Wat een ziekelijk bruut feest zeg! Geluid lekker hard en dikke sets gehoord! ACTIVATOR, DANIELE MONDELLO, VORTEX en THE TECHNOBOY!!! Echt, wat een dikke indoorfestival pff!!!
Was eg een superfeeske, helemaal top geluid was top, sfeer was prima... alleen jammer dat ze nu geen grote mainstage meer hadden... en ze moeten ipv grolsh toch maar es jupiler gaan schenken
Luna?? Luna! LUNA 2x hahahha! Een voor de slaapkamer en 1 voor de gang Wat een mazzel heb ik toch altijd Gezellig feestje, zwaar hard lopen schranzen bij Remus & Kvitta Ik was te moe om Technoboy nog aan te horen 'ouderdom' Danny ik mis je
Begin was ff zwaar ofniet dames verder zeer goed naar me zin gehad...Studio 1 en 2 samen vond ik het grootste minpunt (N) Zany vs. Pavo, Isaac ( die classics er doorheen ) Tatanka en Zatox meer vermaakt in de Classics..Viper vs. Prophet & Stanton vs Lars (ook al waren het prutstafels )
was wel vet feestje geluid was dik in orde Alles wat kon trillen, trilde ook, verder jaah toch wel wazig feestje, De rai is best wel pleuris groot, ik denk dat ik wel 3x de marathon heb gelopen maar wel kick ojaa verdwalen kan je er zeker
was wel good.. alleen jammer dat de zalen kleiner waren.. bij hardstyle stond je echt op elkaar bijna.. en je hoorde de bass van de jump er doorheen.. beetje jammer majahh.. toch wel goed vermaakt..
Was volgens mij een best feessie kon er alleen niet goed in komen , en indd de main was behoorlijk klein, en OWJAA; (gericht aan 2 meiden) veel plezier met de foto's/video's die jullie van mij gemaakt hebben ik weet niet WAT jullie er mee gaan doen maargoed.
Isaac = man vd avond. heldenset!!! Verder was iedereen gewoon weer lekker aan t knallluuhhh. Maar waarom studio 1 zo klein, vorig jaar was het nog 1 grote zaal die vol stond en nu ineens een halve zaal.....! Was gewoon te druk in studio 1. Verder was het een leuk feest!
Sfeer, aankleding, inrichting en geluid krijgen van mij een min. Het geluid werd later op de avond wel beter (harder) maar vond het erg tegenvallen. Muziek in earlyhardstyle en de techno zaal was goed, lekker lopen rossen Niet geweldig feest, veel mensen kwijt geraakt, geen leuke sfeer.. geen RAI meer!
Beste 24 uur van m'n leven! Kaarten voorDefqon binnen en daarna zo'n feest!!GEWELDIG!!Studio 1
volgend jaar aub. grote main weer, voor de rest leuk feest, heel de avond in de early hardstyle zaal gestaan, mogen ze van mij elke keer doen zo'n zaal!
sfeerloos feessie, ook erg jammer dat ze tussen elle zalen die zitplekken met vreten hadden gemaakt, daardoor waren de zalen veelste klein, beetje jammer Maarja wel heel veel leuke vrienden tegen gekomen en heb uiteindelijk ook nog ff uit me dak kunnen gaan
super feessie!!! was weer gezelligheid hoofddorp!!
wat een feest pavo/zany was geweldig....en viper/prophet was ook niet verkeerd......het was gewoor een top feest vooral in de jump....wat een geluid daar
Geslaagd feestje Af en toe jammer van de drukte maar zeker naar me zin gehad
Verdomde vet feest gehad Enzyme X, D-Passion en Akira mannen van de nacht... sfeer zat er ook goed in, heb 't met verschillende t3rr3ur-liefhebbers nogal gezellig gehad
Ik kan me er eigenlijk heel weinig meer van herinneren
Veel groot, sfeerloos, rotzooi overal, mainstage te druk, de rest te rustig...
was nie helemaal mijn stijl van muziek, mensen waren super relaxt en als nog goed kunnen vermaken! de aankleding was 20 beter dan innercity dus dat maakt al een hoop goed!
was echt vet bass-d en Predator
Heb me weer super vermaakt net als vorig jaar werd lekker gedraait, leuke mensen, goede locatie. Kortom super feest!
Was zeer goed te doen. Nu alleen een 2-tal moeie beentjes .
Was een lekkere knalavond! Zany & Pavo, Tatanka :respect: Wel kut dat ik EA gemist heb.. vergissing in de tijd, maar dat mocht de pret niet drukken 8) Het was top Co
Slechtste Q-Dance feest waar ik tot nu toe ben geweest Aankleding was echt om te huilen Zalen waren ook niet vet gemaakt. In 2005 had je tenminste een grote hardcore zaal, nu had je in de hardcore zaal niet eens de bar staan Die stonden achter een wand En ik had niet het gevoel toen ik in een zaal stond dat ik op In Qontrol was Geluid was te wisselvallig(N)
Echt een FAKKING fantastisch feest. heb me in tijden niet zoo vermaakt
Was weer beuken.... heb me goed vermaakt!!
