Hoezo verdwalen.. Ziekelijk groot festival, en HOE! Heb me echt heerlijk vermaakt! Q-DANCE TUNNEL OF TERROR GRUWELIJK! En natuurlijk de superafsluiter van DAVID GUETTA! En DJ Tiësto onbereikbaar? Hoe was dat mogelijk! Mystery Land, gefeliciteerd met je 15e verjaardag! Gewoonweg TOP!
IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUGIK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL
In 1 woord geweldig, kan er niet meer over zeggen Heb me uitstekend vermaakt!
aankleding main laidback luke was de man daar, vond guetta toch erna een tempo'tje omlaag gaan. snel nog ff Q, the prophet, HEERLIJK wat ik heb meegemaakt. worden mij alleen toch net wat te veel kaarten verkocht want het was echt druk!!!
Net de Efteling haha heb me ogen uit gekeken! Overal was wel iets heel dikke aankleding! Verder was de Pussy Lounge helemaal los!
WAT EEN DIK FEEST!!!! HULDE HULDE voor ID&T!!!!! Hele set van TIESTO gehoort, FUCKING AMAZING!!!! HEER EN MEESTER !!!! God van de dance muziek!!! Zijn set was echt SUBLIEM. HULDE HULDE!!! Sfeer bij isos zoo goed!!!! Mensen allemaal bedankt voor dit geweldige FEEST!!!!
ODE aan dj Rush!!! Wat een sfeer bracht deze man weer . Verder gruwelijk goed feestje gehad!
helemaal super!!!
Geweldig vermaakt, wat een klote gedoe wij waren op ingang noord beland aan het einde en moesten naar zuid, mochten we er niet meer in en de poltie + beveiliging wezen ook nog eens de verkeerde weg aan een andere maat van me die heeft de bus gemist..erg jammer om zo'n fantastische dag zo te eindigen. Trouwens jammer dat ik aan het einde niet meer kon hakken door de drukte op q-dance, zo mogen daar ook wel wat langer hardcore draaien maar goed, het blijft q-dance waar ik overigens diep respect voor heb
Mooi festival (op Grolsch na) maar logistiek gezien hier en daar een ramp. Tunnel of Terror en Q-Dance waren ff leuk maar thuisbasis was de r_AW en wat sloot The dj Producer daar genadeloos vet af zeg, held
Leuk feest totdat un sukkel die munten verkocht aan mijn vriendin even dacht minder geld terug te geven en dat de organisatie die medewerker gewoon in zijn gelijk stelde en zij moest maar briefje schrijven om evt haar geld terug te krijgen. Echt de organisatie die over de munten gaat krijgt DIKKE min, stelletje oplichters En daarna al met al ons feest naar de klote, Bedankt !!!
Voor mij de BESTE mysteryland ooit!!! de muziek was echt helemaal top!!!! Menno de Jong, Sean Tyas, Airbase en Bas en Ram. En bedankt alle lieve vriendjes voor deze onvergetelijke dag! een vette 10 voor de organisatie! SUPER!
Mooi weer, leuke mensen en fantastische muziek. Chris Liebing gaf een super setje weg! Maar wat Rush later presteerde was subliem! De set van de dag. 2 uur nonstop gaan! Hierdoor al het vuurwerk en de lasershows gemist. Verder weer heerlijk rondje kunnen lopen en er was weer veel aparts te zien. Net niet geweldig, maar 't zat er tegenaan.
Feest zelf was een btje jammer maar heb me goed vermaakt met de leuke mensen
Geweldig, Fantastisch feest!! Beetje jammer van het einde,,!! Verder was alles perfect geregeld
ID&T die je bij de persingang weigert door hun eigen fout, waardoor je illegale praktijken uit moet gaan voeren (lees: openstaand hek doorlopen zonder security), niet meer bij tiesto kunnen kijken en iemand vragen om een foto van ons te maken en die em dan laat vallen...lens kapot. Verder waren David Guetta, Tocadisco en Laidback Luke heerlijk, mooi vuurwerk ook, en superaardige mensen in goede sfeer!
