Zeer geslaagd feestjuhh beetje jammer van het weer maar da kon de pret nie drukken hell yeah see ya next year DEFQON 1
Goed vermaakt ! Miste wel het echte Defqon gevoel, maar wat ging het hard tekeer in de Blue! Luna vs Crypsis ! Ran-D vs Adaro ! En wat een mega dikke afsluiting van Titan, jammer dat er in het begin problemen waren met de muziek, maar dat heeft Titan snel doen vergeten dat laatste half uur !
Echt een briljante defqon voor deze jongen hoor.Grootste deel van de dag bij black en silver geweest,waar de sfeer goed was en iedereen gewoon lekker los ging!!! Kortom veel te druk gehad om het strand te missen!CHAPEAU!!!
Jesessss!! F*cking 3 uur in de file gestaan om het parkeer tetrein af te komen! Slecht ongeregeld zooitje zeg! Feestje was oke maar mn verwachtingen waren hoger! Eerste keer defqon voor mij.
Geen Defqon gevoel, maar ook geen Q-BASE gevoel zoals sommigen hier durven te beweren, dat gevoel krijg je alleen op Airport Weeze.. net zoals je het echte Defqon gevoel alleen op Almere strand kan beleven.. Dus alleen als ze volgend jaar weer terugverhuizen, ben ik er ook weer.
Leuk feestje, en goed vermaakt ondanks de regen. En blue, topper!
super feest jammer van het weer ik vond almere toch the place 2 be en wat een kutgezeik met die bussen van eventravel anderhalve uur moeten wachten totdat alles geregeld was eventravel nooit weer!!!!
Zatox en NC, lekker hard en goed afsluiten op de main. The blue was ook lekker zeg, maar had wel het Q-base idee met dit terrein. Muziek overal goed hard, alleen bommetje vol he maar wat een feest!!
Oke.. t weer was nu eenmaal niet perfect, maar uiteindelijk denk ik dat ik dit liever had als dat van vandaag, 27 graden. vond het wel lekker verkoelend, die miezer Kben alleen bij de Black geweest, dus over de rest valt gewoon echt niks te zeggen lekkere setjes! The Viper: Mixmeister jammer dat t geluid een paar minuten wegviel, terwijl hij net zn nieuwe Burning Love remix(:honger draaide! Supergezellig sfeertje alleen helaas toch veel mensen misgelopen
Defqon spirit is dead... A defqon without sand/beach is not a defqon. It is just a normal festival... What a mess with the buses at the end of the party musically-speaking it was really nice set of the day: Pavo vs Luna. Early hardstyle of course!!!
Defqon....Ondanks het weer toch een TOP feestje gehad met mn PartyFriendsss... Er werd weer heerlijk gedraaid & het was een lekkere modderboel Op naar Decibellll met zon, zee & strand....
Defqon stond op eenzame hoogte, maar is nu gedegradeerd tot een 'goed 'feestje helaas.... geen defqon gevoel en volgend jaar weer op het strand porre van vorre !!!!
Wat een feest!! Vond het weer wel lekker niet te warm voor Tha Playah, Kasparov, Negative A. @ BLACK voor Chris One, Kevin kaos en The Machine @ PURPLE
Leuk feestje weer, alleen zonde van het weer.. Locatie was ook niet super, maar de camping en vooral de PRE-PARTY maakte het een facking gruwelijk weekend!
wat een heerlijke party! goed georaniseerd alleen met de bussen was chaos! dat kan beter Qdance! het weer zat tegen maar toch prima vermaakt! volgend jaar weer!
heerlijk genoten. jammer van het weer, maar het plezier was er niet minder om! ik vind het strand wel iets sfeervoller, maar nu veel meer de ruimte. Top feest!
mooi feestje gehad, paar minpuntjes: 1. geluid bij de main te zacht en te weinig speakers voor zo'n veld 2. regelmatig technische geluidsproblemen meegemaakt 3. waarom zoveel stages waar niemand op wacht en andere dingen die het onnodig duur maken??
het feest zelf was gewoon toppie. overal werd lekker gedraaid. minpunten waren natuurlijk de parkeerplaats belachelijk 2 uur vastgestaan na afloop een dikke vette onvoldoende voor de organisatie en het terrein iets teveel afstanden te groot voor de rest TOP!
Goed feest, maar een feest als alle grote feesten.. Defqon op Almere strand had gewoon wat extra's, een locatie kan dus behoorlijk bepalend zijn voor het gevoel dat je bij een feest krijgt.
Blue / Black / Grey waren toch de area's van de dag Afsluiter bij black was lekker! 2 uur vast staan op de parkeerplek (N) Genoeg leedvermaak gehad deze dag
Door op alles DefQon te zetten, is DQ verhuist geen identiek DQfeest/topevent. De organisatie had zeker meer uit de kast mogen halen, had betere indruk gegeven. Volume verschillen bij area,s dat de muziek door elkaar en de base, hoorde en voelde je zelfs. Terrein was opzich ok, mag van mij terug naar almere strand. Als volgende DQ zo wordt georganiseert, en kaartje even duur blijft veel DefQon-gangers afhaken. Er werd wel goed gedraait, met poncho in de regen stampen ging prima
heerlijk feest gehad. wat een subliem geluidje! alleen maar topsetjes gehoord bij black. en sandy warez was ook echt lekker bezig. dat weertje boeide naar een poosje ook helemaal niks meer. iedereen ging lekker los. hopelijk volgend jaar weer
Zeker goed vermaakt! Jammer van de regen en de locatie vond ik ook niet geweldig.. En wat een drama met die bussen. Al met al toch een prima dagje gehad, erg gezellig.