Vonden het geen relaxt feest..tis en blijft een klote lokatie!!! Sfeer was niet bijzonder..volgende keer beter! Ooh pluspuntje eindelijk niet die fucking 1richtingsverkeer.
Was niet echt een super boeiend feest. Wel nog relaxt staan hakkuh!!!
wat een slecht feest zeg wat een end lopen de hele tijd..werd er neit goed van.. geluid was soms zonder bas in de main.. AAN moet ie AAN!alle zalen waren allemaal hetzelfde alleen in main hebk lasers gezien...:Sverder denk ik dat dit voor heel veel bezoekers hun eerste feestje...ging nergens over..de sfeer was gewoon niet goed...rai is dnek niet niet rlxd voor dit soort gedoe... al die tyfusstukken lopen naar alles je bier, wc..kortom onvoldoende..tis jammer vna me 200 euro diek kwijt was..
'so was opzekers een leuk feessie nu effe afterparty hahah
GEWELDIG!Bijna hele avond tussen de oldstyle en de Hardcore gelopen...Tering hard geluid daar. Hardstyle ben ik niet geweest, te druk daar.Mooi feestje was het!
geweldig!! foto's worden online verwacht TW-Magazine.com
Dit feest staat nu dus gewoon aan de TOP bij mij!!! was echt zo'n vet feest! de sfeer, het geluid, de dj's, de grootte, de wijve haha, het bier!! kortom een perfect feestje.. IN QONTROL
ik heb me goed geamuseerd maar wat was dat een doolhof, ik was de hele tijd de weg kwijt 8) de sfeer, de aankleding en het geluid in de hardcore zaal mochten beter......
Q-Dance did it again! Super! Pavo/Zany, Tatanka, Isaac en Zatox; . Headhunters; . Het enige minpuntje was de hitte @ studio 1, zwetuh! Scheelde wel een zooi pleebezoeken
Leuk feestje! Beetje n vreemde sfeer, weinig eenheidsgevoel in het publiek, het woutenbeleid zorgde voor minimaal plezier, geluid mainstage te zacht, te druk bij main, maar wel spacende gangen, leuke lijn-op, knetterde bass kortom een feest om van de zender te raken
Top feest. Luna en Isaac voor mij de toppers van de avond
tjah wauser dan waus!!! en hopa!!! 375$ lichter majah!!! vaage boel ,mensen rai??! heel vaag!! maar wel lekker!! en tjah!! ik wist dat er een naar luchie aan doe gast hing! majah!! waus! en tocch doen! volgend jaar alleeen incontrol voor 25euro!!! niet meer!!!
Super feestje gehad, wel erg veel gelopen om iedereen te zoeken wat een grote lokatie zeg.. En het geluid was ook echt goed.. Super naar mijn zin gehad..
Jaaaaaaaaaaa eindelijk een In Qontrol die ik is echt zeer goed vind! Het was super gezellig en heerlijke platen, maar wat was het fakking heet in de main!
wat een feest weer!! kei gezelli met iedereen,., homey marc die toch ff gezelli komt. lekker los gegaan bij ophidian, en in de hardstyle zaal,., geweldig lekkere after gehad!!!
tatanka was top feessie!!
Heb me goed vermaakt!!!! Zeker met Partyraiser!!!!
Lobotomy inc & Ruthless Vortex, Tatanka ook dikke helden sets. Verder was de sfeer op sommige plekken ver te zoeken. En vond de main vorig jaar VEEEL gezelliger.
Super vermaakt, overal prima sets gedraaid Luna was klasse, early op het eind nog ff lekker knallen. Alleen geluid in sommige zalen en de zaalindeling was minpuntje.
Het begint met een totaal andere verwachting Daarna raak je iedereen kwijt. Dan wordt er toch heerlijk gedraaid en ga je ook zelf een beetje je eigen gang. Mondello nooit zien draaien maar moest het horen. Mainstage oftewel STUDIO 1 was matig als je het hebt over ruimte. Heb me wel vermaakt in de bus en op het feest ook. Iedereen bedankt
Kheb me erg goed kunnen vermaken op 't feest! En er was een gezellige sfeer tot halverwege de avond/nacht daarna leken veel mensen 't wel zat te zijn ofzo of van de kaart te zijn. Niks nieuws eigenlijk maar wel jammer ...
Was weer genieten! Vond alleen de organisatie van dit feest minder dan ik van q-dance verwachtte... de main was te klein, de bar bij de main en jump te druk (te weinig personeel)... geluid was wel goed en de muziek was ook zeker niet slecht! Gezelligheid een 10 Tussen zeer goed en geweldig in dus
Foto's staan op www.nxshardcore.com Was mijn eerste in qontrol. vond het te duur. want echt z'n super feest was het echt niet. Thunderdome a decade was super en dat was ook in de rai!
Mwah erg matig...Hardcore wat geen hardcore was...Hardstyle waar het zo tering druk en heet was dat je spontaan geen zin meer kreeg , jump alleen ff doorheen gelopen...Techno was nog het best , niet te druk gelukkig ook niet zo tering heet.....1 zaal die ik niet eens heb gevonden en de oldschool tsja...vondt ik ook maar matig
NetjesNetjes ..Alleen vond ik het jammer dat het er iets te licht was, controle op drugs moet echt zwaar omhoog! Daar liep 95% van het volk ..Maar dat verpest het voor mij niet! De indeling van de zalen was ongelofelijk kut, veranderen dus! ..Maar voor de rest was het echt wel gezellig! Heb me goed vermaakt en Vinnie super bedankt!!!
Early Hardstyle was VET!!Jammer dat de Parkhal verdeeld in 2 zalen was,Hardstyle zaal was VEEL te KLEIN,te DRUK en te WARM!!Early Hardstyle: DANIELE MONDELLO,ACTIVATOR echt GEWELDIG!!TOPavond gehad!!
Wat een feest.Studio 3 rules Schranz Rules!!Ranieri wat een topper zeg,Djax wat een heldin weer Remus heb ik beter gehoord Kvitta blijft goed en Peaky pounder en Rude Awakening respect wat een lekkere herrie
vond het wel leuk, maar niet perfect.. vorig jaar wast veel beter! De mainarea was te klein en de techno veel te groot ! Verder was alles wel super geregeld
Hardcore en Early rave was gezellig!!Maar om nu te zeggen van het was een super feestje??Nee dus
Zeer lkr feessie en onwijs gezellig gehad met allerlei mensen. Geluid stond gewoon echt rete hard
Mooi feessie. Ik was VIP. Maare naar mijn idee toch ietsie te groot geworden.
Super Feessie
Was wel weer dikke shit Beetje poep dat je eerst 3 km moet lopen voordat je weer bent waar je wilt zijn..maarja that's RAI. Dik geluid trouwens, leuke mensen om me heen Op nr de volgende
geweldig feest, voor ieder wat, maar studio 1 en 3 draaiden toch het relaxte, net thuis! tot 7 uur gebleven, 10 keer bijna de nek gebroken over alle flyers, maar dat achterwege
Was zeker leuk! perfect geregeld, alleen had ik van de main meer verwacht, decor was vorig jaar veeeel beter! gelukkig was er Grolsch . Geluid was ook erg goed
Tja wat moet ik over het feest zeggen..? In studio 3 waren ze volgens mij allemaal SCHIJNDOOD maar ondanks dat voor Stanton VS Lars die toch met een verrotte vierkante naald geluid uit de boxen kregen... Dus matig feestje, zeker het geld niet waard!
Zooo echt wel een lekker feest. heb me echt dik vermaakt en die lasers helemaal top
misschien lag t aan mij maar ik vond het geluid van de PA slecht, jammer, er waren ook echt wel vette dj's maar heb ze gemist door dat rottige 1-richtingsverkeer in die Ray, de vreemde volgorde van zalen en de slecht aangegeven routes deden me ook weinig goeds..Maar zoals ik al zei, misschien lag het aan mij..
Ik vond het echt een super feessie, dat kwam ook mede dankzij de mensen waarmee ik wast. Er werd lekker gedraait, voor iedereen wel iets Pavo en Zany waren ook super, alleen jammer dat het zo warm was bij de main. Technoboy sloot het feest super af, zeker voor herhaling vatbaar. xxx
Vanaf nu kun je op deze site de line-up van In Qontrol bekijken. Dit jaar bestaat In Qontrol uit maar liefst zeven zalen, waarin je de beste harde stijlen binnen de Dance terug ziet komen. 182
Elk jaar kan je wel weer iets anders verwachten bij In Qontrol. Vernieuwing zit diep verankerd in de waarden die Q-dance al sinds jaar en dag uitdraagt in zijn evenementen. In Qontrol was een belangrijk medium voor Q-dance om met name muzikale vernieuwing te brengen in de afgelopen jaren en al helemaal in 2006. Naar aanleiding van de afgelopen in Qontrol is toch weer gesleuteld aan het concept om het nog meer op de wensen van het feestgaand publiek af te stemmen. 258
heeey ik wil graag weten of er een dvd uit komt van inqontrol want we zijn heeel veel gefilmt maar op de inqontrol site zie je ons maar heel ff wie weet waar die filmpjes nog meer te zien zijn???
heeey ik wil graag weten of er een dvd uit komt van inqontrol want we zijn heeel veel gefilmt maar op de inqontrol site zie je ons maar heel ff wie weet waar die filmpjes nog meer te zien zijn???
denk dat ze de leukste momenten eruit gehaald hebben en dat op de q-dance site gezet hebben! de rest zal waarschijnlijk verwijderd zijn! van voorgaande jaren is geen dvd verschenen van in qontrol en al zouden ze dit jaar dat wel doen dan had er wel info over gestaan op de site!
leuk feestje lekker hoor
Wnnr Word Die Volgende Nou AanGekondagt Word Gek haha