Hoezo verdwalen.. Ziekelijk groot festival, en HOE! Heb me echt heerlijk vermaakt! Q-DANCE TUNNEL OF TERROR GRUWELIJK! En natuurlijk de superafsluiter van DAVID GUETTA! En DJ Tiësto onbereikbaar? Hoe was dat mogelijk! Mystery Land, gefeliciteerd met je 15e verjaardag! Gewoonweg TOP!
IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUGIK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL
mensen niet ouwehoeren was gewoon KNALLEN snel naar volgend jaar
Wat een super feest weer he dammmm.. het decor was ook super mooi.. Q-stage techno mijn held van de avond is toch wel chris liebing.. al met al een top dag gehad....
Ja leuk om een keer mee te maken maar vaker hoeft niet. Tunnel of Terror en r_AW maakte gelukkig wat goed.
Het was weer GEWELDIG! Elk keer weer het mooiste buitenfeestje van het jaar! Q-dance!
1e x Mysteryland en ook direct de laatste x vond het tegen vallen en het is te groot alleen de Q dance stagen was erg vet en daar heb ik het dan ook erg naar me zin gehad mede dankzij de mensen die mee waren
ik heb me zeer goed vermaakt, alleen het terrein is echt te groot en teveel mensen. erg commercieel was het wel.
Combinatie stralende zon, kwaliteit muziek, beste locatie, de vriendelijke mensen, de sfeer doet mij volgend jaar weer terugkeren
een geweldige dag gehad heerlijk weertje en super sfeertje op de q-stage alleen om op het laatst een taxi te regelen pffffffffffffffffff wat een gezeik
aankleding main laidback luke was de man daar, vond guetta toch erna een tempo'tje omlaag gaan. snel nog ff Q, the prophet, HEERLIJK wat ik heb meegemaakt. worden mij alleen toch net wat te veel kaarten verkocht want het was echt druk!!!
In een woord Geweldig heb echt genoten bij boys noize!!
Geweldig vermaakt, wat een klote gedoe wij waren op ingang noord beland aan het einde en moesten naar zuid, mochten we er niet meer in en de poltie + beveiliging wezen ook nog eens de verkeerde weg aan een andere maat van me die heeft de bus gemist..erg jammer om zo'n fantastische dag zo te eindigen. Trouwens jammer dat ik aan het einde niet meer kon hakken door de drukte op q-dance, zo mogen daar ook wel wat langer hardcore draaien maar goed, het blijft q-dance waar ik overigens diep respect voor heb
Leuk gratis feesje.. had ff 5 minuten natte voeten en daarna non-stop feesten.. Daisy was de heldin v/d dag The DJ Producer zorgde voor een waardige afsluiter met als toefje op de slagroom nog een klein uurtje Rush en wat een weertje.. top daggie.. minpuntjes: Grolsch en het wegkomen was slecht georganiseerd.
Mooi festival (op Grolsch na) maar logistiek gezien hier en daar een ramp. Tunnel of Terror en Q-Dance waren ff leuk maar thuisbasis was de r_AW en wat sloot The dj Producer daar genadeloos vet af zeg, held
Leuk feest totdat un sukkel die munten verkocht aan mijn vriendin even dacht minder geld terug te geven en dat de organisatie die medewerker gewoon in zijn gelijk stelde en zij moest maar briefje schrijven om evt haar geld terug te krijgen. Echt de organisatie die over de munten gaat krijgt DIKKE min, stelletje oplichters En daarna al met al ons feest naar de klote, Bedankt !!!
ouderwetsche gezelligheid met een zonnetje die zelfs de organisatie de stoutste dromen heeft overtroffen! geweldige actie ook van de beveiliging om de stroom naar de ISOS-tent te reguleren tov vorig jaar, nu kon iedereen genieten van de heldenset van Tiësto!
TIESTO !! eens te meer bewezen wie de enige echte koning is van de nederlandse dance en ver daar buiten!! WAT EEN SET!! nog steeds kippenvel!!! wel jammer van die mini ISOS tent, en chris lake die k t liefst had afgeschoten als ''opwarmer'' voor de koning tss... maar tering wat een geweldenaar die Tijs
Egt een geweldig feest super vet!! Prophet is de man
Mystery Was weer een super feestje, Q-Dance stage was vet!! Alleen zo focking ver door het bos moeten lopen voor je terug bij de auto bent was wat minder.
ID&T die je bij de persingang weigert door hun eigen fout, waardoor je illegale praktijken uit moet gaan voeren (lees: openstaand hek doorlopen zonder security), niet meer bij tiesto kunnen kijken en iemand vragen om een foto van ons te maken en die em dan laat vallen...lens kapot. Verder waren David Guetta, Tocadisco en Laidback Luke heerlijk, mooi vuurwerk ook, en superaardige mensen in goede sfeer!
Was zeker vette shit in de dirty dutch goede muziek en lekkere sfeer,en Ryan Marciano en Sunnery james waren super vet,misteryland 2008 was ook weer supervet net als alle andere jaren ......top top top tot volgend jaar.
Great location, good deco etc... But the music was crap.Either Hardstyle/Hardcore or the flat boring Electro/Minimal and commercial club shit.No progressive, hardhouse, tech-house, acid...I can't believe that with so many stages i have to hear the same sound everywhere Boring.
te dure consumpties, dure parkeer plekken en dan 's avonds helemaal in het donker zoeken naar de plek waar de auto staat. persoonlijk vind ik het te groot maar het heeft ook wel weer wat.
Mooiste feest van het jaar!! Wat een geweldig spektakel!!! Dj Rush de held van de dag en de afsluiting bij de Q-Dance was echt geweldig mooi!!! Ontzettend genoten!!
Feestje van het jaar! Tiesto was heel lekker bezig, superset! En wat een mazzel met het weer. Felicitaties voor ID&T
Wat een mooi feest en behalve de dj's ook alles er om heen. Geweldig genoten van alles! Prima geregeld: eten drinken, toiletten! Afsluiter Tiësto: een set zoals het hoort aan het einde van een feest! En mensen die het te druk vonden: raar he...als er 60000 kaarten verkocht worden! Dat weet je van te voren!
GE-WEL-DIG!!! muziek was super, het weer is 100% meegevallen, heb me niet gestoord aan die paar druppels, de sfeer en vuurwerk waren top! Volgend jaar zeker weer aanwezig !!
lkkr weer, lkkr gedraaid, lkkr sfeertje, vet lkkre chickiezzz, zwaar uit mien dakje....
TE vet!... Vorig jaar was VET maar dit jaar zeker overtroffen!!! Met de gezellige PartyCREW ... alleen dan toch het minpuntje met de uitgangen weer veeeel te druk met schuifelen wat gepaard ging met trekken en duwen tot gevolg. En tjeh.. Tiesto hoort thuis op een Main... dan was hij ook bereikbaar geweest en had ik even kunnen luisteren.... nu niet de kans toe gehad naja SEE Y'ALL NEXT YEAR!!! Maar die afsluiting serieus tranen gelaten !!!!
Gestart bij Rejected, vond het wat flat vergeleken met de mega liveset van Awakefest(was beetje hitjes draaien), daarna door naar Airbase (zelfde verhaal), Andre Galuzzi Mega, vooral toen de volume omhoog ging, terug naar ISOS voor Nic Chagall hij heeft me ook duidelijk kunnen overtuigen van ze dj klasse, Daarna Richie helaas was de sfeer er niet, maar zeker genoten van deze held Daarna door naar de andere held zeg maar Legende want die set van Tiesto---> (geen woorden voor) tenslotte ID-T
Fucking Hell!! 15 Jaar MysteryLand was gewoon de sjit!!Tunnel Of Terror, Daisy & Boys Noize
Mijn 1e ML maar dit gaat hem denk ik niet meer worden. Ik vond het veel te focking massaal. Niets voor mij.. Doe mij maar de wat kleinere feesten! En na afloop nog een eeuw lopen naar de bus die dan niet weg kan omdat er nog ruim 100 bussen voor staan. Dat is echt heel slecht geregeld. Verder zat de organisatie volgens mij wel prima in elkaar, zoals ik ben gewend van Q-Dance. Zonde dat mijn ervaring van zo'n bekend feest zo tegen viel! Q-Stage heb ik me wel vermaakt. Jmmr dat niet iedereen daar wou blijven!
Ik ben alleen laatste 3 uur op het feest aanwezig geweest. eerste half uur alleen rond gelopen, zag er allemaal magisch uit haha. Q-dance podium was egt mega vet evenalsde muziek. Egt nog ff loos gegaan
super vet feest! erg genoten... en wat een mazzel met het weer! tot volgend jaar!
zo blij dat ik op het laatste moment een kaartje heb kunnen krijgen! het was echt weer top, goed geregeld en super aankleding weer! I MYSTERYLAND!!!
2 woorden..Harde piemel
Super feest!! Volgend jaar weer, maar hopelijk sluit er dan iemand anders af op de main!
[KYA] WAT EEN WEERGALOOS FEEST!!!! die ZON! hmmmm... Sean Tyas, Airbase en vooral Bas en Ram met al die classics, helemaal LOS! Tiesto konden we niet meer heen omdat het vol was, maar de classics maakten veel goed. Mooi vuurwerk ook en DIE MOLEN BIJ DE Q: Vette shizzle!!! gewoon een 10, perfecte organisatie en 2 trance tenten, jeeee!!!
Geweldig genoten, ( zoals altijd op Mysteryland ) Airbase was de bom, Tiesto zeker niet
Mystery Land 2008 was ook nu weer helemaal het einde, MAAR: het lijkt ieder jaar wel drukker te worden...
1e keer MS. korte impressie: Errug groot waardoor er teveel indrukken zijn en ik het idee heb dat ik net naast alle vette sets grijp en tja wil nou eenmaal nix missen. aankleding super net de efteling. weer was super nix te klagen. hardstyle van tegenwoordig lijkt idd teveel op techno beetje saai jammer. Pussy lounge was lekker beuken en lekker warm dirty dutch was ff lekker en where the fuck waren was the partysquad bij Girls love djs??!! beetje jammer
Vond het een super feest!!!! Beter dan vorig jaar!!!! Lekker weer, sfeer perfect en heerlijke muziek!!!! Volgende keer toch iets eerder van huis gaan hahaha
Geweldig feestje weer Heel goed gedaan, alleen beetje jammer dat de sterke drank tegen het einde over al was...
wel en niet vermaakt , of TE druk of geen leuke sfeer , moeilijk om in te komen
Superfeest!! Goed weer ook! Maar triest dat je niet eens dat Ex Porn Star eiland op mocht omdat het te druk was ... hadden ze rekening mee moeten houden! En Jeugd van Tegenwoordig was belachelijk slecht (N)
Wat een heerlijke ML weer!! En voor mevrouw de Zon!!! Sean Tyas, Airbase, leuke nieuwe ontdekkingen! En Bas en Ram in de classics tent..... Lekker staan knallen....Tot volgend jaar!!!!!!!!!!!!
WAT EEN HEERLIJK FEEST goeie sfeer leuke mensen met t zonnetje erbij PERFECT TE NOEMEN!!! Muzika del Mystery >>GreenV Lektroluv vet ISIS LoCoODiCE laidBaCkLuke ..Guetta >> KALKBREaNNER AFSLUITERRRR
3 woorden: PARADIJS OP AARDE... Wat een geweldig feest!! Heerlijk 'ingedanst' bij Airbase, wat een set , Sean Tyas ook fantastisch gedraaid, maar Bas en Ram zijn voor mij de helden van de dag! Heb aan één stuk door alleen maar staan springen! Topsfeertje met lieve en gezellige mensen! Beste feest van het jaar!
Dikke party! Had 'm echt niet willen missen, wat een weertje! Q-dance
Super festival vond het geen jubileum gewoon een standaard festival geluid op de Q dance stage vond ik wat zacht staan vergeleken met de mainstage van decibel maar zal wel komen door de geluids norm die ze moesten houden de maximale aantal db's,mainstage vond ik wat klein kaal wat betreft aankleding en tijdens de set van erik eerdhuize moesten ze nog nood drang hekken plaatsen,hulde aan dove elkebas(the prophet)masterlijke set en niet te vergeten carlos(mc Ruffian) altijd de goeie timing als ie wat zegt tot volgend jaar 2009
Dat weer...maakte me daar het meest zorgen om.voor de rest ouderwets mytsteryland heerlijk.Zou alleen graag eens zien dat mensen de grensen kennen...malooten
Hulde aan Bas&Ram vs Spider!! Die Guetta mag thuis blijven,...heerlijk dagje gehad.
HEERLIJK feest Richie Hawtin was de koning van de dag, David Guetta was KUT. snap ook niet dat hij als afsluiter stond. dat had Hawtin gewoon moeten doen!
Binnenkomen echt een fokking drama (ruim een uur buiten staan wachten) en wegrijden is ook altijd kut en ook nog 's m'n nokia verloren maar wat een vet feest!! The Prophet sloot ge-wel-dig af!!!
na 97,98 indoor en fest,99,2000,2001,2002,2003 en 2004 nu mn 10 de en laatste editie voorlopig!wel gezellig,ook vette dingen als liebing,lektroluv,hawtin en prophet op de main en t weer was top,maar te druk en te commercieel.
Green Velvet stond goed te knallen, Monica en Molendijk heerlijk die ouwe foute klappers (welja, gooi dan James Brown is dead er ook nog maar effe in). Toch weer Tiësto die de dag compleet maakte met die bizarre buitenaardse zweefset
Wederom geweldig! Vooral lekker toen iedereen voor mijn verjaardag zong!
Sinds 2001 weer eens mysteryland, .. wat een feest. BRILJANT !!!!!!!!! ... . . 1 minpuntje "De Kaart" Pfff daar snapte ik echt niets van, pas op het eind werd hij een beetje duidelijk
Gruwelijk vet feest! Vooral het afsluiten bij Qdance stage! Alleen het twee uur de auto zoeken was echt kut
Wat een super feest! Het was echt genieten!
Vorig jaar was vetter, maar dit jaar ook zwaar goed vermaakt! Leuke mensen weer aanwezig en de r_AW area was dik! Ook de Q-Dance was erg vet aangekleed met een Wildstylez op dreef.
heeeeeeelemaal super, mijn eerste keer maar zekerweten niet mijn laaste keer. voor mij was Q-dance stage toch echt het hoogtepunt van de dag samen met dj rush. heerlijk vermaakt met al mijn lieve vriendjes en vriendinnetjes. alleen ook 1 minpuntje, 2 fucking bonnen voor 1 flesje water, beetje jammer. voor de rest goed geregeld, wc's waren oke, aankleding van het feest was grandioos en de drukte heeft mij erg meegevallen.
damn. het zag 'r echt super mooi uit. wat 'n vette locatie is 't ook oa genoten van wildstylez, lucien foort, joost van bellen, goose live & the prophet
GE-WEL-DIG <3 .. Superrr muziek, moest zelf werken bij de Dirty Dutch barr, veeeel gezellige mensen. Alleen de in & uitgang waren te ver lopen, langs de snelweg zelfs.
eerste keer ML. heb eigenlijk maar 2 sets gehoord de hele dag, door die drukte! hawtin op de main was vet, alleen leek daar wel een kroeg. iedereen stond stil en niemand ging los! Rush klapte er wel lekker op, had wel weer ff zin in een potje hardtechno, maar die gast kan echt niet mixxen
Q-stage zag der geweldig uit... Alpha2 knalde erg lekker en ja The Prophet nog even lekker met hardcore mooie dag(en Dana blijft gewoon goed) ... ging alleen zo snel
ultiem....geweldig die zon!!!! Zooooooooooooooooo ben nog aan het nagenieten en dat gaat nog lang door....Geweldig!!!Thanxxxxx
Voor de zesde keer op rij een waanzinnig volksfeest gehad! Lopend heen, kruipend terug is wederom op gegaan voor deze editie.. Main stream vieze dutch was goddelijk Techno troopers taking it the harder style Rush!
RUSH was zeker het wachten waard!!! Gelukkig veel bekenden,gezellig, want de rest
Te groot,te commercieel..wel een goeie sfeer èn goeie muziek- maar het was gewoon mijn dagje niet. EN VOOR ALLE AJAX HOOLIGANS : BLIJF LEKKER THUIS! STELLETJE GROTE INHOUDSLOZE KINDEREN!!
Dik vermaakt bij Q-dance en tunnel of terror ........ Grolsch
Het was wel een goed feestje, maar vond het veels te groot! Heb volgens mij de halve marathon gelopen joh Daarnaast vond ik het erg commercieel en had het niet de sfeer als andere festivals die ik heb meegemaakt. Q-dance vond ik nog de beste plek om te staan. Muziek stond lekker hard en beuken met die hap
Een erg gezellige dag Veel rondgelopen en gezien... thuisbasis Zuid was heerlijk Sunnery James & Ryan Marciano en Chuckie... TE BBBRRRUUT voor woorden!
Zon , de snelste security ooit, veel leuke mensen en fantastische dj's moeilijk om een uberhoogtepunt te kiezen maar dan ga ik toch voor spider/bas & ram en menno de jong. Superfeest
Echt super vet! Vooral bij Mainstage en Dirty Dutch geweest maar bij allebei werd super lekker gedraaid. Supervette afsluiting met David Guetta, je kreeg je eten en drinken snel en het was super lekker weer. Volgend jaar zeker weer!
vond het erg gezellig met 2 dinnetjes ook hoop leuke mensen ontmoet girls love dj's ,dirty dutch en flamingo night was top verder weinig gezien merkte weinig van 15 jarig bestaan aankleding vorig jaar mooier al met al toch wel voor herhaling vatbaar
Veelste druk, overdag laag volume, een groot doolhof...wel mooi vuurwerk.
Zeer matig Feest! Slechte organisatie, Veelste groot, Slecht aangegeven waar alles is + hersenloze kaart, En welke mongool laat tiesto in zo'n mini tent draaien, Gelukkig gaf meneer RUSH nog een goeie afsluiter deze avond: 1 van de weinige slechtste feestjes in mijn archief, was de 60 euro zeker niet waard!!!
Heeeerlijk Feestje! Goed weer, lekkere sets, prachtig decor! QDANCE
Heerlijke dag gehad,geen rij!toen naar Rejected gelopen,was een lekkere binnenkomer,daarna even stukje gelopen,toen met de mannen naar R_aw geweest,N-Vitral,begin van zijn set heerlijk,later werd het me iets te hard,toch maar even terug naar de Techno!Niet super lang gestaan,was niet optimaal nog!Terug naar R_aw!Heerlijk ff staan hakken!vanaf uurtje of 18.00 eigenlijk niet meer uit de techno geweest,heb heerlijke sets gehoord!Rush,heerlijk,hoe hij de mensen weet op te zwepen!TOP! goed gezelschap wederom!
HEERLIJK FEEST! Niet het geduld gehad om te wachten tot Tiesto fatsoenlijk ging draaien, Airbase was briljant! Evenals het zonnetje, de aankleding, de sfeer en al die lieve vriendjes
Heerlijk Feesje, Kostelijk geamuseerd, DJ RUSH !!!!!!!!!!!!!! knaller van de avond. ID&T heeft hier zeker iets heel moois neergezet, alles was prima, drinken, eten, wc's, en ruimte (ondanks uitverkocht). Al was het wat te massaal, gooi overbodige tenten eruit, zoals All is One en Dekmantel en Steath, en maak het kaartje, of de consumptie wat goedkoper.
HE-LE-MAAL TOP!! GE-WEL-DIG!! Vet genoten van zon, topsfeer, optredens, kostuums, aankleding, gezellige drukte. I love Richie Hawtin, Laidback Luke en TocaDisco: we stonden naast ze OP main, jammie wat een topplek, bijzonder genoten van alles!! Organisatie: zeer bedankt!!! Party-people: keep it up!! 23 augustus 2008 TOPDAG!! Very happy!!
Q-Dance as always..Heaven..! Volgens ons is het nog nooit zo volgepakt geweest..beetje minder dus..staat het uit je dak gaan soms behoorlijk in de weg
Doe mij toch maar IETS kleinere festivals. Dit was té massaal, was helft van de tijd bezig met de groep weer compleet maken. Daarbij is David Guetta een PANNEKOEK. egocentrisch alleen maar zn eigen hitjes draaien met af en toe een 538 dancesmash hit uit het jaar 0 er tussendoor zoals i need a miracletroep van fragma.
tja, heb me wel weer vermaakt.. HEEL GOED ZELFS was heerlijk met het zonnetje en al die vriendjes en dinnetjes in 1 woord, geweldig.. organisatie, jullie zijn goed bezig
super dag gehad!! geluid was goed bij de Q-stage, eigenlijk alleen maar dikke sets gehoord, alleen jammer dat er veel tracks 2 keer voorbij zijn gekomen
Geweldige 15de ML. Eclipe tent was echt vet, Ernesto vs Bastian , Menno de Jong , Sean Tyas, lekker! Vond de QDance stage echt gaaf om te zien. Jammer dat Fausto altijd zo vroeg moet draaien bij Qdance, voor de line up begrijp ik het wel maar hij doet het ook leuk bij niet hardstyle fans. En dan is uit je dak met Fausto op een vol veld ook wel eens leuk.
Organisatorisch goed, vette line-up, maar heb het een paar jaar geprobeerd en kan niet wennen aan de grootte en de drukte. Het is gewoon TEveel in zo'n kort tijdsbestek. Ben maar vooral bij Q blijven hangen want daar is het altijd goed toeven, maar heb het idee veel te veel gemist te hebben. Too much for me.
Feest van het jaar weer! Alleen schandalig dat Tiesto niet op de main stond en daardoor het eilandje moest worden afgesloten...,..hoe koppig kan een organisatie zijn!??
Marco V en Tiesto draaiden echt waanzinnig goed. Helaas rind half 11 nog naar Main gegaan, om bij een waardeloze Guetta met een verkachte versie van Delerium en als abolsuut dieptepunt hard rock muziek aan te horen. Was het enige minpunt van een super dag.
Super feesssie! De aankleding was top & die qdance stage !
slecht georganiseerd, veeeeel te druk (stamp maar vol) te kleine tenten, slecht parkeergelegenheid (duwen maaarr) veeeeeel te commercieel, dat ze daar 60 euro voor durven vragen zeg.... Schandalig!! Op een gegeven moment zaten we vast bij GLDJ's (ergens achter in een hoek gepropt podiumpje)., konden geen kant op.... Voor 4 euro entree heb je in breda dezelfde muziek maar met een FATSOENLIJKE BAR!!!!! Eens, maar nooit meer dus!!!
Aanstaande zaterdag host Thunderdome weer een area op Mystery Land en niet zomaar een area. Als ode aan de tunnel of terror uit de begin jaren van Mystery Land doet Thunderdome dit jaar nog keer de Tunnel of terror. De line up voor de tunnel of terror is als volgt; DaY-már, Angernoizer, RDZ, The Vizitor, Lady Dana (early terror set), Akira, Drokz en MC Justice. 230
Mystery Land is al weken helemaal uitverkocht. Heb je geen kaart kunnen bemachtigen, maar wil je toch sfeer proeven? Zet je radio of pc aan, doe je ogen dicht en doe alsof je op het Floriadeterrein bent. 538 Dance Department en Dance-Tunes Radio verzorgen de muziek voor je....live! 25
Alle tickets voor Mystery Land zijn volledig uitverkocht. Nog nooit eerder gingen de 60.000 kaarten voor Mystery Land zo snel over de toonbank, aldus organisator ID&T. Het festival viert dit jaar haar vijftiende verjaardag op 23 augustus in de Haarlemmermeer. 208
Met 18 podia en meer dan 150 artiesten op het programma, onder wie David Guetta, Richie Hawtin, Fedde le Grand, Tiësto, Roger Sanchez, Green Velvet, Marco V, Chuckie, Boys Noize, The Prophet, Loco Dice, Isis, Rush en De Jeugd van Tegenwoordig, kan het niet anders dan een extra feestelijke editie worden. 247
Op zaterdag 23 augustus viert het oudste dance-festival van Nederland, Mystery Land, haar 15e verjaardag met een extra feestelijke editie. Mystery Land biedt dit jaar weer plek aan vertrouwde smaakmakers als All is One, r_AW, Dirty Dutch, Ex Porn Star, GirlsLoveDJs, Rauw, Q-dance en Stealth Records van Roger Sanchez. Tiësto’s In Search of Sunrise en Flamingo Nights van Fedde le Grand staan dit jaar voor het eerst op Mystery Land. 154
Was een super dag.. Mainstage & Flamingonights. Ben nog steeds op zoek naar een foto. Hij zou op id&t komen. Weten jullie of er nog meer foto's komen op die site?
leen jammer dat je half wordt aangerand door de beveiliging bij binnen komst en dat zonder te vragen
maar verder was het super
Heb ik toch echt niets van gemerkt.
Bij mij werd alleen me spijkerjasje wat ik vast had ff doorgekeken en daarna gevraagd of ik nog iets in me zakken had.
Dus geen problemen met de beveiliging gehad.
super feestje!! alleen niet normaal dat ik al mijn chupa chup lollies moest inleveren!!! is me nog nooit gebeurd en ik ben wat feessies afgegaan deze zomer! dat je geen eten en drinken mee naar binnen mag nemen oke maar lollies echt belachelijk volgend jaar mag je zeker ook geen kaugom meer meenemen!!
verder echt beste feestje van het jaar!!!!
Uitspraak van fr33q op vrijdag 5 september 2008 om 10:15: