Hoezo verdwalen.. Ziekelijk groot festival, en HOE! Heb me echt heerlijk vermaakt! Q-DANCE TUNNEL OF TERROR GRUWELIJK! En natuurlijk de superafsluiter van DAVID GUETTA! En DJ Tiësto onbereikbaar? Hoe was dat mogelijk! Mystery Land, gefeliciteerd met je 15e verjaardag! Gewoonweg TOP!
IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUGIK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL
In 1 woord geweldig, kan er niet meer over zeggen Heb me uitstekend vermaakt!
mensen niet ouwehoeren was gewoon KNALLEN snel naar volgend jaar
Wat een super feest weer he dammmm.. het decor was ook super mooi.. Q-stage techno mijn held van de avond is toch wel chris liebing.. al met al een top dag gehad....
aankleding main laidback luke was de man daar, vond guetta toch erna een tempo'tje omlaag gaan. snel nog ff Q, the prophet, HEERLIJK wat ik heb meegemaakt. worden mij alleen toch net wat te veel kaarten verkocht want het was echt druk!!!
WAT EEN DIK FEEST!!!! HULDE HULDE voor ID&T!!!!! Hele set van TIESTO gehoort, FUCKING AMAZING!!!! HEER EN MEESTER !!!! God van de dance muziek!!! Zijn set was echt SUBLIEM. HULDE HULDE!!! Sfeer bij isos zoo goed!!!! Mensen allemaal bedankt voor dit geweldige FEEST!!!!
Ja was top jammer dat er geen echte hardcore stage was....maar toch vermaakt op noord....main was gezellig.... einde alleen kut met parkeerplaatsen...3 uur gelopen ofsow en gelift en alles...heel avontuur
Geweldig vermaakt, wat een klote gedoe wij waren op ingang noord beland aan het einde en moesten naar zuid, mochten we er niet meer in en de poltie + beveiliging wezen ook nog eens de verkeerde weg aan een andere maat van me die heeft de bus gemist..erg jammer om zo'n fantastische dag zo te eindigen. Trouwens jammer dat ik aan het einde niet meer kon hakken door de drukte op q-dance, zo mogen daar ook wel wat langer hardcore draaien maar goed, het blijft q-dance waar ik overigens diep respect voor heb
Moeilijk goed
Super feestje!! Q-dance & Tunnel of Terror &
was weer top, alleen jammer van die rijen bij de in/uitgang
Leuk gratis feesje.. had ff 5 minuten natte voeten en daarna non-stop feesten.. Daisy was de heldin v/d dag The DJ Producer zorgde voor een waardige afsluiter met als toefje op de slagroom nog een klein uurtje Rush en wat een weertje.. top daggie.. minpuntjes: Grolsch en het wegkomen was slecht georganiseerd.
Mooi festival (op Grolsch na) maar logistiek gezien hier en daar een ramp. Tunnel of Terror en Q-Dance waren ff leuk maar thuisbasis was de r_AW en wat sloot The dj Producer daar genadeloos vet af zeg, held
T lijkt wel te groot in zo'n kort tijdsbestek idd, we kunnen er ook wel 3 dagen kamperen met zn allen haha K ben de hele dag nie verder gekomen dan Q-stage (net als vorig jaar) en 1 rondje helemaal. Te gezellig overal, teveel te zien en veel te leuke mensen! K heb genoten! foto's online op www.nightfocus.nl
niet meer normaal gewoon te gruwelijk. FOEI Q-dance
club r_aw was vet, tunneltje van de terreur viel zwaar tegen, dan had je beter geen tunnen kunnen hebben, maar de bus van thunderdome.. dan is het geen tunnel of terror meer maja dit was veel en veel te klein. Verder weer een leuk dagje mysteryland
Leuk feest totdat un sukkel die munten verkocht aan mijn vriendin even dacht minder geld terug te geven en dat de organisatie die medewerker gewoon in zijn gelijk stelde en zij moest maar briefje schrijven om evt haar geld terug te krijgen. Echt de organisatie die over de munten gaat krijgt DIKKE min, stelletje oplichters En daarna al met al ons feest naar de klote, Bedankt !!!
Ow my god wat een vet feest! Vorig jaar was het vet, maar dit jaar was het beter! Q-dance SUPER, Mainstage super, en wat hebben we geboft met het weer!! Weer een paar ouwe vrienden gezien, super!
Voor mij de BESTE mysteryland ooit!!! de muziek was echt helemaal top!!!! Menno de Jong, Sean Tyas, Airbase en Bas en Ram. En bedankt alle lieve vriendjes voor deze onvergetelijke dag! een vette 10 voor de organisatie! SUPER!
Ik heb me zeer goed vermaakt, maar ik heb het gevoel dat ik alles heb gemist. Veel te veel te doen in veel te weinig tijd. Dat had ik dit jaar echt voor het eerst. Misschien kwam het door de slechte aflsuiter: David Guetta. De set van Galuzzi was absoluut koning. GZG boot helemaal gemist.; erg jammer. Volgend jaar toch maar weer heen en weer rennen????
Wat een feest ! ongeloofelijk. alleen wat duwen op het einde bij het vertrekken .maarja de sfeer daarvoor op de q-dance stage doet je daar niet eens aan laten denken
Voordeel van echt vroeg gaan. Eerst rustig alle tenten verkennen en alles op het gemakje zien en genieten. Heerlijk gedanst in de Flamingo, Heerlijk weer, Heerlijke mensen om me heen, Boys Noize als leuke afsluiter Prima Mysteryland!
Super feestje, maar vond het vorig jaar gewoon beter. + het feit dat ik dikke koorts had werkte niet echt mee wel weer zin in de volgende
ouderwetsche gezelligheid met een zonnetje die zelfs de organisatie de stoutste dromen heeft overtroffen! geweldige actie ook van de beveiliging om de stroom naar de ISOS-tent te reguleren tov vorig jaar, nu kon iedereen genieten van de heldenset van Tiësto!
Zoveel geweldige dj's moesten draaien maar ik heb er eigenlijk maar weinig gezien... ML is te groot.... Ben dus maar ik de techno blijven hangen.... De hele middag was het het net niet Gelukkig heb ik in de avond uurtjes even lekker door kunnen knallen anders was het helemaal kut geweest!!! En super jammer dat het zo druk was bij de ex porn star... Had graag even lekker gedanst toen billy aan het draaien was Nou ja volgende keer beter!!! RUSH was wel de held van de avond
ID&T die je bij de persingang weigert door hun eigen fout, waardoor je illegale praktijken uit moet gaan voeren (lees: openstaand hek doorlopen zonder security), niet meer bij tiesto kunnen kijken en iemand vragen om een foto van ons te maken en die em dan laat vallen...lens kapot. Verder waren David Guetta, Tocadisco en Laidback Luke heerlijk, mooi vuurwerk ook, en superaardige mensen in goede sfeer!
Was zeker vette shit in de dirty dutch goede muziek en lekkere sfeer,en Ryan Marciano en Sunnery james waren super vet,misteryland 2008 was ook weer supervet net als alle andere jaren ......top top top tot volgend jaar.
Great location, good deco etc... But the music was crap.Either Hardstyle/Hardcore or the flat boring Electro/Minimal and commercial club shit.No progressive, hardhouse, tech-house, acid...I can't believe that with so many stages i have to hear the same sound everywhere Boring.
te dure consumpties, dure parkeer plekken en dan 's avonds helemaal in het donker zoeken naar de plek waar de auto staat. persoonlijk vind ik het te groot maar het heeft ook wel weer wat.
Feestje van het jaar! Tiesto was heel lekker bezig, superset! En wat een mazzel met het weer. Felicitaties voor ID&T
Wat een mooi feest en behalve de dj's ook alles er om heen. Geweldig genoten van alles! Prima geregeld: eten drinken, toiletten! Afsluiter Tiësto: een set zoals het hoort aan het einde van een feest! En mensen die het te druk vonden: raar he...als er 60000 kaarten verkocht worden! Dat weet je van te voren!
GE-WEL-DIG!!! muziek was super, het weer is 100% meegevallen, heb me niet gestoord aan die paar druppels, de sfeer en vuurwerk waren top! Volgend jaar zeker weer aanwezig !!
Wat een bizar geweldige dag! 's-ochtends vertrokken met regen en onweer en op feest alleen maar een heerlijk warme zonnetje. Erick E en Marco V vielen op main toch wat tegen, dus naar Dirty Dutch gegaan. Ricky Rivaro was daar was super! Maar ISOS was echt veruit het vetste!! Nic Chagall super en Tiesto knalde over alles heen: toch echt de koning! Super set met geen gemakkelijke hitjes, maar vol geweldige verrassingen
goed feestjuh alleen mogen ze beter de kluisjuh is de gaten houden
Het was gruwelijk tenminste de dirty dutch tent waar we de hele avond waren was heel vet! helaas veel tijd verspilt met zoeken naar mensen en tenten bah !
