DEVILLIEN Evil Activities: PartyraiserAkira: liters zweet eruitgehakt, ben weer 3 kilo lichter. Miro met shining gehoord >=pluspunt. Hardcore blijft mijn No1.Mensen bedankt weer super gezellig en Rob bedankt voor het vrijkaartje
Wat een ziekelijk bruut feest zeg! Geluid lekker hard en dikke sets gehoord! ACTIVATOR, DANIELE MONDELLO, VORTEX en THE TECHNOBOY!!! Echt, wat een dikke indoorfestival pff!!!
Was erg geslaagd feessie met iedereen die met ons mee was, goeie muziek, leuke sfeer niet meteen mot als je tegen iemand aanloopt! We hebben lekker geknalt!!!!
Luna?? Luna! LUNA 2x hahahha! Een voor de slaapkamer en 1 voor de gang Wat een mazzel heb ik toch altijd Gezellig feestje, zwaar hard lopen schranzen bij Remus & Kvitta Ik was te moe om Technoboy nog aan te horen 'ouderdom' Danny ik mis je
Hele vette avond gehad! mag best gezegd worden! Mondello Activator Zatox echt super..! jammer dat de mainstage zo klein was dit jaar.. de vorige maakte toch iets meer indruk.. en de RAI tja,, jammer dat je zoveel bekenden niet ziet op zo'n avond.. kortom topavondje!
Jammes maar helaas, ik was erbij maar voor me werk
Topfeest, lekkere muziek Alleen jammer dat de Main zo fucking klein was, volgend jaar, gewoon de jump verplaatsen naar de Techno zaal en weer 1 grote zaal voor de hardstyle, verder :boune: feest Op naar Defqon
Was volgens mij een best feessie kon er alleen niet goed in komen , en indd de main was behoorlijk klein, en OWJAA; (gericht aan 2 meiden) veel plezier met de foto's/video's die jullie van mij gemaakt hebben ik weet niet WAT jullie er mee gaan doen maargoed.
Studio 5 - Classics & oldstyle, b2b sets . Inderdaad, liever de grote mainstage terug .
Alleen maar vette muziek gehoord Verder was de aankleding matig, zo ook het geluid in de Techno Ook de mainstage was niks aan Verder wel goed vermaakt en een dikke voor mijn schatje
Enzyme X aka Mindustries Ophidian r_AW vs Peaky Miss Djax Frank Kvitta donders goed vermakelijk feestje lekker geluidje ook wel een hele hoop rare mensen!
zaal 2en5 waren zwaar feest .... zelden zo hard gelachen! vanaf het moment dat ze uptempo early draaiden was de sfeer echt zalig hard lachen en feesten! bass d (respect) weer een geweldige set same met predator
WAT een feest Headhunterz was echt helemaal geweldig! Pavo vs Zany was gewoon de shit. Daarna overal en nergens geweest Top feest! Q-Dance, DJ's, en vriendjes
sfeerloos feessie, ook erg jammer dat ze tussen elle zalen die zitplekken met vreten hadden gemaakt, daardoor waren de zalen veelste klein, beetje jammer Maarja wel heel veel leuke vrienden tegen gekomen en heb uiteindelijk ook nog ff uit me dak kunnen gaan
Mooi avondje, mainstage klein en warm vergeleken met jaren daarvoor, maar wat werd er heerlijk gedraaid Pavo/Zany & Isaac Activator en Mondello in zaal 6 heerlijk Italiaans beukgeweld!!
wat een feest pavo/zany was geweldig....en viper/prophet was ook niet verkeerd......het was gewoor een top feest vooral in de jump....wat een geluid daar
Geslaagd feestje Af en toe jammer van de drukte maar zeker naar me zin gehad
Verdomde vet feest gehad Enzyme X, D-Passion en Akira mannen van de nacht... sfeer zat er ook goed in, heb 't met verschillende t3rr3ur-liefhebbers nogal gezellig gehad
was de 2de zeker de laatste keer voor mij... RAI is denk ik DE slechtse lokatie, kilometers lopen geen sfeer .. tis dat gizmo en parkneger en stanton heerlijk draaide anders was ik om 4 uur weer thuis geweest (N)
zooo wat belachelijk koud was het daar ben nu stontverkouden en waarom hadden ze die grote zaal in tweeen gesplitst? echt TE zonde!! vorig jaar zag het er veel vetter uit allemaal maaaar dr werd heeerlijk gedraaid... vooral headhunterz whiii was super gezellig met al me lieve vriendjes!!!
was nie helemaal mijn stijl van muziek, mensen waren super relaxt en als nog goed kunnen vermaken! de aankleding was 20 beter dan innercity dus dat maakt al een hoop goed!
ik ben op zoek naar meisje die me in de kont kneep die ston bij hardcor brileen te verkoopen ik wil haar pf
was weer flink van het pad haha
Was een lekkere knalavond! Zany & Pavo, Tatanka :respect: Wel kut dat ik EA gemist heb.. vergissing in de tijd, maar dat mocht de pret niet drukken 8) Het was top Co
Goed vermaakt maar prijs-kwaliteit verhouding in de hardcore zaal (N) Geluid was wel goed!!! Endymion leuke set maar tzelfde gehoord op Promo, ENZYME X helemaal geweldig en D-passion ook nice Aankleding slecht, lampen slecht, hoop vervelende mensen. Maar wel super gezellie met mijn lekkere dingie en lieve Lie
We wilden zo graag in de main en andere zalen kijken,, maar Studio 6 was gwn te mastelijk... Daar kon je gwn niet weg!!! Activator, Luna, Mondello, Vortex draaide zo verschikkelijk goed!!!! Dit is tenminste echt harde ram hardstyle!! Early Hardstyle
ik heb me goed geamuseerd maar wat was dat een doolhof, ik was de hele tijd de weg kwijt 8) de sfeer, de aankleding en het geluid in de hardcore zaal mochten beter......
tjah wauser dan waus!!! en hopa!!! 375$ lichter majah!!! vaage boel ,mensen rai??! heel vaag!! maar wel lekker!! en tjah!! ik wist dat er een naar luchie aan doe gast hing! majah!! waus! en tocch doen! volgend jaar alleeen incontrol voor 25euro!!! niet meer!!!
Jaaaaaaaaaaa eindelijk een In Qontrol die ik is echt zeer goed vind! Het was super gezellig en heerlijke platen, maar wat was het fakking heet in de main!
wat een feest weer!! kei gezelli met iedereen,., homey marc die toch ff gezelli komt. lekker los gegaan bij ophidian, en in de hardstyle zaal,., geweldig lekkere after gehad!!!
Lobotomy inc & Ruthless Vortex, Tatanka ook dikke helden sets. Verder was de sfeer op sommige plekken ver te zoeken. En vond de main vorig jaar VEEEL gezelliger.
Heb een super avond gehad Alleen erg jammer dat de main niet de hele zaal was net zoals vorig jaar en dat de laatste uurtjes bij de hardcore erg tegenvallend waren
Super vermaakt, overal prima sets gedraaid Luna was klasse, early op het eind nog ff lekker knallen. Alleen geluid in sommige zalen en de zaalindeling was minpuntje.
Het begint met een totaal andere verwachting Daarna raak je iedereen kwijt. Dan wordt er toch heerlijk gedraaid en ga je ook zelf een beetje je eigen gang. Mondello nooit zien draaien maar moest het horen. Mainstage oftewel STUDIO 1 was matig als je het hebt over ruimte. Heb me wel vermaakt in de bus en op het feest ook. Iedereen bedankt
super strak! evil activities en d-passion maar k vond akira op het eind echt om te janken.
Wat een fucking bruut feest !!!!! 1000X beter als vorig jaar, ben blij dat ze wat meer aandacht aan de Hardcore zaal (Studio 2) hebben besteed Geluid was gruwelijk hard en zuiver vooral bij Evil Activities daarna hebbe ze het geluid iets minder gezet jammer genoeg want het geluid was echt bruut maar dat kwam omdat de speakers begonnen te schuiven Partyraiser In Qontrol was superrrrrrrrrrrrrrrrrrr !!!!!!
Mwah erg matig...Hardcore wat geen hardcore was...Hardstyle waar het zo tering druk en heet was dat je spontaan geen zin meer kreeg , jump alleen ff doorheen gelopen...Techno was nog het best , niet te druk gelukkig ook niet zo tering heet.....1 zaal die ik niet eens heb gevonden en de oldschool tsja...vondt ik ook maar matig
Goed feesie.......!!! Wel heel veel op de wc gezeten maar eigen schuld dikke bult hahahaha! Top In Qontrol weer heb ook zo mijn op en aanmerkingen maar ach! Wat is dat tegen woordig op die feestjes.... Is er nergens meer airco of ventilatie ofzo woooohzers!
Early Hardstyle was VET!!Jammer dat de Parkhal verdeeld in 2 zalen was,Hardstyle zaal was VEEL te KLEIN,te DRUK en te WARM!!Early Hardstyle: DANIELE MONDELLO,ACTIVATOR echt GEWELDIG!!TOPavond gehad!!
Het blijft een klote locatie.. Dat geslenter door die gangen.. En dan ook nog eens helemaal nuchter.. Gelukkig dat Mr. Early Hardstyle; "Daniele Mondello" ons verwende met een zalig ander half uur durend setje!
vond het wel leuk, maar niet perfect.. vorig jaar wast veel beter! De mainarea was te klein en de techno veel te groot ! Verder was alles wel super geregeld
Dj Vortex was meesterlijk en Tatanka is de MAN.. Ik heb jammer genoeg Activator en Mondello gemist! Voor de rest viel het tegen!
Hardcore en Early rave was gezellig!!Maar om nu te zeggen van het was een super feestje??Nee dus
Minder goed dan vorig jaar, maar zeker leuk Waarom was de main zo klein? En daardoor zo warm en druk.. gevolg, 95% in de jump gestaan waar ze lekker draaiden. Greg C
Was een mooi feestje! Was zwaar genieten in Studio 3!
was vet feest, goed geluid, goeie sfeer, goeie muziek heb me goed vermaakt daar HEADHUNTERZ
2004 was m'n eerste IQ en die was toch veel bruter dan deze, misschien had ik wel veel te hoge verwachtingen...De zon de volgende dag maakte een hoop goed, zo kan je tenminste lekker afteren!
Was wel weer dikke shit Beetje poep dat je eerst 3 km moet lopen voordat je weer bent waar je wilt zijn..maarja that's RAI. Dik geluid trouwens, leuke mensen om me heen Op nr de volgende
Ik Typeer deze Edithie als de beste I N QONTROLQ-DANCE
Weer een zeer geslaagde Q nacht achter de rug. Daniele Mondello,the Prophet vs the Viper en Technoboy en the Headhunterz wat een kutset wil hardstyle horen geen jump of hiphop!!!!!
was een mooi feestje, geen klachten en goede muziek in de hardstyle!
geweldig feest, voor ieder wat, maar studio 1 en 3 draaiden toch het relaxte, net thuis! tot 7 uur gebleven, 10 keer bijna de nek gebroken over alle flyers, maar dat achterwege
Posters uitdelen met een panty op m'n kop was vet Verder hebben we het leuker moeten maken voor ons zelf dan het feestje op zich zelf was. gelukkig zijn we met ons groepie daar wel goed in
Was zeker leuk! perfect geregeld, alleen had ik van de main meer verwacht, decor was vorig jaar veeeel beter! gelukkig was er Grolsch . Geluid was ook erg goed
Goed feest, maar ik miste de grote Main. Niet echt iets waar ik vette herinneringen aan over heb gehouden, op de set van Activator na dan . Leuk, maar niet meer dan dat.
Ik vond het echt een super feessie, dat kwam ook mede dankzij de mensen waarmee ik wast. Er werd lekker gedraait, voor iedereen wel iets Pavo en Zany waren ook super, alleen jammer dat het zo warm was bij de main. Technoboy sloot het feest super af, zeker voor herhaling vatbaar. xxx
Vanaf nu kun je op deze site de line-up van In Qontrol bekijken. Dit jaar bestaat In Qontrol uit maar liefst zeven zalen, waarin je de beste harde stijlen binnen de Dance terug ziet komen. 182
Elk jaar kan je wel weer iets anders verwachten bij In Qontrol. Vernieuwing zit diep verankerd in de waarden die Q-dance al sinds jaar en dag uitdraagt in zijn evenementen. In Qontrol was een belangrijk medium voor Q-dance om met name muzikale vernieuwing te brengen in de afgelopen jaren en al helemaal in 2006. Naar aanleiding van de afgelopen in Qontrol is toch weer gesleuteld aan het concept om het nog meer op de wensen van het feestgaand publiek af te stemmen. 258
heeey ik wil graag weten of er een dvd uit komt van inqontrol want we zijn heeel veel gefilmt maar op de inqontrol site zie je ons maar heel ff wie weet waar die filmpjes nog meer te zien zijn???
heeey ik wil graag weten of er een dvd uit komt van inqontrol want we zijn heeel veel gefilmt maar op de inqontrol site zie je ons maar heel ff wie weet waar die filmpjes nog meer te zien zijn???
denk dat ze de leukste momenten eruit gehaald hebben en dat op de q-dance site gezet hebben! de rest zal waarschijnlijk verwijderd zijn! van voorgaande jaren is geen dvd verschenen van in qontrol en al zouden ze dit jaar dat wel doen dan had er wel info over gestaan op de site!
leuk feestje lekker hoor
Wnnr Word Die Volgende Nou AanGekondagt Word Gek haha