Geen Defqon gevoel, maar ook geen Q-BASE gevoel zoals sommigen hier durven te beweren, dat gevoel krijg je alleen op Airport Weeze.. net zoals je het echte Defqon gevoel alleen op Almere strand kan beleven.. Dus alleen als ze volgend jaar weer terugverhuizen, ben ik er ook weer.
Zatox en NC, lekker hard en goed afsluiten op de main. The blue was ook lekker zeg, maar had wel het Q-base idee met dit terrein. Muziek overal goed hard, alleen bommetje vol he maar wat een feest!!
Oke.. t weer was nu eenmaal niet perfect, maar uiteindelijk denk ik dat ik dit liever had als dat van vandaag, 27 graden. vond het wel lekker verkoelend, die miezer Kben alleen bij de Black geweest, dus over de rest valt gewoon echt niks te zeggen lekkere setjes! The Viper: Mixmeister jammer dat t geluid een paar minuten wegviel, terwijl hij net zn nieuwe Burning Love remix(:honger draaide! Supergezellig sfeertje alleen helaas toch veel mensen misgelopen
Defqon spirit is dead... A defqon without sand/beach is not a defqon. It is just a normal festival... What a mess with the buses at the end of the party musically-speaking it was really nice set of the day: Pavo vs Luna. Early hardstyle of course!!!
Ben meer gewend van defqon! vondt erg tegenvallen dit jaar.. gelukkig hebben we er toch nog wel een leuk daggie van kunnen maken,.. het geld was het niet waard
totaal geen Defqon zoals andere jaren! Defqon hoort gewoon op het strand. Aankleding vond ik niet veel bijzonders. Voor dat geld had ik wel meer verwacht!
Leuk feestje weer, alleen zonde van het weer.. Locatie was ook niet super, maar de camping en vooral de PRE-PARTY maakte het een facking gruwelijk weekend!
Was echt geen top feessie!!!maar wel SUPER GEZELLIE!!!
wat een heerlijke party! goed georaniseerd alleen met de bussen was chaos! dat kan beter Qdance! het weer zat tegen maar toch prima vermaakt! volgend jaar weer!
almere strand maakte defqon, helaas voldeed dit ook niet aan wat ik van defqon verwacht, mis ook het strand! verder leuk feestje maar wat ik al zei: ALMERE STRAND MAAKTE DEFQON, kan een campibg niet tegen op, tijd voor betere ideeen q-dance
slechtste defqon voor mij.. muziek zo 2007.. slechte locatie, weer kut.. dat weer nou kut is oke.. maar de muziek had veel kenne redde.. wel naar me zin gehad.. dat had ook ze reden
mooi feestje gehad, paar minpuntjes: 1. geluid bij de main te zacht en te weinig speakers voor zo'n veld 2. regelmatig technische geluidsproblemen meegemaakt 3. waarom zoveel stages waar niemand op wacht en andere dingen die het onnodig duur maken??
het feest zelf was gewoon toppie. overal werd lekker gedraaid. minpunten waren natuurlijk de parkeerplaats belachelijk 2 uur vastgestaan na afloop een dikke vette onvoldoende voor de organisatie en het terrein iets teveel afstanden te groot voor de rest TOP!
Ondanks het baggerweer toch gewoon geknald, poncho aan en gewoon door in de regen Maar was dit DefQon?? Als het feest aan andere naam had gehad had je er niets van gemerkt.. Dean Rodell, Tymon, Producer en Eye-D & Hidden Op naar Dominator
Goed feest, maar een feest als alle grote feesten.. Defqon op Almere strand had gewoon wat extra's, een locatie kan dus behoorlijk bepalend zijn voor het gevoel dat je bij een feest krijgt.
Top dag gehad helaas was het weer wat minder maar je kan niet altijd mooi weer hebben...de locatie vond ik wel tof was nu wat knusser dan dat je zover moet lopen...wij zijn tot het einde gebleven en op ons gemak naar de auto gelopen en reden zo van de parkeerplek af ??????geen file niks
Tymon made my day op de Silver stage! Maar gelukkig waren we met een gezellige groep, want de rest van het feest was een schrale bedoening. Locatie had geen sfeer. Black stage matige muziek en baggergeluid! Mainstage ook matig geluid en veel te zacht 's avonds.
Wat een VET feestje weer, goede sfeer ook ondanks het weer... alleen jammer dat het iets van 3 uur duurde dat je alleen al van het parkeerterrein af kon ..
zal nooit zp als almere worden de sfeer was anders totaal geen defqon gevoel ma verders lekker feest ma kunnen beter een andere naam aan het feest hangen want is en word geen defqon meer als eerdere jaren mja
zag er minder vrolijk uit omdat er geen zon was maar ondaks dat was het gewoon goed feest..af en toe de muziek wat zacht.. noisecontroller op de main was !!
Door op alles DefQon te zetten, is DQ verhuist geen identiek DQfeest/topevent. De organisatie had zeker meer uit de kast mogen halen, had betere indruk gegeven. Volume verschillen bij area,s dat de muziek door elkaar en de base, hoorde en voelde je zelfs. Terrein was opzich ok, mag van mij terug naar almere strand. Als volgende DQ zo wordt georganiseert, en kaartje even duur blijft veel DefQon-gangers afhaken. Er werd wel goed gedraait, met poncho in de regen stampen ging prima
heerlijk feest gehad. wat een subliem geluidje! alleen maar topsetjes gehoord bij black. en sandy warez was ook echt lekker bezig. dat weertje boeide naar een poosje ook helemaal niks meer. iedereen ging lekker los. hopelijk volgend jaar weer
Distorted Revelation, Digital Age Showcase, Henzel & Disco Nova, Noisecontrollers, heel mijn dag was compleet! wat een feestje Alleen beter als almere strand? ik weet niet, laten we het een jaar met 100% stralend weer proberen!
Was geen Defqon dit niet zoals we gewend zijn!!!! ik zeg Almere strand kut geregeld met vervoer ze lieten niemand door! Om 3 uur konden we eindelijk naar huis!!
Wat een klote kut regen!!!! Maarja ondanks dat heb ik me nog wel vermaakt, vooral het einde was nog even heel gaaf! Verder zou ik zeggen volgend jaar maar weer gewoon Almere Strand hoor!!
Zeker een heerlijke editie geweest dit jaar! Knallende setjes meegemaakt vooral bij blue en black! De main ramde ook keihard, vooral het eind was top! Helaas heb ik hier geen Defqon.1 gevoel bij. Geen strand etc. En het weer was gewoon klote, niks aan te doen! Maar vermaakt heb ik me zeker, op naar volgend jaar!!!
Leuk feest maar het leek meer op een harmony of hardcore of groundzero ipv defqon ..voor het geld wat je ervoor moet betalen vond ik t wel een beetje armzalig ..maar wel flink staan
Vond de locatie helemaal niet zo verschrikkelijk! Er is veel zorg besteed aan de aankleding. Afsluiting@main was weer geweldig, top dag gehad ondanks het weer! parkeerplaats was inderdaad een drama..
heb weer genoten van een topdag met mars!!..ging heerlijk los in de grey tent ..idd btje jammer dat je er 2 uur over moet doen om van de parkeerplaats af te komen..klein minpuntje!
Oooooh wat een vet feest De Camping maakte het helemaal af!! Vrijdag pré party was al super en zaterdag was t helemaal knalle Rollend mijn zijk natte tentje in haha..
Miste het strand... maar verder zeer goed vermaakt!! Purple lekkerste stage! Fijn geluid, veel ruimte! Ohja willen de mensen op de main volgende keer gewoon gaan dansen ipv stilstaan? Wat een kutsfeer daar zeg!
controle was slecht, maar heb wel het gevoel alsof ik heb moeten bukken vor ze..5,- patat, 7,50 pannekoek, 13,50 parkeren, 68 kaartje..nee..sfeer was zaad, het is geen defqon meer, ik sla hem volgende dag over, voor dit geld kan ik 3 feesten zoals Daydream festival pakken, en daar het WEL naar me zin hebben.. wel moetk zeggen, Chris One, 16 bit, BAAS! en probs voor het geluid overal!
Vet feestje. Jammer van de drukte in de blue steeds. Helden van de dag: Luna&Crypsis en Titan Echt kut voor titan wat er gebeurde, en echt klotestreek dat ie om 23:00 gewoon op moest houden
Super dagje gehad, niet egt helemaal het defqon gevoel gehad, maar wel mooie locatie ondanks het weer. Alleen aan het einde 2,5uur vast gestaan op de parking
Tsja wat zal ik er van zeggen. Was op zich wel kicke feest alleen jammer van de regen maar in mijn ogen is Defqon geen Defqon zonder almere strand! mistte het "strand" sfeertje
Het was een leuk feestje, niet meer niet minder.. Wat een drama bij de parkeerplekken, je betaalt 13 euro voor 2,5 uur vast staan!
Super feest! Alleen toch wel het echte 'Defqon gevoel' gemist.. Maar sowieso een super dag gehad! Heerlijke binnenkomer met Pavo en Luna Black buiten was ook weer heerlijk Afsluiter op de main
Meest geniale Defqon tot nu! Pre- en Afterparty waren beiden ook super! Extended was echt een pluspunt, ook omdat alles goed geregeld was op de camping Bazen van de dag met kop en schouders boven de rest: Ran-D en Adaro! De planken eruit geramt! Verder goed vermaakt bij o.a Darkraver, Luna & Pavo, Deepack, Arkaine en B-Front Volgend jaar zeker weer!
Leuk festival gehad en goed los gegaan maar idd geen defqon gevoel gehad. Deepack als ik optel wat me deze dag heeft gekost was het 't zeker niet waard!!
Defqon 1 Waaauw wat een heerlijk feest.!! optimaal vermaakt ... Jammer dat ik bij de ehbo ben beland en later ziekenhuis Kruisbanden gescheurd Knie banden opgerekt! en pezen afgescheurd Jammer maargoed! Defqon was fockkingg baaas
een leuk goed feestje maar wat meerdere schrijven geen defqon gevoel nu mijn 9e editie en ook ik miste het zand en het strand defqon hoort op het strand maar was nu zoals zo vele andere festivals maar me verders super vermaakt. in de blue wat een sfeer en geluid daar
Tja vreemd feestje. sandy maakte vrijwel de hele middag goed... Wat een held blijft die man toch, ongelovelijk daarna nog wel wat leuke setjes gehoord maar was niet veel meer verder. jammer.... oja, buschaffeur bedankt nog voor het bier
Goed feest gehad !!! Lekkere sets gedraaid @ Bleu ,. maar minpunten : locatie,weer en terugreis . Wat waren die bussen kut geregeld zeg ! Focking 4 uur over gedaaan om van biddinghuizen naar almere te komen omdat de bus niet van de parkeerplaats afkon
1ste keer defqon en het was zeker goed!! Mooie stages, overal het geluid inorde, nergens lange wachtrije! Alleen spijtig van het mindere weer, maar dat ware we na een paar uurtjes weeral vergeten! Vooral in Sylver & Black gestaan.. Helden van de dag: Sequence&Ominous, Tymon, Promo & Evil activities, Angerfist & Outblast, Synapse & Sei2ure, Kasparov, Ophidian & D-passion.. wat een lekker opbouwende set zeg en Negative A!!
DQ11 was super! 1e keer en echt naar men zin gehad. Helemaal niet gestoord aan het weer en de beste plekken waren Blue, Black en Main. B-Front, Zatox waren Helden.. Noisecontrollers was een goeie afsluiter! Thanx Q-Dance!
Was weer gezellig, hard, ondanks dat ik toch echt het meest bij de Black heb gestaan vond ik brennan heart geweldig draaien Alleen waar is het vrije gevoel gebleven wat de oude defqon1 had??
was weer een geslaagd feestje!! ook al regende het hem me prima vermaakt!!!
Zeer mooie aankleding, goede line-up, sets en afsluiter. Jammer dat er geen sfeer was, mensen die vooraan stil staan bij de afsluiter gaan maar achterin staan, heb ik meer ruimte.
lokatie viel zwaar tegen. altijd goede feestjes defqon maar dit ga ik volgend jaar skippen
Rare locatie, kutweer en kutgeluid op de main maar toch een topfeest gehad! Heldige sfeer & geluid in de blue! Magenta was ook top! B-Front, G4H, Titan
Jammer dat het geluid zo zacht stond op main, verder geluid overal prima !! heerlijk vermaakt met de party bende ! en voor de eindshow !! die was DIK !!
vet feest gehad t was alleen meer een Q-BASE dan een defqon
Was Geweldig maar voor mij kwam dat gewoon door Blue daar werdt gas gegeven vondt de mainstage indrukwekkend maar de rest niet geen sfeer , de hitjesparade was er niks bij 20 augustus gaan we er echt voor ps: de camping maakte dit feest voor mij echt de moeite waard
Deepack helden!! Goed festival gehad, maar Defqon? Het Defqon gevoel niet echt gehad.
Wat een bagger feest zeg, daar heb je dan 8 jaar naar uitgekeken Twee pluspunten; schone wc´s en goed eten... Maar verder was het een groot kutfestival wat zeker het geld niet waard was..Volgend jaar gewoon weer naar Dominator!
was wel tof eforce heerlijke set clock kid aparte set wel good.. verder uitgang chaotisch bluh
Organisatie, geluid(op main na) en sfeer allemaal dik in orde! Locatie vond ik persoonlijk minder omdat ik Defqon toch wel associeer met een strand. Positieve uitschieters qua dj's waren B-Front(natuurlijk), the Pitcher , Arkaine en the Machine. Verder erg gezellig gehad met iedereen om mij heen.
Lekker feestje, alleen jammer dat het weer niet meezat
Top feest gehad. Van begin tot het eind los gegaan, Totaal geen last gehad van de miezerregen. Laat aub EA nooit meer met Promo draaien! Wat een kutplaten..Verder Almere geen moment gemist.
Prrrrrima vermaakt! Ook 't weer maakte geen hol uit, had ook wel weer wat zo Alleen het echte Defqon gevoel is weg, volgend jaar hoef ik er niet meer heen als het op dezelfde locatie is... Zonde, maar wat doe je eraan! Ook het eerste jaar geen 'geweldig' gekregen.
wat een hemelse dag!!!!!! Eerste keer Defqon en zeker niet de laatste keer!!!
Lekker feestje. Helden van de dag: Sandy Warez en Kasparov! Gewoon een lekker feestje gehad. Alleen jammer dat we pas om kwart over 2 goed en wel van het parkeerterrein af waren.
Met heiwee kijk ik terug naar de edities op Almere Strand! Maar... ik zie van dit terrein wel degelijk de voordelen in! Man, wat ging het los in Blue, helemaal geweldig! Super vermaakt en ontzettend genoten van de goede sfeer!!! Thnx, see you next year!!
Lekker feest BLACK!! BLUE!! Defqon gevoel niet echt gehad helaas.. Verder top dag gehad See you next yearr
Ondanks het schijtweer toch een goed feest, Heerlijke sets gehoord
Jaja, het was vet. Jammer van het weer, maar eigenlijk boeide het totaal niet. Overal vette sets (veel dj's waren niet bang om ook wat oudere nummers erdoorheen te gooien) en teringvet geluid bij Blue, Black en Main
Wat een ongelofelijk vette ervaring, om voor de eerste keer een eigen stage op Defqon te hebben gehost. heb er elke minuut van genoten, Q-Dance bedankt!!
Nou ik heb me toch echt top vermaakt hier Ik was al eens op Biddinghuizen gewest met Mysteryland 2001 en dat was ook zo vet Ben blij dat het niet meer in almere is Volgend jaar met goed weer wordt dit zo vet De black was gruwelijk Na 3 dagen werken op defqon was ik wel echt gesloopt
Wat een heerlijk feest! locatie idd niet top en ik had geen defqon gevoel en het weer ja kut maar doe je niks aan gewoon knop om en gas der op Helden van de dag: E-force Live Deepack Ran-d & Adaro en Luna vs. Crypsis en dan metname Crypsis Volgend jaar zullen we er weer bij zijn!
Heb staan werken bij de purple stage, Zwaaar vette muziek gehoord de hele dag en lekker staan knallen achter de bar (B) Hierna nog ff de after meegepikt
1e keer defqon, Super goed vermaakt, Silver, Grey en Blue de tenten!! en natuurlijk de set van het feest van Sandy Warez!! Heerlijke set van Ophidian en D-Passion!! en de afsluiter eerst The Machine zekerrr fijne hardstyle en laatste half uurtje Black met Negative-A zeker fraaii!! alleen maar vette setjes gehoord!! haha 10 minuten bij de main, was helemaal niks.. Vette locatie en mooie opbouw!!! Zeer goed vermaakt met een leipe groep!!
leuk feest gehad, niet helemaal me draai kunnen vinden. dit was geen defqon 1(ik miste het strand) en wat een KUT busschauffeur. wil die sjap niet rijden vanwege dat noodluik!!
was leuk maar wat idd de meeste schrijven het was geen defqon. ondanks dat toch goed vermaakt. volgend jaar is voor mij geen must!!
Dit was geen Defqon!!! Ontzettend vermaakt met de mensen met wie ik was maar dit feest gaf geen defqon-gevoel. Heerlijk lopen knallen in de Black, Grey en Blue en tijdens de set van The Prophet de rest was echt gewoon matig te noemen. Hopelijk volgend jaar wel weer het defqon-gevoel en wat mooier weer zodat het weer echt een topfeest is!
Wooow mensen wat daar in de blue allemaal op de draaitafels beland is vanavond, vanaf Deepack tot het eind stond het gas er vol op. Heb gelukkig weinig het gevoel gehad dat verslappen op de dansvloer toegestaan was en da's zeer goed teken En WTF!!! Die Ran-d en Adaro Terrein kreeg door het weer vond ik wat sombere uitstraling. Maar echt dik en DIK vermaakt en dus tik ik dit met zeer voldaan gevoel
Locatie was goed voor het weer dat we hadden, Blue was genieten
Ik heb me meer dan goed vermaakt. Blue toch wel de area waar het het meeste los ging. Heerlijk feest gehad! Alleen jammer van het vervoer terug. Wat een drama.
Geen echt defqon gevoel, andere locatie en minder weer maar toch een leuke dag gehad,jammer dat mensen bij de red niet los gingen...owjah en nooit meer met eventtravel naar defqon!
NOOOOIT MEER ALMERE STRAND! Ik zeg volgend jaar net als Lowlands, donderdag t/m zondag! Zelf met de Pre en de Afterparty was het te kort WAT EEN BRILJANT FEESTJE, WAT EEN SFEER! Wauwie
Promo blaasde EA gewoon weg, DJ Producer en Negative A kneitertvet, en natuurlijk het kersje op de slagroom!
Was behoorlijk K*T weer... kwam van de camping langzaam van start... Maar dock 45 warmde me lekker op en daarna flink staan raggen bij richie gee Daarna door na Sandy Warez die na een techno DJ ff flink begon te raggen Afgesloten met Daymar top wijf! Daarna door na black de laatste 20 min wel leuke tracks alleen MC aan einde... nee geen plaatje meer je kan roepen blabla...
Weer een top feestje jammer van de regen en geen Defqon gevoel, meer een Qbase gevoel. Al met al weer een mooie dag gehad! Op naar Dreamfields en Decibel!
wat een heerlijke dag! ondanks de regen echt echt goed vermaakt. Geweldige set van the prophet vanaf half 6 gewoon hardcore op de main! en wat een afsluiter, geweldig!
"DefQon gevoel was er idd niet" maar dat kwam ook zowiezo mede door het kutweer. verder wel genoten in de blue tent, volgend jaar ga ik echt geen minuut meer naar de main
Thanx lieverds voor t super dagje Niet zo kunnen storen aan t weer..ma toch geen Defqon gevoel gehad..ze hadden t beter een andere naam kunnen geven ma wat vet gedraaid overal
Gruwelijke editie weer! leuke binnenkomer met Josh & Wesz Set van Playboyz, heerlijke tracks. Hmm, twijfel: Deepack of Gunz for Hire? Deepack keizer Gunz for Hire heer en meester Wat een dikke sets
absoluut een top festival, en ondanks t weer zeer goed vermaakt... maar het was gewoon geen defqon, btje sfeerloze locatie, ik vond de algehele aankleding vergeleken bij voorgaande jaren echt ondermaats (gekke kunstwerken overal, ingegraven badkuipen, zandsculpturen etc etc, dat is toch wat defqon altijd net ff specialer maakte dan andere festivals) maargoed ik heb me zeker goed vermaakt...
Nieuwe locatie, wat zeker mogelijkheden biedt. Geluid op de main viel tegen, andere areas heel goed geluid. Sfeer was er ook niet op de main, maar dat zijn we ondertussen wel gewend. Gezellige dag gehad, goede sets gehoord. Minpuntje vond ik wel dat veel nummers vaker (3+) voorbij kwamen in verschillende areas.
Geweldig weekend gehad! De Blue was helemaal perfect: Alphaverb, Josh & Wesz, DEEPACK!!!, Alpha Twins, Luna & Crypsis, Ran-D & Adaro wat een HELDEN allemaal !! Bass Modulators in UV ook SUPER! Laatste 45min btje vuurwerk gekeken en opgeladen voor afterparty, f*cking geniaal!!
Eerste keer DefQon en ik kan zeggen dat Decibel op elk vlak de overtreffende trap is. Sfeerloze locatie, weinig of geen aankleding bij veel stages en een zo mogelijk nog slechter geregelde parking... 4 uur pas thuis, dat is een record. Gelukkig waren er helden als Richie Gee (veel Lowroller spul), Thrasher en Hidden & Eye-D. Acardipane ook een paar leuke plaatjes (Criminally Insane, Be Quiet). Al bij al de 70 euro zeker niet waard.
Was een OK feestje, locatie was wat minder en de sfeer op main en black was ver te zoeken! Brown: Ronald-V, Q-ic
Bij de main zoals altijd weer een baggersfeer. Helaas was de Blue overdag veel te vol. Maar toch super feest! Buiten de blue ook goed losgegaan, en later werd het rustiger, vetste moment van de dag. Ran-D & Adaro, Psyko Punkz
Hele toffe dag gehad en ja het was anders dan normaal. Dat strand brengt je toch in een wat andere stemming direct. Mijn helden van de dag: TOA, Sequence & Ominous en Ophidian & D-Passion. eeindshow zag er ook weer fantastisch uit al vond ik het wel jammer dat iedereen vooral aan het kijken was.
Het Defqon.1 gevoel werd behoorlijk verstoord door de regen. De nieuwe locatie hielp daar ook niet aan mee, ookal is het een mooi terrein en was de aankleding en line-up gewoon top! Dus al met al toch een geslaagd feestje en op naar m'n 10de (en laatste ) editie!
heb men eigen goed vermaakt !! weinig last gehad van het weer E-force was echt de man van de dag!! knalde echt lekker door zoals het hoort verder DEEPACK zoals altijd wel en RAN-D & ADARO niet meer normaal hoe vet !! geluid in de blue en purple was ook echt ferry ferry good.. tot volgend jaar
Q-Dance, je hebt ons teruggewonnen met deze geweldige editie van DefQon.1! Wat een locatie en wat een kunstwerken!
Nope Defqon gevoel was absoluut niet aanwezig, wel leuke locatiie, muziek was goed, alleen het echte Defqon gevoel gemist... En de bussen op het ein wat een DRAMA
Goeie saus
Mijn vierde Defqon1, en de beste. Fijn nieuw terrein, en zeker met die regen had ik niet over het strand willen banjeren. Q heeft zichzelf overtroffen!
Leuk feestje, voelt een beetje Q-Base achtig, en ja daarvoor ga ik na Q-Base, dus volgend jaar gewoon weer aan het stand. E-Force en G4h waren wel de shit!
geniaale dag alleen wel jammer van de marechaussee die mij moest hebben.. voor rest super dag gehad
super vermaakt, jammer van de terugreis duurde 2,5 uur voordat we het terrein af waren, en oh jeej wat had ik een Q-base gevoel daar ! Jammer genoeg geen Defqon gevoel, meee terug naar almere strand ! verder toppie !
Defqon... Het hoort hier niet thuis vind ik... Maar dat zal grotendeels ook door het weer komen.. Als het zonnetje had geschrenen was het toch anders Verder, heerlijk genoten! Volgend jaar nummer 10! noisecontrollers Wat een afsluiting Verder ook gruwelijk los gegaan van sequence en ominous! Was een set om je vingers bij af te likken
SUPER DIK weer!!! Vooral de hardcore Defqon Elk jaar weer behoord dit feest tot mijn top 3!!
goed vermaakt sfeer niet zoals op almemre maar leuk feestje
na het eerste uurtje regen ging het gewoon lekker los.. aan de producer in de silver ...alleen die bussen daar word je niet goed van.. 1 keer en nooit meer.. tot volgend jaar proost
Wat een topfeest! En was was het geluid bij de black hard en zuiver zeg, heb er echt van genoten! En die regen die deed me niks, aangezien je daar toch niks aan kan doen. Freakin nice! En nu wachten op Decibel!
Ondanks de nieuwe locatie en de regen heb ik me eigen toch vermaakt in de Blue en op het einde bij de Mainstage, jammer dat er niet zo'n goede sfeer hing maar heb me goed vermaakt met iedereen
Partyraiser vs neophyte helemaal kut .. afsluiting van black wat een aanfluiting met die achterlijke mc !!! feest was wel ok ook goed naar me zin gehad maar waarom negativeA afsluiten en niet Partyraiser met zijn sound ipv die oldscool shit in grey !!!!!!!
Vet feest Ik had alleen die eene goser z'n nr niet Verder moet Q-dance zich diep schamen voor de wanorganisatie op het parkeerterrein. Gewoon 13 euro vragen voor parkeren en het dan zo slecht regelen
Als je het vergelijkt met defqon van eerdere jaren is het slecht. De locatie is niet prettig, het geluid van vele malen minder en het weer werkte ook niet echt mee. Het is absoluut GEEN DEFQON.1 geweest. IK MIS HET ALMERE STRAND!! Wanneer je het feest op zich staand beoordeeld - als een nieuw festival - dan is het gewoon een heel goed festival geweest. De sfeer onderling was gewoon heel erg leuk
Mwah.....het is dat Grey&Black VET waren want anders was ik volgend jaar niet voor de 10 gegaan.......onwennige DefQon.1 NIET mijn lokatie en nee dat had niks met het weer te maken, gewoonweg NIET het DefQon gevoel op de een of andere manier, Grey was echt MASTERLIJK en dat maakte al het overige goed! Vooral Mr. Vince, Neophyte&Partyraiser & Mr. Claudio Lancinhouse waren SUPER. Parkeren echt TE duur en geluid VEEL TE zacht!!!voor het eerst geen geweldig als waardering.......
1e keer defqon, prima vermaakt, maar vond het niet echt en topfeest. goeie setjes van: richie gee, sandy warez en d-passion & ophidian! lady keta helaas moeten missen
Wat een feest Goed geluid, lekker gezellig rechtsvooraan bij de main .. Set van de dag, toch wel Deepack, wat ging dat los in de Blue .. Zatox ging ook lekker hard.. Eigenlijk niks meegekregen van de lasers enso.. Al met al een topfeest
Over het weer zullen we het maar niet hebben, daar hebben we geen invloed op. Maar verder ... Absoluut niet de beste Defqon! Lokatie Almere is veel beter. Het leek gisteren wel een marktplaats. Wat mij betreft volgend jaar weer op zoek naar een nieuwe lokatie. Op de main veel dagjesmensen die maar niet wilden losgaan op de muziek, erg jammer. Blue daarentegen was geweldig!
1e x DefQon.1, zeker niet de laatste!! Wat een gruwelijk feest!! Laat toch cker door een paar druppels me feest nie verpeste XD Volgend jaar Extended!!
echt een zeer gruwelijke party! hardcore stage: baas boven baas! geluid was zeer goed, vooral hardcore!
Geweldige dag gehad en ik vond de regen wel iets hebben, heel de dag ook niet een keer gezeten omdat je daar gewoon de tijd niet voor had, er was altijd wel iets leuks te beleven! Magenta, Black & de afsluiting! Tot volgend jaar!
GE NI ALE muziek in de blauwe tent! Verder Sequence & Ominous en the Machine ook bazensets. Oppernazen Ran-D vs. Adaro het was weer een ouderwetse defqon met alleen maar mafkezen, briljant!
Het echte Defqon gevoel is wel een beetje weg hier(misschien ook vanwege het weer), maar ondanks dat toch een topfeest beleefd! Wildstylez, B-Front, Noisecontrollers En een speciale vermelding voor de gruwelijke eindshow!!
teveel dagjes mense op de main, dus weinig sfeer.. in de kleinere area's was het toppie.. maar voor het defqon gevoel toch liever almere aan het water als biddinghuizen in de modder..!!
Bazenfeest! Wat een afsluiting op de main zeg E-Force, Deepack, Zatox, NC
zeker een goed feestje heerlijk vermaakt in de Black, Blue en Purple geluid en sfeer waren hier top!! Luna vs Crypsis, Amnesys en The Machine en ik vond de regen wel lekker
Ondanks dat ik al kapot was van een nachtje (B) en een pre party is het zo met en met nog goedgekomen op defqon en heb ik me prima vermaakt ivanaf de later middag
Ik heb me prima vermaakt Sfeer zat er goed in bij de blue. En geluid was ook goed. En de nieuwe locatie valt ook helemaal niet tegen. Alleen zo jammer van het weer. Werd er echt depri van.
Was zeker weer heel goed feesie!! tis toch anders dan op almere strand!!maar de aankelding, indeling en de eindshow waren echt geweldig!!! hopen dat volgend jaar de zon schijnt!!!
bus 82 wat een mongool konden de bus niet vinden zijn we uiteindelijk met bus 84 naar huis gegaan ... als het op deze manier allemaal georganiseerd wordt is het voor mij geen defqon meer !!!
Heb een GE-WEL-DI-GE dag gehad! Heeeerlijk! Het weer mocht de pret niet drukken en heb genoten op de silver en black.. Heerlijke afsluiter van Negative A en op de Silver van Ophidian, maar alleen wel een beetje vreemd dat beiden ineens midden in een plaat PER SE moesten stoppen Verder niks te klagen!
Wel leuk, heb betere editie's gehad, ik kreeg bijna het gevoel dat ik weer op lowlands was, Defqon hoort op het strand, maar goed wel flink naar de klote gegaan en gezellig gehad...en het geluid bij de Black was lekkerrrrr
Door het mindere weer niet echt het typische Defqon gevoel gehad. Biddinghuizen trouwens wel gewoon top. Niet meer dat zand gesjok van de ene kant van t terrein naar de andere. Voor mij een blijvertje... En parkeerchaos?? Gewoon extended dus nergens last van
Helaas voor mij de minste Defqon waar ik ben geweest. Weer, locatie, sfeerloze main, tegenvallende sets waren zeker minpunten. Laatste twee uurtjes wel lekker los gegaan in de Blue, maar het geluid dat er om 22u mee kapte was dan ook weer een beetje jammer Wel voor Titan, heb genoten, maar echt sneu voor die gast als je eindelijk mag afsluiten in de Blue
Was gewoon top lekker feessie gehad alleen toch niet helemaal het Defqon gevoel..maar verder super!
Vond de locatie saai, aankleding leek niet af en t weer zat helaas niet mee Wel een vermakelijke dag gehad en ongeveer overal wel even geweest! Paar leuke setjes gehoord alleen allemaal een beetje voorzichtig.... Parkeerplaats bussen drama Geluid matig, parkeerplaats kut! sfeer gemoedelijk Had alleen geen seconde het gevoel dak op Defqon stond! Met q-base vergelijken slaat dan weer nergens op, Q-base is in bunkers mensen.... Was het maar Q-base
Het terrein was wennen en het weer zat ook niet echt mee, toch kon dat de pret niet deren. Heb me enorm goed vermaakt! De Blue was weer gezellig (zoals altijd eigenlijk) Deepack waren de helden van de dag, al draaiden Alphaverb en Zatox ook top
zeker weer een topper!! prophet & zatox :respect. ook de lokatie was voor herhaling vatbaar. niet de irritante lange afstanden van tent na tent. alleen dat weer was jammer!
Wat een vet feest!! Ultra violet, blue, purple en de main waren top
Het was echt gruwelijk hard! Maar echt totaal geen defQon meer .. Denk dat er toch een andere naam moet komen want defqon past er niet meer bij! Het was geweldig thanks Q-dance
Geluid ondermaats, prijs kwaliteit verhouding niet in evenwicht. Neophyte & Partyraiser was top!
main wat een kutsfeer! teveel buitenlanders teveel dagjes mensen. BLUE dat was de plek! poe alpha² wat een geweld evenals Crypsis & Luna, het geluid was daar tevens ook perfect
ik heb me vermaakt maar dat kwam vooral door alle bekende waar ik het gezellig mee had Locatie vond ik niks (N) je moest een end lopen vanaf je auto en terug dus ook weer (N) geluid bij BLACK had van mij ook harder gemogen Volgend jaar maar weer gewoon Almere Strand QDANCE
8ste keer Defqon en hoewel het echte orginele defqon gevoel toch minder is door de verandering is van locatie heb ik me wederom super vermaakt.Jammer genoeg geen zon dit jaar, maar die miezer regen was niet eens storend. Ik heb me weer super vermaakt!! Bedankt me lieve vriendjes en vriendinnetjes voor de onvergetelijker dag!
Luna vs Cryspis & Adaro vs Ran-D % and DEEPACK wat een BAZEN! De blue bleef maar gassen teringg alleen jammer dat het 3 uur duurde voordat we uit flevoland waren en de main vond ik qua geluid ook tegenvallen!
Mooi feestje,Gezellig geweest,alleen jammer van het weer
Ik had niet het gevoel dat ik bij Defqon was , geen zon , geen strand. Maar toch vermaakt de hele dag
Tja, ik miste toch echt de zon zee en het strand, ik moest echt wennen aan deze nieuwe setting. Speciale dankbetuigingen naar de vele DJ, geluid & licht techneuten en de beveiliging ! (Dankzij de regen kon de muziek wel verschrikkelijk hard!!! WOW, PIIEEEEEPP!!!!!!
Geweldige dag! Werd heerlijk gedraaid maar dit was ABSOLUUT GEEN DEFQON! Volgend jaar gewoon weer op Almere Strand! The Prophet, Psyko Punkz. Alpha Twins & Noisecontrollers!!
Locatie (mede door het weer) gewoon weg kut! Ademde geen sfeer à la Defqon. Geluid was overal top (&hard) behalve op de Main&Blue....die laatste was, naar de vehalen die ik hoorde, te sneu bij Titan voor jouw man!!! Verder....uit oogpunt van recycling.....je bierhouder 1 muntje Helden van de dag: Luna&Pavo//The PLayboyz//Headhunter vs Wildstylez//Q-IC//Demoniak//Dr.Rude//Titan
Wat een editie was dit weer! Nieuwe locatie is echt stukken beter, alles is lekker beloopbaar! Topsetjes gehoord in de Blue, UV en de afsluiter Noisecontrollers was echt fijn! Toppers van het feest: Ran-D vs Adaro! Allejesus wat een geweld!
DEFQON 1. ondanks dat deze eerste editie van DefQon in biddinghuize me, mede door het donkere weer, een soort Q-base gevoel gaf was het toch een DefQon uit duizenden Crypsis & Luna Hoe vet wil je het hebben Dat geluid en dan die kicks Verder: Arkaine, Slim Shore, Wildstylez, E-force & Waverider errug vet
Heerlijke dag gehad. Ondanks de sfeer op de main toch genoten van Bioweapon en Toneshifterz (vooral 2e deel). Verder voor mij Ran-D en Adaro helden van de dag!
Gewoon GOED. Geen gezeur over locatie of lopen! Gewoon GOED
sfeer slecht, locatie te groot, groep mensen Top!, Musica Top! en last but not least wegrijden bij feest Klote! Volgende keer gewoon weer op Strand van Almere..
Gruwelijk vermaakt!! heel anders als in almere maar wel zeer vetjesss THE PROPHET
Eerste keer Defqon is dan ook een feit. Af en toe had ik het gevoel dat er net wat miste, maar de Blue heeft heel veel goed gemaakt! Wát een geluid en sfeer daar zeg.
Zeer goed vermaakt in de Blue (waar het droog en erg warm was) Crypsis en Luna helden!! Verder vond ik het terrein vrij saai (het zal ook deels door de regen komen, maar het was t m toch net niet)! Een grote open kale vlakte, er zijn zeker betere locaties vindbaar die Almere op een betere manier kunnen vervangen. Is er trouwens iemand een afstandsbediening kwijt? lol!
Wat een dik feest was het weer zeg, regen totaal geen last van gehad, super gezellig gehad met iedereen Grey was fantastisch Bass-D en Dune en Ran-D vs Adaro wat was dat beuken
Space Pirates helden van de dag! Verder goede setjes van J&W en Bioweapon&Toneshifterz. Eindshow was ook erg dik, maar ondanks dat nooit een defqon gevoel gehad...
Q-dance heeft deze keer wel een nagenoeg perfect feest neergezet. De nieuwe locatie is heerlijk (alles lekker dicht bij elkaar), het geluid was haast overal in orde en heb uitstekende setjes meegemaakt. Leuke gezellige sfeer ook vond ik! Enige echte minpunt was het weer, maar dat kan Q-dance niet bestellen helaas.
Wat een gruwlijke vuurwerk show! echt mega respect voor: Kodex en vervolgens Activator mannn wat draaide hij gruwlijke set laatste 20 min alleen en zatox blue niet gezien maar ik had het totaaaaaal geen zin in dat softe gedoe
Impressive livesets by: Technoboy, B-Front, Zatox & Negative A! Helaas bezitten wij mensen niet de mogelijkheid om onszelf te delen zodat we ALLES konden meemaken.. Keuzes, keuzes.. Altijd lastig
qua locatie een grote vooruitgang, nu hoef je tenminste niet heel de dag door het strandzand te banjeren. aankleding was echt net als de locatie, jammer van het weer maar daar geven we piet paulusma maar de schuld voor
Op zaterdag 25 juni vindt Defqon.1 Festival plaats op Evenemententerrein Biddinghuizen. Aanstaande zaterdag, 9 april start de kaartverkoop voor Defqon.1 Festival op Q-dance.nl. 379
Het Openbaar Ministerie (OM) in Flevoland overweegt dit jaar op Lowlands en dancefestival Defqon.1 een 'patseraanpak' te introduceren. Festivalgangers met blitse auto's en dure sieraden zullen dan moeten bewijzen, dat ze die ook kunnen betalen. Het OM wil naast de gebruikers ook de dealers aanpakken met een 'wasstraat', zo tekende dagblad De Stentor op. Lowlands is onaangenaam verrast door de berichtgeving over de controle van bezoekers. Volgens het OM betreft het slechts een idee en geen nieuwe aanpak. 333
De verhuizing van Defqon.1 naar Biddinghuizen zorgt voor nogal wat opschudding. Maakte eerst de burgemeester van Elburg zich zorgen over geluidsoverlast, nu maakt de Drontense ChristenUnie bij monde van de heer Oosterveld bekend dat hij zich zorgen maakt over gehoorschade die de op Defqon gedraaide muziek teweeg zou kunnen brengen. 184
Het hardstyle dancefestival Defqon.1 verhuist dit jaar van Almere naar Biddinghuizen. Dat maakte burgemeester Aat de Jonge van de gemeente Dronten bekend tijdens de nieuwjaarsreceptie. 529
Ongeveer 50 procent gezien en is natuurlijk altijd leuk om in de collectie te hebben..Al meer hc dan vorig jaar! Maar hebben er de eerste 20 minuten meer mensen problemen met het geluid? Volume up, Volume down (of ligt het aan mijzelf?)
waar ik wel last van heb is dat je de dvds moeilijk uit de hoes krijgt
Inderdaad
Ik heb nog niet de hele dvd gezien. Maar ligt het mij of zit er een effect over het beeld heen elke keer..? ik vind het niet mooi
+ Die documentatie is erg kort.. jammer helaas vind ik altijd wel leuk om van alles te komen te weten over het festival enzz
En bij de eindshow word heel vaak publiek gefilmd... WAAROM ? Je ziet toch geen flikker omdat het donker is
En bij de eindshow word heel vaak publiek gefilmd... WAAROM ? Je ziet toch geen flikker omdat het donker is
Inderdaad, en ik heb het idee dat de beelden niet altijd kloppen met de muziek. Doe mij het filmpje van ibo orgut maar. Daar kun je het veel beter zien.
Ik vind de dvd niet zoveel aan. Impressies van de andere stages zijn erg slecht. De silver slaat werkelijk nergens op (muziek en beelden kloppen totaal niet en de tracks zijn vaag), de blue is erg matig camerawerk en de green is belachelijk kort. Ook is de track keuze niet de mijne maar dat is een kwestie van smaak. Wel goed dat ze wat meer aandacht aan de Black besteden.
Inderdaad, en ik heb het idee dat de beelden niet altijd kloppen met de muziek. Doe mij het filmpje van ibo orgut maar. Daar kun je het veel beter zien.
+1, maar dat kanaal is dus leeggeveegd. Alles van Qontinent, Trance Energy, Sensation etc is weg. Mega zonde, nu zou ik hebben gewenst dat ik backups had gemaakt.
+1, maar dat kanaal is dus leeggeveegd. Alles van Qontinent, Trance Energy, Sensation etc is weg. Mega zonde, nu zou ik hebben gewenst dat ik backups had gemaakt.
Mooi K*t ja....was zo vet in beeld gebracht die eindshow @ DefQon
zodat jij die dvd ga kopen en q-dance weer wat extra geld kan verdienen .
zakkevullers
Lijkt me niet aangezien id&t de video's van sensation zelf in de favorieten had staan.
Het zal er toch wel iets mee te maken. Met name beeld van Sensation werd altijd van YouTube geweerd, en heer Ibo (manager @ Q-Dance) had gewoon de complete opening online staan. Denk dat de hoge heren dit dus niet fijn vonden. Zeker weten doe ik het niet, want hij reageert niet op Twitter.
Als er auteursrechten geschonden worden dan haalt youtube de video's gewoon weg. Nu zijn ze door de gebruiker zelf op privé gezet. Dat is toch heel anders. Dit kan heel veel redenen hebben.
Prachtige dvd leuk als herinnering!! Maar die van vorig jaar en 2009 vind ik wel beter, niet omdat het almere was of het weer tis de muziek keuze die niet echt overeen komt met de beelden. Op de pc gaat de volume hard en dan iets zachter erg irrie maar op de dvd speler heb ik er geen last van... Erg vaag. Maar goed ben er blij mee, en ook met het defqon rugzakje !!!!