Hoezo verdwalen.. Ziekelijk groot festival, en HOE! Heb me echt heerlijk vermaakt! Q-DANCE TUNNEL OF TERROR GRUWELIJK! En natuurlijk de superafsluiter van DAVID GUETTA! En DJ Tiësto onbereikbaar? Hoe was dat mogelijk! Mystery Land, gefeliciteerd met je 15e verjaardag! Gewoonweg TOP!
Wat een super feest weer he dammmm.. het decor was ook super mooi.. Q-stage techno mijn held van de avond is toch wel chris liebing.. al met al een top dag gehad....
Ja leuk om een keer mee te maken maar vaker hoeft niet. Tunnel of Terror en r_AW maakte gelukkig wat goed.
Wat een dikke editie dit jaar..de 50 minuten die de groene dokter nog overhad,bracht die geweldig..erg goede set,verdere uitschieter in mijn ogen is Criss Liebing,heerlijk techno heb echt een dag gehad!
WAT EEN DIK FEEST!!!! HULDE HULDE voor ID&T!!!!! Hele set van TIESTO gehoort, FUCKING AMAZING!!!! HEER EN MEESTER !!!! God van de dance muziek!!! Zijn set was echt SUBLIEM. HULDE HULDE!!! Sfeer bij isos zoo goed!!!! Mensen allemaal bedankt voor dit geweldige FEEST!!!!
Ja was top jammer dat er geen echte hardcore stage was....maar toch vermaakt op noord....main was gezellig.... einde alleen kut met parkeerplaatsen...3 uur gelopen ofsow en gelift en alles...heel avontuur
Leuk gratis feesje.. had ff 5 minuten natte voeten en daarna non-stop feesten.. Daisy was de heldin v/d dag The DJ Producer zorgde voor een waardige afsluiter met als toefje op de slagroom nog een klein uurtje Rush en wat een weertje.. top daggie.. minpuntjes: Grolsch en het wegkomen was slecht georganiseerd.
T lijkt wel te groot in zo'n kort tijdsbestek idd, we kunnen er ook wel 3 dagen kamperen met zn allen haha K ben de hele dag nie verder gekomen dan Q-stage (net als vorig jaar) en 1 rondje helemaal. Te gezellig overal, teveel te zien en veel te leuke mensen! K heb genoten! foto's online op www.nightfocus.nl
club r_aw was vet, tunneltje van de terreur viel zwaar tegen, dan had je beter geen tunnen kunnen hebben, maar de bus van thunderdome.. dan is het geen tunnel of terror meer maja dit was veel en veel te klein. Verder weer een leuk dagje mysteryland
Ow my god wat een vet feest! Vorig jaar was het vet, maar dit jaar was het beter! Q-dance SUPER, Mainstage super, en wat hebben we geboft met het weer!! Weer een paar ouwe vrienden gezien, super!
Voor mij de BESTE mysteryland ooit!!! de muziek was echt helemaal top!!!! Menno de Jong, Sean Tyas, Airbase en Bas en Ram. En bedankt alle lieve vriendjes voor deze onvergetelijke dag! een vette 10 voor de organisatie! SUPER!
Ik heb me zeer goed vermaakt, maar ik heb het gevoel dat ik alles heb gemist. Veel te veel te doen in veel te weinig tijd. Dat had ik dit jaar echt voor het eerst. Misschien kwam het door de slechte aflsuiter: David Guetta. De set van Galuzzi was absoluut koning. GZG boot helemaal gemist.; erg jammer. Volgend jaar toch maar weer heen en weer rennen????
Wat een feest ! ongeloofelijk. alleen wat duwen op het einde bij het vertrekken .maarja de sfeer daarvoor op de q-dance stage doet je daar niet eens aan laten denken
Mooi weer, leuke mensen en fantastische muziek. Chris Liebing gaf een super setje weg! Maar wat Rush later presteerde was subliem! De set van de dag. 2 uur nonstop gaan! Hierdoor al het vuurwerk en de lasershows gemist. Verder weer heerlijk rondje kunnen lopen en er was weer veel aparts te zien. Net niet geweldig, maar 't zat er tegenaan.
was weer (zoals altijd) super maar het parkeerprobleem wordt verdorie nog eens aan toe ieder jaar weer groter en dat drukt de stemming enigszins...
Mystery Was weer een super feestje, Q-Dance stage was vet!! Alleen zo focking ver door het bos moeten lopen voor je terug bij de auto bent was wat minder.
ID&T die je bij de persingang weigert door hun eigen fout, waardoor je illegale praktijken uit moet gaan voeren (lees: openstaand hek doorlopen zonder security), niet meer bij tiesto kunnen kijken en iemand vragen om een foto van ons te maken en die em dan laat vallen...lens kapot. Verder waren David Guetta, Tocadisco en Laidback Luke heerlijk, mooi vuurwerk ook, en superaardige mensen in goede sfeer!
Mooiste feest van het jaar!! Wat een geweldig spektakel!!! Dj Rush de held van de dag en de afsluiting bij de Q-Dance was echt geweldig mooi!!! Ontzettend genoten!!
Feestje van het jaar! Tiesto was heel lekker bezig, superset! En wat een mazzel met het weer. Felicitaties voor ID&T
Wat een mooi feest en behalve de dj's ook alles er om heen. Geweldig genoten van alles! Prima geregeld: eten drinken, toiletten! Afsluiter Tiësto: een set zoals het hoort aan het einde van een feest! En mensen die het te druk vonden: raar he...als er 60000 kaarten verkocht worden! Dat weet je van te voren!
GE-WEL-DIG!!! muziek was super, het weer is 100% meegevallen, heb me niet gestoord aan die paar druppels, de sfeer en vuurwerk waren top! Volgend jaar zeker weer aanwezig !!
Wat een bizar geweldige dag! 's-ochtends vertrokken met regen en onweer en op feest alleen maar een heerlijk warme zonnetje. Erick E en Marco V vielen op main toch wat tegen, dus naar Dirty Dutch gegaan. Ricky Rivaro was daar was super! Maar ISOS was echt veruit het vetste!! Nic Chagall super en Tiesto knalde over alles heen: toch echt de koning! Super set met geen gemakkelijke hitjes, maar vol geweldige verrassingen
t was facking dik!!! jammer van t gekut op t einde bij de poortjes
ID&T flikte het gewoon weer; wat een machtig feest! Alleen jammer van die domper, Connexxion die gewoon reizigers naar Haarlem in de kou laat staan en vervolgens de ME er op af stuurt met hun stoere gummiknuppeltjes. Triest kutbedrijf
Ik ben alleen laatste 3 uur op het feest aanwezig geweest. eerste half uur alleen rond gelopen, zag er allemaal magisch uit haha. Q-dance podium was egt mega vet evenalsde muziek. Egt nog ff loos gegaan
T-I-E-S-T-O Held van de dag!! Verder een superleuke dag gehad! Genoten van begin tot het eind!!
zo blij dat ik op het laatste moment een kaartje heb kunnen krijgen! het was echt weer top, goed geregeld en super aankleding weer! I MYSTERYLAND!!!
Werelds
2 woorden..Harde piemel
Super feest!! Volgend jaar weer, maar hopelijk sluit er dan iemand anders af op de main!
Beste feest in tijden! Geweldige mensen en een super sfeer! Helemaal los gegaan bij de Q-stage!
[KYA] WAT EEN WEERGALOOS FEEST!!!! die ZON! hmmmm... Sean Tyas, Airbase en vooral Bas en Ram met al die classics, helemaal LOS! Tiesto konden we niet meer heen omdat het vol was, maar de classics maakten veel goed. Mooi vuurwerk ook en DIE MOLEN BIJ DE Q: Vette shizzle!!! gewoon een 10, perfecte organisatie en 2 trance tenten, jeeee!!!
Geweldig genoten, ( zoals altijd op Mysteryland ) Airbase was de bom, Tiesto zeker niet
Super feestje gehad. Op een paar druppels na lekker weetje gehad. Marco- V / Marcel Woods / Tietso Afsluiten op main met vuurwerk is altijd leuk, maar die set van Guetta was echt veel te makkelijk. Op naar volgend jaar!!
top feest! lekker weer en leuke mensen ontmoet Tiesto
Wat een heerlijke ML weer!! En voor mevrouw de Zon!!! Sean Tyas, Airbase, leuke nieuwe ontdekkingen! En Bas en Ram in de classics tent..... Lekker staan knallen....Tot volgend jaar!!!!!!!!!!!!
WAT EEN HEERLIJK FEEST goeie sfeer leuke mensen met t zonnetje erbij PERFECT TE NOEMEN!!! Muzika del Mystery >>GreenV Lektroluv vet ISIS LoCoODiCE laidBaCkLuke ..Guetta >> KALKBREaNNER AFSLUITERRRR
3 woorden: PARADIJS OP AARDE... Wat een geweldig feest!! Heerlijk 'ingedanst' bij Airbase, wat een set , Sean Tyas ook fantastisch gedraaid, maar Bas en Ram zijn voor mij de helden van de dag! Heb aan één stuk door alleen maar staan springen! Topsfeertje met lieve en gezellige mensen! Beste feest van het jaar!
Leuk feest maar wat is zoon dag duur! Pfff..maargoed buitenom het geld lekker weer gehad leuk sfeertjeVolgend jaar weer? geen idee?Funkerman, Laidback luke Chuckie
In alle opzichten was het zo relaxed dat het zelfs op de parkeerplaats toen we stonden te wachten nog goed uit te houden was met alle mensen om ons heen
op het eind slecht geregeld bij de uitgangen & veel te druk! maar al met al een top feestje!
Super festival vond het geen jubileum gewoon een standaard festival geluid op de Q dance stage vond ik wat zacht staan vergeleken met de mainstage van decibel maar zal wel komen door de geluids norm die ze moesten houden de maximale aantal db's,mainstage vond ik wat klein kaal wat betreft aankleding en tijdens de set van erik eerdhuize moesten ze nog nood drang hekken plaatsen,hulde aan dove elkebas(the prophet)masterlijke set en niet te vergeten carlos(mc Ruffian) altijd de goeie timing als ie wat zegt tot volgend jaar 2009
Het ging weer helemaal loos! Hawtin, Loco Dice, Warren Fellow, Rejected en als zalige afsluiter Rush
Binnenkomen echt een fokking drama (ruim een uur buiten staan wachten) en wegrijden is ook altijd kut en ook nog 's m'n nokia verloren maar wat een vet feest!! The Prophet sloot ge-wel-dig af!!!
masterlijk feest, de afsluiter van the prophet was helemaal geweldig!!!
We hadden eerst geen kaartjes helaas. Maar we kunnen het niet laten en hebben op het laatste moment toch 2 kunnen scoren !!!! Het was weer een top feestje. Wel veeel drukker dan de voorgaande jaren maar niet minder gezellig. Een opstootje gezien maar verder vond ik het weer SUPER!!!!
Wat een feest!!!!!!!!! Rush is een held!!! Geweldig!!!!!!!!
heeeeeeelemaal super, mijn eerste keer maar zekerweten niet mijn laaste keer. voor mij was Q-dance stage toch echt het hoogtepunt van de dag samen met dj rush. heerlijk vermaakt met al mijn lieve vriendjes en vriendinnetjes. alleen ook 1 minpuntje, 2 fucking bonnen voor 1 flesje water, beetje jammer. voor de rest goed geregeld, wc's waren oke, aankleding van het feest was grandioos en de drukte heeft mij erg meegevallen.
Ongelovelijk wat een dag super weer en na week regen geen modder festijn TOP terrein dus!! Heerlijke genoten bij de Eclips tent met als knallers Marcel en Jochen, Volgende jaar hopelijk weer.
MASTERLIJK dat is het juiste woord voor deze dag! Wouw ik heb veel gezien maar dit overtrof ALLES!! Laidback Luke was de man van de dag, na bijna anderhalf uur gedraaid te hebben op de main ook nog door naar Creamfields met 'n privéjet wtf?! dikke voor die gast, verder Dirty south erg tof, Richie ok, en Rush haha niet te geloven wat een geweld!!! Zeker voor herhaling vatbaar
damn. het zag 'r echt super mooi uit. wat 'n vette locatie is 't ook oa genoten van wildstylez, lucien foort, joost van bellen, goose live & the prophet
Er moet steeds meer uit de kast worden gehaald om nog echt kippenvel te krijgen, maar dat had ik gister zeker wel!! Heerlijk weer en supervette show, lasers en opbouw weer. Super vermaakt!
Lekker daggie gehad met veel fijne doch vreemde mensen. Pluspunten; r_AW, de sfeer en de shotjes vers fruit. Minpunt: geen bier maar Grolsch.. misdadig smerig (N)
eerste keer ML. heb eigenlijk maar 2 sets gehoord de hele dag, door die drukte! hawtin op de main was vet, alleen leek daar wel een kroeg. iedereen stond stil en niemand ging los! Rush klapte er wel lekker op, had wel weer ff zin in een potje hardtechno, maar die gast kan echt niet mixxen
Q-stage zag der geweldig uit... Alpha2 knalde erg lekker en ja The Prophet nog even lekker met hardcore mooie dag(en Dana blijft gewoon goed) ... ging alleen zo snel
Voor de zesde keer op rij een waanzinnig volksfeest gehad! Lopend heen, kruipend terug is wederom op gegaan voor deze editie.. Main stream vieze dutch was goddelijk Techno troopers taking it the harder style Rush!
Het was wel een goed feestje, maar vond het veels te groot! Heb volgens mij de halve marathon gelopen joh Daarnaast vond ik het erg commercieel en had het niet de sfeer als andere festivals die ik heb meegemaakt. Q-dance vond ik nog de beste plek om te staan. Muziek stond lekker hard en beuken met die hap
Zon , de snelste security ooit, veel leuke mensen en fantastische dj's moeilijk om een uberhoogtepunt te kiezen maar dan ga ik toch voor spider/bas & ram en menno de jong. Superfeest
Hoe later het werd bij Q-dance, hoe zachter het geluid.... Daarnaast ook weinig lekkere setjes gehoord
Wat een topdag!!! Ik had er al zin in en het was weer helemaal geweldig! Superweertje ook! Volgendjaar zeker weer!!
Zeer matig Feest! Slechte organisatie, Veelste groot, Slecht aangegeven waar alles is + hersenloze kaart, En welke mongool laat tiesto in zo'n mini tent draaien, Gelukkig gaf meneer RUSH nog een goeie afsluiter deze avond: 1 van de weinige slechtste feestjes in mijn archief, was de 60 euro zeker niet waard!!!
Mysteryland was in 1 woord GEWELDIG
Heeeerlijk Feestje! Goed weer, lekkere sets, prachtig decor! QDANCE
HEERLIJK FEEST! Niet het geduld gehad om te wachten tot Tiesto fatsoenlijk ging draaien, Airbase was briljant! Evenals het zonnetje, de aankleding, de sfeer en al die lieve vriendjes
Heerlijk Feesje, Kostelijk geamuseerd, DJ RUSH !!!!!!!!!!!!!! knaller van de avond. ID&T heeft hier zeker iets heel moois neergezet, alles was prima, drinken, eten, wc's, en ruimte (ondanks uitverkocht). Al was het wat te massaal, gooi overbodige tenten eruit, zoals All is One en Dekmantel en Steath, en maak het kaartje, of de consumptie wat goedkoper.
Het was echt een suuuuper feest! Ik kwam eigenlijk voor mijn twee helden: Richie Hawtin en Boys Noize. Na Mysteryland valt Richie Hawtin af als mijn favoriet. Motherfucker ga lekker commerciele softe rotzooi draaien als je op de main staat!! Gelukkig heeft Boys Noize zijn falen DUBBELDIK goed gemaakt!
Organisatorisch goed, vette line-up, maar heb het een paar jaar geprobeerd en kan niet wennen aan de grootte en de drukte. Het is gewoon TEveel in zo'n kort tijdsbestek. Ben maar vooral bij Q blijven hangen want daar is het altijd goed toeven, maar heb het idee veel te veel gemist te hebben. Too much for me.
Feest van het jaar weer! Alleen schandalig dat Tiesto niet op de main stond en daardoor het eilandje moest worden afgesloten...,..hoe koppig kan een organisatie zijn!??
Leuk feest weer, al hoewel ik vond dat er vorig jaar vele malen beter werd gedraaid! De sfeer was ook wat minder met vorig jaar... maar gelukkig gezellig genoeg gehad Line-up mag wel iets strakker volgend jaar in de meeste tenten vind ik!
super feest, alleen terug was verkk, kut bus!!!! 500 km aan bussen, ga maar zoeken!!!
Darkraver waarom stond deze man niet op Q Dance Mainstage? In ieder geval hij roeleert
slecht georganiseerd, veeeeel te druk (stamp maar vol) te kleine tenten, slecht parkeergelegenheid (duwen maaarr) veeeeeel te commercieel, dat ze daar 60 euro voor durven vragen zeg.... Schandalig!! Op een gegeven moment zaten we vast bij GLDJ's (ergens achter in een hoek gepropt podiumpje)., konden geen kant op.... Voor 4 euro entree heb je in breda dezelfde muziek maar met een FATSOENLIJKE BAR!!!!! Eens, maar nooit meer dus!!!
Aanstaande zaterdag host Thunderdome weer een area op Mystery Land en niet zomaar een area. Als ode aan de tunnel of terror uit de begin jaren van Mystery Land doet Thunderdome dit jaar nog keer de Tunnel of terror. De line up voor de tunnel of terror is als volgt; DaY-már, Angernoizer, RDZ, The Vizitor, Lady Dana (early terror set), Akira, Drokz en MC Justice. 230
Mystery Land is al weken helemaal uitverkocht. Heb je geen kaart kunnen bemachtigen, maar wil je toch sfeer proeven? Zet je radio of pc aan, doe je ogen dicht en doe alsof je op het Floriadeterrein bent. 538 Dance Department en Dance-Tunes Radio verzorgen de muziek voor je....live! 25
Alle tickets voor Mystery Land zijn volledig uitverkocht. Nog nooit eerder gingen de 60.000 kaarten voor Mystery Land zo snel over de toonbank, aldus organisator ID&T. Het festival viert dit jaar haar vijftiende verjaardag op 23 augustus in de Haarlemmermeer. 208
Met 18 podia en meer dan 150 artiesten op het programma, onder wie David Guetta, Richie Hawtin, Fedde le Grand, Tiësto, Roger Sanchez, Green Velvet, Marco V, Chuckie, Boys Noize, The Prophet, Loco Dice, Isis, Rush en De Jeugd van Tegenwoordig, kan het niet anders dan een extra feestelijke editie worden. 247
Op zaterdag 23 augustus viert het oudste dance-festival van Nederland, Mystery Land, haar 15e verjaardag met een extra feestelijke editie. Mystery Land biedt dit jaar weer plek aan vertrouwde smaakmakers als All is One, r_AW, Dirty Dutch, Ex Porn Star, GirlsLoveDJs, Rauw, Q-dance en Stealth Records van Roger Sanchez. Tiësto’s In Search of Sunrise en Flamingo Nights van Fedde le Grand staan dit jaar voor het eerst op Mystery Land. 154
Was een super dag.. Mainstage & Flamingonights. Ben nog steeds op zoek naar een foto. Hij zou op id&t komen. Weten jullie of er nog meer foto's komen op die site?
leen jammer dat je half wordt aangerand door de beveiliging bij binnen komst en dat zonder te vragen
maar verder was het super
Heb ik toch echt niets van gemerkt.
Bij mij werd alleen me spijkerjasje wat ik vast had ff doorgekeken en daarna gevraagd of ik nog iets in me zakken had.
Dus geen problemen met de beveiliging gehad.
super feestje!! alleen niet normaal dat ik al mijn chupa chup lollies moest inleveren!!! is me nog nooit gebeurd en ik ben wat feessies afgegaan deze zomer! dat je geen eten en drinken mee naar binnen mag nemen oke maar lollies echt belachelijk volgend jaar mag je zeker ook geen kaugom meer meenemen!!
verder echt beste feestje van het jaar!!!!
Uitspraak van fr33q op vrijdag 5 september 2008 om 10:15: