Hoezo verdwalen.. Ziekelijk groot festival, en HOE! Heb me echt heerlijk vermaakt! Q-DANCE TUNNEL OF TERROR GRUWELIJK! En natuurlijk de superafsluiter van DAVID GUETTA! En DJ Tiësto onbereikbaar? Hoe was dat mogelijk! Mystery Land, gefeliciteerd met je 15e verjaardag! Gewoonweg TOP!
het was een superrr feest jammer dat de tijd zo snel voorbij ging op naar het volgende jaar
1e x Mysteryland en ook direct de laatste x vond het tegen vallen en het is te groot alleen de Q dance stagen was erg vet en daar heb ik het dan ook erg naar me zin gehad mede dankzij de mensen die mee waren
aankleding main laidback luke was de man daar, vond guetta toch erna een tempo'tje omlaag gaan. snel nog ff Q, the prophet, HEERLIJK wat ik heb meegemaakt. worden mij alleen toch net wat te veel kaarten verkocht want het was echt druk!!!
In een woord Geweldig heb echt genoten bij boys noize!!
helemaal super!!!
Geweldig vermaakt, wat een klote gedoe wij waren op ingang noord beland aan het einde en moesten naar zuid, mochten we er niet meer in en de poltie + beveiliging wezen ook nog eens de verkeerde weg aan een andere maat van me die heeft de bus gemist..erg jammer om zo'n fantastische dag zo te eindigen. Trouwens jammer dat ik aan het einde niet meer kon hakken door de drukte op q-dance, zo mogen daar ook wel wat langer hardcore draaien maar goed, het blijft q-dance waar ik overigens diep respect voor heb
Leuk feest totdat un sukkel die munten verkocht aan mijn vriendin even dacht minder geld terug te geven en dat de organisatie die medewerker gewoon in zijn gelijk stelde en zij moest maar briefje schrijven om evt haar geld terug te krijgen. Echt de organisatie die over de munten gaat krijgt DIKKE min, stelletje oplichters En daarna al met al ons feest naar de klote, Bedankt !!!
Ik heb me zeer goed vermaakt, maar ik heb het gevoel dat ik alles heb gemist. Veel te veel te doen in veel te weinig tijd. Dat had ik dit jaar echt voor het eerst. Misschien kwam het door de slechte aflsuiter: David Guetta. De set van Galuzzi was absoluut koning. GZG boot helemaal gemist.; erg jammer. Volgend jaar toch maar weer heen en weer rennen????
Richie Hawtin, geweldig! Mooi hoe iedereen uit zn dak ging als de zon weer tevoorschijn kwam. Rush, wat een afsluiter! Die had op main moeten staan
ouderwetsche gezelligheid met een zonnetje die zelfs de organisatie de stoutste dromen heeft overtroffen! geweldige actie ook van de beveiliging om de stroom naar de ISOS-tent te reguleren tov vorig jaar, nu kon iedereen genieten van de heldenset van Tiësto!
Superdag. Mooiste set gehoord bij Bas en Ram. En wederom supergezellig.
Mooi weer, leuke mensen en fantastische muziek. Chris Liebing gaf een super setje weg! Maar wat Rush later presteerde was subliem! De set van de dag. 2 uur nonstop gaan! Hierdoor al het vuurwerk en de lasershows gemist. Verder weer heerlijk rondje kunnen lopen en er was weer veel aparts te zien. Net niet geweldig, maar 't zat er tegenaan.
Feest zelf was een btje jammer maar heb me goed vermaakt met de leuke mensen
Wat een dag weer, sets van Menno de Jong, Sean Tyas en Woods helemaal top! . Goede organisatie. Lekker genoten met mijn vriendjes . GEWELDIGE dag gehad. En wat een weertje ook, we hadden het verdiend zeker...
Zoveel geweldige dj's moesten draaien maar ik heb er eigenlijk maar weinig gezien... ML is te groot.... Ben dus maar ik de techno blijven hangen.... De hele middag was het het net niet Gelukkig heb ik in de avond uurtjes even lekker door kunnen knallen anders was het helemaal kut geweest!!! En super jammer dat het zo druk was bij de ex porn star... Had graag even lekker gedanst toen billy aan het draaien was Nou ja volgende keer beter!!! RUSH was wel de held van de avond
Egt een geweldig feest super vet!! Prophet is de man
Mystery Was weer een super feestje, Q-Dance stage was vet!! Alleen zo focking ver door het bos moeten lopen voor je terug bij de auto bent was wat minder.