Mooiste feest van het jaar!! Wat een geweldig spektakel!!! Dj Rush de held van de dag en de afsluiting bij de Q-Dance was echt geweldig mooi!!! Ontzettend genoten!!
Feestje van het jaar! Tiesto was heel lekker bezig, superset! En wat een mazzel met het weer. Felicitaties voor ID&T
Wat een mooi feest en behalve de dj's ook alles er om heen. Geweldig genoten van alles! Prima geregeld: eten drinken, toiletten! Afsluiter Tiësto: een set zoals het hoort aan het einde van een feest! En mensen die het te druk vonden: raar he...als er 60000 kaarten verkocht worden! Dat weet je van te voren!
Wat een gewandel...JEUTJE niet normaal, maar onderling kei gezellig en jaaaa die afsluiter van Francois
Het was gruwelijk tenminste de dirty dutch tent waar we de hele avond waren was heel vet! helaas veel tijd verspilt met zoeken naar mensen en tenten bah !
Was weer een top feestje, goed vermaakt, hardwell in GLDJS, dr. lektroluv, laidback luke en boys noize waren top ! David guetta minder enthousiast over net als tocadisco ... alles verder goed geregeld
Boys Noize was HET hoogtepunt...damn wat fijn check it : http://www.youtube.com/watch?v=CJyfVQxKne8
Erick E was lekker bezig, classic tent was erg gezellig en bij Funkerman en Fedde le Grand lekker uit me dak gegaan. Maar wat een smerige mixdrankjes werden er verkocht GoFast is echt niet te zuipen wat een bocht.
Mijn 1e ML maar dit gaat hem denk ik niet meer worden. Ik vond het veel te focking massaal. Niets voor mij.. Doe mij maar de wat kleinere feesten! En na afloop nog een eeuw lopen naar de bus die dan niet weg kan omdat er nog ruim 100 bussen voor staan. Dat is echt heel slecht geregeld. Verder zat de organisatie volgens mij wel prima in elkaar, zoals ik ben gewend van Q-Dance. Zonde dat mijn ervaring van zo'n bekend feest zo tegen viel! Q-Stage heb ik me wel vermaakt. Jmmr dat niet iedereen daar wou blijven!
Ik ben alleen laatste 3 uur op het feest aanwezig geweest. eerste half uur alleen rond gelopen, zag er allemaal magisch uit haha. Q-dance podium was egt mega vet evenalsde muziek. Egt nog ff loos gegaan
T-I-E-S-T-O Held van de dag!! Verder een superleuke dag gehad! Genoten van begin tot het eind!!
2 woorden..Harde piemel
Super feest!! Volgend jaar weer, maar hopelijk sluit er dan iemand anders af op de main!
In één woord: geweldig!
ML 2008: Gezellig, prachtig weer, mooie lokatie, leuke mensen en de liefde van mijn leven, Alleen....de muziek was dit keer echt een van de mindere kant van deze ML. Waarom niet doorpakken en afmaken met waar je mee bezig bent? Steeds een pauze of rare overstap waardoor je verplicht stil komt te staan. en inderdaad een hersenloze kaart Ook Tiesto gemist, maar dat kwam door de drukte. Niks aan te doen, alleen jammer. Next year: Again!
[KYA] WAT EEN WEERGALOOS FEEST!!!! die ZON! hmmmm... Sean Tyas, Airbase en vooral Bas en Ram met al die classics, helemaal LOS! Tiesto konden we niet meer heen omdat het vol was, maar de classics maakten veel goed. Mooi vuurwerk ook en DIE MOLEN BIJ DE Q: Vette shizzle!!! gewoon een 10, perfecte organisatie en 2 trance tenten, jeeee!!!
Mystery Land 2008 was ook nu weer helemaal het einde, MAAR: het lijkt ieder jaar wel drukker te worden...
Vond het een super feest!!!! Beter dan vorig jaar!!!! Lekker weer, sfeer perfect en heerlijke muziek!!!! Volgende keer toch iets eerder van huis gaan hahaha
Super feestje gehad. Op een paar druppels na lekker weetje gehad. Marco- V / Marcel Woods / Tietso Afsluiten op main met vuurwerk is altijd leuk, maar die set van Guetta was echt veel te makkelijk. Op naar volgend jaar!!
Voor mij was dit de aller SLECHTSTE M-L ooit!!!! Het drama begon al bij het binnen komen weer een te kleine ingang(leren ze het nu nooit??) rond 18:30 begon de drank al weer op te raken...de leukste tenten waren te klein!!!en ik vond dat er dit jaar omdat het 15 jaar bestond ZEKER wel een thunderdome tent moest zijn...en toen nog de terug tocht ruin 1,5uur zoeken naar de auto P-BOS KLOTEN!!!!!!Wat een DRAMA....
Alleen jammer dat je half wordt aangerand door de beveiliging bij binnen komst en dat zonder te vragen
geheel top, kan niet wachten op volgend jaar, vooral laatste liedje op main stage was te gek
Ik heb geweldig genoten van deze dag met mijn vriendjes en vriendinnetjes, Alles goed geregeld. En Nic Chagall was de topper van de dag, in 1 woord SUPER.
Geweldig feest! Dit was me eerste keer, maar zeker niet de laatste. Wat een sfeer hing er bij de Q-Dance stage. Geluid, opbouw, show waren ook allemaal goed! Top gedaan!
Leuke opzet, kansloos bier, TECHNO & Pussy Lounge!!! RUSH knallen die laatste 2 uur!! prachtig! Tunnel of Terror humor! verder ultiem festivalweertje, en gewoon gezellig publiek over het algeme en...
Wat een heerlijke ML weer!! En voor mevrouw de Zon!!! Sean Tyas, Airbase, leuke nieuwe ontdekkingen! En Bas en Ram in de classics tent..... Lekker staan knallen....Tot volgend jaar!!!!!!!!!!!!
WAT EEN HEERLIJK FEEST goeie sfeer leuke mensen met t zonnetje erbij PERFECT TE NOEMEN!!! Muzika del Mystery >>GreenV Lektroluv vet ISIS LoCoODiCE laidBaCkLuke ..Guetta >> KALKBREaNNER AFSLUITERRRR
Mwoa, een leuk feestje, meer niet. De sfeer was in sommige tenten echt heel ver te zoeken (Stealth), het was veel te veel lopen en ook de aankleding van het alles was eigenlijk hetzelfde als vorig jaar. Niets wees erop dat het feest 15 jaar bestond, had ID-T wel wat meer aanacht kunnen geven ipv alle WTTF decorstukken maar weer gewoon her te gebruiken. Gelukkig was het erg gezellig met m'n vriendjes en vriendinnetjes, want verder was het duidelijk minder spectaculair dan de voorgaande edities
Leuk feest maar wat is zoon dag duur! Pfff..maargoed buitenom het geld lekker weer gehad leuk sfeertjeVolgend jaar weer? geen idee?Funkerman, Laidback luke Chuckie
In alle opzichten was het zo relaxed dat het zelfs op de parkeerplaats toen we stonden te wachten nog goed uit te houden was met alle mensen om ons heen
leukie feesie weer is dicht bij huis...vond beetje tegenvalle dit jaar , day-mar opende lijp .. heerlijk meesterlijke snelheid (gehoorgasme)... en Raw had ook wel zo zijn ding
op het eind slecht geregeld bij de uitgangen & veel te druk! maar al met al een top feestje!