Distorted Revelation, Digital Age Showcase, Henzel & Disco Nova, Noisecontrollers, heel mijn dag was compleet! wat een feestje Alleen beter als almere strand? ik weet niet, laten we het een jaar met 100% stralend weer proberen!
eerste x defqon ma ook nie meer, hou alleen ma echt van de black beetje jammer van de regen,zat zwaar onde de modder. En wat ver lopen overal na toe!vond het geluid ook nie al te best.. helaas
Was geen Defqon dit niet zoals we gewend zijn!!!! ik zeg Almere strand kut geregeld met vervoer ze lieten niemand door! Om 3 uur konden we eindelijk naar huis!!
Het weer was dan wel bagger, maar mijn gezelschap, de muziek, de sfeer en de aankleding waren top! Defqon is wel anders, minder heet, zonder strand&zon Geluid was niet overal optimaal, maarja. De aankleding van de podia vond ik echt vet! En de eindshow was geweldig mooi!
Wat een klote kut regen!!!! Maarja ondanks dat heb ik me nog wel vermaakt, vooral het einde was nog even heel gaaf! Verder zou ik zeggen volgend jaar maar weer gewoon Almere Strand hoor!!
BLuee was egt facking wreed.. de afsluiting op main was ook zeker geslaagd!
Nee dit is niet meer mijn ding, lokatie viel niks over te zeggen. Vond het een fijn terrein maar het was geen defqon! Heb me vermaakt, maar dit was na 9jaar toch echt mijn laatste keer!!!
Leuk feest maar het leek meer op een harmony of hardcore of groundzero ipv defqon ..voor het geld wat je ervoor moet betalen vond ik t wel een beetje armzalig ..maar wel flink staan
Vond de locatie helemaal niet zo verschrikkelijk! Er is veel zorg besteed aan de aankleding. Afsluiting@main was weer geweldig, top dag gehad ondanks het weer! parkeerplaats was inderdaad een drama..
echt een super feest gehad! was eerste keer Defqon heb het echt prima naar me zin gehad! en dan sta je ook nog eens in de krant die je aan het einde kreeg!!!
Oooooh wat een vet feest De Camping maakte het helemaal af!! Vrijdag pré party was al super en zaterdag was t helemaal knalle Rollend mijn zijk natte tentje in haha..
Het was weer GRUWELIJK rammen en beuken geblasen op Defqon.1 dit jaar. Ik heb het feest toch een 'zeer goed' gegeven ipv 'geweldig ' omdat het uren duurde voordat ik de parkeerplaats af was na afloop.
Weer of geen weer, deze editie was echt dikker dan vorig jaar! Endymion helemaal vooraan Wat een dikke bass gierde door me heen En wat een prachtige aflsuiter!!!. Verder was de sfeer en geluid super in de BLUE, UV en de GREY
Vet feestje. Jammer van de drukte in de blue steeds. Helden van de dag: Luna&Crypsis en Titan Echt kut voor titan wat er gebeurde, en echt klotestreek dat ie om 23:00 gewoon op moest houden
Wetqon, Dubqon.. Hoe dan ook lang niet meer zo genoten van een feest...
Leuk feest maar niet meer dan dat. Ik miste echt het Defqon gevoel. Leek wel alsof ik op Q Base rondliep met tenten ipv bunkers. Wel prima vermaakt. Luna (vs Pavo en Crypsis) en dat sfeertje bij de Purple . Knallen in de regen heeft ook wel wat. Maar wat een ellende om van het terrein af te komen zeg.
Tsja wat zal ik er van zeggen. Was op zich wel kicke feest alleen jammer van de regen maar in mijn ogen is Defqon geen Defqon zonder almere strand! mistte het "strand" sfeertje
Jammer ben niet gewend van Qdance , vond het slechte defqon ooit . Als het op qbase gaat lijken kan ik beter wachten en mij die 150 km besparen ! Kut weer kut loc in een woord gewoon jammer .
Super feest! Alleen toch wel het echte 'Defqon gevoel' gemist.. Maar sowieso een super dag gehad! Heerlijke binnenkomer met Pavo en Luna Black buiten was ook weer heerlijk Afsluiter op de main
Meest geniale Defqon tot nu! Pre- en Afterparty waren beiden ook super! Extended was echt een pluspunt, ook omdat alles goed geregeld was op de camping Bazen van de dag met kop en schouders boven de rest: Ran-D en Adaro! De planken eruit geramt! Verder goed vermaakt bij o.a Darkraver, Luna & Pavo, Deepack, Arkaine en B-Front Volgend jaar zeker weer!
Leuk festival gehad en goed los gegaan maar idd geen defqon gevoel gehad. Deepack als ik optel wat me deze dag heeft gekost was het 't zeker niet waard!!
een leuk goed feestje maar wat meerdere schrijven geen defqon gevoel nu mijn 9e editie en ook ik miste het zand en het strand defqon hoort op het strand maar was nu zoals zo vele andere festivals maar me verders super vermaakt. in de blue wat een sfeer en geluid daar
Eerste x DQ, Beste stages van DQ2011: Dark/Industrial/Terror(Silver) Raw Hardstyle(Purple) & Trance, Hardtrance, Early Hardstyle (Orange) verder niet veel boeiend op mainstage na met de set van NC, geluid helaas gewoon slecht bij vele stages Voor de rest zwaar vermaakt Beste endshows die ik tot heden heb gezien Beste set's: Chris One, Alex Kidd & DJ Producer Volgendjaar zware twijfel denk......!?!?!?
Goed feest gehad !!! Lekkere sets gedraaid @ Bleu ,. maar minpunten : locatie,weer en terugreis . Wat waren die bussen kut geregeld zeg ! Focking 4 uur over gedaaan om van biddinghuizen naar almere te komen omdat de bus niet van de parkeerplaats afkon
Geweldig naar me zin gehad ! Vooral bij Blue goee sets gehoord. Topfeest !! Alleen jammer dat die bussen zo bagger geregeld waren op de terugreis..
Door het mindere weer en andere locatie niet het échte defqon gevoel gehad, maar wel top vermaakt! Geluid bij de Mainstage was wisselend maar over het algemeen goed! En die eindshow weer he Geen woorden voor!
1ste keer defqon en het was zeker goed!! Mooie stages, overal het geluid inorde, nergens lange wachtrije! Alleen spijtig van het mindere weer, maar dat ware we na een paar uurtjes weeral vergeten! Vooral in Sylver & Black gestaan.. Helden van de dag: Sequence&Ominous, Tymon, Promo & Evil activities, Angerfist & Outblast, Synapse & Sei2ure, Kasparov, Ophidian & D-passion.. wat een lekker opbouwende set zeg en Negative A!!
Wat een heerlijk feestDe Helden:Wildstylez & Headhunterz & Psyko PunkzLocatie, Geluid, Sfeer, Aankleding van de main een van de betere!
Beetje traag begonnen, maar me toch prima vermaakt! Ik ben veel blijer met deze locatie, hier kon je goed rondlopen zonder overal zand in te hebben Gezellig gehad alleen met iedereen
Zeer mooie aankleding, goede line-up, sets en afsluiter. Jammer dat er geen sfeer was, mensen die vooraan stil staan bij de afsluiter gaan maar achterin staan, heb ik meer ruimte.
Rare locatie, kutweer en kutgeluid op de main maar toch een topfeest gehad! Heldige sfeer & geluid in de blue! Magenta was ook top! B-Front, G4H, Titan
Afgezien de main vond ik de locatie niet bijzonder. DefQon hoort op het strand. Het weer zat ook niet mee jammer genoeg. Voor de rest toffe setjes gehoord Sei2ure &Synapse waren de helden!
Jammer dat het geluid zo zacht stond op main, verder geluid overal prima !! heerlijk vermaakt met de party bende ! en voor de eindshow !! die was DIK !!
Was Geweldig maar voor mij kwam dat gewoon door Blue daar werdt gas gegeven vondt de mainstage indrukwekkend maar de rest niet geen sfeer , de hitjesparade was er niks bij 20 augustus gaan we er echt voor ps: de camping maakte dit feest voor mij echt de moeite waard
leuke ddag gehad maar jezus was een gaos met die auto's op het einde ene GEEF MIJ MAAR ALMERE
Organisatie, geluid(op main na) en sfeer allemaal dik in orde! Locatie vond ik persoonlijk minder omdat ik Defqon toch wel associeer met een strand. Positieve uitschieters qua dj's waren B-Front(natuurlijk), the Pitcher , Arkaine en the Machine. Verder erg gezellig gehad met iedereen om mij heen.
Lekker feestje, alleen jammer dat het weer niet meezat
dik dik dik kenne ze volgende keer ook niet snachts nog doorgaan?? Was echt te snel afgelopen en wij zaten gewoon in 10min van het terrein af! slimme routes kiezen
Prrrrrima vermaakt! Ook 't weer maakte geen hol uit, had ook wel weer wat zo Alleen het echte Defqon gevoel is weg, volgend jaar hoef ik er niet meer heen als het op dezelfde locatie is... Zonde, maar wat doe je eraan! Ook het eerste jaar geen 'geweldig' gekregen.
Dit was zeker niet de beste Defqon waar ik ben geweest... En dat kwam vooral door de nieuwe locatie. Defqon hoort gewoon op Almere strand. Dat maakte t feest zo uniek. Nu was het net een festival zoals alle andere. Ondanks het weer en de locatie toch een super feest gehad. Vooral bij main gestaan. Heerlijk genoten van The Prophet wat een set!!! En het einde was zo mooi!! Alleen t parkeren/wegrijden was een groot drama... 2 uur stilgestaan, konden geen kant op. Dat kon echt beter
Jaja, het was vet. Jammer van het weer, maar eigenlijk boeide het totaal niet. Overal vette sets (veel dj's waren niet bang om ook wat oudere nummers erdoorheen te gooien) en teringvet geluid bij Blue, Black en Main
Wat een ongelofelijk vette ervaring, om voor de eerste keer een eigen stage op Defqon te hebben gehost. heb er elke minuut van genoten, Q-Dance bedankt!!
Zo, 1ste Defqon zit er op. Twas goe plezant ze! Geluid in de Grey ging lekker hard in't begin bij Sequence& Ominous. Voor de rest, Tymon, D-Passion vs Ophidian en Negative A! Wel spijtig dat ik Almere strand niet heb kunnen meemaken.
Ok; het was slecht weer...maar de nieuwe locatie stelde mij echt teleur... Niets speciaal meer zoals in Almere, maar gewoon het zoveelste typische Dancefestivalterrein. Almere was top.....Biddinghuizen was flop! Dan nog maar te zwijgen over het drama om er na het feestje weg te geraken... DefQon 1 nee dank u... Ik ben blij dat ik de editie's in Almere nog heb meegemaakt, maar in 2012 denk ik dat ik ga passen.
black red en grey vond ik het best en die show.. echt niet normaal!
Wat een feest! Dat geluid in de Blue en Purple en de aankleding in de Ultra-Violet Ben aangenaam verrast door Clock Kid en E-force Tja, en Luna&Crypsis, Ran-D & Adaro altijd
Blue!!! De vetste stage! Met als eindbazen van de dag: Deepack Josh & Wesz, Alphaverb, Luna vs Crypsis & Ran-D & Adaro Super feest gehad ondanks het weer Ik heb me optimaal vermaakt! Beter dan in 2009 & 2010
Ongelovelijk vet! Goede sfeer. Wat een afsluiting, Respect Q! Alleen 1,5 uur TBY? Die man is over zijn hoogtepunt heen, feest gevoel ebte totaal weg bij main en parkeerterrein en omgeving zijn niet echt berekend op zo veel auto's, maar dit alles mocht de pret niet drukken!
Heb staan werken bij de purple stage, Zwaaar vette muziek gehoord de hele dag en lekker staan knallen achter de bar (B) Hierna nog ff de after meegepikt
1e keer defqon, Super goed vermaakt, Silver, Grey en Blue de tenten!! en natuurlijk de set van het feest van Sandy Warez!! Heerlijke set van Ophidian en D-Passion!! en de afsluiter eerst The Machine zekerrr fijne hardstyle en laatste half uurtje Black met Negative-A zeker fraaii!! alleen maar vette setjes gehoord!! haha 10 minuten bij de main, was helemaal niks.. Vette locatie en mooie opbouw!!! Zeer goed vermaakt met een leipe groep!!
Helaas geen Defqon gevoel, eerder een nieuw feest dus misschien ook tijd voor een nieuwe naam? Ook jammer van het weer, maar dat scheelde wel weer een hoop dagjesmensen Ondanks het niet-Defqon gevoel toch een vet feest gehad! Alles top geregeld en genoeg ruimte overal, heel fijn! Met name op de Black geweest, met korte uitstapjes naar grey en red. Hoogtepuntjes: PROMO & EA, the Prophet & Negative A. Was toppie met de mannen op pad!!
was leuk maar wat idd de meeste schrijven het was geen defqon. ondanks dat toch goed vermaakt. volgend jaar is voor mij geen must!!
DefQon was weereens geweldig! Btje jammer van het weer maar mocht de pret niet drukken =) Stage Purple E-Force en Mainstage B-FrontZatox en Noisecontollers wrede afsluiting! Kortom SUPER FEEST!!
BLUE ! Wat ene helden sets van elke DJ waar ik ben geweest, Alleen erg jammer dat de mixer oid kapot ging toen Titan moest beginnen!
Wooow mensen wat daar in de blue allemaal op de draaitafels beland is vanavond, vanaf Deepack tot het eind stond het gas er vol op. Heb gelukkig weinig het gevoel gehad dat verslappen op de dansvloer toegestaan was en da's zeer goed teken En WTF!!! Die Ran-d en Adaro Terrein kreeg door het weer vond ik wat sombere uitstraling. Maar echt dik en DIK vermaakt en dus tik ik dit met zeer voldaan gevoel
Locatie was goed voor het weer dat we hadden, Blue was genieten
Dikste afsluiting ever !!!
Ik heb me meer dan goed vermaakt. Blue toch wel de area waar het het meeste los ging. Heerlijk feest gehad! Alleen jammer van het vervoer terug. Wat een drama.
Geen echt defqon gevoel, andere locatie en minder weer maar toch een leuke dag gehad,jammer dat mensen bij de red niet los gingen...owjah en nooit meer met eventtravel naar defqon!
heerlijk feestje gehad. Het was alleen geen defqon meer zo goed als overal even geweest. the dj producer wat een held jammer dat de set van negativ A zo ineens werd beindigd
Ondanks het weer een super feest gehad!! Kei dikke locatie!! voor The Prophet en Negative A!! de aankleding was fantastisch. Kortom wat een knalfeest!!!
Weer een top feestje jammer van de regen en geen Defqon gevoel, meer een Qbase gevoel. Al met al weer een mooie dag gehad! Op naar Dreamfields en Decibel!
ik vond het een geweldig feest!!! blue en grey...waren echt TOP!! en alles was gewoon super goed gereld en qua ligging lag alles precies op de juiste afstand..en dat vuurwerk was echt SUPER!! thanks Q-dance!!
wat een heerlijke dag! ondanks de regen echt echt goed vermaakt. Geweldige set van the prophet vanaf half 6 gewoon hardcore op de main! en wat een afsluiter, geweldig!
TOP weekend gehad! Vrijdag een goeie opwarmer op de preparty en zaterdag me eigen zeer goed vermaakt op het festival En daarna nog een paar uurtjes op de afterparty gekeken. RED : bioweapen vs toneshifterz, B-front. BLUE: Josh & wesz, psyko punkz, Ran-d & adaro GREY: ominous & sequence, marc acardipane, vince PS. Miep waar was jij dan in de grey?? Heb je niet gezien hehe shuffel shuffel
Eerste keer Defqon & niet echt wat ik er van had verwacht..Maar wel superr vermaakt En vuurwerk was zoooo vet
Super chille dag gehad! Zwaar respect voor Arkaine ; dikke shit! Verder Luna&Crypsis en Gunz for Hire GENIALE set! De grote eindbaas is toch echt DEEPACK
Thanx lieverds voor t super dagje Niet zo kunnen storen aan t weer..ma toch geen Defqon gevoel gehad..ze hadden t beter een andere naam kunnen geven ma wat vet gedraaid overal
Gruwelijke editie weer! leuke binnenkomer met Josh & Wesz Set van Playboyz, heerlijke tracks. Hmm, twijfel: Deepack of Gunz for Hire? Deepack keizer Gunz for Hire heer en meester Wat een dikke sets
topfeest! eerste x defqon, en zeker niet de laatste! tha playah, crypsis vs luna, NC Ran-D& Adaro vuurwerk ook vet!! regen was niet erg, verfrissend zelf
Heerlijk feest! Liet me niet tegenhouden door de regen! Zatox, Noisecontrollers, Luna & Pavo, Outblast & Angerfist en totaal onverwacht ook A-lusion en de Wasted Penguinz maakten voor mij de dag. Promo vs Evil Activites & Bioweapon vs Toneshifterz waren ook lekker. En dat stuk wat ik van de DJ Producer nog heb meegekregen was ook heerlijk Afsluiting vond ik ook geweldig!
Na een top georganiseerde vrijdag, een toch wel tegenvallende zaterdag. De slagroom was al van de kers af en tevens heeft Defqon.1 zijn naam gevestigd als feestje zoals het voorheen werd gegeven. Overigens werd er bij Black geweldig gedraaid, waar de hardstyle het weer na liet.
Nieuwe locatie, wat zeker mogelijkheden biedt. Geluid op de main viel tegen, andere areas heel goed geluid. Sfeer was er ook niet op de main, maar dat zijn we ondertussen wel gewend. Gezellige dag gehad, goede sets gehoord. Minpuntje vond ik wel dat veel nummers vaker (3+) voorbij kwamen in verschillende areas.
Dik festival weer Maar verder (mede door het weer & nieuwe locatie) niet echt het DQ gevoel gehad, en te druk in de tenten vaak. Verder HHZ vs Wildstylez
defqon jah wat moed ik zeggen super vet alleen beetje jammer van locatie en weer maar veder zwaar vermaakt volgend jaar maar gewoon weer heen denk. thnx 4 vistin and see you next year
Was zeker een vet feestje, weer viel nog enigzins mee. Blue was zeker vet en hard, Mainstage zag er zeer goed uit en afsluiting was ook een knaller. Volgend jaar weer!
Drama feest zeg pfff.... Alleen de silver was goed te pruimen en Negative A
T was een vet feest, maar had zeker geen Defqon gevoel.. Wat mij betreft kunnen ze het een andere naam geven. Bij de main had ik het idee dat ik op de Q van Mysteryland stond. Ik miste het strand, waar je zo lekker kon chillen en de bus was zowel op de heen als terugweg een drama. Ik heb me opperbest vermaakt, maar helaas dit was de laatste Defqon voor mij op deze locatie!
Eerste keer DefQon en ik kan zeggen dat Decibel op elk vlak de overtreffende trap is. Sfeerloze locatie, weinig of geen aankleding bij veel stages en een zo mogelijk nog slechter geregelde parking... 4 uur pas thuis, dat is een record. Gelukkig waren er helden als Richie Gee (veel Lowroller spul), Thrasher en Hidden & Eye-D. Acardipane ook een paar leuke plaatjes (Criminally Insane, Be Quiet). Al bij al de 70 euro zeker niet waard.
Ondanks het weer was het een heeeeerlijk feest!!! Wat een gezelligheid
Lekker feest Deze locatie maakt Defqon nu minder speciaal voor mij en lijkt het wat meer op andere feesten Het weer viel me mee, maar het zag er wel wat somber uit zonder zon. Af en toe purple, verder eigenlijk alleen maar in de Blue gestaan zoals altijd TOP Vet decor/stage bij de Red! Jammer van de apparatuur bij Titan, echt kut voor hem. Oh ja en KAP EENS MET FILMEN BIJ DE AFSLUITING EN GA GVD GEWOON LOS!
Wat heeft Q-Dance weer een productie neer gezet; er is aan bijna alles gedacht! Het weer hebben ze nog net niet onder controle, but who cares? Headhunterz (Doctor P) versus Wildstylez, Scope DJ, Second Identity, Coone, Ran-D versus Adaro en 16bit!
Was me weer een fijne feesje ! leuke sfeer alles goed geregeld. (zelf de bus ging bij ons snel) echter had ik niet het DefQon gevoel van vorig jaar en was het DefQon onwaardig.. Verder helemaal top!
Laatste keer Deqon voor mij. Stipt om 23 uur de afsluiter beetje jammer en dat ze 10 euro durfen te vragen om je auto in de modder te zetten en vervolgens 3 uren vast te staan na afloop vind ik bijzonder!!
Hele toffe dag gehad en ja het was anders dan normaal. Dat strand brengt je toch in een wat andere stemming direct. Mijn helden van de dag: TOA, Sequence & Ominous en Ophidian & D-Passion. eeindshow zag er ook weer fantastisch uit al vond ik het wel jammer dat iedereen vooral aan het kijken was.
weer was kut.. het verkeer was echt zo slecht geregeld... echt een minpunt voor de altijd zo geweldige defqon...geef het of een andere naam...of volgend jaar gewoon weer op almere strand... want dit was gewoon bagger slecht geregeld allemaal!! verders met me eigen clubje ckr vermaakt....
Geweldig!! Doe mij deze Defqon maar!! Wil nog steeds terug, fucking heimwee!! Ran-D & Adaro + Luna & Crypsis ! Om maar te zwijgen over de eindshow
Luna & crypsis! meesterlijke set , raw hardstyle zoals het hoort. en kevin kans klapte er ook maximaal op! voor de rest was er weinig saamhorigheid op het terrein en dat deed de sfeer niet te goede
Ben ik de eerste met een waardering? Nou het was super
Defqon was SUPER zoals altijd..Alleen echt te jammer van de locatie..Defqon hoort gewoon op Almere strand! Defqon wordt op deze manier normaal en niet meer speciaal..Maar ondanks alles toch een top dag gehad! Vooral het einde was geweldig!!!!
Nope Defqon gevoel was absoluut niet aanwezig, wel leuke locatiie, muziek was goed, alleen het echte Defqon gevoel gemist... En de bussen op het ein wat een DRAMA
Heet weer en de kou hebben een hoop verzout voor mij! Miste de sfeer en de locatie vond ik niets bijzonders! Deepack , the Prophet & Mental Theo waren de helden van de avond !
Zeer goede defQon wederom, nieuw terrein is mij, ondankt het weer, goed bevallen... toch waardeer ik het voor het eerst met een zeer goed ipv geweldig, de afvoer van auto's etc. moest beter!
Leuk feestje, voelt een beetje Q-Base achtig, en ja daarvoor ga ik na Q-Base, dus volgend jaar gewoon weer aan het stand. E-Force en G4h waren wel de shit!
super vermaakt, jammer van de terugreis duurde 2,5 uur voordat we het terrein af waren, en oh jeej wat had ik een Q-base gevoel daar ! Jammer genoeg geen Defqon gevoel, meee terug naar almere strand ! verder toppie !
Wat een heerlijk feest ! Afsluiting was magisch ik heb echt genoten van mijn eerste defqon en dit is zeker niet mijn laaste ! wel jammer dat er geen zonnetje was
Locatie; tegenvaller, aankleding was ook minder maar al met al hebben de dj's 'defqon' gemaakt! wat een drukte na afloop van main! ik zeg terug naar het strand!!!!!
Jammer van het weer, maar heb me toch prima kunnen vermaken net voor de rechter bar bij de Black, daar was het tenminste verharde grond en geen modderbad
goed geamuseerd maar misschien dat het aan de regen lag maar de locatie vond ik minder en twijfel om volgend jaar te gaan maar al met al een geslaagd feestje!!!
na het eerste uurtje regen ging het gewoon lekker los.. aan de producer in de silver ...alleen die bussen daar word je niet goed van.. 1 keer en nooit meer.. tot volgend jaar proost
Ophidian vs D-Passion Sequence & Ominous duidelijk de sets van de dag! Luna vs Pavo was ook erg leuk. Parkeerplaats aan het einde was idd kut maar goede muziek in de auto maakte het goed te doen.
Beter als vorig jaar... maar t lijkt de laaste 3 jaar wel minder te worden.. vorige edities 1 tm 6 veel beter !!! industrial area was weer eens een aanfluiting... d-passion vs ophidian was vet !!
Ondanks de nieuwe locatie en de regen heb ik me eigen toch vermaakt in de Blue en op het einde bij de Mainstage, jammer dat er niet zo'n goede sfeer hing maar heb me goed vermaakt met iedereen
Vet feest Ik had alleen die eene goser z'n nr niet Verder moet Q-dance zich diep schamen voor de wanorganisatie op het parkeerterrein. Gewoon 13 euro vragen voor parkeren en het dan zo slecht regelen
Over het weer zullen we het maar niet hebben, daar hebben we geen invloed op. Maar verder ... Absoluut niet de beste Defqon! Lokatie Almere is veel beter. Het leek gisteren wel een marktplaats. Wat mij betreft volgend jaar weer op zoek naar een nieuwe lokatie. Op de main veel dagjesmensen die maar niet wilden losgaan op de muziek, erg jammer. Blue daarentegen was geweldig!
Jammer dat geklaag over locatie en weer, Ik vond de aankleding vanuit de bus aankomst , juist vet, na vorig jaar is dit een hele verbetering, en echt dikke sets op de black gehoord de hele dag, met heerlijke afsluiting op de Main, SUPER DAG!!
GE NI ALE muziek in de blauwe tent! Verder Sequence & Ominous en the Machine ook bazensets. Oppernazen Ran-D vs. Adaro het was weer een ouderwetse defqon met alleen maar mafkezen, briljant!
Het echte Defqon gevoel is wel een beetje weg hier(misschien ook vanwege het weer), maar ondanks dat toch een topfeest beleefd! Wildstylez, B-Front, Noisecontrollers En een speciale vermelding voor de gruwelijke eindshow!!
Wat een feest Van begin tot einde uitstekend vermaakt Laatst paar uurtje op de Red waren tot volgend jaar!
Volgend jaar nieuwe locatie? Hoek van Holland misschien? Haha..Ten eerste: ik ga het weer ZEKER niet de schuld geven van gister want ik heb er eerlijk gezegd wel van genoten. Een keer wat anders is ook leuk, beetje miezeren, zooitje blubber onder je poten en slenterend het terrein heen en weer gaan. Jammer van de laatste 2 uurtjes, alles werd iets grimmiger en dat resulteert bij mij in een "Zeer Goed" i.p.v. "Geweldig"... Zoiezo volgend jaar weer present.
zeker een goed feestje heerlijk vermaakt in de Black, Blue en Purple geluid en sfeer waren hier top!! Luna vs Crypsis, Amnesys en The Machine en ik vond de regen wel lekker
Was zeker weer heel goed feesie!! tis toch anders dan op almere strand!!maar de aankelding, indeling en de eindshow waren echt geweldig!!! hopen dat volgend jaar de zon schijnt!!!
bus 82 wat een mongool konden de bus niet vinden zijn we uiteindelijk met bus 84 naar huis gegaan ... als het op deze manier allemaal georganiseerd wordt is het voor mij geen defqon meer !!!
Heb een GE-WEL-DI-GE dag gehad! Heeeerlijk! Het weer mocht de pret niet drukken en heb genoten op de silver en black.. Heerlijke afsluiter van Negative A en op de Silver van Ophidian, maar alleen wel een beetje vreemd dat beiden ineens midden in een plaat PER SE moesten stoppen Verder niks te klagen!
wederom een heerlijk feestje gehad!!! ondanks de regen overdag!! heerlijke sets gehoord!! helden vd dag waren Luna vs Pavo, deepack, the prophet en ZATOXXXXX!!!!!
ik heb me zeer goed vermaakt de bleu was geweldig ultra violet was ook top main stage niet veel geweest maar vette opbouw en wat een afsluiter met het vuurwerk prachtig alleen de terug reis met de bus wat een chaos kon me eigen bus niet meer vinden maar met een andere bus richting almere gegaan gelukkig voor de rest zeer goed festivalletje
Wel leuk, heb betere editie's gehad, ik kreeg bijna het gevoel dat ik weer op lowlands was, Defqon hoort op het strand, maar goed wel flink naar de klote gegaan en gezellig gehad...en het geluid bij de Black was lekkerrrrr
Door het mindere weer niet echt het typische Defqon gevoel gehad. Biddinghuizen trouwens wel gewoon top. Niet meer dat zand gesjok van de ene kant van t terrein naar de andere. Voor mij een blijvertje... En parkeerchaos?? Gewoon extended dus nergens last van
Helaas voor mij de minste Defqon waar ik ben geweest. Weer, locatie, sfeerloze main, tegenvallende sets waren zeker minpunten. Laatste twee uurtjes wel lekker los gegaan in de Blue, maar het geluid dat er om 22u mee kapte was dan ook weer een beetje jammer Wel voor Titan, heb genoten, maar echt sneu voor die gast als je eindelijk mag afsluiten in de Blue
Ik miste het Defqon gevoel... Misschien gewenning na 8x Almere strand. Ook de sfeer vond ik niet echt.,kwam misschien door t weer. Geef mij maar t strand, dat deed t ''m. Beetje Q-base maar dan in 't daglicht. Het was top met de vriendjes/vriendinnetjes,dat zeker!
main wat een kutsfeer! teveel buitenlanders teveel dagjes mensen. BLUE dat was de plek! poe alpha² wat een geweld evenals Crypsis & Luna, het geluid was daar tevens ook perfect
Geweldige dag gehad, G4H ging helemaal gek! Ik bedank bij deze ook mijn vrienden en vriendinnetjes het was super gezellig! Volgend jaar toch maar meer volume op de main, verstond er geen zak van!
De echte charme van Defqon is er niet op het nieuwe terrein.. het is nog steeds een vet festival maar geen Defqon meer Super naar mijn zin gehad, dat wel, ondanks het weer! Magenta stage Vet
ik heb me vermaakt maar dat kwam vooral door alle bekende waar ik het gezellig mee had Locatie vond ik niks (N) je moest een end lopen vanaf je auto en terug dus ook weer (N) geluid bij BLACK had van mij ook harder gemogen Volgend jaar maar weer gewoon Almere Strand QDANCE
Sei2ure & Synapse waren AAN jammer dat The Outside Agency iets te laat was maar zette wel een dikke set neer! Dj Producer is zeker BAAS! en Ophidian en D-Passion zeker dik! SILVER
8ste keer Defqon en hoewel het echte orginele defqon gevoel toch minder is door de verandering is van locatie heb ik me wederom super vermaakt.Jammer genoeg geen zon dit jaar, maar die miezer regen was niet eens storend. Ik heb me weer super vermaakt!! Bedankt me lieve vriendjes en vriendinnetjes voor de onvergetelijker dag!
Was een topfeest, heb me zeer goed vermaakt! Maar ik miste toch wel de zon, het strand, het water, de gigantische stofwolk en de defqonsfeer! Aan de andere kant is dit terrein veel beter geschikt voor de mensenmassa, je was heel snel van de ene naar de andere kant en heb nergens hoeven wachten! Kortom topfeest, maar zal wel even duren voor ik 8 jaar almere strand kan vergeten.
Luna vs Cryspis & Adaro vs Ran-D % and DEEPACK wat een BAZEN! De blue bleef maar gassen teringg alleen jammer dat het 3 uur duurde voordat we uit flevoland waren en de main vond ik qua geluid ook tegenvallen!
ik heb 6 edities van lowlands meegemaakt dus was al bekend met het terrein, ik mis het strand niet echt. Wel zuur van het weer waardoor het blubberhuizen werd Faniac goed gedaan ouwe!!!
Ondanks de regen en de modder zeer goed vermaakt, endymion alleen jammer van die bussen bij de terugweg wat een chaos
defqon was super Bleu, Black&Silver . maar vooral ook de Camping (party's)
afgezien van de regen, toch uitstekend vermaakt !! black
Wat een editie was dit weer! Nieuwe locatie is echt stukken beter, alles is lekker beloopbaar! Topsetjes gehoord in de Blue, UV en de afsluiter Noisecontrollers was echt fijn! Toppers van het feest: Ran-D vs Adaro! Allejesus wat een geweld!
DEFQON 1. ondanks dat deze eerste editie van DefQon in biddinghuize me, mede door het donkere weer, een soort Q-base gevoel gaf was het toch een DefQon uit duizenden Crypsis & Luna Hoe vet wil je het hebben Dat geluid en dan die kicks Verder: Arkaine, Slim Shore, Wildstylez, E-force & Waverider errug vet
Genoten van het hele weekend!! The Pitcher, Prophet en Zatox (en vele anderen)waren geweldig!! BEDANKT Q-Dance
Lekker feestje gehad Niet zo veel last gehad van de regen De Blue stond wel echt te vol Maar Jack of Sound, Zatox, B-Front en Angerfist & Outblast Mooie eindshow ook
Afsluiter van blue ongekend, iedereen ging los. Strand was wel fijner.
Eerste keer Defqon is dan ook een feit. Af en toe had ik het gevoel dat er net wat miste, maar de Blue heeft heel veel goed gemaakt! Wát een geluid en sfeer daar zeg.
Duurde lang voordat ik erin kwam, jammer van die kak regen overdag! Deepack knalde er goed op in de blue, maar E-force held van de dag in purple wat was dat vet zeg! Blue & Purple wel erg dik geluid
Nieuwe locatie is altijd wennen. Helaas geen zand in de schoenen bij thuiskomst. Het weer zat ook al niet mee. Al met al een prima dag gehad....met name in bij Purple en Blue. Chris One.....wat een held blijft dat kereltje toch! Terrein verlaten was praktisch onmogelijk.....bus heeft er 1,5 uur over gedaan! Mensen per auto nog langer!
Q-dance heeft deze keer wel een nagenoeg perfect feest neergezet. De nieuwe locatie is heerlijk (alles lekker dicht bij elkaar), het geluid was haast overal in orde en heb uitstekende setjes meegemaakt. Leuke gezellige sfeer ook vond ik! Enige echte minpunt was het weer, maar dat kan Q-dance niet bestellen helaas.
Het was een dag van ups en downs, al was dat te danken aan het weer. Organisatorisch zat het gwn goed in elkaar, Mooie aankleding van de area's en alles niet te ver uit elkaar. Sandy Warez om 4u meteen vol gas erop
DefQon.1 hoort op t strand, dit was meer Q-Base overdag...In de blue, grey en black was t wel goed vertoeven Jammer dat het geluid alleen vooraan goed genoeg was.. Maar heb toch wel een leuke dag gehad Was alleen het geld zeker niet waard!
Op zaterdag 25 juni vindt Defqon.1 Festival plaats op Evenemententerrein Biddinghuizen. Aanstaande zaterdag, 9 april start de kaartverkoop voor Defqon.1 Festival op Q-dance.nl. 379
Het Openbaar Ministerie (OM) in Flevoland overweegt dit jaar op Lowlands en dancefestival Defqon.1 een 'patseraanpak' te introduceren. Festivalgangers met blitse auto's en dure sieraden zullen dan moeten bewijzen, dat ze die ook kunnen betalen. Het OM wil naast de gebruikers ook de dealers aanpakken met een 'wasstraat', zo tekende dagblad De Stentor op. Lowlands is onaangenaam verrast door de berichtgeving over de controle van bezoekers. Volgens het OM betreft het slechts een idee en geen nieuwe aanpak. 333
De verhuizing van Defqon.1 naar Biddinghuizen zorgt voor nogal wat opschudding. Maakte eerst de burgemeester van Elburg zich zorgen over geluidsoverlast, nu maakt de Drontense ChristenUnie bij monde van de heer Oosterveld bekend dat hij zich zorgen maakt over gehoorschade die de op Defqon gedraaide muziek teweeg zou kunnen brengen. 184
Het hardstyle dancefestival Defqon.1 verhuist dit jaar van Almere naar Biddinghuizen. Dat maakte burgemeester Aat de Jonge van de gemeente Dronten bekend tijdens de nieuwjaarsreceptie. 529
Ongeveer 50 procent gezien en is natuurlijk altijd leuk om in de collectie te hebben..Al meer hc dan vorig jaar! Maar hebben er de eerste 20 minuten meer mensen problemen met het geluid? Volume up, Volume down (of ligt het aan mijzelf?)
waar ik wel last van heb is dat je de dvds moeilijk uit de hoes krijgt
Inderdaad
Ik heb nog niet de hele dvd gezien. Maar ligt het mij of zit er een effect over het beeld heen elke keer..? ik vind het niet mooi
+ Die documentatie is erg kort.. jammer helaas vind ik altijd wel leuk om van alles te komen te weten over het festival enzz
En bij de eindshow word heel vaak publiek gefilmd... WAAROM ? Je ziet toch geen flikker omdat het donker is
En bij de eindshow word heel vaak publiek gefilmd... WAAROM ? Je ziet toch geen flikker omdat het donker is
Inderdaad, en ik heb het idee dat de beelden niet altijd kloppen met de muziek. Doe mij het filmpje van ibo orgut maar. Daar kun je het veel beter zien.
Ik vind de dvd niet zoveel aan. Impressies van de andere stages zijn erg slecht. De silver slaat werkelijk nergens op (muziek en beelden kloppen totaal niet en de tracks zijn vaag), de blue is erg matig camerawerk en de green is belachelijk kort. Ook is de track keuze niet de mijne maar dat is een kwestie van smaak. Wel goed dat ze wat meer aandacht aan de Black besteden.
Inderdaad, en ik heb het idee dat de beelden niet altijd kloppen met de muziek. Doe mij het filmpje van ibo orgut maar. Daar kun je het veel beter zien.
+1, maar dat kanaal is dus leeggeveegd. Alles van Qontinent, Trance Energy, Sensation etc is weg. Mega zonde, nu zou ik hebben gewenst dat ik backups had gemaakt.
+1, maar dat kanaal is dus leeggeveegd. Alles van Qontinent, Trance Energy, Sensation etc is weg. Mega zonde, nu zou ik hebben gewenst dat ik backups had gemaakt.
Mooi K*t ja....was zo vet in beeld gebracht die eindshow @ DefQon
zodat jij die dvd ga kopen en q-dance weer wat extra geld kan verdienen .
zakkevullers
Lijkt me niet aangezien id&t de video's van sensation zelf in de favorieten had staan.
Het zal er toch wel iets mee te maken. Met name beeld van Sensation werd altijd van YouTube geweerd, en heer Ibo (manager @ Q-Dance) had gewoon de complete opening online staan. Denk dat de hoge heren dit dus niet fijn vonden. Zeker weten doe ik het niet, want hij reageert niet op Twitter.
Als er auteursrechten geschonden worden dan haalt youtube de video's gewoon weg. Nu zijn ze door de gebruiker zelf op privé gezet. Dat is toch heel anders. Dit kan heel veel redenen hebben.
Prachtige dvd leuk als herinnering!! Maar die van vorig jaar en 2009 vind ik wel beter, niet omdat het almere was of het weer tis de muziek keuze die niet echt overeen komt met de beelden. Op de pc gaat de volume hard en dan iets zachter erg irrie maar op de dvd speler heb ik er geen last van... Erg vaag. Maar goed ben er blij mee, en ook met het defqon rugzakje !!!!