Wat een dag zeg! Heerlijk knallen bij ISOS,Eclipse en Bas&Ram!
Was zeker vette shit in de dirty dutch goede muziek en lekkere sfeer,en Ryan Marciano en Sunnery james waren super vet,misteryland 2008 was ook weer supervet net als alle andere jaren ......top top top tot volgend jaar.
Feestje van het jaar! Tiesto was heel lekker bezig, superset! En wat een mazzel met het weer. Felicitaties voor ID&T
Wat een mooi feest en behalve de dj's ook alles er om heen. Geweldig genoten van alles! Prima geregeld: eten drinken, toiletten! Afsluiter Tiësto: een set zoals het hoort aan het einde van een feest! En mensen die het te druk vonden: raar he...als er 60000 kaarten verkocht worden! Dat weet je van te voren!
GE-WEL-DIG!!! muziek was super, het weer is 100% meegevallen, heb me niet gestoord aan die paar druppels, de sfeer en vuurwerk waren top! Volgend jaar zeker weer aanwezig !!
Was echt heel vet.. Daisy, Dr Lektroluv, Richie & The DJ Producer waren mijn hoogtepunten.. Gezellige boel!
Het was gruwelijk tenminste de dirty dutch tent waar we de hele avond waren was heel vet! helaas veel tijd verspilt met zoeken naar mensen en tenten bah !
BOMBASTIC WAT N PARTY WEER, VOLGEND JAAR MAG T WEL IETS MINDER DRUK ZIJN
TE vet!... Vorig jaar was VET maar dit jaar zeker overtroffen!!! Met de gezellige PartyCREW ... alleen dan toch het minpuntje met de uitgangen weer veeeel te druk met schuifelen wat gepaard ging met trekken en duwen tot gevolg. En tjeh.. Tiesto hoort thuis op een Main... dan was hij ook bereikbaar geweest en had ik even kunnen luisteren.... nu niet de kans toe gehad naja SEE Y'ALL NEXT YEAR!!! Maar die afsluiting serieus tranen gelaten !!!!
Grappig.....maar goed dat ik een bandje had, want 60e? Hell no!
ID&T flikte het gewoon weer; wat een machtig feest! Alleen jammer van die domper, Connexxion die gewoon reizigers naar Haarlem in de kou laat staan en vervolgens de ME er op af stuurt met hun stoere gummiknuppeltjes. Triest kutbedrijf
Gestart bij Rejected, vond het wat flat vergeleken met de mega liveset van Awakefest(was beetje hitjes draaien), daarna door naar Airbase (zelfde verhaal), Andre Galuzzi Mega, vooral toen de volume omhoog ging, terug naar ISOS voor Nic Chagall hij heeft me ook duidelijk kunnen overtuigen van ze dj klasse, Daarna Richie helaas was de sfeer er niet, maar zeker genoten van deze held Daarna door naar de andere held zeg maar Legende want die set van Tiesto---> (geen woorden voor) tenslotte ID-T
Mijn 1e ML maar dit gaat hem denk ik niet meer worden. Ik vond het veel te focking massaal. Niets voor mij.. Doe mij maar de wat kleinere feesten! En na afloop nog een eeuw lopen naar de bus die dan niet weg kan omdat er nog ruim 100 bussen voor staan. Dat is echt heel slecht geregeld. Verder zat de organisatie volgens mij wel prima in elkaar, zoals ik ben gewend van Q-Dance. Zonde dat mijn ervaring van zo'n bekend feest zo tegen viel! Q-Stage heb ik me wel vermaakt. Jmmr dat niet iedereen daar wou blijven!
Leuk feest..Alleen een beetje TE druk..een beetje Te groot!!!
Wat een heerlijke dag! Super weer, super mensen en natuurlijk super muziek! Vooral genoten van Airbase en Sean Tyas
In één woord: geweldig!
ML 2008: Gezellig, prachtig weer, mooie lokatie, leuke mensen en de liefde van mijn leven, Alleen....de muziek was dit keer echt een van de mindere kant van deze ML. Waarom niet doorpakken en afmaken met waar je mee bezig bent? Steeds een pauze of rare overstap waardoor je verplicht stil komt te staan. en inderdaad een hersenloze kaart Ook Tiesto gemist, maar dat kwam door de drukte. Niks aan te doen, alleen jammer. Next year: Again!
