DEVILLIEN Evil Activities: PartyraiserAkira: liters zweet eruitgehakt, ben weer 3 kilo lichter. Miro met shining gehoord >=pluspunt. Hardcore blijft mijn No1.Mensen bedankt weer super gezellig en Rob bedankt voor het vrijkaartje
Heerlijk feest met ook een heerlijk geluid Maar volgend jaar maar weer één grote mainstage Want ik had nou totaal niet het gevoel dat ik in de main was
Weer een mega avond gehad!!!!!En was super met me dinnie!!
Meer van verwacht, geluid super, Evil activities, Enzyme X, Partyraiser aankleding hardcore zaal niet wat ik er van verwacht had, geen lasers helaas...
Was eg een superfeeske, helemaal top geluid was top, sfeer was prima... alleen jammer dat ze nu geen grote mainstage meer hadden... en ze moeten ipv grolsh toch maar es jupiler gaan schenken
Begin was ff zwaar ofniet dames verder zeer goed naar me zin gehad...Studio 1 en 2 samen vond ik het grootste minpunt (N) Zany vs. Pavo, Isaac ( die classics er doorheen ) Tatanka en Zatox meer vermaakt in de Classics..Viper vs. Prophet & Stanton vs Lars (ook al waren het prutstafels )
Hele vette avond gehad! mag best gezegd worden! Mondello Activator Zatox echt super..! jammer dat de mainstage zo klein was dit jaar.. de vorige maakte toch iets meer indruk.. en de RAI tja,, jammer dat je zoveel bekenden niet ziet op zo'n avond.. kortom topavondje!
Ja was weer gezellig.. Beetje jammer dat iedereen overal ergens anders staat.. Maar ach daar maak ik me niet druk om
Jammes maar helaas, ik was erbij maar voor me werk
was wel vet feestje geluid was dik in orde Alles wat kon trillen, trilde ook, verder jaah toch wel wazig feestje, De rai is best wel pleuris groot, ik denk dat ik wel 3x de marathon heb gelopen maar wel kick ojaa verdwalen kan je er zeker
was wel good.. alleen jammer dat de zalen kleiner waren.. bij hardstyle stond je echt op elkaar bijna.. en je hoorde de bass van de jump er doorheen.. beetje jammer majahh.. toch wel goed vermaakt..
Isaac = man vd avond. heldenset!!! Verder was iedereen gewoon weer lekker aan t knallluuhhh. Maar waarom studio 1 zo klein, vorig jaar was het nog 1 grote zaal die vol stond en nu ineens een halve zaal.....! Was gewoon te druk in studio 1. Verder was het een leuk feest!
Enzyme X aka Mindustries Ophidian r_AW vs Peaky Miss Djax Frank Kvitta donders goed vermakelijk feestje lekker geluidje ook wel een hele hoop rare mensen!
volgend jaar aub. grote main weer, voor de rest leuk feest, heel de avond in de early hardstyle zaal gestaan, mogen ze van mij elke keer doen zo'n zaal!
zaal 2en5 waren zwaar feest .... zelden zo hard gelachen! vanaf het moment dat ze uptempo early draaiden was de sfeer echt zalig hard lachen en feesten! bass d (respect) weer een geweldige set same met predator
Mooi avondje, mainstage klein en warm vergeleken met jaren daarvoor, maar wat werd er heerlijk gedraaid Pavo/Zany & Isaac Activator en Mondello in zaal 6 heerlijk Italiaans beukgeweld!!
wat een feest pavo/zany was geweldig....en viper/prophet was ook niet verkeerd......het was gewoor een top feest vooral in de jump....wat een geluid daar
Tering jantje wat was die set van Enzyme x gek zeg.. was mindustries geloof ik! Lange tijd niet zo lekker los gegaan.. en verder ook een heeel vet feest.. techno lekka.. jump was goed te doen.. en early knalden ze ook goed.. alleen opgefokte kut sfeer bij de early! Maja BOEIUH! wat een lekker feest zeg! Maar was ik de vorige keer zo wappie of was de main veel kleiner?
zooo wat belachelijk koud was het daar ben nu stontverkouden en waarom hadden ze die grote zaal in tweeen gesplitst? echt TE zonde!! vorig jaar zag het er veel vetter uit allemaal maaaar dr werd heeerlijk gedraaid... vooral headhunterz whiii was super gezellig met al me lieve vriendjes!!!
tatanka isaac TOP feest was echt gezellig!
kwa gezelligheid het beste feest tot nu toe!maar idd de mainstage was te druk en je moest te veel lopen!ik heb ook veel goeie setjes gehoord!!
Heb me echt super vermaakt!! Werd overval wel erg goed gedaaid zeg!! Vooral studio 1 Pavo&Zany Alleen jammer van de lokatie, wat een doolhof Op naar Defqon
Slechtste Q-Dance feest waar ik tot nu toe ben geweest Aankleding was echt om te huilen Zalen waren ook niet vet gemaakt. In 2005 had je tenminste een grote hardcore zaal, nu had je in de hardcore zaal niet eens de bar staan Die stonden achter een wand En ik had niet het gevoel toen ik in een zaal stond dat ik op In Qontrol was Geluid was te wisselvallig(N)
Echt een FAKKING fantastisch feest. heb me in tijden niet zoo vermaakt
Vonden het geen relaxt feest..tis en blijft een klote lokatie!!! Sfeer was niet bijzonder..volgende keer beter! Ooh pluspuntje eindelijk niet die fucking 1richtingsverkeer.
Ging elk setje maar zo los als die van Akira beginnen met dikke UK en sneller en sneller verder Marco Remus, Frank Kvitta en Miss Djax aardig vet in de techno zaal, gezelligheid, Enzyme X, bier etc etc
Goed vermaakt maar prijs-kwaliteit verhouding in de hardcore zaal (N) Geluid was wel goed!!! Endymion leuke set maar tzelfde gehoord op Promo, ENZYME X helemaal geweldig en D-passion ook nice Aankleding slecht, lampen slecht, hoop vervelende mensen. Maar wel super gezellie met mijn lekkere dingie en lieve Lie
geweldig!! foto's worden online verwacht TW-Magazine.com
Dit feest staat nu dus gewoon aan de TOP bij mij!!! was echt zo'n vet feest! de sfeer, het geluid, de dj's, de grootte, de wijve haha, het bier!! kortom een perfect feestje.. IN QONTROL
Geweldige Party was het bij In Qontrol... en de sfeer oh zo zalig!!! heb dus weer een topweekend!
wat een kutfeest kutmuziek en kutlocatie wat een doolhof! en veel te veel security oa in burger!
Q-Dance did it again! Super! Pavo/Zany, Tatanka, Isaac en Zatox; . Headhunters; . Het enige minpuntje was de hitte @ studio 1, zwetuh! Scheelde wel een zooi pleebezoeken
geweldig alleen VIP voorzieningen SLECHT en te WEINIG
Ontieglijk vet feest!, volgend jaar zeker weer! werd goed gedraaid behalve door Technoboy met alle respect maar dit was zijn slechtste set ooit gehoord door mij...
Mainstage was te druk.. bar was te ver weg.. en vond de meeste dj's niet echt goed draaien.. behalve evil activities!!..
Super feestje gehad, wel erg veel gelopen om iedereen te zoeken wat een grote lokatie zeg.. En het geluid was ook echt goed.. Super naar mijn zin gehad..
Jaaaaaaaaaaa eindelijk een In Qontrol die ik is echt zeer goed vind! Het was super gezellig en heerlijke platen, maar wat was het fakking heet in de main!
wat een feest weer!! kei gezelli met iedereen,., homey marc die toch ff gezelli komt. lekker los gegaan bij ophidian, en in de hardstyle zaal,., geweldig lekkere after gehad!!!
Lobotomy inc & Ruthless Vortex, Tatanka ook dikke helden sets. Verder was de sfeer op sommige plekken ver te zoeken. En vond de main vorig jaar VEEEL gezelliger.
Heb een super avond gehad Alleen erg jammer dat de main niet de hele zaal was net zoals vorig jaar en dat de laatste uurtjes bij de hardcore erg tegenvallend waren
wat een waardeloos feest, geluid, licht alles was gewoon kut!
was een erg lekker feestje en werd absoluut lekker gedraaid de muziek stond op een lekker toontje (ook achterin de zaal) Alleen kan nog niet egt wennen aan het vele lopen tussen de zalen door!
Het begint met een totaal andere verwachting Daarna raak je iedereen kwijt. Dan wordt er toch heerlijk gedraaid en ga je ook zelf een beetje je eigen gang. Mondello nooit zien draaien maar moest het horen. Mainstage oftewel STUDIO 1 was matig als je het hebt over ruimte. Heb me wel vermaakt in de bus en op het feest ook. Iedereen bedankt
zany, je muts met veer vergeten? zany/pavo daarna tatanka helemaal los isaac viel klein beetje tegen maar kwam uiteindelijk toch nog goed zatox en technoboy droom ik nog iedere nacht over
Wat een fucking bruut feest !!!!! 1000X beter als vorig jaar, ben blij dat ze wat meer aandacht aan de Hardcore zaal (Studio 2) hebben besteed Geluid was gruwelijk hard en zuiver vooral bij Evil Activities daarna hebbe ze het geluid iets minder gezet jammer genoeg want het geluid was echt bruut maar dat kwam omdat de speakers begonnen te schuiven Partyraiser In Qontrol was superrrrrrrrrrrrrrrrrrr !!!!!!
ik heb moeite met de oppervlakte van de Rai! eenmaal mn plek gevonden helemaal uit mn plaat. Technoboy en Zatox
Eerste keer In Qontrol voor mij (thanks 2 Léon ..) En nog VIP ook Vond het een geslaagd feest maar had er meer van verwacht.. Vond de VIP niet veel extra's hebben en de Main was veels te klein Bij de jump werd inneens geen jump meer gedraaid en je hoorde die bass soms veels te goed in de main.. Zany & Pavo Nothing Else Matters, FTS, Pounding Senses.. En ook Tantanka, Isaac en Technoboy draaide lekker En weer genoeg bekenden gezien dus dat was ook een punt
heerlijk feest. goed geluid. Main iets te klein, volgend jaar graag weer de hele hal. Veel gezellige mensen! vriendjes van Skip! Vette after.. moeten we vaker doen..
Foto's staan op www.nxshardcore.com Was mijn eerste in qontrol. vond het te duur. want echt z'n super feest was het echt niet. Thunderdome a decade was super en dat was ook in de rai!
Goed feesie.......!!! Wel heel veel op de wc gezeten maar eigen schuld dikke bult hahahaha! Top In Qontrol weer heb ook zo mijn op en aanmerkingen maar ach! Wat is dat tegen woordig op die feestjes.... Is er nergens meer airco of ventilatie ofzo woooohzers!
gezeik met dr trein op de heenreis daarom niet lkkr in het feest kunnen komen, vond t daarom wat minder, PRORAIL is de schuldige!!!!
Het blijft een klote locatie.. Dat geslenter door die gangen.. En dan ook nog eens helemaal nuchter.. Gelukkig dat Mr. Early Hardstyle; "Daniele Mondello" ons verwende met een zalig ander half uur durend setje!
Relax feesje goeie sfeer in Hardcore zaal geluid ook wel goed wel fucking dolhof, 20 keer heen en weer lope en nog niet kunne vinde Bier was ook niet te zuipe heerluk setje van Akira pfffff lakka dat setje moet k hebbe en voor de rest gewoon gezellig
Ik vond het vet :Dmaar het was minder dan vorig jaar Waarom was Studio 1 zo klein? Waarom hoorde je vooral in studio 1 de jumpbass erdoor? Waarom draaide Partyraiser niet zo goed? Waarom geen Anthem en waarom was de aankleding toch minder
Minder goed dan vorig jaar, maar zeker leuk Waarom was de main zo klein? En daardoor zo warm en druk.. gevolg, 95% in de jump gestaan waar ze lekker draaiden. Greg C
Mooi feessie. Ik was VIP. Maare naar mijn idee toch ietsie te groot geworden.
was vet feest, goed geluid, goeie sfeer, goeie muziek heb me goed vermaakt daar HEADHUNTERZ
Was wel weer dikke shit Beetje poep dat je eerst 3 km moet lopen voordat je weer bent waar je wilt zijn..maarja that's RAI. Dik geluid trouwens, leuke mensen om me heen Op nr de volgende
Weer een zeer geslaagde Q nacht achter de rug. Daniele Mondello,the Prophet vs the Viper en Technoboy en the Headhunterz wat een kutset wil hardstyle horen geen jump of hiphop!!!!!
geweldig feest, voor ieder wat, maar studio 1 en 3 draaiden toch het relaxte, net thuis! tot 7 uur gebleven, 10 keer bijna de nek gebroken over alle flyers, maar dat achterwege
Posters uitdelen met een panty op m'n kop was vet Verder hebben we het leuker moeten maken voor ons zelf dan het feestje op zich zelf was. gelukkig zijn we met ons groepie daar wel goed in
Was zeker leuk! perfect geregeld, alleen had ik van de main meer verwacht, decor was vorig jaar veeeel beter! gelukkig was er Grolsch . Geluid was ook erg goed
Echt weeral een superavond in Amsterdam beleefd. Geluid was SUPER!!!! En de laatste paar uren in oldschool/classic zaal was HEMELS! Lekker vette ealry hardcore!!!! THE PROPHET
Goed feest, maar ik miste de grote Main. Niet echt iets waar ik vette herinneringen aan over heb gehouden, op de set van Activator na dan . Leuk, maar niet meer dan dat.
Tja wat moet ik over het feest zeggen..? In studio 3 waren ze volgens mij allemaal SCHIJNDOOD maar ondanks dat voor Stanton VS Lars die toch met een verrotte vierkante naald geluid uit de boxen kregen... Dus matig feestje, zeker het geld niet waard!
Ik vond het echt een super feessie, dat kwam ook mede dankzij de mensen waarmee ik wast. Er werd lekker gedraait, voor iedereen wel iets Pavo en Zany waren ook super, alleen jammer dat het zo warm was bij de main. Technoboy sloot het feest super af, zeker voor herhaling vatbaar. xxx
PartyKickingTime!
geweldig !
~* Was echt een super vet feesie heb me goed vermaakt in Studio 2 volgend jaar cker weer heen was gezellig *~
Vanaf nu kun je op deze site de line-up van In Qontrol bekijken. Dit jaar bestaat In Qontrol uit maar liefst zeven zalen, waarin je de beste harde stijlen binnen de Dance terug ziet komen. 182
Elk jaar kan je wel weer iets anders verwachten bij In Qontrol. Vernieuwing zit diep verankerd in de waarden die Q-dance al sinds jaar en dag uitdraagt in zijn evenementen. In Qontrol was een belangrijk medium voor Q-dance om met name muzikale vernieuwing te brengen in de afgelopen jaren en al helemaal in 2006. Naar aanleiding van de afgelopen in Qontrol is toch weer gesleuteld aan het concept om het nog meer op de wensen van het feestgaand publiek af te stemmen. 258
heeey ik wil graag weten of er een dvd uit komt van inqontrol want we zijn heeel veel gefilmt maar op de inqontrol site zie je ons maar heel ff wie weet waar die filmpjes nog meer te zien zijn???
heeey ik wil graag weten of er een dvd uit komt van inqontrol want we zijn heeel veel gefilmt maar op de inqontrol site zie je ons maar heel ff wie weet waar die filmpjes nog meer te zien zijn???
denk dat ze de leukste momenten eruit gehaald hebben en dat op de q-dance site gezet hebben! de rest zal waarschijnlijk verwijderd zijn! van voorgaande jaren is geen dvd verschenen van in qontrol en al zouden ze dit jaar dat wel doen dan had er wel info over gestaan op de site!
leuk feestje lekker hoor
Wnnr Word Die Volgende Nou AanGekondagt Word Gek haha