Ik moest even inkomen door het tegenvallende weer, maar toch mijn draai gevonden en me prima vermaakt! Afwisselend bij de Red & Blue gestaan en nog een tijdje bij de Black Nieuwe locatie was vet! Met de achtbanen op de achtergrond bij de Mainstage
super feest jammer van het weer ik vond almere toch the place 2 be en wat een kutgezeik met die bussen van eventravel anderhalve uur moeten wachten totdat alles geregeld was eventravel nooit weer!!!!
Zatox en NC, lekker hard en goed afsluiten op de main. The blue was ook lekker zeg, maar had wel het Q-base idee met dit terrein. Muziek overal goed hard, alleen bommetje vol he maar wat een feest!!
Oke.. t weer was nu eenmaal niet perfect, maar uiteindelijk denk ik dat ik dit liever had als dat van vandaag, 27 graden. vond het wel lekker verkoelend, die miezer Kben alleen bij de Black geweest, dus over de rest valt gewoon echt niks te zeggen lekkere setjes! The Viper: Mixmeister jammer dat t geluid een paar minuten wegviel, terwijl hij net zn nieuwe Burning Love remix(:honger draaide! Supergezellig sfeertje alleen helaas toch veel mensen misgelopen
Ben meer gewend van defqon! vondt erg tegenvallen dit jaar.. gelukkig hebben we er toch nog wel een leuk daggie van kunnen maken,.. het geld was het niet waard
totaal geen Defqon zoals andere jaren! Defqon hoort gewoon op het strand. Aankleding vond ik niet veel bijzonders. Voor dat geld had ik wel meer verwacht!
En toch blijft de editie van 2009 de beste voor mij. Heb me trouwens wel goed vermaakt vandaag, t was gezellig en we hebben geluk gehad met het weer! Tot volgend jaar!
wat een heerlijke party! goed georaniseerd alleen met de bussen was chaos! dat kan beter Qdance! het weer zat tegen maar toch prima vermaakt! volgend jaar weer!
KUT weer Maar geweldige eerste DefQon 1: Helden van de dag: Wasted Pinguinz (Respect voor Purple) Zatox, Coone! Main was prachtig, Magenta, Blue, Red!!
Ondanks het baggerweer toch gewoon geknald, poncho aan en gewoon door in de regen Maar was dit DefQon?? Als het feest aan andere naam had gehad had je er niets van gemerkt.. Dean Rodell, Tymon, Producer en Eye-D & Hidden Op naar Dominator
Blue / Black / Grey waren toch de area's van de dag Afsluiter bij black was lekker! 2 uur vast staan op de parkeerplek (N) Genoeg leedvermaak gehad deze dag
Top dag gehad helaas was het weer wat minder maar je kan niet altijd mooi weer hebben...de locatie vond ik wel tof was nu wat knusser dan dat je zover moet lopen...wij zijn tot het einde gebleven en op ons gemak naar de auto gelopen en reden zo van de parkeerplek af ??????geen file niks
Tymon made my day op de Silver stage! Maar gelukkig waren we met een gezellige groep, want de rest van het feest was een schrale bedoening. Locatie had geen sfeer. Black stage matige muziek en baggergeluid! Mainstage ook matig geluid en veel te zacht 's avonds.
Wat een VET feestje weer, goede sfeer ook ondanks het weer... alleen jammer dat het iets van 3 uur duurde dat je alleen al van het parkeerterrein af kon ..
Door op alles DefQon te zetten, is DQ verhuist geen identiek DQfeest/topevent. De organisatie had zeker meer uit de kast mogen halen, had betere indruk gegeven. Volume verschillen bij area,s dat de muziek door elkaar en de base, hoorde en voelde je zelfs. Terrein was opzich ok, mag van mij terug naar almere strand. Als volgende DQ zo wordt georganiseert, en kaartje even duur blijft veel DefQon-gangers afhaken. Er werd wel goed gedraait, met poncho in de regen stampen ging prima
Luna en Crypsis!!! HELDEN!! Wat een gruwelijke vette set!!! Maar dat parkeerterrein... Wat een fukking aanfluiting...
Zeker goed vermaakt! Jammer van de regen en de locatie vond ik ook niet geweldig.. En wat een drama met die bussen. Al met al toch een prima dagje gehad, erg gezellig.
Distorted Revelation, Digital Age Showcase, Henzel & Disco Nova, Noisecontrollers, heel mijn dag was compleet! wat een feestje Alleen beter als almere strand? ik weet niet, laten we het een jaar met 100% stralend weer proberen!
eerste x defqon ma ook nie meer, hou alleen ma echt van de black beetje jammer van de regen,zat zwaar onde de modder. En wat ver lopen overal na toe!vond het geluid ook nie al te best.. helaas
Muziek was top! Maar Almere strand blijft Defqon!!!! Locatie was vele malen minder. Zowel met de opzet als het parkeren .
GE WEL DIG! afgezien van de miezer was ie weer heerlijk! locatie 10 x beter, organisatie 10x beter, mainstage met vuurwerk afsluiting een DIKKE 10!
Zeker een heerlijke editie geweest dit jaar! Knallende setjes meegemaakt vooral bij blue en black! De main ramde ook keihard, vooral het eind was top! Helaas heb ik hier geen Defqon.1 gevoel bij. Geen strand etc. En het weer was gewoon klote, niks aan te doen! Maar vermaakt heb ik me zeker, op naar volgend jaar!!!
Nee dit is niet meer mijn ding, lokatie viel niks over te zeggen. Vond het een fijn terrein maar het was geen defqon! Heb me vermaakt, maar dit was na 9jaar toch echt mijn laatste keer!!!
Leuk feest maar het leek meer op een harmony of hardcore of groundzero ipv defqon ..voor het geld wat je ervoor moet betalen vond ik t wel een beetje armzalig ..maar wel flink staan
echt een super feest gehad! was eerste keer Defqon heb het echt prima naar me zin gehad! en dan sta je ook nog eens in de krant die je aan het einde kreeg!!!
heb weer genoten van een topdag met mars!!..ging heerlijk los in de grey tent ..idd btje jammer dat je er 2 uur over moet doen om van de parkeerplaats af te komen..klein minpuntje!
Oooooh wat een vet feest De Camping maakte het helemaal af!! Vrijdag pré party was al super en zaterdag was t helemaal knalle Rollend mijn zijk natte tentje in haha..
Miste het strand... maar verder zeer goed vermaakt!! Purple lekkerste stage! Fijn geluid, veel ruimte! Ohja willen de mensen op de main volgende keer gewoon gaan dansen ipv stilstaan? Wat een kutsfeer daar zeg!
controle was slecht, maar heb wel het gevoel alsof ik heb moeten bukken vor ze..5,- patat, 7,50 pannekoek, 13,50 parkeren, 68 kaartje..nee..sfeer was zaad, het is geen defqon meer, ik sla hem volgende dag over, voor dit geld kan ik 3 feesten zoals Daydream festival pakken, en daar het WEL naar me zin hebben.. wel moetk zeggen, Chris One, 16 bit, BAAS! en probs voor het geluid overal!
Leuk feest maar niet meer dan dat. Ik miste echt het Defqon gevoel. Leek wel alsof ik op Q Base rondliep met tenten ipv bunkers. Wel prima vermaakt. Luna (vs Pavo en Crypsis) en dat sfeertje bij de Purple . Knallen in de regen heeft ook wel wat. Maar wat een ellende om van het terrein af te komen zeg.
Super dagje gehad, niet egt helemaal het defqon gevoel gehad, maar wel mooie locatie ondanks het weer. Alleen aan het einde 2,5uur vast gestaan op de parking
Tsja wat zal ik er van zeggen. Was op zich wel kicke feest alleen jammer van de regen maar in mijn ogen is Defqon geen Defqon zonder almere strand! mistte het "strand" sfeertje
Heel goed vermaakt Had niet het gevoel dat het defqon was, maar vond de indeling beter dan de laatste jaren op het strand, veel minder lopen in ieder geval. Jammer van het weer, maja je kan niet alles hebben Setjes die erbovenuit sprongen waren Sequence & Ominous, Sandy warez, TOA en Noicecontrollers Wel een klotezooi met de bus terug, 4.30 pas thuis
Super feest! Alleen toch wel het echte 'Defqon gevoel' gemist.. Maar sowieso een super dag gehad! Heerlijke binnenkomer met Pavo en Luna Black buiten was ook weer heerlijk Afsluiter op de main
Meest geniale Defqon tot nu! Pre- en Afterparty waren beiden ook super! Extended was echt een pluspunt, ook omdat alles goed geregeld was op de camping Bazen van de dag met kop en schouders boven de rest: Ran-D en Adaro! De planken eruit geramt! Verder goed vermaakt bij o.a Darkraver, Luna & Pavo, Deepack, Arkaine en B-Front Volgend jaar zeker weer!
Leuk festival gehad en goed los gegaan maar idd geen defqon gevoel gehad. Deepack als ik optel wat me deze dag heeft gekost was het 't zeker niet waard!!
een leuk goed feestje maar wat meerdere schrijven geen defqon gevoel nu mijn 9e editie en ook ik miste het zand en het strand defqon hoort op het strand maar was nu zoals zo vele andere festivals maar me verders super vermaakt. in de blue wat een sfeer en geluid daar
Goed feest gehad !!! Lekkere sets gedraaid @ Bleu ,. maar minpunten : locatie,weer en terugreis . Wat waren die bussen kut geregeld zeg ! Focking 4 uur over gedaaan om van biddinghuizen naar almere te komen omdat de bus niet van de parkeerplaats afkon
Geweldig naar me zin gehad ! Vooral bij Blue goee sets gehoord. Topfeest !! Alleen jammer dat die bussen zo bagger geregeld waren op de terugreis..
Door het mindere weer en andere locatie niet het échte defqon gevoel gehad, maar wel top vermaakt! Geluid bij de Mainstage was wisselend maar over het algemeen goed! En die eindshow weer he Geen woorden voor!
1ste keer defqon en het was zeker goed!! Mooie stages, overal het geluid inorde, nergens lange wachtrije! Alleen spijtig van het mindere weer, maar dat ware we na een paar uurtjes weeral vergeten! Vooral in Sylver & Black gestaan.. Helden van de dag: Sequence&Ominous, Tymon, Promo & Evil activities, Angerfist & Outblast, Synapse & Sei2ure, Kasparov, Ophidian & D-passion.. wat een lekker opbouwende set zeg en Negative A!!
Was weer gezellig, hard, ondanks dat ik toch echt het meest bij de Black heb gestaan vond ik brennan heart geweldig draaien Alleen waar is het vrije gevoel gebleven wat de oude defqon1 had??
Zeer mooie aankleding, goede line-up, sets en afsluiter. Jammer dat er geen sfeer was, mensen die vooraan stil staan bij de afsluiter gaan maar achterin staan, heb ik meer ruimte.
lokatie viel zwaar tegen. altijd goede feestjes defqon maar dit ga ik volgend jaar skippen
Afgezien de main vond ik de locatie niet bijzonder. DefQon hoort op het strand. Het weer zat ook niet mee jammer genoeg. Voor de rest toffe setjes gehoord Sei2ure &Synapse waren de helden!
Was Geweldig maar voor mij kwam dat gewoon door Blue daar werdt gas gegeven vondt de mainstage indrukwekkend maar de rest niet geen sfeer , de hitjesparade was er niks bij 20 augustus gaan we er echt voor ps: de camping maakte dit feest voor mij echt de moeite waard
leuke ddag gehad maar jezus was een gaos met die auto's op het einde ene GEEF MIJ MAAR ALMERE
Organisatie, geluid(op main na) en sfeer allemaal dik in orde! Locatie vond ik persoonlijk minder omdat ik Defqon toch wel associeer met een strand. Positieve uitschieters qua dj's waren B-Front(natuurlijk), the Pitcher , Arkaine en the Machine. Verder erg gezellig gehad met iedereen om mij heen.
Lekker feestje, alleen jammer dat het weer niet meezat
Buschauffeur van bus 103 topkerel ! Lekker Hardstyle pompen om in de stemming te komen heen en Hardcore voor de terugweg, dat maakte het lange wachte goed! Voor de rest, geen last van het weer gehad, me van het begin tot einde vermaakt. Geluid bij Black links vooraan was netjes! Mainstage vond ik een beetje een telleurstelling, wel leuke eindshow zo vanaf de zijkant op de heuvel. Al met al Topdaggie gehad.
dik dik dik kenne ze volgende keer ook niet snachts nog doorgaan?? Was echt te snel afgelopen en wij zaten gewoon in 10min van het terrein af! slimme routes kiezen
helden van de dag DEEPACK en voor de rest allles ok. miste het echt defqon gevoel
Heeeerlijk feest Vond Almere toch wel iets meer 'Defqon' sfeer hebben en jammer van het weer maaar toch een super dagje!
Lekker feestje. Helden van de dag: Sandy Warez en Kasparov! Gewoon een lekker feestje gehad. Alleen jammer dat we pas om kwart over 2 goed en wel van het parkeerterrein af waren.
Met heiwee kijk ik terug naar de edities op Almere Strand! Maar... ik zie van dit terrein wel degelijk de voordelen in! Man, wat ging het los in Blue, helemaal geweldig! Super vermaakt en ontzettend genoten van de goede sfeer!!! Thnx, see you next year!!
Jaja, het was vet. Jammer van het weer, maar eigenlijk boeide het totaal niet. Overal vette sets (veel dj's waren niet bang om ook wat oudere nummers erdoorheen te gooien) en teringvet geluid bij Blue, Black en Main
Wat een ongelofelijk vette ervaring, om voor de eerste keer een eigen stage op Defqon te hebben gehost. heb er elke minuut van genoten, Q-Dance bedankt!!
Ongelovelijk vet! Goede sfeer. Wat een afsluiting, Respect Q! Alleen 1,5 uur TBY? Die man is over zijn hoogtepunt heen, feest gevoel ebte totaal weg bij main en parkeerterrein en omgeving zijn niet echt berekend op zo veel auto's, maar dit alles mocht de pret niet drukken!
Nou ik heb me toch echt top vermaakt hier Ik was al eens op Biddinghuizen gewest met Mysteryland 2001 en dat was ook zo vet Ben blij dat het niet meer in almere is Volgend jaar met goed weer wordt dit zo vet De black was gruwelijk Na 3 dagen werken op defqon was ik wel echt gesloopt
fucking geweldig...locatie was goed voor het feest, maar verkeer was fucking slecht..
het was een van mijn beste feeste, maar het was geen defqon, geluid stond overal kneiter goed hard. Stages was overal goed en het eten was ook weer goed net zoals elk jaar.
ik sluit me aan bij de rest. Het was geen defqon zoals we hem kennen. Maar evengoed goed vermaakt. Beetje jammer van die parkeerplaats maar ja ik had ook niet anders verwacht!
Heb staan werken bij de purple stage, Zwaaar vette muziek gehoord de hele dag en lekker staan knallen achter de bar (B) Hierna nog ff de after meegepikt
Top feest. 9e defqon, almere totaal niet gemist. Het is maar net wat voor feest je er zelf van maakt,stelletje zeikers hiero. Onverwachts veel in Brown geweest, Heerlijk Psycho punkz in blue, maar NC op de main. Beste afsluiter ooit, elke plaat zat er zo dik op. 3 uur in de file gestaan was wat minder
leuk feest gehad, niet helemaal me draai kunnen vinden. dit was geen defqon 1(ik miste het strand) en wat een KUT busschauffeur. wil die sjap niet rijden vanwege dat noodluik!!
Helaas geen Defqon gevoel, eerder een nieuw feest dus misschien ook tijd voor een nieuwe naam? Ook jammer van het weer, maar dat scheelde wel weer een hoop dagjesmensen Ondanks het niet-Defqon gevoel toch een vet feest gehad! Alles top geregeld en genoeg ruimte overal, heel fijn! Met name op de Black geweest, met korte uitstapjes naar grey en red. Hoogtepuntjes: PROMO & EA, the Prophet & Negative A. Was toppie met de mannen op pad!!
DefQon was weereens geweldig! Btje jammer van het weer maar mocht de pret niet drukken =) Stage Purple E-Force en Mainstage B-FrontZatox en Noisecontollers wrede afsluiting! Kortom SUPER FEEST!!
Op naar nummer 10!!!! Een andere locatie, dus ik miste het strand; wat dat betreft misschien 'geen echte DefQon.1' maar godallejezus wat een GRU-WE-LIJK briljante muziek zeg!!! Bijna geen plaat dubbel gehoord, geluid was SUBLIEM en eigenlijk was iedereen de held aan het uithangen, met als absolute hoogtepunten voor mij Luna & Crypsis, Ran-D & Adaro en The Machine. Van de 9 wat muziek betreft gewoon de allerbeste editie; sfeertje was dikke prima, en het weer, naja ach lekker belangrijk....
Wooow mensen wat daar in de blue allemaal op de draaitafels beland is vanavond, vanaf Deepack tot het eind stond het gas er vol op. Heb gelukkig weinig het gevoel gehad dat verslappen op de dansvloer toegestaan was en da's zeer goed teken En WTF!!! Die Ran-d en Adaro Terrein kreeg door het weer vond ik wat sombere uitstraling. Maar echt dik en DIK vermaakt en dus tik ik dit met zeer voldaan gevoel
kut weer, kut locatie,, volgen jaar almere strand mag ik hopen.
NOOOOIT MEER ALMERE STRAND! Ik zeg volgend jaar net als Lowlands, donderdag t/m zondag! Zelf met de Pre en de Afterparty was het te kort WAT EEN BRILJANT FEESTJE, WAT EEN SFEER! Wauwie
Jammer dat het weer niet mee zat. Waar was dat ultime Defqon gevoel?? ik zeg volgend jaar weer terug naar Almere strand daar hing toch veel meer sfeer! Maar ondanks dat heb ik me nog wel vermaakt met al mijn toppers!!
Was behoorlijk K*T weer... kwam van de camping langzaam van start... Maar dock 45 warmde me lekker op en daarna flink staan raggen bij richie gee Daarna door na Sandy Warez die na een techno DJ ff flink begon te raggen Afgesloten met Daymar top wijf! Daarna door na black de laatste 20 min wel leuke tracks alleen MC aan einde... nee geen plaatje meer je kan roepen blabla...
Heb me weer zeer goed vermaakt Supper lekkere set van The Prophet @ the main!! Super dikke en mooie afsluiting!! Echt genoten van het vuurwerk. Pre en after party waren ook dik in orde. Camping was ook lachuh . Beetje jammer van het weer maar het had ook wel weer zijn sjarmes. Allemaal wel wat prijzig ,20 euries voor parkeren op een grasveld bijvoorbeeld. Die belgen weten de festivals wel voordelig te houden.
ik vond het een geweldig feest!!! blue en grey...waren echt TOP!! en alles was gewoon super goed gereld en qua ligging lag alles precies op de juiste afstand..en dat vuurwerk was echt SUPER!! thanks Q-dance!!
wat een heerlijke dag! ondanks de regen echt echt goed vermaakt. Geweldige set van the prophet vanaf half 6 gewoon hardcore op de main! en wat een afsluiter, geweldig!
"DefQon gevoel was er idd niet" maar dat kwam ook zowiezo mede door het kutweer. verder wel genoten in de blue tent, volgend jaar ga ik echt geen minuut meer naar de main
Eye-d en hidden heer en meester! wat een geweldige set! Thrasher ook erg vet Voor de rest hele dag in de silver geweest, echt gruwelijk! Dean Rodell Tymon, TOA, DJ Producer en Synapse & Sei2ure Laat alleen die lady kate de volgende keer maar thuis!
TOP weekend gehad! Vrijdag een goeie opwarmer op de preparty en zaterdag me eigen zeer goed vermaakt op het festival En daarna nog een paar uurtjes op de afterparty gekeken. RED : bioweapen vs toneshifterz, B-front. BLUE: Josh & wesz, psyko punkz, Ran-d & adaro GREY: ominous & sequence, marc acardipane, vince PS. Miep waar was jij dan in de grey?? Heb je niet gezien hehe shuffel shuffel
Super chille dag gehad! Zwaar respect voor Arkaine ; dikke shit! Verder Luna&Crypsis en Gunz for Hire GENIALE set! De grote eindbaas is toch echt DEEPACK
Gruwelijke editie weer! leuke binnenkomer met Josh & Wesz Set van Playboyz, heerlijke tracks. Hmm, twijfel: Deepack of Gunz for Hire? Deepack keizer Gunz for Hire heer en meester Wat een dikke sets
topfeest! eerste x defqon, en zeker niet de laatste! tha playah, crypsis vs luna, NC Ran-D& Adaro vuurwerk ook vet!! regen was niet erg, verfrissend zelf
Erg leuke dag gehad, vooral in de Brown Area was het erg vet! Jammer van de regen, maarja je kunt niet alles hebben.
Heerlijk feest! Liet me niet tegenhouden door de regen! Zatox, Noisecontrollers, Luna & Pavo, Outblast & Angerfist en totaal onverwacht ook A-lusion en de Wasted Penguinz maakten voor mij de dag. Promo vs Evil Activites & Bioweapon vs Toneshifterz waren ook lekker. En dat stuk wat ik van de DJ Producer nog heb meegekregen was ook heerlijk Afsluiting vond ik ook geweldig!
absoluut een top festival, en ondanks t weer zeer goed vermaakt... maar het was gewoon geen defqon, btje sfeerloze locatie, ik vond de algehele aankleding vergeleken bij voorgaande jaren echt ondermaats (gekke kunstwerken overal, ingegraven badkuipen, zandsculpturen etc etc, dat is toch wat defqon altijd net ff specialer maakte dan andere festivals) maargoed ik heb me zeker goed vermaakt...
Vond vorig jaar toch wat beter, daar zal 't weer en 't geluid ook een rol in hebben gespeeld. Maar ik kan zeker niet zeggen dat ik me niet vermaakt heb! Supergezellige mensen, topsfeer > De Blue
defqon jah wat moed ik zeggen super vet alleen beetje jammer van locatie en weer maar veder zwaar vermaakt volgend jaar maar gewoon weer heen denk. thnx 4 vistin and see you next year
Eerste keer DefQon en ik kan zeggen dat Decibel op elk vlak de overtreffende trap is. Sfeerloze locatie, weinig of geen aankleding bij veel stages en een zo mogelijk nog slechter geregelde parking... 4 uur pas thuis, dat is een record. Gelukkig waren er helden als Richie Gee (veel Lowroller spul), Thrasher en Hidden & Eye-D. Acardipane ook een paar leuke plaatjes (Criminally Insane, Be Quiet). Al bij al de 70 euro zeker niet waard.
Weer of geen weer, Een feestje moet je zelf maken. Dat hebben we dit hele weekend dus ook gedaan . Hoofdzakelijk alleen in Grey, Wel een paar het terrein over gelopen maar in weinig andere tenten/stages geweest. Het enige wat ik erover kan zeggen is dat dit feest de naam DefQon.1 niet mag dragen.
Wat heeft Q-Dance weer een productie neer gezet; er is aan bijna alles gedacht! Het weer hebben ze nog net niet onder controle, but who cares? Headhunterz (Doctor P) versus Wildstylez, Scope DJ, Second Identity, Coone, Ran-D versus Adaro en 16bit!
Een fantastische dag gehad met mijn popjes! Brennan Heart: koning! Noisecontrollers: keizers! Een aflsuiting zo mooi om van te janken.. Maar toch zijn Defqon & Almere Strand onlosmakelijk verbonden..
Laatste keer Deqon voor mij. Stipt om 23 uur de afsluiter beetje jammer en dat ze 10 euro durfen te vragen om je auto in de modder te zetten en vervolgens 3 uren vast te staan na afloop vind ik bijzonder!!
Bij de main zoals altijd weer een baggersfeer. Helaas was de Blue overdag veel te vol. Maar toch super feest! Buiten de blue ook goed losgegaan, en later werd het rustiger, vetste moment van de dag. Ran-D & Adaro, Psyko Punkz
Hele toffe dag gehad en ja het was anders dan normaal. Dat strand brengt je toch in een wat andere stemming direct. Mijn helden van de dag: TOA, Sequence & Ominous en Ophidian & D-Passion. eeindshow zag er ook weer fantastisch uit al vond ik het wel jammer dat iedereen vooral aan het kijken was.
Het Defqon.1 gevoel werd behoorlijk verstoord door de regen. De nieuwe locatie hielp daar ook niet aan mee, ookal is het een mooi terrein en was de aankleding en line-up gewoon top! Dus al met al toch een geslaagd feestje en op naar m'n 10de (en laatste ) editie!
weer was kut.. het verkeer was echt zo slecht geregeld... echt een minpunt voor de altijd zo geweldige defqon...geef het of een andere naam...of volgend jaar gewoon weer op almere strand... want dit was gewoon bagger slecht geregeld allemaal!! verders met me eigen clubje ckr vermaakt....
Geweldig!! Doe mij deze Defqon maar!! Wil nog steeds terug, fucking heimwee!! Ran-D & Adaro + Luna & Crypsis ! Om maar te zwijgen over de eindshow
Dit was geen defqon. Lelijke aankleding, pauperlocatie en vooral slechte muziek. S&O + Promo bazen!
Dit was ABSOLUUT geen DEFQON, GEEN SFEER, LOKATIE K*T en het WEER K*T volgend jaar gewoon weer op Almere strand dit was veel ste groot en een sfeerloos gebeuren gewoon!een 2e hands defqon was dit!heb het verder gezellig gehad maar nogmaals DIT WAS GEEN DEFQON ZOALS NORMAAL!!!
Defqon was SUPER zoals altijd..Alleen echt te jammer van de locatie..Defqon hoort gewoon op Almere strand! Defqon wordt op deze manier normaal en niet meer speciaal..Maar ondanks alles toch een top dag gehad! Vooral het einde was geweldig!!!!
Nope Defqon gevoel was absoluut niet aanwezig, wel leuke locatiie, muziek was goed, alleen het echte Defqon gevoel gemist... En de bussen op het ein wat een DRAMA
Zeer goede defQon wederom, nieuw terrein is mij, ondankt het weer, goed bevallen... toch waardeer ik het voor het eerst met een zeer goed ipv geweldig, de afvoer van auto's etc. moest beter!
Van begin tot eind staan knallen! Hoogtepunt die eindshow... Nog nooit vertoont dat er een mega Defqon logo richting main wordt gereden om vervolgens op de beats van de Noisecontrollers een kwartier vuurwerk alle kanten op te knallen WTF
Leuk feestje, voelt een beetje Q-Base achtig, en ja daarvoor ga ik na Q-Base, dus volgend jaar gewoon weer aan het stand. E-Force en G4h waren wel de shit!
super vermaakt, jammer van de terugreis duurde 2,5 uur voordat we het terrein af waren, en oh jeej wat had ik een Q-base gevoel daar ! Jammer genoeg geen Defqon gevoel, meee terug naar almere strand ! verder toppie !
Defqon... Het hoort hier niet thuis vind ik... Maar dat zal grotendeels ook door het weer komen.. Als het zonnetje had geschrenen was het toch anders Verder, heerlijk genoten! Volgend jaar nummer 10! noisecontrollers Wat een afsluiting Verder ook gruwelijk los gegaan van sequence en ominous! Was een set om je vingers bij af te likken
Jaa was super! Jammer van het weer, maar gewoon doorfeesten! Was ook weer gezellig met de rest!
Geweldig! Wat een geniale afsluiter tha playah live, toneshifterz bioweapon, b-front , NOISECONTROLLERS!!!!.. Maar als ik mocht kiezen toch maar almere strand... dat is toch meer defQon!
Ophidian vs D-Passion Sequence & Ominous duidelijk de sets van de dag! Luna vs Pavo was ook erg leuk. Parkeerplaats aan het einde was idd kut maar goede muziek in de auto maakte het goed te doen.
Prima feest weer met anniekjuh!! Darkaver en MC Luna TOP Neophyte en Partyraiser TOP main TOP !! Alleen zwaar kansloos dat je 2 uur op een parkeerplaats moet staan voor je naar huis kan!!! (N)
Wat een topfeest! En was was het geluid bij de black hard en zuiver zeg, heb er echt van genoten! En die regen die deed me niks, aangezien je daar toch niks aan kan doen. Freakin nice! En nu wachten op Decibel!
Ondanks de nieuwe locatie en de regen heb ik me eigen toch vermaakt in de Blue en op het einde bij de Mainstage, jammer dat er niet zo'n goede sfeer hing maar heb me goed vermaakt met iedereen
Vet feest Ik had alleen die eene goser z'n nr niet Verder moet Q-dance zich diep schamen voor de wanorganisatie op het parkeerterrein. Gewoon 13 euro vragen voor parkeren en het dan zo slecht regelen
Als je het vergelijkt met defqon van eerdere jaren is het slecht. De locatie is niet prettig, het geluid van vele malen minder en het weer werkte ook niet echt mee. Het is absoluut GEEN DEFQON.1 geweest. IK MIS HET ALMERE STRAND!! Wanneer je het feest op zich staand beoordeeld - als een nieuw festival - dan is het gewoon een heel goed festival geweest. De sfeer onderling was gewoon heel erg leuk
Mwah.....het is dat Grey&Black VET waren want anders was ik volgend jaar niet voor de 10 gegaan.......onwennige DefQon.1 NIET mijn lokatie en nee dat had niks met het weer te maken, gewoonweg NIET het DefQon gevoel op de een of andere manier, Grey was echt MASTERLIJK en dat maakte al het overige goed! Vooral Mr. Vince, Neophyte&Partyraiser & Mr. Claudio Lancinhouse waren SUPER. Parkeren echt TE duur en geluid VEEL TE zacht!!!voor het eerst geen geweldig als waardering.......
Wat een feest Goed geluid, lekker gezellig rechtsvooraan bij de main .. Set van de dag, toch wel Deepack, wat ging dat los in de Blue .. Zatox ging ook lekker hard.. Eigenlijk niks meegekregen van de lasers enso.. Al met al een topfeest
1e x DefQon.1, zeker niet de laatste!! Wat een gruwelijk feest!! Laat toch cker door een paar druppels me feest nie verpeste XD Volgend jaar Extended!!
Leuk feest weer!! maar wel ff wennen op een ander terrein!!!
Geweldige dag gehad en ik vond de regen wel iets hebben, heel de dag ook niet een keer gezeten omdat je daar gewoon de tijd niet voor had, er was altijd wel iets leuks te beleven! Magenta, Black & de afsluiting! Tot volgend jaar!
Geen defqon gevoel gehad!! Verder wel een leuke dag gehad maar vond het niet de moeite voor zoveel geld.. En wat een HEL 2 uur vaststaan met de bussen pff... Volgend jaar slaan we hem over.
teveel dagjes mense op de main, dus weinig sfeer.. in de kleinere area's was het toppie.. maar voor het defqon gevoel toch liever almere aan het water als biddinghuizen in de modder..!!
Ik heb me prima vermaakt Sfeer zat er goed in bij de blue. En geluid was ook goed. En de nieuwe locatie valt ook helemaal niet tegen. Alleen zo jammer van het weer. Werd er echt depri van.
Was zeker weer heel goed feesie!! tis toch anders dan op almere strand!!maar de aankelding, indeling en de eindshow waren echt geweldig!!! hopen dat volgend jaar de zon schijnt!!!
bus 82 wat een mongool konden de bus niet vinden zijn we uiteindelijk met bus 84 naar huis gegaan ... als het op deze manier allemaal georganiseerd wordt is het voor mij geen defqon meer !!!
Heb een GE-WEL-DI-GE dag gehad! Heeeerlijk! Het weer mocht de pret niet drukken en heb genoten op de silver en black.. Heerlijke afsluiter van Negative A en op de Silver van Ophidian, maar alleen wel een beetje vreemd dat beiden ineens midden in een plaat PER SE moesten stoppen Verder niks te klagen!
wederom een heerlijk feestje gehad!!! ondanks de regen overdag!! heerlijke sets gehoord!! helden vd dag waren Luna vs Pavo, deepack, the prophet en ZATOXXXXX!!!!!
Jammer van het weer. Locatie vond ik ook niet alles, back 2 the beach. Ook jammer dat The Machine zn set niet mocht afmaken, volgende week maar eens goed over doen @ wish.
Door het mindere weer niet echt het typische Defqon gevoel gehad. Biddinghuizen trouwens wel gewoon top. Niet meer dat zand gesjok van de ene kant van t terrein naar de andere. Voor mij een blijvertje... En parkeerchaos?? Gewoon extended dus nergens last van
Eerste keer Defqon 2.0, ff wennen, het Defqon-gevoel was er niet - mede door het weer natuurlijk - maar ook door het terrein, het had wat meer weg van bv. een Q-Base. Geluid was erg lekker in Blue en Purple, vooraan ook leuke sfeer. Helaas bij vlagen wel te druk in de blue en barren te klein/slecht bezet met waardeloos personeel. Los van het weer wel een leuke dag gehad vette sets van Alphaverb, Arkaine, B-Front, Ran-D & Adaro, Wildstylez en WS & HH. Heineken bier was voor het 6e jaar op rij niet te zuipen
Beste dag van 2011. Alleen Q-dance, de prijzen van de consumpties aub iets lager! Dit gaat de verkeerde kant op! Een ticket is al duur genoeg.
wat een heerlijk feestje weer! Goede muziek, aankleding zoals we gewend zijn en schonere wc's! Ondanks het weer een super dag gehad
Vond de locatie saai, aankleding leek niet af en t weer zat helaas niet mee Wel een vermakelijke dag gehad en ongeveer overal wel even geweest! Paar leuke setjes gehoord alleen allemaal een beetje voorzichtig.... Parkeerplaats bussen drama Geluid matig, parkeerplaats kut! sfeer gemoedelijk Had alleen geen seconde het gevoel dak op Defqon stond! Met q-base vergelijken slaat dan weer nergens op, Q-base is in bunkers mensen.... Was het maar Q-base
Wat een afsluiting Geweldig de main, purple en blue
Ja super naar me zin gehad Jack of sound die hoort op blue thuis gruwelijke set en verder was heel BLUE gewoon top alleen idd mis ik het echte defqon gevoel wel met het strand strand hoort zon bij gras hoort regen ach ja op naar volgend jaar afterparty op de parking was lache
zeker weer een topper!! prophet & zatox :respect. ook de lokatie was voor herhaling vatbaar. niet de irritante lange afstanden van tent na tent. alleen dat weer was jammer!
E-force Live...Hoogtepunt Van Dit Jaar !! Luna & Crypsis en Ran-D & Adaro waren voor mijn de absoluute hoogtepunten op de 2de en 3de plaats...En natuurlijk...die super mooie afsluiter...wauw,wat een verschil met vorig jaar !! Op naar het 10 Jarig Jubileum Van DefQon Volgend Jaar !!
Super Vet Feestje...Alleen Even Wennen Aan De Locatie,En Geen Strand..Helaas. Verder...Hoogtepunt DefQon 1 2011 --> E-force Live In De Purple !! En Super Mooie Afsluiting Tegenover Vorig Jaar
Wat een vet feest!! Ultra violet, blue, purple en de main waren top
Ondanks het weer echt super goed naar me zin gehad! Was niet echt dat defqon gevoel maar toch heerlijk staan knallen Setje vd dag: Toneshiterz vs Bioweapon
Het was echt gruwelijk hard! Maar echt totaal geen defQon meer .. Denk dat er toch een andere naam moet komen want defqon past er niet meer bij! Het was geweldig thanks Q-dance
Wat een gezelligheid! Hulde voor Alpha Twins, Jack of Sound, The Machine en het ziedende geluid op de purple de laatste paar uur Tevens respect voor onze buschauffeur, dankzij geniaal parkeren binnen 2 uur weer in Dordt!
De echte charme van Defqon is er niet op het nieuwe terrein.. het is nog steeds een vet festival maar geen Defqon meer Super naar mijn zin gehad, dat wel, ondanks het weer! Magenta stage Vet
ik heb me vermaakt maar dat kwam vooral door alle bekende waar ik het gezellig mee had Locatie vond ik niks (N) je moest een end lopen vanaf je auto en terug dus ook weer (N) geluid bij BLACK had van mij ook harder gemogen Volgend jaar maar weer gewoon Almere Strand QDANCE
Sei2ure & Synapse waren AAN jammer dat The Outside Agency iets te laat was maar zette wel een dikke set neer! Dj Producer is zeker BAAS! en Ophidian en D-Passion zeker dik! SILVER
t weer was idd niet optimaal maar we hebben ervan gemaakt wat we ervan konden maken.. en heb echt een topdagje gehad hoor.. en tja almere strand 1 x mee gekregen.. iedereen heeft het over t defqon gevoel? nou dat had ik vorig jaar denk ik ook niet.. ik heb het gevoel dat ik een zeer geslaagd Festival achter de rug heb samen met de mensen waar ik mee was : respect:
Vond de blue egt zeer geslaagd hoor!! Deepack helden ran-d en adaro man man man. Kei hard knallen gewoon. Kortom weer een geniaal feestje hoor
Luna vs Cryspis & Adaro vs Ran-D % and DEEPACK wat een BAZEN! De blue bleef maar gassen teringg alleen jammer dat het 3 uur duurde voordat we uit flevoland waren en de main vond ik qua geluid ook tegenvallen!
Mooi feestje,Gezellig geweest,alleen jammer van het weer
Mistte het strand, minste Defqon.1 tot nu toe.. desalnietteplus vet feest gewoon natuurlijk! Luna & Pavo meesterlijk 's morgens verder ook Sandy Warez zoals verwacht
Defqon? Ach het was een topfestival.. Jack of Sound, Ran-D & Adaro, B-Front, Ominous & Sequence en E-Force wat een bazenshit! Wat ongelovelijk zuur voor Titan dat het geluid het af liet weten tijdens zijn set
Locatie (mede door het weer) gewoon weg kut! Ademde geen sfeer à la Defqon. Geluid was overal top (&hard) behalve op de Main&Blue....die laatste was, naar de vehalen die ik hoorde, te sneu bij Titan voor jouw man!!! Verder....uit oogpunt van recycling.....je bierhouder 1 muntje Helden van de dag: Luna&Pavo//The PLayboyz//Headhunter vs Wildstylez//Q-IC//Demoniak//Dr.Rude//Titan
pluspuntjes voor de organisatie, sfeer en muziek op ultra violet purple blue, eindshow + vuurwerk! minpuntjes voor het weer, sfeer op red, de niewe locatie (defqon is nu een betere q-base
Wat een vet feest Helaas niet het gevoel gehad dat ik op Defqon.1 liep.. Had eerder een Qontinent gevoel Desondanks een super dag gehad, Blue en Brown Arkaine,Luna vs. Crypsis,Ran-D vs. Adaro en DEEPACK waren mijn helden:respectl)
Magenta en White erg vet! Spacepirates vette act. En ohja, te weinig barren?
geen defqon zoals op strand.jmmer!
Geweldig feest, zo goed als hele dag in de blue gestaan en wat stond het geluid daar heerlijk ! Vuurwerk was ook prachtig parking was goed geregeld konden vlot doorrijden en thx aan de bonnenjongen .
Geluid op de main slecht!! geen echte Defqon maar wel zeer gezellig!!!
sfeer slecht, locatie te groot, groep mensen Top!, Musica Top! en last but not least wegrijden bij feest Klote! Volgende keer gewoon weer op Strand van Almere..
Wat een dik feest was het weer zeg, regen totaal geen last van gehad, super gezellig gehad met iedereen Grey was fantastisch Bass-D en Dune en Ran-D vs Adaro wat was dat beuken
Wat was het weer vet!! Ondanks het weer een TOPdag gehad op de main, the prophet draaide lekkere nrs! Alleen jammer van de locatie.. +1 voor Almere strand
Dit was Voor mij Geen Defqon, Miste Het Strand op almere. toch Super Vermaakt door oa Partyraiser vs. Neophyte &De afsluiter Met Negative A.
coone made my day jammer van het weer en de 5u durende terug reis. verder top feestje! goed vermaakt!
Het was een dag van ups en downs, al was dat te danken aan het weer. Organisatorisch zat het gwn goed in elkaar, Mooie aankleding van de area's en alles niet te ver uit elkaar. Sandy Warez om 4u meteen vol gas erop
Impressive livesets by: Technoboy, B-Front, Zatox & Negative A! Helaas bezitten wij mensen niet de mogelijkheid om onszelf te delen zodat we ALLES konden meemaken.. Keuzes, keuzes.. Altijd lastig
qua locatie een grote vooruitgang, nu hoef je tenminste niet heel de dag door het strandzand te banjeren. aankleding was echt net als de locatie, jammer van het weer maar daar geven we piet paulusma maar de schuld voor
Op zaterdag 25 juni vindt Defqon.1 Festival plaats op Evenemententerrein Biddinghuizen. Aanstaande zaterdag, 9 april start de kaartverkoop voor Defqon.1 Festival op Q-dance.nl. 379
Het Openbaar Ministerie (OM) in Flevoland overweegt dit jaar op Lowlands en dancefestival Defqon.1 een 'patseraanpak' te introduceren. Festivalgangers met blitse auto's en dure sieraden zullen dan moeten bewijzen, dat ze die ook kunnen betalen. Het OM wil naast de gebruikers ook de dealers aanpakken met een 'wasstraat', zo tekende dagblad De Stentor op. Lowlands is onaangenaam verrast door de berichtgeving over de controle van bezoekers. Volgens het OM betreft het slechts een idee en geen nieuwe aanpak. 333
De verhuizing van Defqon.1 naar Biddinghuizen zorgt voor nogal wat opschudding. Maakte eerst de burgemeester van Elburg zich zorgen over geluidsoverlast, nu maakt de Drontense ChristenUnie bij monde van de heer Oosterveld bekend dat hij zich zorgen maakt over gehoorschade die de op Defqon gedraaide muziek teweeg zou kunnen brengen. 184
Het hardstyle dancefestival Defqon.1 verhuist dit jaar van Almere naar Biddinghuizen. Dat maakte burgemeester Aat de Jonge van de gemeente Dronten bekend tijdens de nieuwjaarsreceptie. 529
Ongeveer 50 procent gezien en is natuurlijk altijd leuk om in de collectie te hebben..Al meer hc dan vorig jaar! Maar hebben er de eerste 20 minuten meer mensen problemen met het geluid? Volume up, Volume down (of ligt het aan mijzelf?)
waar ik wel last van heb is dat je de dvds moeilijk uit de hoes krijgt
Inderdaad
Ik heb nog niet de hele dvd gezien. Maar ligt het mij of zit er een effect over het beeld heen elke keer..? ik vind het niet mooi
+ Die documentatie is erg kort.. jammer helaas vind ik altijd wel leuk om van alles te komen te weten over het festival enzz
En bij de eindshow word heel vaak publiek gefilmd... WAAROM ? Je ziet toch geen flikker omdat het donker is
En bij de eindshow word heel vaak publiek gefilmd... WAAROM ? Je ziet toch geen flikker omdat het donker is
Inderdaad, en ik heb het idee dat de beelden niet altijd kloppen met de muziek. Doe mij het filmpje van ibo orgut maar. Daar kun je het veel beter zien.
Ik vind de dvd niet zoveel aan. Impressies van de andere stages zijn erg slecht. De silver slaat werkelijk nergens op (muziek en beelden kloppen totaal niet en de tracks zijn vaag), de blue is erg matig camerawerk en de green is belachelijk kort. Ook is de track keuze niet de mijne maar dat is een kwestie van smaak. Wel goed dat ze wat meer aandacht aan de Black besteden.
Inderdaad, en ik heb het idee dat de beelden niet altijd kloppen met de muziek. Doe mij het filmpje van ibo orgut maar. Daar kun je het veel beter zien.
+1, maar dat kanaal is dus leeggeveegd. Alles van Qontinent, Trance Energy, Sensation etc is weg. Mega zonde, nu zou ik hebben gewenst dat ik backups had gemaakt.
+1, maar dat kanaal is dus leeggeveegd. Alles van Qontinent, Trance Energy, Sensation etc is weg. Mega zonde, nu zou ik hebben gewenst dat ik backups had gemaakt.
Mooi K*t ja....was zo vet in beeld gebracht die eindshow @ DefQon
zodat jij die dvd ga kopen en q-dance weer wat extra geld kan verdienen .
zakkevullers
Lijkt me niet aangezien id&t de video's van sensation zelf in de favorieten had staan.
Het zal er toch wel iets mee te maken. Met name beeld van Sensation werd altijd van YouTube geweerd, en heer Ibo (manager @ Q-Dance) had gewoon de complete opening online staan. Denk dat de hoge heren dit dus niet fijn vonden. Zeker weten doe ik het niet, want hij reageert niet op Twitter.
Als er auteursrechten geschonden worden dan haalt youtube de video's gewoon weg. Nu zijn ze door de gebruiker zelf op privé gezet. Dat is toch heel anders. Dit kan heel veel redenen hebben.
Prachtige dvd leuk als herinnering!! Maar die van vorig jaar en 2009 vind ik wel beter, niet omdat het almere was of het weer tis de muziek keuze die niet echt overeen komt met de beelden. Op de pc gaat de volume hard en dan iets zachter erg irrie maar op de dvd speler heb ik er geen last van... Erg vaag. Maar goed ben er blij mee, en ook met het defqon rugzakje !!!!