Ging met weinig zin en vertrouwen heen. (slechtste line-up ooit..) Beste keus was Rauw en Mehdi de grote held.. Tobi supet subtiel, maar duidelijk geen festival voor dit soort Dj's!!!
[KYA] WAT EEN WEERGALOOS FEEST!!!! die ZON! hmmmm... Sean Tyas, Airbase en vooral Bas en Ram met al die classics, helemaal LOS! Tiesto konden we niet meer heen omdat het vol was, maar de classics maakten veel goed. Mooi vuurwerk ook en DIE MOLEN BIJ DE Q: Vette shizzle!!! gewoon een 10, perfecte organisatie en 2 trance tenten, jeeee!!!
Voor mij was dit de aller SLECHTSTE M-L ooit!!!! Het drama begon al bij het binnen komen weer een te kleine ingang(leren ze het nu nooit??) rond 18:30 begon de drank al weer op te raken...de leukste tenten waren te klein!!!en ik vond dat er dit jaar omdat het 15 jaar bestond ZEKER wel een thunderdome tent moest zijn...en toen nog de terug tocht ruin 1,5uur zoeken naar de auto P-BOS KLOTEN!!!!!!Wat een DRAMA....
Bas&ram & Spider heerlijk !
Complimenten voor de organisatie, tot in detail top voorbereid! Iets te veel moeten lopen, te weinig vd muziek kunnen genieten.
Leuke opzet, kansloos bier, TECHNO & Pussy Lounge!!! RUSH knallen die laatste 2 uur!! prachtig! Tunnel of Terror humor! verder ultiem festivalweertje, en gewoon gezellig publiek over het algeme en...
Superfeest!! Goed weer ook! Maar triest dat je niet eens dat Ex Porn Star eiland op mocht omdat het te druk was ... hadden ze rekening mee moeten houden! En Jeugd van Tegenwoordig was belachelijk slecht (N)
Wat een heerlijke ML weer!! En voor mevrouw de Zon!!! Sean Tyas, Airbase, leuke nieuwe ontdekkingen! En Bas en Ram in de classics tent..... Lekker staan knallen....Tot volgend jaar!!!!!!!!!!!!
Dat weer...maakte me daar het meest zorgen om.voor de rest ouderwets mytsteryland heerlijk.Zou alleen graag eens zien dat mensen de grensen kennen...malooten
Tiesto was geweldig!! alleen belachelijk dat er een hek was neergezet!!waardoor je gevaarlijke praktijken ging krijgen!! maar thius maakte (zoals gewoonlijk ) weer alles goed!!!!
Hulde voor de organisatie!! Alleen de volgende keer geen ISOS meer in zo'n kleine kindertent. Deze mag toch echt wel twee keer zo groot zijn
Superfeestje gehad. Bedankt mannen 't weer was prima, sfeertje lekker en flink geknald bij rude awakening, peaky punder en als topper van de dag DJ RUSH!
Green Velvet stond goed te knallen, Monica en Molendijk heerlijk die ouwe foute klappers (welja, gooi dan James Brown is dead er ook nog maar effe in). Toch weer Tiësto die de dag compleet maakte met die bizarre buitenaardse zweefset
Sinds 2001 weer eens mysteryland, .. wat een feest. BRILJANT !!!!!!!!! ... . . 1 minpuntje "De Kaart" Pfff daar snapte ik echt niets van, pas op het eind werd hij een beetje duidelijk
Vorig jaar was vetter, maar dit jaar ook zwaar goed vermaakt! Leuke mensen weer aanwezig en de r_AW area was dik! Ook de Q-Dance was erg vet aangekleed met een Wildstylez op dreef.
Gweldig feestje!!! Q-dance stage heerlijk genoten en met de klapper op dn vuurpijl bij de main Richie Hawtin!!! Geweldige preformance
Rejected was een beetje tam, daarna door naar Andre galuzzi MEGA, heerlijk en hard. Richie draaide lekker alleen de sfeer was minder, Tiesto -> Held, Rush mega! Die gast had er duidelijk plezier in! Aankleding vond ik niet overal even tof, maar het was een toffe dag!
Ongelovelijk wat een dag super weer en na week regen geen modder festijn TOP terrein dus!! Heerlijke genoten bij de Eclips tent met als knallers Marcel en Jochen, Volgende jaar hopelijk weer.
Fantastisch feest. Heb godsgruwelijk veel genoten van de sets van Airbase, Sean Tyas & Marcel Woods. Het weer zat mee, prachtige locatie, gezellig sfeertje.. wat wil je nog meer!
MASTERLIJK dat is het juiste woord voor deze dag! Wouw ik heb veel gezien maar dit overtrof ALLES!! Laidback Luke was de man van de dag, na bijna anderhalf uur gedraaid te hebben op de main ook nog door naar Creamfields met 'n privéjet wtf?! dikke voor die gast, verder Dirty south erg tof, Richie ok, en Rush haha niet te geloven wat een geweld!!! Zeker voor herhaling vatbaar
Een van mijn allermooiste festivaldagen ooit! Wat een overweldigende fantastische superdag!! Dankjewel allemaal voor de heerlijke sfeer!! En tot slot... heer en meester... Tiësto. De goddelijkse dansuren uit mijn zweefcarrière
Ongelooflijk zeeEEEEERRR GEWELDIG!!!
briljant!!
Wat een VETTTTT feest was het weer!! Next year i'll be there again!
in een woord genaail vet vet vet vet oh 5 woorden gewoon echt fantastisch. ook veel pluspunten organisatie (veel wc genoeg barren mooie stages en weer een tegek main)
Goed
Super Vet, heerlijk dwalen in het bos van pepwitje en de 7 ketsers! teveel om te doen op 1 festival. Geweldig!
Voor de zesde keer op rij een waanzinnig volksfeest gehad! Lopend heen, kruipend terug is wederom op gegaan voor deze editie.. Main stream vieze dutch was goddelijk Techno troopers taking it the harder style Rush!
Dik vermaakt bij Q-dance en tunnel of terror ........ Grolsch
Het was wel een goed feestje, maar vond het veels te groot! Heb volgens mij de halve marathon gelopen joh Daarnaast vond ik het erg commercieel en had het niet de sfeer als andere festivals die ik heb meegemaakt. Q-dance vond ik nog de beste plek om te staan. Muziek stond lekker hard en beuken met die hap
Echt super vet! Vooral bij Mainstage en Dirty Dutch geweest maar bij allebei werd super lekker gedraaid. Supervette afsluiting met David Guetta, je kreeg je eten en drinken snel en het was super lekker weer. Volgend jaar zeker weer!
Heerlijke dag gehad,geen rij!toen naar Rejected gelopen,was een lekkere binnenkomer,daarna even stukje gelopen,toen met de mannen naar R_aw geweest,N-Vitral,begin van zijn set heerlijk,later werd het me iets te hard,toch maar even terug naar de Techno!Niet super lang gestaan,was niet optimaal nog!Terug naar R_aw!Heerlijk ff staan hakken!vanaf uurtje of 18.00 eigenlijk niet meer uit de techno geweest,heb heerlijke sets gehoord!Rush,heerlijk,hoe hij de mensen weet op te zwepen!TOP! goed gezelschap wederom!
HEERLIJK FEEST! Niet het geduld gehad om te wachten tot Tiesto fatsoenlijk ging draaien, Airbase was briljant! Evenals het zonnetje, de aankleding, de sfeer en al die lieve vriendjes
Q-Dance as always..Heaven..! Volgens ons is het nog nooit zo volgepakt geweest..beetje minder dus..staat het uit je dak gaan soms behoorlijk in de weg
Doe mij toch maar IETS kleinere festivals. Dit was té massaal, was helft van de tijd bezig met de groep weer compleet maken. Daarbij is David Guetta een PANNEKOEK. egocentrisch alleen maar zn eigen hitjes draaien met af en toe een 538 dancesmash hit uit het jaar 0 er tussendoor zoals i need a miracletroep van fragma.
Het was echt een suuuuper feest! Ik kwam eigenlijk voor mijn twee helden: Richie Hawtin en Boys Noize. Na Mysteryland valt Richie Hawtin af als mijn favoriet. Motherfucker ga lekker commerciele softe rotzooi draaien als je op de main staat!! Gelukkig heeft Boys Noize zijn falen DUBBELDIK goed gemaakt!
super dag gehad!! geluid was goed bij de Q-stage, eigenlijk alleen maar dikke sets gehoord, alleen jammer dat er veel tracks 2 keer voorbij zijn gekomen
Geweldige 15de ML. Eclipe tent was echt vet, Ernesto vs Bastian , Menno de Jong , Sean Tyas, lekker! Vond de QDance stage echt gaaf om te zien. Jammer dat Fausto altijd zo vroeg moet draaien bij Qdance, voor de line up begrijp ik het wel maar hij doet het ook leuk bij niet hardstyle fans. En dan is uit je dak met Fausto op een vol veld ook wel eens leuk.
BOYS NOIZE!!!! Beetje jammer van Dr. Lectroluv....
Lekker feest..Blijft toch altijd veel lopen dat mysteryland Maar uiteindelijk me wel weer heel goed vermaakt! Liebing was uiteindelijk HEERLIJK op dreef..Lekker om weer eens met Rush af te sluiten..Waar was nou die classics stage
Heerlijke dag gehad!! Hawtin was echt geweldig!!! Wat een dikke bassen in zijn set Verder lekker staan knallen bij Rush!! En kalkbrenner wat een meester die kerel!!!
Aanstaande zaterdag host Thunderdome weer een area op Mystery Land en niet zomaar een area. Als ode aan de tunnel of terror uit de begin jaren van Mystery Land doet Thunderdome dit jaar nog keer de Tunnel of terror. De line up voor de tunnel of terror is als volgt; DaY-már, Angernoizer, RDZ, The Vizitor, Lady Dana (early terror set), Akira, Drokz en MC Justice. 230
Mystery Land is al weken helemaal uitverkocht. Heb je geen kaart kunnen bemachtigen, maar wil je toch sfeer proeven? Zet je radio of pc aan, doe je ogen dicht en doe alsof je op het Floriadeterrein bent. 538 Dance Department en Dance-Tunes Radio verzorgen de muziek voor je....live! 25
Alle tickets voor Mystery Land zijn volledig uitverkocht. Nog nooit eerder gingen de 60.000 kaarten voor Mystery Land zo snel over de toonbank, aldus organisator ID&T. Het festival viert dit jaar haar vijftiende verjaardag op 23 augustus in de Haarlemmermeer. 208
Met 18 podia en meer dan 150 artiesten op het programma, onder wie David Guetta, Richie Hawtin, Fedde le Grand, Tiësto, Roger Sanchez, Green Velvet, Marco V, Chuckie, Boys Noize, The Prophet, Loco Dice, Isis, Rush en De Jeugd van Tegenwoordig, kan het niet anders dan een extra feestelijke editie worden. 247
Op zaterdag 23 augustus viert het oudste dance-festival van Nederland, Mystery Land, haar 15e verjaardag met een extra feestelijke editie. Mystery Land biedt dit jaar weer plek aan vertrouwde smaakmakers als All is One, r_AW, Dirty Dutch, Ex Porn Star, GirlsLoveDJs, Rauw, Q-dance en Stealth Records van Roger Sanchez. Tiësto’s In Search of Sunrise en Flamingo Nights van Fedde le Grand staan dit jaar voor het eerst op Mystery Land. 154
Was een super dag.. Mainstage & Flamingonights. Ben nog steeds op zoek naar een foto. Hij zou op id&t komen. Weten jullie of er nog meer foto's komen op die site?
leen jammer dat je half wordt aangerand door de beveiliging bij binnen komst en dat zonder te vragen
maar verder was het super
Heb ik toch echt niets van gemerkt.
Bij mij werd alleen me spijkerjasje wat ik vast had ff doorgekeken en daarna gevraagd of ik nog iets in me zakken had.
Dus geen problemen met de beveiliging gehad.
super feestje!! alleen niet normaal dat ik al mijn chupa chup lollies moest inleveren!!! is me nog nooit gebeurd en ik ben wat feessies afgegaan deze zomer! dat je geen eten en drinken mee naar binnen mag nemen oke maar lollies echt belachelijk volgend jaar mag je zeker ook geen kaugom meer meenemen!!
verder echt beste feestje van het jaar!!!!
Uitspraak van fr33q op vrijdag 5 september 2008 om 10:15: