vet feesie gehad ondanks het baggerweer maar totaal niet het gevoel dat ik op defqon was.. dit was gewoon een ander feest met de zelfde naam
Goed vermaakt ! Miste wel het echte Defqon gevoel, maar wat ging het hard tekeer in de Blue! Luna vs Crypsis ! Ran-D vs Adaro ! En wat een mega dikke afsluiting van Titan, jammer dat er in het begin problemen waren met de muziek, maar dat heeft Titan snel doen vergeten dat laatste half uur !
Gruwelijk goed vermaakt in de blue! Heerlijke setjes en echt iedereen ging los daar! Lang wachten in de bus was vooral gezellig!!
Ik moest even inkomen door het tegenvallende weer, maar toch mijn draai gevonden en me prima vermaakt! Afwisselend bij de Red & Blue gestaan en nog een tijdje bij de Black Nieuwe locatie was vet! Met de achtbanen op de achtergrond bij de Mainstage
Echt een briljante defqon voor deze jongen hoor.Grootste deel van de dag bij black en silver geweest,waar de sfeer goed was en iedereen gewoon lekker los ging!!! Kortom veel te druk gehad om het strand te missen!CHAPEAU!!!
Geen Defqon gevoel, maar ook geen Q-BASE gevoel zoals sommigen hier durven te beweren, dat gevoel krijg je alleen op Airport Weeze.. net zoals je het echte Defqon gevoel alleen op Almere strand kan beleven.. Dus alleen als ze volgend jaar weer terugverhuizen, ben ik er ook weer.
super feest jammer van het weer ik vond almere toch the place 2 be en wat een kutgezeik met die bussen van eventravel anderhalve uur moeten wachten totdat alles geregeld was eventravel nooit weer!!!!
Zatox en NC, lekker hard en goed afsluiten op de main. The blue was ook lekker zeg, maar had wel het Q-base idee met dit terrein. Muziek overal goed hard, alleen bommetje vol he maar wat een feest!!
Oke.. t weer was nu eenmaal niet perfect, maar uiteindelijk denk ik dat ik dit liever had als dat van vandaag, 27 graden. vond het wel lekker verkoelend, die miezer Kben alleen bij de Black geweest, dus over de rest valt gewoon echt niks te zeggen lekkere setjes! The Viper: Mixmeister jammer dat t geluid een paar minuten wegviel, terwijl hij net zn nieuwe Burning Love remix(:honger draaide! Supergezellig sfeertje alleen helaas toch veel mensen misgelopen
Defqon spirit is dead... A defqon without sand/beach is not a defqon. It is just a normal festival... What a mess with the buses at the end of the party musically-speaking it was really nice set of the day: Pavo vs Luna. Early hardstyle of course!!!
Defqon....Ondanks het weer toch een TOP feestje gehad met mn PartyFriendsss... Er werd weer heerlijk gedraaid & het was een lekkere modderboel Op naar Decibellll met zon, zee & strand....
Gruwelijk feest gehad, lokatie was super (deed me wel meer aan q-base als defqon denken maar goed was geweldig) regen maakte ook geen moer uit! Niks kon dit feest verpesten
Defqon stond op eenzame hoogte, maar is nu gedegradeerd tot een 'goed 'feestje helaas.... geen defqon gevoel en volgend jaar weer op het strand porre van vorre !!!!
Geen echt Defqongevoel, maar wel erg gezellig gehad ..
Ondanks het mindere weer en de nieuwe locatie toch een vette dag gehad! Bass-D, TOA en Sandy Warez helden
super terrein!! alles lekker makkelijk beloopbaar.. schone neus aan het eind van de dag alleen het weer, maar goed daar doet niemand wat aan.. hopelijk volgend jaar weer hier!!
zeer geslaagd feest! beetje jammer van de terugreis, wat hebben we lang gestaan zeg!
Wat een heerlijk feest. regen of geen regen lekker knallen! Crypsis en Luna wat een helden Fucking TYPEFACE
Leuk feestje weer, alleen zonde van het weer.. Locatie was ook niet super, maar de camping en vooral de PRE-PARTY maakte het een facking gruwelijk weekend!
wat een heerlijke party! goed georaniseerd alleen met de bussen was chaos! dat kan beter Qdance! het weer zat tegen maar toch prima vermaakt! volgend jaar weer!
het feest zelf was gewoon toppie. overal werd lekker gedraaid. minpunten waren natuurlijk de parkeerplaats belachelijk 2 uur vastgestaan na afloop een dikke vette onvoldoende voor de organisatie en het terrein iets teveel afstanden te groot voor de rest TOP!
Ondanks het baggerweer toch gewoon geknald, poncho aan en gewoon door in de regen Maar was dit DefQon?? Als het feest aan andere naam had gehad had je er niets van gemerkt.. Dean Rodell, Tymon, Producer en Eye-D & Hidden Op naar Dominator
Top dag gehad helaas was het weer wat minder maar je kan niet altijd mooi weer hebben...de locatie vond ik wel tof was nu wat knusser dan dat je zover moet lopen...wij zijn tot het einde gebleven en op ons gemak naar de auto gelopen en reden zo van de parkeerplek af ??????geen file niks
Door op alles DefQon te zetten, is DQ verhuist geen identiek DQfeest/topevent. De organisatie had zeker meer uit de kast mogen halen, had betere indruk gegeven. Volume verschillen bij area,s dat de muziek door elkaar en de base, hoorde en voelde je zelfs. Terrein was opzich ok, mag van mij terug naar almere strand. Als volgende DQ zo wordt georganiseert, en kaartje even duur blijft veel DefQon-gangers afhaken. Er werd wel goed gedraait, met poncho in de regen stampen ging prima
Had het niet verwacht, maar wat ging het lekker los in de black dit jaar!! Ook heerlijk sfeertje + lekker geluid Wel goed na loop van de avond wel na de klote
heerlijk feest gehad. wat een subliem geluidje! alleen maar topsetjes gehoord bij black. en sandy warez was ook echt lekker bezig. dat weertje boeide naar een poosje ook helemaal niks meer. iedereen ging lekker los. hopelijk volgend jaar weer
Zeker goed vermaakt! Jammer van de regen en de locatie vond ik ook niet geweldig.. En wat een drama met die bussen. Al met al toch een prima dagje gehad, erg gezellig.
Distorted Revelation, Digital Age Showcase, Henzel & Disco Nova, Noisecontrollers, heel mijn dag was compleet! wat een feestje Alleen beter als almere strand? ik weet niet, laten we het een jaar met 100% stralend weer proberen!
Was geen Defqon dit niet zoals we gewend zijn!!!! ik zeg Almere strand kut geregeld met vervoer ze lieten niemand door! Om 3 uur konden we eindelijk naar huis!!
had er zoveel zin in. Na 7 jaar defqon op almere had ik wel iets meer verwacht dan een zeer slecht aangekleed feest met zeer slechte gluid. Q dance had echt meer van jullie verwacht. BUMMER
Het weer was dan wel bagger, maar mijn gezelschap, de muziek, de sfeer en de aankleding waren top! Defqon is wel anders, minder heet, zonder strand&zon Geluid was niet overal optimaal, maarja. De aankleding van de podia vond ik echt vet! En de eindshow was geweldig mooi!
BLuee was egt facking wreed.. de afsluiting op main was ook zeker geslaagd!
Nee dit is niet meer mijn ding, lokatie viel niks over te zeggen. Vond het een fijn terrein maar het was geen defqon! Heb me vermaakt, maar dit was na 9jaar toch echt mijn laatste keer!!!
Vond de locatie helemaal niet zo verschrikkelijk! Er is veel zorg besteed aan de aankleding. Afsluiting@main was weer geweldig, top dag gehad ondanks het weer! parkeerplaats was inderdaad een drama..
echt een super feest gehad! was eerste keer Defqon heb het echt prima naar me zin gehad! en dan sta je ook nog eens in de krant die je aan het einde kreeg!!!
Miste toch wel Almere Strand, niet echt Defqon feeling. Blue en Black heldige area's. Compleet het dak eraf vooraan! Jammer van het weer, maar daar doe je weinig aan he
controle was slecht, maar heb wel het gevoel alsof ik heb moeten bukken vor ze..5,- patat, 7,50 pannekoek, 13,50 parkeren, 68 kaartje..nee..sfeer was zaad, het is geen defqon meer, ik sla hem volgende dag over, voor dit geld kan ik 3 feesten zoals Daydream festival pakken, en daar het WEL naar me zin hebben.. wel moetk zeggen, Chris One, 16 bit, BAAS! en probs voor het geluid overal!
Weer of geen weer, deze editie was echt dikker dan vorig jaar! Endymion helemaal vooraan Wat een dikke bass gierde door me heen En wat een prachtige aflsuiter!!!. Verder was de sfeer en geluid super in de BLUE, UV en de GREY
Leuk feest maar niet meer dan dat. Ik miste echt het Defqon gevoel. Leek wel alsof ik op Q Base rondliep met tenten ipv bunkers. Wel prima vermaakt. Luna (vs Pavo en Crypsis) en dat sfeertje bij de Purple . Knallen in de regen heeft ook wel wat. Maar wat een ellende om van het terrein af te komen zeg.
Tsja wat zal ik er van zeggen. Was op zich wel kicke feest alleen jammer van de regen maar in mijn ogen is Defqon geen Defqon zonder almere strand! mistte het "strand" sfeertje
Het was een leuk feestje, niet meer niet minder.. Wat een drama bij de parkeerplekken, je betaalt 13 euro voor 2,5 uur vast staan!
Jammer ben niet gewend van Qdance , vond het slechte defqon ooit . Als het op qbase gaat lijken kan ik beter wachten en mij die 150 km besparen ! Kut weer kut loc in een woord gewoon jammer .
Leuk festival gehad en goed los gegaan maar idd geen defqon gevoel gehad. Deepack als ik optel wat me deze dag heeft gekost was het 't zeker niet waard!!
een leuk goed feestje maar wat meerdere schrijven geen defqon gevoel nu mijn 9e editie en ook ik miste het zand en het strand defqon hoort op het strand maar was nu zoals zo vele andere festivals maar me verders super vermaakt. in de blue wat een sfeer en geluid daar
Eerste x DQ, Beste stages van DQ2011: Dark/Industrial/Terror(Silver) Raw Hardstyle(Purple) & Trance, Hardtrance, Early Hardstyle (Orange) verder niet veel boeiend op mainstage na met de set van NC, geluid helaas gewoon slecht bij vele stages Voor de rest zwaar vermaakt Beste endshows die ik tot heden heb gezien Beste set's: Chris One, Alex Kidd & DJ Producer Volgendjaar zware twijfel denk......!?!?!?
Leuk feestje maar geen Defqon...
beter gaan ze terug naar almere!!!! vond de locatie niks... geen defqon sfeer maar ze draaide wel lekker... behalve black.. geluid was waardeloos.
Gezellig gehad, het weer gooide helaas voor velen roet in het eten, resultaat: sfeer ooit beter gezien. Terrein was wel leuk aangekleed en groot. Alleen wat was er overal met het geluid aan de hand? Zacht en het volume wisselde constant. Maar als er nog 25.000 extra bij moeten volgend jaar...
Blue & Grey Afsluiter bij Main was te bruut middenmidden Had dit niet willen missen!!
Door het mindere weer en andere locatie niet het échte defqon gevoel gehad, maar wel top vermaakt! Geluid bij de Mainstage was wisselend maar over het algemeen goed! En die eindshow weer he Geen woorden voor!
Helaas was dit niet Defqon.1 zoals we andere jaren gewend waren. Zoals anderen beschrijven, het Defqon.1 gevoel was er niet vanwege het ontbreken van een strand en geniaal kutweer... Toch heb ik me kunnen vermaken, maar voor 't eerst moet ik zeggen dat ik andere jaren beter vond !
Mn eerste defqon. Vond t erg leuk! Ben alleen bij black & grey geweest, werd goed gedraaid! En de afsluiting @ main was ook prachtig
Zeer mooie aankleding, goede line-up, sets en afsluiter. Jammer dat er geen sfeer was, mensen die vooraan stil staan bij de afsluiter gaan maar achterin staan, heb ik meer ruimte.
Rare locatie, kutweer en kutgeluid op de main maar toch een topfeest gehad! Heldige sfeer & geluid in de blue! Magenta was ook top! B-Front, G4H, Titan
Afgezien de main vond ik de locatie niet bijzonder. DefQon hoort op het strand. Het weer zat ook niet mee jammer genoeg. Voor de rest toffe setjes gehoord Sei2ure &Synapse waren de helden!
was wel tof eforce heerlijke set clock kid aparte set wel good.. verder uitgang chaotisch bluh
Organisatie, geluid(op main na) en sfeer allemaal dik in orde! Locatie vond ik persoonlijk minder omdat ik Defqon toch wel associeer met een strand. Positieve uitschieters qua dj's waren B-Front(natuurlijk), the Pitcher , Arkaine en the Machine. Verder erg gezellig gehad met iedereen om mij heen.
Buschauffeur van bus 103 topkerel ! Lekker Hardstyle pompen om in de stemming te komen heen en Hardcore voor de terugweg, dat maakte het lange wachte goed! Voor de rest, geen last van het weer gehad, me van het begin tot einde vermaakt. Geluid bij Black links vooraan was netjes! Mainstage vond ik een beetje een telleurstelling, wel leuke eindshow zo vanaf de zijkant op de heuvel. Al met al Topdaggie gehad.
wat een hemelse dag!!!!!! Eerste keer Defqon en zeker niet de laatste keer!!!
Lekker feestje. Helden van de dag: Sandy Warez en Kasparov! Gewoon een lekker feestje gehad. Alleen jammer dat we pas om kwart over 2 goed en wel van het parkeerterrein af waren.
defqon 1 was echt geweldig mooi volgende jaar weer naar toe
Zo, 1ste Defqon zit er op. Twas goe plezant ze! Geluid in de Grey ging lekker hard in't begin bij Sequence& Ominous. Voor de rest, Tymon, D-Passion vs Ophidian en Negative A! Wel spijtig dat ik Almere strand niet heb kunnen meemaken.
Ok; het was slecht weer...maar de nieuwe locatie stelde mij echt teleur... Niets speciaal meer zoals in Almere, maar gewoon het zoveelste typische Dancefestivalterrein. Almere was top.....Biddinghuizen was flop! Dan nog maar te zwijgen over het drama om er na het feestje weg te geraken... DefQon 1 nee dank u... Ik ben blij dat ik de editie's in Almere nog heb meegemaakt, maar in 2012 denk ik dat ik ga passen.
black red en grey vond ik het best en die show.. echt niet normaal!
Wat een feest! Dat geluid in de Blue en Purple en de aankleding in de Ultra-Violet Ben aangenaam verrast door Clock Kid en E-force Tja, en Luna&Crypsis, Ran-D & Adaro altijd
Nou ik heb me toch echt top vermaakt hier Ik was al eens op Biddinghuizen gewest met Mysteryland 2001 en dat was ook zo vet Ben blij dat het niet meer in almere is Volgend jaar met goed weer wordt dit zo vet De black was gruwelijk Na 3 dagen werken op defqon was ik wel echt gesloopt
Q-Base zonder bunkers was zeker wel een vet feestje maar het DefQon gevoel is niet meer
ik sluit me aan bij de rest. Het was geen defqon zoals we hem kennen. Maar evengoed goed vermaakt. Beetje jammer van die parkeerplaats maar ja ik had ook niet anders verwacht!
Heb staan werken bij de purple stage, Zwaaar vette muziek gehoord de hele dag en lekker staan knallen achter de bar (B) Hierna nog ff de after meegepikt
1e keer defqon, Super goed vermaakt, Silver, Grey en Blue de tenten!! en natuurlijk de set van het feest van Sandy Warez!! Heerlijke set van Ophidian en D-Passion!! en de afsluiter eerst The Machine zekerrr fijne hardstyle en laatste half uurtje Black met Negative-A zeker fraaii!! alleen maar vette setjes gehoord!! haha 10 minuten bij de main, was helemaal niks.. Vette locatie en mooie opbouw!!! Zeer goed vermaakt met een leipe groep!!
leuk feest gehad, niet helemaal me draai kunnen vinden. dit was geen defqon 1(ik miste het strand) en wat een KUT busschauffeur. wil die sjap niet rijden vanwege dat noodluik!!
Helaas geen Defqon gevoel, eerder een nieuw feest dus misschien ook tijd voor een nieuwe naam? Ook jammer van het weer, maar dat scheelde wel weer een hoop dagjesmensen Ondanks het niet-Defqon gevoel toch een vet feest gehad! Alles top geregeld en genoeg ruimte overal, heel fijn! Met name op de Black geweest, met korte uitstapjes naar grey en red. Hoogtepuntjes: PROMO & EA, the Prophet & Negative A. Was toppie met de mannen op pad!!
DefQon was weereens geweldig! Btje jammer van het weer maar mocht de pret niet drukken =) Stage Purple E-Force en Mainstage B-FrontZatox en Noisecontollers wrede afsluiting! Kortom SUPER FEEST!!
BLUE ! Wat ene helden sets van elke DJ waar ik ben geweest, Alleen erg jammer dat de mixer oid kapot ging toen Titan moest beginnen!
Op naar nummer 10!!!! Een andere locatie, dus ik miste het strand; wat dat betreft misschien 'geen echte DefQon.1' maar godallejezus wat een GRU-WE-LIJK briljante muziek zeg!!! Bijna geen plaat dubbel gehoord, geluid was SUBLIEM en eigenlijk was iedereen de held aan het uithangen, met als absolute hoogtepunten voor mij Luna & Crypsis, Ran-D & Adaro en The Machine. Van de 9 wat muziek betreft gewoon de allerbeste editie; sfeertje was dikke prima, en het weer, naja ach lekker belangrijk....
Dit was geen Defqon!!! Ontzettend vermaakt met de mensen met wie ik was maar dit feest gaf geen defqon-gevoel. Heerlijk lopen knallen in de Black, Grey en Blue en tijdens de set van The Prophet de rest was echt gewoon matig te noemen. Hopelijk volgend jaar wel weer het defqon-gevoel en wat mooier weer zodat het weer echt een topfeest is!
Geen echt defqon gevoel, andere locatie en minder weer maar toch een leuke dag gehad,jammer dat mensen bij de red niet los gingen...owjah en nooit meer met eventtravel naar defqon!
Nog nooit eerder naar Defqon geweest, maar zelfs ik miste het Defqon gevoel, zoals ik het me voor had gesteld. Ben wel heel de dag keihard los gegaan in de Blue !
Was behoorlijk K*T weer... kwam van de camping langzaam van start... Maar dock 45 warmde me lekker op en daarna flink staan raggen bij richie gee Daarna door na Sandy Warez die na een techno DJ ff flink begon te raggen Afgesloten met Daymar top wijf! Daarna door na black de laatste 20 min wel leuke tracks alleen MC aan einde... nee geen plaatje meer je kan roepen blabla...
Weer een top feestje jammer van de regen en geen Defqon gevoel, meer een Qbase gevoel. Al met al weer een mooie dag gehad! Op naar Dreamfields en Decibel!
ik vond het een geweldig feest!!! blue en grey...waren echt TOP!! en alles was gewoon super goed gereld en qua ligging lag alles precies op de juiste afstand..en dat vuurwerk was echt SUPER!! thanks Q-dance!!
Ging weer lekker!!!! Mooie locatie, lekker geluid topdag gehad!!!!
wat een heerlijke dag! ondanks de regen echt echt goed vermaakt. Geweldige set van the prophet vanaf half 6 gewoon hardcore op de main! en wat een afsluiter, geweldig!
ik vond de lokatie wel vet altijd dat kutzand op almerestrand, als het dit weer zou zijn op almere zou t een nog grotere blubberzooi worden maargoed, lekkere setjes gehoord van clock kid e-force TOA The Machine camping was chill, pre en after was nog chiller
Thanx lieverds voor t super dagje Niet zo kunnen storen aan t weer..ma toch geen Defqon gevoel gehad..ze hadden t beter een andere naam kunnen geven ma wat vet gedraaid overal
topfeest! eerste x defqon, en zeker niet de laatste! tha playah, crypsis vs luna, NC Ran-D& Adaro vuurwerk ook vet!! regen was niet erg, verfrissend zelf
absoluut een top festival, en ondanks t weer zeer goed vermaakt... maar het was gewoon geen defqon, btje sfeerloze locatie, ik vond de algehele aankleding vergeleken bij voorgaande jaren echt ondermaats (gekke kunstwerken overal, ingegraven badkuipen, zandsculpturen etc etc, dat is toch wat defqon altijd net ff specialer maakte dan andere festivals) maargoed ik heb me zeker goed vermaakt...
Na een top georganiseerde vrijdag, een toch wel tegenvallende zaterdag. De slagroom was al van de kers af en tevens heeft Defqon.1 zijn naam gevestigd als feestje zoals het voorheen werd gegeven. Overigens werd er bij Black geweldig gedraaid, waar de hardstyle het weer na liet.
Nieuwe locatie, wat zeker mogelijkheden biedt. Geluid op de main viel tegen, andere areas heel goed geluid. Sfeer was er ook niet op de main, maar dat zijn we ondertussen wel gewend. Gezellige dag gehad, goede sets gehoord. Minpuntje vond ik wel dat veel nummers vaker (3+) voorbij kwamen in verschillende areas.
Geweldig weekend gehad! De Blue was helemaal perfect: Alphaverb, Josh & Wesz, DEEPACK!!!, Alpha Twins, Luna & Crypsis, Ran-D & Adaro wat een HELDEN allemaal !! Bass Modulators in UV ook SUPER! Laatste 45min btje vuurwerk gekeken en opgeladen voor afterparty, f*cking geniaal!!
Eerste keer DefQon en ik kan zeggen dat Decibel op elk vlak de overtreffende trap is. Sfeerloze locatie, weinig of geen aankleding bij veel stages en een zo mogelijk nog slechter geregelde parking... 4 uur pas thuis, dat is een record. Gelukkig waren er helden als Richie Gee (veel Lowroller spul), Thrasher en Hidden & Eye-D. Acardipane ook een paar leuke plaatjes (Criminally Insane, Be Quiet). Al bij al de 70 euro zeker niet waard.
Wat was dit vet zeg! Ondanks het weer heb ik me van begin tot eind prima vermaakt Jack of Sound, Bioweapon vs. Toneshifterz, Alphaverb, Psyko Punkz, Ran-D & Adaro en natuurlijk de opper helden van het moment Wasted Penguinz een uur lang staan genieten met kippenvel over m'n hele lijf
Goed geamuseerd met het gezelschap waarmee ik was. Verder leek het wel Q-base zonder bunkers, ik mis almere strand!
Lekker feest Deze locatie maakt Defqon nu minder speciaal voor mij en lijkt het wat meer op andere feesten Het weer viel me mee, maar het zag er wel wat somber uit zonder zon. Af en toe purple, verder eigenlijk alleen maar in de Blue gestaan zoals altijd TOP Vet decor/stage bij de Red! Jammer van de apparatuur bij Titan, echt kut voor hem. Oh ja en KAP EENS MET FILMEN BIJ DE AFSLUITING EN GA GVD GEWOON LOS!
Een fantastische dag gehad met mijn popjes! Brennan Heart: koning! Noisecontrollers: keizers! Een aflsuiting zo mooi om van te janken.. Maar toch zijn Defqon & Almere Strand onlosmakelijk verbonden..
Hele toffe dag gehad en ja het was anders dan normaal. Dat strand brengt je toch in een wat andere stemming direct. Mijn helden van de dag: TOA, Sequence & Ominous en Ophidian & D-Passion. eeindshow zag er ook weer fantastisch uit al vond ik het wel jammer dat iedereen vooral aan het kijken was.
Zeer goed vermaakt op Defqon, Technoboy & B-Front super, maar de grote winnaars Ran-D & Adaro Wat een GEWELD!!! Was hierna ook gelijk helemaal klaar. Alleen het parkeren wat een drama 2:30 uur stilstaan op het P-terrein SCHANDALIG
Het Defqon.1 gevoel werd behoorlijk verstoord door de regen. De nieuwe locatie hielp daar ook niet aan mee, ookal is het een mooi terrein en was de aankleding en line-up gewoon top! Dus al met al toch een geslaagd feestje en op naar m'n 10de (en laatste ) editie!
weer was kut.. het verkeer was echt zo slecht geregeld... echt een minpunt voor de altijd zo geweldige defqon...geef het of een andere naam...of volgend jaar gewoon weer op almere strand... want dit was gewoon bagger slecht geregeld allemaal!! verders met me eigen clubje ckr vermaakt....
Geweldig!! Doe mij deze Defqon maar!! Wil nog steeds terug, fucking heimwee!! Ran-D & Adaro + Luna & Crypsis ! Om maar te zwijgen over de eindshow
heb men eigen goed vermaakt !! weinig last gehad van het weer E-force was echt de man van de dag!! knalde echt lekker door zoals het hoort verder DEEPACK zoals altijd wel en RAN-D & ADARO niet meer normaal hoe vet !! geluid in de blue en purple was ook echt ferry ferry good.. tot volgend jaar
Dit was ABSOLUUT geen DEFQON, GEEN SFEER, LOKATIE K*T en het WEER K*T volgend jaar gewoon weer op Almere strand dit was veel ste groot en een sfeerloos gebeuren gewoon!een 2e hands defqon was dit!heb het verder gezellig gehad maar nogmaals DIT WAS GEEN DEFQON ZOALS NORMAAL!!!
Defqon was SUPER zoals altijd..Alleen echt te jammer van de locatie..Defqon hoort gewoon op Almere strand! Defqon wordt op deze manier normaal en niet meer speciaal..Maar ondanks alles toch een top dag gehad! Vooral het einde was geweldig!!!!
Nope Defqon gevoel was absoluut niet aanwezig, wel leuke locatiie, muziek was goed, alleen het echte Defqon gevoel gemist... En de bussen op het ein wat een DRAMA
O my god wat miste ik zon zee en strand, maargoed das al te veel gezegd. Leuke dag veel te veel alcohol.... Lekker staan dansen met mn vriendjes en vriendinnetjes!
Zeer goede defQon wederom, nieuw terrein is mij, ondankt het weer, goed bevallen... toch waardeer ik het voor het eerst met een zeer goed ipv geweldig, de afvoer van auto's etc. moest beter!
Mijn vierde Defqon1, en de beste. Fijn nieuw terrein, en zeker met die regen had ik niet over het strand willen banjeren. Q heeft zichzelf overtroffen!
super vermaakt, jammer van de terugreis duurde 2,5 uur voordat we het terrein af waren, en oh jeej wat had ik een Q-base gevoel daar ! Jammer genoeg geen Defqon gevoel, meee terug naar almere strand ! verder toppie !
Wat een heerlijk feest ! Afsluiting was magisch ik heb echt genoten van mijn eerste defqon en dit is zeker niet mijn laaste ! wel jammer dat er geen zonnetje was
Geweldig! Wat een geniale afsluiter tha playah live, toneshifterz bioweapon, b-front , NOISECONTROLLERS!!!!.. Maar als ik mocht kiezen toch maar almere strand... dat is toch meer defQon!
goed geamuseerd maar misschien dat het aan de regen lag maar de locatie vond ik minder en twijfel om volgend jaar te gaan maar al met al een geslaagd feestje!!!
Wat een topfeest! En was was het geluid bij de black hard en zuiver zeg, heb er echt van genoten! En die regen die deed me niks, aangezien je daar toch niks aan kan doen. Freakin nice! En nu wachten op Decibel!
Partyraiser vs neophyte helemaal kut .. afsluiting van black wat een aanfluiting met die achterlijke mc !!! feest was wel ok ook goed naar me zin gehad maar waarom negativeA afsluiten en niet Partyraiser met zijn sound ipv die oldscool shit in grey !!!!!!!
Mwah.....het is dat Grey&Black VET waren want anders was ik volgend jaar niet voor de 10 gegaan.......onwennige DefQon.1 NIET mijn lokatie en nee dat had niks met het weer te maken, gewoonweg NIET het DefQon gevoel op de een of andere manier, Grey was echt MASTERLIJK en dat maakte al het overige goed! Vooral Mr. Vince, Neophyte&Partyraiser & Mr. Claudio Lancinhouse waren SUPER. Parkeren echt TE duur en geluid VEEL TE zacht!!!voor het eerst geen geweldig als waardering.......
1e keer defqon, prima vermaakt, maar vond het niet echt en topfeest. goeie setjes van: richie gee, sandy warez en d-passion & ophidian! lady keta helaas moeten missen
Wat een feest Goed geluid, lekker gezellig rechtsvooraan bij de main .. Set van de dag, toch wel Deepack, wat ging dat los in de Blue .. Zatox ging ook lekker hard.. Eigenlijk niks meegekregen van de lasers enso.. Al met al een topfeest
Zeer goed feestje gehad, ondanks het weer. Terrein beviel wel, genoeg ruimte op de main, goed ingedeeld, dus Q: netjes gedaan! Maar moet toch zeggen dat ik er geen DefQon.1 gevoel bij had..
Jammer dat geklaag over locatie en weer, Ik vond de aankleding vanuit de bus aankomst , juist vet, na vorig jaar is dit een hele verbetering, en echt dikke sets op de black gehoord de hele dag, met heerlijke afsluiting op de Main, SUPER DAG!!
GE NI ALE muziek in de blauwe tent! Verder Sequence & Ominous en the Machine ook bazensets. Oppernazen Ran-D vs. Adaro het was weer een ouderwetse defqon met alleen maar mafkezen, briljant!
GRUWELIJK FEEST ! DEFQON.1 heeft zich zonder het strand toch bewezen ! Het feest van HET JAAR! NC HELDEN en maar hardcore draaien om half 11 ! HEERLIJK Q-DANCE !
Het echte Defqon gevoel is wel een beetje weg hier(misschien ook vanwege het weer), maar ondanks dat toch een topfeest beleefd! Wildstylez, B-Front, Noisecontrollers En een speciale vermelding voor de gruwelijke eindshow!!
Ondanks dat ik al kapot was van een nachtje (B) en een pre party is het zo met en met nog goedgekomen op defqon en heb ik me prima vermaakt ivanaf de later middag
bus 82 wat een mongool konden de bus niet vinden zijn we uiteindelijk met bus 84 naar huis gegaan ... als het op deze manier allemaal georganiseerd wordt is het voor mij geen defqon meer !!!
wederom een heerlijk feestje gehad!!! ondanks de regen overdag!! heerlijke sets gehoord!! helden vd dag waren Luna vs Pavo, deepack, the prophet en ZATOXXXXX!!!!!
ik heb me zeer goed vermaakt de bleu was geweldig ultra violet was ook top main stage niet veel geweest maar vette opbouw en wat een afsluiter met het vuurwerk prachtig alleen de terug reis met de bus wat een chaos kon me eigen bus niet meer vinden maar met een andere bus richting almere gegaan gelukkig voor de rest zeer goed festivalletje
Jammer van het weer. Locatie vond ik ook niet alles, back 2 the beach. Ook jammer dat The Machine zn set niet mocht afmaken, volgende week maar eens goed over doen @ wish.
Door het mindere weer niet echt het typische Defqon gevoel gehad. Biddinghuizen trouwens wel gewoon top. Niet meer dat zand gesjok van de ene kant van t terrein naar de andere. Voor mij een blijvertje... En parkeerchaos?? Gewoon extended dus nergens last van
Eerste keer Defqon 2.0, ff wennen, het Defqon-gevoel was er niet - mede door het weer natuurlijk - maar ook door het terrein, het had wat meer weg van bv. een Q-Base. Geluid was erg lekker in Blue en Purple, vooraan ook leuke sfeer. Helaas bij vlagen wel te druk in de blue en barren te klein/slecht bezet met waardeloos personeel. Los van het weer wel een leuke dag gehad vette sets van Alphaverb, Arkaine, B-Front, Ran-D & Adaro, Wildstylez en WS & HH. Heineken bier was voor het 6e jaar op rij niet te zuipen
Helaas voor mij de minste Defqon waar ik ben geweest. Weer, locatie, sfeerloze main, tegenvallende sets waren zeker minpunten. Laatste twee uurtjes wel lekker los gegaan in de Blue, maar het geluid dat er om 22u mee kapte was dan ook weer een beetje jammer Wel voor Titan, heb genoten, maar echt sneu voor die gast als je eindelijk mag afsluiten in de Blue
Ik miste het Defqon gevoel... Misschien gewenning na 8x Almere strand. Ook de sfeer vond ik niet echt.,kwam misschien door t weer. Geef mij maar t strand, dat deed t ''m. Beetje Q-base maar dan in 't daglicht. Het was top met de vriendjes/vriendinnetjes,dat zeker!
Was gewoon top lekker feessie gehad alleen toch niet helemaal het Defqon gevoel..maar verder super!
Wat een afsluiting Geweldig de main, purple en blue
Het terrein was wennen en het weer zat ook niet echt mee, toch kon dat de pret niet deren. Heb me enorm goed vermaakt! De Blue was weer gezellig (zoals altijd eigenlijk) Deepack waren de helden van de dag, al draaiden Alphaverb en Zatox ook top
Ja super naar me zin gehad Jack of sound die hoort op blue thuis gruwelijke set en verder was heel BLUE gewoon top alleen idd mis ik het echte defqon gevoel wel met het strand strand hoort zon bij gras hoort regen ach ja op naar volgend jaar afterparty op de parking was lache
E-force Live...Hoogtepunt Van Dit Jaar !! Luna & Crypsis en Ran-D & Adaro waren voor mijn de absoluute hoogtepunten op de 2de en 3de plaats...En natuurlijk...die super mooie afsluiter...wauw,wat een verschil met vorig jaar !! Op naar het 10 Jarig Jubileum Van DefQon Volgend Jaar !!
Super Vet Feestje...Alleen Even Wennen Aan De Locatie,En Geen Strand..Helaas. Verder...Hoogtepunt DefQon 1 2011 --> E-force Live In De Purple !! En Super Mooie Afsluiting Tegenover Vorig Jaar
Het was echt gruwelijk hard! Maar echt totaal geen defQon meer .. Denk dat er toch een andere naam moet komen want defqon past er niet meer bij! Het was geweldig thanks Q-dance
main wat een kutsfeer! teveel buitenlanders teveel dagjes mensen. BLUE dat was de plek! poe alpha² wat een geweld evenals Crypsis & Luna, het geluid was daar tevens ook perfect
Wat een gezelligheid! Hulde voor Alpha Twins, Jack of Sound, The Machine en het ziedende geluid op de purple de laatste paar uur Tevens respect voor onze buschauffeur, dankzij geniaal parkeren binnen 2 uur weer in Dordt!
Het hele weekend gewerkt en flink gefeest met de Q-Dance crew! 2 nachten geen slaap. Overal modder, liters alcohol! HET WAS GEWELDIG!
ik heb me vermaakt maar dat kwam vooral door alle bekende waar ik het gezellig mee had Locatie vond ik niks (N) je moest een end lopen vanaf je auto en terug dus ook weer (N) geluid bij BLACK had van mij ook harder gemogen Volgend jaar maar weer gewoon Almere Strand QDANCE
8ste keer Defqon en hoewel het echte orginele defqon gevoel toch minder is door de verandering is van locatie heb ik me wederom super vermaakt.Jammer genoeg geen zon dit jaar, maar die miezer regen was niet eens storend. Ik heb me weer super vermaakt!! Bedankt me lieve vriendjes en vriendinnetjes voor de onvergetelijker dag!
Was een topfeest, heb me zeer goed vermaakt! Maar ik miste toch wel de zon, het strand, het water, de gigantische stofwolk en de defqonsfeer! Aan de andere kant is dit terrein veel beter geschikt voor de mensenmassa, je was heel snel van de ene naar de andere kant en heb nergens hoeven wachten! Kortom topfeest, maar zal wel even duren voor ik 8 jaar almere strand kan vergeten.
Luna vs Cryspis & Adaro vs Ran-D % and DEEPACK wat een BAZEN! De blue bleef maar gassen teringg alleen jammer dat het 3 uur duurde voordat we uit flevoland waren en de main vond ik qua geluid ook tegenvallen!
Mooi feestje,Gezellig geweest,alleen jammer van het weer
ik heb 6 edities van lowlands meegemaakt dus was al bekend met het terrein, ik mis het strand niet echt. Wel zuur van het weer waardoor het blubberhuizen werd Faniac goed gedaan ouwe!!!
Mistte het strand, minste Defqon.1 tot nu toe.. desalnietteplus vet feest gewoon natuurlijk! Luna & Pavo meesterlijk 's morgens verder ook Sandy Warez zoals verwacht
DEFQON1 wat een RUIGE BEDOELING (ja cas je bent zelf een ruige bedoeling Pre-Party: Grandioos. Feest: Gruwelijk mr Kutweer! After-Party: Vet en naar de klote Op naar Decibel Vrienden het was REUZE, bedankt!!! .....SJOFTIJS HUMPF
Geweldige dag! Werd heerlijk gedraaid maar dit was ABSOLUUT GEEN DEFQON! Volgend jaar gewoon weer op Almere Strand! The Prophet, Psyko Punkz. Alpha Twins & Noisecontrollers!!
Wat een editie was dit weer! Nieuwe locatie is echt stukken beter, alles is lekker beloopbaar! Topsetjes gehoord in de Blue, UV en de afsluiter Noisecontrollers was echt fijn! Toppers van het feest: Ran-D vs Adaro! Allejesus wat een geweld!
Magenta en White erg vet! Spacepirates vette act. En ohja, te weinig barren?
Geweldig feest, zo goed als hele dag in de blue gestaan en wat stond het geluid daar heerlijk ! Vuurwerk was ook prachtig parking was goed geregeld konden vlot doorrijden en thx aan de bonnenjongen .
Heerlijke dag gehad. Ondanks de sfeer op de main toch genoten van Bioweapon en Toneshifterz (vooral 2e deel). Verder voor mij Ran-D en Adaro helden van de dag!
OMG OMG OMG, het was zoooo vet ... Q-DANCE
laat degene die er geen defqon gevoel bij hadden lekker thuisblijven volgend jaar des te meer kans voor een ander
het was echt mooi! Sei2ure & synapse, Richie gee, Tymon helden! Het weer kon de pret niet drukken! Volgend jaar zeker er weer bij, hopelijk met iets meer power op de silver stage natuurlijk
sfeer slecht, locatie te groot, groep mensen Top!, Musica Top! en last but not least wegrijden bij feest Klote! Volgende keer gewoon weer op Strand van Almere..
Eerste keer Defqon is dan ook een feit. Af en toe had ik het gevoel dat er net wat miste, maar de Blue heeft heel veel goed gemaakt! Wát een geluid en sfeer daar zeg.
Duurde lang voordat ik erin kwam, jammer van die kak regen overdag! Deepack knalde er goed op in de blue, maar E-force held van de dag in purple wat was dat vet zeg! Blue & Purple wel erg dik geluid
Nieuwe locatie is altijd wennen. Helaas geen zand in de schoenen bij thuiskomst. Het weer zat ook al niet mee. Al met al een prima dag gehad....met name in bij Purple en Blue. Chris One.....wat een held blijft dat kereltje toch! Terrein verlaten was praktisch onmogelijk.....bus heeft er 1,5 uur over gedaan! Mensen per auto nog langer!
Wat een dik feest was het weer zeg, regen totaal geen last van gehad, super gezellig gehad met iedereen Grey was fantastisch Bass-D en Dune en Ran-D vs Adaro wat was dat beuken
Space Pirates helden van de dag! Verder goede setjes van J&W en Bioweapon&Toneshifterz. Eindshow was ook erg dik, maar ondanks dat nooit een defqon gevoel gehad...
Wat was het weer vet!! Ondanks het weer een TOPdag gehad op de main, the prophet draaide lekkere nrs! Alleen jammer van de locatie.. +1 voor Almere strand
Q-dance heeft deze keer wel een nagenoeg perfect feest neergezet. De nieuwe locatie is heerlijk (alles lekker dicht bij elkaar), het geluid was haast overal in orde en heb uitstekende setjes meegemaakt. Leuke gezellige sfeer ook vond ik! Enige echte minpunt was het weer, maar dat kan Q-dance niet bestellen helaas.
Het was een dag van ups en downs, al was dat te danken aan het weer. Organisatorisch zat het gwn goed in elkaar, Mooie aankleding van de area's en alles niet te ver uit elkaar. Sandy Warez om 4u meteen vol gas erop
qua locatie een grote vooruitgang, nu hoef je tenminste niet heel de dag door het strandzand te banjeren. aankleding was echt net als de locatie, jammer van het weer maar daar geven we piet paulusma maar de schuld voor
Op zaterdag 25 juni vindt Defqon.1 Festival plaats op Evenemententerrein Biddinghuizen. Aanstaande zaterdag, 9 april start de kaartverkoop voor Defqon.1 Festival op Q-dance.nl. 379
Het Openbaar Ministerie (OM) in Flevoland overweegt dit jaar op Lowlands en dancefestival Defqon.1 een 'patseraanpak' te introduceren. Festivalgangers met blitse auto's en dure sieraden zullen dan moeten bewijzen, dat ze die ook kunnen betalen. Het OM wil naast de gebruikers ook de dealers aanpakken met een 'wasstraat', zo tekende dagblad De Stentor op. Lowlands is onaangenaam verrast door de berichtgeving over de controle van bezoekers. Volgens het OM betreft het slechts een idee en geen nieuwe aanpak. 333
De verhuizing van Defqon.1 naar Biddinghuizen zorgt voor nogal wat opschudding. Maakte eerst de burgemeester van Elburg zich zorgen over geluidsoverlast, nu maakt de Drontense ChristenUnie bij monde van de heer Oosterveld bekend dat hij zich zorgen maakt over gehoorschade die de op Defqon gedraaide muziek teweeg zou kunnen brengen. 184
Het hardstyle dancefestival Defqon.1 verhuist dit jaar van Almere naar Biddinghuizen. Dat maakte burgemeester Aat de Jonge van de gemeente Dronten bekend tijdens de nieuwjaarsreceptie. 529
Ongeveer 50 procent gezien en is natuurlijk altijd leuk om in de collectie te hebben..Al meer hc dan vorig jaar! Maar hebben er de eerste 20 minuten meer mensen problemen met het geluid? Volume up, Volume down (of ligt het aan mijzelf?)
waar ik wel last van heb is dat je de dvds moeilijk uit de hoes krijgt
Inderdaad
Ik heb nog niet de hele dvd gezien. Maar ligt het mij of zit er een effect over het beeld heen elke keer..? ik vind het niet mooi
+ Die documentatie is erg kort.. jammer helaas vind ik altijd wel leuk om van alles te komen te weten over het festival enzz
En bij de eindshow word heel vaak publiek gefilmd... WAAROM ? Je ziet toch geen flikker omdat het donker is
En bij de eindshow word heel vaak publiek gefilmd... WAAROM ? Je ziet toch geen flikker omdat het donker is
Inderdaad, en ik heb het idee dat de beelden niet altijd kloppen met de muziek. Doe mij het filmpje van ibo orgut maar. Daar kun je het veel beter zien.
Ik vind de dvd niet zoveel aan. Impressies van de andere stages zijn erg slecht. De silver slaat werkelijk nergens op (muziek en beelden kloppen totaal niet en de tracks zijn vaag), de blue is erg matig camerawerk en de green is belachelijk kort. Ook is de track keuze niet de mijne maar dat is een kwestie van smaak. Wel goed dat ze wat meer aandacht aan de Black besteden.
Inderdaad, en ik heb het idee dat de beelden niet altijd kloppen met de muziek. Doe mij het filmpje van ibo orgut maar. Daar kun je het veel beter zien.
+1, maar dat kanaal is dus leeggeveegd. Alles van Qontinent, Trance Energy, Sensation etc is weg. Mega zonde, nu zou ik hebben gewenst dat ik backups had gemaakt.
+1, maar dat kanaal is dus leeggeveegd. Alles van Qontinent, Trance Energy, Sensation etc is weg. Mega zonde, nu zou ik hebben gewenst dat ik backups had gemaakt.
Mooi K*t ja....was zo vet in beeld gebracht die eindshow @ DefQon
zodat jij die dvd ga kopen en q-dance weer wat extra geld kan verdienen .
zakkevullers
Lijkt me niet aangezien id&t de video's van sensation zelf in de favorieten had staan.
Het zal er toch wel iets mee te maken. Met name beeld van Sensation werd altijd van YouTube geweerd, en heer Ibo (manager @ Q-Dance) had gewoon de complete opening online staan. Denk dat de hoge heren dit dus niet fijn vonden. Zeker weten doe ik het niet, want hij reageert niet op Twitter.
Als er auteursrechten geschonden worden dan haalt youtube de video's gewoon weg. Nu zijn ze door de gebruiker zelf op privé gezet. Dat is toch heel anders. Dit kan heel veel redenen hebben.
Prachtige dvd leuk als herinnering!! Maar die van vorig jaar en 2009 vind ik wel beter, niet omdat het almere was of het weer tis de muziek keuze die niet echt overeen komt met de beelden. Op de pc gaat de volume hard en dan iets zachter erg irrie maar op de dvd speler heb ik er geen last van... Erg vaag. Maar goed ben er blij mee, en ook met het defqon rugzakje !!!!