Was weer een top feestje, goed vermaakt, hardwell in GLDJS, dr. lektroluv, laidback luke en boys noize waren top ! David guetta minder enthousiast over net als tocadisco ... alles verder goed geregeld
Goede shit (Warren Fellow, Loco Dice en de Hey) maar die Guetta met zn top 40 plaatjes....holy shit en dat op je jubileum
ID&T flikte het gewoon weer; wat een machtig feest! Alleen jammer van die domper, Connexxion die gewoon reizigers naar Haarlem in de kou laat staan en vervolgens de ME er op af stuurt met hun stoere gummiknuppeltjes. Triest kutbedrijf
ML 2008: Gezellig, prachtig weer, mooie lokatie, leuke mensen en de liefde van mijn leven, Alleen....de muziek was dit keer echt een van de mindere kant van deze ML. Waarom niet doorpakken en afmaken met waar je mee bezig bent? Steeds een pauze of rare overstap waardoor je verplicht stil komt te staan. en inderdaad een hersenloze kaart Ook Tiesto gemist, maar dat kwam door de drukte. Niks aan te doen, alleen jammer. Next year: Again!
[KYA] WAT EEN WEERGALOOS FEEST!!!! die ZON! hmmmm... Sean Tyas, Airbase en vooral Bas en Ram met al die classics, helemaal LOS! Tiesto konden we niet meer heen omdat het vol was, maar de classics maakten veel goed. Mooi vuurwerk ook en DIE MOLEN BIJ DE Q: Vette shizzle!!! gewoon een 10, perfecte organisatie en 2 trance tenten, jeeee!!!
ongelooflijk hoe vet! vette sets ghoord..goeie sfeer,,wel groot mja volngd jaar weer en dan de andere helft
Geweldig genoten, ( zoals altijd op Mysteryland ) Airbase was de bom, Tiesto zeker niet
1e keer MS. korte impressie: Errug groot waardoor er teveel indrukken zijn en ik het idee heb dat ik net naast alle vette sets grijp en tja wil nou eenmaal nix missen. aankleding super net de efteling. weer was super nix te klagen. hardstyle van tegenwoordig lijkt idd teveel op techno beetje saai jammer. Pussy lounge was lekker beuken en lekker warm dirty dutch was ff lekker en where the fuck waren was the partysquad bij Girls love djs??!! beetje jammer
Vond het een super feest!!!! Beter dan vorig jaar!!!! Lekker weer, sfeer perfect en heerlijke muziek!!!! Volgende keer toch iets eerder van huis gaan hahaha
3 woorden: PARADIJS OP AARDE... Wat een geweldig feest!! Heerlijk 'ingedanst' bij Airbase, wat een set , Sean Tyas ook fantastisch gedraaid, maar Bas en Ram zijn voor mij de helden van de dag! Heb aan één stuk door alleen maar staan springen! Topsfeertje met lieve en gezellige mensen! Beste feest van het jaar!
Leuk feest maar wat is zoon dag duur! Pfff..maargoed buitenom het geld lekker weer gehad leuk sfeertjeVolgend jaar weer? geen idee?Funkerman, Laidback luke Chuckie
In alle opzichten was het zo relaxed dat het zelfs op de parkeerplaats toen we stonden te wachten nog goed uit te houden was met alle mensen om ons heen
was weer een gekkehuis lekker lopen zuipen met mooi weer .. niet speciaal bij 1 tent gebleven .. (bijna) overal geweest ..Rush was lekker leip op het eind ..laters
Tiesto was geweldig!! alleen belachelijk dat er een hek was neergezet!!waardoor je gevaarlijke praktijken ging krijgen!! maar thius maakte (zoals gewoonlijk ) weer alles goed!!!!
na 97,98 indoor en fest,99,2000,2001,2002,2003 en 2004 nu mn 10 de en laatste editie voorlopig!wel gezellig,ook vette dingen als liebing,lektroluv,hawtin en prophet op de main en t weer was top,maar te druk en te commercieel.
Green Velvet stond goed te knallen, Monica en Molendijk heerlijk die ouwe foute klappers (welja, gooi dan James Brown is dead er ook nog maar effe in). Toch weer Tiësto die de dag compleet maakte met die bizarre buitenaardse zweefset
Wederom geweldig! Vooral lekker toen iedereen voor mijn verjaardag zong!
