran-D vs. Adaro en DEEPACK waren mijn helden:respectl)
Genoten van het hele weekend!! The Pitcher, Prophet en Zatox (en vele anderen)waren geweldig!! BEDANKT Q-Dance
Heerlijke dag gehad. Ondanks de sfeer op de main toch genoten van Bioweapon en Toneshifterz (vooral 2e deel). Verder voor mij Ran-D en Adaro helden van de dag!
OMG OMG OMG, het was zoooo vet ... Q-DANCE
laat degene die er geen defqon gevoel bij hadden lekker thuisblijven volgend jaar des te meer kans voor een ander
het was echt mooi! Sei2ure & synapse, Richie gee, Tymon helden! Het weer kon de pret niet drukken! Volgend jaar zeker er weer bij, hopelijk met iets meer power op de silver stage natuurlijk
Geluid op de main slecht!! geen echte Defqon maar wel zeer gezellig!!!
sfeer slecht, locatie te groot, groep mensen Top!, Musica Top! en last but not least wegrijden bij feest Klote! Volgende keer gewoon weer op Strand van Almere..
Gruwelijk vermaakt!! heel anders als in almere maar wel zeer vetjesss THE PROPHET
Eerste keer Defqon is dan ook een feit. Af en toe had ik het gevoel dat er net wat miste, maar de Blue heeft heel veel goed gemaakt! Wát een geluid en sfeer daar zeg.
Q-dance heeft deze keer wel een nagenoeg perfect feest neergezet. De nieuwe locatie is heerlijk (alles lekker dicht bij elkaar), het geluid was haast overal in orde en heb uitstekende setjes meegemaakt. Leuke gezellige sfeer ook vond ik! Enige echte minpunt was het weer, maar dat kan Q-dance niet bestellen helaas.
Het was een dag van ups en downs, al was dat te danken aan het weer. Organisatorisch zat het gwn goed in elkaar, Mooie aankleding van de area's en alles niet te ver uit elkaar. Sandy Warez om 4u meteen vol gas erop
Op zaterdag 25 juni vindt Defqon.1 Festival plaats op Evenemententerrein Biddinghuizen. Aanstaande zaterdag, 9 april start de kaartverkoop voor Defqon.1 Festival op Q-dance.nl. 379
Het Openbaar Ministerie (OM) in Flevoland overweegt dit jaar op Lowlands en dancefestival Defqon.1 een 'patseraanpak' te introduceren. Festivalgangers met blitse auto's en dure sieraden zullen dan moeten bewijzen, dat ze die ook kunnen betalen. Het OM wil naast de gebruikers ook de dealers aanpakken met een 'wasstraat', zo tekende dagblad De Stentor op. Lowlands is onaangenaam verrast door de berichtgeving over de controle van bezoekers. Volgens het OM betreft het slechts een idee en geen nieuwe aanpak. 333
De verhuizing van Defqon.1 naar Biddinghuizen zorgt voor nogal wat opschudding. Maakte eerst de burgemeester van Elburg zich zorgen over geluidsoverlast, nu maakt de Drontense ChristenUnie bij monde van de heer Oosterveld bekend dat hij zich zorgen maakt over gehoorschade die de op Defqon gedraaide muziek teweeg zou kunnen brengen. 184
Het hardstyle dancefestival Defqon.1 verhuist dit jaar van Almere naar Biddinghuizen. Dat maakte burgemeester Aat de Jonge van de gemeente Dronten bekend tijdens de nieuwjaarsreceptie. 529
Ongeveer 50 procent gezien en is natuurlijk altijd leuk om in de collectie te hebben..Al meer hc dan vorig jaar! Maar hebben er de eerste 20 minuten meer mensen problemen met het geluid? Volume up, Volume down (of ligt het aan mijzelf?)
waar ik wel last van heb is dat je de dvds moeilijk uit de hoes krijgt
Inderdaad
Ik heb nog niet de hele dvd gezien. Maar ligt het mij of zit er een effect over het beeld heen elke keer..? ik vind het niet mooi
+ Die documentatie is erg kort.. jammer helaas vind ik altijd wel leuk om van alles te komen te weten over het festival enzz
En bij de eindshow word heel vaak publiek gefilmd... WAAROM ? Je ziet toch geen flikker omdat het donker is
En bij de eindshow word heel vaak publiek gefilmd... WAAROM ? Je ziet toch geen flikker omdat het donker is
Inderdaad, en ik heb het idee dat de beelden niet altijd kloppen met de muziek. Doe mij het filmpje van ibo orgut maar. Daar kun je het veel beter zien.
Ik vind de dvd niet zoveel aan. Impressies van de andere stages zijn erg slecht. De silver slaat werkelijk nergens op (muziek en beelden kloppen totaal niet en de tracks zijn vaag), de blue is erg matig camerawerk en de green is belachelijk kort. Ook is de track keuze niet de mijne maar dat is een kwestie van smaak. Wel goed dat ze wat meer aandacht aan de Black besteden.
Inderdaad, en ik heb het idee dat de beelden niet altijd kloppen met de muziek. Doe mij het filmpje van ibo orgut maar. Daar kun je het veel beter zien.
+1, maar dat kanaal is dus leeggeveegd. Alles van Qontinent, Trance Energy, Sensation etc is weg. Mega zonde, nu zou ik hebben gewenst dat ik backups had gemaakt.
+1, maar dat kanaal is dus leeggeveegd. Alles van Qontinent, Trance Energy, Sensation etc is weg. Mega zonde, nu zou ik hebben gewenst dat ik backups had gemaakt.
Mooi K*t ja....was zo vet in beeld gebracht die eindshow @ DefQon
zodat jij die dvd ga kopen en q-dance weer wat extra geld kan verdienen .
zakkevullers
Lijkt me niet aangezien id&t de video's van sensation zelf in de favorieten had staan.
Het zal er toch wel iets mee te maken. Met name beeld van Sensation werd altijd van YouTube geweerd, en heer Ibo (manager @ Q-Dance) had gewoon de complete opening online staan. Denk dat de hoge heren dit dus niet fijn vonden. Zeker weten doe ik het niet, want hij reageert niet op Twitter.
Als er auteursrechten geschonden worden dan haalt youtube de video's gewoon weg. Nu zijn ze door de gebruiker zelf op privé gezet. Dat is toch heel anders. Dit kan heel veel redenen hebben.
Prachtige dvd leuk als herinnering!! Maar die van vorig jaar en 2009 vind ik wel beter, niet omdat het almere was of het weer tis de muziek keuze die niet echt overeen komt met de beelden. Op de pc gaat de volume hard en dan iets zachter erg irrie maar op de dvd speler heb ik er geen last van... Erg vaag. Maar goed ben er blij mee, en ook met het defqon rugzakje !!!!