Echt een briljante defqon voor deze jongen hoor.Grootste deel van de dag bij black en silver geweest,waar de sfeer goed was en iedereen gewoon lekker los ging!!! Kortom veel te druk gehad om het strand te missen!CHAPEAU!!!
Geen Defqon gevoel, maar ook geen Q-BASE gevoel zoals sommigen hier durven te beweren, dat gevoel krijg je alleen op Airport Weeze.. net zoals je het echte Defqon gevoel alleen op Almere strand kan beleven.. Dus alleen als ze volgend jaar weer terugverhuizen, ben ik er ook weer.
Zatox en NC, lekker hard en goed afsluiten op de main. The blue was ook lekker zeg, maar had wel het Q-base idee met dit terrein. Muziek overal goed hard, alleen bommetje vol he maar wat een feest!!
Oke.. t weer was nu eenmaal niet perfect, maar uiteindelijk denk ik dat ik dit liever had als dat van vandaag, 27 graden. vond het wel lekker verkoelend, die miezer Kben alleen bij de Black geweest, dus over de rest valt gewoon echt niks te zeggen lekkere setjes! The Viper: Mixmeister jammer dat t geluid een paar minuten wegviel, terwijl hij net zn nieuwe Burning Love remix(:honger draaide! Supergezellig sfeertje alleen helaas toch veel mensen misgelopen
Defqon spirit is dead... A defqon without sand/beach is not a defqon. It is just a normal festival... What a mess with the buses at the end of the party musically-speaking it was really nice set of the day: Pavo vs Luna. Early hardstyle of course!!!
super terrein!! alles lekker makkelijk beloopbaar.. schone neus aan het eind van de dag alleen het weer, maar goed daar doet niemand wat aan.. hopelijk volgend jaar weer hier!!
almere strand maakte defqon, helaas voldeed dit ook niet aan wat ik van defqon verwacht, mis ook het strand! verder leuk feestje maar wat ik al zei: ALMERE STRAND MAAKTE DEFQON, kan een campibg niet tegen op, tijd voor betere ideeen q-dance
heerlijk genoten. jammer van het weer, maar het plezier was er niet minder om! ik vind het strand wel iets sfeervoller, maar nu veel meer de ruimte. Top feest!
slechtste defqon voor mij.. muziek zo 2007.. slechte locatie, weer kut.. dat weer nou kut is oke.. maar de muziek had veel kenne redde.. wel naar me zin gehad.. dat had ook ze reden
mooi feestje gehad, paar minpuntjes: 1. geluid bij de main te zacht en te weinig speakers voor zo'n veld 2. regelmatig technische geluidsproblemen meegemaakt 3. waarom zoveel stages waar niemand op wacht en andere dingen die het onnodig duur maken??
Jammer van het weer maar damnn wat un knalfeest!!!!
Ondanks het baggerweer toch gewoon geknald, poncho aan en gewoon door in de regen Maar was dit DefQon?? Als het feest aan andere naam had gehad had je er niets van gemerkt.. Dean Rodell, Tymon, Producer en Eye-D & Hidden Op naar Dominator
Liever Almere strand! Maar wel een goed feestje gehad! -> Partyraiser Vs Neophyte !
Goed feest, maar een feest als alle grote feesten.. Defqon op Almere strand had gewoon wat extra's, een locatie kan dus behoorlijk bepalend zijn voor het gevoel dat je bij een feest krijgt.
hele dag goed vermaakt, alleen geluid steeds harder en zachter en heb me op mensen staan ergeren wil je lekker stampen komen ze steeds tegen je aanlopen of blijven ze staan
Defqon hoort op t strand te zijn. Vandaar zeergoed ipv geweldig.
Top dag gehad helaas was het weer wat minder maar je kan niet altijd mooi weer hebben...de locatie vond ik wel tof was nu wat knusser dan dat je zover moet lopen...wij zijn tot het einde gebleven en op ons gemak naar de auto gelopen en reden zo van de parkeerplek af ??????geen file niks
Tymon made my day op de Silver stage! Maar gelukkig waren we met een gezellige groep, want de rest van het feest was een schrale bedoening. Locatie had geen sfeer. Black stage matige muziek en baggergeluid! Mainstage ook matig geluid en veel te zacht 's avonds.
Wat een VET feestje weer, goede sfeer ook ondanks het weer... alleen jammer dat het iets van 3 uur duurde dat je alleen al van het parkeerterrein af kon ..
Door op alles DefQon te zetten, is DQ verhuist geen identiek DQfeest/topevent. De organisatie had zeker meer uit de kast mogen halen, had betere indruk gegeven. Volume verschillen bij area,s dat de muziek door elkaar en de base, hoorde en voelde je zelfs. Terrein was opzich ok, mag van mij terug naar almere strand. Als volgende DQ zo wordt georganiseert, en kaartje even duur blijft veel DefQon-gangers afhaken. Er werd wel goed gedraait, met poncho in de regen stampen ging prima
Zeker goed vermaakt! Jammer van de regen en de locatie vond ik ook niet geweldig.. En wat een drama met die bussen. Al met al toch een prima dagje gehad, erg gezellig.
Het weer was dan wel bagger, maar mijn gezelschap, de muziek, de sfeer en de aankleding waren top! Defqon is wel anders, minder heet, zonder strand&zon Geluid was niet overal optimaal, maarja. De aankleding van de podia vond ik echt vet! En de eindshow was geweldig mooi!
Wat een klote kut regen!!!! Maarja ondanks dat heb ik me nog wel vermaakt, vooral het einde was nog even heel gaaf! Verder zou ik zeggen volgend jaar maar weer gewoon Almere Strand hoor!!
Zeker een heerlijke editie geweest dit jaar! Knallende setjes meegemaakt vooral bij blue en black! De main ramde ook keihard, vooral het eind was top! Helaas heb ik hier geen Defqon.1 gevoel bij. Geen strand etc. En het weer was gewoon klote, niks aan te doen! Maar vermaakt heb ik me zeker, op naar volgend jaar!!!
Leuk feest maar het leek meer op een harmony of hardcore of groundzero ipv defqon ..voor het geld wat je ervoor moet betalen vond ik t wel een beetje armzalig ..maar wel flink staan
echt een super feest gehad! was eerste keer Defqon heb het echt prima naar me zin gehad! en dan sta je ook nog eens in de krant die je aan het einde kreeg!!!
Het was weer GRUWELIJK rammen en beuken geblasen op Defqon.1 dit jaar. Ik heb het feest toch een 'zeer goed' gegeven ipv 'geweldig ' omdat het uren duurde voordat ik de parkeerplaats af was na afloop.
Miste toch wel Almere Strand, niet echt Defqon feeling. Blue en Black heldige area's. Compleet het dak eraf vooraan! Jammer van het weer, maar daar doe je weinig aan he
Super dagje gehad, niet egt helemaal het defqon gevoel gehad, maar wel mooie locatie ondanks het weer. Alleen aan het einde 2,5uur vast gestaan op de parking
Jammer ben niet gewend van Qdance , vond het slechte defqon ooit . Als het op qbase gaat lijken kan ik beter wachten en mij die 150 km besparen ! Kut weer kut loc in een woord gewoon jammer .
Super feest! Alleen toch wel het echte 'Defqon gevoel' gemist.. Maar sowieso een super dag gehad! Heerlijke binnenkomer met Pavo en Luna Black buiten was ook weer heerlijk Afsluiter op de main
Meest geniale Defqon tot nu! Pre- en Afterparty waren beiden ook super! Extended was echt een pluspunt, ook omdat alles goed geregeld was op de camping Bazen van de dag met kop en schouders boven de rest: Ran-D en Adaro! De planken eruit geramt! Verder goed vermaakt bij o.a Darkraver, Luna & Pavo, Deepack, Arkaine en B-Front Volgend jaar zeker weer!
Leuk festival gehad en goed los gegaan maar idd geen defqon gevoel gehad. Deepack als ik optel wat me deze dag heeft gekost was het 't zeker niet waard!!
Defqon 1 Waaauw wat een heerlijk feest.!! optimaal vermaakt ... Jammer dat ik bij de ehbo ben beland en later ziekenhuis Kruisbanden gescheurd Knie banden opgerekt! en pezen afgescheurd Jammer maargoed! Defqon was fockkingg baaas
een leuk goed feestje maar wat meerdere schrijven geen defqon gevoel nu mijn 9e editie en ook ik miste het zand en het strand defqon hoort op het strand maar was nu zoals zo vele andere festivals maar me verders super vermaakt. in de blue wat een sfeer en geluid daar
Tja vreemd feestje. sandy maakte vrijwel de hele middag goed... Wat een held blijft die man toch, ongelovelijk daarna nog wel wat leuke setjes gehoord maar was niet veel meer verder. jammer.... oja, buschaffeur bedankt nog voor het bier
Niet echt het gevoel gehad dat ik op Defqon geweest ben.. Wel echt super vermaakt! Negative A was een lekkere knaller om mee af te sluiten op de Black
Bluetent: ieder jaar weer gruwelijk Clock kidd heel dik mixwerk Luna & Crypsis,E-force,Ran-d & Adaro gruwelijke sets! die konden alleen overtroffen worden door Deepack afsluiting in de blue zoals ieder jaar kei hard snoeien
Gezellig gehad, het weer gooide helaas voor velen roet in het eten, resultaat: sfeer ooit beter gezien. Terrein was wel leuk aangekleed en groot. Alleen wat was er overal met het geluid aan de hand? Zacht en het volume wisselde constant. Maar als er nog 25.000 extra bij moeten volgend jaar...
Goed feest gehad !!! Lekkere sets gedraaid @ Bleu ,. maar minpunten : locatie,weer en terugreis . Wat waren die bussen kut geregeld zeg ! Focking 4 uur over gedaaan om van biddinghuizen naar almere te komen omdat de bus niet van de parkeerplaats afkon
Geweldig naar me zin gehad ! Vooral bij Blue goee sets gehoord. Topfeest !! Alleen jammer dat die bussen zo bagger geregeld waren op de terugreis..
Door het mindere weer en andere locatie niet het échte defqon gevoel gehad, maar wel top vermaakt! Geluid bij de Mainstage was wisselend maar over het algemeen goed! En die eindshow weer he Geen woorden voor!
Ondanks het slechte weer en de bus die pas om 5 uur terug was, was het toch weer een vet feest!
t weer was jammer ma dat mocht de pret niet drukken laatste anderhalf uur bij Red maakte de complete dag!
Beetje traag begonnen, maar me toch prima vermaakt! Ik ben veel blijer met deze locatie, hier kon je goed rondlopen zonder overal zand in te hebben Gezellig gehad alleen met iedereen
Was weer gezellig, hard, ondanks dat ik toch echt het meest bij de Black heb gestaan vond ik brennan heart geweldig draaien Alleen waar is het vrije gevoel gebleven wat de oude defqon1 had??
Helaas was dit niet Defqon.1 zoals we andere jaren gewend waren. Zoals anderen beschrijven, het Defqon.1 gevoel was er niet vanwege het ontbreken van een strand en geniaal kutweer... Toch heb ik me kunnen vermaken, maar voor 't eerst moet ik zeggen dat ik andere jaren beter vond !
Mn eerste defqon. Vond t erg leuk! Ben alleen bij black & grey geweest, werd goed gedraaid! En de afsluiting @ main was ook prachtig
was weer een geslaagd feestje!! ook al regende het hem me prima vermaakt!!!
Zeer mooie aankleding, goede line-up, sets en afsluiter. Jammer dat er geen sfeer was, mensen die vooraan stil staan bij de afsluiter gaan maar achterin staan, heb ik meer ruimte.
was wel tof eforce heerlijke set clock kid aparte set wel good.. verder uitgang chaotisch bluh
Organisatie, geluid(op main na) en sfeer allemaal dik in orde! Locatie vond ik persoonlijk minder omdat ik Defqon toch wel associeer met een strand. Positieve uitschieters qua dj's waren B-Front(natuurlijk), the Pitcher , Arkaine en the Machine. Verder erg gezellig gehad met iedereen om mij heen.
dik dik dik kenne ze volgende keer ook niet snachts nog doorgaan?? Was echt te snel afgelopen en wij zaten gewoon in 10min van het terrein af! slimme routes kiezen
Prrrrrima vermaakt! Ook 't weer maakte geen hol uit, had ook wel weer wat zo Alleen het echte Defqon gevoel is weg, volgend jaar hoef ik er niet meer heen als het op dezelfde locatie is... Zonde, maar wat doe je eraan! Ook het eerste jaar geen 'geweldig' gekregen.
Dik feest in de blue. Best jammer van de mensen die in de blue komen schuilen en stil staan met regen... Set van de dag Luna & Pavo, helden!!! Luna & Crypsis en RanD & Adaro ook dik. Clock Kid nooit meer boeken!
Met heiwee kijk ik terug naar de edities op Almere Strand! Maar... ik zie van dit terrein wel degelijk de voordelen in! Man, wat ging het los in Blue, helemaal geweldig! Super vermaakt en ontzettend genoten van de goede sfeer!!! Thnx, see you next year!!
Lekker feest BLACK!! BLUE!! Defqon gevoel niet echt gehad helaas.. Verder top dag gehad See you next yearr
Zo, 1ste Defqon zit er op. Twas goe plezant ze! Geluid in de Grey ging lekker hard in't begin bij Sequence& Ominous. Voor de rest, Tymon, D-Passion vs Ophidian en Negative A! Wel spijtig dat ik Almere strand niet heb kunnen meemaken.
Jammer van de regen, maar al met al tog wel weer een slopend dagje
Ok; het was slecht weer...maar de nieuwe locatie stelde mij echt teleur... Niets speciaal meer zoals in Almere, maar gewoon het zoveelste typische Dancefestivalterrein. Almere was top.....Biddinghuizen was flop! Dan nog maar te zwijgen over het drama om er na het feestje weg te geraken... DefQon 1 nee dank u... Ik ben blij dat ik de editie's in Almere nog heb meegemaakt, maar in 2012 denk ik dat ik ga passen.
Wat een heerlijk feest! locatie idd niet top en ik had geen defqon gevoel en het weer ja kut maar doe je niks aan gewoon knop om en gas der op Helden van de dag: E-force Live Deepack Ran-d & Adaro en Luna vs. Crypsis en dan metname Crypsis Volgend jaar zullen we er weer bij zijn!
Hulde aan de DJ's en MC's van Ultra Violet! Top dag gehad door jullie
fucking geweldig...locatie was goed voor het feest, maar verkeer was fucking slecht..
ik sluit me aan bij de rest. Het was geen defqon zoals we hem kennen. Maar evengoed goed vermaakt. Beetje jammer van die parkeerplaats maar ja ik had ook niet anders verwacht!
Heb staan werken bij de purple stage, Zwaaar vette muziek gehoord de hele dag en lekker staan knallen achter de bar (B) Hierna nog ff de after meegepikt
Top feest. 9e defqon, almere totaal niet gemist. Het is maar net wat voor feest je er zelf van maakt,stelletje zeikers hiero. Onverwachts veel in Brown geweest, Heerlijk Psycho punkz in blue, maar NC op de main. Beste afsluiter ooit, elke plaat zat er zo dik op. 3 uur in de file gestaan was wat minder
Niet helemaal mn verwachtingen waargemaakt maar toch zeker een wreed feest!!
Heeeel vet! Ran-D & Adaro, Deepack & Headhunterz vs Wildstylez waren voor mij toch echt de grote uitschieters van de dag . En ondanks het slechte weer was het toch echt wel een zwaar geslaagd feest!
leuk feest gehad, niet helemaal me draai kunnen vinden. dit was geen defqon 1(ik miste het strand) en wat een KUT busschauffeur. wil die sjap niet rijden vanwege dat noodluik!!
Helaas geen Defqon gevoel, eerder een nieuw feest dus misschien ook tijd voor een nieuwe naam? Ook jammer van het weer, maar dat scheelde wel weer een hoop dagjesmensen Ondanks het niet-Defqon gevoel toch een vet feest gehad! Alles top geregeld en genoeg ruimte overal, heel fijn! Met name op de Black geweest, met korte uitstapjes naar grey en red. Hoogtepuntjes: PROMO & EA, the Prophet & Negative A. Was toppie met de mannen op pad!!
was leuk maar wat idd de meeste schrijven het was geen defqon. ondanks dat toch goed vermaakt. volgend jaar is voor mij geen must!!
Wooow mensen wat daar in de blue allemaal op de draaitafels beland is vanavond, vanaf Deepack tot het eind stond het gas er vol op. Heb gelukkig weinig het gevoel gehad dat verslappen op de dansvloer toegestaan was en da's zeer goed teken En WTF!!! Die Ran-d en Adaro Terrein kreeg door het weer vond ik wat sombere uitstraling. Maar echt dik en DIK vermaakt en dus tik ik dit met zeer voldaan gevoel
Locatie was goed voor het weer dat we hadden, Blue was genieten
Ik heb me meer dan goed vermaakt. Blue toch wel de area waar het het meeste los ging. Heerlijk feest gehad! Alleen jammer van het vervoer terug. Wat een drama.
Geen echt defqon gevoel, andere locatie en minder weer maar toch een leuke dag gehad,jammer dat mensen bij de red niet los gingen...owjah en nooit meer met eventtravel naar defqon!
Maximaal genoten van het extended weekend!! TE GEK!!!
Jammer dat het weer niet mee zat. Waar was dat ultime Defqon gevoel?? ik zeg volgend jaar weer terug naar Almere strand daar hing toch veel meer sfeer! Maar ondanks dat heb ik me nog wel vermaakt met al mijn toppers!!
Ondanks het weer een super feest gehad!! Kei dikke locatie!! voor The Prophet en Negative A!! de aankleding was fantastisch. Kortom wat een knalfeest!!!
Was behoorlijk K*T weer... kwam van de camping langzaam van start... Maar dock 45 warmde me lekker op en daarna flink staan raggen bij richie gee Daarna door na Sandy Warez die na een techno DJ ff flink begon te raggen Afgesloten met Daymar top wijf! Daarna door na black de laatste 20 min wel leuke tracks alleen MC aan einde... nee geen plaatje meer je kan roepen blabla...
Heb me weer zeer goed vermaakt Supper lekkere set van The Prophet @ the main!! Super dikke en mooie afsluiting!! Echt genoten van het vuurwerk. Pre en after party waren ook dik in orde. Camping was ook lachuh . Beetje jammer van het weer maar het had ook wel weer zijn sjarmes. Allemaal wel wat prijzig ,20 euries voor parkeren op een grasveld bijvoorbeeld. Die belgen weten de festivals wel voordelig te houden.
Weer een top feestje jammer van de regen en geen Defqon gevoel, meer een Qbase gevoel. Al met al weer een mooie dag gehad! Op naar Dreamfields en Decibel!
ik vond het een geweldig feest!!! blue en grey...waren echt TOP!! en alles was gewoon super goed gereld en qua ligging lag alles precies op de juiste afstand..en dat vuurwerk was echt SUPER!! thanks Q-dance!!
"DefQon gevoel was er idd niet" maar dat kwam ook zowiezo mede door het kutweer. verder wel genoten in de blue tent, volgend jaar ga ik echt geen minuut meer naar de main
B-Front, Ran-D & Adaro, Deepack en een eervolle vermelding voor Titan! stelletje helden! Verder: gezelligheid van alle lieve vriendjes/vriendinnetjes, geluid, overige vette sets en het sfeertje wat er hing! Op naar volgend jaar!
Eye-d en hidden heer en meester! wat een geweldige set! Thrasher ook erg vet Voor de rest hele dag in de silver geweest, echt gruwelijk! Dean Rodell Tymon, TOA, DJ Producer en Synapse & Sei2ure Laat alleen die lady kate de volgende keer maar thuis!
Thanx lieverds voor t super dagje Niet zo kunnen storen aan t weer..ma toch geen Defqon gevoel gehad..ze hadden t beter een andere naam kunnen geven ma wat vet gedraaid overal
Gruwelijke editie weer! leuke binnenkomer met Josh & Wesz Set van Playboyz, heerlijke tracks. Hmm, twijfel: Deepack of Gunz for Hire? Deepack keizer Gunz for Hire heer en meester Wat een dikke sets
absoluut een top festival, en ondanks t weer zeer goed vermaakt... maar het was gewoon geen defqon, btje sfeerloze locatie, ik vond de algehele aankleding vergeleken bij voorgaande jaren echt ondermaats (gekke kunstwerken overal, ingegraven badkuipen, zandsculpturen etc etc, dat is toch wat defqon altijd net ff specialer maakte dan andere festivals) maargoed ik heb me zeker goed vermaakt...
Na een top georganiseerde vrijdag, een toch wel tegenvallende zaterdag. De slagroom was al van de kers af en tevens heeft Defqon.1 zijn naam gevestigd als feestje zoals het voorheen werd gegeven. Overigens werd er bij Black geweldig gedraaid, waar de hardstyle het weer na liet.
Nieuwe locatie, wat zeker mogelijkheden biedt. Geluid op de main viel tegen, andere areas heel goed geluid. Sfeer was er ook niet op de main, maar dat zijn we ondertussen wel gewend. Gezellige dag gehad, goede sets gehoord. Minpuntje vond ik wel dat veel nummers vaker (3+) voorbij kwamen in verschillende areas.
Vond vorig jaar toch wat beter, daar zal 't weer en 't geluid ook een rol in hebben gespeeld. Maar ik kan zeker niet zeggen dat ik me niet vermaakt heb! Supergezellige mensen, topsfeer > De Blue
defqon jah wat moed ik zeggen super vet alleen beetje jammer van locatie en weer maar veder zwaar vermaakt volgend jaar maar gewoon weer heen denk. thnx 4 vistin and see you next year
Was zeker een vet feestje, weer viel nog enigzins mee. Blue was zeker vet en hard, Mainstage zag er zeer goed uit en afsluiting was ook een knaller. Volgend jaar weer!
Eerste keer DefQon en ik kan zeggen dat Decibel op elk vlak de overtreffende trap is. Sfeerloze locatie, weinig of geen aankleding bij veel stages en een zo mogelijk nog slechter geregelde parking... 4 uur pas thuis, dat is een record. Gelukkig waren er helden als Richie Gee (veel Lowroller spul), Thrasher en Hidden & Eye-D. Acardipane ook een paar leuke plaatjes (Criminally Insane, Be Quiet). Al bij al de 70 euro zeker niet waard.
Was een OK feestje, locatie was wat minder en de sfeer op main en black was ver te zoeken! Brown: Ronald-V, Q-ic
Wat was dit vet zeg! Ondanks het weer heb ik me van begin tot eind prima vermaakt Jack of Sound, Bioweapon vs. Toneshifterz, Alphaverb, Psyko Punkz, Ran-D & Adaro en natuurlijk de opper helden van het moment Wasted Penguinz een uur lang staan genieten met kippenvel over m'n hele lijf
Wat heeft Q-Dance weer een productie neer gezet; er is aan bijna alles gedacht! Het weer hebben ze nog net niet onder controle, but who cares? Headhunterz (Doctor P) versus Wildstylez, Scope DJ, Second Identity, Coone, Ran-D versus Adaro en 16bit!
Zeer goed vermaakt op Defqon, Technoboy & B-Front super, maar de grote winnaars Ran-D & Adaro Wat een GEWELD!!! Was hierna ook gelijk helemaal klaar. Alleen het parkeren wat een drama 2:30 uur stilstaan op het P-terrein SCHANDALIG
Heet weer en de kou hebben een hoop verzout voor mij! Miste de sfeer en de locatie vond ik niets bijzonders! Deepack , the Prophet & Mental Theo waren de helden van de avond !
Zeer goede defQon wederom, nieuw terrein is mij, ondankt het weer, goed bevallen... toch waardeer ik het voor het eerst met een zeer goed ipv geweldig, de afvoer van auto's etc. moest beter!
Mijn vierde Defqon1, en de beste. Fijn nieuw terrein, en zeker met die regen had ik niet over het strand willen banjeren. Q heeft zichzelf overtroffen!
Van begin tot eind staan knallen! Hoogtepunt die eindshow... Nog nooit vertoont dat er een mega Defqon logo richting main wordt gereden om vervolgens op de beats van de Noisecontrollers een kwartier vuurwerk alle kanten op te knallen WTF
Leuk feestje, voelt een beetje Q-Base achtig, en ja daarvoor ga ik na Q-Base, dus volgend jaar gewoon weer aan het stand. E-Force en G4h waren wel de shit!
super vermaakt, jammer van de terugreis duurde 2,5 uur voordat we het terrein af waren, en oh jeej wat had ik een Q-base gevoel daar ! Jammer genoeg geen Defqon gevoel, meee terug naar almere strand ! verder toppie !
Geweldig! Wat een geniale afsluiter tha playah live, toneshifterz bioweapon, b-front , NOISECONTROLLERS!!!!.. Maar als ik mocht kiezen toch maar almere strand... dat is toch meer defQon!
Volgend jaar lekker weer almere , dit was niet echt Deffie as we know it
Beter als vorig jaar... maar t lijkt de laaste 3 jaar wel minder te worden.. vorige edities 1 tm 6 veel beter !!! industrial area was weer eens een aanfluiting... d-passion vs ophidian was vet !!
Prima feest weer met anniekjuh!! Darkaver en MC Luna TOP Neophyte en Partyraiser TOP main TOP !! Alleen zwaar kansloos dat je 2 uur op een parkeerplaats moet staan voor je naar huis kan!!! (N)
Partyraiser vs neophyte helemaal kut .. afsluiting van black wat een aanfluiting met die achterlijke mc !!! feest was wel ok ook goed naar me zin gehad maar waarom negativeA afsluiten en niet Partyraiser met zijn sound ipv die oldscool shit in grey !!!!!!!
Vet feest Ik had alleen die eene goser z'n nr niet Verder moet Q-dance zich diep schamen voor de wanorganisatie op het parkeerterrein. Gewoon 13 euro vragen voor parkeren en het dan zo slecht regelen
Als je het vergelijkt met defqon van eerdere jaren is het slecht. De locatie is niet prettig, het geluid van vele malen minder en het weer werkte ook niet echt mee. Het is absoluut GEEN DEFQON.1 geweest. IK MIS HET ALMERE STRAND!! Wanneer je het feest op zich staand beoordeeld - als een nieuw festival - dan is het gewoon een heel goed festival geweest. De sfeer onderling was gewoon heel erg leuk
1e keer defqon, prima vermaakt, maar vond het niet echt en topfeest. goeie setjes van: richie gee, sandy warez en d-passion & ophidian! lady keta helaas moeten missen
Zeer goed feestje gehad, ondanks het weer. Terrein beviel wel, genoeg ruimte op de main, goed ingedeeld, dus Q: netjes gedaan! Maar moet toch zeggen dat ik er geen DefQon.1 gevoel bij had..
Combinatie met camping, vrienden, sfeer, de black-stage en de afsluiting @ main maakt het zeker geweldig!
Geweldige dag gehad en ik vond de regen wel iets hebben, heel de dag ook niet een keer gezeten omdat je daar gewoon de tijd niet voor had, er was altijd wel iets leuks te beleven! Magenta, Black & de afsluiting! Tot volgend jaar!
Jammer dat geklaag over locatie en weer, Ik vond de aankleding vanuit de bus aankomst , juist vet, na vorig jaar is dit een hele verbetering, en echt dikke sets op de black gehoord de hele dag, met heerlijke afsluiting op de Main, SUPER DAG!!
Heb een GE-WEL-DI-GE dag gehad! Heeeerlijk! Het weer mocht de pret niet drukken en heb genoten op de silver en black.. Heerlijke afsluiter van Negative A en op de Silver van Ophidian, maar alleen wel een beetje vreemd dat beiden ineens midden in een plaat PER SE moesten stoppen Verder niks te klagen!
wederom een heerlijk feestje gehad!!! ondanks de regen overdag!! heerlijke sets gehoord!! helden vd dag waren Luna vs Pavo, deepack, the prophet en ZATOXXXXX!!!!!
Black black black !! Wat werd daar GE-NI-AAL gedraaid!! En teringgg wat un geluid daar vooraan bij de black! Heerlijke dag met iedereen en mijn schatje Even een rondje langs de green gemaakt waar Sandy Warez dikke frenchcore uit de speakers knalde De regen heeft mij geen minuut geboeid, mooiste afsluiter ooit gezien trouwens. Voor mij volgend jaar gewoon weer Biddinghuizen!
ik heb me zeer goed vermaakt de bleu was geweldig ultra violet was ook top main stage niet veel geweest maar vette opbouw en wat een afsluiter met het vuurwerk prachtig alleen de terug reis met de bus wat een chaos kon me eigen bus niet meer vinden maar met een andere bus richting almere gegaan gelukkig voor de rest zeer goed festivalletje
Wel leuk, heb betere editie's gehad, ik kreeg bijna het gevoel dat ik weer op lowlands was, Defqon hoort op het strand, maar goed wel flink naar de klote gegaan en gezellig gehad...en het geluid bij de Black was lekkerrrrr
mooi feesje .... maar hier ga ik niet meer in de rij staan bij de kaartverkoop
Sei2ure vs Synapse en The Outside Agency
Was goed te doen feestj
Ondanks de slechte organisatie v/d partybussen, het kut weer, slechte locatie ivm Almere, veel te zacht geluid @ main, al met al waarschijnlijk de slechtste defqon editie waar ik ben geweest, toch top weten te vermaken!
Eerste keer Defqon 2.0, ff wennen, het Defqon-gevoel was er niet - mede door het weer natuurlijk - maar ook door het terrein, het had wat meer weg van bv. een Q-Base. Geluid was erg lekker in Blue en Purple, vooraan ook leuke sfeer. Helaas bij vlagen wel te druk in de blue en barren te klein/slecht bezet met waardeloos personeel. Los van het weer wel een leuke dag gehad vette sets van Alphaverb, Arkaine, B-Front, Ran-D & Adaro, Wildstylez en WS & HH. Heineken bier was voor het 6e jaar op rij niet te zuipen
Helaas voor mij de minste Defqon waar ik ben geweest. Weer, locatie, sfeerloze main, tegenvallende sets waren zeker minpunten. Laatste twee uurtjes wel lekker los gegaan in de Blue, maar het geluid dat er om 22u mee kapte was dan ook weer een beetje jammer Wel voor Titan, heb genoten, maar echt sneu voor die gast als je eindelijk mag afsluiten in de Blue
Ik miste het Defqon gevoel... Misschien gewenning na 8x Almere strand. Ook de sfeer vond ik niet echt.,kwam misschien door t weer. Geef mij maar t strand, dat deed t ''m. Beetje Q-base maar dan in 't daglicht. Het was top met de vriendjes/vriendinnetjes,dat zeker!
Was gewoon top lekker feessie gehad alleen toch niet helemaal het Defqon gevoel..maar verder super!
Vond de locatie saai, aankleding leek niet af en t weer zat helaas niet mee Wel een vermakelijke dag gehad en ongeveer overal wel even geweest! Paar leuke setjes gehoord alleen allemaal een beetje voorzichtig.... Parkeerplaats bussen drama Geluid matig, parkeerplaats kut! sfeer gemoedelijk Had alleen geen seconde het gevoel dak op Defqon stond! Met q-base vergelijken slaat dan weer nergens op, Q-base is in bunkers mensen.... Was het maar Q-base
Wat een afsluiting Geweldig de main, purple en blue
Ja super naar me zin gehad Jack of sound die hoort op blue thuis gruwelijke set en verder was heel BLUE gewoon top alleen idd mis ik het echte defqon gevoel wel met het strand strand hoort zon bij gras hoort regen ach ja op naar volgend jaar afterparty op de parking was lache
zeker weer een topper!! prophet & zatox :respect. ook de lokatie was voor herhaling vatbaar. niet de irritante lange afstanden van tent na tent. alleen dat weer was jammer!
E-force Live...Hoogtepunt Van Dit Jaar !! Luna & Crypsis en Ran-D & Adaro waren voor mijn de absoluute hoogtepunten op de 2de en 3de plaats...En natuurlijk...die super mooie afsluiter...wauw,wat een verschil met vorig jaar !! Op naar het 10 Jarig Jubileum Van DefQon Volgend Jaar !!
Super naar me zin gehad ! Blue en Purple waren top! Alleen jammer vh geluid op het eind in de Blue
main wat een kutsfeer! teveel buitenlanders teveel dagjes mensen. BLUE dat was de plek! poe alpha² wat een geweld evenals Crypsis & Luna, het geluid was daar tevens ook perfect
Wat een gezelligheid! Hulde voor Alpha Twins, Jack of Sound, The Machine en het ziedende geluid op de purple de laatste paar uur Tevens respect voor onze buschauffeur, dankzij geniaal parkeren binnen 2 uur weer in Dordt!
Het hele weekend gewerkt en flink gefeest met de Q-Dance crew! 2 nachten geen slaap. Overal modder, liters alcohol! HET WAS GEWELDIG!
8ste keer Defqon en hoewel het echte orginele defqon gevoel toch minder is door de verandering is van locatie heb ik me wederom super vermaakt.Jammer genoeg geen zon dit jaar, maar die miezer regen was niet eens storend. Ik heb me weer super vermaakt!! Bedankt me lieve vriendjes en vriendinnetjes voor de onvergetelijker dag!
t weer was idd niet optimaal maar we hebben ervan gemaakt wat we ervan konden maken.. en heb echt een topdagje gehad hoor.. en tja almere strand 1 x mee gekregen.. iedereen heeft het over t defqon gevoel? nou dat had ik vorig jaar denk ik ook niet.. ik heb het gevoel dat ik een zeer geslaagd Festival achter de rug heb samen met de mensen waar ik mee was : respect:
Vond de blue egt zeer geslaagd hoor!! Deepack helden ran-d en adaro man man man. Kei hard knallen gewoon. Kortom weer een geniaal feestje hoor
ik heb 6 edities van lowlands meegemaakt dus was al bekend met het terrein, ik mis het strand niet echt. Wel zuur van het weer waardoor het blubberhuizen werd Faniac goed gedaan ouwe!!!
Ondanks de regen en de modder zeer goed vermaakt, endymion alleen jammer van die bussen bij de terugweg wat een chaos
DEFQON1 wat een RUIGE BEDOELING (ja cas je bent zelf een ruige bedoeling Pre-Party: Grandioos. Feest: Gruwelijk mr Kutweer! After-Party: Vet en naar de klote Op naar Decibel Vrienden het was REUZE, bedankt!!! .....SJOFTIJS HUMPF
Tja, ik miste toch echt de zon zee en het strand, ik moest echt wennen aan deze nieuwe setting. Speciale dankbetuigingen naar de vele DJ, geluid & licht techneuten en de beveiliging ! (Dankzij de regen kon de muziek wel verschrikkelijk hard!!! WOW, PIIEEEEEPP!!!!!!
Locatie (mede door het weer) gewoon weg kut! Ademde geen sfeer à la Defqon. Geluid was overal top (&hard) behalve op de Main&Blue....die laatste was, naar de vehalen die ik hoorde, te sneu bij Titan voor jouw man!!! Verder....uit oogpunt van recycling.....je bierhouder 1 muntje Helden van de dag: Luna&Pavo//The PLayboyz//Headhunter vs Wildstylez//Q-IC//Demoniak//Dr.Rude//Titan
Wat een editie was dit weer! Nieuwe locatie is echt stukken beter, alles is lekker beloopbaar! Topsetjes gehoord in de Blue, UV en de afsluiter Noisecontrollers was echt fijn! Toppers van het feest: Ran-D vs Adaro! Allejesus wat een geweld!
DEFQON 1. ondanks dat deze eerste editie van DefQon in biddinghuize me, mede door het donkere weer, een soort Q-base gevoel gaf was het toch een DefQon uit duizenden Crypsis & Luna Hoe vet wil je het hebben Dat geluid en dan die kicks Verder: Arkaine, Slim Shore, Wildstylez, E-force & Waverider errug vet
Heerlijke dag gehad. Ondanks de sfeer op de main toch genoten van Bioweapon en Toneshifterz (vooral 2e deel). Verder voor mij Ran-D en Adaro helden van de dag!
het was echt mooi! Sei2ure & synapse, Richie gee, Tymon helden! Het weer kon de pret niet drukken! Volgend jaar zeker er weer bij, hopelijk met iets meer power op de silver stage natuurlijk
Duurde lang voordat ik erin kwam, jammer van die kak regen overdag! Deepack knalde er goed op in de blue, maar E-force held van de dag in purple wat was dat vet zeg! Blue & Purple wel erg dik geluid
Q-dance heeft deze keer wel een nagenoeg perfect feest neergezet. De nieuwe locatie is heerlijk (alles lekker dicht bij elkaar), het geluid was haast overal in orde en heb uitstekende setjes meegemaakt. Leuke gezellige sfeer ook vond ik! Enige echte minpunt was het weer, maar dat kan Q-dance niet bestellen helaas.
coone made my day jammer van het weer en de 5u durende terug reis. verder top feestje! goed vermaakt!
Wat een gruwlijke vuurwerk show! echt mega respect voor: Kodex en vervolgens Activator mannn wat draaide hij gruwlijke set laatste 20 min alleen en zatox blue niet gezien maar ik had het totaaaaaal geen zin in dat softe gedoe
Het was een dag van ups en downs, al was dat te danken aan het weer. Organisatorisch zat het gwn goed in elkaar, Mooie aankleding van de area's en alles niet te ver uit elkaar. Sandy Warez om 4u meteen vol gas erop
DefQon.1 hoort op t strand, dit was meer Q-Base overdag...In de blue, grey en black was t wel goed vertoeven Jammer dat het geluid alleen vooraan goed genoeg was.. Maar heb toch wel een leuke dag gehad Was alleen het geld zeker niet waard!
Op zaterdag 25 juni vindt Defqon.1 Festival plaats op Evenemententerrein Biddinghuizen. Aanstaande zaterdag, 9 april start de kaartverkoop voor Defqon.1 Festival op Q-dance.nl. 379
Het Openbaar Ministerie (OM) in Flevoland overweegt dit jaar op Lowlands en dancefestival Defqon.1 een 'patseraanpak' te introduceren. Festivalgangers met blitse auto's en dure sieraden zullen dan moeten bewijzen, dat ze die ook kunnen betalen. Het OM wil naast de gebruikers ook de dealers aanpakken met een 'wasstraat', zo tekende dagblad De Stentor op. Lowlands is onaangenaam verrast door de berichtgeving over de controle van bezoekers. Volgens het OM betreft het slechts een idee en geen nieuwe aanpak. 333
De verhuizing van Defqon.1 naar Biddinghuizen zorgt voor nogal wat opschudding. Maakte eerst de burgemeester van Elburg zich zorgen over geluidsoverlast, nu maakt de Drontense ChristenUnie bij monde van de heer Oosterveld bekend dat hij zich zorgen maakt over gehoorschade die de op Defqon gedraaide muziek teweeg zou kunnen brengen. 184
Het hardstyle dancefestival Defqon.1 verhuist dit jaar van Almere naar Biddinghuizen. Dat maakte burgemeester Aat de Jonge van de gemeente Dronten bekend tijdens de nieuwjaarsreceptie. 529
Ongeveer 50 procent gezien en is natuurlijk altijd leuk om in de collectie te hebben..Al meer hc dan vorig jaar! Maar hebben er de eerste 20 minuten meer mensen problemen met het geluid? Volume up, Volume down (of ligt het aan mijzelf?)
waar ik wel last van heb is dat je de dvds moeilijk uit de hoes krijgt
Inderdaad
Ik heb nog niet de hele dvd gezien. Maar ligt het mij of zit er een effect over het beeld heen elke keer..? ik vind het niet mooi
+ Die documentatie is erg kort.. jammer helaas vind ik altijd wel leuk om van alles te komen te weten over het festival enzz
En bij de eindshow word heel vaak publiek gefilmd... WAAROM ? Je ziet toch geen flikker omdat het donker is
En bij de eindshow word heel vaak publiek gefilmd... WAAROM ? Je ziet toch geen flikker omdat het donker is
Inderdaad, en ik heb het idee dat de beelden niet altijd kloppen met de muziek. Doe mij het filmpje van ibo orgut maar. Daar kun je het veel beter zien.
Ik vind de dvd niet zoveel aan. Impressies van de andere stages zijn erg slecht. De silver slaat werkelijk nergens op (muziek en beelden kloppen totaal niet en de tracks zijn vaag), de blue is erg matig camerawerk en de green is belachelijk kort. Ook is de track keuze niet de mijne maar dat is een kwestie van smaak. Wel goed dat ze wat meer aandacht aan de Black besteden.
Inderdaad, en ik heb het idee dat de beelden niet altijd kloppen met de muziek. Doe mij het filmpje van ibo orgut maar. Daar kun je het veel beter zien.
+1, maar dat kanaal is dus leeggeveegd. Alles van Qontinent, Trance Energy, Sensation etc is weg. Mega zonde, nu zou ik hebben gewenst dat ik backups had gemaakt.
+1, maar dat kanaal is dus leeggeveegd. Alles van Qontinent, Trance Energy, Sensation etc is weg. Mega zonde, nu zou ik hebben gewenst dat ik backups had gemaakt.
Mooi K*t ja....was zo vet in beeld gebracht die eindshow @ DefQon
zodat jij die dvd ga kopen en q-dance weer wat extra geld kan verdienen .
zakkevullers
Lijkt me niet aangezien id&t de video's van sensation zelf in de favorieten had staan.
Het zal er toch wel iets mee te maken. Met name beeld van Sensation werd altijd van YouTube geweerd, en heer Ibo (manager @ Q-Dance) had gewoon de complete opening online staan. Denk dat de hoge heren dit dus niet fijn vonden. Zeker weten doe ik het niet, want hij reageert niet op Twitter.
Als er auteursrechten geschonden worden dan haalt youtube de video's gewoon weg. Nu zijn ze door de gebruiker zelf op privé gezet. Dat is toch heel anders. Dit kan heel veel redenen hebben.
Prachtige dvd leuk als herinnering!! Maar die van vorig jaar en 2009 vind ik wel beter, niet omdat het almere was of het weer tis de muziek keuze die niet echt overeen komt met de beelden. Op de pc gaat de volume hard en dan iets zachter erg irrie maar op de dvd speler heb ik er geen last van... Erg vaag. Maar goed ben er blij mee, en ook met het defqon rugzakje !!!!