Jaaaa weer ouderwetss hardstylee...lekker knallee enn gewoon toppp weertjee....ja
Vorig jaar was vetter, maar dit jaar ook zwaar goed vermaakt! Leuke mensen weer aanwezig en de r_AW area was dik! Ook de Q-Dance was erg vet aangekleed met een Wildstylez op dreef.
Gweldig feestje!!! Q-dance stage heerlijk genoten en met de klapper op dn vuurpijl bij de main Richie Hawtin!!! Geweldige preformance
Ongelovelijk wat een dag super weer en na week regen geen modder festijn TOP terrein dus!! Heerlijke genoten bij de Eclips tent met als knallers Marcel en Jochen, Volgende jaar hopelijk weer.
Vet feestje! Marco V zoals normaal super Marcel Woods was ook weer knallen Roger Sanchez draaide ook heeeel vette platen, alleen jammer van het kutgeluid daar Qua muziek en sfeer heb ik wel betere feestjes gehad
damn. het zag 'r echt super mooi uit. wat 'n vette locatie is 't ook oa genoten van wildstylez, lucien foort, joost van bellen, goose live & the prophet
in een woord genaail vet vet vet vet oh 5 woorden gewoon echt fantastisch. ook veel pluspunten organisatie (veel wc genoeg barren mooie stages en weer een tegek main)
Was in 2001 voor t laatst naar ML gegaan en nu op t laatste moment toch nog besloten om maar weer es mn gezicht te laten zien. Heb me prima vermaakt en ga heeeel ms volgend jaar weer
eerste keer ML. heb eigenlijk maar 2 sets gehoord de hele dag, door die drukte! hawtin op de main was vet, alleen leek daar wel een kroeg. iedereen stond stil en niemand ging los! Rush klapte er wel lekker op, had wel weer ff zin in een potje hardtechno, maar die gast kan echt niet mixxen
Voor de zesde keer op rij een waanzinnig volksfeest gehad! Lopend heen, kruipend terug is wederom op gegaan voor deze editie.. Main stream vieze dutch was goddelijk Techno troopers taking it the harder style Rush!
Te groot,te commercieel..wel een goeie sfeer èn goeie muziek- maar het was gewoon mijn dagje niet. EN VOOR ALLE AJAX HOOLIGANS : BLIJF LEKKER THUIS! STELLETJE GROTE INHOUDSLOZE KINDEREN!!
Een erg gezellige dag Veel rondgelopen en gezien... thuisbasis Zuid was heerlijk Sunnery James & Ryan Marciano en Chuckie... TE BBBRRRUUT voor woorden!
supervet! The Prophet Alleen jammer dat we op het laatst pas de pussy lounge vonden en daardoor het gedeelte dat the prophet hardcore draaide hebben gemist
Zon , de snelste security ooit, veel leuke mensen en fantastische dj's moeilijk om een uberhoogtepunt te kiezen maar dan ga ik toch voor spider/bas & ram en menno de jong. Superfeest
vond het erg gezellig met 2 dinnetjes ook hoop leuke mensen ontmoet girls love dj's ,dirty dutch en flamingo night was top verder weinig gezien merkte weinig van 15 jarig bestaan aankleding vorig jaar mooier al met al toch wel voor herhaling vatbaar
HEERLIJK FEEST! Niet het geduld gehad om te wachten tot Tiesto fatsoenlijk ging draaien, Airbase was briljant! Evenals het zonnetje, de aankleding, de sfeer en al die lieve vriendjes
Heerlijk Feesje, Kostelijk geamuseerd, DJ RUSH !!!!!!!!!!!!!! knaller van de avond. ID&T heeft hier zeker iets heel moois neergezet, alles was prima, drinken, eten, wc's, en ruimte (ondanks uitverkocht). Al was het wat te massaal, gooi overbodige tenten eruit, zoals All is One en Dekmantel en Steath, en maak het kaartje, of de consumptie wat goedkoper.
Wat een feessie weer...Helemaal naar de klote...Lekker rondjes gelopen
Het was echt een suuuuper feest! Ik kwam eigenlijk voor mijn twee helden: Richie Hawtin en Boys Noize. Na Mysteryland valt Richie Hawtin af als mijn favoriet. Motherfucker ga lekker commerciele softe rotzooi draaien als je op de main staat!! Gelukkig heeft Boys Noize zijn falen DUBBELDIK goed gemaakt!
Heerlijke dag gehad!! Hawtin was echt geweldig!!! Wat een dikke bassen in zijn set Verder lekker staan knallen bij Rush!! En kalkbrenner wat een meester die kerel!!!
mysteryland echt geweldig. maar 1 minpunt de uitgangen na afloop
Heerlijk feestje! Q stage was helemaal ge-wel-dig
hele feest super, alleen David guetta was een drama... draaide alleen maar bekende nummertje, aanfluiting voor een jubileum-afsluiter. Verder alles zoals vanouds goed geregeld
Marco V en Tiesto draaiden echt waanzinnig goed. Helaas rind half 11 nog naar Main gegaan, om bij een waardeloze Guetta met een verkachte versie van Delerium en als abolsuut dieptepunt hard rock muziek aan te horen. Was het enige minpunt van een super dag.
Het was gezellig maar niet meer als dat! Veel te druk ook! Voor een 15 jarig jubileum vond ik het zwaar tegenvallen!! Mysteryland is dus niet meer echt mijn feestje te commercieel ook volgend jaar dus ook niet meer
Super feesssie! De aankleding was top & die qdance stage !
slecht georganiseerd, veeeeel te druk (stamp maar vol) te kleine tenten, slecht parkeergelegenheid (duwen maaarr) veeeeeel te commercieel, dat ze daar 60 euro voor durven vragen zeg.... Schandalig!! Op een gegeven moment zaten we vast bij GLDJ's (ergens achter in een hoek gepropt podiumpje)., konden geen kant op.... Voor 4 euro entree heb je in breda dezelfde muziek maar met een FATSOENLIJKE BAR!!!!! Eens, maar nooit meer dus!!!
Aanstaande zaterdag host Thunderdome weer een area op Mystery Land en niet zomaar een area. Als ode aan de tunnel of terror uit de begin jaren van Mystery Land doet Thunderdome dit jaar nog keer de Tunnel of terror. De line up voor de tunnel of terror is als volgt; DaY-már, Angernoizer, RDZ, The Vizitor, Lady Dana (early terror set), Akira, Drokz en MC Justice. 230
Mystery Land is al weken helemaal uitverkocht. Heb je geen kaart kunnen bemachtigen, maar wil je toch sfeer proeven? Zet je radio of pc aan, doe je ogen dicht en doe alsof je op het Floriadeterrein bent. 538 Dance Department en Dance-Tunes Radio verzorgen de muziek voor je....live! 25
Alle tickets voor Mystery Land zijn volledig uitverkocht. Nog nooit eerder gingen de 60.000 kaarten voor Mystery Land zo snel over de toonbank, aldus organisator ID&T. Het festival viert dit jaar haar vijftiende verjaardag op 23 augustus in de Haarlemmermeer. 208
Met 18 podia en meer dan 150 artiesten op het programma, onder wie David Guetta, Richie Hawtin, Fedde le Grand, Tiësto, Roger Sanchez, Green Velvet, Marco V, Chuckie, Boys Noize, The Prophet, Loco Dice, Isis, Rush en De Jeugd van Tegenwoordig, kan het niet anders dan een extra feestelijke editie worden. 247
Op zaterdag 23 augustus viert het oudste dance-festival van Nederland, Mystery Land, haar 15e verjaardag met een extra feestelijke editie. Mystery Land biedt dit jaar weer plek aan vertrouwde smaakmakers als All is One, r_AW, Dirty Dutch, Ex Porn Star, GirlsLoveDJs, Rauw, Q-dance en Stealth Records van Roger Sanchez. Tiësto’s In Search of Sunrise en Flamingo Nights van Fedde le Grand staan dit jaar voor het eerst op Mystery Land. 154
Was een super dag.. Mainstage & Flamingonights. Ben nog steeds op zoek naar een foto. Hij zou op id&t komen. Weten jullie of er nog meer foto's komen op die site?
leen jammer dat je half wordt aangerand door de beveiliging bij binnen komst en dat zonder te vragen
maar verder was het super
Heb ik toch echt niets van gemerkt.
Bij mij werd alleen me spijkerjasje wat ik vast had ff doorgekeken en daarna gevraagd of ik nog iets in me zakken had.
Dus geen problemen met de beveiliging gehad.
super feestje!! alleen niet normaal dat ik al mijn chupa chup lollies moest inleveren!!! is me nog nooit gebeurd en ik ben wat feessies afgegaan deze zomer! dat je geen eten en drinken mee naar binnen mag nemen oke maar lollies echt belachelijk volgend jaar mag je zeker ook geen kaugom meer meenemen!!
verder echt beste feestje van het jaar!!!!
Uitspraak van fr33q op vrijdag 5 september 2008 om 10:15: