Hoezo verdwalen.. Ziekelijk groot festival, en HOE! Heb me echt heerlijk vermaakt! Q-DANCE TUNNEL OF TERROR GRUWELIJK! En natuurlijk de superafsluiter van DAVID GUETTA! En DJ Tiësto onbereikbaar? Hoe was dat mogelijk! Mystery Land, gefeliciteerd met je 15e verjaardag! Gewoonweg TOP!
Heerlijk feesie Q Dance Alleen wel te druk op t laatst!!
IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUGIK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL
mensen niet ouwehoeren was gewoon KNALLEN snel naar volgend jaar
Ja leuk om een keer mee te maken maar vaker hoeft niet. Tunnel of Terror en r_AW maakte gelukkig wat goed.
Wat een dikke editie dit jaar..de 50 minuten die de groene dokter nog overhad,bracht die geweldig..erg goede set,verdere uitschieter in mijn ogen is Criss Liebing,heerlijk techno heb echt een dag gehad!
aankleding main laidback luke was de man daar, vond guetta toch erna een tempo'tje omlaag gaan. snel nog ff Q, the prophet, HEERLIJK wat ik heb meegemaakt. worden mij alleen toch net wat te veel kaarten verkocht want het was echt druk!!!
WAT EEN DIK FEEST!!!! HULDE HULDE voor ID&T!!!!! Hele set van TIESTO gehoort, FUCKING AMAZING!!!! HEER EN MEESTER !!!! God van de dance muziek!!! Zijn set was echt SUBLIEM. HULDE HULDE!!! Sfeer bij isos zoo goed!!!! Mensen allemaal bedankt voor dit geweldige FEEST!!!!
Ja was top jammer dat er geen echte hardcore stage was....maar toch vermaakt op noord....main was gezellig.... einde alleen kut met parkeerplaatsen...3 uur gelopen ofsow en gelift en alles...heel avontuur
Geweldig vermaakt, wat een klote gedoe wij waren op ingang noord beland aan het einde en moesten naar zuid, mochten we er niet meer in en de poltie + beveiliging wezen ook nog eens de verkeerde weg aan een andere maat van me die heeft de bus gemist..erg jammer om zo'n fantastische dag zo te eindigen. Trouwens jammer dat ik aan het einde niet meer kon hakken door de drukte op q-dance, zo mogen daar ook wel wat langer hardcore draaien maar goed, het blijft q-dance waar ik overigens diep respect voor heb
club r_aw was vet, tunneltje van de terreur viel zwaar tegen, dan had je beter geen tunnen kunnen hebben, maar de bus van thunderdome.. dan is het geen tunnel of terror meer maja dit was veel en veel te klein. Verder weer een leuk dagje mysteryland
Ow my god wat een vet feest! Vorig jaar was het vet, maar dit jaar was het beter! Q-dance SUPER, Mainstage super, en wat hebben we geboft met het weer!! Weer een paar ouwe vrienden gezien, super!
Voor mij de BESTE mysteryland ooit!!! de muziek was echt helemaal top!!!! Menno de Jong, Sean Tyas, Airbase en Bas en Ram. En bedankt alle lieve vriendjes voor deze onvergetelijke dag! een vette 10 voor de organisatie! SUPER!
Ik heb me zeer goed vermaakt, maar ik heb het gevoel dat ik alles heb gemist. Veel te veel te doen in veel te weinig tijd. Dat had ik dit jaar echt voor het eerst. Misschien kwam het door de slechte aflsuiter: David Guetta. De set van Galuzzi was absoluut koning. GZG boot helemaal gemist.; erg jammer. Volgend jaar toch maar weer heen en weer rennen????
Wat een feest ! ongeloofelijk. alleen wat duwen op het einde bij het vertrekken .maarja de sfeer daarvoor op de q-dance stage doet je daar niet eens aan laten denken
ouderwetsche gezelligheid met een zonnetje die zelfs de organisatie de stoutste dromen heeft overtroffen! geweldige actie ook van de beveiliging om de stroom naar de ISOS-tent te reguleren tov vorig jaar, nu kon iedereen genieten van de heldenset van Tiësto!
Mooi weer, leuke mensen en fantastische muziek. Chris Liebing gaf een super setje weg! Maar wat Rush later presteerde was subliem! De set van de dag. 2 uur nonstop gaan! Hierdoor al het vuurwerk en de lasershows gemist. Verder weer heerlijk rondje kunnen lopen en er was weer veel aparts te zien. Net niet geweldig, maar 't zat er tegenaan.
was weer (zoals altijd) super maar het parkeerprobleem wordt verdorie nog eens aan toe ieder jaar weer groter en dat drukt de stemming enigszins...
TIESTO !! eens te meer bewezen wie de enige echte koning is van de nederlandse dance en ver daar buiten!! WAT EEN SET!! nog steeds kippenvel!!! wel jammer van die mini ISOS tent, en chris lake die k t liefst had afgeschoten als ''opwarmer'' voor de koning tss... maar tering wat een geweldenaar die Tijs
Zoveel geweldige dj's moesten draaien maar ik heb er eigenlijk maar weinig gezien... ML is te groot.... Ben dus maar ik de techno blijven hangen.... De hele middag was het het net niet Gelukkig heb ik in de avond uurtjes even lekker door kunnen knallen anders was het helemaal kut geweest!!! En super jammer dat het zo druk was bij de ex porn star... Had graag even lekker gedanst toen billy aan het draaien was Nou ja volgende keer beter!!! RUSH was wel de held van de avond
Egt een geweldig feest super vet!! Prophet is de man
Mystery Was weer een super feestje, Q-Dance stage was vet!! Alleen zo focking ver door het bos moeten lopen voor je terug bij de auto bent was wat minder.
Leuk feest security slecht heb zo veel mensen over hekken zien klimmen niet normaal en om 11 uur toen iedereen weg wou werd het rellen op de brug was ook eg slecht verders goed feestje
Geweldige dag gehad!! Q-Dance Vond wel dat er vorig jaar beter gedraaid werd. Vond vooral Zany en Technoboy erg tegenvallen The Prophet op het eind was echt super!! Wat een meesterlijke set Jammer dat de tijd altijd zo snel voorbij gaat. Heb echt weer super genoten met lieve mensen om me heen
te dure consumpties, dure parkeer plekken en dan 's avonds helemaal in het donker zoeken naar de plek waar de auto staat. persoonlijk vind ik het te groot maar het heeft ook wel weer wat.
Wat een mooi feest en behalve de dj's ook alles er om heen. Geweldig genoten van alles! Prima geregeld: eten drinken, toiletten! Afsluiter Tiësto: een set zoals het hoort aan het einde van een feest! En mensen die het te druk vonden: raar he...als er 60000 kaarten verkocht worden! Dat weet je van te voren!
GE-WEL-DIG!!! muziek was super, het weer is 100% meegevallen, heb me niet gestoord aan die paar druppels, de sfeer en vuurwerk waren top! Volgend jaar zeker weer aanwezig !!
Wat een bizar geweldige dag! 's-ochtends vertrokken met regen en onweer en op feest alleen maar een heerlijk warme zonnetje. Erick E en Marco V vielen op main toch wat tegen, dus naar Dirty Dutch gegaan. Ricky Rivaro was daar was super! Maar ISOS was echt veruit het vetste!! Nic Chagall super en Tiesto knalde over alles heen: toch echt de koning! Super set met geen gemakkelijke hitjes, maar vol geweldige verrassingen
goed feestjuh alleen mogen ze beter de kluisjuh is de gaten houden
Het was gruwelijk tenminste de dirty dutch tent waar we de hele avond waren was heel vet! helaas veel tijd verspilt met zoeken naar mensen en tenten bah !
Mijn eerste Mysteryland maar wat een gewelig feest!!! Q-dance stage in een woord GEIL!!! Volgend jaar ckerstewete weer!!!!
TE vet!... Vorig jaar was VET maar dit jaar zeker overtroffen!!! Met de gezellige PartyCREW ... alleen dan toch het minpuntje met de uitgangen weer veeeel te druk met schuifelen wat gepaard ging met trekken en duwen tot gevolg. En tjeh.. Tiesto hoort thuis op een Main... dan was hij ook bereikbaar geweest en had ik even kunnen luisteren.... nu niet de kans toe gehad naja SEE Y'ALL NEXT YEAR!!! Maar die afsluiting serieus tranen gelaten !!!!
Werken op ML was super vet Naar huis rijden en gewoon zoveel pijn in je poten hebben dat je bijna geen gas kan geven.. het was het allemaal waard want Tiesto begeleiden naar z'n stage in een bootje ...die ervaring pakt niemand me ooit meer af
Was weer een top feestje, goed vermaakt, hardwell in GLDJS, dr. lektroluv, laidback luke en boys noize waren top ! David guetta minder enthousiast over net als tocadisco ... alles verder goed geregeld
Goede shit (Warren Fellow, Loco Dice en de Hey) maar die Guetta met zn top 40 plaatjes....holy shit en dat op je jubileum
ID&T flikte het gewoon weer; wat een machtig feest! Alleen jammer van die domper, Connexxion die gewoon reizigers naar Haarlem in de kou laat staan en vervolgens de ME er op af stuurt met hun stoere gummiknuppeltjes. Triest kutbedrijf
Boys Noize was HET hoogtepunt...damn wat fijn check it : http://www.youtube.com/watch?v=CJyfVQxKne8
Erick E was lekker bezig, classic tent was erg gezellig en bij Funkerman en Fedde le Grand lekker uit me dak gegaan. Maar wat een smerige mixdrankjes werden er verkocht GoFast is echt niet te zuipen wat een bocht.
Mijn 1e ML maar dit gaat hem denk ik niet meer worden. Ik vond het veel te focking massaal. Niets voor mij.. Doe mij maar de wat kleinere feesten! En na afloop nog een eeuw lopen naar de bus die dan niet weg kan omdat er nog ruim 100 bussen voor staan. Dat is echt heel slecht geregeld. Verder zat de organisatie volgens mij wel prima in elkaar, zoals ik ben gewend van Q-Dance. Zonde dat mijn ervaring van zo'n bekend feest zo tegen viel! Q-Stage heb ik me wel vermaakt. Jmmr dat niet iedereen daar wou blijven!
Super feest hele dag bij Q-dance gestaan volgend jaar zeker weer
2 woorden..Harde piemel
Beste feest in tijden! Geweldige mensen en een super sfeer! Helemaal los gegaan bij de Q-stage!
ML 2008: Gezellig, prachtig weer, mooie lokatie, leuke mensen en de liefde van mijn leven, Alleen....de muziek was dit keer echt een van de mindere kant van deze ML. Waarom niet doorpakken en afmaken met waar je mee bezig bent? Steeds een pauze of rare overstap waardoor je verplicht stil komt te staan. en inderdaad een hersenloze kaart Ook Tiesto gemist, maar dat kwam door de drukte. Niks aan te doen, alleen jammer. Next year: Again!
Ging met weinig zin en vertrouwen heen. (slechtste line-up ooit..) Beste keus was Rauw en Mehdi de grote held.. Tobi supet subtiel, maar duidelijk geen festival voor dit soort Dj's!!!
[KYA] WAT EEN WEERGALOOS FEEST!!!! die ZON! hmmmm... Sean Tyas, Airbase en vooral Bas en Ram met al die classics, helemaal LOS! Tiesto konden we niet meer heen omdat het vol was, maar de classics maakten veel goed. Mooi vuurwerk ook en DIE MOLEN BIJ DE Q: Vette shizzle!!! gewoon een 10, perfecte organisatie en 2 trance tenten, jeeee!!!
Geweldig genoten, ( zoals altijd op Mysteryland ) Airbase was de bom, Tiesto zeker niet
Mijn eerste keer op mysteryland, en het was echt super
geheel top, kan niet wachten op volgend jaar, vooral laatste liedje op main stage was te gek
Ik heb geweldig genoten van deze dag met mijn vriendjes en vriendinnetjes, Alles goed geregeld. En Nic Chagall was de topper van de dag, in 1 woord SUPER.
Geweldig feest! Dit was me eerste keer, maar zeker niet de laatste. Wat een sfeer hing er bij de Q-Dance stage. Geluid, opbouw, show waren ook allemaal goed! Top gedaan!
Leuke opzet, kansloos bier, TECHNO & Pussy Lounge!!! RUSH knallen die laatste 2 uur!! prachtig! Tunnel of Terror humor! verder ultiem festivalweertje, en gewoon gezellig publiek over het algeme en...
Heerlijk feestje!
zoooooow was een mooi opgezet feestje weer heb dan wel gewerkt maar 4 uurtjes pauze heeelemaal los bij de EX PORNSTAR heb genoten !!!! JEAN QUINTIN
Wat een heerlijke ML weer!! En voor mevrouw de Zon!!! Sean Tyas, Airbase, leuke nieuwe ontdekkingen! En Bas en Ram in de classics tent..... Lekker staan knallen....Tot volgend jaar!!!!!!!!!!!!
WAT EEN HEERLIJK FEEST goeie sfeer leuke mensen met t zonnetje erbij PERFECT TE NOEMEN!!! Muzika del Mystery >>GreenV Lektroluv vet ISIS LoCoODiCE laidBaCkLuke ..Guetta >> KALKBREaNNER AFSLUITERRRR
3 woorden: PARADIJS OP AARDE... Wat een geweldig feest!! Heerlijk 'ingedanst' bij Airbase, wat een set , Sean Tyas ook fantastisch gedraaid, maar Bas en Ram zijn voor mij de helden van de dag! Heb aan één stuk door alleen maar staan springen! Topsfeertje met lieve en gezellige mensen! Beste feest van het jaar!
Mwoa, een leuk feestje, meer niet. De sfeer was in sommige tenten echt heel ver te zoeken (Stealth), het was veel te veel lopen en ook de aankleding van het alles was eigenlijk hetzelfde als vorig jaar. Niets wees erop dat het feest 15 jaar bestond, had ID-T wel wat meer aanacht kunnen geven ipv alle WTTF decorstukken maar weer gewoon her te gebruiken. Gelukkig was het erg gezellig met m'n vriendjes en vriendinnetjes, want verder was het duidelijk minder spectaculair dan de voorgaande edities
leukie feesie weer is dicht bij huis...vond beetje tegenvalle dit jaar , day-mar opende lijp .. heerlijk meesterlijke snelheid (gehoorgasme)... en Raw had ook wel zo zijn ding
Denk dat egbert-jan met zijn neus ergens in was gevalluhh!!
Super festival vond het geen jubileum gewoon een standaard festival geluid op de Q dance stage vond ik wat zacht staan vergeleken met de mainstage van decibel maar zal wel komen door de geluids norm die ze moesten houden de maximale aantal db's,mainstage vond ik wat klein kaal wat betreft aankleding en tijdens de set van erik eerdhuize moesten ze nog nood drang hekken plaatsen,hulde aan dove elkebas(the prophet)masterlijke set en niet te vergeten carlos(mc Ruffian) altijd de goeie timing als ie wat zegt tot volgend jaar 2009
Dat weer...maakte me daar het meest zorgen om.voor de rest ouderwets mytsteryland heerlijk.Zou alleen graag eens zien dat mensen de grensen kennen...malooten
HEERLIJK feest Richie Hawtin was de koning van de dag, David Guetta was KUT. snap ook niet dat hij als afsluiter stond. dat had Hawtin gewoon moeten doen!
Superfeestje gehad. Bedankt mannen 't weer was prima, sfeertje lekker en flink geknald bij rude awakening, peaky punder en als topper van de dag DJ RUSH!
masterlijk feest, de afsluiter van the prophet was helemaal geweldig!!!
We hadden eerst geen kaartjes helaas. Maar we kunnen het niet laten en hebben op het laatste moment toch 2 kunnen scoren !!!! Het was weer een top feestje. Wel veeel drukker dan de voorgaande jaren maar niet minder gezellig. Een opstootje gezien maar verder vond ik het weer SUPER!!!!
Green Velvet stond goed te knallen, Monica en Molendijk heerlijk die ouwe foute klappers (welja, gooi dan James Brown is dead er ook nog maar effe in). Toch weer Tiësto die de dag compleet maakte met die bizarre buitenaardse zweefset
Jaaaa weer ouderwetss hardstylee...lekker knallee enn gewoon toppp weertjee....ja
Vorig jaar was vetter, maar dit jaar ook zwaar goed vermaakt! Leuke mensen weer aanwezig en de r_AW area was dik! Ook de Q-Dance was erg vet aangekleed met een Wildstylez op dreef.
heeeeeeelemaal super, mijn eerste keer maar zekerweten niet mijn laaste keer. voor mij was Q-dance stage toch echt het hoogtepunt van de dag samen met dj rush. heerlijk vermaakt met al mijn lieve vriendjes en vriendinnetjes. alleen ook 1 minpuntje, 2 fucking bonnen voor 1 flesje water, beetje jammer. voor de rest goed geregeld, wc's waren oke, aankleding van het feest was grandioos en de drukte heeft mij erg meegevallen.
Ongelovelijk wat een dag super weer en na week regen geen modder festijn TOP terrein dus!! Heerlijke genoten bij de Eclips tent met als knallers Marcel en Jochen, Volgende jaar hopelijk weer.
Fantastisch feest. Heb godsgruwelijk veel genoten van de sets van Airbase, Sean Tyas & Marcel Woods. Het weer zat mee, prachtige locatie, gezellig sfeertje.. wat wil je nog meer!
damn. het zag 'r echt super mooi uit. wat 'n vette locatie is 't ook oa genoten van wildstylez, lucien foort, joost van bellen, goose live & the prophet
GE-WEL-DIG <3 .. Superrr muziek, moest zelf werken bij de Dirty Dutch barr, veeeel gezellige mensen. Alleen de in & uitgang waren te ver lopen, langs de snelweg zelfs.
Er moet steeds meer uit de kast worden gehaald om nog echt kippenvel te krijgen, maar dat had ik gister zeker wel!! Heerlijk weer en supervette show, lasers en opbouw weer. Super vermaakt!
eerste keer ML. heb eigenlijk maar 2 sets gehoord de hele dag, door die drukte! hawtin op de main was vet, alleen leek daar wel een kroeg. iedereen stond stil en niemand ging los! Rush klapte er wel lekker op, had wel weer ff zin in een potje hardtechno, maar die gast kan echt niet mixxen
Voor de zesde keer op rij een waanzinnig volksfeest gehad! Lopend heen, kruipend terug is wederom op gegaan voor deze editie.. Main stream vieze dutch was goddelijk Techno troopers taking it the harder style Rush!
Dik vermaakt bij Q-dance en tunnel of terror ........ Grolsch
Een erg gezellige dag Veel rondgelopen en gezien... thuisbasis Zuid was heerlijk Sunnery James & Ryan Marciano en Chuckie... TE BBBRRRUUT voor woorden!
Zon , de snelste security ooit, veel leuke mensen en fantastische dj's moeilijk om een uberhoogtepunt te kiezen maar dan ga ik toch voor spider/bas & ram en menno de jong. Superfeest
HEERLIJK FEEST! Niet het geduld gehad om te wachten tot Tiesto fatsoenlijk ging draaien, Airbase was briljant! Evenals het zonnetje, de aankleding, de sfeer en al die lieve vriendjes
Heerlijk Feesje, Kostelijk geamuseerd, DJ RUSH !!!!!!!!!!!!!! knaller van de avond. ID&T heeft hier zeker iets heel moois neergezet, alles was prima, drinken, eten, wc's, en ruimte (ondanks uitverkocht). Al was het wat te massaal, gooi overbodige tenten eruit, zoals All is One en Dekmantel en Steath, en maak het kaartje, of de consumptie wat goedkoper.
HE-LE-MAAL TOP!! GE-WEL-DIG!! Vet genoten van zon, topsfeer, optredens, kostuums, aankleding, gezellige drukte. I love Richie Hawtin, Laidback Luke en TocaDisco: we stonden naast ze OP main, jammie wat een topplek, bijzonder genoten van alles!! Organisatie: zeer bedankt!!! Party-people: keep it up!! 23 augustus 2008 TOPDAG!! Very happy!!
Het was echt een suuuuper feest! Ik kwam eigenlijk voor mijn twee helden: Richie Hawtin en Boys Noize. Na Mysteryland valt Richie Hawtin af als mijn favoriet. Motherfucker ga lekker commerciele softe rotzooi draaien als je op de main staat!! Gelukkig heeft Boys Noize zijn falen DUBBELDIK goed gemaakt!
super dag gehad!! geluid was goed bij de Q-stage, eigenlijk alleen maar dikke sets gehoord, alleen jammer dat er veel tracks 2 keer voorbij zijn gekomen
Heerlijke dag gehad!! Hawtin was echt geweldig!!! Wat een dikke bassen in zijn set Verder lekker staan knallen bij Rush!! En kalkbrenner wat een meester die kerel!!!
Feest van het jaar weer! Alleen schandalig dat Tiesto niet op de main stond en daardoor het eilandje moest worden afgesloten...,..hoe koppig kan een organisatie zijn!??
Leuk feest weer, al hoewel ik vond dat er vorig jaar vele malen beter werd gedraaid! De sfeer was ook wat minder met vorig jaar... maar gelukkig gezellig genoeg gehad Line-up mag wel iets strakker volgend jaar in de meeste tenten vind ik!
super feest, alleen terug was verkk, kut bus!!!! 500 km aan bussen, ga maar zoeken!!!
Marco V en Tiesto draaiden echt waanzinnig goed. Helaas rind half 11 nog naar Main gegaan, om bij een waardeloze Guetta met een verkachte versie van Delerium en als abolsuut dieptepunt hard rock muziek aan te horen. Was het enige minpunt van een super dag.
Het was gezellig maar niet meer als dat! Veel te druk ook! Voor een 15 jarig jubileum vond ik het zwaar tegenvallen!! Mysteryland is dus niet meer echt mijn feestje te commercieel ook volgend jaar dus ook niet meer
Darkraver waarom stond deze man niet op Q Dance Mainstage? In ieder geval hij roeleert
Geweldig! Volgend jaar weer!
slecht georganiseerd, veeeeel te druk (stamp maar vol) te kleine tenten, slecht parkeergelegenheid (duwen maaarr) veeeeeel te commercieel, dat ze daar 60 euro voor durven vragen zeg.... Schandalig!! Op een gegeven moment zaten we vast bij GLDJ's (ergens achter in een hoek gepropt podiumpje)., konden geen kant op.... Voor 4 euro entree heb je in breda dezelfde muziek maar met een FATSOENLIJKE BAR!!!!! Eens, maar nooit meer dus!!!
Aanstaande zaterdag host Thunderdome weer een area op Mystery Land en niet zomaar een area. Als ode aan de tunnel of terror uit de begin jaren van Mystery Land doet Thunderdome dit jaar nog keer de Tunnel of terror. De line up voor de tunnel of terror is als volgt; DaY-már, Angernoizer, RDZ, The Vizitor, Lady Dana (early terror set), Akira, Drokz en MC Justice. 230
Mystery Land is al weken helemaal uitverkocht. Heb je geen kaart kunnen bemachtigen, maar wil je toch sfeer proeven? Zet je radio of pc aan, doe je ogen dicht en doe alsof je op het Floriadeterrein bent. 538 Dance Department en Dance-Tunes Radio verzorgen de muziek voor je....live! 25
Alle tickets voor Mystery Land zijn volledig uitverkocht. Nog nooit eerder gingen de 60.000 kaarten voor Mystery Land zo snel over de toonbank, aldus organisator ID&T. Het festival viert dit jaar haar vijftiende verjaardag op 23 augustus in de Haarlemmermeer. 208
Met 18 podia en meer dan 150 artiesten op het programma, onder wie David Guetta, Richie Hawtin, Fedde le Grand, Tiësto, Roger Sanchez, Green Velvet, Marco V, Chuckie, Boys Noize, The Prophet, Loco Dice, Isis, Rush en De Jeugd van Tegenwoordig, kan het niet anders dan een extra feestelijke editie worden. 247
Op zaterdag 23 augustus viert het oudste dance-festival van Nederland, Mystery Land, haar 15e verjaardag met een extra feestelijke editie. Mystery Land biedt dit jaar weer plek aan vertrouwde smaakmakers als All is One, r_AW, Dirty Dutch, Ex Porn Star, GirlsLoveDJs, Rauw, Q-dance en Stealth Records van Roger Sanchez. Tiësto’s In Search of Sunrise en Flamingo Nights van Fedde le Grand staan dit jaar voor het eerst op Mystery Land. 154
Leeftijdverdeling
Gemiddelde leeftijd: 23.6, leeftijd mediaan: 23.2 percentages onder de 1 en ouderen (60+) worden niet meegenomen in deze bepaling