Super festival vond het geen jubileum gewoon een standaard festival geluid op de Q dance stage vond ik wat zacht staan vergeleken met de mainstage van decibel maar zal wel komen door de geluids norm die ze moesten houden de maximale aantal db's,mainstage vond ik wat klein kaal wat betreft aankleding en tijdens de set van erik eerdhuize moesten ze nog nood drang hekken plaatsen,hulde aan dove elkebas(the prophet)masterlijke set en niet te vergeten carlos(mc Ruffian) altijd de goeie timing als ie wat zegt tot volgend jaar 2009
Het ging weer helemaal loos! Hawtin, Loco Dice, Warren Fellow, Rejected en als zalige afsluiter Rush
Binnenkomen echt een fokking drama (ruim een uur buiten staan wachten) en wegrijden is ook altijd kut en ook nog 's m'n nokia verloren maar wat een vet feest!! The Prophet sloot ge-wel-dig af!!!
na 97,98 indoor en fest,99,2000,2001,2002,2003 en 2004 nu mn 10 de en laatste editie voorlopig!wel gezellig,ook vette dingen als liebing,lektroluv,hawtin en prophet op de main en t weer was top,maar te druk en te commercieel.
Sinds 2001 weer eens mysteryland, .. wat een feest. BRILJANT !!!!!!!!! ... . . 1 minpuntje "De Kaart" Pfff daar snapte ik echt niets van, pas op het eind werd hij een beetje duidelijk
Rejected was een beetje tam, daarna door naar Andre galuzzi MEGA, heerlijk en hard. Richie draaide lekker alleen de sfeer was minder, Tiesto -> Held, Rush mega! Die gast had er duidelijk plezier in! Aankleding vond ik niet overal even tof, maar het was een toffe dag!
heeeeeeelemaal super, mijn eerste keer maar zekerweten niet mijn laaste keer. voor mij was Q-dance stage toch echt het hoogtepunt van de dag samen met dj rush. heerlijk vermaakt met al mijn lieve vriendjes en vriendinnetjes. alleen ook 1 minpuntje, 2 fucking bonnen voor 1 flesje water, beetje jammer. voor de rest goed geregeld, wc's waren oke, aankleding van het feest was grandioos en de drukte heeft mij erg meegevallen.
Ongelovelijk wat een dag super weer en na week regen geen modder festijn TOP terrein dus!! Heerlijke genoten bij de Eclips tent met als knallers Marcel en Jochen, Volgende jaar hopelijk weer.
Vet feestje! Marco V zoals normaal super Marcel Woods was ook weer knallen Roger Sanchez draaide ook heeeel vette platen, alleen jammer van het kutgeluid daar Qua muziek en sfeer heb ik wel betere feestjes gehad
MASTERLIJK dat is het juiste woord voor deze dag! Wouw ik heb veel gezien maar dit overtrof ALLES!! Laidback Luke was de man van de dag, na bijna anderhalf uur gedraaid te hebben op de main ook nog door naar Creamfields met 'n privéjet wtf?! dikke voor die gast, verder Dirty south erg tof, Richie ok, en Rush haha niet te geloven wat een geweld!!! Zeker voor herhaling vatbaar
damn. het zag 'r echt super mooi uit. wat 'n vette locatie is 't ook oa genoten van wildstylez, lucien foort, joost van bellen, goose live & the prophet
in een woord genaail vet vet vet vet oh 5 woorden gewoon echt fantastisch. ook veel pluspunten organisatie (veel wc genoeg barren mooie stages en weer een tegek main)
Er moet steeds meer uit de kast worden gehaald om nog echt kippenvel te krijgen, maar dat had ik gister zeker wel!! Heerlijk weer en supervette show, lasers en opbouw weer. Super vermaakt!
Voor de zesde keer op rij een waanzinnig volksfeest gehad! Lopend heen, kruipend terug is wederom op gegaan voor deze editie.. Main stream vieze dutch was goddelijk Techno troopers taking it the harder style Rush!
RUSH was zeker het wachten waard!!! Gelukkig veel bekenden,gezellig, want de rest
Dik vermaakt bij Q-dance en tunnel of terror ........ Grolsch
Het was wel een goed feestje, maar vond het veels te groot! Heb volgens mij de halve marathon gelopen joh Daarnaast vond ik het erg commercieel en had het niet de sfeer als andere festivals die ik heb meegemaakt. Q-dance vond ik nog de beste plek om te staan. Muziek stond lekker hard en beuken met die hap
Echt super vet! Vooral bij Mainstage en Dirty Dutch geweest maar bij allebei werd super lekker gedraaid. Supervette afsluiting met David Guetta, je kreeg je eten en drinken snel en het was super lekker weer. Volgend jaar zeker weer!
vond het erg gezellig met 2 dinnetjes ook hoop leuke mensen ontmoet girls love dj's ,dirty dutch en flamingo night was top verder weinig gezien merkte weinig van 15 jarig bestaan aankleding vorig jaar mooier al met al toch wel voor herhaling vatbaar
HEERLIJK FEEST! Niet het geduld gehad om te wachten tot Tiesto fatsoenlijk ging draaien, Airbase was briljant! Evenals het zonnetje, de aankleding, de sfeer en al die lieve vriendjes
Q-Dance as always..Heaven..! Volgens ons is het nog nooit zo volgepakt geweest..beetje minder dus..staat het uit je dak gaan soms behoorlijk in de weg
Doe mij toch maar IETS kleinere festivals. Dit was té massaal, was helft van de tijd bezig met de groep weer compleet maken. Daarbij is David Guetta een PANNEKOEK. egocentrisch alleen maar zn eigen hitjes draaien met af en toe een 538 dancesmash hit uit het jaar 0 er tussendoor zoals i need a miracletroep van fragma.
Het was echt een suuuuper feest! Ik kwam eigenlijk voor mijn twee helden: Richie Hawtin en Boys Noize. Na Mysteryland valt Richie Hawtin af als mijn favoriet. Motherfucker ga lekker commerciele softe rotzooi draaien als je op de main staat!! Gelukkig heeft Boys Noize zijn falen DUBBELDIK goed gemaakt!
super dag gehad!! geluid was goed bij de Q-stage, eigenlijk alleen maar dikke sets gehoord, alleen jammer dat er veel tracks 2 keer voorbij zijn gekomen
geweldig!!!!! weet bij god niet wie ik allemaal heb gehoord maar marco v was echt fantastisch en dat groene mannetje ook. enige tegenvaller was toch wel david guetta. vuurwerk en lasershow maakte een hoop goed evenals die fakkels die her en der over je heen vlogen. amusement ten top hehehe
BOYS NOIZE!!!! Beetje jammer van Dr. Lectroluv....
Lekker feest..Blijft toch altijd veel lopen dat mysteryland Maar uiteindelijk me wel weer heel goed vermaakt! Liebing was uiteindelijk HEERLIJK op dreef..Lekker om weer eens met Rush af te sluiten..Waar was nou die classics stage
Rush heel vet, Liebing dikke tegenvaller.. techno tot Rush sowieso sfeerloos. Eervolle vermelding voor N-Vitral en Rude Awakening, met helden livesets
hele feest super, alleen David guetta was een drama... draaide alleen maar bekende nummertje, aanfluiting voor een jubileum-afsluiter. Verder alles zoals vanouds goed geregeld
Leuk feest weer, al hoewel ik vond dat er vorig jaar vele malen beter werd gedraaid! De sfeer was ook wat minder met vorig jaar... maar gelukkig gezellig genoeg gehad Line-up mag wel iets strakker volgend jaar in de meeste tenten vind ik!
super feest, alleen terug was verkk, kut bus!!!! 500 km aan bussen, ga maar zoeken!!!
Marco V en Tiesto draaiden echt waanzinnig goed. Helaas rind half 11 nog naar Main gegaan, om bij een waardeloze Guetta met een verkachte versie van Delerium en als abolsuut dieptepunt hard rock muziek aan te horen. Was het enige minpunt van een super dag.
Darkraver waarom stond deze man niet op Q Dance Mainstage? In ieder geval hij roeleert
Geweldig! Volgend jaar weer!
slecht georganiseerd, veeeeel te druk (stamp maar vol) te kleine tenten, slecht parkeergelegenheid (duwen maaarr) veeeeeel te commercieel, dat ze daar 60 euro voor durven vragen zeg.... Schandalig!! Op een gegeven moment zaten we vast bij GLDJ's (ergens achter in een hoek gepropt podiumpje)., konden geen kant op.... Voor 4 euro entree heb je in breda dezelfde muziek maar met een FATSOENLIJKE BAR!!!!! Eens, maar nooit meer dus!!!
Aanstaande zaterdag host Thunderdome weer een area op Mystery Land en niet zomaar een area. Als ode aan de tunnel of terror uit de begin jaren van Mystery Land doet Thunderdome dit jaar nog keer de Tunnel of terror. De line up voor de tunnel of terror is als volgt; DaY-már, Angernoizer, RDZ, The Vizitor, Lady Dana (early terror set), Akira, Drokz en MC Justice. 230
Mystery Land is al weken helemaal uitverkocht. Heb je geen kaart kunnen bemachtigen, maar wil je toch sfeer proeven? Zet je radio of pc aan, doe je ogen dicht en doe alsof je op het Floriadeterrein bent. 538 Dance Department en Dance-Tunes Radio verzorgen de muziek voor je....live! 25
Alle tickets voor Mystery Land zijn volledig uitverkocht. Nog nooit eerder gingen de 60.000 kaarten voor Mystery Land zo snel over de toonbank, aldus organisator ID&T. Het festival viert dit jaar haar vijftiende verjaardag op 23 augustus in de Haarlemmermeer. 208
Met 18 podia en meer dan 150 artiesten op het programma, onder wie David Guetta, Richie Hawtin, Fedde le Grand, Tiësto, Roger Sanchez, Green Velvet, Marco V, Chuckie, Boys Noize, The Prophet, Loco Dice, Isis, Rush en De Jeugd van Tegenwoordig, kan het niet anders dan een extra feestelijke editie worden. 247
Op zaterdag 23 augustus viert het oudste dance-festival van Nederland, Mystery Land, haar 15e verjaardag met een extra feestelijke editie. Mystery Land biedt dit jaar weer plek aan vertrouwde smaakmakers als All is One, r_AW, Dirty Dutch, Ex Porn Star, GirlsLoveDJs, Rauw, Q-dance en Stealth Records van Roger Sanchez. Tiësto’s In Search of Sunrise en Flamingo Nights van Fedde le Grand staan dit jaar voor het eerst op Mystery Land. 154
Was een super dag.. Mainstage & Flamingonights. Ben nog steeds op zoek naar een foto. Hij zou op id&t komen. Weten jullie of er nog meer foto's komen op die site?
leen jammer dat je half wordt aangerand door de beveiliging bij binnen komst en dat zonder te vragen
maar verder was het super
Heb ik toch echt niets van gemerkt.
Bij mij werd alleen me spijkerjasje wat ik vast had ff doorgekeken en daarna gevraagd of ik nog iets in me zakken had.
Dus geen problemen met de beveiliging gehad.
super feestje!! alleen niet normaal dat ik al mijn chupa chup lollies moest inleveren!!! is me nog nooit gebeurd en ik ben wat feessies afgegaan deze zomer! dat je geen eten en drinken mee naar binnen mag nemen oke maar lollies echt belachelijk volgend jaar mag je zeker ook geen kaugom meer meenemen!!
verder echt beste feestje van het jaar!!!!
Uitspraak van fr33q op vrijdag 5 september 2008 om 10:15: