Hoezo verdwalen.. Ziekelijk groot festival, en HOE! Heb me echt heerlijk vermaakt! Q-DANCE TUNNEL OF TERROR GRUWELIJK! En natuurlijk de superafsluiter van DAVID GUETTA! En DJ Tiësto onbereikbaar? Hoe was dat mogelijk! Mystery Land, gefeliciteerd met je 15e verjaardag! Gewoonweg TOP!
IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUGIK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL TERUG IK WIL
In 1 woord geweldig, kan er niet meer over zeggen Heb me uitstekend vermaakt!
een geweldige dag gehad heerlijk weertje en super sfeertje op de q-stage alleen om op het laatst een taxi te regelen pffffffffffffffffff wat een gezeik
aankleding main laidback luke was de man daar, vond guetta toch erna een tempo'tje omlaag gaan. snel nog ff Q, the prophet, HEERLIJK wat ik heb meegemaakt. worden mij alleen toch net wat te veel kaarten verkocht want het was echt druk!!!
In een woord Geweldig heb echt genoten bij boys noize!!
helemaal super!!!
Geweldig vermaakt, wat een klote gedoe wij waren op ingang noord beland aan het einde en moesten naar zuid, mochten we er niet meer in en de poltie + beveiliging wezen ook nog eens de verkeerde weg aan een andere maat van me die heeft de bus gemist..erg jammer om zo'n fantastische dag zo te eindigen. Trouwens jammer dat ik aan het einde niet meer kon hakken door de drukte op q-dance, zo mogen daar ook wel wat langer hardcore draaien maar goed, het blijft q-dance waar ik overigens diep respect voor heb
Mooi festival (op Grolsch na) maar logistiek gezien hier en daar een ramp. Tunnel of Terror en Q-Dance waren ff leuk maar thuisbasis was de r_AW en wat sloot The dj Producer daar genadeloos vet af zeg, held
club r_aw was vet, tunneltje van de terreur viel zwaar tegen, dan had je beter geen tunnen kunnen hebben, maar de bus van thunderdome.. dan is het geen tunnel of terror meer maja dit was veel en veel te klein. Verder weer een leuk dagje mysteryland
Ow my god wat een vet feest! Vorig jaar was het vet, maar dit jaar was het beter! Q-dance SUPER, Mainstage super, en wat hebben we geboft met het weer!! Weer een paar ouwe vrienden gezien, super!
Voor mij de BESTE mysteryland ooit!!! de muziek was echt helemaal top!!!! Menno de Jong, Sean Tyas, Airbase en Bas en Ram. En bedankt alle lieve vriendjes voor deze onvergetelijke dag! een vette 10 voor de organisatie! SUPER!
Was eerste keer maar zeker niet de laatste!! Wat een goede sfeer hangt daar zeg!!
Ik heb me zeer goed vermaakt, maar ik heb het gevoel dat ik alles heb gemist. Veel te veel te doen in veel te weinig tijd. Dat had ik dit jaar echt voor het eerst. Misschien kwam het door de slechte aflsuiter: David Guetta. De set van Galuzzi was absoluut koning. GZG boot helemaal gemist.; erg jammer. Volgend jaar toch maar weer heen en weer rennen????
ouderwetsche gezelligheid met een zonnetje die zelfs de organisatie de stoutste dromen heeft overtroffen! geweldige actie ook van de beveiliging om de stroom naar de ISOS-tent te reguleren tov vorig jaar, nu kon iedereen genieten van de heldenset van Tiësto!
Superdag. Mooiste set gehoord bij Bas en Ram. En wederom supergezellig.
Mooi weer, leuke mensen en fantastische muziek. Chris Liebing gaf een super setje weg! Maar wat Rush later presteerde was subliem! De set van de dag. 2 uur nonstop gaan! Hierdoor al het vuurwerk en de lasershows gemist. Verder weer heerlijk rondje kunnen lopen en er was weer veel aparts te zien. Net niet geweldig, maar 't zat er tegenaan.
was weer (zoals altijd) super maar het parkeerprobleem wordt verdorie nog eens aan toe ieder jaar weer groter en dat drukt de stemming enigszins...
Feest zelf was een btje jammer maar heb me goed vermaakt met de leuke mensen
Molendijk vs Miss Monica b2b Cool!!! Ernesto vs Bastian oké!, Menno de Jong Goed!!! Toen ff eten en dan tot mijn schrik geen toegang tot Tiesto....maar geduld werd beloond, konden toch naar binnen en heb me waanzinnig vermaakt. Het duurde ff voordat Tiesto op stoom kwam maar toen ging het dak eraf...wat een set,RESPECT TO THE NO 1 DJ OF THE WORLD!!!!!!!!!!!
Egt een geweldig feest super vet!! Prophet is de man
Mystery Was weer een super feestje, Q-Dance stage was vet!! Alleen zo focking ver door het bos moeten lopen voor je terug bij de auto bent was wat minder.
ID&T die je bij de persingang weigert door hun eigen fout, waardoor je illegale praktijken uit moet gaan voeren (lees: openstaand hek doorlopen zonder security), niet meer bij tiesto kunnen kijken en iemand vragen om een foto van ons te maken en die em dan laat vallen...lens kapot. Verder waren David Guetta, Tocadisco en Laidback Luke heerlijk, mooi vuurwerk ook, en superaardige mensen in goede sfeer!
Great location, good deco etc... But the music was crap.Either Hardstyle/Hardcore or the flat boring Electro/Minimal and commercial club shit.No progressive, hardhouse, tech-house, acid...I can't believe that with so many stages i have to hear the same sound everywhere Boring.
Mooiste feest van het jaar!! Wat een geweldig spektakel!!! Dj Rush de held van de dag en de afsluiting bij de Q-Dance was echt geweldig mooi!!! Ontzettend genoten!!
Feestje van het jaar! Tiesto was heel lekker bezig, superset! En wat een mazzel met het weer. Felicitaties voor ID&T
Wat een mooi feest en behalve de dj's ook alles er om heen. Geweldig genoten van alles! Prima geregeld: eten drinken, toiletten! Afsluiter Tiësto: een set zoals het hoort aan het einde van een feest! En mensen die het te druk vonden: raar he...als er 60000 kaarten verkocht worden! Dat weet je van te voren!
GE-WEL-DIG!!! muziek was super, het weer is 100% meegevallen, heb me niet gestoord aan die paar druppels, de sfeer en vuurwerk waren top! Volgend jaar zeker weer aanwezig !!
Wat een bizar geweldige dag! 's-ochtends vertrokken met regen en onweer en op feest alleen maar een heerlijk warme zonnetje. Erick E en Marco V vielen op main toch wat tegen, dus naar Dirty Dutch gegaan. Ricky Rivaro was daar was super! Maar ISOS was echt veruit het vetste!! Nic Chagall super en Tiesto knalde over alles heen: toch echt de koning! Super set met geen gemakkelijke hitjes, maar vol geweldige verrassingen
Was echt heel vet.. Daisy, Dr Lektroluv, Richie & The DJ Producer waren mijn hoogtepunten.. Gezellige boel!
Het was gruwelijk tenminste de dirty dutch tent waar we de hele avond waren was heel vet! helaas veel tijd verspilt met zoeken naar mensen en tenten bah !
Mijn eerste Mysteryland maar wat een gewelig feest!!! Q-dance stage in een woord GEIL!!! Volgend jaar ckerstewete weer!!!!
TE vet!... Vorig jaar was VET maar dit jaar zeker overtroffen!!! Met de gezellige PartyCREW ... alleen dan toch het minpuntje met de uitgangen weer veeeel te druk met schuifelen wat gepaard ging met trekken en duwen tot gevolg. En tjeh.. Tiesto hoort thuis op een Main... dan was hij ook bereikbaar geweest en had ik even kunnen luisteren.... nu niet de kans toe gehad naja SEE Y'ALL NEXT YEAR!!! Maar die afsluiting serieus tranen gelaten !!!!
Werken op ML was super vet Naar huis rijden en gewoon zoveel pijn in je poten hebben dat je bijna geen gas kan geven.. het was het allemaal waard want Tiesto begeleiden naar z'n stage in een bootje ...die ervaring pakt niemand me ooit meer af
Super Super Super van begin tot eind.Volgend jaar wéér!!!!
Was weer een top feestje, goed vermaakt, hardwell in GLDJS, dr. lektroluv, laidback luke en boys noize waren top ! David guetta minder enthousiast over net als tocadisco ... alles verder goed geregeld
Grappig.....maar goed dat ik een bandje had, want 60e? Hell no!
ID&T flikte het gewoon weer; wat een machtig feest! Alleen jammer van die domper, Connexxion die gewoon reizigers naar Haarlem in de kou laat staan en vervolgens de ME er op af stuurt met hun stoere gummiknuppeltjes. Triest kutbedrijf
Mijn 1e ML maar dit gaat hem denk ik niet meer worden. Ik vond het veel te focking massaal. Niets voor mij.. Doe mij maar de wat kleinere feesten! En na afloop nog een eeuw lopen naar de bus die dan niet weg kan omdat er nog ruim 100 bussen voor staan. Dat is echt heel slecht geregeld. Verder zat de organisatie volgens mij wel prima in elkaar, zoals ik ben gewend van Q-Dance. Zonde dat mijn ervaring van zo'n bekend feest zo tegen viel! Q-Stage heb ik me wel vermaakt. Jmmr dat niet iedereen daar wou blijven!
ML 2008: Gezellig, prachtig weer, mooie lokatie, leuke mensen en de liefde van mijn leven, Alleen....de muziek was dit keer echt een van de mindere kant van deze ML. Waarom niet doorpakken en afmaken met waar je mee bezig bent? Steeds een pauze of rare overstap waardoor je verplicht stil komt te staan. en inderdaad een hersenloze kaart Ook Tiesto gemist, maar dat kwam door de drukte. Niks aan te doen, alleen jammer. Next year: Again!
Ging met weinig zin en vertrouwen heen. (slechtste line-up ooit..) Beste keus was Rauw en Mehdi de grote held.. Tobi supet subtiel, maar duidelijk geen festival voor dit soort Dj's!!!
[KYA] WAT EEN WEERGALOOS FEEST!!!! die ZON! hmmmm... Sean Tyas, Airbase en vooral Bas en Ram met al die classics, helemaal LOS! Tiesto konden we niet meer heen omdat het vol was, maar de classics maakten veel goed. Mooi vuurwerk ook en DIE MOLEN BIJ DE Q: Vette shizzle!!! gewoon een 10, perfecte organisatie en 2 trance tenten, jeeee!!!
Geweldig genoten, ( zoals altijd op Mysteryland ) Airbase was de bom, Tiesto zeker niet
druk maar GE-WEL-DIG!!! Roog, Ernesto vs Bastian, Marcel Woods, David Guetta.... Superrrrr Dancing All Day Long!!!!
1e keer MS. korte impressie: Errug groot waardoor er teveel indrukken zijn en ik het idee heb dat ik net naast alle vette sets grijp en tja wil nou eenmaal nix missen. aankleding super net de efteling. weer was super nix te klagen. hardstyle van tegenwoordig lijkt idd teveel op techno beetje saai jammer. Pussy lounge was lekker beuken en lekker warm dirty dutch was ff lekker en where the fuck waren was the partysquad bij Girls love djs??!! beetje jammer
Vond het een super feest!!!! Beter dan vorig jaar!!!! Lekker weer, sfeer perfect en heerlijke muziek!!!! Volgende keer toch iets eerder van huis gaan hahaha
Super feestje gehad. Op een paar druppels na lekker weetje gehad. Marco- V / Marcel Woods / Tietso Afsluiten op main met vuurwerk is altijd leuk, maar die set van Guetta was echt veel te makkelijk. Op naar volgend jaar!!
top feest! lekker weer en leuke mensen ontmoet Tiesto
Voor mij was dit de aller SLECHTSTE M-L ooit!!!! Het drama begon al bij het binnen komen weer een te kleine ingang(leren ze het nu nooit??) rond 18:30 begon de drank al weer op te raken...de leukste tenten waren te klein!!!en ik vond dat er dit jaar omdat het 15 jaar bestond ZEKER wel een thunderdome tent moest zijn...en toen nog de terug tocht ruin 1,5uur zoeken naar de auto P-BOS KLOTEN!!!!!!Wat een DRAMA....
Leuke opzet, kansloos bier, TECHNO & Pussy Lounge!!! RUSH knallen die laatste 2 uur!! prachtig! Tunnel of Terror humor! verder ultiem festivalweertje, en gewoon gezellig publiek over het algeme en...
Superfeest!! Goed weer ook! Maar triest dat je niet eens dat Ex Porn Star eiland op mocht omdat het te druk was ... hadden ze rekening mee moeten houden! En Jeugd van Tegenwoordig was belachelijk slecht (N)
Wat een heerlijke ML weer!! En voor mevrouw de Zon!!! Sean Tyas, Airbase, leuke nieuwe ontdekkingen! En Bas en Ram in de classics tent..... Lekker staan knallen....Tot volgend jaar!!!!!!!!!!!!
WAT EEN HEERLIJK FEEST goeie sfeer leuke mensen met t zonnetje erbij PERFECT TE NOEMEN!!! Muzika del Mystery >>GreenV Lektroluv vet ISIS LoCoODiCE laidBaCkLuke ..Guetta >> KALKBREaNNER AFSLUITERRRR
3 woorden: PARADIJS OP AARDE... Wat een geweldig feest!! Heerlijk 'ingedanst' bij Airbase, wat een set , Sean Tyas ook fantastisch gedraaid, maar Bas en Ram zijn voor mij de helden van de dag! Heb aan één stuk door alleen maar staan springen! Topsfeertje met lieve en gezellige mensen! Beste feest van het jaar!
Mwoa, een leuk feestje, meer niet. De sfeer was in sommige tenten echt heel ver te zoeken (Stealth), het was veel te veel lopen en ook de aankleding van het alles was eigenlijk hetzelfde als vorig jaar. Niets wees erop dat het feest 15 jaar bestond, had ID-T wel wat meer aanacht kunnen geven ipv alle WTTF decorstukken maar weer gewoon her te gebruiken. Gelukkig was het erg gezellig met m'n vriendjes en vriendinnetjes, want verder was het duidelijk minder spectaculair dan de voorgaande edities
Leuk feest maar wat is zoon dag duur! Pfff..maargoed buitenom het geld lekker weer gehad leuk sfeertjeVolgend jaar weer? geen idee?Funkerman, Laidback luke Chuckie
In alle opzichten was het zo relaxed dat het zelfs op de parkeerplaats toen we stonden te wachten nog goed uit te houden was met alle mensen om ons heen
HEERLIJK feest Richie Hawtin was de koning van de dag, David Guetta was KUT. snap ook niet dat hij als afsluiter stond. dat had Hawtin gewoon moeten doen!
We hadden eerst geen kaartjes helaas. Maar we kunnen het niet laten en hebben op het laatste moment toch 2 kunnen scoren !!!! Het was weer een top feestje. Wel veeel drukker dan de voorgaande jaren maar niet minder gezellig. Een opstootje gezien maar verder vond ik het weer SUPER!!!!
Wat een feest!!!!!!!!! Rush is een held!!! Geweldig!!!!!!!!
na 97,98 indoor en fest,99,2000,2001,2002,2003 en 2004 nu mn 10 de en laatste editie voorlopig!wel gezellig,ook vette dingen als liebing,lektroluv,hawtin en prophet op de main en t weer was top,maar te druk en te commercieel.
Green Velvet stond goed te knallen, Monica en Molendijk heerlijk die ouwe foute klappers (welja, gooi dan James Brown is dead er ook nog maar effe in). Toch weer Tiësto die de dag compleet maakte met die bizarre buitenaardse zweefset
heeeeeeelemaal super, mijn eerste keer maar zekerweten niet mijn laaste keer. voor mij was Q-dance stage toch echt het hoogtepunt van de dag samen met dj rush. heerlijk vermaakt met al mijn lieve vriendjes en vriendinnetjes. alleen ook 1 minpuntje, 2 fucking bonnen voor 1 flesje water, beetje jammer. voor de rest goed geregeld, wc's waren oke, aankleding van het feest was grandioos en de drukte heeft mij erg meegevallen.
Vet feestje! Marco V zoals normaal super Marcel Woods was ook weer knallen Roger Sanchez draaide ook heeeel vette platen, alleen jammer van het kutgeluid daar Qua muziek en sfeer heb ik wel betere feestjes gehad
MASTERLIJK dat is het juiste woord voor deze dag! Wouw ik heb veel gezien maar dit overtrof ALLES!! Laidback Luke was de man van de dag, na bijna anderhalf uur gedraaid te hebben op de main ook nog door naar Creamfields met 'n privéjet wtf?! dikke voor die gast, verder Dirty south erg tof, Richie ok, en Rush haha niet te geloven wat een geweld!!! Zeker voor herhaling vatbaar
Q-dance was super en Dirty Dutch Roog Ricky rivaro heelmaal top
geweldig!!!
Q-stage! wát een feest zeg, ik wilde echt niet naar huis!
GE-WEL-DIG <3 .. Superrr muziek, moest zelf werken bij de Dirty Dutch barr, veeeel gezellige mensen. Alleen de in & uitgang waren te ver lopen, langs de snelweg zelfs.
in een woord genaail vet vet vet vet oh 5 woorden gewoon echt fantastisch. ook veel pluspunten organisatie (veel wc genoeg barren mooie stages en weer een tegek main)
eerste keer ML. heb eigenlijk maar 2 sets gehoord de hele dag, door die drukte! hawtin op de main was vet, alleen leek daar wel een kroeg. iedereen stond stil en niemand ging los! Rush klapte er wel lekker op, had wel weer ff zin in een potje hardtechno, maar die gast kan echt niet mixxen
Q-stage zag der geweldig uit... Alpha2 knalde erg lekker en ja The Prophet nog even lekker met hardcore mooie dag(en Dana blijft gewoon goed) ... ging alleen zo snel
Voor de zesde keer op rij een waanzinnig volksfeest gehad! Lopend heen, kruipend terug is wederom op gegaan voor deze editie.. Main stream vieze dutch was goddelijk Techno troopers taking it the harder style Rush!
RUSH was zeker het wachten waard!!! Gelukkig veel bekenden,gezellig, want de rest
Te groot,te commercieel..wel een goeie sfeer èn goeie muziek- maar het was gewoon mijn dagje niet. EN VOOR ALLE AJAX HOOLIGANS : BLIJF LEKKER THUIS! STELLETJE GROTE INHOUDSLOZE KINDEREN!!
Dik vermaakt bij Q-dance en tunnel of terror ........ Grolsch
Het was wel een goed feestje, maar vond het veels te groot! Heb volgens mij de halve marathon gelopen joh Daarnaast vond ik het erg commercieel en had het niet de sfeer als andere festivals die ik heb meegemaakt. Q-dance vond ik nog de beste plek om te staan. Muziek stond lekker hard en beuken met die hap
supervet! The Prophet Alleen jammer dat we op het laatst pas de pussy lounge vonden en daardoor het gedeelte dat the prophet hardcore draaide hebben gemist
Echt super vet! Vooral bij Mainstage en Dirty Dutch geweest maar bij allebei werd super lekker gedraaid. Supervette afsluiting met David Guetta, je kreeg je eten en drinken snel en het was super lekker weer. Volgend jaar zeker weer!
vond het erg gezellig met 2 dinnetjes ook hoop leuke mensen ontmoet girls love dj's ,dirty dutch en flamingo night was top verder weinig gezien merkte weinig van 15 jarig bestaan aankleding vorig jaar mooier al met al toch wel voor herhaling vatbaar
Heerlijke dag gehad,geen rij!toen naar Rejected gelopen,was een lekkere binnenkomer,daarna even stukje gelopen,toen met de mannen naar R_aw geweest,N-Vitral,begin van zijn set heerlijk,later werd het me iets te hard,toch maar even terug naar de Techno!Niet super lang gestaan,was niet optimaal nog!Terug naar R_aw!Heerlijk ff staan hakken!vanaf uurtje of 18.00 eigenlijk niet meer uit de techno geweest,heb heerlijke sets gehoord!Rush,heerlijk,hoe hij de mensen weet op te zwepen!TOP! goed gezelschap wederom!
Heerlijk Feesje, Kostelijk geamuseerd, DJ RUSH !!!!!!!!!!!!!! knaller van de avond. ID&T heeft hier zeker iets heel moois neergezet, alles was prima, drinken, eten, wc's, en ruimte (ondanks uitverkocht). Al was het wat te massaal, gooi overbodige tenten eruit, zoals All is One en Dekmantel en Steath, en maak het kaartje, of de consumptie wat goedkoper.
GEWELDIG! Goeie muziek de hele dag in r_AW!! En de Tunnel of Terror was fantastisch!!
GEWELDIG!!!!! Green Velvet
Doe mij toch maar IETS kleinere festivals. Dit was té massaal, was helft van de tijd bezig met de groep weer compleet maken. Daarbij is David Guetta een PANNEKOEK. egocentrisch alleen maar zn eigen hitjes draaien met af en toe een 538 dancesmash hit uit het jaar 0 er tussendoor zoals i need a miracletroep van fragma.
tja, heb me wel weer vermaakt.. HEEL GOED ZELFS was heerlijk met het zonnetje en al die vriendjes en dinnetjes in 1 woord, geweldig.. organisatie, jullie zijn goed bezig
Wat een feessie weer...Helemaal naar de klote...Lekker rondjes gelopen
Het was echt een suuuuper feest! Ik kwam eigenlijk voor mijn twee helden: Richie Hawtin en Boys Noize. Na Mysteryland valt Richie Hawtin af als mijn favoriet. Motherfucker ga lekker commerciele softe rotzooi draaien als je op de main staat!! Gelukkig heeft Boys Noize zijn falen DUBBELDIK goed gemaakt!
Geweldige 15de ML. Eclipe tent was echt vet, Ernesto vs Bastian , Menno de Jong , Sean Tyas, lekker! Vond de QDance stage echt gaaf om te zien. Jammer dat Fausto altijd zo vroeg moet draaien bij Qdance, voor de line up begrijp ik het wel maar hij doet het ook leuk bij niet hardstyle fans. En dan is uit je dak met Fausto op een vol veld ook wel eens leuk.
Organisatorisch goed, vette line-up, maar heb het een paar jaar geprobeerd en kan niet wennen aan de grootte en de drukte. Het is gewoon TEveel in zo'n kort tijdsbestek. Ben maar vooral bij Q blijven hangen want daar is het altijd goed toeven, maar heb het idee veel te veel gemist te hebben. Too much for me.
Heerlijke dag gehad!! Hawtin was echt geweldig!!! Wat een dikke bassen in zijn set Verder lekker staan knallen bij Rush!! En kalkbrenner wat een meester die kerel!!!
Feest van het jaar weer! Alleen schandalig dat Tiesto niet op de main stond en daardoor het eilandje moest worden afgesloten...,..hoe koppig kan een organisatie zijn!??
Heerlijk feestje! Q stage was helemaal ge-wel-dig
hele feest super, alleen David guetta was een drama... draaide alleen maar bekende nummertje, aanfluiting voor een jubileum-afsluiter. Verder alles zoals vanouds goed geregeld
Marco V en Tiesto draaiden echt waanzinnig goed. Helaas rind half 11 nog naar Main gegaan, om bij een waardeloze Guetta met een verkachte versie van Delerium en als abolsuut dieptepunt hard rock muziek aan te horen. Was het enige minpunt van een super dag.
Wilde nooit meer naar huis!!!! Top dag gehad! Allemaal gezellige mensen bij 't Q- Dance vip deck.
Darkraver waarom stond deze man niet op Q Dance Mainstage? In ieder geval hij roeleert
slecht georganiseerd, veeeeel te druk (stamp maar vol) te kleine tenten, slecht parkeergelegenheid (duwen maaarr) veeeeeel te commercieel, dat ze daar 60 euro voor durven vragen zeg.... Schandalig!! Op een gegeven moment zaten we vast bij GLDJ's (ergens achter in een hoek gepropt podiumpje)., konden geen kant op.... Voor 4 euro entree heb je in breda dezelfde muziek maar met een FATSOENLIJKE BAR!!!!! Eens, maar nooit meer dus!!!
Aanstaande zaterdag host Thunderdome weer een area op Mystery Land en niet zomaar een area. Als ode aan de tunnel of terror uit de begin jaren van Mystery Land doet Thunderdome dit jaar nog keer de Tunnel of terror. De line up voor de tunnel of terror is als volgt; DaY-már, Angernoizer, RDZ, The Vizitor, Lady Dana (early terror set), Akira, Drokz en MC Justice. 230
Mystery Land is al weken helemaal uitverkocht. Heb je geen kaart kunnen bemachtigen, maar wil je toch sfeer proeven? Zet je radio of pc aan, doe je ogen dicht en doe alsof je op het Floriadeterrein bent. 538 Dance Department en Dance-Tunes Radio verzorgen de muziek voor je....live! 25
Alle tickets voor Mystery Land zijn volledig uitverkocht. Nog nooit eerder gingen de 60.000 kaarten voor Mystery Land zo snel over de toonbank, aldus organisator ID&T. Het festival viert dit jaar haar vijftiende verjaardag op 23 augustus in de Haarlemmermeer. 208
Met 18 podia en meer dan 150 artiesten op het programma, onder wie David Guetta, Richie Hawtin, Fedde le Grand, Tiësto, Roger Sanchez, Green Velvet, Marco V, Chuckie, Boys Noize, The Prophet, Loco Dice, Isis, Rush en De Jeugd van Tegenwoordig, kan het niet anders dan een extra feestelijke editie worden. 247
Op zaterdag 23 augustus viert het oudste dance-festival van Nederland, Mystery Land, haar 15e verjaardag met een extra feestelijke editie. Mystery Land biedt dit jaar weer plek aan vertrouwde smaakmakers als All is One, r_AW, Dirty Dutch, Ex Porn Star, GirlsLoveDJs, Rauw, Q-dance en Stealth Records van Roger Sanchez. Tiësto’s In Search of Sunrise en Flamingo Nights van Fedde le Grand staan dit jaar voor het eerst op Mystery Land. 154
Leeftijdverdeling
Gemiddelde leeftijd: 23.6, leeftijd mediaan: 23.2 percentages onder de 1 en ouderen (60+) worden niet meegenomen in deze bepaling